1 Tatra Banka City maratón - Bratislava, 2. 4. 2006
zdroj: http://www.championchip.cz time
##. meno ročník štát klub TBC REAL* ##.-kat
1. Dziuba Bogdan 74 POL --- 2:33:08 2:29:14 1.-M30
2. Evin Ondrej 76 SVK --- 2:53:06 2:48:41 2.-M30
3. Muggianu Maurizio 65 ITA C.s.a.a.nuoro 2:56:08 2:51:38 1.-M40
4. Luiki Mario 65 AUT loops 2:56:50 2:52:19 2.-M40
5. Rauth Romed 78 AUT LCC Wien 2:57:29 2:52:57 1.-M20
6. Kaľavský Ján 61 SVK --- 3:00:44 2:56:07 1.-M45
7. Kulich Michal 80 SVK ŠK Delfín Nitra 3:01:26 2:56:48 2.-M20
8. Kitzberger Bernhard 73 AUT TRIRUN Linz 3:02:30 2:57:51 3.-M30
9. Štefina Peter 81 SVK --- 3:05:36 3:00:52 3.-M20
10. Hanel Erik 57 AUT LeobnerTopRunners 3:07:48 3:03:00 2.-M45
11. Mišovič Bohuš 77 SVK --- 3:10:07 3:05:16 4.-M20
12. Scheuringer Michael 71 AUT trirun Linz 3:10:17 3:05:26 1.-M35
13. Roziak Ján 81 SVK --- 3:10:32 3:05:40 5.-M20
14. Singer Rainer 67 AUT TriRun Linz 3:10:42 3:05:50 2.-M35
15. Berešová Andrea 71 SVK --- 3:10:43 3:05:51 1.-F35
16. Hofstätter Hubert 59 AUT Leoben 3:11:54 3:07:00 3.-M45
17. Duraj Emil 82 SVK --- 3:12:23 3:07:28 6.-M20
18. Pichler Simon 56 AUT LTC Graz 3:13:45 3:08:48 1.-M50
19. Hubner Andreas 70 AUT SK Sturm Graz 3:14:54 3:09:56 3.-M35
20. Hvala Valter 68 SLO --- 3:16:00 3:11:00 4.-M35
21. Hanzlík Ondrej 60 SVK --- 3:16:04 3:11:04 4.-M45
22. Gleščič Mitja 81 SLO --- 3:17:05 3:12:03 7.-M20
23. Weinzierl Peter 69 AUT TriRun Linz 3:21:09 3:16:01 5.-M35
24. Polc Štefan 50 SVK --- 3:22:16 3:17:06 1.-M55
25. Kazimír Marián 77 SVK --- 3:23:32 3:18:20 8.-M20
26. Franek Jarolím 54 SVK Obec Gbelany 3:24:14 3:19:01 2.-M50
27. Glesk Slavomír 74 SVK --- 3:24:42 3:19:29 4.-M30
28. Fiamin Ivan 69 SVK --- 3:25:21 3:20:07 6.-M35
29. Štekauer Ján 49 SVK --- 3:25:36 3:20:21 2.-M55
30. Horaceck Günther 64 AUT Wien 3:26:27 3:21:11 3.-M40
31. Hazucha Ján 43 SVK --- 3:27:55 3:22:37 1.-M60
32. Zeleník Jozef 53 SVK --- 3:28:55 3:23:35 3.-M50
33. Ribic Renato 67 SLO --- 3:29:25 3:24:04 7.-M35
34. Novák Bronislav 85 SVK --- 3:29:47 3:24:26 9.-M20
35. Almansa Alberto 69 ESP Castelldefels 3:30:53 3:25:30 8.-M35
36. Kriško Miroslav 57 SVK --- 3:33:04 3:27:38 5.-M45
37. Schwarz Gernot 71 AUT Tri Kagran 3:34:12 3:28:44 9.-M35
38. Kostlivý Miroslav 55 CZE Praha 3:34:38 3:29:09 4.-M50
39. Uhlárik Pavol 59 SVK --- 3:34:45 3:29:16 6.-M45
40. Nagy David 67 SVK --- 3:34:46 3:29:17 10.-M35
41. Řehka Karel 75 CZE --- 3:34:46 3:29:17 5.-M30
42. Kutschera Basil 70 AUT Kci 3:37:01 3:31:29 11.-M35
43. Kregsamer Peter 61 AUT Kci 3:37:15 3:31:42 7.-M45
44. Glogowatz Manfred 55 AUT TRI-Team-Burgenland 3:38:22 3:32:48 5.-M50
45. Ševčík Štefan 51 SVK --- 3:38:50 3:33:15 3.-M55
46. Vago Milan 61 SVK --- 3:39:37 3:34:01 8.-M45
47. Radke Witold 43 POL Ts Walbrzych 3:41:11 3:35:32 2.-M60
48. Chebeň František 53 SVK --- 3:42:05 3:36:25 6.-M50
49. Strommer Michael 66 AUT Hitzendorf 3:42:06 3:36:26 4.-M40
50. Lach Thomas 57 AUT Wien 3:42:26 3:36:45 9.-M45
51. Farkas Csaba 74 HUN Budapest 3:43:04 3:37:22 6.-M30
52. Vehreschild Axel 68 SLO TK Marathon Ptuj 3:43:06 3:37:24 12.-M35
53. Ohler Fritz 54 AUT --- 3:43:08 3:37:26 7.-M50
54. Nicholsonová Lucia 76 SVK --- 3:43:19 3:37:37 1.-F30
55. Fonfer Viktor 71 SVK --- 3:43:22 3:37:40 13.-M35
56. Seidlová Eva 48 SVK --- 3:43:45 3:38:02 1.-F55
57. Soľár Peter 77 SVK --- 3:44:00 3:38:17 10.-M20
58. Szeliga Jaromír 50 SVK TJ STU Trnava 3:44:16 3:38:33 4.-M55
59. Bény Zoltán 64 HUN --- 3:45:16 3:39:31 5.-M40
60. Stampfer Hartmann 60 ITA ASV Völs am Schlern 3:45:24 3:39:39 10.-M45
61. Oborný Josef 49 SVK --- 3:45:39 3:39:53 5.-M55
62. Blasius Helga 56 GER Remagen 3:45:48 3:40:02 1.-F50
63. Bohunicky Cyril 63 SVK Hoste 3:47:17 3:41:29 6.-M40
64. Slaný Jozef 47 SVK --- 3:47:42 3:41:53 6.-M55
65. Fazekas Ján 67 SVK --- 3:47:45 3:41:56 14.-M35
66. Polony Martin 82 SVK --- 3:47:50 3:42:01 11.-M20
67. Gončár Jiři 57 CZE --- 3:47:57 3:42:08 11.-M45
68. Sperling Peter 60 AUT --- 3:48:20 3:42:30 12.-M45
69. Böhman Marek 71 SVK --- 3:48:55 3:43:04 15.-M35
70. Sandberg Curt 51 SWE Arlanda-Märsta SK 3:49:07 3:43:16 7.-M55
71. Führer Gottfried 50 AUT Lebensministerium 3:49:30 3:43:39 8.-M55
72. Nastran Vanja 76 SLO --- 3:49:50 3:43:58 2.-F30
73. Slávik Igor 70 SVK --- 3:50:14 3:44:21 16.-M35
74. Oroš Adrian 86 SVK --- 3:50:14 3:44:21 12.-M20
75. Ulehla Dag 58 SVK K Dunaj 3:50:43 3:44:50 13.-M45
76. Felinski Jaroslaw 63 POL KB ARTUROWEK Lodz 3:51:19 3:45:25 7.-M40
77. Veselský Ján 55 SVK --- 3:51:26 3:45:32 8.-M50
78. Nedelik Dieter 67 AUT Naturfreunde Hainburg 3:52:00 3:46:05 17.-M35
79. Deschka Thomas 67 AUT Wien 3:52:18 3:46:22 18.-M35
80. Bögi Alexander 52 SVK --- 3:53:39 3:47:41 9.-M50
81. Hlavsa František 47 CZE --- 3:54:03 3:48:05 9.-M55
82. Susnik Alexander 67 AUT UNION West-Wien 3:54:33 3:48:34 19.-M35
83. Schabernack Klaus 66 AUT Gadys Running Team 3:54:55 3:48:55 8.-M40
84. Netzer Cordula 73 GER Freudenstadt 3:55:10 3:49:10 3.-F30
85. Valach Peter 51 SVK --- 3:55:26 3:49:26 10.-M55
86. Hodossy Peter 78 SVK --- 3:56:10 3:50:08 13.-M20
87. Dulai František 47 SVK --- 3:58:00 3:51:56 11.-M55
88. Mecele Jozef 61 SVK --- 3:58:12 3:52:07 14.-M45
89. Milovník Martin 73 SVK --- 3:59:01 3:52:55 7.-M30
90. Gabovič Ivan 60 SVK --- 4:00:10 3:54:02 15.-M45
91. Novák Viliam 42 SVK --- 4:00:16 3:54:08 3.-M60
92. Mišovič Martin 76 SVK --- 4:02:01 3:55:50 8.-M30
93. Pink Günter 53 GER LTF Köllertal 4:02:15 3:56:04 10.-M50
94. Fuzek Martin 70 SVK --- 4:02:26 3:56:15 20.-M35
95. Lehocký Štefan 66 SVK --- 4:03:27 3:57:14 9.-M40
96. Cisar Jaroslav 76 CZK --- 4:03:34 3:57:21 9.-M30
97. Rajchl Jozef 81 SVK --- 4:04:36 3:58:21 14.-M20
98. Cintulová Svatoslava 81 CZE --- 4:06:07 3:59:50 1.-F20
99. Drozda Marian 72 SVK --- 4:06:37 4:00:19 10.-M30
100. Zavadil Petr 72 CZE Traged team 4:07:14 4:00:55 11.-M30
101. Pustogowa Ute 64 AUT HVB Club 4:07:20 4:01:01 1.-F40
102. Welbes Jean-Marie 72 AUT VCM-Forum 4:07:20 4:01:01 12.-M30
103. Serejch Franz 62 AUT Gr.Enzersdorf 4:09:54 4:03:31 10.-M40
104. Janáková Terézia 70 SVK --- 4:10:23 4:04:00 2.-F35
105. Székely Ondrej 85 SVK --- 4:10:32 4:04:08 15.-M20
106. Knoll Friedrich 59 AUT SV Chemiker 4:12:12 4:05:46 16.-M45
107. Candrák Milan 77 SVK --- 4:12:41 4:06:14 16.-M20
108. Nosek Dalibor 77 SVK --- 4:13:31 4:07:03 17.-M20
109. Neubauer Andreas 65 AUT Neunkirchen 4:13:34 4:07:06 11.-M40
110. Aufner Anton 70 AUT --- 4:13:37 4:07:09 21.-M35
111. Martynek Ivan 72 SVK --- 4:19:03 4:12:26 13.-M30
112. Magyar Judit 72 GER ETSV Lauda 4:19:07 4:12:30 4.-F30
113. Císar Miroslav 69 SVK --- 4:20:35 4:13:56 22.-M35
114. Brain Michael 63 GBR --- 4:20:49 4:14:10 12.-M40
115. Simon Alexander 47 SVK --- 4:21:25 4:14:45 12.-M55
116. Lauko Martin 54 SVK --- 4:23:14 4:16:31 11.-M50
117. Rustami Monika 63 AUT --- 4:23:28 4:16:45 2.-F40
118. Maher Usama 56 AUT --- 4:23:32 4:16:48 12.-M50
119. Lauková Blažena 56 SVK --- 4:23:36 4:16:52 2.-F50
120. Krumer Miroslav 49 CZE MK - Ostrava 4:23:38 4:16:54 13.-M55
121. Šebesta Peter 41 CZE --- 4:23:46 4:17:02 1.-M65
122. Burgmeijer Arthur 72 HOL Amsterdam 4:24:11 4:17:26 14.-M30
123. Turek Rudolf 41 POL WKB Walbrzych 4:24:56 4:18:10 2.-M65
124. Rabitsch Mario 61 AUT Kierling 4:27:28 4:20:38 17.-M45
125. Horvát Marián 54 SVK ŠKP Bratislava 4:27:43 4:20:53 13.-M50
126. Gunár Róbert 73 SVK --- 4:29:18 4:22:26 15.-M30
127. Líška Miroslav 61 SVK --- 4:30:50 4:23:55 18.-M45
128. Hamada Marián 61 SVK --- 4:35:45 4:28:43 19.-M45
129. Pafko Roman 67 SVK --- 4:36:04 4:29:01 23.-M35
130. Vereš Štefan 79 SVK --- 4:36:20 4:29:17 18.-M20
131. Cmero Ivan 82 SVK --- 4:37:49 4:30:44 19.-M20
132. Vaughan David 47 GBR 100 Marathon Club UK 4:38:42 4:31:35 14.-M55
133. Langošová Bipula 75 SVK --- 4:39:52 4:32:43 5.-F30
134. Kováčik Juraj 64 SVK --- 4:43:25 4:36:11 13.-M40
135. Kolárik Gabriel 67 SVK --- 4:46:04 4:38:46 24.-M35
136. Korpás Ladislav 62 HUN --- 4:56:35 4:49:01 14.-M40
137. Zoller Alexander 54 SVK --- 4:58:41 4:51:04 14.-M50
138. Kairemo Kalevi 55 FIN Helsinki 5:00:08 4:52:28 15.-M50
139. Maczo András 49 HUN --- 5:01:00 4:53:19 15.-M55
140. Thury Jürgen 79 AUT TTC Halbturn 5:04:00 4:56:15 20.-M20
141. Gombert Andreas 71 GER Stolberg 5:12:30 5:04:32 25.-M35
142. Zejda Ivo 56 CZE --- 5:15:17 5:07:14 16.-M50
Polák Jozef 60 SVK --- DNF-M45
??? 70 SVK --- DNF-M35
Trajbar Sinisa 60 HER --- DNF-M45
Wallace John 63 SVK Bratislava DNF-M40
Orfánus Tomáš 76 SVK --- DNF-M30
Kollar Ivor 85 SVK --- DNF-M20
Rogmann Ronny 75 GER LG Marathon Vohburg DNF-M30
Radic Predrag 72 HER --- DNF-M30
Burkert Marcel 68 SVK --- DNF-M35
Slezák Vít 69 CZE Pardubice DNF-M35
Altun Göral 47 GER Lüdenscheid DNF-M55
Schödel Heidemarie 74 AUT Wien DNF-F30
* Trať TBC maratónu 2006 merala 43,3 km.
Prepočítaním času na 42,195 km vznikol neoficiálny real čas.
|