5. Kladenský maraton - Kladno, 9. 9. 2006
zdroj: http://maraton.kladno.cz/
##. meno ročník štát klub čas ##.-kat
1. Kociánová Jiřina 81 CZE Křenovice 3:10:32 1.-F18
2. Kozáková Denisa 79 CZE Hvězda Pardubice 3:17:09 2.-F18
3. Jedličková Ivana 72 CZE Maraton klub Kladno 3:22:08 3.-F18
4. Kubrová Dagmar 63 CZE Hvězda SKP Pardubice 3:32:12 1.-F35
5. Kokešová Iveta 67 CZE Maraton klub Kladno 3:38:48 2.-F35
6. Cintulová Svatoslava 81 SVK Železná Studnička 3:45:29 4.-F18
7. Poslední Kamila 74 CZE Kostelec nad Black lesy 3:54:19 5.-F18
8. Špádová Eva 73 CZE Kladno 4:04:17 6.-F18
9. Horáková Renata 72 CZE Sokol Maxičky 4:14:30 7.-F18
10. Růžková Lucie 83 CZE AC Tepo Kladno 4:23:16 8.-F18
11. Wohlrabová Jitka 69 CZE Šumperk 4:23:20 3.-F35
12. Doudová Zdeňka 67 CZE Lužice 4:34:53 4.-F35
13. Procházková Pavlína 64 CZE Loko Beroun DNF .-F35
##. meno ročník štát klub čas ##.-kat
1. Orálek Daniel 70 CZE Moravská Slávia Brno 2:34:34 1.-M18
2. Idris Beshir Ervin 67 CZE Loko Beroun 2:40:25 2.-M18
3. Šroubek Vlastimil 61 CZE SC Marathon Plzeň 2:41:33 1.-M40
4. Kupidlovský Daniel 76 CZE Praha 2:46:03 3.-M18
5. Holický Milan 65 CZE Pardubice 2:46:26 2.-M40
6. Raboch Ivan 66 CZE MK Žebrák 2:47:21 3.-M40
7. Davies Gareth 67 CZE Liga 100 Praha 2:49:25 4.-M18
8. Kacíř Vlastimil 79 CZE Český Těšín 2:50:27 5.-M18
9. Pinkner Michal 75 CZE Maraton klub Kladno 2:51:08 6.-M18
10. Lambert Miloš 69 CZE Milovice 2:51:27 7.-M18
11. Hřích Jan 73 CZE 2:51:39 8.-M18
12. Smitka Ladislav 52 CZE KP BKÚ Mělník 2:54:38 1.-M50
13. Klika Antonín 64 CZE TJ Lokomotiva Beroun 2:54:46 4.-M40
14. Urbanec Vladimír 58 CZE Maraton klub Kladno 2:56:14 5.-M40
15. Flídr Jan 57 CZE Maraton klub Kladno 2:57:38 6.-M40
16. Kubále Josef 72 CZE Mladá Vožice 2:59:07 9.-M18
17. Vaněk Pavel 64 CZE TSK Praha 2:59:38 7.-M40
18. Kunčar David 75 CZE Praha 4 3:02:19 10.-M18
19. Mikulášek Milan 72 CZE Desná 3:03:07 11.-M18
20. Bohdal Jaroslav 76 CZE Maraton klub Kladno 3:04:17 12.-M18
21. Ondruš Jan 55 CZE SK Týniště nad Orlicí 3:04:33 2.-M50
22. Repaň Pavel 73 CZE X-AIR Ostrava 3:06:40 13.-M18
23. Michalec Roman 65 CZE SP Čelakovice 3:07:06 8.-M40
24. Mikulášek Petr 67 CZE Desná 3:07:53 14.-M18
25. Hrdina Vilém 56 CZE HO Banka Praha 3:08:17 3.-M50
26. Mišák Milan 63 CZE Traged Team Brno 3:09:17 9.-M40
27. Sobotka František 77 CZE Praha 9 - Satalice 3:09:49 15.-M18
28. Zahradník Jan 56 CZE TJ Slavoj Čáslav 3:10:06 4.-M50
29. Přibil Miloš 67 CZE Spartak Sezimovo Ústí 3:10:25 16.-M18
30. Hons Václav 54 CZE Maraton klub Kladno 3:10:47 5.-M50
31. Tomeš Rostislav 60 CZE Traged team 3:10:56 10.-M40
32. Kolář Ivan 63 CZE České Budějovice 3:12:26 11.-M40
33. Kubr Václav 55 CZE Hvězda SKP Pardubice 3:13:55 6.-M50
34. Krameš Jaroslav 74 CZE Praha 3:14:24 17.-M18
35. Kmuníček Miloš 61 CZE Maraton klub Kladno 3:14:49 12.-M40
36. Michl Václav 54 CZE Kanoistika Poděbrady 3:15:02 7.-M50
37. Fátor Miloslav 64 CZE SKP Trutnov 3:16:02 13.-M40
38. Vakrčka Pavel 64 CZE Ústí nad Labem 3:16:11 14.-M40
39. Výtisk Alfons 49 CZE MK Seitl Ostrava 3:16:40 8.-M50
40. Straka Samuel 58 CZE illumiNITE 3:16:49 15.-M40
41. Kučera Otakar 45 CZE Přeštice 3:17:25 1.-M60
42. Kosobud Martin 68 CZE Srubec 3:18:37 18.-M18
43. Holan Martin 63 CZE TJ Liga 100 Praha 3:19:57 16.-M40
44. Malina Libor 70 CZE Praha 9 3:20:32 19.-M18
45. Thums Miroslav 63 CZE Traged team Chomutov 3:22:05 17.-M40
46. Gregoriades Zdeněk 54 CZE SK Meteor Kačerov 3:22:20 9.-M50
47. Šimek Miroslav 66 CZE Slavia ZFJC Č. B. 3:22:40 18.-M40
48. Koupílek Jiří 66 CZE RC PIM Praha 3:23:12 19.-M40
49. Bresnen Igor 75 CZE VSS Steel Košice 3:24:36 20.-M18
50. Hrček Petr 61 CZE Brandýs nad Labem 3:25:17 20.-M40
51. Zavadil Petr 72 CZE Traged team 3:25:36 21.-M18
52. Syblík Petr 68 CZE Traged team Praha 3:26:37 22.-M18
53. Janů Marek 76 CZE Gymnázium Holice 3:27:53 23.-M18
54. Svoboda Petr 60 CZE MAXTRI Liberec 3:29:07 21.-M40
55. Nejedlý Petr 74 CZE Praha 3:30:26 24.-M18
56. Otava Miroslav 62 CZE Traged team 3:30:34 22.-M40
57. Pochobradský Pavel 46 CZE Hradec Králové 3:31:07 2.-M60
58. Wendrinski Jacek 78 CZE Showteam 3:31:57 25.-M18
59. Červík Petr 69 CZE Traged Team 3:33:25 26.-M18
60. Chmel Zdeněk 62 CZE RC PIM Praha 3:33:54 23.-M40
61. Černý Luděk 78 CZE AC Tepo Kladno 3:34:42 27.-M18
62. Voráček Karel 63 CZE Sokol Dolany 3:34:46 24.-M40
63. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Žebrák 3:34:48 28.-M18
64. Hokeš Martin 77 CZE Praha 3:34:49 29.-M18
65. Tarant Josef 65 CZE Mariánské Lázně 3:37:13 25.-M40
66. Holý Petr 73 CZE Létající Elvisové 3:37:37 30.-M18
67. Slovák Pavel 67 CZE Česká spořitelna 3:37:57 31.-M18
68. Hýbl Bronislav 61 CZE Commerzbank Brno 3:38:16 26.-M40
69. Kožáni Pavel 56 CZE Česká Lípa 3:38:55 10.-M50
70. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 3:39:06 11.-M50
71. Kriško Miroslav 57 SVK 42195.sk 3:39:12 27.-M40
72. Krč Štefan 51 CZE Traged team 3:39:37 12.-M50
73. Rygál Libor 62 CZE SK MAXTRI 3:39:43 28.-M40
74. Bříza Pavel 74 CZE Řevničov 3:39:59 32.-M18
75. Tudor Daniel 73 CZE Kadaň 3:40:47 33.-M18
76. Smutný Oldřich 48 CZE Mnichovo Hradiště 3:41:20 13.-M50
77. Vedral Břetislav 43 CZE Smržovka 3:41:27 3.-M60
78. Barák Kamil 77 CZE Kladno 3:42:30 34.-M18
79. Pártl Michal 69 CZE Praha 4 3:43:11 35.-M18
80. Rataj Stanislav 78 CZE Kladno 3:43:40 36.-M18
81. Krejsa Václav 52 CZE Liga 100 Praha 3:44:03 14.-M50
82. Kubát Miloslav 56 CZE SK Slaný 3:44:10 15.-M50
83. Král Petr 64 CZE Jiskra Havl. Brod, OOB 3:46:00 29.-M40
84. Junga Stanislav 71 CZE Traged Team 3:46:25 37.-M18
85. Pela Zbyněk 73 CZE SKIPAX Kladno 3:47:05 38.-M18
86. Stratil Jaromír 73 CZE Mazáci Praha 3:48:54 39.-M18
87. Voštinka Jan 70 CZE Kladno 3:51:35 40.-M18
88. Bušta Štěpán 74 CZE Kladno 3:51:52 41.-M18
89. Diatka Vladimír 67 CZE Traged Team Brno 3:52:03 42.-M18
90. Matoušek Martin 71 CZE Slaný 3:53:06 43.-M18
91. Nebes Vojtěch 77 CZE Liga 100 Praha 3:53:51 44.-M18
92. Groh Stanislav 46 CZE AC Vrchlabí 3:55:26 4.-M60
93. Beránek Josef 58 CZE Maraton klub Kladno 3:56:25 30.-M40
94. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov 3:56:39 5.-M60
95. Procházka Jaroslav 61 CZE Světlá nad Sázavou 3:57:26 31.-M40
96. Machálek Josef 50 CZE Vilémovice 3:57:29 16.-M50
97. Macek Pavel 67 CZE Siteza Znojmo 3:58:44 45.-M18
98. Koucký Pavel 72 CZE Traged Team 4:00:00 46.-M18
99. Večeřa František 48 CZE Jirkov 4:01:25 17.-M50
100. Oliva Jiří 87 CZE Slaný 4:02:17 47.-M18
101. Kokeš Miroslav 55 CZE Maraton klub Kladno 4:02:34 18.-M50
102. Maňas Martin 74 CZE Sokol Vracov 4:02:38 48.-M18
103. Potoček Josef 55 CZE Praha 3 4:04:49 19.-M50
104. Wagner František 70 CZE 4:05:29 49.-M18
105. Kuptík Petr 64 CZE Praha 4 4:07:09 32.-M40
106. Szabó Ludvík 63 CZE Praha 4 4:07:50 33.-M40
107. Sýs Miroslav 76 CZE Kladno 4:08:16 50.-M18
108. Málek Zdeněk 43 CZE AVC Praha 4:08:50 6.-M60
109. Krumer Miroslav 49 CZE Maraton klub Ostrov 4:09:15 20.-M50
110. Zejda Ivo 56 CZE Moravská Slávia Brno 4:09:26 21.-M50
111. Fingerhut Jiří 53 CZE Maraton klub Kladno 4:12:31 22.-M50
112. Vikukel Jaromír 57 CZE TJ Liga 100 Praha 4:14:10 34.-M40
113. Pokorný Petr 74 CZE FK Novo Kladno 4:14:37 51.-M18
114. Cícha Martin 73 CZE Zlín - Malenovice 4:15:02 52.-M18
115. Kubát David 79 CZE Traged team 4:16:34 53.-M18
116. Kabelík Jaroslav 41 CZE SSUh. Hrad. 4:16:39 7.-M60
117. Klail Vladimír 54 CZE MUS Most 4:18:01 23.-M50
118. Novák Petr 70 CZE TJ Sport Kladno 4:19:03 54.-M18
119. Kamenský Peter 69 CZE Meziboří 4:19:20 55.-M18
120. Trávníček Petr 72 CZE Traged Team Liberec 4:23:38 56.-M18
121. Oršový Zdeněk 61 CZE SBK Kyjov 4:24:12 35.-M40
122. Špička Jaroslav 74 CZE AC Tepo Kladno 4:26:56 57.-M18
123. Běhounek Rostislav 62 CZE Traged team 4:35:22 1.-M40
124. Kaválek Daniel 72 CZE ACES Karlovy Vary 4:37:36 58.-M18
125. Mutinský Petr 69 CZE Praha 4:40:31 59.-M18
126. Maczo Andráš 49 HUN Budapest Club 4:41:54 24.-M50
127. Ryska Pavel 44 CZE Žatecká prádelna 4:43:37 8.-M60
128. Engliš Jiří 38 CZE CVK Opava 4:44:28 9.-M60
129. Machačka Pavel 77 CZE Hradec Králové 4:44:53 60.-M18
130. Pachman Otakar 44 CZE SABZO Praha 4:54:14 10.-M60
131. Kopka Pavel 75 CZE Loko Trutnov DNF .-M18
132. Dvořák Richard 81 CZE SAMBAR Sport DNF .-M18
133. Rohlena Michal 87 CZE DNF .-M18
|