9. Rychnov Classic Marathon - Rychnov nad Kněžnou, 26.srpna 2007
zdroj: Václav Brůžek, spracovanie výsledkov RCM 2007
ŽENY
##. Meno ročník štát klub čas ##.-kat
1. Kociánová Jiřina 81 CZE Křenovice 3:12:39 1.-FFF
2. Rohlederová Zuzana 74 CZE Zachary Team Záměl 3:35:42 2.-FFF
3. Kolertová Eva 83 CZE MT Nové Město n. Met. 3:46:31 3.-FFF
4. Naziemiec Daria 76 POL Šlimak Bytków 4:14:07 4.-FFF
Horáková Renata 72 CZE Sokol Maxičky Děčín DNF .-FFF
MUŽI
##. Meno ročník štát klub čas ##.-kat
1. Malý Jan 73 CZE Sokol Nová Paka 2:47:58 1.-M18
2. Ulma Tomáš 64 CZE Praha Satalice 2:50:08 1.-M40
3. Bohdal Jaroslav 76 CZE Maratonklub Kladno 2:52:05 2.-M18
4. Černík Tomáš 73 CZE Sokol Třebechovice 2:55:09 3.-M18
5. Kubále Josef 72 CZE Mladá Vožice 2:56:13 4.-M18
6. Krejsa Tomáš 77 CZE Ferodo Repsol Racing Kostelec n.O. 3:04:15 5.-M18
7. Karger Pavel 80 CZE Author TUFO Ti Prostějov 3:09:55 6.-M18
8. Kaše Jaroslav 53 CZE Barnex Sport Brno 3:12:07 1.-M51
9. Ciesiński Mariusz 70 POL Šlimak Bytków 3:13:15 7.-M18
10. Stampanoni Alessandro 80 ITA Itálie 3:18:33 8.-M18
11. Ondruš Jan 55 CZE TJ SK Týniště nad Orlicí 3:18:54 2.-M51
12. Fikejs Vladimír 57 CZE Sokol Žamberk 3:19:45 3.-M51
13. Sedlák Pavel 71 CZE TT Sport Stupno Plzeň 3:24:55 9.-M18
14. Čížek Petr 67 CZE Rychnov nad Kněžnou 3:27:51 2.-M40
15. Lev Jan 74 CZE Rychnov nad Kněžnou 3:28:17 10.-M18
16. Svoboda Pavel 76 CZE Jeníkovice 3:30:06 11.-M18
17. Zahradník Jan 56 CZE TJ Slavoj Čáslav 3:30:40 4.-M51
18. Hrček Petr 61 CZE Brandýs nad Labem 3:31:10 1.-M46
19. Kuchař Petr 51 CZE Liga 100 Praha 3:31:24 5.-M51
20. Janů Marek 76 CZE Vysoké mýto 3:37:07 12.-M18
21. Lepka Václav 57 CZE Ostrava - Svinov 3:45:10 6.-M51
22. Dvořáček Vlastimil 59 CZE Orsil Častolovice 3:45:59 2.-M46
23. Kriško Miroslav 57 SVK 42195.sk 3:46:00 7.-M51
24. Vavak Michal 80 CZE BK Chudomelští chtíči Kutná Hora 3:46:07 13.-M18
25. Hanousek Bořek 71 CZE Ústí nad Labem 3:51:12 14.-M18
26. Bednář Miroslav 75 CZE Tragéd Team Doudleby n. O. 3:51:46 15.-M18
27. Jelínek Jan 57 CZE 3athlon® Rychnov n.K. 3:53:19 8.-M51
28. Rektorys Jan 69 CZE TT Sport Stupno Plzeň 3:58:24 16.-M18
29. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 3:58:38 9.-M51
30. Osladil Miroslav 52 CZE Irico Olomouc 4:01:54 10.-M51
31. Schenk Miroslav 49 CZE Stěžery 4:02:33 11.-M51
32. Dolejš Jan 49 CZE KP Běhu Kokořínským údolím 4:02:36 12.-M51
33. Horvat David 73 CZE Hradec Králové 4:06:43 17.-M18
34. Krumer Miroslav 49 CZE MK Ostrov 4:07:17 13.-M51
35. Naziemiec Leszek 74 POL Šlimak Bytków 4:14:07 18.-M18
36. Krejsa Václav 52 CZE Liga 100 Praha 4:25:09 14.-M51
37. Volf Michal 81 CZE Dvůr Králové nad Labem 4:25:26 19.-M18
38. Lánský Rudolf 48 CZE Tri Club Dobruška 4:27:02 15.-M51
39. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov 4:30:35 16.-M51
40. Hulec Vít 78 CZE Orlické Záhoří 4:37:21 20.-M18
41. Kudr Jaroslav 75 CZE Rychnov nad Kněžnou 4:37:23 21.-M18
42. Chrudina Dalibor 67 CZE PIM Praha 4:40:52 3.-M40
43. Savinec Petr 71 CZE PIM Praha 5:06:41 22.-M18
44. Nečas Aleš 80 CZE Rychnov nad Kněžnou 5:09:16 23.-M18
Hulec Jan 81 CZE SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DNF .-M18
Škrdla Jan 82 CZE TJ Sokol Velká DNF .-M18
|