20. Benešovský maraton Pojizeřím - Benešov u Semil, 6.10.2007
zdroj: http://www.benesovusemil.cz/
ŽENY
##. meno ročník štát klub čas ##.-kat
1. Kociánová Jiřina 81 CZE AHA Vyškov 3:11:59 1.-F18
2. Vichová Jana 72 CZE HSK Benecko 3:25:48 1.-F35
3. Pilařová Ivana 63 CZE SK Jizera 3:37:16 2.-F35
4. Procházková Pavlína 64 CZE Traged Team 3:43:26 3.-F35
5. Knýřová Jitka 63 CZE TARMAC 4:03:51 4.-F35
6. Horáková Renata 72 CZE SK Ústí nad Labem 4:22:09 5.-F35
7. Pušová Kristýna 81 CZE Sokol Nová Paka 4:23:10 2.-F18
Vergeinerová Eva 62 CZE AC Slovan Liberec DNF F35
MUŽI
##. meno ročník štát klub čas ##.-kat
1. Davies Gareth 67 CZE Liga 100 Praha 2:40:27 1.-M35
2. Malý Jan 73 CZE Sokol Nová Paka 2:40:52 1.-M18
3. Ulma Tomáš 64 CZE Praha 9 2:45:17 2.-M35
4. Bohdal Jaroslav 76 CZE MK Kladno 2:47:50 2.-M18
5. Flídr Jan 57 CZE MK Kladno 2:53:11 1.-M45
6. Petrlík Miloslav 67 CZE Semily 2:53:23 3.-M35
7. Vavruška Jiří 78 CZE Jablonec n.N. 2:53:59 3.-M18
8. Kubále Josef 72 CZE Mladá Vožice 2:56:42 4.-M35
9. Procházka Michal 77 CZE KRAB Cycles 2:57:25 4.-M18
10. Simůnek Jaromír 55 CZE SKP Jablonex 2:59:39 2.-M45
11. Tomeš Rostislav 60 CZE Traged team 3:01:40 3.-M45
12. Hrdina Vilém 56 CZE HO Banka Praha 3:01:52 4.-M45
13. Čechovský Martin 65 CZE Liberec 3:02:41 5.-M35
14. Kupka Martin 82 CZE Hořice 3:04:39 5.-M18
15. Hudec Jiří 68 CZE TJ Svitavy 3:04:42 6.-M35
16. Doucha Filip 70 CZE Praha 11 3:05:07 7.-M35
17. Tausinger Igor 49 CZE CROTALUS Praha 3:07:15 1.-M55
18. Vejvoda Petr 81 CZE SK Maxtri Liberec 3:07:35 6.-M18
19. Dostálek Petr 67 CZE Viking Králíky 3:08:49 8.-M35
20. Fikejs Vladimír 57 CZE Sokol Žamberk 3:09:03 5.-M45
21. Dvořáček Vlastimil 59 CZE Orsil Častolovice 3:10:46 6.-M45
22. Nýdrle Zbyněk 56 CZE SK Maxtri Liberec 3:11:04 7.-M45
23. Cogan Rudolf 71 CZE Sokol Nová Paka 3:14:47 9.-M35
24. Pucholt Jiří 59 CZE TJ Sokol Unhošť 3:16:03 8.-M45
25. Vytisk Alfons 49 CZE MK Seitl Ostrava 3:16:57 2.-M55
26. Elzner Petr 81 CZE Traged team Jablonec 3:17:04 7.-M18
27. Vykoukal Jaroslav 65 CZE SK Maxtri Liberec 3:17:30 10.-M35
28. Průcha Josef 60 CZE Jiskra Tanvald 3:17:37 9.-M45
29. Hejný Marek 77 CZE TJ Packa Praha 3:18:14 8.-M18
30. Zahradník Jan 56 CZE TJ Slavoj Čáslav 3:20:02 10.-M45
31. Sedlák Pavel 71 CZE Slatiňany 3:21:09 11.-M35
32. Cvrček Pavel 60 CZE TJ Benešov 3:21:46 11.-M45
33. Tlustý Jan 74 CZE AC Tepo Kladno 3:22:23 9.-M18
34. Kuchař Petr 51 CZE Liga 100 Praha 3:23:47 3.-M55
35. Dumek Václav 87 CZE Jiskra Tanvald 3:24:07 10.-M18
36. Filinger Zbyněk 62 CZE SK Maxtri Liberec 3:25:25 12.-M45
37. Smola Josef 51 CZE MK Seitl Ostrava 3:26:02 4.-M55
38. Straka Samuel 58 CZE illumiNITE.cz 3:26:27 13.-M45
39. Hloušek Jiří 71 CZE TJ Benešov 3:28:16 12.-M35
40. Rout Jiří 75 CZE Praha 10 3:28:17 11.-M18
41. Mičulka Aleš 62 CZE Sokol Srch 3:29:15 13.-M45
42. Zavadil Petr 72 CZE Traged team Praha 3:29:42 12.-M35
43. Bican Stanislav 79 CZE TJ Packa Praha 3:31:11 12.-M18
44. Svoboda Petr 60 CZE SK Maxtri Liberec 3:31:42 15.-M45
45. Žmolil Richard 78 CZE Maraton centrum Jičí 3:32:17 13.-M18
46. Rygál Libor 62 CZE SK Maxtri Liberec 3:32:19 16.-M45
47. Drygalski Dominik 63 POL Bydgoszcz 3:32:58 14.-M35
48. Vejvara Milan 69 CZE SK Syřenov 3:34:34 15.-M35
49. Matějka Milan 56 CZE Tajfun Turnov 3:34:54 17.-M45
50. Kučera Luděk 56 CZE Liberec 3:35:07 18.-M45
51. Schenk Miroslav 49 CZE Stěžery 3:36:47 5.-M55
52. Havelka Honza 79 CZE Team U Čápa Pardubic 3:37:05 14.-M18
53. Groh Stanislav 46 CZE AC Vrchlabí 3:37:07 6.-M55
54. Zahula Jan 50 CZE ČD Tanvald 3:37:38 7.-M55
55. Benda Lubor 63 CZE Brno 3:38:34 16.-M35
56. Kužel Václav 85 CZE Sedliště 3:41:42 15.-M18
57. Kubeček Vladimír 48 CZE Spartak Police n/M 3:45:23 8.-M55
58. Tůma František 53 CZE MK Kladno 3:46:35 19.-M45
59. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 3:47:26 9.-M55
60. Konečný Jaroslav 69 CZE TTC Brno 3:47:37 17.-M35
61. Kubík Vladimír 56 CZE Splašená lokomotiva 3:52:00 20.-M45
62. Henych Tomáš 79 CZE Jilemnice 3:53:31 16.-M18
63. Krumer Miroslav 49 CZE Maraton klub Ostrava 3:54:34 10.-M55
64. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov 4:02:12 1.-M65
65. Rendl Josef 76 CZE Triexpert 4:02:39 17.-M18
66. Vlasák Karel 69 CZE Liberec 4:04:47 18.-M35
67. Tučný Jan 47 CZE MK Pardubice 4:06:10 11.-M55
68. Krejsa Václav 52 CZE Půjčovny RENTIA Prah 4:07:17 12.-M55
69. Málek Zdeněk 43 CZE AVC Praha 4:12:26 13.-M55
70. Kudrna Vlastimil 66 CZE TJ Průhonice 4:15:59 19.-M35
71. Preissler Stanislav 78 CZE FC-LS Vrchlabí 4:16:21 18.-M18
72. Lánský Rudolf 48 CZE TC Dobruška 4:16:52 14.-M55
73. Komárek Tomáš 75 CZE TJ Packa Praha 4:19:05 19.-M18
74. Dolejš Jan 49 CZE KPB Kokoř. Údolím 4:22:09 15.-M55
75. Novák Milan 83 CZE Štětí 4:24:53 20.-M18
76. Koupil Miroslav 55 CZE SK Maxtri Liberec 4:28:42 21.-M45
Hádek Josef 53 CZE Sokol Benešov DNF M55
|