23. Krosmaratón - Sosnová u ČL, 4.11.2007
zdroj: behej.com
ŽENY
##. meno ročník štátklub čas ##.-kat
1. Pecková Barbora 90 CZE Mělník 4:42:43 1.-F18
2. Horáková Renata 72 CZE AC Ústí nad Labem 5:18:07 1.-F35
3. Svitáková Alena 66 CZE AC Česká Lípa 5:42:38 2.-F35
Vergeinerová Eva 62 CZE AC Slovan Lbc DNF -F35
Ducháčková Ivana 76 CZE TJ Unhošť DNF -F18
MUŽI
##. meno ročník štátklub čas ##.-kat
1. Lambert Miloš 69 CZE Milovice 2:52:08 1.-M18
2. Ulma Tomáš 64 CZE Praha 2:53:18 1.-M40
3. Kubále Josef 72 CZE Mladá Vožice 3:00:17 2.-M18
4. Flídr Jan 57 CZE MK Kladno 3:03:35 1.-M50
5. Tomeš Rostislav 60 CZE Traged Team 3:08:43 2.-M40
6. Martínek Jan 63 CZE TK Vyšehrad Praha 3:11:50 3.-M40
7. Cogan Rudolf 71 CZE TJ Sokol NPaka 3:12:45 4.-M40
8. Kalát Josef 55 CZE AK-Litvínov 3:13:33 2.-M50
9. Doucha Filip 70 CZE Praha 11 3:19:05 3.-M18
10. Dostálek Petr 67 CZE Viking Králíky 3:21:31 5.-M40
11. Sládeček Jakub 77 CZE Praha 3:21:58 4.-M18
12. Kubr Václav 55 CZE Hvězda Pardubice 3:22:54 3.-M50
13. Dvořáček Vlastimil 59 CZE ORSIL Častalovice 3:23:55 6.-M40
14. Šrachta Vladimír 60 CZE Cyklosprint Cvikov 3:25:01 7.-M40
15. Kuchař Petr 51 CZE Liga100 Praha 3:36:09 4.-M50
16. Žák Jiří 69 CZE Maraton centrum Jičín 3:38:37 5.-M18
17. Čulák Milan 73 CZE Litoměřice 3:42:35 6.-M18
18. Hrček Petr 61 CZE Brandýs nad Labem 3:42:47 8.-M40
19. Hraše Zbyněk 74 CZE Praha 3:49:30 7.-M18
20. Holík Vlastimír 43 CZE TJ Liga 100 Praha 3:50:31 1.-M60
21. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Žebrák 3:52:15 8.-M18
22. Milt Jiří 54 CZE Plzeň 3:53:29 5.-M50
23. Hvolek Vítězslav 71 CZE AO TJ Doksy 3:54:35 9.-M18
24. Kostka Josef 47 CZE VTŽ Chomutov 3:55:16 2.-M60
25. Skořepa Martin 61 CZE Karlovy Vary 3:56:36 9.-M40
26. Kudíček Michal 84 CZE Mnichovo Hradiště 4:00:14 10.-M18
27. Jardásek Michal 79 CZE TJ Sokol Žeravice 4:00:38 11.-M18
28. Pilík Sláva 50 CZE INFERI Rakovník 4:01:06 6.-M50
29. Kriško Miroslav 57 SVK 42195.sk 4:01:29 7.-M50
30. Krumer Miroslav 49 CZE MK-Ostrov 4:05:43 8.-M50
31. Budík Karel 56 CZE Liga100 Zlín 4:07:14 9.-M50
32. Dittrich Tomáš 69 CZE Klub Harmonického života 4:09:17 12.-M18
33. Gyürék Atila 78 CZE Praha 6 4:18:27 13.-M18
34. Plhoň Patrik 81 CZE Praha 4:26:18 14.-M18
35. Kočí Petr 48 CZE Děčín 4:33:15 10.-M50
36. Málek Zdeněk 43 CZE AVC Praha 4:33:43 3.-M60
37. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov 4:39:07 4.-M60
38. Pachmann Otakar 44 CZE SABZO Praha 4:50:40 5.-M60
39. Dolejš Jan 49 CZE KPB Kokořínským údolím 5:18:07 11.-M50
Matoušek Martin 76 CZE Čelakovice DNF -M18
Bednář Miroslav 65 CZE AC Čáslav DNF -M40
Szabó Ludvík 63 CZE Praha DNF -M40
Procházka Josef 71 CZE AC Česká Lípa DNF -M18
|