ŽENY
##. meno ročník štát klub čas 1/2M* ##.-kat
1. Balošáková Anna 61 SVK ŠKP-Čadca 3:31:32 1:40:07
2. Billá Erika 63 SVK BK - Steel Košice 3:35:18 1:45:28
3. Šramková Štefánia 68 CZE TJ Olomouc 3:49:13 1:47:43
4. Podhradská Jana 63 SVK OU 3:54:10 1:47:58
5. Hatalová Eva 72 SVK Spisská Nová Ves 4:04:26 1:58:13
6. Jesenská Tatiana 70 SVK Bez príslušnosti 4:44:20 2:14:32
7. de Jong Joanna 74 POL The Brand\'s Running Team 4:54:15 2:17:25
MUŽI
##. meno ročník štát klub čas 1/2M* ##.-kat
1. Makara Marian 73 SVK BSK Bardejov 2:39:03 1:18:04 1.-M18
2. Kucharík Ján 65 SVK ŽSR Žst.Trenčín 2:41:37 1:21:48 1.-M40
3. Gazdarica Tomáš 76 SVK Tenis klub Ružomberok 2:42:34 1:19:55 2.-M18
4. Tatrai Róbert 63 SVK Košice 2:44:15 1:21:48 2.-M40
5. Faško Pavol 63 SVK JM Demolex Bardejov 2:45:03 1:21:48 3.-M40
6. Evin Ondrej 76 SVK Mokroluh 2:45:14 1:21:48 3.-M18
7. Heleš Igor 61 CZE BK SAK Ložiska Karviná 2:45:46 1:20:11 4.-M40
8. Wala Petr 71 CZE MC Walló Havířov 2:48:59 1:21:48 4.-M18
9. Kubále Jozef 72 CZE Mladá Vožice 2:51:24 1:23:21 5.-M18
10. Hanzlík Ondrej 60 SVK AK Baník Prievidza 2:54:41 1:23:44 5.-M40
11. Obraz Pavol 53 SVK BK Steel Košice 2:56:05 1:24:31 1.-M50
12. Tadeusz Jasek 51 POL Czanne - Poľsko 2:57:41 1:25:01 2.-M50
13. Jendželovský Peter 77 SVK TIK Kosice 3:02:12 1:29:21 6.-M18
14. Hus Peter 71 SVK BK Cyklosun plus Nov. Huta 3:02:13 1:30:19 7.-M18
15. Balogh Vladimír 63 SVK Akuna Košice 3:02:37 1:30:04 6.-M40
16. Ďurkovský Ivan 58 SVK Lipt. Mikuláš 3:03:05 1:27:43 7.-M40
17. Bernatík Lukáš 79 CZE Bez príslušnosti 3:03:21 1:27:13 8.-M18
18. Mikovíny Peter 52 SVK Železiarne Podbrezová 3:06:17 1:33:13 3.-M50
19. Pockľan Ján 73 SVK ŠK Hrachovo 3:07:49 1:22:04 9.-M18
20. Polc Štefan 50 SVK OŠK Dobrá Niva 3:10:00 1:32:08 4.-M50
21. Hrabuška Jaroslav 57 CZE MK Seitl Ostrava 3:12:01 1:34:22 5.-M50
22. Westenholz Piotr 64 POL KB MCKiS Jaworzno 3:13:57 1:34:59 8.-M40
23. Polák Peter 48 SVK Kiss Radio KE 3:18:20 1:33:13 6.-M50
24. Bačík Peter 53 SVK KTK Lipt. Mikuláš 3:20:45 1:34:10 7.-M50
25. Fiamin Ivan 69 SVK Bez príslušnosti 3:21:41 1:34:22 10.-M18
26. Vytisk Alfons 49 CZE MK Seitl,Ostrava 3:23:25 1:38:57 8.-M50
27. Buc Peter 59 SVK BK Steel Košice 3:23:37 1:41:20 9.-M40
28. Gebski Grzegorz 66 POL KB MCKiS Jaworzno 3:23:59 1:36:20 10.-M40
29. Blažek Pavol 58 SVK VŠC Dukla Banská Bystrica 3:24:58 1:29:43 11.-M40
30. Gallik František 51 SVK AO Svit 3:25:30 1:38:27 9.-M50
31. Fazekas Ján 67 SVK SK Tvrdošovce 3:27:30 1:32:16 12.-M40
32. Peřina Vladimír 51 CZE MK Seitl Ostrava 3:28:17 1:40:31 10.-M50
33. Ševčík Štefan 51 SVK ŠKP Prievidza 3:28:26 1:40:02 11.-M50
34. Stopka Vladimír 67 SVK Jogging Dubnica nad Váhom 3:28:34 1:42:12 13.-M40
35. Zeleník Jozef 53 SVK SPERIAN PARTIZÁNSKE 3:28:58 1:42:45 12.-M50
36. Žilla Ladislav 55 SVK VSE-Košice 3:30:39 1:38:55 13.-M50
37. Baloga Štefan 72 SVK FOX BIATLON PO 3:31:19 1:42:06 11.-M18
38. Hrček Petr 61 CZE Bez príslušnosti 3:31:19 1:42:31 14.-M40
39. Hajewski Tomasz 76 POL Triathlon D. G. 3:31:44 1:45:28 12.-M18
40. Fotul Juraj 46 SVK 05 bk furca kosice 3:32:05 1:45:28 1.-M60
41. Makó Róbert 74 SVK SOPKA Seňa 3:33:44 1:41:20 13.-M18
42. Chmielewski Robert 70 POL KB MCKiS Jaworzno 3:36:00 1:44:48 14.-M18
43. Krivoš Emil 87 SVK Handlová 3:38:48 1:47:29 15.-M18
44. Chodelka Anton 76 SVK Bez príslušnosti 3:39:32 1:45:28 16.-M18
45. Hýrošš Pavol 52 SVK Lokomotíva Vrútky 3:39:36 1:41:56 14.-M50
46. Kriško Miroslav 57 SVK 42195.sk 3:39:51 1:48:26 15.-M50
47. Bohunický Cyril 63 SVK Jogging Trnava 3:41:27 1:49:23 15.-M40
48. Simon Alexander 47 SVK DS ŽILINA 3:42:55 1:44:29 2.-M60
49. Zsélyi Zoltán 65 SVK Kolárovo 3:43:19 1:50:07 16.-M40
50. Čajkovič Milan 65 SVK Jogging Trnava 3:47:10 1:42:02 17.-M40
51. Baloga Jaroslav 67 SVK FOX BIATLON PO 3:50:35 1:45:28 19.-M40
52. Krumer Miroslav 49 CZE MK Ostrov 3:51:30 1:53:15 16.-M50
53. Marton Milan 48 SVK Škp Poprad 3:52:21 1:51:26 17.-M50
54. Slanina Peter 52 SVK PRP Veľký Krtíš 3:53:11 1:53:04 18.-M50
55. Svozil Libor 71 CZE MK Seitl Ostrava 3:53:24 1:51:26 17.-M18
56. Ostrihoň Jozef 70 SVK Stožok 3:53:28 1:53:24 18.-M18
57. Nemec Ľuboš 63 SVK BSĽG - Zvolen 3:53:45 1:53:24 18.-M40
58. Kele Gejza 65 SVK MARS Slovakia 3:53:45 1:50:07 20.-M40
59. Pikala Pavol 72 SVK ŠK Bobrovec 3:54:27 1:51:26 19.-M18
60. Hodossy Peter 78 SVK Bez príslušnosti 3:55:55 1:46:09 20.-M18
61. Mihok Imrich 54 SVK TJ Furča05 3:56:25 1:49:03 19.-M50
62. Lysý Tomáš 77 SVK KTK Lipt. Mikuláš 3:59:46 1:46:17 21.-M18
63. Pavuk Peter 49 SVK Spider Team Levice 4:00:55 1:58:13 20.-M50
64. Pechtor Pavol 69 SVK žiadny 4:04:34 2:02:45 22.-M18
65. Kaňa František 75 SVK Hrom do piecky 4:04:55 1:45:23 23.-M18
66. Šulej Matej 50 SVK Matica Slovenská Veľká Lomnic4:05:28 1:53:04 21.-M50
67. Čurlej Jozef 51 SVK BK O5 Furča 4:11:31 1:59:42 23.-M50
68. Mičko Ján 54 SVK O5 BK Furča Košice 4:11:31 2:01:45 22.-M50
69. Kyjanka Dušan 57 CZE Grafilit man 4:13:17 1:46:28 24.-M50
70. Tučný Jan 47 CZE MK Pardubice 4:15:30 1:53:04 3.-M60
71. Lysý Augustín 48 SVK KTK Lipt. Mikuláš 4:16:30 2:01:15 25.-M50
72. Vrábeľ Jozef 55 SVK BK Steel Košice 4:18:05 1:52:17 26.-M50
73. Tuček Josef 44 CZE MK Pardubice 4:20:24 2:10:16 4.-M60
74. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov 4:21:48 2:02:59 5.-M60
75. Oslanec Peter 81 SVK OAIM, Bojnice 4:21:56 2:03:47 24.-M18
76. Fotta Rastislav 64 SVK Bez príslušnosti 4:26:31 2:13:29 21.-M40
77. Maczó András 49 HUG Futapest 4:50:45 2:18:32 27.-M50
78. Kutnár Dušan 42 SVK KTK Liptovský Mikuláš 4:52:49 2:14:32 6.-M60
79. Wojtasiński Grzegorz 74 POL The Brand\'s Running Team 4:54:15 2:17:25 25.-M18
Hajduk Milan 54 SVK BK-GEČA DNF 1:59:18 DNF-M50
|