PREPOČET SÚČTU ČASOV VEKOVÝM KOEFICIENTOM
##. meno ročník štát klub prepočet P2M
1. Kociánová Jiřina 81 CZE AHA Vyškov 6:55:14 6:55:14
2. Mizera Agniezka 69 POL Wroclaw 7:18:41 7:22:40
3. Kolbová Šárka 67 CZE Triatlon klub Opava 7:26:16 7:37:17
4. Tvrdá Zdeňka 56 CZE Chropyně 8:27:43 9:31:57
5. Němečková Martina 65 CZE Praha 9 8:51:40 9:13:53
##. meno ročník štát klub prepočet P2M
1. Jasek Tadeusz 51 POL EKÓ Instal Źywiec 5:04:52 5:59:41
2. Orálek Daniel 70 CZE Moravská Slávia Brno 5:24:14 5:25:32
3. Slowioczek Roman 59 CZE Jablunkov 5:41:54 6:14:58
4. Jakubik August 59 POL TKKF Jastrzab Ruda Ślaska 5:48:49 6:22:34
5. Stafański Marian 65 POL TKKF Jastrzab Ruda Ślaska 5:49:12 6:03:47
6. Procházka Marek 74 CZE Šumperk 5:57:15 5:57:15
7. Hrabuška Jaroslav 57 CZE MK Seitl Ostrava 6:01:14 6:43:18
8. Jagiela Adam 73 POL Slimak Bytkow 6:06:43 6:06:43
9. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 6:09:24 7:32:58
10. Pochobradský Pavel 46 CZE DI Hradec Králové 6:13:52 7:42:59
11. Kuchař Petr 51 CZE Liga 100 Praha 6:19:12 7:27:23
12. Dvořáček Vlastimil 59 CZE ORSIL Častolovice 6:22:46 6:59:48
13. Asayevich Roman 64 BLR Minsk 6:40:17 7:00:31
14. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov 6:41:42 8:54:36
15. Juřica Pavel 79 CZE Ostrava 6:42:00 6:42:00
16. Kriško Miroslav 57 SVK 42195.sk 6:50:57 7:38:48
17. Krumer Miroslav 49 CZE Ostrov 6:58:35 8:23:21
18. Dvorský Vladislav 65 CZE MK Seitl Ostrava 6:58:51 7:16:21
19. Rozbicki Czeslaw 46 POL Wroclaw 7:01:14 8:41:39
20. Rudy Jacek 80 POL Wroclaw 7:07:12 7:07:12
21. Kurka Vít 62 CZE Triatlon klub Opava 7:15:10 7:45:01
22. Budík Karel 56 CZE Liga 100 Zlín 7:20:33 8:16:17
23. Mańkowski Dariusz 66 POL Jastrowie 7:25:24 7:40:10
24. Drygalski Dominik 63 POL Zaklad Taboru Bydgoszcz 7:27:57 7:54:34
25. Krč Štefan 51 CZE Traged Team 7:37:45 9:00:03
26. Odráška Tomáš 76 CZE Třinec 7:42:50 7:42:50
27. Holý Josef 41 CZE Brno 7:43:24 10:03:51
28. Vraniak Jan 62 CZE Solnice 7:44:49 8:16:42
29. Jandásek Michal 79 CZE TJ SOKOL Žeravice 7:51:21 7:51:21
30. Krejsa Václav 52 CZE RETIA Praha 7:58:17 9:19:00
31. Maczó András 49 HUN Futa Pest Budapest 8:07:18 9:45:59
32. Kunrt Jaroslav 75 CZE SK Týniště nad Orlicí 8:09:54 8:09:54
33. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Žebrák 8:15:39 8:15:39
34. Horala Piotr Marek 84 POL Wroclaw 8:37:31 8:37:31
35. Wnuk Grzegorz 68 POL Energetyk Rybnik 8:59:16 9:08:02
36. Maras Ladislav 63 SVK Forma Wodzislaw 9:06:55 9:39:25
37. Máčala Jaroslav 84 CZE BCL Otrokovice 9:22:56 9:22:56
|