7. Tříkrálový maraton – Unhošť, 5.1.2008
Zdroj: http://www.sokolunhost.estranky.cz/
ŽENY
##. meno ročník štát klub čas ##.-kat
1. Zbíralová Radka 72 CZE TJ Zentiva Praha 3:36:09 1.-FFF
2. Jana Vichová 72 CZE HSK Benecko 3:45:22 2.-FFF
3. Renata Horáková 72 CZE SK Ústí nad Labem 4:13:25 3.-FFF
4. Lucie Růžková 83 CZE MK Kladno 4:24:49 4.-FFF
5. Martina Němečková 65 CZE Praha 9 4:29:56 5.-FFF
Lenka Bayerová 68 CZE PIM Praha DNF FFF
MUŽI
##. meno ročník štát klub čas ##.-kat
1. Michal Michálek 73 CZE Sokol Mělník 2:50:47 1.-M18
2. Jaroslav Bohdal 76 CZE MK Kladno 2:56:06 2.-M18
3. David Procházka 75 CZE CTC Praha 3:00:25 3.-M18
4. Michal Procházka 77 CZE Krab Cycles 3:03:27 4.-M18
5. Miloš Lambert 69 CZE Milovice 3:04:07 5.-M18
6. Slávek Švejdar 71 CZE Triatlet K.Vary 3:06:49 6.-M18
7. Josef Kubále 72 CZE Mladá Vožice 3:10:33 7.-M18
8. Ondřej Mánek 82 CZE Rakovník 3:12:54 8.-M18
9. Rostislav Tomeš 60 CZE Traged Team 3:12:56 1.-M40
10. Zdeněk Gregoriades 54 CZE Meteor Kačerov 3:15:57 1.-M50
11. Vít Novák 89 CZE Kladno 3:18:50 9.-M18
12. Tomáš Ulma 64 CZE Satanice 3:19:36 2.-M40
13. Pavel Škába 74 CZE Triexpert Praha 3:20:02 10.-M18
14. Ladislav Pachta 63 CZE Aces Team K.Vary 3:21:02 3.-M40
15. Jiří Doucha 71 CZE Start Náchod 3:23:09 11.-M18
16. Pavel Sedlák 71 CZE Plzeň 3:23:34 12.-M18
17. Petr Dostálek 67 CZE Viking Králíky 3:26:54 4.-M40
18. Miloš Kmuníček 61 CZE MK Kladno 3:27:15 5.-M40
19. Jan Herda 83 CZE Dobřichov 3:37:01 13.-M18
20. Petr Syblík 68 CZE MK Kladno 3:40:24 6.-M40
21. Václav Klos 60 CZE MK Kladno 3:40:40 7.-M40
22. Vladimír Vidím 64 CZE Roztoky u Prahy 3:41:59 8.-M40
23. Oldřich Smutný 48 CZE Jednota Mn.Hradiště 3:44:18 1.-M60
24. Alexandr Borovec 76 CZE Choceň 3:44:49 14.-M18
25. Jan Lederer 74 CZE Město Touškov 3:48:04 15.-M18
26. Petr Hrček 61 CZE Brandýs nad Labem 3:48:46 9.-M40
27. Marcel Ungr 76 CZE Beroun 3:49:20 16.-M18
28. Martin Hunčovský 64 CZE Spolana Neratovice 3:51:09 10.-M40
29. Jaromír Stratil 73 CZE Mazáci Praha 3:53:12 17.-M18
30. Ivo Zejda 56 CZE MS Brno 3:53:17 2.-M50
31. František Tůma 53 CZE MK Kladno 3:54:09 3.-M50
32. Petr Kuchař 51 CZE LS Praha 3:55:10 4.-M50
33. Erich Rinka 54 CZE MKS Ostrava 3:55:42 5.-M50
34. František Křeček 58 CZE Doksy 3:55:52 6.-M50
35. Martin Skořepa 61 CZE Karlovy Vary 3:59:20 11.-M40
36. Jiří Milt 54 CZE Plzeň 4:01:30 7.-M50
37. Vladimír Lysenko 72 CZE Fujitsu Siemens 4:02:05 18.-M18
38. Vladimír Dlouhý 60 CZE Dlouháni Roudnice 4:06:46 12.-M40
39. Tomáš Obr 77 CZE Ústí nad Labem 4:07:03 19.-M18
40. Alexandr Simon 46 SVK DS Žilina 4:08:13 2.-M60
41. Miroslav Krumer 49 CZE MK Ostrov 4:08:26 8.-M50
42. Petr Štenička 62 CZE Jirkov 4:09:38 13.-M40
43. Pavel Zeman 54 CZE Traged Team 4:11:35 9.-M50
44. Jan Dolejš 49 CZE KPBKÚ Mělník 4:13:25 10.-M50
45. Michal Novák 62 CZE Kladno 4:15:38 14.-M40
46. Ludvík Szabo 63 CZE Praha 4:22:17 15.-M40
47. Jiří Březina 39 CZE SK Přerov 4:26:02 3.-M60
48. Petr Kočí 48 CZE Děčín 4:28:14 4.-M60
49. Miroslav Vostrý 77 CZE MK Žebrák 4:32:34 20.-M18
50. Jan Berounský 39 CZE LS Česká Lípa 4:36:02 5.-M60
51. Jan Voštinka 70 CZE Kladno 4:46:20 21.-M18
52. Otakar Pachman 44 CZE SABZO Praha 4:48:15 6.-M60
53. Václav Krejsa 52 CZE Rentia Praha 4:51:43 11.-M50
54. Maczo Andras 49 HUN Futapest Club 4:55:35 12.-M50
Josef Beránek 58 CZE MK Kladno DNF M50
Vladimír Kropáč 56 CZE TJ Sokol Unhošť DNF M50
Miroslav Hasal 65 CZE Tragéd Team DNF M40
David Ručka 71 CZE Roztoky u Prahy DNF M18
Jiří Strangmuller 75 CZE Praha DNF M18
Tomáš Ditrich 69 CZE KHŽ Žebrák DNF M18
Václav Racek 77 CZE Hloubětín DNF M18
|