##. meno ročník štát klub čas ##.-kat
1. Procházka Marek 74 CZE Šumperk 2:49:16 1.-M18
2. Kubále Josef 72 CZE Mladá Vožice 2:54:44 2.-M18
3. Slowioczek Roman 59 CZE Jablunkov 3:00:27 1.-M40
4. Jakubik August 59 POL Jastrzab Ruda Slaska 3:01:51 2.-M40
5. Pavlík Vít 73 CZE Kopřivnice 3:06:21 3.-M18
6. Marszalowski Zbigniew 57 POL FORMA Wodzislaw Slasky 3:12:36 1.-M50
7. Scherrer Jaroslav 60 CZE OREL Moravské Budějovice 3:14:37 3.-M40
8. Odráška Tomáš 76 CZE Třinec 3:14:49 4.-M18
9. Juřica Pavel 79 CZE Lemry Ostrava 3:14:50 5.-M18
10. Pěchula Petr 77 CZE Maraton klub Seitl Ostrava 3:18:18 6.-M18
11. Sedlák Pavel 71 CZE TT Sport Stupno 3:19:18 7.-M18
12. Borovec Alexandr 76 CZE Choceň 3:21:57 8.-M18
13. Lipták Radim 79 CZE Frýdek-Místek 3:25:27 9.-M18
14. Celuch Milan 66 CZE AO Slávia Havířov 3:25:37 4.-M40
15. Dvorský Ladislav 65 CZE Maraton klub Seitl Ostrava 3:27:42 5.-M40
16. Kuczera Tadeusz 53 POL FORMA Wodzislaw Slasky 3:28:07 2.-M50
17. Peřina Vladimír 51 CZE Maraton klub Seitl Ostrava 3:29:58 3.-M50
18. Camfrla René 66 CZE Valašské Meziříčí 3:31:53 6.-M40
19. Kuchař Petr 51 CZE Liga 100 Praha 3:33:57 4.-M50
20. Kubeček Vladimír 48 CZE SPARTAK Police nad Metují 3:35:06 1.-M60
21. Podžorný Ervín 41 CZE Český Těšín 3:36:26 2.-M60
22. Lepka Václav 57 CZE YIOGI Ostrava 3:41:25 5.-M50
23. Mikel Vladimír 61 CZE Sazovice 3:43:01 7.-M40
24. Kriško Miroslav 57 SVK 42195.sk 3:44:22 6.-M50
25. Rektorys Jan 69 CZE Plzeň 3:45:21 10.-M18
26. Dolejš Jan 49 CZE KPB Kokořínským údolím 3:50:01 7.-M50
27. Milt Jiří 54 CZE Plzeň 3:52:20 7.-M50
28. Svozil Libor 71 CZE Bohumín - MK Seitl Ostrava 3:52:42 11.-M18
29. Krumer Miroslav 49 CZE Ostrov 3:56:48 8.-M50
30. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 3:59:12 3.-M60
31. Turk Robert 73 POL FORMA Wodzislaw Slasky 4:03:36 12.-M18
32. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov 4:15:33 4.-M60
33. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Žebrák 4:26:34 13.-M18
34. Smolicha Josef 56 CZE Nový Malín 4:29:23 9.-M50
35. Holý Josef 41 CZE Brno 4:36:47 5.-M60
36. Zikeš František 28 CZE TJ Slezan Frýdek-Místek 4:44:07 1.-M80
37. Pachmann Otakar 44 CZE SABZO Praha 4:48:13 6.-M60
38. Krejsa Václav 52 CZE AVC Praha 5:44:09 10.-M50
Osladil Miroslav 52 CZE IRICO Olomouc DNF M50
Smola Josef 51 CZE Maraton klub Seitl Ostrava DNF M50
Jurek Stanislaw 56 POL Jastrzab Ruda Slaska DNF M50
ZIKEŠ František a HOLÝ JOSEF startovali v 09:14 hodin.
1/2M
##. meno ročník štát klub čas ##.-kat
1. ŠKRDLA Jan 82 CZE TJ Sokol Velká 1:18:57 1.-M18
2. WALA Petr 71 CZE MC Walló Havířov 1:19:27 2.-M18
3. FIJAKOWSKI Zbigniew 62 POL Jastrzab Ruda Slaska 1:20:25 1.-M40
4. WEGLER Jaroslaw 70 POL POLSKO 1:21:53 3.-M18
5. MYNÁŘ Jiří 65 CZE MTB Ondřejník 1:26:03 2.-M40
6. REPÁŇ Pavel 73 CZE X-AIR Ostrava 1:26:51 4.-M18
7. ŠKATULA Henrik 60 POL FORMA Wodzislaw Slasky 1:29:18 3.-M40
8. HRABUŠKA Jaroslav 57 CZE Maraton klub Seitl Ostrava 1:32:36 1.-M50
9. TONGEL Petr 69 CZE Valašské Meziříčí 1:33:26 5.-M18
10. MITÁČEK Vlastimil 58 CZE Lokomotiva Ostrava 1:37:50 2.-M50
11. POSPIECH Karol 54 CZE FORMA Wodzislaw Slasky 1:41:09 3.-M50
12. VERNARSKÝ Jaroslav 67 CZE Slezan Frýdek Místek 1:41:43 4.-M40
13. ČECH Zdeněk 58 CZE Baláž Extreme Team Ostrava 1:41:51 4.-M50
14. MACKŮ Jaroslav 63 CZE Slezská Ostrava 1:44:44 5.-M40
15. JERAKAS Jorgos 40 CZE BK SaK Ložiska Karviná 1:44:57 1.-M60
16. KIČMER Michal 78 CZE Ostrava 1:45:23 6.-M18
17. ĎURIČ Luboš 78 CZE KLMN 2:04:36 7.-M18
1/2M TPŠ
##. meno ročník štát klub čas ##.-kat
1. STEFANIAK Zbigniew 74 POL LKS Look 4:08:33 1.-TPŠ
1/4M ŽENY
##. meno ročník štát klub čas ##.-kat
1. BOŽOVÁ Věra 66 CZE Maraton klub Seitl Ostrava 0:55:33 1.-FFF
2. SEDLÁKOVÁ Lenka 86 CZE Stupno 1:11:34 2.-FFF
1/4M MUŽI
##. meno ročník štát klub čas ##.-kat
1. ŠEVČÍK Pavel 61 CZE Zombie Opava 0:38:29 1.-MMM
2. SMOLICHA Tomáš 95 CZE Nový Malín 1:04:24 1.-MMM
Start 10:01.
Počasí: asi 0-1°C , sucho, mlha, po čase polojasno , místy vítr.
Vladimír Sandokan Pastrňák, hl. rozhodčí, v. r..
|