ŽENY
##. meno štát klub čas ##.-kat
1. Tiszová Alžbeta 57 SVK TUBE CITY IMS Košice 4:05:17 1.-FFF
2. Hatalová Eva 72 SVK BK Cyklosun Plus 4:05:17 1.-FFF
3. Semanová Zlatka 58 SVK O5 bežecký klub Furča 4:40:46 3.-FFF
Raczynska Magdalena 79 POL WKB Meta Lubliniec DNF .-FFF
MUŽI
##. meno štát klub čas ##.-kat
1. Bogár János 64 HUN Belle Ex.Imp.Košice 2:50:52 1.-M40
2. Racz Štefan 61 SVK Gelnica 2:54:36 2.-M40
3. Lorenčik Rudolf 65 SVK Ťahanovce obec MČ 2:56:18 3.-M40
4. Lindvai Slavomír 71 SVK Povodie Hornadu a Bodvy 3:01:43 1.-M18
5. Kubále Josef 72 CZE Mladá Vožice 3:04:34 2.-M18
6. Tomčány Miroslav 71 SVK Jogging klub Dubnica n/V 3:06:25 3.-M18
7. Balogh Vladimír 63 SVK Akuna Košice 3:09:32 4.-M40
8. Hrušovský Milan 57 SVK STEZ-Spišská Nová Ves 3:14:38 1.-M50
9. Tisza Tibor 57 SVK EQ Steel Košice 3:17:19 2.-M50
10. Bačík Peter 53 SVK O5 bežecký klub Furča 3:18:58 3.-M50
11. Dancák Zoltán 59 SVK DPMK Košice 3:19:22 5.-M40
12. Buc Peter 59 SVK BK Steel Košice 3:20:40 6.-M40
13. Vargaeštok Gejza 55 SVK MBK-V.Kapušany 3:20:58 4.-M50
14. Gallik František 51 SVK AC Svit 3:23:52 5.-M50
15. Polák Peter 48 SVK Polysoft Košice 3:29:44 1.-M60
16. Sopko Pavol 67 SVK DYNAMO DPMK Košice 3:30:19 7.-M40
17. Kandra František 64 SVK BK Steel Košice 3:31:01 8.-M40
18. Stopka Vladimír 67 SVK Jogging klub Dubnica n/V 3:31:25 9.-M40
19. Nepko Gabriel 56 SVK O5 bežecký klub Furča 3:34:50 6.-M50
20. Šnevajs Radomír 63 CZE KHB Radegast 3:39:00 10.-M40
21. Mihok Imrich 54 SVK O5 bežecký klub Furča 3:39:12 7.-M50
22. Vrabeľ Jozef 55 SVK BK Steel Košice 3:39:27 8.-M50
23. Fotul Juraj 46 SVK O5 bežecký klub Furča 3:41:37 2.-M60
24. Hrček Petr 61 CZE Branýs nad Labem 3:49:48 9.-M50
25. Štenda Rastislav 65 SVK Metropol Košice 3:52:38 11.-M40
26. Douala Adrián 75 SVK Rožňava 3:59:06 4.-M18
27. Pavkovček Ján 54 SVK Košice 4:01:07 10.-M50
28. Mičko Ján 54 SVK O5 bežecký klub Furča 4:04:32 11.-M50
29. Maras Ladislav 63 SVK Forma W.S. 4:07:32 12.-M40
30. Kriško Miroslav 57 SVK 42195.sk 4:10:37 12.-M50
31. Čurlej Jozef 51 SVK O5 bežecký klub Furča 4:14:30 13.-M50
32. Krčmárik Vladimír 54 SVK HGM Žilina 4:14:39 14.-M50
33. Telepovský Miroslav 62 SVK EMTE Trebišov 4:15:32 13.-M40
34. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 4:19:51 3.-M60
35. Habura Martin 75 SVK Tušická Nová Ves 4:25:19 5.-M18
36. Fotta Rastislav 64 SVK Prešov 4:26:28 14.-M40
37. Máčala Jaroslav 84 CZE BCL Otrokovice 4:37:08 6.-M18
38. Szablicki Aleksy 60 POL WKB Meta Lubliniec 4:37:23 15.-M40
Alezár Andrej 51 SVK BK Steel Košice DNF .-M50
Labaš Karol 54 SVK Geoma Košice DNF .-M40
Repák Emil 63 SVK BKO Vyšná Myšľa DNF .-M40
|