24. Podvihorlatský maratón - Michalovce, 19. 4.2008
zdroj: Gabi Szabo
ŽENY
##. meno ročník štát klub 1/2M čas ##.-kat
1. Billá Erika 63 SVK BK Steel Košice 1:48:16 3:48:45 1.-F35
2. Tiszová Alžbeta 57 SVK Tube City IMS Košice 1:57:19 4:03:21 1.-F50
3. Semanová Zlatica 58 SVK O5 Bežecký klub Furča 2:09:30 4:31:21 2.-F50
MUŽI
##. meno ročník štát klub 1/2M čas ##.-kat
1. Lipovský Vladislav 69 SVK MBO OPARM Strážske 1:21:33 2:41:47 1.-M18
2. Bogár János 64 SVK Belle Export-Import KE 1:21:52 2:46:38 1.-M40
3. Lorenčík Rudolf 65 SVK Ťahanovce Obec MČ 1:23:29 2:48:04 2.-M40
4. Juro Jozef 65 SVK OŠK Vinné 1:23:29 2:51:22 3.-M40
5. Obraz Pavol 53 SVK BK Steel Košice 1:23:57 2:53:59 1.-M50
6. Balogh Vladimír 63 SVK Akuna Košice 1:26:30 2:56:17 4.-M40
7. Molčan Vladimír 68 SVK BK Martex Košice 1:24:00 2:59:40 5.-M40
8. Vargovič Jozef 53 SVK MBO OPARM Strážske 1:30:50 3:04:10 2.-M50
9. Tisza Tibor 57 SVK EQ Steel Košice 1:30:50 3:04:19 3.-M50
10. Hus Peter 71 SVK BK Cyklosun Plus N.Huta 1:30:35 3:07:32 2.-M18
11. Vargaeštok Gejza 55 SVK MBK Veľké Kapušany 1:30:50 3:07:52 4.-M50
12. Lukačka Roman 69 SVK Handlová 1:30:58 3:10:24 3.-M18
13. Bačik Peter 53 SVK KTK Liptovský Mikuláš 1:33:56 3:12:45 5.-M50
14. Šorek Miroslav 62 SVK Baňa Handlová 1:32:03 3:15:58 6.-M40
15. Hirjak Vladimír 57 SVK AC Michalovce 1:33:21 3:19:32 6.-M50
16. Tomko Ján 73 SVK MBO Strážske 1:35:52 3:19:49 4.-M18
17. Polák Peter 48 SVK Košice 1:40:39 3:20:32 1.-M60
18. Gallik František 51 SVK AO Svit 1:40:39 3:20:55 7.-M50
19. Zeleník Jozef 53 SVK SPERIAN Partizánske 1:45:34 3:27:46 8.-M50
20. Ondričko Milan 73 SVK MBO OPARM Strážske 1:40:39 3:28:36 5.-M18
21. Spiška Jozef 50 SVK Pegas Remata Handlová 1:44:48 3:33:28 9.-M50
22. Decha Vladimír 53 SVK OcÚ Horovce 1:44:48 3:33:53 10.-M50
23. Doležal Jozef 67 SVK AC Michalovce 1:44:48 3:37:00 7.-M40
24. Švagrovský Ján 59 SVK OŠK Budkovce 1:35:30 3:37:38 8.-M40
25. Horváth František 66 SVK Condition club Valaliky 1:49:15 3:39:43 9.-M40
26. Wacnik Janusz 67 POL Rzeszow Poľsko 1:47:14 3:41:53 10.-M40
27. Krajči Milan 41 SVK Lokomotíva Zvolen 1:49:31 3:42:26 2.-M60
28. Žilla Ladislav 55 SVK VSE Košice 1:45:13 3:43:35 11.-M50
29. Hrček Petr 61 CZE Brandýs nad Labem 1:47:37 3:43:45 11.-M40
30. Nemec Ľuboš 63 SVK BS Ľ.Gálfyho Zvolen 1:52:32 3:47:24 12.-M40
31. Telepovský Miroslav 62 SVK EMTE Trebišov 1:49:31 3:50:16 13.-M40
32. Spišiak Róbert 75 SVK Košice 1:49:15 3:52:43 6.-M18
33. Habura Martin 75 SVK Tušická Nová Ves 1:52:00 3:53:13 7.-M18
34. Rada Ladislav 53 SVK Kerko Michalovce 1:48:16 3:53:38 12.-M50
35. Leheň Ladislav 83 SVK Michalovce 1:55:22 3:55:57 8.-M18
36. Jóčik Roman 69 SVK BK Steel Košice 1:55:19 3:57:08 9.-M18
37. Láska Slavomír 74 SVK BK Steel Košice 1:55:22 3:57:08 10.-M18
38. Schnitzer Ján 67 SVK MBO OPARM Strážske 1:54:15 4:00:00 14.-M40
39. Kriško Miroslav 57 SVK 42195.sk 1:55:00 4:03:21 13.-M50
40. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 1:49:48 4:09:18 3.-M60
41. Naziemiec Leszek 74 POL Slimak Bytkow Polsko 1:59:59 4:12:03 11.-M18
42. Varchola Mikuláš 40 SVK OŠK Porostov 1:55:40 4:23:28 4.-M60
43. Maczö András 49 HUN Futapest Klub Budapest 2:23:18 *:**:** 14.-M50
Kvak Štefan 72 SVK Gladiátor Michalovce 1:56:53 DNF
Behún Peter 68 SVK Ptičie 1:22:55 DNF
Smolka Miroslav 57 SVK SP Trebišov 1:59:04 DNF
* - András je v oficiálnych výsledkoch neklasifikovaný pre nesplnenie limitu
na 35 km. Nakoľko je Andy Maďarský zberačský Attila, eN urobil nepeknú vec.
Zaradil ho medzi klasifikovaných, lebo maratón dobehol.Čas doplní časom.
|