5. Bieg Rzeźnika - Bieszczady, 17.05.2008
zdroj: http://www.biegrzeznika.pl/
##. team štát zloženie teamu 75 km
1. HABYS - JSC Jasło POL Walaszczyk Wojciech, Szumiec Łukasz 9:21:00
2. Speleo Salomon POL Kurek Artur, Stefański Stefan 9:37:00
3. PERSCHING BESKIDY POL Piętka Marcin, Golec Bartłomiej 9:40:00
4. WKB META 2 LUBLINIEC POL Szafarczyk Janusz, Szwed Krzysztof 11:32:00
5. STRAŻACY-REAKTYWACJA POL Kos Tomasz, Guzdek Tomasz 11:39:00
6. 4C# POL Muzyka Barbara, Różycki Konrad 11:53:00
7. OTK Rzeźnik / Spiral.pl POL Postek Adam, Karniłowicz Michał 11:53:00
8. Miechów POL Śliwiński Andrzej , Poręba Eugeniusz 11:56:00
9. Byledobiec Anin POL Chodorek Maciej, Najberg Michał 12:04:00
10. Tetra Rzeszów POL Miras Jacek, Klimasz Józef 12:05:00
11. HABYS Jasło POL Sajdak Ireneusz, Paryś Piotr 12:13:00
12. WAW-WRO POL Młodzianowski Michał, Krumin Dominik 12:19:00
13. KROSNO POL Gazda Mariusz, Bystrzycki Piotr 12:20:00
14. gżegżółka POL Grzeszczuk Wojciech, Grzeszczuk Grzegorz 12:37:00
15. OLIMPIA BYDGOSZCZ POL Biel Tomasz, Mudziejewski Jarek 12:47:00
16. LKS Klimczok Bystra POL Rzeszótko Marz, Rzeszótko L., Wołoszyn R. 12:57:00
17. BIEGNĘ DLA SEBASTIANA POL Sroka Wojciech, Czapczyński Cezary 12:59:00
18. SEBASTIAN JEST Z NAMI POL Buchajewicz Andrzej, Ślęzak Krzysztof 12:59:00
19. FORMUŁA 1 POL Gadzina Wojciech, Kamocki Bartłomiej 13:03:00
20. Dream Team POL Bednarek Grzegorz, Cieśla Krzysztof 13:03:00
21. maratonypolskie.pl Sabina&Lena POL Jachnik Sabina, Kutzmann Magdalena 13:05:00
22. AKG Halny Poznań POL Knioła Karol, Wolski Jakub 13:07:00
23. maratonypolskie.pl PIWOŻŁOPY POL Wojtecki Krzysztof, Korab Treborus Robert 13:11:00
24. Piernik i Pyra POL Tota Radosław, Lisiecki Bartosz 13:16:00
25. WKB META 1 LUBLINIEC POL Kordziński Kazimierz, Markowski Zbigniew 13:19:00
26. KW Jastrzębie Zdrój "2" POL Mildner Dariusz, Lilla Piotr 13:32:00
27. Sąsiedzi Rosomaka POL Susuł Bogdan, Szymacha Marcin 13:35:00
28. KILLERS TEAM POL Jaroch Leszek, Mitiajew Piotr 13:39:00
29. pi-pa POL Majcher Paweł, Pyka Piotr 13:53:00
30. Entre.pl Team Magdalenka POL Witek-Piotrowska Ewa, Piotrowski Andrzej 13:54:00
31. doliniarze.com POL Adamus Justyna, Kuliński Tomasz 13:59:00
32. dolniarze.com 1 POL Pilawska Agnieszka, Witas Miras 13:59:00
33. WKB Piast Wrocław POL Krauze Tomasz, Dziurdziewski Mirosław 14:11:00
34. DAR POL Gawęda Renata, Bydłos Dariusz 14:24:00
35. KB GALERIA Warszawa POL Dobkowska Anna, Goleń Jan 14:24:00
36. Bieszczadzki OSG POL Żuk Marek, Dziedzicki Andrzej, Czbuch Woj. 14:36:00
37. STK AE Poznań POL Fijałkowski Piotr, Dreas Michał 14:39:00
38. K.B.Pimar-Legionowo POL Olbryś Stanisław Adam, Skakluk Jan 14:39:00
39. Grupa Bankietowa 2 POL Kociszewski Marek, Węsierski Dariusz 14:41:00
40. Veszpren POL Piaszczyk Stanisław, Laszlo Pele 14:41:00
41. CHILLOUT TEAM I POL Mach Aleksander, Marecki Sebastian 14:42:00
42. CHILLOUT TEAM II POL Klaczyński Michał, Stach Wiesław 14:42:00
43. M2 POL Dziobkowska Małgorzata, Szelc Maciej 14:43:00
44. FBI POL Marzantowicz Michał, Kacprowski Tadeusz 14:46:00
45. IRON PYRY POL Glinkowski Zbigniew, Urbańczyk Ksawery 14:47:00
46. Torec\Nova Trading Toruń POL Szwec Andrzej, Łączny Jacek 14:49:00
47. KKB Dystans POL Szczypczyk Ewa, Ścisło Mariusz 14:51:00
48. Alpinus Iditarod Team POL Sawicki P., Domański J., Skoczylas M. J. 14:52:00
49. KUMITE POL Ziętek Ireneusz, Tkacz Paweł 14:53:00
50. Vattenfall Team POL Świderski Adrian, Rybotycki Tomasz 14:53:00
51. Krzysiek i Michal POL Ryzner Krzysztof, Remberk Michał 14:57:00
52. Grupa Bankietowa 1 POL Ossowski Adam, Raut Wiesław 14:59:00
53. DRZEWIEC Team POL Kaczmarek Robert, Gliwiński Marcin 15:00:00
54. IPA Policja NYSA POL Droździk Paweł, Bednarz Dariusz 15:11:00
55. NSZZFiPW Piotrków Tryb. POL Reszczyk Marcin, Wach Sylwester 15:12:00
56. Szczecin Team POL Jarota Paweł, Gulczyński Jacek 15:12:00
57. Długie Jęzory POL Szpak Damian, Szelc Monika 15:13:00
58. OTK Rzeźnik Stejar POL Mica Adriana, Pawlak Mikołaj, Mica Ioana 15:29:00
59. PIOCZER POL Piotrowski Jerzy, Rozbicki Czesław 15:31:00
60. Rydwany Ognia POL + SVK Obstarczyk Andrzej, Maras Ladislav 15:45:00
61. Ryczące czterdziestkiszóstki POL Komór Wiesław, Pluciński Dariusz 15:45:00
62. Łabądki z KB Lech Rypin POL Łabęcki Bogdan, Berebecki Roman 15:46:00
63. Dziady Kabackie POL Białokozowicz Przemek, Kumoch Jakub 15:49:00
64. Berciki POL Pysiewicz Krzysztof, Malisz Szymon 15:53:00
65. SABKURTURA POL Sabadasz Tomasz, Kuratczyk Paweł 15:55:00
66. E-LI-TA GALICJA POL Czerwionka Lidia, Rogala Tadeusz 15:57:00
67. NEVER SAY DIE POL Wyka Jerzy, Raczyńska Magdalena 16:00:00
68. DEBIUTANCI POL Sondej Wiesław, Kurzawa Jarosław 16:12:00
69. Węże BOA POL Mieszkowski Marcin, Kowalewski Piotr 16:17:00
70. Ela i Adam POL Czamara Elżbieta, Płanik Adam 16:47:00
|