7. Kladenský maratón - Kladno, 13. 9. 2008
zdroj: http://behy.cz/
ŽENY
##. meno ročník štát klub čas ##.-kat
1. Martincová Ivana 63 CZE Moravská Slávia - Scott team 2:51:42 1.-F45
2. Candrová Jana 75 CZE Borovany-Augustiniánské sklepy 3:01:36 1.-F18
3. Krejčová Petra 79 CZE Sokol České Budějovice 3:06:10 2.-F18
4. Pelantová Lucie 86 CZE USK Praha 3:06:15 3.-F18
5. Raková Gabriela 75 CZE Maratón klub Kladno 3:17:04 4.-F18
6. Ducháčková Ivana 76 CZE Sokol Unhošť 3:19:18 5.-F18
7. Lukášková Zlata 68 CZE AC Falkom Rokycany 3:25:30 1.-F40
8. Vichová Jana 72 CZE HSK Benecko 3:32:57 1.-F35
9. Kubrová Dagmar 63 CZE Hvězda SKP Pardubice 3:34:10 2.-F45
10. Procházková Pavlína 64 CZE Tragéd team Hořovice 3:50:37 2.-F40
11. Thumsová Marie 64 CZE - 3:50:48 3.-F40
12. Pasevová Lucie 90 CZE TJ Slávie Chomutov 3:53:46 6.-F18
13. Holasová Jarmila 54 CZE Traged Team 3:54:22 1.-F50
14. Horáková Renata 72 CZE SK Ústí nad Labem 3:57:53 2.-F35
15. Wohlrabová Jitka 69 CZE Traged Team 3:58:08 3.-F35
16. Breburdová Hana 61 CZE Maratón klub Kladno 4:00:45 3.-F45
17. Koubková Ilona 56 CZE Spartak Praha 4 4:04:20 2.-F50
18. Růžková Lucie 83 CZE Maratón klub Kladno 4:05:53 7.-F18
19. Bayerová Lenka 68 CZE RC PIM Praha 4:08:25 4.-F40
20. Kožárová Petra 63 CZE SPAZ 4:11:21 4.-F45
21. Zajícová Martina 71 CZE Do Pytle Team 4:12:34 4.-F35
22. Hůrková Dagmar 73 CZE Ultrasport Sokolov 4:17:13 5.-F35
23. Soukalová Anna 59 CZE Vracov 4:19:29 5.-F45
24. Jerneková Michaela 79 CZE PIM 4:22:28 8.-F18
25. Mozgová Petra 77 CZE Kojetice 4:33:20 9.-F18
26. Neuhäuserová Zuzana 76 CZE Mladá Boleslav 4:34:44 10.-F18
27. Bieblová Jana 61 CZE Praha 6 4:37:46 6.-F45
28. Vavrejnová Věra 60 CZE Praha 4 4:38:17 7.-F45
29. Králová Bohumila 68 CZE Marathonský klub 4:48:50 5.-F40
30. Kožiaková Hana 83 CZE Praha 6 4:50:26 11.-F18
31. Požgayová Jana 55 CZE AVC Praha 5:06:58 3.-F50
32. Navrátilová Hana 66 CZE Praha 4 5:22:47 6.-F40
Pokorová Jaroslava 72 CZE PIM RC Praha NDC .-F35
Racková Sylva 75 CZE Plzeň NDC .-F18
MUŽI
##. meno ročník štát klub čas ##.-kat
1. Fiala Miloš 85 CZE Dukla Praha 2:34:46 1.-M18
2. Pazdera Lukáš 86 CZE ASK Slávia Praha 2:35:49 2.-M18
3. Bukovjan Vlastimil 61 CZE TJ Jiskra Otrokvice 2:35:54 1.-M45
4. Idris Beshir 67 CZE SK Zdice 2:38:43 1.-M40
5. Krejčí Karel 72 CZE B+H Tritlon České Budějovice 2:39:19 1.-M35
6. Serbessa Mulugeta 71 CZE Týn nad Vltavou 2:41:01 2.-M35
7. Cihlář Jan 70 CZE Loko Beroun 2:42:08 3.-M35
8. Malý Jan 73 CZE Sokol Nová Paka 2:45:35 4.-M35
9. Procházka Marek 74 CZE TJ Šumperk 2:47:29 3.-M18
10. Daňko Miroslav 77 CZE Labe Tri - club 2:48:56 4.-M18
11. Novotný Jan 78 CZE TJ Vodní stavby Praha 2:49:03 5.-M18
12. Lambert Miloš 69 CZE Milovice 2:49:50 5.-M35
13. Brunát Vlastimil 71 CZE SK SOUE Plzeň 2:51:02 6.-M35
14. Raboch Ivan 66 CZE Loko Beroun 2:52:51 2.-M40
15. Slowioczek Roman 59 CZE Jablunkov 2:54:14 2.-M45
16. Pípal Stanislav 74 CZE Vanaman Kladno 2:54:49 6.-M18
17. Ulma Tomáš 64 CZE Praha 9 2:57:52 3.-M40
18. Čapek Lubomír 74 CZE KÚC Bike sport Ústí nad Labem 2:59:14 7.-M18
19. Malík Vít 69 CZE Sokol České Budějovice 2:59:44 7.-M35
20. Kubále Josef 72 CZE Mladá Vožice 3:00:31 8.-M35
21. Dvorský Ladislav 65 CZE MK Seitl Ostrava 3:00:47 4.-M40
22. Mondek Josef 66 CZE CyloJiřička 3:01:19 5.-M40
23. Vaněk Pavel 64 CZE TSK Praha 3:01:38 6.-M40
24. Bufka Zdeněk 57 CZE AC Česká Lípa 3:01:40 1.-M50
25. Masopust Miloš 72 CZE České Budějovice 3:01:42 9.-M35
26. Čechlovský Martin 65 CZE SK Maxtri Liberec 3:01:42 7.-M40
27. Tlustý Jan 74 CZE Maratón klub Kladno 3:05:34 8.-M18
28. Scheu Harald 69 CZE Praha 3 3:05:38 10.-M35
29. Tomeš Rostislav 60 CZE Traged Team 3:05:48 3.-M45
30. Kosobud Martin 68 CZE TRISK ČB 3:05:59 8.-M40
31. Karas Karel 66 CZE Chvojkovice Brod 3:06:25 9.-M40
32. Michl Václav 54 CZE Kanoistika Poděbrady 3:07:13 2.-M50
33. Kravčík Miroslav 53 CZE BK SAK Ložiska Karviná 3:07:59 1.-M55
34. Mánek Ondřej 82 CZE Rakovník 3:08:27 9.-M18
35. Scherrer Jaroslav 60 CZE Orel Moravské Budějovice 3:08:43 4.-M45
36. Krebs Václav 65 CZE ASK Elna Počerady 3:09:31 10.-M40
37. Marek Jan 79 CZE Kladno 3:10:46 10.-M18
38. Novák Jaroslav 64 CZE SK 4 Dvory 3:11:07 11.-M40
39. Rexa Martin 79 CZE Author Tufo Ti 3:11:38 11.-M18
40. Slepička Pavel 72 CZE MK Žebrák 3:12:49 11.-M35
41. Vakrčka Pavel 64 CZE Ústí nad Labem 3:13:01 12.-M40
42. Michálek Michal 73 CZE Sokol na Mělníce 3:14:54 12.-M35
43. Tarant Ladislav 60 CZE Tragéd Team Líšnice 3:15:29 5.-M45
44. Sedláček Jan 78 CZE SK Plzeň Bolevec 3:15:59 12.-M18
45. Wiesner Konstantin 66 CZE Rumningklap 3:16:03 13.-M40
46. Výtisk Alfons 49 CZE MK Seitl Ostrava 3:16:16 2.-M55
47. Pomikálek Josef 75 CZE Maratón klub Kladno 3:16:56 13.-M18
48. Přibyl Miloš 67 CZE Spartak Sezimovo Ústí 3:17:02 14.-M40
49. Dvořák Lukáš 74 CZE Litomyšl 3:17:11 14.-M18
50. Miler Václav 62 CZE Sokol Kolín 3:18:23 6.-M45
51. Kratochvíl Petr 72 CZE Rakovník 3:18:32 13.-M35
52. Šťastný Václav 77 CZE Hředle 3:20:48 15.-M18
53. Obr Tomáš 77 CZE x 3:20:59 16.-M18
54. Kotouč Petr 73 CZE Dřevák Všestary 3:22:11 14.-M35
55. SmutnýOldřich 48 CZE COOP Mnichovo Hradiště 3:22:51 1.-M60
56. Dvořák Richard 81 CZE Sambarsport 3:23:00 17.-M18
57. Šádek Jiří 59 CZE Lomnice nad Popelkou 3:23:03 7.-M45
58. Vencálek Zdeněk 60 CZE Praha 6 3:23:16 8.-M45
59. Hrdina Vilém 56 CZE HO Banka 3:23:25 3.-M50
60. Mrzena Martin 77 CZE Trisport Team 3:24:08 18.-M18
61. Kubišta Petr 70 CZE Zličín 3:24:39 15.-M35
62. Janů Marek 76 CZE Gymnázium Holice 3:25:24 19.-M18
63. Smrž Pavel 63 CZE Brno 3:25:48 9.-M45
64. Patera Miroslav 63 CZE BK Louny 3:26:09 10.-M45
65. Tudor Daniel 73 CZE Kadaň 3:26:26 16.-M35
66. Sedlák Pavel 71 CZE TT Sport Stupno 3:26:26 16.-M35
67. Patrice Salomé 64 CZE Praha 3:27:05 15.-M40
68. Dostálek Petr 67 CZE ASPV Těchonín 3:27:36 16.-M40
69. Voráček Karel 62 CZE Cyklo Velešín 3:27:52 11.-M45
70. Zámiš Zdeněk 58 CZE AC Tepo Kladno 3:28:57 4.-M50
71. Lavrenčík Jakub 79 CZE Praha 4 3:29:09 20.-M18
72. Černovský Jiří 74 CZE Stadion Kutná Hora 3:29:17 21.-M18
73. Straka Samuel 58 CZE SBK Nový Vestec 3:29:23 5.-M50
74. Sandev Viktor 90 CZE AC Tepo Kladno 3:29:30 22.-M18
75. Klos Václav 60 CZE Maratón klub Kladno 3:29:46 12.-M45
76. Pavienský Robert 72 CZE Kladno 3:30:29 18.-M35
77. Šimek Miroslav 66 CZE Slávia ZF JU České Budějovice 3:30:37 17.-M40
78. Ondruš Jan 55 CZE SK Týniště nad Orlicí 3:31:24 6.-M50
79. Hrček Petr 61 CZE Brandýs nad Labem 3:32:31 13.-M45
80. Belza Tomáš 70 CZE Vanaman Kladno 3:32:49 19.-M35
81. Syblík Petr 68 CZE Maratón klub Kladno 3:33:05 18.-M40
82. Ondráček Zdeněk 74 CZE Kladno 3:33:24 23.-M18
83. Pochobradský Pavel 46 CZE Hradec Králové 3:33:57 2.-M60
84. Kubr Václav 55 CZE Hvězda SKP Pardubice 3:34:11 7.-M50
85. Floriš Petr 72 CZE SCHOTT Lanškroun 3:34:16 20.-M35
86. Holan Martin 63 CZE TJ Liga 100 Praha 3:34:22 14.-M45
87. Thums Miroslav 63 CZE Traged Team Chomutov 3:35:05 15.-M45
88. Pilík Stanislav 50 CZE Panský Mlýn Rakovník 3:35:21 3.-M55
89. Otava Miroslav 62 CZE Traged Team 3:35:37 16.-M45
90. Ženíšek Ondřej 79 CZE Plzeň 3:36:49 24.-M18
91. Slovák Pavel 67 CZE Česká spořitelna 3:36:50 19.-M40
92. Szász Petr 54 CZE Ultrasport Sokolov 3:37:32 8.-M50
93. Marhold Petr 78 CZE Choceň 3:37:37 25.-M18
94. Šimek Lubor 75 CZE AC Velké Přílepy 3:37:49 26.-M18
95. Bušta Štěpán 74 CZE Kladno 3:38:41 27.-M18
96. Marhold Luboš 77 CZE Choceň 3:39:17 28.-M18
97. Novák František 64 CZE Amatér Bořislav 3:39:45 20.-M40
98. Pilař Lukáš 80 CZE Hranice 3:40:19 29.-M18
99. Podžorný Ervín 41 CZE Český Těšín 3:41:46 1.-M65
100. Rýpar Miloslav 63 CZE Jihlava 3:41:55 17.-M45
101. Žibřid Michal 75 CZE Horní Měcholupy 3:41:57 30.-M18
102. Breznen Igor 75 SVK BK SteelKošice 3:42:47 31.-M18
103. PETR Jaromír 77 CZE SCHOTT Elektronic Packaging 3:43:28 32.-M18
104. Plaček Tomáš 63 CZE LTC Děčín 3:44:00 18.-M45
105. Beránek Josef 58 CZE Maratón klub Kladno 3:44:21 9.-M50
106. Bilina Petr 71 CZE SK Petrovice 3:44:34 21.-M35
107. Novák Martin 84 CZE SAP BSCE 3:44:39 33.-M18
108. Jiráček Petr 57 CZE Měpo Chomutov 3:44:41 10.-M50
109. Porter Stuart 68 CZE Praha 3:44:45 21.-M40
110. Boubín Jan 63 CZE BK Slavkov u Brna 3:45:08 19.-M45
111. Solnička Petr 60 CZE AC Česká Lípa 3:45:14 20.-M45
112. Vyšohlíd Petr 73 CZE HK Mladá Boleslav 3:45:26 22.-M35
113. Kvarta Slavomír 79 CZE N/A 3:45:38 34.-M18
114. Kalaš Oskar 74 CZE Velvary 3:46:11 35.-M18
115. Krameš Jaroslav 74 CZE Praha 8 3:46:32 36.-M18
116. Svozi Libor 71 CZE MK Seitl Ostrava 3:46:55 23.-M35
117. Zejda Ivo 56 CZE Moravská Slávia Brno 3:47:19 11.-M50
118. Chmel Zdeněk 62 CZE RC PIM Praha 3:47:32 21.-M45
119. Šindler David 70 CZE Praha Kyje 3:47:38 24.-M35
120. Vlasák Jiří 75 CZE Tragéd TriTeam Kadaň 3:47:59 37.-M18
121. Zoubek Daniel 67 CZE KPM Nymburk 3:47:59 22.-M40
122. Němec Jan 71 CZE - 3:48:14 25.-M35
123. Kuchař Petr 51 CZE Liga 100 Praha 3:48:17 4.-M55
124. Bambas Karel 71 CZE x 3:48:38 26.-M35
125. Matysík Vladimír 48 CZE MK Seitl Ostrava 3:48:43 3.-M60
126. Goč Ladislav 65 SVK Železničná polícia Poprad 3:48:50 23.-M40
127. Buček Zdeněk 80 CZE Praha 10 3:48:54 38.-M18
128. Fingerhut Jiří 53 CZE Maratón klub Kladno 3:48:59 5.-M55
129. Lauryn Radek 76 CZE Lauryn 3:49:31 39.-M18
130. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Žebrák 3:50:05 40.-M18
131. Čermák Stanislav 74 CZE Záchranná služba Praha 3:50:27 41.-M18
132. Kalivoda Tomáš 80 CZE Mariánské Lázně 3:51:53 42.-M18
133. Macek Pavel 67 CZE Siteza Znojmo 3:51:56 24.-M40
134. Kulhavý David 77 CZE AFK Ostřešany 3:51:58 43.-M18
135. Wunsch Karel 56 CZE AVC Mariánské Lázně 3:52:13 12.-M50
136. Novák Vladimír 54 CZE Praha 5 3:52:17 13.-M50
137. Bíza Jaroslav 52 CZE Hradec Králové 3:52:35 6.-M55
138. Bříza Pavel 74 CZE Maratón klub Kladno 3:52:40 44.-M18
139. Kubát Miloslav 56 CZE Slaný 3:52:56 14.-M50
140. Machálek Josef 50 CZE Sokol Vilémovice 3:53:27 7.-M55
141. Nejedlý Petr 74 CZE - 3:53:31 45.-M18
142. Kropáč Vladimír 56 CZE Sokol Unhošť 3:54:12 15.-M50
143. Zeman Pavel 54 CZE Tragéd Team 3:55:42 16.-M50
144. Krč Štefan 51 CZE Tragéd team Praha 3:55:46 8.-M55
145. Penniger Jan 68 CZE Praha 8 3:56:47 25.-M40
146. Kuptík Petr 64 CZE Praha 4 3:57:44 26.-M40
147. Holík Vlastimír 43 CZE Liga 100 Praha 3:57:45 2.-M65
148. Beran Pavel 76 CZE PwC 3:57:52 46.-M18
149. Dolejš Jan 49 CZE KPB Kokořínským údolím 3:57:53 9.-M55
150. Trbušek René 76 CZE Čelákovice 3:58:01 47.-M18
151. Fišer Jiří 71 CZE Slavoj Suchdol 3:58:03 27.-M35
152. Szablicki Aleksy 60 POL WKB META Lubliniec 3:58:17 22.-M45
153. Stoupenec Richard 62 CZE Dačice 3:58:18 23.-M45
154. Groh Stanislav 46 CZE AC Vrchlabí 3:58:55 4.-M60
155. Štěpánek Michal 80 CZE Traged Team 3:59:08 48.-M18
156. Berounský Jindřich 70 CZE Jablonec nad Nisou 3:59:30 28.-M35
157. Červenka Miroslav 64 CZE Sokol Kolín 4:02:27 27.-M40
158. Skořepa Martin 61 CZE Karlovy Vary 4:02:38 24.-M45
159. Štěnička Petr 62 CZE Jirkov 4:03:41 25.-M45
160. Hora Jan 71 CZE AXA Team VRM 4:05:29 29.-M35
161. Suchánek Bohdan 71 CZE Hyposport 4:05:47 30.-M35
162. Lysenko Vladimír 72 CZE Fujitsu Siemens Computers 4:05:59 31.-M35
163. Tučný Jan 47 CZE MK Pardubice 4:06:23 5.-M60
164. Janík Tomáš 68 CZE Ústí nad Labem 4:06:57 28.-M40
165. Sedlák Marek 78 CZE FC Vracov 4:08:20 49.-M18
166. Brykner Petr 68 CZE Přelouč 4:09:08 29.-M40
167. Roubíček Milan 55 CZE ACES Team Karlovy Vary 4:09:21 17.-M50
168. Denemarek Petr 72 CZE Praha 4:09:31 32.-M35
169. Hubka Jan 68 CZE Unhošť 4:09:45 30.-M40
170. Koubek Miroslav 53 CZE Spartak Praha 4 4:10:15 10.-M55
171. Plaček Vít 66 CZE RK Stan 4:10:47 31.-M40
172. Tajtl Tomáš 76 CZE Děčín 4:11:26 50.-M18
173. Kopecký Zdeněk 37 CZE Budvar České Budějovice 4:13:36 1.-M70
174. Černý Jiří 81 CZE Praha 9 4:14:40 51.-M18
175. Veselka Josef 65 CZE Praha 4:16:09 32.-M40
176. Krejsa Václav 52 CZE Rentia Praha 4:16:29 11.-M55
177. Trávníček Petr 72 CZE CTT 4:16:52 33.-M35
178. Doležal Tomáš 71 CZE Albit Technologies 4:16:57 34.-M35
179. Váška Jan 78 CZE Praha 14 4:17:55 52.-M18
180. Pokorný Petr 74 CZE FK Novo Kladno 4:18:00 53.-M18
181. Chvátal Vladimír 67 CZE Úvaly 4:19:09 33.-M40
182. Procházka Jaroslav 61 CZE Světlá 4:20:07 26.-M45
183. Schenk Miroslav 49 CZE Stěžery 4:20:13 12.-M55
184. Kočí Petr 48 CZE Děčín 4:21:21 6.-M60
185. Doudová Zdeňka 67 CZE Lužice 4:22:21 34.-M40
186. Mikšovský Zeněk 45 CZE SK Včelná 4:25:49 7.-M60
187. Müller Vladimír 75 CZE Kladno 4:26:10 54.-M18
188. Doležal Ondřej 78 CZE Velká Dobrá 4:26:27 55.-M18
189. Veselý Miloš 69 CZE STS Chvojkovice 4:27:40 35.-M35
190. Seidl Jaromír 69 CZE PIM RC 4:27:59 36.-M35
191. Szabó Ludvík 63 CZE Praha 4 4:28:12 27.-M45
192. Danielis Ondřej 52 CZE Maratón klub Kladno 4:30:08 13.-M55
193. Berounský Jan 39 CZE LIga 100 Praha 4:31:11 3.-M65
194. Holas Jaromír 52 CZE Traged Team 4:31:33 14.-M55
195. Chobot Hynek 69 CZE Stapro Pardubice 4:33:20 37.-M35
196. Hillebrand Miroslav 63 CZE Kladno 4:36:50 28.-M45
197. Čoudek Petr 67 CZE Praha 5 4:40:25 35.-M40
198. Gaman Jaroslav 35 CZE AvantHavířov 4:42:26 2.-M70
199. Křenek Petr 79 CZE Kelč 4:42:27 56.-M18
200. Králíček Miloš 49 CZE Rakovník 4:46:47 15.-M55
201. Rezek Michal 65 CZE Praha 10 4:49:27 36.-M40
202. Wolf Tomáš 78 CZE Praha 6 4:49:40 57.-M18
203. Pachmann Otakar 44 CZE SABZO Praha 4:50:59 8.-M60
204. Jerie Miroslav 73 CZE Chvojkovice Brod 4:54:44 38.-M35
205. Krouský Jan 56 CZE Praha 10 4:57:33 18.-M50
206. Eckschlager Tomáš 56 CZE Amonra Čebín 5:30:52 19.-M50
Berka Tomáš 77 CZE Beroun NDC .-M 18-34
Brada Leoš 71 CZE - NDC .-M 35-39
Felix Martin 67 CZE Praha 8 NDC .-M 40-44
Hýbl Bronislav 61 CZE Commersbank NDC .-M 45-49
Janů Luboš 71 CZE Traged Team Plzeň NDC .-M 35-39
Juska Jirka 70 CZE - NDC .-M 35-39
Kmuníček Miloš 61 CZE Maratón klub Kladno NDC .-M 45-49
Neuhäuser Ladislav 76 CZE Mladá Boleslav NDC .-M 18-34
Peruth Roland 66 CZE Kadaň NDC .-M 40-44
Ramaekers Jozef 66 CZE Havlíčkův Brod NDC .-M 40-44
Tausinger Igor 49 CZE Crotalus NDC .-M 55-59
Wesolowski Janusz 60 POL Koksownia Przy Jazn Dabrowa NDC .-M 45-49
Zámiš Lukáš 86 CZE Kladno NDC .-M 18-34
|