##. meno ročník štát klub MRT A1/2M B1/2M čas
1. Osladil Miroslav 52 CZE IRICOOlomouc -00:11 1:37:25 1:37:14 3:14:39
2. Volama Mauri 45 FIN Hájyt Seinájoki +00:21 1:59:05 1:59:26 3:58:32
3. Šmíd Daniel 86 CZE Ostrava -00:28 1:31:18 1:30:50 3:02:08
4. Peltoniemi Unto 52 FIN Liikuttavat Vammala +00:37 1:59:04 1:59:41 3:58:46
5. Krčková Šárka 88 CZE TJ liga 100 Olomouc -00:48 1:48:51 1:48:03 3:36:54
6. Keller Michal 75 CZE MK Kopřivnice +01:32 1:23:17 1:24:49 2:48:06
7. Chawawko Tomasz 74 POL Debno +02:03 1:34:22 1:36:25 3:10:48
8. Leszczynski Radek 75 CZE behej.com +02:33 1:32:10 1:34:43 3:06:54
9. Baláž Roman 65 CZE Baláž Extreme-Team Ostrava +03:22 1:21:09 1:24:30 2:45:39
10. Nebesník Luboš 80 SVK Michalovce +03:34 1:38:39 1:42:13 3:20:52
11. Jedenástíková Pavlína 73 CZE TJ Sokol Mrsklesy +03:46 1:51:11 1:54:57 3:46:08
12. Žák Jiří 71 CZE Skot-VŠK TÚ Ostrava +03:48 1:13:40 1:17:28 2:31:07
13. Gremlica Václav 64 CZE Hulín +03:51 1:59:22 2:03:13 4:02:36
14. Esentierová Adéla 88 CZE Baláž Extreme -Team Ostrava+04:10 1:45:25 1:49:35 3:35:00
15. Vysloužil Aleš 71 CZE Olomouc +04:25 1:35:10 1:39:35 3:14:45
16. Adamec Milan 77 CZE AHA Vyškov +05:10 1:16:01 1:21:11 2:37:11
17. Wala Petr 71 CZE MC Walló Havířov +05:37 1:23:16 1:28:53 2:52:09
18. Marszalkowski Zbigniew 57 POL FORMA Wodzislaw Slaski +06:37 1:29:35 1:36:12 3:05:47
19. Máčala Jaroslav 84 CZE BCL Otrokovice +06:50 1:57:44 2:04:34 4:02:18
20. Šmýd Ladislav 73 CZE Vracov +06:54 2:09:34 2:16:29 4:26:03
21. Münstrová Eva 77 CZE AC Moravská Slavia Brno +07:05 1:32:49 1:39:54 3:12:43
22. Pachmann Otakar 44 CZE SABZO Praha +07:18 2:18:08 2:25:25 4:43:33
23. Asayevich Roman 64 BLR Minsk +07:29 1:51:05 1:58:34 3:49:39
24. Stopková Lenka 69 CZE Nový Jičín +07:34 1:44:19 1:51:53 3:36:12
25. Maciejczek Jan 42 POL Polský Těšín +07:38 1:44:50 1:52:27 3:37:17
26. Kopecký Zdeněk 37 CZE Budvar ČB +07:44 1:59:00 2:06:43 4:05:43
27. Kaštovský Jan 64 CZE Ostrava-Zábřeh +08:05 1:38:23 1:46:27 3:24:50
28. Hrček Petr 61 CZE Brandýs nad Labem +08:08 1:43:10 1:51:19 3:34:29
29. Motl Ladislav 48 CZE Ostrava +08:34 1:55:42 2:04:17 3:59:59
30. Slowioczek Roman 59 CZE Jablunkov +08:35 1:23:32 1:32:07 2:55:39
31. Rampírová Klára 71 CZE SKP Nový Jičín +08:36 1:44:37 1:53:13 3:37:50
32. Vytisk Alfons 49 CZE MK Seitl Ostrava +08:51 1:34:01 1:42:53 3:16:54
33. Hubáčková Petra 85 CZE Slovan Luhačovice +09:02 1:42:20 1:51:22 3:33:42
34. Kazimir Marian 77 SVK Klub Biatlonu Medzilaborce +09:04 1:28:16 1:37:20 3:05:37
35. Vaněk Hynek 68 CZE Zlechov +09:07 1:39:03 1:48:10 3:27:13
36. Sedláček Svatopluk 57 CZE Moravská Slavia Brno +09:29 1:38:46 1:48:16 3:27:02
37. Olejník Jaroslav 67 CZE SK Rozvíjej se poupátko +09:54 1:34:02 1:43:56 3:17:58
38. Zejda Ivo 56 CZE Moravská Slávia Brno +09:59 1:45:47 1:55:47 3:41:34
39. Mikloš Libor 60 CZE Raškovice +10:09 1:41:26 1:51:35 3:33:01
40. Rinka Erich 54 CZE MK Seitl Ostrava +10:10 1:41:29 1:51:39 3:33:08
41. Schmied Karel 54 CZE Tragéd Team Prostějov +10:38 1:52:56 2:03:33 3:56:29
42. Serbesa Mulugeta 71 CZE Praha +10:59 1:13:48 1:24:47 2:38:34
43. Sztulpa Bogumila 70 POL SBD Energetyk Rybnik +11:03 1:45:09 1:56:12 3:41:21
44. Wágnerová Lenka 72 CZE MK Seitl Ostrava +11:04 1:56:50 2:07:54 4:04:44
45. Svoboda Petr ?? CZE Brno +11:11 1:23:17 1:34:28 2:57:45
46. Kravčik Miroslav 53 CZE BK SAK Ložiska Karviná +11:31 1:27:45 1:39:16 3:07:01
47. Flatanovský Zdeněk 61 CZE Budišov nad Budišovkou +11:38 1:35:05 1:46:43 3:21:49
48. Hrabuška Jaroslav 57 CZE MK Seitl Ostrava +11:46 1:34:02 1:45:48 3:19:50
49. Pavelka Václav 46 CZE Desta Kašpar Ostrava +11:54 1:39:03 1:50:58 3:30:01
50. Wozniak Marek 61 POL Poznaň +12:00 1:40:04 1:52:04 3:32:08
51. Podžorný Ervín 41 CZE ET Třinec +12:09 1:45:42 1:57:51 3:43:33
52. Kněžík Roman 72 CZE Havířov Podlesí +12:11 1:45:17 1:57:28 3:42:46
53. Juřica Pavel 79 CZE Ostrava +12:15 1:28:14 1:40:28 3:08:42
54. Celuch Milan 66 CZE AC Havířov +12:16 1:34:32 1:46:47 3:21:19
55. Klusáček Petr 74 CZE Brno +12:19 1:44:37 1:56:56 3:41:33
56. Bílek Jaroslav 67 CZE Přerov +12:31 2:12:08 2:24:39 4:36:47
57. Hánečka René 67 CZE Žalkovice +12:53 1:39:36 1:52:29 3:32:05
58. Minaříková Jana 66 CZE TJ Liga 100 Olomouc +13:04 2:07:05 2:20:09 4:27:14
59. Tyleček Pavel 73 CZE +13:14 1:45:30 1:58:44 3:44:15
60. Šarman Radim 62 CZE SKOB Ostrava +13:38 1:42:09 1:55:46 3:37:55
61. Schwaller Radek 67 CZE SKP Nový Jičín +13:38 1:22:45 1:36:22 2:59:07
62. Janowska Magdalena 76 POL Slimak Bytkow +13:42 1:40:55 1:54:37 3:35:32
63. Svatoň František 75 SVK Košice +14:00 1:55:42 2:09:42 4:05:25
64. Wozniak Dorota 81 POL Poznaň +14:22 1:40:12 1:54:34 3:34:46
65. Tončík Petr 71 CZE MULTIP Moravia s.r.o. +14:37 1:37:28 1:52:05 3:29:34
66. Kopalová Jana 73 CZE Liberec +14:51 2:15:21 2:30:11 4:45:32
67. Smrž Pavel 63 CZE Brno +14:56 1:34:24 1:49:20 3:23:45
68. Surman Krzysztof 54 POL SBD Energetyk Rybnik +15:19 1:47:03 2:02:22 3:49:25
69. Kicmer Michal 78 CZE SSK lemry +15:23 1:53:49 2:09:12 4:03:01
70. Jagiela Adam 73 POL Slimak Bytkow +15:30 1:22:15 1:37:44 2:59:59
71. Brož Petr 85 CZE MK Seitl Ostrava +15:33 1:39:19 1:54:52 3:34:11
72. Podmelová Vilma 62 CZE Cyklo Lasl +15:33 1:37:49 1:53:22 3:31:11
73. Bardaševský Lubomír 62 CZE Ludgeřovice +16:12 1:43:12 1:59:23 3:42:35
74. Macků Jaroslav 63 CZE Ostrava +16:18 1:50:19 2:06:36 3:56:55
75. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Žebrak +16:20 1:48:27 2:04:47 3:53:14
76. Samák Petr 73 CZE Ostrava +16:23 1:47:16 2:03:39 3:50:56
77. Lepka Václav 57 CZE Ostrava +16:50 1:41:47 1:58:37 3:40:24
78. Pečenka Libor 61 CZE KHB RADEGAST +16:59 1:38:39 1:55:38 3:34:18
79. Jasenský Oldřich 82 CZE Zlín +18:16 1:44:31 2:02:46 3:47:17
80. Šromotová Pavlína 79 cze ttc Olomouc +18:18 1:45:15 2:03:34 3:48:49
81. Peřina Vladimír 51 CZE MK Seitl Ostrava +18:23 1:35:47 1:54:10 3:29:58
82. Waltar Zbigniew 74 POL Bytom +18:46 2:02:47 2:21:34 4:24:21
83. Oršový Zdeněk 61 CZE SBK Wiky Kyjov +19:45 1:54:07 2:13:52 4:07:59
84. Kriško Miroslav 57 SVK 42195.sk +19:55 2:00:36 2:20:30 4:21:06
85. Sobczyk Gabriela 69 POL SBD Energetyk Rybnik +19:56 2:07:49 2:27:45 4:35:34
86. Konečný Jaroslav 69 CZE Tri LAMY Brno +20:06 1:41:54 2:02:00 3:43:55
87. Blokša Martin 90 CZE Krmelín +20:21 1:51:32 2:11:53 4:03:25
88. Procházka Jiří 44 CZE Desta Kašpar Ostrava +20:35 1:50:07 2:10:42 4:00:48
89. Cichy Michal 73 POL +20:37 1:46:25 2:07:02 3:53:27
90. Mitáček Vlastimil 58 CZE MK Seitl Ostrava +21:02 1:33:28 1:54:30 3:27:58
91. Beremlijski Petr 76 CZE VZS Ostrava +21:12 1:51:14 2:12:25 4:03:39
92. Procházka Václav 45 CZE MK Seitl Ostrava +21:45 1:45:03 2:06:48 3:51:51
93. Urbánková Helena 77 CZE TJ Liga 100 Olomouc +21:54 1:45:41 2:07:34 3:53:15
94. Dvorský Ladislav 65 CZE MK Seitl Ostrava +22:06 1:27:45 1:49:51 3:17:36
95. Mrajca Tomáš 72 CZE MK Seitl Ostrava +22:21 2:05:22 2:27:43 4:33:05
96. Brož Jiří 54 CZE MK Seitl Ostrava +23:17 1:44:52 2:08:09 3:53:01
97. Bětík Petr 69 CZE Sokol Opava +23:41 1:13:48 1:37:29 2:51:17
98. Zikeš František 28 CZE TJ Slezan Frýdek-Místek +24:18 2:22:20 2:46:39 5:08:59
99. Krč Štefan 51 CZE Tragéd team Praha +25:15 1:53:35 2:18:50 4:12:25
100.Jaskiewicz Petr 87 CZE Ostrava +25:44 1:43:47 2:09:31 3:53:18
101.Jorníček Petr 65 CZE Ostrava +26:16 1:50:18 2:16:34 4:06:52
102.Slíž Roman 67 CZE SK Hasiči Opava +27:04 1:59:53 2:26:57 4:26:50
103.Beskydský Dědek 45 CZE Klub důchodců Orlová +27:21 1:56:02 2:23:23 4:19:25
104.Paul Tomáš 77 CZE Nový Jičín +28:58 1:44:21 2:13:19 3:57:40
105.John Roman 77 CZE CB Rocord Studénka +29:06 1:37:23 2:06:29 3:43:52
106.Svozil Libor 71 CZE MK Seitl Ostrava +33:19 1:53:50 2:27:09 4:20:59
107.Sztoszek Jan 76 CZE VZS Ostrava +34:27 1:48:06 2:22:33 4:10:39
108.Březina Jiří 39 CZE SK Přerov +35:40 2:11:46 2:47:27 4:59:13
109.Vojtek Libor 58 CZE Ostrava-Zábřeh +40:33 1:56:08 2:36:40 4:32:48
110.Ciesiňski Mariusz 70 POL +44:48 1:39:48 2:24:36 4:04:25
111.Kasalík Radim 81 CZE Kravaře +46:37 1:28:58 2:15:35 3:44:33
112.Čech Zdeněk 58 CZE MK Seitl Ostrava +60:33 1:50:17 2:50:50 4:41:07
113.Andrýsek Pavel 74 CZE SKVG Šumperk +61:41 1:41:14 2:42:54 4:24:08
|