25. Podvihorlatský maratón - Michalovce, 1.5.2009 OFICIÁLNE
zdroj: Gabi Sabo VÝSLEDKY TU
PORADIE VEKOM REZANÉ - ŽENY
##. meno ročník štát klub prepočet čas
1. Semanová Zlatica 58 SVK O5 Bežecký klub Furča 3:04:14 3:40:23
2. Balošáková Anna 61 SVK Športový klub polícia Čadca 3:07:09 3:35:26
3. Billá Erika 63 SVK BK Steel Košice 3:19:10 3:43:39
4. Tiszová Alžbeta 57 SVK Tube City IMS Košice 3:38:14 4:24:30
PORADIE VEKOM REZANÉ - MUŽI
##. meno ročník štát klub prepočet čas
1. Bašista Vincent 42 SVK AC Spartak Dubnica n/V 2:24:26 3:10:12
2. Obraz Pavol 53 SVK BK Steel Košice 2:31:11 2:58:22
3. Polák Peter 48 SVK Team Buc Košice 2:36:12 3:13:26
4. Rácz Štefan 61 SVK Gelnica 2:36:16 2:51:23
5. Lorenčík Rudolf 65 SVK Ťahanovce Obec MČ 2:39:15 2:48:43
6. Zabari János 68 HUN Kazincbarcika 2:40:07 2:45:26
7. Lipovský Vladislav 69 SVK MBO OPARM Strážske 2:40:48 2:44:46
8. Krajči Milan 41 SVK Lokomotíva Zvolen 2:43:08 3:37:06
9. Ferenc Biri 74 HUN Gyulai SE 2:43:09 2:43:09
10. Portášik Peter 63 SVK AŠK Grafobal Skalica 2:45:01 2:57:52
11. Tisza Tibor 57 SVK BK Steel Košice 2:46:44 3:09:32
12. Szabó Jozef 77 SVK BK Šaca 2:47:29 2:47:29
13. Bačík Peter 53 SVK O5 Bežecký klub Furča 2:49:31 3:19:59
14. Hirjak Vladimír 57 SVK AC Michalovce 2:50:30 3:13:49
15. Šorek Miroslav 62 SVK Mesto Handlová 2:52:01 3:07:00
16. Juro Jozef 65 SVK OŠK Vinné 2:52:03 3:02:17
17. Zeleník Jozef 53 SVK SPERIAN Partizánske 2:54:24 3:25:46
18. Jendželovský Peter 77 SVK TIK Slovakia Košice 2:59:18 2:59:18
19. Kaľavský Július 76 SVK KST Margecany 3:01:45 3:01:45
20. Vargaeštok Gejza 55 SVK MBK Veľké Kapušany 3:02:06 3:30:50
21. Balogh Vladimír 63 SVK Akuna Košice 3:02:51 3:17:05
22. Zuščin Ananda-Lahari 75 SVK Sri Chinmoi Marathon Team 3:03:27 3:03:27
23. Ivaňák Radomír 75 SVK Obal-Servis Košice 3:04:39 3:04:39
24. Rada Ladislav 53 SVK MBO OPARM Strážske 3:05:58 3:39:25
25. Hus Peter 71 SVK BK Cyklosun Spišská Nová Ves 3:08:44 3:10:27
26. Tomko Ján 73 SVK MBO OPARM Strážske 3:09:08 3:09:20
27. Štieber Martin 82 SVK Krásna Lúka 3:09:09 3:09:09
28. Chromek Roman 70 SVK Spišská Bela 3:09:35 3:12:40
29. Decha Vladimír 53 SVK OBS Michalovce 3:10:47 3:45:06
30. Gombár Anton 44 SVK BS Ľ.Gálfyho Zvolen 3:12:03 4:07:41
31. Kincel Pavol 51 SVK Martin 3:16:49 3:56:40
32. Bogár János 64 HUN Košice 3:17:18 3:30:51
33. Kalmus Peter 53 SVK Performance Art Sport Košice 3:18:38 3:54:21
34. Kandra František 64 SVK BK Steel Košice 3:19:50 3:33:32
35. Valach Peter 61 SVK Zvolen 3:23:19 3:42:59
36. Lukačka Roman 69 SVK Handlová 3:23:22 3:28:23
37. Dubovský Pavol A. 67 SVK ŠK Podbiel 3:25:47 3:34:23
38. Buc Peter 59 SVK BK Steel Košice 3:26:18 3:50:19
39. Vojtičko Anton 49 SVK Štart Kežmarok 3:27:12 4:14:05
40. Kriško Miroslav 57 SVK 42195.sk 3:27:41 3:56:05
41. Hrček Petr 61 CZE Brandýs nad Labem 3:29:29 3:49:45
42. Nemec Ľuboš 63 SVK BS Ľ.Gálfyho Zvolen 3:30:45 3:47:09
43. Brandis Pavol 54 SVK BK Steel Košice 3:33:16 4:09:16
44. Bača Mário 74 SVK Zlaté Moravce 3:33:49 3:33:49
45. Dziedziak Marek 65 POL UKS GRYF Szymbark 3:34:01 3:46:45
46. Čurlej Jozef 51 SVK O5 Bežecký klub Furča 3:37:38 4:21:42
47. Štenda Rastislav 65 SVK Metropol Košice 3:42:42 3:55:57
48. Schnitzer Ján 67 SVK MBO OPARM Strážske 3:45:07 3:54:31
49. Telepovský Miroslav 62 SVK EMTE Trebišov 3:45:59 4:05:41
50. Krajňák Tomáš 73 SVK Aquacity Poprad 3:47:56 3:48:10
51. Mičko Ján 54 SVK O5 Bežecký klub Furča 3:48:21 4:26:53
52. Milovnik Pranjal 73 SVK Sri Chinmoi Marathon Team 3:57:06 3:57:21
53. Jurdák Peter 63 SVK AC Michalovce 3:58:52 4:17:27
54. Mikolaj Ľuboslav 74 SVK Polícia Železničná Košice 4:05:41 4:05:41
|