8. Maraton Jelcz-Laskowice - Memoriał Barbary Szlachetki -  1. 5. 2009
     zdroj: http://www.maratonypolskie.pl/
     ŽENY
 ##. meno ročník                štát klub                         čas    ##.-kat
  1. Mizera Agnieszka 69         POL Wrocław                    3:55:18   1.-K40
  2. Delkowska Agata 79          POL KB FIODOR Oława            4:11:30   1.-K30
  3. Gdowska Ewa 77              POL Szczawno -Zdrój            4:30:46   2.-K30
  4. Lasota Irena 51             POL Wałcz                      4:35:14   1.-K50
  5. Wiśniewska Patrycja 83      POL Wrocław                    4:46:44   1.-K20
  6. Szlachetka Katarzyna 84     POL Jelcz-Laskowice            4:50:19   2.-K20
  7. Kasierska Ewa 48            POL Druzyna Szpiku Poznań      5:29:34   1.-K60
  8. Gil Barbara 46              POL Sierpc                     6:06:38   2.-K60
     MUŽI
##. meno ročník                štát klub                         čas    ##.-kat
  1. Wesołowski Janusz 60        POL Koks. Przyjaźń Dąbrowa G.  2:57:27   1.-M45
  2. Jakubik August 59           POL KRS TKKF JASTRZĄB Rud      2:57:28   1.-M50
  3. Chrostek Krzysztof 87       POL Ząbkowice Śl.              2:58:22   1.-M20
  4. Czapka Norbert 71           POL Brzeg                      2:58:36   1.-M35
  5. Westenholz Piotr 64         POL KB MCKiS Jaworzno          3:00:33   2.-M45
  6. Wyka Jerzy 76               POL SUPERMARATON Kalisz        3:00:43   1.-M30
  7. Ambrozik Adam 75            POL JW. 2697 Brzeg             3:02:21   2.-M30
  8. Pismenko Wojciech 63        POL AGNES Świdwin              3:11:38   3.-M45
  9. Czuchwicki Wacław 58        POL TKKF ŁABĘDŹ Zbąszyń        3:13:54   2.-M50
 10. Ludkiewicz Mariusz 71       POL Stary Węgliniec            3:16:46   2.-M35
 11. Bednarski Marcin 86         POL Oleśnica                   3:17:42   2.-M20
 12. Kumoch Jakub 75             POL PRZECIETNOŚĆ Słuźew        3:20:26   3.-M30
 13. Wanat Wojciech 66           POL BYLEDOBIEC Anin            3:20:41   1.-M40
 14. Torłop Przemysław 66        POL Grupa Trójmiasto           3:23:04   2.-M40
 15. Koźmiński Maciej 80         POL Wrocław                    3:25:06   3.-M20
 16. Wira Mirosław 59            POL WKB PIAST Wrocław          3:25:28   3.-M50
 17. Tarczyński Grzegorz 74      POL WKB PIAST Wrocław          3:26:23   3.-M35
 18. Mika Józef 60               POL KB BRYLANT Kórnik          3:28:49   4.-M45
 19. Grodecki Sebastian 78       POL Chocianów                  3:29:20   4.-M30
 20. Litwa Leszek 59             POL Mastersi z Koła            3:29:38   4.-M50
 21. Pastuszka Tomasz 82         POL IM 2010 Wrocław            3:33:33   4.-M20
 22. Otrocki Michał 78           POL DSW Wrocław                3:33:49   5.-M30
 23. Górny Marek 55              POL KORMORAN Święciechowa      3:34:16   5.-M50
 24. Kieslich Mariusz 62         POL BRYLANT Kórnik             3:34:39   5.-M45
 25. Frankowski Damian 70        POL WKB PIAST Wrocław          3:35:57   4.-M35
 26. Mańkowski Dariusz 66        POL Rada Miejska Jastrowie     3:36:12   3.-M40
 27. Horała Piotr 84             POL GB Wrocławskie Krasnale    3:36:28   5.-M20
 28. Groja Tomasz 85             POL Zawiercie                  3:36:29   6.-M20
 29. Burek Andrzej 52            POL MaratonyPolskie.PL TEAM    3:37:41   1.-M55
 30. Majewski Piotr 75           POL OLIKPIA Podgaj             3:37:50   6.-M30
 31. Szablicki Aleksy 60         POL WKB META Lubliniec         3:37:55   6.-M45
 32. Starzyński Andrzej 42       POL KB DROGA Warszawa          3:38:05   1.-M65
 33. Kurzajczyk Mariusz 65       POL SUPERMARATON Kalisz        3:39:24   4.-M40
 34. Rzepecki Robert 63          POL SUPERMARATON Kalisz        3:39:25   7.-M45
 35. Sikorski Witold 61          POL KB RUN 24 Bobolice         3:39:49   8.-M45
 36. Sielowski Marcin 78         POL DTR TEAM Oborniki Śl.      3:39:57   7.-M30
 37. Puszczewicz Zenon 41        POL KB LUPUS Oleśnica Brzeg    3:40:08   2.-M65
 38. Baszczij Marek 59           POL Śluza Ratowice             3:40:46   6.-M50
 39. Wójcik Krystian 89          POL Ząbkowice Śl.              3:41:38   7.-M20
 40. Bohater Piotr 78            POL LADENBURGER Wrocław        3:41:39   8.-M30
 41. Nowakowski Jacek 71         POL biegajznami.pl Brzeg       3:41:40   5.-M35
 42. Uramek Andrzej 84           POL Strusie Pędziwiatry Wrocła 3:44:30   8.-M20
 43. Kuczykowski Rafał 81        POL Lubań                      3:44:31   9.-M20
 44. Tołłoczko Arkadiusz 77      POL WKB PIAST Wrocław          3:45:22   9.-M30
 45. Szczepanik Robert 76        POL Opole                      3:45:41  10.-M30
 46. Bil Janusz 53               POL TEDRIVE Praszka            3:48:16   2.-M55
 47. Garczyński Grzegorz 47      POL II LO Lubin                3:48:27   1.-M60
 48. Udolf Jan 49                POL KB JÓZEFINKA Katowice      3:49:10   2.-M60
 49. Czyśykowski Łukasz 82       POL Wrocław                    3:50:26  10.-M20
 50. Cymanek Andrzej 62          POL FORTUM Wrocław             3:50:27   9.-M45
 51. Plebanek Grzegorz 59        POL Wrocław                    3:50:35   7.-M50
 52. Asajewicz Roman 64          BLR VICTORIA Minsk             3:51:23  10.-M45
 53. Budzik Ryszard 62           POL BKB MARATOŃCZYK Brze       3:53:15  11.-M45
 54. Jendraszak Zdzisław 53      POL Jelcz-Laskowice            3:54:03   3.-M55
 55. Speil Jerzy 49              POL WKB PODZAMCZE Zamek        3:54:15   3.-M60
 56. Walawander Andrzej 68       POL WKB PIAST Wrocław          3:56:48   5.-M40
 57. Lasota Mirosław 53          POL Wałcz                      3:56:49   4.-M55
 58. Poterek Jakub 82            POL Pisarzowice                3:58:00  11.-M20
 59. Smyk Maciej 69              POL Wrocław                    4:00:31   6.-M40
 60. Pluciński Dariusz 62        POL WKB PIAST Wrocław          4:03:05  12.-M45
 61. Kaźmierkiewicz Marian 55    POL CHROMAX Jelcz-laskowice    4:04:18   8.-M50
 62. Hajrych Tomasz 66           POL Wrocław                    4:07:39   7.-M40
 63. Raczyński Jacek 68          POL Kalisz                     4:07:59   8.-M40
 64. Simon Alexander 47          SVK DS Žilina                  4:08:07   4.-M60
 65. Naziemiec Leszek 74         POL ŚLIMAK Bytków              4:09:52   6.-M35
 66. Nic Jakub 77                POL 42 195 Inowrocław          4:10:40  11.-M30
 67. Budik Karel 56              CZE BCL Otrokovice             4:11:04   9.-M50
 68. Leśniak Józef 45            POL WKB PIAST Wrocław          4:11:22   5.-M60
 69. Trojan Stanisław 58         POL Nike+ Wrocław              4:11:48  10.-M50
 70. Szociński Klein Marek 76    POL Lublin                     4:13:03  12.-M30
 71. Szafraniec Krzysztof 70     POL KKB DYDTANS Kraków         4:13:41   7.-M35
 72. Gręda Józef 46              POL KB LUPUS Syców             4:13:41   6.-M60
 73. Kopecky Zdenek 37           CZE BUDVAR České Budějovice    4:13:45   1.-M70
 74. Malinowski Bartłomiej 72    POL Lubin                      4:14:01   8.-M35
 75. Rudalski Rafał 67           POL Warszawa                   4:14:45   9.-M40
 76. Šašek Jaroslav 58           CZE Sokol Pravčice             4:16:18  11.-M50
 77. Pastuszka Wiesław 52        POL ChampionChip Pacemaker     4:16:25   5.-M55
 78. Szymański Zdzisław 44       POL Mastersi z Koła            4:18:00   3.-M65
 79. Rozbicki Czesław 46         POL ARTEMIS Wrocław            4:19:05   7.-M60
 80. Goldman Waldemar 77         POL Wrocław                    4:19:45  13.-M30
 81. Wosz Bogumił 63             POL Jelcz-Laskowice            4:22:50  13.-M45
 82. Wolniak Andrzej 54          POL SUPERMARATON Kalisz        4:26:38   6.-M55
 83. Krzemiński Marek 54         POL Wrocław                    4:27:48   7.-M55
 84. Borucki Artur 64            POL WKB PIAST Wrocław          4:29:55  14.-M45
 85. Březina Jiří 39             CZE SK Přerov                  4:29:58   2.-M70
 86. Doliński Tomasz 64          POL Wrocław                    4:35:15  15.-M45
 87. Hottas Christian 56         GER Dla Basi Hamburg           4:36:30  12.-M50
 88. Urban Roman 70              POL Wrocław                    4:37:28   9.-M35
 89. Feldmann Hartmut 51         GER Dla Basi Hamburg           4:39:42   8.-M55
 90. Ciepły Tomasz 81            POL Old Horses Oława           4:43:54  12.-M20
 91. Kirkiewicz Ireneusz 71      POL Old Horses Oława           4:44:10  10.-M35
 92. Woźnica Roman 71            POL Bierzyce                   4:44:21  11.-M35
 93. Kwiatkowski Andrzej 85      POL Wrocław                    4:47:40  13.-M20
 94. Hryńczuk Maciej 79          POL Wrocław                    4:55:33  14.-M30
 95. Krupiński Tadeusz 64        POL Ligota Piękna              4:59:30  16.-M45
 96. Śukowski Piotr 55           POL św. Marta W-wa Dw.Centr.   5:07:38  13.-M50
 97. Turek Rudolf 41             POL WKB Wałbrzych              5:14:50   4.-M65
 98. Kruk Marek 90               POL MARATON Jelcz-Laskowice    5:29:33  14.-M20
 99. Chmieluk Grzegorz 90        POL MARATON Jelcz-Laskowice    5:29:35  15.-M20
100. Naskręt Eugeniusz 45        POL Gmina Krośnice             5:40:32   8.-M60
101. Bednarz Jerzy 46            POL Poznań Chyby               6:02:19   9.-M60
102. Bulski Leszek 46            POL Łódź                       6:02:20  10.-M60
103. Grzegorzewski Aleksander 49 POL Legnica                    6:07:50  11.-M60