12. Self Transcendence Race - Praha, 6. 6. 2009
    zdroj: http://www.srichinmoyraces.org/
    6h ŽENY
##. meno                štát klub                      km      ##.-kat
 1. Švecová Lenka        CZE SCMT                      59,061   1.-F18
 2. Docziová Zuzka       CZE SCMT                      58,776   2.-F18
 3. Kašová Hana          CZE BARNEX SPORT BRNO         54,539   1.-F50
 4. Strádalová Sylva     CZE SCMT                      53,763   3.-F18
 5. Kalvachová Renáta    CZE neuvedený                 52,913   4.-F18
 6. Hančíková Lenka      CZE SCMT                      51,656   5.-F18
 7. Uchytilová Hana      CZE SCMT                      47,212   6.-F18
 8. Klásková Zuzana      CZE SCMT                      45,671   7.-F18
 9. Čermáková Zuzana     CZE SCMT                      40,783   8.-F18
    6h MUŽI
##. meno                štát klub                      km      ##.-kat
 1. Kaše Jaroslav        CZE Agrikomp Střelice         76,226   1.-M50
 2. Shrinivas Vinodkumar GER LLC Marathon Regensburg   75,971   1.-M18
 3. Mašita Jiří          CZE Spartak Praha 4           75,152   2.-M18
 4. Škrdla Jan           CZE TJ Sokol Velká            75,000   3.-M18
 5. Kubále Josef         CZE SCMT                      71,539   4.-M18
 6. Bohdal Jaroslav      CZE Maraton klub Kladno       71,330   5.-M18
 7. Dziekoński Tadeusz   POL Juvenia Białystok         69,949   2.-M50
 8. Čáslava Chakradhara  CZE SCMT                      64,390   6.-M18
 9. Sobotka František    CZE Praha -Satalice           63,749   7.-M18
10. Ozga Zbigniew        CZE P5                        61,179   8.-M18
11. Dittrich Tomáš       CZE Klub harmonického života  58,044   9.-M18
12. Otava Miroslav       CZE Tragéd team               55,478  10.-M18
13. Pospíšek Miroslav    CZE SCMT                      55,188  11.-M18
14. Milovník Pranjal     SVK SCMT                      54,918  12.-M18
15. Staněk Theodor       CZE neuvedený                 53,555  13.-M18
16. Roskopf Milan        SVK 3gule.szm.sk              52,913   3.-M50
17. Vondrák Zbyněk       CZE neuvedený                 49,300  14.-M18
18. Smerda Radovan       CZE SCMT                      44,717  15.-M18
19. Tarant Ladislav      CZE Tragéd team               43,450  16.-M18
20. Aldorf Roman         CZE SCMT                      41,500  17.-M18
    12h ŽENY
##. meno                štát klub                      km      ##.-kat
 1. Němcová Ivana        CZE SCMT                     107,127   1.-F18
 2. Krčková Šárka        CZE Liga 100 Olomouc         100,000   2.-F18
 3. Bernardová Abhejali  CZE SCMT                      96,158   3.-F18
 4. Pokorová Jaroslava   CZE HAC Praha                 85,231   4.-F18
    12h MUŽI
##. meno                štát klub                      km      ##.-kat
 1. Dvořáček Vlastimil   CZE ORSIL ČASTOLOVICE        113,728   1.-M50
 2. Kuchař Petr          CZE Liga 100 Praha           104,672   2.-M50
 3. Krč Štefan           SVK Tragéd team Praha        101,121   3.-M50
 4. Szabó Ludvík         CZE Praha 4                   95,860   1.-M18
 5. Plíva Aleš           CZE SCMT                      93,335   2.-M18
 6. Dobrijevič Djuro     BRD SSCHANAU RODEO            91,701   1.-M60
 7. Ulma Tomáš           CZE neuvedený                 89,989   3.-M18
 8. Vostrý Miroslav      CZE MK Žebrák                 89,159   4.-M18
 9. Kunrt Jaroslav       CZE SK Týniště nad Orlicí     57,1km   5.-M18
    100km ŽENY
##. meno                štát klub                      čas     ##.-kat
 1. Němcová Ivana        CZE SCMT                    10:58:12   1.-F18
 2. Krčková Šárka        CZE Liga 100 Olomouc        11:11:17   2.-F18
 3. Bernardová Abhejali  CZE SCMT                    12:00:00   3.-F18 96,1km
 4. Pokorová Jaroslava   CZE HAC Praha               11:53:28   4.-F18 84,4km
    100km MUŽI
##. meno                štát klub                      čas     ##.-kat
 1. Adamec Milan         CZE AHA Vyškov               7:54:12   1.-M18
 2. Šroubek Vlastimil    CZE SC MARATHON Plzeň        8:41:46   2.-M18
 3. Dvořáček Vlastimil   CZE ORSIL ČASTOLOVICE       10:20:42   1.-M50
 4. Kunrt Jaroslav       CZE SK Týniště nad Orlicí    6:31:12   3.-M18 57,1km