2. Zlatý maraton Emila Zátopka - Plzeň, 27. 7. 2009
    zdroj: http://www.marathonplzen.cz/
    ŽENY
##. meno ročník            štát klub                       čas    ##.-kat
 1. Lukášková Zlata 68      CZE AC FALCON Rokycany       3:37:31   1.-F40
 2. Procházková Pavlína 64  CZE Tragéd team Hořovice     3:58:48   1.-F45
 3. Müllerová Soňa 89       CZE SC MARATHON PLZEŇ        4:21:23   1.-F20
 4. Bieblová Jana 61        CZE neregistrována           4:23:20   2.-F45
 5. Hůrková Dagmar 73       CZE Ultrasport Sokolov       4:30:39   1.-F35
 6. Ekrtová Zuzana 76       CZE neregistrována           4:33:44   2.-F20
 7. Němečková Martina 65    CZE neregistrována           4:57:16   2.-F40
    Kašová Hana 54          CZE Barnex Sport Brno          NDC        F55
    MUŽI
##. meno ročník            štát klub                       čas    ##.-kat
 1. Serbessa Mulugeta 71    CZE Sokol České Budějovice   2:30:58   1.-M35
 2. Janicki Jaroslaw 66     POL hermes Gryfino           2:31:51   1.-M40
 3. Sokol Jan 83            CZE AK Sokolov               2:47:46   1.-M20
 4. Procházka Marek 74      CZE TJ Šumperk               2:49:06   2.-M35
 5. Ulma Tomáš 64           CZE Praha                    3:03:59   1.-M45
 6. Švehla Miroslav 66      CZE Triatlet Karlovy Vary    3:05:51   2.-M40
 7. Šroubek Vlastimil 61    CZE SC MARATHON PLZEŇ        3:10:04   2.-M45
 8. Flídr Jan 57            CZE MK Kladno                3:11:59   1.-M50
 9. Korytár Ján 52          CZE AC Falcon Rokycany       3:14:24   1.-M55
10. Kaše Jaroslav 53        CZE Agrikomp Brno            3:17:19   2.-M55
11. Gogos Ev. Apollonios 57 GRE TRAXINA - HELLAS         3:19:43   2.-M50
12. Bohdal Jaroslav 76      CZE MK Kladno                3:19:47   2.-M20
13. Borovec Alexandr 76     CZE Choceň                   3:20:25   3.-M20
14. Kalivoda Tomáš 80       CZE Mariánské Lázně          3:36:33   4.-M20
15. Slavík Daniel 87        CZE neregistrován            3:39:32   5.-M20
16. Lorenčík Aleš 73        CZE neregistrován            3:39:40   3.-M35
17. Matěna Vladimír 59      CZE VZS Blansko              3:41:11   3.-M50
18. Vavák Michal 80         CZE BK Suchdolští chtíči     3:43:01   6.-M20
19. Scherrer Jaroslav 60    CZE Orel Moravské Budějovice 3:43:12   3.-M45
20. Klein Pavel 76          CZE Týn nad Vltavou          3:43:45   7.-M20
21. Vaňeček Michael 79      CZE Vlachovo Březí           3:45:14   8.-M20
22. Szász Petr 54           CZE Ultrasport Sokolov       3:51:31   3.-M55
23. Kuchař Petr 51          CZE Ligy 100 Praha           3:57:41   4.-M55
24. Kotouček Jan 63         CZE neregistrován            3:57:49   4.-M45
25. Lechner Jan 58          CZE VS Uhřice                3:58:49   4.-M50
26. Němec Jan  71           CZE Strašice                 4:00:35   4.-M35
27. Vostrý Miroslav 77      CZE MK Žebrák                4:04:22   9.-M20
28. Kele Gejza 65           SVK Obec Moča                4:04:39   3.-M40
29. Mach Vladimír 64        CZE neregistrován            4:06:51   5.-M45
30. Nejedlý Petr 74         CZE neregistrován            4:07:49   5.-M35
31. Gazda Martin 68         CZE CB Royal                 4:08:25   4.-M40
32. Dolejš Jan 49           CZE KPB Kokořínským udolím   4:10:38   1.-M60
33. Škarda Milan 63         CZE SC MARATHON PLZEŇ        4:13:15   6.-M45
34. Svoboda Miroslav 63     CZE neregistrován            4:16:11   7.-M45
35. Němec Miloš 59          CZE Bonbon                   4:18:34   5.-M50
36. Pražák Zdeněk 56        CZE neregistrován            4:19:59   6.-M50
37. Drygalski Dominik 63    POL neuvedeno                4:20:20   8.-M45
38. Bečvář Josef 80         CZE neregistrován            4:21:23  10.-M20
39. Pomykacz Michal 87      CZE neregistrován            4:29:50  11.-M20
40. Hora Jan 71             CZE Hořovice                 4:32:28   6.-M35
41. Háva Jaroslav  65       CZE HS Šneci                 4:33:08   5.-M40
42. Kuželovský Miloš 53     CZE Přeštice                 4:42:15   5.-M55
43. Krejsa Václav 52        CZE RENTIA Praha             4:46:28   6.-M55
44. Janeček Libor 60        CZE neregistrován            4:47:11   9.-M45
45. Konečný Michael 83      CZE neregistrován            4:48:58  12.-M20
46. Březina Jiří 39         CZE SK Přerov                4:52:26   1.-M70
47. Pejpal Jiří 34          CZE TJ Liga 100 Praha        4:56:24   2.-M70
48. Šůcha Václav 46         CZE SVRS Baník Stříbro       5:03:07   2.-M60
49. Hep Pavel 77            CZE neregistrován            5:04:36  13.-M20
50. Szabó Ludvík 63         CZE Praha 4                  5:13:40  10.-M45
51. Pachmann Otakar 44      CZE SABZO Praha              5:25:34   1.-M65
52. Sýkora Vladimír 56      CZE SVRS Baník Stříbro       5:29:38   7.-M50
53. Tetur Jaroslav 61       CZE neregistrován            5:31:09  11.-M45
    Vikukel Jaromír 57      CZE 1. KLK Praha               NDC        M50
    Krok Krzysztof 63       POL neregistrován              NDC        M45
    Procházka Josef 71      CZE Děčín                      NDC        M35
    Szabo David  70         CZE Dobříš                     NDC        M35
    Tonder Martin 73        CZE neregistrován              NDC        M35
    Malý Jan 73             CZE Sokol Nová Paka            NDC        M35
    Krůta Lubomír 88        CZE Praha                      NDC        M20
    Ženíšek Ondřej 79       CZE neregistrován              NDC        M20
    Veber Josef 75          CZE Tatran Chodov              NDC        M20
    Vondrák Zbyněk 75       CZE Vinařství Vondrák Mělník   NDC        M20