1. Maraton Karkonoski - Szrenica-Śnieżka, 1. 8. 2009
     zdroj: http://www.maratonypolskie.pl/
     ŽENY
 ##. meno ročník             štát mesto         čas    ##.-kat
  1. Drewnicka-Og Joanna 67   POL Wrocław-P   4:36:29   1.-F35
  2. Mizera Marzena 73        POL Jelenia G   4:43:55   2.-F35
  3. Arseniuk Anna 81         POL Zławieś W   4:48:18   1.-F20
  4. Garlewicz Joanna 72      POL Kraków      5:03:06   3.-F35
  5. Adamus Justyna 79        POL Katowice    5:04:13   2.-F20
  6. Muzyka Barbara 70        POL Warszawa    5:09:22   4.-F35
  7. Masalska Agata 81        POL Wrocław     5:23:15   3.-F20
  8. Kutzmann Magdalena 79    POL Gdańsk      5:24:02   4.-F20
  9. Chełmicka Magdalena 71   POL Skierniew   5:25:16   5.-F35
 10. Dobkowska Anna 51        POL Warszawa    5:30:20   1.-F45
 11. Pilawska Agnieszka 74    POL Katowice    5:34:18   6.-F35
 12. Kucharska Aleksandra 81  POL Siedlęcin   5:43:11   5.-F20
 13. Kucharska Aleksandra 81  POL Siedlęcin   5:43:11   5.-F20
 14. Szmel Ewa 58             POL Piechowic   5:53:28   2.-F45
 15. Gdowska Ewa 77           POL Szczawno    5:59:19   6.-F20
 16. Cieluch Izabela 80       POL Kraków      6:02:19   7.-F20
 17. Bogdał Żaneta 80         POL Wrocław     6:23:54   8.-F20
 18. Walczak Lidia 54         POL Leszno      6:44:06   3.-F45
 19. Pomykała Urszula 64      POL Tychy       6:53:23   4.-F45
 20. Piskor-Świer Beata 66    POL Jelenia G   6:55:58   7.-F35
     MUŽI
##. meno ročník             štát mesto         čas    ##.-kat
  1. Lenart Jacek 70          POL Zgorzelec   3:41:47   1.-M30
  2. Swoboda Marek 64         POL Wałbrzych   3:47:50   1.-M40
  3. Kłaczyński Mateusz 88    POL Boguszów    3:49:07   1.-M20
  4. Witulski Waldemar 60     POL Sosnówka    3:57:12   2.-M40
  5. Kocyba Henryk 55         POL Lubliniec   3:59:43   1.-M50
  6. Gardener Jacek 66        POL Warszawa    3:59:52   3.-M40
  7. Fronia Rafał 71          POL Łomnica     4:12:07   2.-M30
  8. Rais Michał 88           POL Wałbrzych   4:16:33   2.-M20
  9. Magiera Janusz 63        POL Wodzisław   4:16:33   4.-M40
 10. Pogorzelski Grzegorz 62  POL Wałbrzych   4:19:57   5.-M40
 11. Zieliński Marcin 72      POL Opole       4:20:23   3.-M30
 12. Szwed  Krzysztof 65      POL Lubliniec   4:21:45   6.-M40
 13. Budzyński Piotr 79       POL Kraków      4:22:24   4.-M30
 14. Szreder Andrzej 54       POL Głogów      4:22:35   2.-M50
 15. Tarczyński Grzegorz 74   POL Pęgów       4:23:34   5.-M30
 16. Ładysz Jerzy 77          POL Jelenia G   4:24:16   6.-M30
 17. Morski Piotr 65          POL Wrocław     4:24:22   7.-M40
 18. Malinowski Zbigniew 54   POL Kołobrzeg   4:25:58   3.-M50
 19. Piechowiak Przemysław 62 POL Lipno       4:26:57   8.-M40
 20. Sidor Dariusz 67         POL Wrocław     4:28:02   9.-M40
 21. Szpak Damian 61          POL Tychy       4:30:13  10.-M40
 22. Wierzbicki Krystian 51   POL Karpacz     4:31:09   4.-M50
 23. Bąk Adam 60              POL Kielce      4:32:40  11.-M40
 24. Marszałkowsk Zbigniew 57 POL Wodzisław   4:33:17   5.-M50
 25. Dąbrowski Piotr 68       POL Warszawa    4:33:46  12.-M40
 26. Pleśniarski Zbigniew 59  POL Karpacz     4:34:17   6.-M50
 27. Wojnarowicz Janusz 72    POL Zgorzelec   4:34:42   7.-M30
 28. Załuski Dariusz 59       POL Warszawa    4:34:42   7.-M50
 29. Chwastek Tomasz 81       POL Katowice    4:35:40   3.-M20
 30. Dąbkowski Maciej 75      POL Solec Kuj   4:35:55   8.-M30
 31. Dreas Michał 83          POL Poznań      4:36:03   4.-M20
 32. Zach Paweł 68            POL Warszawa    4:36:15  13.-M40
 33. Król Jacek 68            POL Koszalin    4:37:55  14.-M40
 34. Szafarczyk Janusz 69     POL Dobrodzie   4:39:00  15.-M40
 35. Grzeszczuk Grzegorz 66   POL Warszawa    4:40:09  16.-M40
 36. Puzia Krzysztof 64       POL Kraków      4:42:24  17.-M40
 37. Fielek Piotr 72          POL Jelenia G   4:43:33   9.-M30
 38. Łubian Michał 75         POL Garwolin    4:46:22  10.-M30
 39. Szołucha Tadeusz 58      POL Legnica     4:46:55   8.-M50
 40. Dul Wiesław 52           POL Jelenia G   4:47:38   9.-M50
 41. Razik Jacek 68           POL Herby       4:48:39  18.-M40
 42. Wira Mirosław 59         POL Wrocław     4:49:04  10.-M50
 43. Jarzębowicz Adam 75      POL Katowice    4:49:31  11.-M30
 44. Chajdas Włodzimier 65    POL Uniejów     4:49:50  19.-M40
 45. Kordziński Kazimierz 58  POL Lubliniec   4:50:49  11.-M50
 46. Napierała Andrzej 58     POL Gaworzyce   4:53:16  12.-M50
 47. Sierocki Jan  59         POL Augustów    4:54:08  13.-M50
 48. Chojnacki Sebastian 77   POL Jelenia G   4:55:08  12.-M30
 49. Bordych Andrzej 74       POL Kożuchów    4:55:22  13.-M30
 50. Grodecki Sebastian 78    POL Chocianów   4:55:51  14.-M30
 51. Zembik Grzegorz 67       POL Gryfino     4:56:10  20.-M40
 52. Burzyński Marek 73       POL Kraków      4:56:43  15.-M30
 53. Peisert Tomasz 84        POL Poznań      4:57:24   5.-M20
 54. Magda Kazimierz 64       POL Kraków      4:58:12  21.-M40
 55. Horbowy Sławomir 63      POL Lubsza      4:58:57  22.-M40
 56. Łabudzki Jacek 60        POL Sandomier   5:00:00  23.-M40
 57. Borkowski Aleksander 56  POL Świnoujśc   5:01:11  14.-M50
 58. Jarosz Dariusz 74        POL Sucha Kos   5:02:50  16.-M30
 59. Prozorowski Wiesław 68   POL Leszno      5:02:59  24.-M40
 60. Pawłowski Tomasz 79      POL Dobrzyca    5:03:22  17.-M30
 61. Czyżykowski Łukasz 82    POL Wrocław     5:03:29   6.-M20
 62. Kusiak Piotr 65          POL Kielce      5:03:50  25.-M40
 63. Bordych Jacek 69         POL Kożuchów    5:03:57  26.-M40
 64. Kuliński Tomasz 75       POL Katowice    5:04:14  18.-M30
 65. Natkański Jerzy 54       POL             5:05:11  15.-M50
 66. Pawlak Gabriel 79        POL Wojnowice   5:05:49  19.-M30
 67. Krajewski Sławomir 56    POL Katowice    5:07:06  16.-M50
 68. Gazda  Mariusz 71        POL Krosno      5:08:32  20.-M30
 69. Kowalówka Adam 81        POL Świętochł   5:09:46   7.-M20
 70. Ćwiąkała Wojciech 63     POL Jelenia G   5:10:01  27.-M40
 71. Prus Waldemar 77         POL Poznań      5:10:24  21.-M30
 72. Łączny Jacek 64          POL Osiek nad   5:11:03  28.-M40
 73. Piotrkowski Jerzy 58     POL Wrocław     5:12:25  17.-M50
 74. Siwek Tomasz 73          POL Jelenia G   5:13:45  22.-M30
 75. Walczak Leszek 54        POL Leszno      5:14:09  18.-M50
 76. Dubiecki Jerema 69       POL Łódź        5:14:23  29.-M40
 77. Fijałkowski Piotr 82     POL Poznań      5:15:21   8.-M20
 78. Fijałkowski Piotr 82     POL Poznań      5:15:21   8.-M20
 79. Oskierko Roman 61        POL Lubsko      5:16:28  30.-M40
 80. Derda Robert 72          POL Szczecin    5:17:33  23.-M30
 81. Koźmin Arkadiusz 75      POL Bielsko-B   5:17:40  24.-M30
 82. Grzeszczuk Wojciech 61   POL Warszawa    5:17:59  31.-M40
 83. Szpadel Mariusz 82       POL Jelenia G   5:18:42   9.-M20
 84. Breska Witold 74         POL Kościerzy   5:18:48  25.-M30
 85. Klementowski Rafał 70    POL Jelenia G   5:20:55  26.-M30
 86. Łaganowski Adam 78       POL Warszawa    5:21:11  27.-M30
 87. Kosiorowski Leszek 70    POL Jelenia G   5:21:17  28.-M30
 88. Ossowski Adam 56         POL Bydgoszcz   5:21:49  19.-M50
 89. Szymczak Paweł 74        POL Swarzędz    5:22:13  29.-M30
 90. Górny Marek 55           POL Święciech   5:22:25  20.-M50
 91. Zawół Stanisław 66       POL Szklarska   5:23:31  32.-M40
 92. Walkowiak Robert 79      POL Bytom Odr   5:24:09  30.-M30
 93. Barancewicz Jacek 55     POL Jeżów Sud   5:24:24  21.-M50
 94. Gniewek Dariusz 63       POL Jelenia G   5:25:15  33.-M40
 95. Łabęcki Bogdan 62        POL Bydgoszcz   5:25:40  34.-M40
 96. Modzelewski Krzysztof 66 POL Orle        5:25:45  35.-M40
 97. Błaszczyk Artur 79       POL Dąbrowa G   5:26:05  31.-M30
 98. Nowacki  Olgierd 72      POL Poznań      5:27:07  32.-M30
 99. Wayda Adam 68            POL Głogów      5:28:08  36.-M40
100. Kacprowski Tadeusz 51    POL Warszawa    5:31:31  22.-M50
101. Sikorski Witold 61       POL Bobolice    5:31:47  37.-M40
102. Remberk Michał 71        POL Warszawa    5:33:33  33.-M30
103. Kurzajczyk  Mariusz 65   POL Kalisz      5:34:34  38.-M40
104. Droździk Paweł 77        POL Nysa        5:34:35  34.-M30
105. Benecki Piotr 73         POL Szklarska   5:34:35  35.-M30
106. Błachowiak Mariusz 64    POL Leszno      5:35:52  39.-M40
107. Sielowski Marcin 78      POL Oborniki    5:36:49  36.-M30
108. Drygalski Dominik 63     POL Bydgoszcz   5:36:50  40.-M40
109. Sznajder Zenon 59        POL Nowa Sól    5:37:18  23.-M50
110. Sala Mieczysław 61       POL Jelenia G   5:37:24  41.-M40
111. Sznajder Marian 66       POL Piękne Ką   5:37:31  42.-M40
112. Dziurdziewsk Mirosław 60 POL Oleśnica    5:38:02  43.-M40
113. Adamski Wojciech 50      POL Wrocław     5:38:19  24.-M50
114. Rutkowski Andrzej 51     POL Jelenia G   5:39:25  25.-M50
115. Kucharski Henryk 52      POL Głogów      5:40:20  26.-M50
116. Wacnik Janusz 67         POL Rzeszów     5:43:41  44.-M40
117. Wroński Mateusz 73       POL Limanowa    5:44:34  37.-M30
118. Rutkowski Marian 47      POL Kożuchów    5:45:28   1.-M60
119. Furtak Krzysztof 62      POL Lubin       5:45:31  45.-M40
120. Goleń Jan  69            POL Warszawa    5:46:00  46.-M40
121. Ludwig Remigiusz 77      POL Warszawa    5:47:17  38.-M30
122. Michalak Jacek 67        POL Warszawa    5:47:35  47.-M40
123. Maras Ladislaw 63        SVK Prešov      5:49:42  48.-M40
124. Markowski Zbigniew 70    POL Lubliniec   5:50:55  39.-M30
125. Raut Wiesław 48          POL Bydgoszcz   5:51:44   2.-M60
126. Sala Łukasz 85           POL Jelenia G   5:51:48  10.-M20
127. Łabędzki Edward 51       POL Rypin       5:54:10  27.-M50
128. Nędza Marek 63           POL Pradła      5:54:15  49.-M40
129. Tomečko Jozef 53         SVK Presov      5:54:40  28.-M50
130. Dygdoń Przemysław 74     POL Warszawa    5:54:51  40.-M30
131. Podkówka Zbigniew 60     POL Bydgoszcz   5:56:55  50.-M40
132. Napierała Tadeusz 60     POL Głogów      5:58:22  51.-M40
133. Bystrzycki Piotr 75      POL Krosno      6:00:20  41.-M30
134. Sobecki Bartłomiej 80    POL Łódź        6:00:45  11.-M20
135. Imielski Marek 59        POL Lubliniec   6:01:33  29.-M50
136. Wojciechowsk Piotr 65    POL Bydgoszcz   6:02:11  52.-M40
137. Klich Wiesław 68         POL Polkowice   6:05:27  53.-M40
138. Polko Roman 62           POL Warszawa    6:06:00  54.-M40
139. Olszewski Krzysztof 65   POL Jelenia G   6:08:09  55.-M40
140. Włoch Tomasz 84          POL Świerzawa   6:09:11  12.-M20
141. Moczyński Leszek 51      POL Bydgoszcz   6:13:26  30.-M50
142. Lenski Marcin 70         POL Prószków    6:14:41  42.-M30
143. Obstarczyk Andrzej 57    POL Oświęcim    6:16:28  31.-M50
144. Dawidziak Jarosław 71    POL Leszno      6:20:49  43.-M30
145. Pietruszewsk Jerzy 47    POL Jelenia G   6:23:56   3.-M60
146. Lenkiewicz Ryszard 57    POL Gdańska     6:23:56  32.-M50
147. Osojca Tomasz 79         POL Warszawa    6:29:26  44.-M30
148. Bernat Antoni 49         POL Puck        6:30:11   4.-M60
149. Sawicki Leszek 53        POL Wrocław     6:31:57  33.-M50
150. Wielgosz Leszek 63       POL Nowa Sól    6:32:22  56.-M40
151. Susz Artur 77            POL Kraków      6:33:55  45.-M30
152. Błaszkiewicz Bogusław 61 POL Sławno      6:37:10  57.-M40
153. Kordyaczny Krzysztof 53  POL Pawłowicz   6:38:22  34.-M50
154. Doliński Adam 84         POL Warszawa    6:40:58  13.-M20
155. Doliński Adam 84         POL Warszawa    6:40:58  13.-M20
156. Kowalski Michał 73       POL Kościerzy   6:44:52  46.-M30
157. Nieckuła Zbigniew 55     POL Łódź        6:51:00  35.-M50
158. Szpak Sebastian 85       POL Tychy       6:52:57  14.-M20
159. Podsiadły Robert 59      POL Wrocław     6:54:56  36.-M50
160. Ulowski Jacek 68         POL Łódź        6:55:44  58.-M40
161. Maciejewski Piotr 53     POL Kalisz      7:00:05  37.-M50
162. Banaś Piotr 57           POL Kalisz      7:07:31  38.-M50
163. Pasek Wojciech 59        POL Końskie     7:09:13  39.-M50
164. Moskal Rafał 82          POL Kraków      7:16:23  15.-M20