8. Kladenský maraton - Kladno, 12. 9. 2009
     zdroj: http://www.maratonkladno.cz/
     ŽENY
 ##. Meno ročník           štát klub                         čas    ##.-kat
  1. Kociánová Jiřina 81    CZE AHA Vyškov                 3:08:14   1.-F18
  2. Zbíralová Radka 72     CZE TJ Zentiva                 3:11:06   1.-F35
  3. Hasmanová Lenka 75     CZE KMPS Plzeň                 3:31:15   2.-F18
  4. Vichová Jana 72        CZE HSK Benecko                3:40:57   2.-F35
  5. Rybáčková Šoňa 83      CZE Kladno                     3:50:00   3.-F18
  6. Pilařová Ivana 63      CZE SK Jizera                  3:50:49   1.-F45
  7. Vrátná Alena 65        CZE Lokomotiva Teplice - LOTE  3:54:42   3.-F35
  8. Wohlrabová Jitka 69    CZE Traged Team                3:55:29   4.-F35
  9. Thumsová Marie 64      CZE Traged Team Chomutov       4:02:00   2.-F45
 10. Ekrtová Zuzana 76      CZE Řisuty                     4:03:39   4.-F18
 11. Hůrková Dagmar 73      CZE Ultrasport Sokolov         4:04:08   5.-F35
 12. Koubková Ilona 56      CZE Spartak Praha 4            4:05:43   3.-F45
 13. Bayerová Lenka 68      CZE CMK                        4:05:47   6.-F35
 14. Bieblová Jana 61       CZE Praha 6                    4:10:03   4.-F45
 15. Ledvinová Kateřina 78  CZE Kolín                      4:12:44   5.-F18
 16. Králová Bohumila 68    CZE PIM                        4:14:12   7.-F35
 17. Vavrochová Monika 68   CZE PIM                        4:17:41   8.-F35
 18. Malíková Klára 79      CZE Praha 4                    4:44:50   6.-F18
 19. Dlouhá Kateřina 85     CZE Kounov                     4:55:13   7.-F18
 20. Houžvičková Iveta 68   CZE Aeroklub Kolín             5:04:57   9.-F35
 21. Navrátilová Hana 66    CZE Praha 4                    5:19:10  10.-F35
 22. Požgayová Jana 55      CZE Bonbon Praha               5:22:57   5.-F45
     Růžková Lucie 83       CZE Maratón klub Kladno          NDC      .-F18
     ŽENY
 ##. Meno ročník           štát klub                         čas    ##.-kat
  1. Serbessa Mulugeta 71   CZE Sokol České Budějovice     2:27:30   1.-M18
  2. Novák Pavel 70         CZE Atletika Jihlava           2:41:24   2.-M18
  3. Idris Beshir Ervin 67  CZE SK Zdice                   2:42:16   1.-M40
  4. Šroubek Vlastimil 61   CZE SC Marathon Plzeň          2:42:37   2.-M40
  5. Klika Antonín 64       CZE Lokomotiva Beroun          2:44:05   3.-M40
  6. Davies Gareth 67       CZE Liga 100 Praha             2:45:03   4.-M40
  7. Škrdla Jan 82          CZE TJ Sokol Velká             2:49:51   3.-M18
  8. Ulma Tomáš 64          CZE Praha 9                    2:54:15   5.-M40
  9. Lambert Miloš 69       CZE Milovice                   2:55:45   6.-M40
 10. Bohdal Jaroslav 76     CZE Maratón klub Kladno        2:58:54   4.-M18
 11. Hamerník Jan 55        CZE Úvaly                      2:59:16   1.-M50
 12. Flídr Jan 57           CZE Maratón klub Kladno        2:59:46   2.-M50
 13. Mondek Josef 66        CZE B&H triatlon ČB            2:59:51   7.-M40
 14. Novák Petr 73          CZE Spartak Praha 4            3:01:24   5.-M18
 15. Kozina Tomáš 75        CZE Domažlice                  3:01:27   6.-M18
 16. Mikšl Rostislav 72     CZE SKP České Budějovice       3:01:41   7.-M18
 17. Mánek Ondřej 82        CZE Rakovník                   3:02:23   8.-M18
 18. Brabec Petr 80         CZE České Budějovice           3:03:32   9.-M18
 19. Krebs Václav 65        CZE ASK Elna Počerady          3:04:11   8.-M40
 20. Rataj Václav 90        CZE AC Tepo Kladno             3:05:15  10.-M18
 21. Scheu Harald 69        CZE Praha 3                    3:05:32   9.-M40
 22. Gajdoš Dušan 73        CZE Červený Kostelec           3:05:54  11.-M18
 23. Masopust Miloš 72      CZE České Budějovice           3:06:34  12.-M18
 24. Sedláček Jan 78        CZE SK Plzeň Bolevec           3:10:15  13.-M18
 25. Kubále Josef 72        CZE Mladá Vožice               3:13:07  14.-M18
 26. Říha Milan 74          CZE Jesenice                   3:13:39  15.-M18
 27. Svoboda Petr 60        CZE SK Maxtri Liberec          3:13:47  10.-M40
 28. Wiesner Konstantin 66  CZE Rumningklap                3:13:55  11.-M40
 29. Kratochvíl Petr 72     CZE České lupkové závody       3:16:08  16.-M18
 30. Tomsa Pavel 62         CZE Doubrava                   3:16:09  12.-M40
 31. Urbanec Vladimír 58    CZE Maratón klub Kladno        3:16:21   3.-M50
 32. Sychrovský Pavel 67    CZE Poříčany                   3:16:32  13.-M40
 33. Tomeš Rostislav 60     CZE Traged Team                3:17:16  14.-M40
 34. Karas Karel 66         CZE CHZ Litvínov               3:18:00  15.-M40
 35. Horák Petr 76          CZE Sokol Prštice              3:18:41  17.-M18
 36. Luberda Petr 65        CZE DVtech.cz České Budějovice 3:19:23  16.-M40
 37. Lorenčík Aleš 73       CZE Chrudim                    3:19:27  18.-M18
 38. Živný Michal 63        CZE Stromovka                  3:20:40  17.-M40
 39. Šemelík Petr 69        CZE KOB Kladno                 3:20:57  18.-M40
 40. Čechlovský Martin 65   CZE SK Maxtri Liberec          3:21:08  19.-M40
 41. Pela Zbyněk 73         CZE SKI PAX Horní Maxov        3:21:48  19.-M18
 42. Zahradník Jan 56       CZE TJ Slavoj Čáslav           3:21:50   4.-M50
 43. Straka Samuel 58       CZE SBK Nový Vestec            3:22:37   5.-M50
 44. Rýpar Miloslav 63      CZE Jihlava                    3:23:04  20.-M40
 45. Kugler Ivan 63         CZE KMS Jihlava                3:23:43  21.-M40
 46. Floriš Petr 72         CZE SCHOTT Lanškroun           3:24:10  20.-M18
 47. Pavienský Robert 72    CZE Kladno                     3:26:22  21.-M18
 48. Beránek Josef 57       CZE Maratón klub Kladno        3:27:03   6.-M50
 49. Otava Miroslav 62      CZE Traged Team                3:27:37  22.-M40
 50. Szász Petr 54          CZE Ultrasport Sokolov         3:27:48   7.-M50
 51. Vakrčka Pavel 64       CZE Ústí nad Labem             3:28:00  23.-M40
 52. Hýbl Bronislav 61      CZE Spiridon Rozdrojovice      3:28:05  24.-M40
 53. Brossaud Jack 70       CZE KM České Budějovice        3:28:51  22.-M18
 54. Pilík Stanislav 50     CZE Panský mlýn Rakovník       3:29:13   8.-M50
 55. Hrček Petr 61          CZE Brandýs nad Labem          3:29:33  25.-M40
 56. Voráček Karel 62       CZE Cyklo velešín              3:29:50  26.-M40
 57. Nejedlý Petr 74        CZE Praha 5                    3:29:58  23.-M18
 58. Kubišta Petr 70        CZE Zličín                     3:29:59  24.-M18
 59. Varga Tomáš 73         CZE České Budějovice           3:31:43  25.-M18
 60. Kuchař Petr 51         CZE Liga 100 Praha             3:33:16   9.-M50
 61. Tudor Daniel 73        CZE SK MP Kadaň                3:33:26  26.-M18
 62. Plaček Tomáš 63        CZE Marathon Děčín             3:33:49  27.-M40
 63. Ondráček Zdeněk 74     CZE Kladno                     3:34:02  27.-M18
 64. Zimmermann Pavel 75    CZE TJ Tatran Litovel          3:34:34  28.-M18
 65. Syblík Petr 68         CZE Maratón klub Kladno        3:34:56  28.-M40
 66. Patera Petr 70         CZE Králův Dvůr                3:35:06  29.-M18
 67. Šandera Martin 76      CZE BONBON, MPČR               3:35:33  30.-M18
 68. Šimek Lubor 75         CZE Velké Přílepy              3:35.24  31.-M18
 69. Šimek Miroslav 66      CZE Slavia JU ČB               3:36:31  29.-M40
 70. Ambrož Vítěslav 70     CZE Mladá Boleslav             3:36:43  32.-M18
 71. Holan Martin 63        CZE TJ Liga 100 Praha          3:37:04  30.-M40
 72. Zajíc Jan 53           CZE Hvězda SKP Pardubice       3:37:10  10.-M50
 73. Žilka Marek 73         CZE Praha                      3:37:38  33.-M18
 74. Žibřid Michal 75       CZE Horní Měcholupy            3:38:09  34.-M18
 75. Tonder Martin 73       CZE Děčín                      3:40:19  35.-M18
 76. Bříza Pavel 74         CZE Maratón klub Kladno        3:40:20  36.-M18
 77. Ployhar Pavel 67       CZE Praha                      3:40:22  31.-M40
 78. Pešek Jiří 86          CZE neuveden                   3:40:26  37.-M18
 79. Šatra Michal 85        CZE Most                       3:41:12  38.-M18
 80. Klos Václav 60         CZE Maratón klub Kladno        3:42:12  32.-M40
 81. Smutný Oldřich 48      CZE Coop Mnichovo Hradiště     3:43:30   1.-M60
 82. Fingerhut Jiří 53      CZE Maratón klub Kladno        3:43:45  11.-M50
 83. Belza Tomáš 70         CZE Vanaman                    3:44:33  39.-M18
 84. Svoboda Vladimír 61    CZE T.O. Veget                 3:45:14  33.-M40
 85. Schmied Karel 54       CZE Tragéd Team                3:45:27  12.-M50
 86. Simon Vít 72           CZE Wigwámek                   3:45:37  40.-M18
 87. Vostrý Miroslav 77     CZE MK Žebrák                  3:46:09  41.-M18
 88. Selucký Antonín 78     CZE Jablonec nad Jizerou       3:47:05  42.-M18
 89. Lauryn Radek 76        CZE Lauryn                     3:47:06  43.-M18
 90. Zejda Ivo 56           CZE Moravská Slávia Brno       3:47:41  13.-M50
 91. Jenka Pavel 76         CZE K Mladá Boleslav           3:48:00  44.-M18
 92. Říha Jaroslav 53       CZE Tenis Týnec nad Labem      3:49:05  14.-M50
 93. Chmel Zdeněk 62        CZE PIM RC Praha               3:49:07  34.-M40
 94. Šochman Josef 50       CZE České Budějovice           3:49:12  15.-M50
 95. Lavrenčík Jakub 79     CZE Praha 4                    3:49:29  45.-M18
 96. Přibyl Miloš 67        CZE Spartak Sezimovo Ústí      3:49:41  35.-M40
 97. Pomšák Miroslav 75     CZE Odolena Voda               3:49:41  46.-M18
 98. Kulhavý David 77       CZE AFK Ostřešany              3:49:49  47.-M18
 99. Mach Vladimír 64       CZE Hořovice                   3:50:10  36.-M40
100. Slovák Pavel 67        CZE Česká spořitelna           3:50:43  37.-M40
101. Hons Václav 54         CZE Maratón klub Kladno        3:51:11  16.-M50
102. Marhold Luboš 77       CZE Choceň                     3:51:55  48.-M18
103. Šneberger Jan 85       CZE ODC Rokycany               3:52:03  49.-M18
104. Ženíšek Ondřej 79      CZE Plzeň                      3:52:46  50.-M18
105. Roubíček Milan 55      CZE ACES Team Karlovy Vary     3:52:52  17.-M50
106. Mačura Otakar 71       CZE Kladno                     3:54:16  51.-M18
107. Svoboda Miroslav 63    CZE Laboratory Imaging         3:54:18  38.-M40
108. Hora Jan 71            CZE Hořovice                   3:54:31  52.-M18
109. Goč Ladislav 65        SVK BK Cyklosun+ Novoveská Huta3:54:37  39.-M40
110. Kroupa Štěpán 69       CZE KOS Slávia VŠ Plzeň        3:54:39  40.-M40
111. Groh Stanislav 46      CZE AC Vrchlabí                3:55:31   2.-M60
112. Chvátal Vladimír 67    CZE Úvaly                      3:56:51  41.-M40
113. Hoffman Martin 84      CZE Zema-KV                    3:57:04  53.-M18
114. Novák František 64     CZE Amatér Bořislav            3:57:07  42.-M40
115. Skořepa Martin 61      CZE Karlovy Vary               3:57:21  43.-M40
116. Mašek Petr 79          CZE FC Vrchlabí                3:57:36  54.-M18
117. Jerie Miroslav 73      CZE Litvínov                   3:59:59  55.-M18
118. Smrž Pavel 63          CZE Brno                       4:01:11  44.-M40
119. Bělohlávek Karel 81    CZE Hořovice                   4:01:23  56.-M18
120. Thums Miroslav 63      CZE Traged Team Chomutov       4:02:00  45.-M40
121. Spryngl Jakub 78       CZE Praha                      4:03:40  57.-M18
122. Kuptík Petr 64         CZE Praha 4                    4:03:58  46.-M40
123. Klail Vojtěch 80       CZE Most                       4:04:42  58.-M18
124. Schovánek David 64     CZE Klub letmých houbařů Krč   4:04:43  47.-M40
125. Lysenko Vladimír 72    ??? Fujitsu                    4:05:11  59.-M18
126. Pucholt Jiří 59        CZE TJ Sokol Unhošť            4:06:33  18.-M50
127. Skalický Lubomír 71    CZE Praha                      4:06:40  60.-M18
128. Hudeček Martin 77      CZE Kouřim                     4:07:53  61.-M18
129. Šárka Libor 74         CZE Okřešice                   4:08:10  62.-M18
130. Pokorný Petr 74        CZE FK Novo Kladno             4:08:50  63.-M18
131. Ondruš Petr 72         CZE LMC                        4:10:34  64.-M18
132. Kalaš Oskar 74         CZE Velvary                    4:10:34  65.-M18
133. Dittrich Tomáš 69      CZE Klub harmonického života   4:11:59  48.-M40
134. Szabó Ludvík 63        CZE Praha 4                    4:13:18  49.-M40
135. Doležal Tomáš 71       CZE Albit Technologies         4:13:19  66.-M18
136. Krč Štefan 51          CZE Tragéd Team                4:13:20  19.-M50
137. Pražák Zdeněk 56       CZE Praha 9                    4:13:47  20.-M50
138. Vokáč Milan 50         CZE Bonbon Praha               4:14:26  21.-M50
139. Oršový Zdeněk 61       CZE SBK Wiky Kyjov             4:14:55  50.-M40
140. Wunsch Karel 56        CZE AVC Mariánské Lázně        4:15:06  22.-M50
141. Stupka Radek 73        CZE Rumningklap                4:15:19  67.-M18
142. Kyselý Petr 64         CZE TJ Zduchovice              4:15:34  51.-M40
143. Novák Martin 84        CZE SAP BSCE                   4:16:01  68.-M18
144. Brom Patrik 75         CZE Mnichovice                 4:17:16  69.-M18
145. Hillebrand Miroslav 63 CZE Maratón klub Kladno        4:17:42  52.-M40
146. Komínek Roman 78       CZE Okřešice                   4:18:34  70.-M18
147. Čermák Stanislav 74    CZE Záchranná služba Praha     4:20:21  71.-M18
148. Březina Jiří 39        CZE SK Přerov                  4:21:46   1.-M70
149. Kokta Bohuslav 40      CZE Milpat Quebec              4:22:16   3.-M60
150. Kopecký Zdeněk 37      CZE Budvar České Budějovice    4:26:22   2.-M70
151. Procházka Jaroslav 61  CZE Světlá nad Sázavou         4:27:22  53.-M40
152. Nejedlý Petr 74        CZE Praha 5                    4:27:46  72.-M18
153. Klail Vladimír 54      CZE MUS Most                   4:28:21  23.-M50
154. Štěnička Petr 62       CZE Jirkov                     4:30:06  54.-M40
155. Rezek Michal 65        CZE Praha                      4:35:55  55.-M40
156. Veselý Miloš 69        CZE STS Chvojkovice            4:37:07  56.-M40
157. Běhounek Rostislav 62  CZE Traged Team                4:38:41  57.-M40
158. Tajtl Tomáš 76         CZE Děčín                      4:44:40  73.-M18
159. Kladivo Jaroslav 82    CZE Potápěči Kladno            4:45:44  74.-M18
160. Zadák Vojtěch 73       CZE Mimoň                      4:47:09  75.-M18
161. Hubka Jan 68           CZE Unhošť                     4:51:02  58.-M40
162. Danielis Ondřej 52     CZE Maratón klub Kladno        4:53:56  24.-M50
163. Ledvinka Josef 72      CZE Přibyslav                  5:00:58  76.-M18
164. Engliš Vít 63          CZE Těžkej individualista      5:09:34  59.-M40
165. Pachmann Otakar 44     CZE SABZO Praha                5:10:42   4.-M60
166. Králíček Miloš 49      CZE Rakovník                   5:42:36   5.-M60
167. Eckschlager Tomáš 56   CZE Dogs and fun H. Bezděkov   5:46:11  25.-M50
     Hornák Antonín 44      CZE Dobřany                      NDC      .-M60
     Melnyk Miroslav 60     CZE Rumningklap                  NDC      .-M40
     Ranš Slavoj 62         CZE CB Černošice                 NDC      .-M40
     Felix Martin 67        CZE Praha 8                      NDC      .-M40
     Gazda Martin 68        CZE CB Royal                     NDC      .-M40
     Penniger Jan 68        CZE Praha                        NDC      .-M40
     Zemčík Petr 69         CZE CERGE-EI                     NDC      .-M40
     Obr Tomáš 77           CZE www.kuse.cz                  NDC      .-M18
     Ledvina Petr 77        CZE Kolín                        NDC      .-M18
     Pastorčák Jan 83       CZE Marathon club Vsetín         NDC      .-M18