22. Benešovský maraton Pojizeřím - Benešov u Semil, 10. 10. 2009
    zdroj: http://behy.cz/
    ŽENY
##. meno ročník           štát klub                       čas    ##.-kat
 1. Dimitriadu Michaela 73 CZE Želvička team            3:07:43   1.-F35
 2. Doubková Zuzana 84     CZE Tanvald                  3:24:11   1.-F18
 3. Vichová Jana 72        CZE HSK Benecko              3:24:21   2.-F35
 4. Pilařová Ivana 63      CZE SK Jizera                3:54:04   3.-F35
 5. Ekrtová Zuzana 76      CZE Risuty                   4:01:46   2.-F18
 6. Němečková Martina 65   CZE Praha                    4:03:10   4.-F35
    MUŽI
##. meno ročník           štát klub                       čas    ##.-kat
 1. Cogan Rudolf 71        CZE Sokol Nová Paka          2:44:36   1.-M35
 2. Wala Petr 71           CZE BK SAK Ložiska Karviná   2:45:47   2.-M35
 3. Kupidlovský Daniel 76  CZE Praha                    2:47:25   1.-M18
 4. Lev Jan 74             CZE Rychnov nad Kněžnou      2:51:00   3.-M35
 5. Ulma Tomáš 64          CZE Praha 9                  2:52:52   1.-M45
 6. Hamerník Jan 55        CZE Úvaly                    2:55:44   2.-M45
 7. Švejdar Slávek 71      CZE Triatlet Karlovy Vary    2:56:36   4.-M35
 8. Bohdal Jaroslav 76     CZE MK Kladno                2:56:50   2.-M18
 9. Dvořák Martin 76       CZE Praha 8                  2:56:52   3.-M18
10. Kuželka Tomáš 68       CZE Sokol Dřevěnice          2:57:28   5.-M35
11. Rychecký Tomáš 66      CZE HH Smíchov               2:57:32   6.-M35
12. Jalovecký Michal 77    CZE SKP Nymburk              2:58:54   4.-M18
13. Bican Stanislav 79     CZE TJ Packa Praha           2:59:17   5.-M18
14. Fikejs Vladimír 57     CZE Sokol Žamberk            3:05:34   3.-M45
15. Rendl Josef 76         CZE Triexpert                3:07:07   6.-M18
16. Doucha Filip 70        CZE Praha 11                 3:08:13   7.-M35
17. Lukeš Jiří 72          CZE TJ Benešov               3:08:21   8.-M35
18. Řípa Ondrej 81         CZE HO Sherpa Climb          3:08:41   7.-M18
19. Svoboda Petr 60        CZE SK Maxtri Liberec        3:08:59   4.-M45
20. Markup Michal 86       CZE Triexpert                3:09:37   8.-M18
21. Dvořáček Vlastimil 59  CZE Orsil Častolovice        3:09:45   5.-M45
22. Celuch Milan 66        CZE Slávia Havířov           3:13:53   9.-M35
23. Kubista Petr 70        CZE Zličín                   3:15:06  10.-M35
24. Čechlovský Martin 65   CZE SK Maxtri Liberec        3:16:39  11.-M35
25. Hraše Zbynék 74        CZE Et netera                3:21:50  12.-M35
26. Schneider Rudolf 56    CZE CK Frenštát p. R.        3:22:05   6.-M45
27. Skořepa Jiří 72        CZE SK Semily                3:22:51  13.-M35
28. Coufal Petr 68         CZE Veterina Poděbrady       3:23:04  14.-M35
29. Šubrt Jan 68           CZE Horní Sytová             3:23:07  15.-M35
30. Vykoukal Jaroslav 65   CZE SK Maxtri Liberec        3:23:26  16.-M35
31. Sucharda Zdenék 71     CZE TJ Sokol Nová Paka       3:23:54  17.-M35
32. Záhradník Jan 56       CZE TJ Slavoj Čáslav         3:23:56   7.-M45
33. Vavák Michal 80        CZE BK Suchdolští chrti      3:24:44   9.-M18
34. Rout Jiří 75           CZE Dřevorubci               3:25:46  10.-M18
35. Prúcha Josef 60        CZE Jiskra Tanvald           3:27:54   8.-M45
36. Dostálek Petr 67       CZE Viking Králiky           3:28:40  18.-M35
37. Pavlacky Jan 77        CZE Praha 2                  3:29:50  11.-M18
38. Komárek Tomáš 75       CZE TJ Záblatí               3:33:55  12.-M18
39. Nol Ondrej 78          CZE Bizoni                   3:34:39  13.-M18
40. Sedlák Pavel 71        CZE Slatiňany                3:35:26  19.-M35
41. Blail Lukáš 78         CZE Et netera                3:42:08  14.-M18
42. Zahula Jan 50          CZE ČD Tanvald               3:42:19   1.-M55
43. Drygalski Dominik 63   POL Bydgoszcz                3:42:59  10.-M45
44. Vlasák Karel 69        CZE Liberec                  3:43:42  20.-M35
45. Coufal Patrik 75       CZE Ho špic Prachatice       3:44:01  15.-M18
46. Filinger Zbynék 62     CZE SK Maxtri Liberec        3:44:20  11.-M45
47. Svoboda Pavel 76       CZE Jeníkovice               3:45:19  16.-M18
48. Holík Vlastimír 43     CZE Liga 100 Praha           3:46:09   1.-M65
49. Mačura Otakar 71       CZE Kladno                   3:47:19  21.-M35
50. Novák František 64     CZE Amatér Božislav          3:50:08  12.-M45
51. Sadílek Václav 50      CZE Albrechtice              3:51:09   2.-M55
52. Lukeš Martin 68        CZE PIM BK Jablonec nad Nisou3:51:34  22.-M35
53. Strouhal Zdenék 59     CZE Stanek sport Turnov      3:52:53  13.-M45
54. Leinonen Antti 85      CZE FC Normipaiva            3:52:55  17.-M18
55. Vojta Adolf 84         CZE G4 Pfefrmint team        3:53:14  18.-M18
56. Krumer Miroslav 49     CZE Maraton klub Ostrov      3:57:36   3.-M55
57. Pražák Zdenék 56       CZE Praha 9                  4:01:29  14.-M45
58. Čermák Tomáš 70        CZE Lánov                    4:03:04  23.-M35
59. Dolejš Jan 49          CZE KPB Kokořínským údolím   4:05:24   4.-M55
60. Vokáč Milan 50         CZE Bonbón Praha             4:05:40   5.-M55
61. Hlaváč Jan 65          CZE Jičín                    4:08:44  24.-M35
62. Mičulka Aleš 62        CZE SK Srch                  4:13:28  15.-M45
63. Tučný Jan 47           CZE MK Pardubice             4:14:47   6.-M55
64. Hendrych Michal 86     CZE Lomnice nad Popelkou     4:15:23  19.-M18
65. Krejsa Václav 52       CZE Rentia Praha             4:15:29   7.-M55
66. Novák Jaroslav 64      CZE TJ Benešov               4:21:23  16.-M45
67. Macek Pavel 67         CZE Siteza Znojmo            4:28:15  25.-M35
68. Fusik Ján 58           SVK BBS Bratislava           4:29:01  17.-M45
69. Danielis Ondrej 52     CZE Maratonklub Kladno       4:35:50   8.-M55
    Buček Zdenék 80        CZE Rožnov pod Radhoštěm       NDC      .-M18
    Matejka Dávid 91       CZE Box club Jičín             NDC      .-M18
    Votoček Jakub 91       CZE Buldoggym Mladá Boleslav   NDC      .-M18