37. Chřibský maraton - Kroměříž, 24. 10. 2009
    zdroj: http://behy.cz/
    ŽENY
##. meno ročník           štát klub                      čas    ##.-kat
 1. Kociánová Jiřina 81    CZE AHA Vyškov              3:16:18   1.-FFF
 2. Dorazilová Jana 78     CZE AK Kroměříž             3:25:42   2.-FFF
 3. Březinová Kateřina 79  CZE Acer Bike Team Rajhrad  3:50:50   3.-FFF
 4. Stehlíková Jitka 76    CZE AK Kroměříž             4:17:55   4.-FFF
 5. Bajerová Ilona 58      CZE Tupesy                  4:28:25   5.-FFF
 6. Minaříková Jana 66     CZE Liga 100 Olomouc        4:34:16   6.-FFF
 7. Tvrdá Zdeňka 56        CZE SK Hranice              ?:??:??    .-FFF
    MUŽI
##. meno ročník           štát klub                      čas    ##.-kat
 1. Škrdla Jan 82          CZE TJ Sokol Velká          2:54:05   1.-M18
 2. Svoboda Tomáš 70       CZE Všechovice              2:57:19   2.-M18
 3. Kratochvíl Pavel 60    CZE Sokol Rudíkov           3:00:42   1.-M40
 4. Ulma Tomáš 64          CZE Praha Satalice          3:00:49   2.-M40
 5. Minařík Martin 67      CZE TTC Olomouc             3:04:50   3.-M40
 6. Neradil Tomáš 74       CZE Aspot Hulín             3:07:17   3.-M18
 7. Zátopek Stanislav 72   CZE Nový Jičín              3:09:37   4.-M18
 8. Kubále Josef 72        CZE Mladá Vožice            3:10:12   5.-M18
 9. Bláha Jan 78           CZE BTT Libochovice         3:12:28   6.-M18
10. Mišák Milan 63         CZE Brno                    3:14:57   4.-M40
11. Sehnal Tomáš 73        CZE KHB Radegast            3:15:10   7.-M18
12. Dočkal Radek 66        CZE RILA Team Brno          3:15:38   5.-M40
13. Hrabuška Jaroslav 57   CZE MK Seitl Ostrava        3:19:01   1.-M50
14. Vypušťák Miroslav 70   CZE AK Kroměříž             3:23:09   8.-M18
15. Dorušek Pavel 54       CZE Klenoty Slavičín        3:23:26   2.-M50
16. Pavlacký Jaroslav 62   SVK KB Tenčian. Teplice     3:24:08   6.-M40
17. Man Jan 74             CZE Hůrka                   3:25:55   9.-M18
18. Menšík Petr 70         CZE Aspot Hulín             3:27:10  10.-M18
19. Suchánek Lukáš 79      CZE KHB Radegast            3:27:35  11.-M18
20. Müller Tomáš 77        CZE AHA Vyškov              3:30:13  12.-M18
21. Straka Vladislav 88    CZE Zlín                    3:31:33  13.-M18
22. Sedlák Pavel 71        CZE Slatiňany               3:32:49  14.-M18
23. Jurka Marek 71         CZE AHA Vyškov              3:34:19  15.-M18
24. Pavlacký Miroslav 64   SVK KB Tenčian. Teplice     3:36:30   7.-M40
25. Kuneš David 74         CZE Tišnov                  3:38:34  16.-M18
26. Zselyi Zoltán 65       SVK Kollárovo               3:38:35   8.-M40
27. Bůbela Tomáš 71        CZE Mor.Slavia Brno         3:39:00  17.-M18
28. Mareš Bohumil 51       CZE LEAR Brno               3:41:07   3.-M50
29. Hrček Petr 61          CZE Brandýs n.Labem         3:44:12   9.-M40
30. Lovas Tomáš 79         CZE Aspot Hulín             3:46:33  18.-M18
31. Doleschal Tomáš 86     CZE Moraviaman Otrokovice   3:47:07  19.-M18
32. Horák Jiří 56          CZE Silný team Uničov       3:47:14   4.-M50
33. Kele Gejza 65          SVK Moča                    3:48:28  10.-M40
34. Šnevajs Radomír 63     CZE KHB Radegast            3:49:06  11.-M40
35. Krumer Miroslav 49     CZE MK Ostrov               3:49:13   1.-M60
36. Vičar Karel 76         CZE Přerov                  3:49:38  20.-M18
37. Vodička Jan 68         CZE TTC Olomouc             3:50:07  12.-M40
38. Podivínský Ladislav 61 CZE Uh. Hradiště            3:50:28  13.-M40
39. Šperka Oldřich 56      CZE Jedovnice               3:51:05   5.-M50
40. Hledík Martin 83       CZE Brno                    3:52:21  21.-M18
41. Kotek Stanislav 61     CZE Nivnice                 3:52:36  14.-M40
42. Sadílek Václav 50      CZE Albrechtice             3:53:37   6.-M50
43. Havránek Lukáš 87      CZE Ostrava                 3:55:45  22.-M18
44. Vostrý Miroslav 77     CZE MK Kladno               3:58:04  23.-M18
45. Maňák Pavel 68         CZE Štenberk                3:59:11  15.-M40
46. Simon Alexander 47     SVK DS Žilina               3:59:16   2.-M60
47. Stoupenec Richard 62   CZE Dačice                  3:59:17  16.-M40
48. Bednář Jaroslav 70     CZE Sušice u UH             4:00:33  24.-M18
49. Budík Karel 56         CZE Sokol Míškovice         4:01:24   7.-M50
50. Moravec Zdeněk 81      CZE TT Brno                 4:01:38  25.-M18
51. Ottomanský Jiří 82     CZE Kroměříž                4:02:21  26.-M18
52. Bařinka Antonín 58     CZE Kroměříž                4:02:40   8.-M50
53. Pasev Petr 65          CZE TJ Slavia Chomutov      4:04:32  17.-M40
54. Horáček Filip 75       CZE Olomouc                 4:05:52  27.-M18
55. Dolejš Jan 49          CZE KPB Kokořínským údolím  4:07:30   3.-M60
56. Diatka Vladimír 67     CZE Brno                    4:10:46  18.-M40
57. Konečný Jaroslav 69    CZE Trilamy Brno            4:11:46  19.-M40
58. Kalík Marcel 76        CZE Aspot Hulín             4:11:48  28.-M18
59. Kunčar Jiří 79         CZE Kroměříž                4:15:17  29.-M18
60. Máčala Jaroslav 84     CZE BCL Otrokovice          4:16:18  30.-M18
61. Lechner Jan 58         CZE Uhřice                  4:17:27   9.-M50
62. Kabelík Jaroslav 41    CZE Slov.Slavia Uh. Hradiště4:20:14   4.-M60
63. Holý Josef 41          CZE Mor.Slavia Brno         4:21:54   5.-M60
64. Tyleček Pavel 73       CZE Brno                    4:22:39  31.-M18
65. Kopecký Zdeněk 37      CZE Budvar České Budějovice 4:23:10   1.-M70
66. Vilček Rudolf 54       CZE Ekol Brno               4:27:26  10.-M50
67. Vlček Jan 54           CZE PZL Kroměříž            4:27:59  11.-M50
68. Tučný Jan 47           CZE MK Pardubice            4:28:11   6.-M60
69. Janků Ladislav 42      CZE Olomouc                 4:29:19   7.-M60
70. Březina Jiří 39        CZE SK Přerov               4:34:39   2.-M70
71. Zycháček Václav 69     CZE Kroměříž                4:34:40  20.-M40
72. Zejda Ivo 56           CZE Mor.Slavia Brno         4:36:30  12.-M50
73. Trubelík Jiří 76       CZE Kroměříž                4:42:10  32.-M18
    Polák Martin 76        CZE Aspot Hulín               DNF      .-M18

    Štart: 10:30 hod.
    Počasí: zataženo,mlhavo 11°C