##. meno ročník štát klub čas 1/2M split
1. Prokop Ondřej 62 CZE Tragéd team 3:31:19 1:45:32 +00:16
2. Uhlíř Radek 67 CZE TriSK ČB 2:59:03 1:29:50 -00:37
3. Trulíková Zdenka 54 SVK ASK Slávia Trnava 4:02:17 2:00:42 +00:54
4. Hanzlík Ondrej 60 SVK AK Baník Prievidza 3:01:19 1:30:09 +01:01
5. Zbiralová Radka 72 CZE MK Kladno 3:22:54 1:40:49 +01:17
6. Sedláček Svatopluk 57 CZE Moravská Slávia Brno 3:26:43 1:42:25 +01:52
7. Orálek Daniel 70 CZE AC Moravská Slávia Brno 2:32:42 1:15:16 +02:11
8. Mikšl Rostislav 72 CZE 4DV Č. Budějovice 3:02:52 1:29:56 +02:59
9. Heřmánek Martin 86 CZE neuveden 2:58:20 1:27:29 +03:21
10. Serbessa Mulugeta 71 CZE Ortopedie Týn n. Vl. Vodňany 2:34:20 1:15:15 +03:50
11. Flídr Jan 57 CZE MK Kladno 3:04:48 1:30:25 +03:57
12. Baláž Roman 65 CZE EXTREME-TEAM Ostrava 2:57:47 1:26:50 +04:06
13. Kupidlovský Daniel 76 CZE neuveden 2:36:20 1:15:48 +04:43
14. Hrček Petr 61 CZE neuveden 3:32:09 1:43:17 +05:35
15. Krč Stefan 51 CZE Tragéd team 3:54:25 1:54:22 +05:40
16. Jančář Stanislav 67 CZE SKP Č. Budějovice 4:04:27 1:59:21 +05:45
17. Luberda Petr 65 CZE Dvtech.cz Č. Budějovice 3:26:12 1:39:58 +06:17
18. Sedlák Pavel 71 CZE neuveden 3:15:07 1:34:24 +06:18
19. Kocourek Vít 69 CZE B&H triatlon Č. Budějovice 3:20:42 1:37:06 +06:30
20. Vilček Rudolf 54 CZE EKOL Brno 3:30:42 1:42:03 +06:36
21. Horný Petr 69 CZE Centrám DDM Ledeč n./S. 3:17:16 1:35:19 +06:37
22. Syblik Petr 68 CZE MK Kladno 3:41:37 1:47:16 +07:05
23. Voráček Karel 62 CZE Cyklo Velešín 3:25:51 1:39:23 +07:06
24. Milan Adamec 77 CZE Orel Vyškov 2:48:13 1:20:32 +07:10
25. Rataj Stanislav 78 CZE neuveden 3:30:59 1:41:55 +07:10
26. Kubále Josef 72 CZE neuveden 3:04:10 1:28:16 +07:38
27. Plaček Tomáš 63 CZE Marathon Děčín 3:40:46 1:46:33 +07:39
28. Uchytil Jan 68 CZE neuveden 3:12:27 1:32:14 +07:58
29. Kostlivý Miroslav 55 CZE TRAGÉD TEAM Praha 3:26:53 1:39:17 +08:20
30. Varga Tomáš 73 CZE neuveden 3:23:45 1:37:34 +08:37
31. Ištok Jozef 58 SVK AK Baník Prievidza 3:31:17 1:41:20 +08:38
32. Hostička Jan 79 CZE neuveden 3:05:26 1:28:21 +08:44
33. Beklemdžiev Ivo 65 CZE neuveden 3:34:50 1:42:58 +08:55
34. Matějovský Pavel 65 CZE AVC Praha 3:42:32 1:46:33 +09:26
35. Němečková Martina 65 CZE ČAU 3:55:02 1:52:47 +09:28
36. Mondek Josef 66 CZE neuveden 3:09:21 1:29:56 +09:29
37. Klepl Filip 66 CZE KLESPOL Praha 3:35:35 1:42:59 +09:36
38. Seidlová Eva 48 SVK AK Tlmače 3:39:51 1:44:48 +10:15
39. Krumer Miroslav 49 CZE MK Ostrov 3:42:23 1:45:57 +10:29
40. Wohlrabová Jitka 69 CZE COOP CZ 4:01:02 1:55:01 +11:01
41. Bohdal Jaroslav 76 CZE MK Kladno 3:04:41 1:26:44 +11:12
42. Vondrák Zbyněk 75 CZE Vinařství Vondrák Mělník 3:19:40 1:34:10 +11:20
43. Kocourek Jan 66 CZE SAYERLACK Prachatice 3:20:43 1:34:38 +11:27
44. Mastný Martin 75 CZE neuveden 3:37:21 1:42:44 +11:53
45. Drygalski Dominik 63 POL neuveden 3:50:54 1:49:25 +12:04
46. Dolejš Jan 49 CZE KPB Kokoŕínským údolím 3:51:02 1:49:25 +12:12
47. Klein Pavel 76 CZE neuveden 3:12:22 1:29:54 +12:35
48. Šimůnek Rostislav 68 CZE TriSK ČB 3:19:31 1:33:27 +12:38
49. Weiss Michal 59 CZE AC Praha 1890 4:57:33 2:22:27 +12:40
50. Kováč Gabriel 56 SVK TigaLevice 3:46:07 1:46:39 +12:50
51. Kopřiva Josef 52 CZE TC Dvořák C. Budějovice 4:16:44 2:01:42 +13:19
52. Řízek Marek 72 CZE Marathon Děčín 3:15:55 1:31:14 +13:27
53. Šochman Josef 50 CZE ČB 3:55:21 1:50:46 +13:49
54. Sajner David 80 CZE IronDave Knight Frank 3:12:05 1:29:06 +13:53
55. Kovařík Otta 54 CZE neuveden 4:06:26 1:56:13 +14:01
56. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov 4:25:57 2:05:51 +14:15
57. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Kladno 3:48:07 1:46:53 +14:22
58. Štych Přemysl 74 CZE neuveden 3:52:55 1:48:56 +15:04
59. Zeman Pavel 37 CZE Tragéd team 4:04:57 1:54:26 +16:05
60. Kolář Ivan 63 CZE neuveden 3:18:47 1:31:13 +16:22
61. Hlucháň Milič 53 CZE SK Samohana 3:58:28 1:50:40 +17:08
62. Šimek Miroslav 66 CZE Slávia JU Č. Budějovice 3:38:58 1:40:48 +17:21
63. Běhounek Rostislav 62 CZE Tragéd team 5:02:50 2:22:43 +17:24
64. Medek Roman 65 CZE BH Triatlon 3:24:56 1:33:41 +17:33
65. Míček František 71 CZE STS Chvojkovice Brod 3:20:06 1:31:12 +17:41
66. Maczó András 49 HUN Budapešť -Zoldgomb 4:48:20 2:15:11 +17:59
67. Veselý Milan 48 CZE Sokol - Kolín atletika 3:59:02 1:50:06 +18:50
68. Kopecký Zdeněk 37 CZE Budvar ČB 4:24:02 2:01:42 +20:38
69. Říman Petr 67 CZE neuveden 4:42:29 2:10:38 +21:14
70. Michalička František 64 SVK neuveden 3:53:55 1:46:11 +21:32
71. Pokorná Olga 81 CZE AK Olymp Brno 3:51:06 1:44:41 +21:45
72. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 3:56:41 1:47:27 +21:47
73. Breburdová Hana 61 CZE MK Kladno 4:04:01 1:51:07 +21:48
74. Jan Lechner 58 CZE Klub VS Uhřice 3:54:38 1:45:33 +23:32
75. Svoboda Václav 49 CZE SŽDC Praha 3:33:41 1:34:53 +23:54
76. Fanta Radek 76 CZE SOS Praha 4:21:15 1:58:35 +24:04
77. Macek Petr 79 CZE Taekwondo SK Pedagog 3:52:44 1:44:05 +24:35
78. Novák Jaroslav 64 CZE Koloběh ČB 3:38:11 1:36:03 +26:05
79. Fousek Jiří 67 CZE Vlčí Habřina 4:39:27 2:06:31 +26:24
80. Ge Evžen 54 CZE SK Jizera 4:10:38 1:51:12 +28:14
81. Vránová Sára 03 CZE SK Jizera 4:10:38 1:51:09 +28:20
82. Macek Tomáš 79 CZE SK Pedagog 4:04:12 1:47:44 +28:44
83. Marek Jiří 71 CZE TTTálín 4:01:18 1:45:52 +29:33
84. Gazda Martin 68 CZE Koláčové běhy BUJANOV 4:08:24 1:48:50 +30:43
85. Staňková Petra 78 CZE neuveden 4:35:29 1:58:35 +38:19
86. Kolář Martin 80 CZE HAMJ-Úsilné 3:54:57 1:36:38 +41:42
87. Krejsa Václav 52 CZE Rentia Praha 5:12:35 2:07:42 +57:10
88. Gassenbauer Vlastislav 74 CZE all rhe vogue 4:31:49 1:46:48 +58:14
|