##. meno ročník štát klub vekom real
1. Seidlová Eva 48 SVK AKTlmace 2:37:13 3:39:51
2. Trulíková Zdenka 54 SVK ASK Slávia Trnava 3:09:21 4:02:17
3. Zbiralová Radka 72 CZE MK Kladno 3:16:27 3:22:54
4. Breburdová Hana 61 CZE MK Kladno 3:29:19 4:04:01
5. Němečková Martina 65 CZE ČAU 3:31:52 3:55:02
6. Wohlrabová Jitka 69 CZE COOP CZ 3:47:25 4:01:02
7. Pokorná Olga 81 CZE AK Olymp Brno 3:51:06 3:51:06
8. Staňková Petra 78 CZE neuveden 4:34:31 4:35:29
VTÁČICE 42,195 km - PORADIE VEKOM REZANÉ
##. meno ročník štát klub vekom real
1. Vrána Sára 03 CZE SK Jizera 2:46:54 4:10:38
MUŽI 42,195 km - PORADIE VEKOM REZANÉ
##. meno ročník štát klub vekom real
1. Orálek Daniel 70 CZE AC Moravská Slávia Brno 2:29:01 2:32:42
2. Serbessa Mulugeta 71 CZE Ortopedie Týn/Vlt., Vodňany 2:31:52 2:34:20
3. Kupidlovský Daniel 76 CZE neuveden 2:36:20 2:36:20
4. Flídr Jan 57 CZE MK Kladno 2:41:05 3:04:48
5. Hanzlík Ondrej 60 SVK AK Baník Prievidza 2:42:24 3:01:19
6. Baláž Roman 65 CZE EXTREME-TEAM Ostrava 2:46:22 2:57:47
7. Milan Adamec 77 CZE Orel Vyškov 2:48:13 2:48:13
8. Uhlíř Radek 67 CZE TriSK ČB 2:50:26 2:59:03
9. Svoboda Václav 49 CZE SŽDC Praha 2:52:33 3:33:41
10. Zeman Pavel 37 CZE Tragéd team 2:53:42 4:04:57
11. Kostlivý Miroslav 55 CZE TRAGÉD TEAM Praha 2:57:01 3:26:53
12. Heřmánek Martin 86 CZE neuveden 2:58:20 2:58:20
13. Vilček Rudolf 54 CZE EKOL Brno 2:58:35 3:30:42
14. Mondek Josef 66 CZE neuveden 2:58:44 3:09:21
15. Krumer Miroslav 49 CZE MK Ostrov 2:59:34 3:42:23
16. Sedláček Svatopluk 57 CZE Moravská Slávia Brno 3:00:12 3:26:43
17. Mikšl Rostislav 72 CZE 4DV Č. Budějovice 3:01:13 3:02:52
18. Kubále Josef 72 CZE neuveden 3:02:31 3:04:10
19. Kolář Ivan 63 CZE neuveden 3:02:50 3:18:47
20. Bohdal Jaroslav 76 CZE MK Kladno 3:04:41 3:04:41
21. Uchytil Jan 68 CZE neuveden 3:04:44 3:12:27
22. Hostička Jan 79 CZE neuveden 3:05:26 3:05:26
23. Ištok Jozef 58 SVK AK Baník Prievidza 3:05:52 3:31:17
24. Dolejš Jan 49 CZE KPB Kokoŕínským údolím 3:06:34 3:51:02
25. Kopecký Zdeněk 37 CZE Budvar ČB 3:07:14 4:24:02
26. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 3:07:20 3:56:41
27. Voráček Karel 62 CZE Cyklo Velešín 3:07:42 3:25:51
28. Kocourek Jan 66 CZE SAYERLACK Prachatice 3:09:27 3:20:43
29. Horný Petr 69 CZE Centrám DDM Ledeč n/Sázavou 3:10:56 3:17:16
30. Veselý Milan 48 CZE Sokol - Kolín atletika 3:11:06 3:59:02
31. Šimůnek Rostislav 68 CZE TriSK ČB 3:11:31 3:19:31
32. Hrček Petr 61 CZE neuveden 3:11:44 3:32:09
33. Medek Roman 65 CZE BH Triatlon 3:11:47 3:24:56
34. Šochman Josef 50 CZE ČB 3:11:56 3:55:21
35. Sedlák Pavel 71 CZE neuveden 3:12:00 3:15:07
36. Sajner David 80 CZE IronDave Knight Frank 3:12:05 3:12:05
37. Klein Pavel 76 CZE neuveden 3:12:22 3:12:22
38. Prokop Ondřej 62 CZE Tragéd team 3:12:41 3:31:19
39. Luberda Petr 65 CZE Dvtech.cz Č. Budějovice 3:12:58 3:26:12
40. Krč Stefan 51 CZE Tragéd team 3:13:04 3:54:25
41. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov 3:13:24 4:25:57
42. Řízek Marek 72 CZE Marathon Děčín 3:14:09 3:15:55
43. Kocourek Vít 69 CZE B&H triatlon Č. Budějovice 3:14:15 3:20:42
44. Kováč Gabriel 56 SVK TigaLevice 3:15:18 3:46:07
45. Míček František 71 CZE STS Chvojkovice Brod 3:16:54 3:20:06
46. Vondrák Zbyněk 75 CZE Vinařství Vondrák Mělník 3:19:40 3:19:40
47. Hlucháň Milič 53 CZE SK Samohana 3:20:13 3:58:28
48. Beklemdžiev Ivo 65 CZE neuveden 3:21:02 3:34:50
49. Novák Jaroslav 64 CZE Koloběh ČB 3:22:26 3:38:11
50. Varga Tomáš 73 CZE neuveden 3:22:56 3:23:45
51. Plaček Tomáš 63 CZE Marathon Děčín 3:23:04 3:40:46
52. Klepl Filip 66 CZE KLESPOL Praha 3:23:29 3:35:35
53. Jan Lechner 58 CZE Klub VS Uhřice 3:26:24 3:54:38
54. Šimek Miroslav 66 CZE Slávia JU Č. Budějovice 3:26:41 3:38:58
55. Matějovský Pavel 65 CZE AVC Praha 3:28:15 3:42:32
56. Kovařík Otta 54 CZE neuveden 3:28:53 4:06:26
57. Rataj Stanislav 78 CZE neuveden 3:30:59 3:30:59
58. Drygalski Dominik 63 POL neuveden 3:32:23 3:50:54
59. Ge Evžen 54 CZE SK Jizera 3:32:26 4:10:38
60. Syblik Petr 68 CZE MK Kladno 3:32:44 3:41:37
61. Kopřiva Josef 52 CZE TC Dvořák C. Budějovice 3:33:30 4:16:44
62. Michalička František 64 SVK neuveden 3:37:02 3:53:55
63. Mastný Martin 75 CZE neuveden 3:37:21 3:37:21
64. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Kladno 3:48:07 3:48:07
65. Štych Přemysl 74 CZE neuveden 3:52:41 3:52:55
66. Jančář Stanislav 67 CZE SKP Č. Budějovice 3:52:42 4:04:27
67. Macek Petr 79 CZE Taekwondo SK Pedagog 3:52:44 3:52:44
68. Maczó András 49 HUN Budapešť -Zoldgomb 3:52:50 4:48:20
69. Kolář Martin 80 CZE HAMJ-Úsilné 3:54:57 3:54:57
70. Marek Jiří 71 CZE TTTálín 3:57:26 4:01:18
71. Gazda Martin 68 CZE Koláčové běhy BUJANOV 3:58:26 4:08:24
72. Macek Tomáš 79 CZE SK Pedagog 4:04:12 4:04:12
73. Krejsa Václav 52 CZE Rentia Praha 4:19:57 5:12:35
74. Fanta Radek 76 CZE SOS Praha 4:21:15 4:21:15
75. Weiss Michal 59 CZE AC Praha 1890 4:24:08 4:57:33
76. Fousek Jiří 67 CZE Vlčí Habřina 4:26:01 4:39:27
77. Říman Petr 67 CZE neuveden 4:28:54 4:42:29
78. Gassenbauer Vlastislav 74CZE all rhe vogue 4:31:33 4:31:49
79. Běhounek Rostislav 62 CZE Tragéd team 4:36:07 5:02:50
|