Kysucko - Záhorácky mierečný dvojboj - Čadca, 11. 6. 2011 / Senica, 18. 6. 2011
ABSOLÚTNE PORADIE | SPOLU | KYSUCKÝ MARATÓN | ZÁHORÁCKY MARATÓN |
##. meno ročník štát klub | spolu ##.-kat | čas ##. ##.-kat | čas ##. ##.-kat |
1. Tománek Roman 60 CZE Gallak Slavičín | 6:29:08 1.-M50 | 3:23:02 26. 8.-M50 | 3:06:06 9. 4.-M50 |
2. Bačík Peter 53 SVK 05 BK Furča Kosice | 6:46:49 2.-M50 | 3:23:27 27. 9.-M50 | 3:23:22 13. 6.-M50 |
3. Gállik František 51 SVK Chemosvit Svit | 6:48:26 1.-M60 | 3:24:07 28. 1.-M60 | 3:24:19 14. 1.-M60 |
4. Polc Štefan 50 SVK OSK Dobrá Niva | 7:07:49 2.-M60 | 3:35:23 33. 3.-M60 | 3:32:26 19. 2.-M60 |
5. Pavlacký Jaroslav 62 SVK Trenčianské Teplice | 7:10:10 1.-M40 | 3:34:57 32. 14.-M40 | 3:35:13 21. 5.-M40 |
6. Nagy David 67 SVK PENATI | 7:10:37 2.-M40 | 3:35:42 35. 15.-M40 | 3:34:55 20. 4.-M40 |
7. Kubále Josef 72 SVK Mladá Vožice | 7:19:30 1.-M18 | 3:43:14 41. 9.-M18 | 3:36:16 22. 9.-M18 |
8. Zeleník Jozef 53 SVK Sperián Partizánske | 7:31:49 3.-M50 | 3:47:46 45. 10.-M50 | 3:44:03 29. 10.-M50 |
9. Michalička František 64 SVK AŠKP Žilina | 7:41:59 3.-M40 | 3:55:56 50. 22.-M40 | 3:46:03 30. 8.-M40 |
10. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Kladno | 7:48:31 2.-M18 | 3:55:24 49. 12.-M18 | 3:53:07 34. 12.-M18 |
11. Boroja Drago 53 SRB U Freda Tychy 100MC | 8:01:41 4.-M50 | 3:59:56 55. 12.-M50 | 4:01:45 39. 13.-M50 |
12. Bohunický Cyril 63 SVK KRB. Trnava | 8:04:18 4.-M40 | 4:09:12 62. 29.-M40 | 3:55:06 35. 9.-M40 |
13. Krumer Miroslav 49 SVK MK Ostrov | 8:16:41 3.-M60 | 3:59:24 54. 7.-M60 | 4:17:17 43. 4.-M60 |
14. Čajkovič Milan 65 CZE Praha | 8:36:28 5.-M50 | 4:21:04 68. 13.-M50 | 4:15:24 42. 12.-M40 |
15. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov | 9:42:26 1.-M70 | 5:04:09 78. 12.-M60 | 4:38:17 48. 7.-M60 |
MAJSTER ROVNÉHO TEMPA (ČADCA/SENICA)
##. meno ročník štát klub spolu Čadca Senica SPLIT
1. Bačík Peter 53 SVK 05 BK Furča Kosice 6:46:49 3:23:27 3:23:22 - 00:05
2. Gállik František 51 SVK Chemosvit Svit 6:48:26 3:24:07 3:24:19 + 00:12
3. Pavlacký Jaroslav 62 SVK Trenčianské Teplice 7:10:10 3:34:57 3:35:13 + 00:16
4. Nagy David 67 SVK PENATI 7:10:37 3:35:42 3:34:55 - 00:47
5. Boroja Drago 53 SRB U Freda Tychy 100MC 8:01:41 3:59:56 4:01:45 + 01:49
6. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Kladno 7:48:31 3:55:24 3:53:07 - 02:17
7. Polc Štefan 50 SVK OSK Dobrá Niva 7:07:49 3:35:23 3:32:26 - 02:57
8. Zeleník Jozef 53 SVK Sperián Partizánske 7:31:49 3:47:46 3:44:03 - 03:43
9. Čajkovič Milan 65 CZE Praha 8:36:28 4:21:04 4:15:24 - 05:40
10. Kubále Josef 72 SVK Mladá Vožice 7:19:30 3:43:14 3:36:16 - 06:58
11. Michalička František 64 SVK AŠKP Žilina 7:41:59 3:55:56 3:46:03 - 09:53
12. Bohunický Cyril 63 SVK KRB. Trnava 8:04:18 4:09:12 3:55:06 - 14:06
13. Tománek Roman 60 CZE Gallak Slavičín 6:29:08 3:23:02 3:06:06 - 16:56
14. Krumer Miroslav 49 SVK MK Ostrov 8:16:41 3:59:24 4:17:17 + 17:53
15. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov 9:42:26 5:04:09 4:38:17 - 25:52
MAJSTER ZRÝCHLENÉHO TEMPA (ČADCA/SENICA)
##. meno ročník štát klub spolu Čadca Senica SPLIT
1. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov 9:42:26 5:04:09 4:38:17 - 25:52
2. Tománek Roman 60 CZE Gallak Slavičín 6:29:08 3:23:02 3:06:06 - 16:56
3. Bohunický Cyril 63 SVK KRB. Trnava 8:04:18 4:09:12 3:55:06 - 14:06
4. Michalička František 64 SVK AŠKP Žilina 7:41:59 3:55:56 3:46:03 - 09:53
5. Kubále Josef 72 SVK Mladá Vožice 7:19:30 3:43:14 3:36:16 - 06:58
6. Čajkovič Milan 65 CZE Praha 8:36:28 4:21:04 4:15:24 - 05:40
7. Zeleník Jozef 53 SVK Sperián Partizánske 7:31:49 3:47:46 3:44:03 - 03:43
8. Polc Štefan 50 SVK OSK Dobrá Niva 7:07:49 3:35:23 3:32:26 - 02:57
9. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Kladno 7:48:31 3:55:24 3:53:07 - 02:17
10. Nagy David 67 SVK PENATI 7:10:37 3:35:42 3:34:55 - 00:47
11. Bačík Peter 53 SVK 05 BK Furča Kosice 6:46:49 3:23:27 3:23:22 - 00:05
12. Gállik František 51 SVK Chemosvit Svit 6:48:26 3:24:07 3:24:19 + 00:12
13. Pavlacký Jaroslav 62 SVK Trenčianské Teplice 7:10:10 3:34:57 3:35:13 + 00:16
14. Boroja Drago 53 SRB U Freda Tychy 100MC 8:01:41 3:59:56 4:01:45 + 01:49
15. Krumer Miroslav 49 SVK MK Ostrov 8:16:41 3:59:24 4:17:17 + 17:53
REZANÉ VEKOM
##. meno ročník štát klub vekom spolu
1. Gállik František 51 SVK Chemosvit Svit 5:36:23 6:48:26
2. Bačík Peter 53 SVK 05 BK Furča Kosice 5:41:34 6:46:49
3. Tománek Roman 60 CZE Gallak Slavičín 5:48:33 6:29:08
4. Polc Štefan 50 SVK OSK Dobrá Niva 5:48:53 7:07:49
5. Zeleník Jozef 53 SVK Sperián Partizánske 6:19:21 7:31:49
6. Pavlacký Jaroslav 62 SVK Trenčianské Teplice 6:32:14 7:10:10
7. Krumer Miroslav 49 SVK MK Ostrov 6:41:04 8:16:41
8. Boroja Drago 53 SRB U Freda Tychy 100MC 6:44:25 8:01:41
9. Nagy David 67 SVK PENATI 6:49:54 7:10:37
10. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov 7:03:33 9:42:26
11. Michalička František 64 SVK AŠKP Žilina 7:08:38 7:41:59
12. Kubále Josef 72 SVK Mladá Vožice 7:15:33 7:19:30
13. Bohunický Cyril 63 SVK KRB. Trnava 7:25:28 8:04:18
14. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Kladno 7:48:31 7:48:31
15. Čajkovič Milan 65 CZE Praha 8:03:19 8:36:28
|