2. Borák ultramaraton a maraton - Loštice, 3. 5. 2014
zdroj: http://borak.ultradao.cz/
ŽENY 70,0km
##. meno ročník štát klub čas ##.-agekat
1. Žákovská Alena 62 CZE Horizont kola Novák Blansko 7:03:32 1.-F50-59
2. Kleinová Veronika 78 CZE ČAU 8:08:07 1.-F18-49
3. Podmelová Vilma 62 CZE AC Moravská Slávia 8:39:12 2.-F50-59
MUŽI 70,0km
##. meno ročník štát klub čas ##.-agekat
1. Orálek Daniel 70 CZE AC Moravská Slávia 5:25:36 1.-M18-49
2. Sedlák Pavel 71 CZE ČAU 5:34:43 2.-M18-49
3. Kachyňa Mirek 69 CZE TriSK Olomouc 5:45:35 3.-M18-49
4. Jaeger Jan 75 CZE MTB Apollo sport Ústí n/Labem 6:03:43 4.-M18-49
5. Dostálek Petr 67 CZE Uhlířský důl 6:07:09 5.-M18-49
6. Ambrož Radomír 63 CZE Lanškroun 6:17:55 1.-M50-59
7. Selucký Jiří 65 CZE Kyjov 6:19:06 6.-M18-49
8. Prokop Ondřej 62 CZE Dromeus 6:32:00 2.-M50-59
9. Koribský David 81 CZE Adrenalinsport klub PV 6:54:00 7.-M18-49
10. Šanda Zbyněk 72 CZE Nohy hadrové panenky 8:27:00 8.-M18-49
11. Koribský Jaroslav 57 CZE Adrenalinsport klub Prostějov 8:33:20 3.-M50-59
12. Dolejš Jan 49 CZE TJ Sokol Unhošť 8:34:44 1.-M60-69
13. Svozil Libor 71 CZE MK Seitl Ostrava 8:45:43 9.-M18-49
14. Ďurík Stanislav 58 CZE Polabští běžci 9:19:10 4.-M50-59
ŽENY 42,2km
##. meno ročník štát klub čas ##.-agekat
1. Piechowicz Kateřina 81 CZE ULTRASTA Frýdek-Místek 4:07:00 1.-F18-49
MUŽI 42,2km
##. meno ročník štát klub čas ##.-agekat
1. Žouželka Libor 78 CZE SKP Šumperk 3:02:46 1.-M18-49
2. Helleší Jiří 79 CZE NeuvedeN 3:14:03 2.-M18-49
3. Tománek Roman 60 CZE Gallak Slavičín 3:14:04 1.-M50-59
4. Odložil Petr 78 CZE Hrabová 3:15:00 3.-M18-49
5. Kucko Miroslav 58 CZE Liberec 3:22:43 2.-M50-59
6. Jandásek Michal 79 CZE NeuvedeN 3:35:00 4.-M18-49
7. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 3:39:54 1.-M60-69
8. Jančář Stanislav 67 CZE MK Seitl Ostrava 3:42:00 5.-M18-49
9. Brezovský Viktor 78 CZE KK Zátor 3:43:00 6.-M18-49
10. Michalička František 64 SVK ŠKP Žilina 3:45:40 3.-M50-59
11. Hrček Petr 61 CZE NeuvedeN 3:47:17 4.-M50-59
12. Greguš Ondřej 87 CZE Litovel 3:55:00 7.-M18-49
13. Schvarzbacher Jan 62 CZE MK Seitl Ostrava 3:56:00 5.-M50-59
14. Běhal Jaromír 89 CZE NeuvedeN 4:02:00 8.-M18-49
15. Markievič Jakub 91 CZE Litovel 4:02:00 9.-M18-49
16. Raclavský Vlastimil 55 CZE TJ LIGA 100 Olomouc 4:04:00 6.-M50-59
17. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Kladno 4:06:35 10.-M18-49
18. Hostaša Karel 71 CZE Přerov 4:07:30 11.-M18-49
19. Lenhart Vít 82 CZE TJ Liga 100 Olomouc 4:07:30 12.-M18-49
20. Kuchař Petr 51 CZE Maratón klub Kladno 4:20:00 2.-M60-69
21. Sadílek Václav 50 CZE TJ Sokol Albrechtice 4:30:00 3.-M60-69
22. Daněk Milan 62 CZE Horizont kola Novák 5:22:00 7.-M50-59
23. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov 5:43:00 1.-M70-79
24. Seitl Otto 53 CZE MK Seitl Ostrava 6:49:00 4.-M60-69
|