14. Beh 6h, 12h a 100 km Nitra 2014 - Nitra, 31. 5. 2014
zdroj: Prānjal
ŽENY 6h beh maratón
##. meno ročník štát klub km,mmm ##.-agecat h:mm:ss
1. Kubenková Zuzana 79 SVK NeuvedeNý 46,840 .-F18-49 5:08:08
Seidlová Eva 48 SVK AK Tlmače (v 6h štafete) 42,195 .-F50-99 3:59:00
MUŽI - Majstrovstvá Slovenska v 100km behu 2014 100 km maratón
##. meno ročník štát klub hh:mm:ss ##.-cat/yy h:mm:ss
1. Vrábel Martin 77 SVK ŠKHS Pieštany 7:43:54 1.-MSR/14 3:02:03
2. Fabuš Vladimír 67 SVK NeuvedeNý 8:39:04 2.-MSR/14 3:24:23
3. Kovač Tibor 72 SVK NeuvedeNý 8:43:58 3.-MSR/14 3:28:07
4. Páleník Matej 92 SVK BK Pyxida 9:18:10 4.-MSR/14 3:53:53
5. Kollár Anton 65 SVK ZSE Run 9:26:00 5.-MSR/14 3:22:04
6. Ružek Slavomír 73 SVK NeuvedeNý 10:16:53 6.-MSR/14 3:53:35
7. Zuščin Ananda-Lahari 75 SVK Sri Chinmoy Marathon Team 10:24:02 7.-MSR/14 4:12:55
8. Sabanoš Gejza 62 SVK MARAS team 11:24:35 8.-MSR/14 4:01:29
MUŽI 100km maratón
##. meno ročník štát klub hh:mm:ss ##.-agecat h:mm:ss
1. Vrábel Martin 77 SVK ŠKHS Pieštany 7:43:54 1.-M18-49 3:02:03
2. Kovač Tibor 72 SVK NeuvedeNý 8:43:58 2.-M18-49 3:28:07
3. Kollár Anton 65 SVK ZSE Run 9:26:00 3.-M18-49 3:22:04
4. Selucký Jiří 66 CZE NeuvedeNý 9:49:56 4.-M18-49 3:45:03
5. Sabanoš Gejza 62 SVK MARAS team 11:24:35 1.-M50-99 4:01:29
MUŽI 12h beh maratón
##. meno ročník štát klub km,mmm ##.-agecat h:mm:ss
1. Fabuš Vladimír 67 SVK NeuvedeNý 129,412 1.-M18-49 3:24:23
2. Ružek Slavomír 73 SVK NeuvedeNý 115,379 2.-M18-49 3:53:35
3. Páleník Matej 92 SVK BK Pyxida 113,779 3.-M18-49 3:53:53
4. Zuščin Ananda-Lahari 75 SVK Sri Chinmoy Marathon Team 112,163 4.-M18-49 4:12:55
5. Jelinek Peter 68 SVK NeuvedeNý 87,369 5.-M18-49 5:22:35
MUŽI 6h beh maratón
##. meno ročník štát klub km,mmm ##.-agecat h:mm:ss
1. János Bogár 64 HUN FORRÓENCS 71,961 1.-M50-99 3:10:38
2. Pestún Oliver 77 SVK Šulekovo 67,445 1.-M18-49 3:39:25
3. Benko Braňo 71 SVK Rudník 64,717 2.-M18-49 3:42:42
4. Hrabovský Anton 59 SVK CrossCountryClub Rača 64,111 2.-M50-99 3:49:09
5. Baťo Jaroslav 70 SVK BK Pyxída Čierne Kľačany 62,189 3.-M18-49 4:01:25
6. Jaroš Róbert 76 SVK Sri Chinmoy Maraton Team 61,800 4.-M18-49 3:35:29
7. Dvorský Peter 78 SVK NeuvedeNý 57,605 5.-M18-49 4:00:26
8. Zajac Stanislav 80 SVK NeuvedeNý 56,000 6.-M18-49 3:39:46
9. Bögi Alexander 52 SVK Ultramarathon Team Bögi 53,360 3.-M50-99 4:28:47
10. Pavuk Marián 75 SVK NeuvedeNý 48,000 7.-M18-49 3:21:55
11. Roskopf Milan 59 SVK VUKY-LSD 44,817 4.-M50-99 5:34:45
12. Maras Ladislav 63 SVK MARAS team 44,800 5.-M50-99 4:48:16
13. Špak Peter 78 SVK Sri Chinmoy Maraton Team 42,982 8.-M18-49 5:51:39
14. Pavuk Peter 49 SVK Spider team Levice 42,195 6.-M50-99 5:35:45
15. Chrastina Robert 90 SVK Kondičné behy Nitra 35,200 9.-M18-49 -:--:--
16. Konečný Dušan 78 SVK NeuvedeNý 32,000 10.-M18-49 -:--:--
|