40. Kysucký maratón - Čadca, 21. 6. 2014
zdroj: http://www.sportsofttiming.sk/
ŽENY
##. meno ročník štát klub čas polotovar ##.-agekat
1. Csönge Helén 75 HUN Benedek-Team 2:54:10 2:54:09,8 1.-F18-99
2. Arseniuk Anna 81 POL T.s. Opatrunki Toruň 3:14:06 3:14:05,6 2.-F18-99
3. Pachtová Iva 70 CZE Mk Seiti Ostrava 3:28:17 3:28:16,3 3.-F18-99
4. Kowalska Ewa 65 POL T.S. Opatrunki Toruň 3:47:30 3:47:29,6 4.-F18-99
5. Seidlová Eva 48 SVK AK Tlmače 3:48:07 3:48:06,9 5.-F18-99
6. Havranová Sylvia 72 SVK AK Tlmače 3:56:31 3:56:30,1 6.-F18-99
7. Koledová Žideková Jana 60 SVK LeCOL Rajec 4:01:43 4:01:42,7 7.-F18-99
8. Michálková Eva 87 CZE Třinec 4:34:54 4:34:53,8 8.-F18-99
9. Csomósová Judit 70 SVK čiga-biga team marathon 4:36:03 4:36:02,3 9.-F18-99
MUŽI
##. meno ročník štát klub čas polotovar ##.-agekat
1. Nagy Tamás 84 HUN Benedek-Team 2:31:49 2:31:48,3 1.-M18-39
2. Procházka Marek 74 CZE Okno Plast - Šumperk 2:47:51 2:47:50,5 1.-M40-49
3. Tichý Peter 69 SVK Goral Marathon Team Čadca 2:49:56 2:49:55,7 2.-M40-49
4. Jasanský Petr 85 CZE Slečinky Napajedla 2:53:57 2:53:56,7 2.-M18-39
5. Popovič Miloš 72 SVK KOŠICE 2:54:03 2:54:02,8 3.-M40-49
6. Hubáček Josef 73 CZE TEAZ Otrokovice 2:56:43 2:56:42,7 4.-M40-49
7. Benča Ivan 77 SVK Horné Hámre 2:57:36 2:57:35,6 3.-M18-39
8. Zátopek Stanislav 72 CZE AK EZ Kopřivnice 2:59:24 2:59:23,6 5.-M40-49
9. Jurčík Ján 68 SVK KKM Čadca 2:59:59 2:59:58,8 6.-M40-49
10. Kupka Anton 76 SVK KKM Čadca 3:00:59 3:00:58,8 4.-M18-39
11. Běčák Pavel 63 SVK CAMELUS BB 3:01:20 3:01:19,2 1.-M50-59
12. Gajdoš Peter 62 SVK Mšk KNM 3:03:00 3:02:59,8 2.-M50-59
13. Tománek Roman 60 CZE Gallak Slavičín 3:07:49 3:07:48,7 3.-M50-59
14. Bača Mario 74 SVK klacianska pyxida 3:10:45 3:10:44,6 7.-M40-49
15. Šmárik Milan 62 SVK Montáž CS Žilina 3:12:32 3:12:31,8 4.-M50-59
16. Uhrmacher Lukáš 85 CZE Slečinky Napajedla 3:15:59 3:15:58,7 5.-M18-39
17. Rylko Václav 72 CZE 1.Běžecký Jablunkov 3:21:28 3:21:27,1 8.-M40-49
18. Michalička František 64 SVK ŠKP Žilina 3:22:33 3:22:32,2 5.-M50-59
19. Kučák Ľuboslav 74 SVK Čadca 3:22:50 3:22:50,0 9.-M40-49
20. Mikloš Libor 60 CZE Beskydští nomádi 3:27:04 3:27:03,6 6.-M50-59
21. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 3:27:45 3:27:44,4 1.-M60-99
22. Šmida Vladimír 54 SVK MK Tatran Spišská Nová Ves 3:31:17 3:31:16,2 2.-M60-99
23. Mizera Pavol 78 SVK KKM Čadca 3:31:56 3:31:55,6 6.-M18-39
24. Polc Štefan 50 SVK OŠK Dobrá Niva 3:32:30 3:32:29,1 3.-M60-99
25. Nagy David 67 SVK Taxis 3:32:30 3:32:29,9 10.-M40-49
26. Mrklovsky Petr 66 CZE AK Emila Zatopka Koprivnice3:32:36 3:32:35,8 11.-M40-49
27. Kučírek Petr 58 CZE Třinec 3:32:37 3:32:36,3 7.-M50-59
28. Sedlák Jozef 66 SVK COOP Jednota Revúca 3:32:51 3:32:50,6 12.-M40-49
29. Lisý Roman 69 SVK ŠK Bobrovec 3:34:42 3:34:41,4 13.-M40-49
30. Zelenik Jozef 53 SVK Honeywell Partizanske 3:34:53 3:34:52,8 4.-M60-99
31. Hübsch Norbert 73 SVK Komárno 3:35:01 3:35:00,7 14.-M40-49
32. Šutý Peter 82 SVK KKM Čadca 3:35:18 3:35:17,5 7.-M18-39
33. Piják Peter 85 SVK Ps Žiar - Nesluša 3:37:44 3:37:43,2 8.-M18-39
34. Kovalčík Vladimír 51 SVK Trenčín 3:38:14 3:38:13,6 5.-M60-99
35. Rylko Stanislav 68 CZE ČSM 3:38:21 3:38:20,5 15.-M40-49
36. Maxa Jakub 93 SVK Slávia ŽU Žilina 3:39:26 3:39:25,1 9.-M18-39
37. Bugoš Marián 75 SVK KBBS Turčianske Teplice 3:40:35 3:40:34,7 10.-M18-39
38. Zsélyi Zoltán 65 SVK Kolárovo - Gúta 3:41:16 3:41:15,6 16.-M40-49
39. Hrček Petr 61 CZE Brandýs nad Labem 3:41:48 3:41:47,1 8.-M50-59
40. Kubiatko Milan 57 SVK KKM Čadca 3:41:59 3:41:58,5 9.-M50-59
41. Kultan Dušan 58 SVK NeuvedeNý 3:44:07 3:44:06,6 10.-M50-59
42. Milanovic Zarija 59 SRB Hotel Panorama 3:45:46 3:45:45,4 11.-M50-59
43. Kupec Rado 77 SVK ZVOLEN 3:45:51 3:45:50,7 11.-M18-39
44. Bačík Peter 53 SVK O5 BK Furča - Košice 3:46:49 3:46:48,5 6.-M60-99
45. Fait Milan 72 CZE JenTakBěh 3:47:45 3:47:44,5 17.-M40-49
46. Boroja Drago 53 SRB 100 maratona 3:49:30 3:49:29,4 7.-M60-99
47. Vrága Filip 88 CZE AK ASICS Kroměříž 3:50:11 3:50:10,9 12.-M18-39
48. Hýrošš Pavel 52 SVK Sučany 3:50:16 3:50:15,9 8.-M60-99
49. Mišiak Michal 83 SVK čiga-biga team marathon 3:51:24 3:51:23,7 13.-M18-39
50. Vernarský Jaroslav 67 CZE Pepa Team F-M 3:52:59 3:52:58,2 18.-M40-49
51. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Kladno 3:53:30 3:53:29,1 14.-M18-39
52. Slowioczek Roman 59 CZE MK.Seitl.Ostrava 3:53:40 3:53:39,7 12.-M50-59
53. Jagelka Jozef 67 SVK Zubrohlava 3:54:36 3:54:35,1 19.-M40-49
54. Čurilák Voiislav 53 ??? NeuvedeNý 3:57:49 3:57:48,4 9.-M60-99
55. Knapík Michal 64 SVK Levoča 3:58:06 3:58:05,5 13.-M50-59
56. Krumer Miroslav 49 CZE MK Ostrov 4:02:37 4:02:36,5 10.-M60-99
57. Demko Rastislav 74 SVK Turzovka 4:03:20 4:03:19,8 20.-M40-49
58. Babiak Martin 84 SVK Bratislava 4:03:30 4:03:29,8 15.-M18-39
59. Pikala Pavel 72 SVK ŠK Bobrovec 4:03:46 4:03:45,9 21.-M40-49
60. Sabela Tomáš 88 SVK Staškov 4:06:24 4:06:23,8 16.-M18-39
61. Burkert Marcel 68 SVK OZ Stop alibizmu 4:07:45 4:07:44,4 22.-M40-49
62. Buhunicky Cyril 63 SVK Bežecký klub Malženice 4:08:53 4:08:52,1 14.-M50-59
63. Kincel Pavol 51 SVK BS Tatran Turany 4:09:38 4:09:37,6 11.-M60-99
64. Marťák Peter 93 SVK Martenz Runners Čadca 4:12:35 4:12:34,5 17.-M18-39
65. Smola Josef 51 CZE MK Seitl Ostrava 4:13:36 4:13:35,2 12.-M60-99
66. Sadílek Václav 50 CZE Albrechtice 4:17:00 4:17:00,1 13.-M60-99
67. Heglas Ladislav 79 SVK ŽILINA 4:17:40 4:17:39,2 18.-M18-39
68. Kele Gejza 65 SVK LC Packaging TPI 4:18:02 4:18:02,1 23.-M40-49
69. Dobiaš Juraj 89 SVK Trenčín 4:18:13 4:18:12,4 19.-M18-39
70. Valko Kamil 75 SVK Piešťany 4:18:54 4:18:53,5 20.-M18-39
71. Michalička Ivan 68 SVK ŽILINA 4:19:47 4:19:46,5 24.-M40-49
72. Renčko Andrej 84 SVK UVL Košice 4:20:30 4:20:29,9 21.-M18-39
73. Telepovský Miroslav 62 SVK eMTe Trebišov 4:24:18 4:24:17,1 15.-M50-59
74. Čajkovič Milan 65 SVK Bežecky klub Trnava 4:28:22 4:28:21,5 25.-M40-49
75. Strzelecki Leslaw 60 POL Cegelec Gliwice 4:31:05 4:31:04,6 16.-M50-59
76. Kupecký Ivan 49 SVK Marathon BB Team 4:31:05 4:31:04,9 14.-M60-99
77. Fujerik Milan 66 SVK čiga-biga team marathon 4:36:03 4:36:02,7 26.-M40-49
78. Reiter Anton 54 AUT 100 marathon club 4:46:01 4:46:00,3 15.-M60-99
79. Michálek Juraj 82 SVK Y Soft 4:51:30 4:51:29,4 22.-M18-39
80. Bolek Rostislav 65 CZE Ostrava 4:51:47 4:51:46,8 27.-M40-49
81. Gombár Anton 44 SVK BSĽG Zvolen 6:16:14 6:16:13,4 16.-M60-99
|