2. Goral (maratón) päťdesiatka - Trojmedzie - 5. 7. 2014
zdroj: http://www.bgtimesport.pl/
ŽENY 50,0km
##. meno štát klub/mesto čas ##.-agekat
1. Martikánová Alice CZE Horolezci FM 5:33:07,8 1.-F18-39
2. Janowska Magdalena POL Slimak Bytkow 5:44:18,7 2.-F18-39
3. Żbikowska-Jusis Katarzyna POL kobietkibiegaja.pl / KB 5:50:13,8 3.-F18-39
4. Handzel Wioletta POL GOKiS Biały Kościół 5:54:07,4 4.-F18-39
5. Jeremicz Ewa POL KS Halny Węgierska Górka 6:13:54,5 5.-F18-39
6. Faron Agnieszka POL Norafsport 6:29:59,3 6.-F18-39
7. Radziwończyk Klaudia POL Kalety 6:36:17,5 7.-F18-39
8. Piwowarczyk Magdalena POL Szkoła Wspinania Klama 6:50:06,0 8.-F18-39
9. Łuczaj Anna POL Pędzące nożyce Bystra 7:03:26,9 9.-F18-39
10. Hlubocká Klára CZE Pardubice 7:08:49,3 10.-F18-39
11. Zaręba Jolanta POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy 7:10:59,2 1.-F40-49
12. Stus Kinga POL Kraków 7:17:12,9 11.-F18-39
13. Pavlíková Lucie CZE Báječné ženy v běhu 7:35:44,3 12.-F18-39
14. Świgoń-Siejek Małgorzata POL Poznań 8:42:38,4 13.-F18-39
Kluska Abita POL kraków NDC .-F40-49
Sroka Iwona POL Jaworze NDC .-F40-49
Šulcová Denisa SVK Nová Lesná NDC .-F18-39
MUŽI 50,0km
##. meno štát klub/mesto čas ##.-agekat
1. Gajdoš Peter SVK Goral Marathon Team 4:29:35,4 1.-M50-59
2. Chromek Roman SVK Run To Fun 4:40:29,8 1.-M40-49
3. Malinowski Zbigniew POL KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓW 4:41:04,1 1.-M60-99
4. Plačko Martin SVK Brezova pod Bradlom 4:43:27,9 1.-M18-39
5. Sztefko Józef POL GB GOPR 4:59:28,5 2.-M40-49
6. Tichý Peter SVK Goral marathon team 5:02:49,0 3.-M40-49
7. Łabudzki Dariusz Jacek POL Sandomierz 5:05:54,4 2.-M50-59
8. Stanny Jakub POL SDG 5:09:04,0 2.-M18-39
9. Stelmaszyk Błażej POL Dąbrowa Górnicza 5:15:59,1 3.-M18-39
10. Wichłacz Paweł POL KB Maniac Poznań 5:17:47,1 4.-M18-39
11. Šmida Vladimir SVK MK Tatran Spisská Nová Ves 5:17:51,2 2.-M60-99
12. Miodoszewski Mateusz POL UKA 5:19:41,2 5.-M18-39
13. Vynikal Bedřich CZE AVA 5:25:56,3 3.-M60-99
14. Hirjak Vladimír SVK AC-Michalovce 5:26:58,0 3.-M50-59
15. Osojca Cezary POL Team Mizuno Polska 5:29:46,9 6.-M18-39
16. Pieniądz Bartłomiej POL Misiu z bushu 5:32:12,2 7.-M18-39
17. Hyla Dariusz POL CAFEMOBK 5:32:20,0 4.-M40-49
18. Baran Wojtek POL OKNOPLAST 5:34:32,5 8.-M18-39
19. Švancara Jiří CZE Malirun 5:35:32,7 5.-M40-49
20. Pekar Martin SVK Prievidza 5:35:39,4 9.-M18-39
21. Slowioczek Roman CZE MK. Seitl.Ostrava 5:43:11,7 4.-M50-59
22. Šoltés Jozef SVK Rokycany 5:47:42,4 6.-M40-49
23. Zimny Emanuel POL KM Aktywni Sochaczew 5:50:10,7 10.-M18-39
24. Szromak Tadeusz POL Orzesze 5:50:35,1 7.-M40-49
25. Skwarzyński Erwin POL Lublin 5:53:23,4 11.-M18-39
26. Lukáč Radovan SVK Nová Lesná 5:53:40,7 8.-M40-49
27. Wąsowicz Jan POL Krakow 5:54:07,4 9.-M40-49
28. Grosfeld Karol POL ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 5:55:25,0 12.-M18-39
29. Vychron Aleš CZE HAWKS 5:57:54,4 13.-M18-39
30. Hazucha Jan SVK Stalika Zvolen 5:58:04,5 4.-M60-99
31. Kępowicz Marcin POL Żabia Wola 5:58:53,2 14.-M18-39
32. Muszyński Maciej POL Kraków 6:01:56,1 10.-M40-49
33. Szlachtowski Andrzej POL Old Boys Podhale 6:02:23,3 11.-M40-49
34. Grubarek Dariusz POL Szaflary 6:02:23,3 11.-M40-49
35. Boros Róbert SVK ŠK BODVA MOLDAVA 6:03:12,9 15.-M18-39
36. Śleziak Jakub POL Siemianowice Śląskie 6:04:39,5 16.-M18-39
37. Groš Štefan CZE S.K.Valašského Kralovství 6:05:38,4 5.-M50-59
38. Borkowski Aleksander POL MKL-Maraton Swinoujscie 6:08:36,3 6.-M50-59
39. Valtr Daniel CZE Orlová 74/74 Team 6:09:36,2 13.-M40-49
40. Rybarz Witold POL Żwirownia Przecieszyn 6:11:25,4 14.-M40-49
41. Benesz Robert POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy 6:12:51,4 15.-M40-49
42. Gorczyca Jacek POL Drużyna Szpiku 6:15:38,1 16.-M40-49
43. Szczyra Jan POL Katowice 6:16:14,6 17.-M18-39
44. Majewicz Filip POL Starożegrzanie Team Poznań 6:17:49,3 18.-M18-39
45. Doczekalski Jarosław POL Klub Biegacza JYSK 6:17:51,5 17.-M40-49
46. Tarczyński Grzegorz POL KB Półtorawirka 6:18:29,2 18.-M40-49
47. Buček Martin CZE Muc-Off MTB Racing Team 6:20:37,1 19.-M40-49
48. Luzin Oleksandr UKR KM Running Club 6:24:07,5 19.-M18-39
49. Kováč Štefan SVK Nitra 6:24:30,2 20.-M40-49
50. Faron Dawid POL Norafsport 6:26:50,4 20.-M18-39
51. Lanuszny Tomasz POL HRmax Żory 6:27:31,8 21.-M18-39
52. Pawlus Vladimír SVK Hory Kysúc 6:31:22,0 22.-M18-39
53. Jorníček Petr CZE MK Seitl Ostrava 6:34:27,7 21.-M40-49
54. Pirošík Matej SVK Žilina 6:35:09,5 23.-M18-39
55. Szumowski Bogdan POL Bielsko-Biała 6:36:14,5 22.-M40-49
56. Gazda Martin POL Jihočeský Klub Maratonců 6:38:26,7 23.-M40-49
57. Kubica Adam POL Pędzące Nożyce Bystra 6:38:43,4 24.-M18-39
58. Badura Adam POL Piechota Franka Bullita 6:39:18,7 25.-M18-39
59. Smola Josef CZE MK. Seitl.Ostrava 6:43:04,7 5.-M60-99
60. Nowicki Maciej POL Oborzyska Stare 6:44:13,7 26.-M18-39
61. Wąsik Marcin POL Mielec 6:50:19,5 24.-M40-49
62. Flejterski Adam POL TEAM ASA-Biegiem po Zdrowie 6:50:34,5 7.-M50-59
63. Bordovský Radovan CZE Borďáci 6:51:43,8 25.-M40-49
64. Oravec Peter SVK Trixbike 6:53:30,9 26.-M40-49
65. Kincel Pavol SVK BS Tatran Turany 6:53:36,4 6.-M60-99
66. Ciapała Szymon POL Ściana Trzciana 6:54:14,2 27.-M40-49
67. Międzik Tomasz POL Kraków 6:54:48,5 27.-M18-39
68. Dudek Edward POL RKB BACA Radziechowy 6:58:13,5 7.-M60-99
69. Fáček Miroslav CZE SK Garden Petřvald 7:00:04,9 28.-M40-49
70. Kuruc Peter SVK Metropol Kosice 7:02:23,4 29.-M40-49
71. Dudzic Michał POL ZWIĄZEK ZAW. RATOWNIKÓW GÓRNICZ7:02:26,6 28.-M18-39
72. Juszczyk Tomasz POL Zawiercie 7:03:27,7 30.-M40-49
73. Rodak Matus SVK Štôla 7:04:24,6 29.-M18-39
74. Puskar Peter SVK Trnava 7:05:42,7 8.-M50-59
75. Závodný Tomáš CZE SSK Vitkovice 7:05:58,7 9.-M50-59
76. Krupa Tobiasz POL Rzeszów 7:07:33,4 30.-M18-39
77. Valiga Petr CZE Jindřichův Hradec 7:08:49,3 31.-M40-49
78. Tom Andrzej POL PRO-RUN Wrocław 7:10:11,1 8.-M60-99
79. Bober Sebastian POL Siemianowice Śląskie 7:10:20,4 31.-M18-39
80. Chrzan Andrzej POL AA Tarnów 7:12:09,9 32.-M18-39
81. Mikulski Jacek POL Bytom 7:12:29,8 33.-M18-39
82. Brzózka Norbert POL POGORIA BIEGA 7:13:22,2 32.-M40-49
83. Brodny Kamil POL Lachowskie 7:13:42,4 34.-M18-39
84. Smolar Július SVK MK Tatran Sp. Nová Ves 7:14:36,6 9.-M60-99
85. Ostrowski Olek POL Centrum Zła 7:17:12,6 35.-M18-39
86. Mierzka Maciej POL Ściana Trzciana 7:17:13,4 33.-M40-49
87. Szyszkowski Włodzimierz POL Warszawa 7:18:58,6 34.-M40-49
88. Sabanoš Gejza SVK MARAS team 7:19:01,5 10.-M50-59
89. Lenko Viliam SVK Born To Run 7:21:25,5 36.-M18-39
90. Káčer Ľuboš SVK Born to Run 7:21:25,5 36.-M18-39
91. Szarowski Miroslav CZE Orlová 74/74 Team 7:27:32,3 35.-M40-49
92. Łokas Andrzej POL Będzin 7:27:32,3 35.-M40-49
93. Suwald Andrzej POL JacekBiega Running Team 7:29:30,4 11.-M50-59
94. Jopek Jarosław POL Tychy 7:37:04,5 38.-M18-39
95. Polański Rafał POL Bielsko - Biała 7:52:11,1 39.-M18-39
96. Vitek Miroslav SVK KK Trnava 7:52:26,6 12.-M50-59
97. Maras Ladislav SVK MARAS team 7:57:43,3 13.-M50-59
98. Michalak Marcin POL Niezrzeszony 8:01:28,3 40.-M18-39
99. Łazowski Marcin POL Bobczonka 8:08:31,8 41.-M18-39
100. Wizner Czesław POL Odlewnia Terlecki 8:42:41,9 10.-M60-99
101. Szopa Leszek POL Festiwal Biegowy w Krynicy 9:07:52,0 11.-M60-99
Basiński Sebastian POL Kuropatnik NDC .-M18-39
Ciuraszkiewicz Konrad POL ULTRASPIRE POLSKA NDC .-M18-39
Gawroński Przemysław POL Warszawa NDC .-M18-39
Gołdyn Sebastian POL Norafsport NDC .-M18-39
Jagelka Jozef SVK Zubrohlava NDC .-M40-49
Janič Marek SVK Slávia Prešov oddiel judo NDC .-M18-39
Káder Ladislav SVK BCL NDC .-M18-39
Klobučník Igor SVK Nové Zámky NDC .-M40-49
Kostič Jozef SVK Revúca NDC .-M50-59
Kratochvil Milos CZE Hvezda SKP Pardubice NDC .-M18-39
Krupa Sławomir POL KS Noteć Chodzież NDC .-M18-39
Łubian Michał POL CTL Logistics NDC .-M18-39
Pruś Przemysław POL Szosa Żywiec NDC .-M18-39
Smoleń Marcin POL Sosnowiec Running Team NDC .-M18-39
Tarasiewicz Marcin POL Forex Bad Boy NDC .-M40-49
Tomečko Jozef SVK Maras team NDC .-M60-99
Turiak Martin SVK Hory Kysúc NDC .-M18-39
Wnuk Jacek POL Pyrzowice NDC .-M18-39
Śkocnit Peter SVK Muranska Huta NDC .-M60-99
|