16. Rychnov Classic Marathon - Rychnov nad Kněžnou, 31. 8. 2014
zdroj: http://www.behej.com/
ŽENY
##. meno ročník štát klub čas ##.-agecat
1. Rambová Marcela 74 CZE GoMango 3:29:19 1.-F40-99
2. Nekolová Simona 85 CZE MK Kladno 3:52:06 1.-F18-39
3. Černá Jitka 73 CZE Poděbrady 3:57:18 2.-F40-99
4. Kabilová Martina 69 CZE Aces Team Karlovy Vary 4:02:48 3.-F40-99
5. Klimešová Petra 87 CZE GoMango 4:03:07 2.-F18-39
6. Svobodová Veronika 86 CZE Varnsdorf 4:15:13 3.-F18-39
7. Kubínová Zuzana 81 CZE Praha 4:16:28 4.-F18-39
8. Klimešová Zuzana 68 CZE GoMango 4:36:32 4.-F40-99
9. Malá Dagmar 73 CZE Náchod 4:37:27 5.-F40-99
MUŽI
##. meno ročník štát klub čas ##.-agecat
1. Sedlák Pavel 71 CZE ČAU 2:56:39 1.-M40-44
2. Balcar Michal 85 CZE Vella Team 3:07:19 1.-M18-39
3. Otta Roman 61 CZE Berganz of Norway 3:15:51 1.-M50-54
4. Filingr Čeněk 61 CZE Tiatlet Karlovy Vary 3:16:50 2.-M50-54
5. Roudnický Milan 68 CZE SKŠ Jablonné v Podještědí 3:18:24 1.-M45-49
6. Horný Pavel 73 CZE TJ Liga 100 Olomouc 3:19:00 2.-M40-44
7. Dvořáček Vlastimil 59 CZE Doudleby nad Orlicí 3:20:13 1.-M55-59
8. Sedláček Roman 64 CZE Activity Lanškroun 3:27:20 3.-M50-54
9. Jakubec Martin 79 CZE MK Kladno 3:28:57 2.-M18-39
10. Mařáček Zdeněk 67 CZE Hradec Králové 3:31:19 2.-M45-49
11. Tulis Petr 74 CZE Chrudim 3:34:17 3.-M40-44
12. Hlavatý Radek 66 CZE Brno 3:36:44 3.-M45-49
13. Cvejn Lukáš 82 CZE Borohrádek 3:40:29 3.-M18-39
14. Martinovský Petr 86 CZE Hradec Králové 3:42:08 4.-M18-39
15. Vít Pavel 71 CZE Vella Team 3:43:58 4.-M40-44
16. Rapčák Michal 73 CZE BK Malá Lipovka 3:46:56 5.-M40-44
17. Jandásek Michal 79 CZE FACIN CLUB 3:47:35 5.-M18-39
18. Horvát David 73 CZE Hradec Králové 3:47:48 6.-M40-44
19. Šlambora Jakub 81 CZE GoMango 3:48:04 6.-M18-39
20. Jančař Stanislav 67 CZE MK Seitl Ostrava 3:50:16 4.-M45-49
21. Hrček Petr 61 CZE Brandýs nad Labem 3:53:28 4.-M50-54
22. Zahradník Jan 56 CZE Sokol Sudslava 3:54:20 2.-M55-59
23. Bezucha Jiří 62 CZE OS Pohyb a zdraví současně 3:57:37 5.-M50-54
24. Chudý Jonáš 90 CZE TriClub Dobruška 3:57:38 7.-M18-39
25. Potoček Pavel 60 CZE Vrtule Ledská 3:59:11 6.-M50-54
26. Lenhart Vít 82 CZE TJ Liga 100 Olomouc 4:03:33 8.-M18-39
27. Janků Petr 74 CZE TJ Liga 100 Olomouc 4:05:34 7.-M40-44
28. Záň Petr 77 CZE Praha 4:06:13 9.-M18-39
29. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Kladno 4:06:42 10.-M18-39
30. Archleb Václav 74 CZE Rychnov nad Kněžnou 4:07:26 8.-M40-44
31. Macek Jan 76 CZE Zelená liška 4:08:40 11.-M18-39
32. Kubín Jan 83 CZE Praha 4:09:23 12.-M18-39
33. Dittrich Tomáš 69 CZE Klub harmonického života 4:14:12 5.-M45-49
34. Roleček Milan 76 CZE Pěčín 4:15:56 13.-M18-39
35. Groh Stanislav 46 CZE AC Vrchlabí 4:16:27 1.-M60-64
36. Ďurech Josef 74 CZE Praha 4:16:29 9.-M40-44
37. Krumer Miroslav 49 CZE MK Ostrov 4:28:09 2.-M60-64
38. Pucholt Jiří 59 CZE TJ Unhošť 4:35:06 3.-M55-59
39. Sadílek Václav 50 CZE Albrechtice 4:45:56 3.-M60-64
40. Zdanovec Václav 64 CZE GoMango 5:05:22 7.-M50-54
41. Unucka Vlastimil 84 CZE GoMango 5:13:53 14.-M18-39
42. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov 5:23:35 4.-M60-64
Havlena David 71 CZE GoMango NDC .-M40-44
Lánský Rudolf 48 CZE TC Dobruška NDC .-M60-64
|