?. Maraton Beskid Niski - Gorlice-Wysowa, 24.05.2015
zdroj: http://www.pomiar-czasu.pl/
ŽENY
##. meno ročník štát mesto čas 1/2M ##.-agecat
1. Skalska Anna 80 POL BYTOM 3:38:29 1:50:05 1.-F18-34
2. Pasiut Monika 75 POL SZYMBARK 3:58:21 2:00:50 1.-F35-50
3. Puchała Ewelina 86 POL KATOWICE 4:00:19 2:01:24 2.-F18-34
4. Pragnąca Milena 75 POL KRAKÓW 4:00:35 1:58:22 2.-F35-50
5. Kwiatkowska Kinga 88 POL CHEŁMIEC 4:03:52 2:03:06 3.-F18-34
6. Wróbel Justyna 84 POL BOCHNIA 4:06:46 1:59:03 4.-F18-34
7. Korczyńska-Zdąbłarz Marta 84 POL CHRZANÓW-POGORZYCE 4:09:49 2:00:41 5.-F18-34
8. Sarnowska Beata 89 POL KOBYLANKA 4:10:05 2:04:48 6.-F18-34
9. Stech Joanna 62 POL GORLICE 4:15:48 2:04:59 1.-F51-++
10. Lenartowicz Magdalena 78 POL ZABIERZÓW 4:15:49 2:04:59 3.-F35-50
11. Malinowska Iwona 75 POL BYTOM 4:18:02 2:09:34 4.-F35-50
12. Sikorska Adrianna 81 POL KROSNO 4:22:06 2:06:12 7.-F18-34
13. Sobczak Katarzyna 68 POL GARBY 4:23:59 2:09:14 5.-F35-50
14. Borowska-Pawluś Ewelina 76 POL JASŁO 4:25:41 2:11:14 6.-F35-50
15. Bochenek Maria 65 POL SKOCZÓW 4:28:15 2:13:14 7.-F35-50
16. Zaręba Jolanta 65 POL RZESZÓW 4:30:55 2:13:14 8.-F35-50
17. Grabska Renata 50 POL RZESZÓW 4:38:57 2:13:52 2.-F51-++
18. Klimek Magdalena 75 POL KRAKÓW 4:43:18 2:19:31 9.-F35-50
19. Prymakowska Barbara 43 POL TARNÓW 4:45:24 2:18:20 3.-F51-++
20. Dobkowska Anna 51 POL WARSZAWA 4:47:46 2:20:53 4.-F51-++
21. Jackowska Ewa 74 POL JAROSŁAW 4:52:54 2:23:41 10.-F35-50
22. Sander Anna 66 POL ZAKOPANE 4:54:52 2:27:52 11.-F35-50
23. Lorincova Stefania 85 SVK MARAS TEAM PREŠOV 5:04:14 2:20:47 8.-F18-34
24. Kuśnierz Magdalena 71 POL GORLICE 5:07:43 2:27:53 12.-F35-50
25. Żmojda Agnieszka 83 POL PRUSZKÓW 5:26:57 2:42:00 9.-F18-34
26. Szeler Joanna 72 POL WARSZAWA 6:08:00 3:09:15 13.-F35-50
MUŽI
##. meno ročník štát mesto čas 1/2M ##.-agecat
1. Gorczyca Bartosz 91 POL SKOŁYSZYN 2:36:10 1:19:48 1.-M18-29
2. Starodubtsev Viktor 70 UKR LWOW 2:38:57 1:20:29 1.-M40-49
3. Kiprop Paul 86 KEN ELDORET 2:41:04 1:20:16 2.-M18-29
4. Emuria James 81 KEN ELDORET 2:41:10 1:19:48 1.-M30-39
5. Czarnecki Rafał 79 POL BLIŻYN 2:44:48 1:21:55 2.-M30-39
6. Gniewek Jarek 81 POL BIELSKO-BIAŁA 2:50:45 1:21:55 3.-M30-39
7. Gleń Robert 76 POL JEDLICZE 2:58:51 1:30:41 4.-M30-39
8. Ziejewski Grzegorz 76 POL WIELICZKA 2:59:22 1:31:19 5.-M30-39
9. Cieślik Paweł 88 POL KATOWICE 3:00:40 1:30:41 3.-M18-29
10. Basta Grzegorz 70 POL CHEŁMEK 3:03:52 1:32:17 2.-M40-49
11. Gregorczyk Mariusz 71 POL OSIEK 3:08:55 1:32:46 3.-M40-49
12. Baran Artur 86 POL DOBRA 3:09:36 1:36:34 4.-M18-29
13. Ściga Zbigniew 69 POL KRAKÓW 3:09:47 1:34:14 4.-M40-49
14. Smolak Piotr 61 POL PORAJ 3:12:58 1:39:09 1.-M50-59
15. Rembiasz Marcin 77 POL NOWY SĄCZ 3:13:56 1:39:09 6.-M30-39
16. Krygowski Piotr 85 POL GORLICE 3:17:39 1:38:25 7.-M30-39
17. Kubik Jozef 61 POL ROPCZYCE 3:17:58 1:38:27 2.-M50-59
18. Kuczok Mirosław 72 POL WODZISŁAW ŚLĄSKI 3:18:03 1:42:20 5.-M40-49
19. Dudzik Robert 84 POL MSZANA DOLNA 3:18:22 1:40:18 8.-M30-39
20. Jagieła Adam 73 POL SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 3:18:55 1:34:14 6.-M40-49
21. Macioł Andrzej 54 POL KRAKOW 3:20:13 1:38:26 1.-M60-69
22. Kozioł Krzysztof 71 POL GORZÓW 3:20:39 1:38:56 7.-M40-49
23. Kęsicki Andrzej 67 POL KRAKÓW 3:21:11 1:39:57 8.-M40-49
24. Feluch Krzysztof 73 POL WARSZAWA 3:22:22 1:43:52 9.-M40-49
25. Zdąbłarz Marcin 83 POL CHRZANÓW-POGORZYCE 3:22:48 1:42:27 9.-M30-39
26. Hyży Piotr 80 POL TARNOWIEC 3:23:18 1:44:21 10.-M30-39
27. Olenicz Artur 68 POL NOWY SĄCZ 3:24:47 1:41:56 10.-M40-49
28. Michalski Andrzej 88 POL TARNÓW 3:25:24 1:45:29 5.-M18-29
29. Majkut Andrzej 75 POL CHMIELÓW 3:25:26 1:46:35 11.-M40-49
30. Trela Bartłomiej 81 POL ZGŁOBICE 3:25:48 1:44:21 11.-M30-39
31. Jaworski Marek 73 POL STARY SĄCZ 3:26:07 1:39:55 12.-M40-49
32. Nowosielski Marek 55 POL SANOK 3:26:29 1:40:16 2.-M60-69
33. Kustroń Bogdan 65 POL KROSNO 3:26:46 1:42:23 3.-M50-59
34. Stanek Piotr 85 POL BIELSKO-BIAŁA 3:26:57 1:47:36 12.-M30-39
35. Poręba Jacek 71 POL NOWY SĄCZ 3:28:08 1:42:02 13.-M40-49
36. Podsadowski Zbigniew 72 POL GORLICE 3:29:07 1:44:56 14.-M40-49
37. Lesik Krzysztof 74 POL WODZISŁAW ŚLĄSKI 3:29:45 1:42:20 15.-M40-49
38. Ścieszka Wojciech 73 POL KRAKÓW 3:30:18 1:47:46 16.-M40-49
39. Gaweł Bogdan 56 POL OŚWIĘCIM-ZABORZE 3:30:42 1:44:10 4.-M50-59
40. Molczyk Paweł 72 POL RADŁÓW 3:30:56 1:50:21 17.-M40-49
41. Sosnowski Michal 70 POL CHORZÓW 3:31:35 1:41:23 18.-M40-49
42. Chamielec Boguslaw 67 POL LUBIN 3:31:51 1:50:03 19.-M40-49
43. Piecuch Tomasz 77 POL MSZANKA 3:32:03 1:47:11 13.-M30-39
44. Kiecoń Michał 88 POL USTROŃ 3:32:21 1:48:28 6.-M18-29
45. Danicz Grzegorz 94 POL GORLICE 3:32:55 1:40:43 7.-M18-29
46. Mikulski Łukasz 88 POL NOWY SĄCZ 3:33:18 1:44:56 8.-M18-29
47. Sambak Tadeusz 69 POL BRZESZCZE 3:36:37 1:40:39 20.-M40-49
48. Trzepak Łukasz 90 POL WYSOWA-ZDRÓJ 3:36:49 1:49:31 9.-M18-29
49. Borkowski Aleksander 56 POL SWINOUJSCIE 3:39:07 1:47:33 5.-M50-59
50. Nowak Robert 66 POL BALICE 3:39:27 1:48:00 21.-M40-49
51. Jaworski Krzysztof 80 POL STARY SĄCZ 3:39:58 1:39:44 14.-M30-39
52. Domagała Marcin 72 POL ZAGNAŃSK 3:40:27 1:47:30 22.-M40-49
53. Winiarski Adam 66 POL CHOCHOŁÓW 3:40:56 1:45:10 23.-M40-49
54. Papież Sławomir 71 POL KRAKÓW 3:40:59 1:45:29 24.-M40-49
55. Wolny Sebastian 75 POL PSZÓW 3:42:21 1:44:35 25.-M40-49
56. Bączalski Mariusz 76 POL SĘKOWA 3:42:26 1:50:32 15.-M30-39
57. Miśkowiec Janusz 72 POL DOBRA 3:42:49 1:50:07 26.-M40-49
58. Kustroń Adam 63 POL KROSNO 3:43:03 1:57:48 6.-M50-59
59. Majewski Piotr 76 POL JASŁO 3:43:33 1:51:55 16.-M30-39
60. Zydroń Tymoteusz 75 POL KRAKÓW 3:43:48 1:54:03 27.-M40-49
61. Furmański Artur 87 POL TARNÓW 3:44:00 1:50:33 10.-M18-29
62. Mikulski Mateusz 88 POL NOWY SĄCZ 3:44:06 1:50:32 11.-M18-29
63. Trzciński Szymon 92 POL ŁĘCZNA 3:44:08 2:00:02 12.-M18-29
64. Klara Marek 79 POL BOBOWA 3:45:03 1:59:24 17.-M30-39
65. Gotfryd Adam 74 POL JASŁO 3:46:10 1:51:56 28.-M40-49
66. Szczudło Dionizy 78 POL DĘBICA 3:47:08 1:57:47 18.-M30-39
67. Bebak Krzysztof 70 POL BOBREK 3:48:01 1:56:37 29.-M40-49
68. Toboła Zbigniew 74 POL KRAKÓW 3:48:24 1:54:10 30.-M40-49
69. Lekawski Zenon 66 POL RYTRO 3:48:38 1:50:40 31.-M40-49
70. Kuruc Mateusz 97 POL HAŃCZOWA 3:49:16 1:45:56 13.-M18-29
71. Pawluś Mirosław 76 POL JASŁO 3:49:23 1:51:56 19.-M30-39
72. Śliwiński Andrzej 57 POL MIECHÓW 3:49:49 1:50:01 7.-M50-59
73. Myśliwy Paweł 73 POL WYSOWA-ZDRÓJ 3:50:08 1:50:39 32.-M40-49
74. Sarkowicz Krzysztof 82 POL GORLICE 3:50:31 1:58:05 20.-M30-39
75. Stróżyk Piotr 70 POL BIECZ 3:51:20 1:54:38 33.-M40-49
76. Kuśnierz Andrzej 71 POL GORLICE 3:51:38 1:49:50 34.-M40-49
77. Pająk Edward 71 POL WYSOWA ZDRÓJ 3:51:55 1:50:38 35.-M40-49
78. Mieszkowski Radosław 71 POL PIASTÓW 3:52:29 2:03:22 36.-M40-49
79. Ostrowski Mirosław 65 POL BIELSKO-BIAŁA 3:52:51 1:54:08 8.-M50-59
80. Pancerz Szymon 94 POL KRAKÓW 3:53:09 1:50:33 14.-M18-29
81. Bargieł Bogusław 83 POL KROSNO 3:53:15 2:00:16 21.-M30-39
82. Schabiński Maciej 89 POL GRÓDEK NAD DUNAJCEM 3:54:23 1:57:36 15.-M18-29
83. Ryzner Krzysztof 60 POL JAROSŁAW 3:54:56 1:56:32 9.-M50-59
84. Wilk Robert 71 POL KRAKÓW 3:55:31 2:03:02 37.-M40-49
85. Mlost Tomasz 85 POL WADOWICE 3:55:40 2:02:14 22.-M30-39
86. Dziurla Adam 58 POL POZNAŃ 3:56:36 1:59:14 10.-M50-59
87. Mitoś Ryszard 53 POL MYSŁOWICE 3:56:37 1:59:15 3.-M60-69
88. Kaczor Waldemar 72 POL RZESZÓW 3:56:47 1:51:14 38.-M40-49
89. Pancerz Andrzej 73 POL BIECZ 3:58:13 1:55:33 39.-M40-49
90. Panek Piotr 76 POL ZIELONKI 3:58:15 1:57:05 23.-M30-39
91. Pytel Leszek 52 POL KLĘCZANY 3:58:34 1:59:52 4.-M60-69
92. Kornaga Andrzej 59 POL KATOWICE 3:58:39 1:58:52 11.-M50-59
93. Mikołajczyk Józef 70 POL FOLUSZ 3:58:44 1:50:39 40.-M40-49
94. Witek Bogdan 64 POL BARYCZKA 3:58:52 1:57:03 12.-M50-59
95. Paprocki Wiesław 63 POL JAWORZNO 3:59:40 2:03:58 13.-M50-59
96. Chmielewski Robert 70 POL JAWORZNO 3:59:40 2:03:18 41.-M40-49
97. Brączyk Artur 77 POL JARENIÓWKA 4:00:18 2:00:26 24.-M30-39
98. Brzozowski Leszek 55 POL GORLICE 4:00:28 1:51:18 5.-M60-69
99. Dlugosz Andrzej 68 POL ROWNE 4:00:44 2:01:26 42.-M40-49
100. Borowiecki Roman 69 POL BRZYSKA 4:01:00 1:54:38 43.-M40-49
101. Kacprowski Tadeusz 51 POL WARSZAWA 4:01:04 2:02:22 6.-M60-69
102. Malinowski Witold 60 POL NOWY SĄCZ 4:01:05 2:00:54 14.-M50-59
103. Prądzyński Dariusz 54 POL WARSZAWA 4:01:26 2:04:05 7.-M60-69
104. Czerwiak Paweł 86 POL KIELCE 4:01:54 2:00:26 16.-M18-29
105. Pacho Sylwester 71 POL GRYBÓW 4:02:26 2:00:31 44.-M40-49
106. Bogusz Bartosz 74 POL KRAKÓW 4:03:23 1:57:32 45.-M40-49
107. Przybycień Maciej 87 POL GORLICE 4:03:47 2:03:06 17.-M18-29
108. Tomasiak Robert 70 POL RYTRO 4:03:51 2:03:04 46.-M40-49
109. Puścizna Paweł 68 POL GORLICE 4:04:06 2:06:27 47.-M40-49
110. Hombek Maciej 69 POL USTROŃ 4:04:33 1:59:54 48.-M40-49
111. Grabowski Stanisław 51 POL KRAKÓW 4:05:09 2:03:22 8.-M60-69
112. Mietła Mateusz 78 POL KRAKÓW 4:05:32 2:04:37 25.-M30-39
113. Banaś Mateusz 86 POL KATOWICE 4:05:48 1:54:07 18.-M18-29
114. Fonfara Roman 85 POL KATOWICE 4:06:12 2:03:37 26.-M30-39
115. Gawron Marcin 72 POL TARNOW 4:06:31 2:06:14 49.-M40-49
116. Badyla Krzysztof 78 POL BOCHNIA 4:06:46 1:59:03 27.-M30-39
117. Nowak Krzysztof 68 POL DĘBOWIEC 4:06:49 1:56:59 50.-M40-49
118. Gryboś Szymon 85 POL GORLICE 4:08:22 1:53:44 28.-M30-39
119. Zięba Marcin 78 POL KRAKÓW 4:08:28 2:02:02 29.-M30-39
120. Szurek Aleksander 76 POL GORLICE 4:08:33 2:04:28 30.-M30-39
121. Łękawski Czesław 63 POL RYTRO 4:08:57 2:00:55 15.-M50-59
122. Faron Marcin 80 POL BOCHNIA 4:09:10 1:59:04 31.-M30-39
123. Sarnowski Dominik 85 POL KOBYLANKA 4:09:16 2:04:14 32.-M30-39
124. Klamut Ryszard 56 POL JABŁONICA POLSKA 4:09:19 2:04:31 16.-M50-59
125. Górka Łukasz 83 POL STUDZIONKA 4:09:47 1:58:50 33.-M30-39
126. Kostrzewa Mariusz 84 POL ŁÓDŹ 4:10:14 2:00:48 34.-M30-39
127. Tomaka Wojciech 72 POL RZESZÓW 4:10:17 2:03:22 51.-M40-49
128. Bąkowski Marcin 80 POL POZNAŃ 4:10:36 2:04:15 35.-M30-39
129. Urbański Józef 58 POL KROSNO 4:11:27 2:04:58 17.-M50-59
130. Dudek Edward 54 POL RADZIECHOWY 4:11:27 1:59:49 9.-M60-69
131. Fiega Ryszard 58 POL GORLICE 4:11:27 2:03:58 18.-M50-59
132. Olszewski Łukasz 88 POL DĄBROWA GÓRNICZA 4:11:29 1:59:31 19.-M18-29
133. Małkiński Józef 57 POL BYDGOSZCZ 4:11:47 2:03:38 19.-M50-59
134. Idzior Wojciech 76 POL KOLBUSZOWA 4:13:37 2:02:48 36.-M30-39
135. Sroka Zbigniew 69 POL SKRZYSZÓW 4:14:24 2:06:23 52.-M40-49
136. Ziemian Krzysztof 62 POL TARNÓW 4:14:25 2:06:23 20.-M50-59
137. Kowalski-Barysznikow Mikołaj 85 POL PRZYSŁUP 4:14:56 2:08:16 37.-M30-39
138. Mrozowski Paweł 75 POL WARSZAWA 4:15:49 2:08:23 53.-M40-49
139. Kwaśnik Andrzej 48 POL WARSZAWA 4:16:44 2:02:02 10.-M60-69
140. Dziadosz Artur 65 POL RZESZOW 4:17:15 2:09:20 21.-M50-59
141. Kantor Orest 68 POL DYWITY 4:17:21 2:09:06 54.-M40-49
142. Baum Maciej 71 POL NAWOJOWA 4:17:21 2:09:05 55.-M40-49
143. Gąsiorowski Maciej 76 POL WARSZAWA 4:17:33 2:08:46 38.-M30-39
144. Boczula Krzysztof 62 POL BIELAWA 4:18:26 2:09:46 22.-M50-59
145. Flejterski Adam 56 POL WROCŁAW 4:18:27 2:09:19 23.-M50-59
146. Dziedziak Marek 65 POL GORLICE 4:18:55 2:03:28 24.-M50-59
147. Gunia Mariusz 65 POL OŚWIĘCIM 4:19:05 2:00:45 25.-M50-59
148. Kołodziejski Michał 78 POL KRAKÓW 4:20:13 2:07:28 39.-M30-39
149. Świderek Tomasz 75 POL PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 4:21:30 2:10:20 56.-M40-49
150. Bojko Filip 79 POL WARSZAWA 4:21:30 2:08:23 40.-M30-39
151. Rączka Rafał 78 POL JASŁO 4:21:31 2:00:57 41.-M30-39
152. Karweta Marek 88 POL KATOWICE 4:21:32 1:57:09 20.-M18-29
153. Bożek Łukasz 84 POL KRAKÓW 4:22:19 2:05:26 42.-M30-39
154. Bednarski Paweł 80 POL KRAKOW 4:23:58 2:08:19 43.-M30-39
155. Mróz Stanisław 50 POL ŁABOWA 4:24:09 2:09:09 11.-M60-69
156. Adamczyk Jan 57 POL GORLICE 4:24:23 2:03:59 26.-M50-59
157. Papierski Leszek 76 POL SPYTKOWICE 4:24:46 2:11:14 44.-M30-39
158. Mieszkowski Maciej 67 POL DZIEKANÓW LEŚNY 4:24:51 2:09:32 57.-M40-49
159. Skotniczny Piotr 80 POL KRAKÓW 4:25:10 2:15:28 45.-M30-39
160. Krause Dariusz 73 POL RADLIN 4:26:26 2:03:36 58.-M40-49
161. Stencel Zbigniew 64 POL MARKLOWICE 4:26:27 2:03:36 27.-M50-59
162. Malinowski Michał 87 POL NOWY SĄCZ 4:26:48 2:13:44 21.-M18-29
163. Opaliński Michał 89 POL DĘBICA 4:28:08 2:08:24 22.-M18-29
164. Stępień Marek 61 POL BRZESKO 4:29:05 2:14:26 28.-M50-59
165. Głowacki Paweł 67 POL NOWY SĄCZ 4:29:53 2:12:12 59.-M40-49
166. Musiał Ireneusz 76 POL GORLICE 4:30:32 2:09:59 46.-M30-39
167. Kozłowski Maciej 76 POL KUNOWICE 4:30:45 2:16:14 47.-M30-39
168. Barglik Jarosław 65 POL SOSNOWIEC 4:31:13 2:10:21 29.-M50-59
169. Motyka Tomasz 89 POL CHMIELÓW 4:31:29 2:14:08 23.-M18-29
170. Karp Andrzej 61 POL BIECZ 4:32:04 2:06:18 30.-M50-59
171. Palka Jacek 79 POL DOBRA 4:32:41 2:07:56 48.-M30-39
172. Rachwał Adam 72 POL DOMINIKOWICE 4:33:25 2:10:16 60.-M40-49
173. Bajas Mateusz 90 POL ŁÓDŹ 4:33:36 2:20:45 24.-M18-29
174. Cabaj Łukasz 87 POL CHMIELÓW 4:36:28 2:14:08 25.-M18-29
175. Markuszka Sławek 72 POL RÓWNE 4:36:51 2:20:53 61.-M40-49
176. Maciechowski Paweł 84 POL RZESZÓW 4:36:58 2:17:19 49.-M30-39
177. Duja Dariusz 0 POL WOLA GUTOWSKA 4:37:05 2:22:06 1.-M70-++
178. Grochowski Grzegorz 61 POL WARSZAWA 4:37:30 2:25:45 31.-M50-59
179. Bochenek Jacek 68 POL SKOCZÓW 4:37:38 2:14:32 62.-M40-49
180. Tatuśko Tomasz 68 POL KRAKÓW 4:38:18 2:12:31 63.-M40-49
181. Baran Mateusz 89 POL SZYMBARK 4:38:45 1:57:21 26.-M18-29
182. Forczek Miłosz 80 POL GORLICE 4:39:23 2:11:14 50.-M30-39
183. Rzeszótko Tomasz 80 POL ALWERNIA 4:39:24 2:11:15 51.-M30-39
184. Kwiatek Jan 50 POL SZYMBARK 4:40:09 2:18:24 12.-M60-69
185. Wnęk Adam 65 POL NOWY TARG 4:42:18 2:23:30 32.-M50-59
186. Dybaś Jacek 84 POL GORLICE 4:44:17 2:18:56 52.-M30-39
187. Sądel Michał 86 POL BOCHNIA 4:45:24 2:04:30 27.-M18-29
188. Wiedermann Krzysztof 77 POL KOBYLANY 4:45:25 2:20:05 53.-M30-39
189. Oleksy Jaroslaw 59 POL TYMBARK 4:45:25 2:20:06 33.-M50-59
190. Goebel Adam 65 POL KRAKÓW 4:46:35 2:17:25 34.-M50-59
191. Banas Tomasz 77 POL KRAKOW 4:47:06 2:14:19 54.-M30-39
192. Tischner Marcin 93 POL STARY SĄCZ 4:48:55 2:29:49 28.-M18-29
193. Banasik Paweł 63 POL RADOM 4:49:21 2:29:02 35.-M50-59
194. Nowak Marek 57 POL WIELICZKA 4:52:34 2:21:51 36.-M50-59
195. Jackowski Jacek 72 POL JAROSŁAW 4:52:54 2:23:42 64.-M40-49
196. Klara Łukasz 78 POL KOBYLANKA 4:54:03 2:18:05 55.-M30-39
197. Moczynski Leszek 51 POL BYDGOSZCZ 4:55:28 2:22:54 13.-M60-69
198. Maras Ladislav 63 SVK MARAS TEAM PREŠOV 4:55:43 2:35:17 37.-M50-59
199. Hyziak Jakub 71 POL GORLICE 4:57:40 2:21:18 65.-M40-49
200. Wietecha Paweł 81 POL JASŁO 4:58:59 2:26:28 56.-M30-39
201. Maciechowski Łukasz 85 POL RZESZÓW 4:59:00 2:26:10 57.-M30-39
202. Dubanik Zbigniew 57 POL DĘBICA 4:59:46 2:29:44 38.-M50-59
203. Bajas Dariusz 63 POL ŁÓDŻ 5:02:42 2:26:59 39.-M50-59
204. Tyka Edward 43 POL ŚWIĘTOCHŁOWICE 5:03:21 2:22:02 2.-M70-++
205. Okarma Wojtek 84 POL WARZYCE 5:03:37 2:26:10 58.-M30-39
206. Maćkowski Rafał 95 POL PIWNICZNA ZDRÓJ 5:04:10 2:15:50 29.-M18-29
207. Doniec Sebastian 79 POL JASŁO 5:04:10 2:20:46 59.-M30-39
208. Kwaśny Jerzy 73 POL BRZYSKA 5:04:54 2:27:54 66.-M40-49
209. Jamro Leopold 42 POL GORLICE 5:07:28 2:23:48 3.-M70-++
210. Horszczaruk Jacek 67 POL WARSZAWA 5:08:39 2:28:30 67.-M40-49
211. Czochór Wojciech 64 POL SZYMBARK 5:08:51 2:25:10 40.-M50-59
212. Moskal Andrzej 54 POL BIECZ 5:08:52 2:25:08 14.-M60-69
213. Zając Ireneusz 52 POL BIECZ 5:10:47 2:33:28 15.-M60-69
214. Szaton Bogusław 69 POL CZELADŹ 5:10:47 2:33:28 68.-M40-49
215. Liszka Jerzy 61 POL GORLICE 5:10:47 2:33:28 41.-M50-59
216. Żmojda Dariusz 80 POL PRUSZKÓW 5:26:57 2:41:59 60.-M30-39
217. Koperstyński Zbigniew 53 POL STALOWA WOLA 5:33:14 2:41:28 16.-M60-69
218. Jagodzki Daniel 85 POL KIELCE 5:33:15 2:19:25 61.-M30-39
219. Weżgowiec Jacek 67 POL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 5:36:34 2:46:47 69.-M40-49
220. Maculewicz Marcin 72 POL KIELCE 5:50:55 2:57:57 70.-M40-49
221. Madej Józef 51 POL OŚWIĘCIM 5:52:19 2:51:36 17.-M60-69
|