12. Bieg Rzeźnika - Komańcza - Ustrzyki Górne, 5. 6. 2015
zdroj: http://wyniki.b4sport.pl/
Absolútne poradie 77,7km (2-čl. družstvá)
##. meno/meno štát klub/klub hh:mm:ss ##.-kt 16,7km 32,1km 56,1km 68,8km 77,7km
1. Łączak Magdalena/Dybek Paweł POL SALOMON SUUNTO TEAM 8:22:56 1.-FM 1:43:08 1:27:03 2:13:08 1:46:07 1:13:30
2. Książkiewicz Piotr/Bętkowski Piotr POL CITY TRAIL TEAM 1 8:43:11 1.-MM 1:30:17 1:22:36 2:10:02 1:53:50 1:46:26
3. Klisz Tomasz/Michulec Jacek POL THE NORTH FACE 8:45:53 2.-MM 1:40:45 1:23:00 2:18:56 2:05:03 1:18:09
4. Gacki Robert/Włodarkiewicz Dominik POL CITY TRAIL TEAM 2 8:57:21 3.-MM 1:30:09 1:22:45 2:19:07 2:02:05 1:43:15
5. Majewicz Filip/Białobrzeski Sebastian POL GLOBALRUNNERS 9:05:12 4.-MM 1:52:27 1:44:10 2:12:59 1:57:27 1:18:09
6. Grudzień Kamil/Kuczewski Tomasz POL KW LUBLIN 9:14:28 5.-MM 1:47:56 1:30:15 2:26:15 2:03:59 1:26:03
7. Kołder Tomasz/Probst Wojciech POL PAKO TEAM CIESZYN 9:18:08 6.-MM 1:46:34 1:28:34 2:33:31 2:07:55 1:21:34
8. Skrzyniarz Marek/Pogorzelski Krzysztof POL KRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCY 9:18:40 7.-MM 1:44:12 1:27:42 2:35:35 2:08:04 1:23:07
9. Dworak Maciej/Łużyński Tomasz POL JACEK BIEGA RUNNING TEAM/TT SZCZECIN 9:21:31 8.-MM 1:41:26 1:27:12 2:34:23 2:12:39 1:25:51
10. Klich Kamil/Kołodziejczyk Michał POL ULTRASPIRE POLSKA 9:24:04 9.-MM 1:45:10 1:30:32 2:32:31 2:08:28 1:27:23
11. Wiernusz Krzysztof/Komisarz Tomasz POL TRZEŹWI DO METY 9:26:34 10.-MM 1:46:28 1:28:04 2:31:31 2:07:57 1:32:34
12. Waldon Krzysztof/Baranowski Arkadiusz POL HRMAX ŻORY/MULTIMA BIELSKO TEAM 9:36:45 11.-MM 1:45:00 1:31:39 2:39:46 2:12:08 1:28:12
13. Tokarz Andrzej/Szkaradek Mariusz POL RÓB TO CO KOCHASZ 9:40:29 12.-MM 1:46:08 1:28:42 2:35:46 2:17:31 1:32:22
14. Banak Jacek/Brzoza Piotr POL B&B KIELCE TEM 9:51:02 13.-MM 1:45:58 1:27:02 2:43:31 2:22:11 1:32:20
15. Brzeszkiewicz Michał/Dąbrowski Kamil POL BIEGIEM PO PIWO 9:51:45 14.-MM 1:49:08 1:32:00 2:43:31 2:17:54 1:29:12
16. Łoziński Łukasz/Wołosewicz Daniel POL TT SZCZECIN/WROCŁAW HARDCORE 9:55:21 15.-MM 2:00:04 1:39:51 2:37:37 2:08:25 1:29:24
17. Czyż Michał/Aid Patryk POL SPORT GURU 9:57:55 16.-MM 1:49:40 1:34:37 2:42:55 2:19:01 1:31:42
18. Szczotka Paweł/Bułanow Leszek POL ODWAŻNI 9:58:49 17.-MM 1:52:28 1:30:25 2:39:42 2:23:45 1:32:29
19. Chajdaś Mateusz/Groch Łukasz POL SAPERZY 10:01:33 18.-MM 1:55:29 1:32:04 2:44:16 2:16:43 1:33:01
20. Pożak Grzegorz/Dessauer Wioletta POL LUBARTÓW BIEGA 10:01:44 2.-FM 2:10:55 1:40:39 2:37:05 2:09:28 1:23:37
21. Sacewicz Marek/Filipowski Dariusz POL RUNEXPERT TEAM 10:03:53 19.-MM 1:46:25 1:28:45 2:45:58 2:19:02 1:43:43
22. Skraba Michał/Łęcka Agnieszka POL ULTRARAT 10:05:27 3.-FM 1:52:39 1:33:08 2:40:46 2:20:52 1:38:02
23. Pikuła Marcin/Prejznar Marcin POL MTB MOSIR DUKLA-EULER HERMES RUNNERS TEAM 10:07:05 20.-MM 1:47:53 1:33:22 2:51:28 2:20:38 1:33:44
24. Boguta Gaweł/Cieślawski Jan POL NAPIERAJ.PL 10:07:41 21.-MM 1:52:31 1:33:19 2:41:33 2:15:47 1:44:31
25. Mazurkiewicz Tomasz/Dziuban Łukasz POL GOPR/ZAPOROWY MARATON 10:08:36 22.-MM 1:53:59 1:35:46 2:42:10 2:22:34 1:34:07
26. Bojka Piotr/Urbański Robert POL AZS AWFIS GDAŃSK WIOŚLARZE 10:09:57 23.-MM 1:55:14 1:36:29 2:31:09 2:25:16 1:41:49
27. Ostrowska-Dołęgowska Magdalena/Dołęgowski Krzysztof POL INOV-8 TEAM 10:09:57 4.-FM 2:07:12 1:41:07 2:36:30 2:09:31 1:35:37
28. Korzeniowski Tomasz/Olek Marcin POL YULO RUN TEAM SIEDLCE I 10:11:41 24.-MM 1:56:41 1:33:56 2:41:45 2:24:45 1:34:34
29. Timofiejuk Paweł/Snarski Bogdan POL PIWOŻŁOPY 10:15:03 25.-MM 1:49:39 1:37:40 2:45:52 2:23:10 1:38:42
30. Wahl Daniel/Miler Marcin POL LOCOMOTIVE 10:15:34 26.-MM 1:58:02 1:34:14 2:41:46 2:21:59 1:39:33
31. Pieprzycki Adam/Olek Paweł POL SIWY DYM 10:17:27 27.-MM 1:59:08 1:37:31 2:49:05 2:17:39 1:34:04
32. Reczek Sebastian/Ratowski Marek POL SEBA&MAREK 10:20:30 28.-MM 1:51:07 1:35:23 2:51:39 2:22:46 1:39:35
33. Grabiec Marcin/Ignatowicz Marcin POL JEDI TEAM 10:27:28 29.-MM 2:06:56 1:40:18 2:38:53 2:28:12 1:33:09
34. Kwiatkowski Adrian/Krawczyk Agnieszka POL 12TRI.PL 10:28:50 5.-FM 2:03:38 1:39:30 2:44:47 2:21:20 1:39:35
35. Pajdosz Rafał/Zmorzyński Jakub POL ALETEMPEM BIAŁA BIEGNIE 10:31:00 30.-MM 1:58:39 1:43:58 2:43:36 2:26:05 1:38:42
36. Barczentewicz Kamil/Krzyszczak Jaromir POL OFIARY TRENERA GRUDNIA 10:31:53 31.-MM 1:59:04 1:38:38 2:47:19 2:30:54 1:35:58
37. Czekaj Maciej/Gadecki Artur POL SIEBIEGA KIELCE 10:38:16 32.-MM 1:58:10 1:44:03 2:50:18 2:25:31 1:40:14
38. Januszczak Tomasz/Binowski Grzegorz POL GOPR BIESZCZADY KRASNALE Z DOLINY SANU 10:39:50 33.-MM 1:53:58 1:35:49 2:57:09 2:30:09 1:42:45
39. Świerczyński Kacper/Owsiński Andrzej POL ACCENTURE 10:41:09 34.-MM 1:48:13 1:34:42 2:53:10 2:36:59 1:48:05
40. Worch Paweł/Najberg Michał POL BYLEDOBIEC ANIN 10:43:29 35.-MM 1:57:18 1:47:35 2:52:04 2:26:28 1:40:04
41. Przybyła Marcin/Nowak Aleksander POL NUTREND TEAM 10:44:12 36.-MM 1:55:46 1:44:23 2:53:14 2:27:11 1:43:38
42. Półtorak Krzysztof/Stykowski Sławomir POL MIŚKI 10:46:30 37.-MM 2:00:09 1:39:56 2:54:04 2:31:19 1:41:02
43. Stefański Krystian/Bednarz Tomasz POL TO BE DECIDED 10:52:29 38.-MM 1:57:57 1:43:58 2:55:04 2:33:17 1:42:13
44. Sawa Jarosław/Puła Waldemar POL CONCRETE TEAM LUBLIN 10:55:31 39.-MM 1:59:02 1:38:59 3:02:40 2:37:57 1:36:53
45. Paszczak Alicja/Paszczak Artur POL KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWA 10:56:41 6.-FM 2:03:48 1:44:20 2:53:32 2:28:22 1:46:39
46. Dybiżbański Wojciech/Myślak Piotr POL OWOCOWE DYDOLE 10:57:00 40.-MM 1:48:50 1:30:44 2:58:27 2:58:35 1:40:24
47. Wojciechowski Wojciech/Maj Grzegorz POL LOŻA SZYDERCÓW 10:59:15 41.-MM 2:02:34 1:41:02 2:56:45 2:34:58 1:43:56
48. Leszczyński Marcin/Mildner Dariusz POL BANK SPÓŁDZIELCZY W JASTRZĘBIU ZDROJU 10:59:20 42.-MM 2:01:53 2:03:28 2:54:00 2:23:38 1:36:21
49. Majchrzak Tymoteusz/Jaroński Jacek POL ZAPIERDALACZE.PL1 10:59:21 43.-MM 2:07:13 1:43:51 2:57:56 2:27:14 1:43:07
50. Lisak Krzysztof/Szopa Marek POL OTK RZEŹNIK 11:00:02 44.-MM 2:01:43 1:52:34 2:51:07 2:32:45 1:41:53
51. Żaba Igor/Kazimierczak Michał POL TEAM 3 11:01:59 45.-MM 2:02:38 1:55:20 2:57:09 2:26:57 1:39:55
52. Krawczak Paulina/Banaszek Adam POL BIEGUSIEM.PL 11:02:51 7.-FM 2:15:49 1:44:00 3:01:31 2:28:11 1:33:20
53. Szydłowski Jacek/Łukasiak Marcin POL JACEK I MARCIN 11:03:43 46.-MM 1:57:40 1:40:41 3:02:31 2:34:35 1:48:16
54. Łątkowski Maciej/Marszałek Sławomir POL RUN TIMES-TEAM I 11:06:45 47.-MM 1:57:55 1:48:35 2:59:47 2:33:03 1:47:25
55. Kąkol Łukasz/Wydra Paulina POL 1980 11:06:46 8.-FM 2:03:17 1:39:35 3:04:50 2:37:15 1:41:49
56. Rokicki Piotr/Cebula Leszek POL POKRAKI 11:09:27 48.-MM 2:15:01 1:45:14 2:55:51 2:35:21 1:38:00
57. Basis Marcin/Kubacz Norbert POL BIEGAM NATURALNIE 11:09:44 49.-MM 2:06:51 1:39:58 2:41:32 2:46:18 1:55:05
58. Błędowski Jakub/Kajak Mirosław POL TRUCHTACZ.PL K + M 11:10:09 50.-MM 1:59:01 1:43:30 2:54:21 2:39:12 1:54:05
59. Kurzawa Sławomir/Piszczatowski Wojciech POL ORANGE POLSKA 3 11:10:49 51.-MM 2:08:25 1:42:34 2:58:51 2:41:52 1:39:07
60. Jakubaszek Monika/Matejczuk Agata POL KS ALASKA ŁÓDŹ/SPARTEZ 11:11:50 1.-FF 1:59:14 1:47:30 2:58:10 2:46:14 1:40:42
61. Tęcza Artur/Grupa Marcin POL ULTRA77 11:13:15 52.-MM 2:09:52 1:44:41 2:53:59 2:40:00 1:44:43
62. Roliński Wojciech/Frydrych Artur POL BEZ NAZWY 11:13:27 53.-MM 1:59:47 1:42:41 2:51:18 2:36:28 2:03:13
63. Niedźwiedź Tomasz/Kwaśniewski Hubert POL SIŁA OGRA TRAIL TEAM 11:13:45 54.-MM 2:12:26 1:50:07 3:07:59 2:24:23 1:38:50
64. Trzcieliński Roman/Bernacki Eugeniusz POL PSY WARSZAWA 11:14:43 55.-MM 2:02:45 1:46:28 3:04:57 2:35:57 1:44:36
65. Kubieniec Grzegorz/Laskowski Tomasz POL EKOLOGIK 11:16:42 56.-MM 2:10:31 2:02:40 3:00:51 2:29:29 1:33:11
66. Piłka Jarosław/Szyszka Sebastian POL TRUCHTACZ.PL 11:17:32 57.-MM 2:03:29 1:43:17 3:00:10 2:39:17 1:51:19
67. Lasota Grzegorz/Baćmaga Grzegorz POL ULTRA TEAM RADOM 11:18:00 58.-MM 1:58:21 1:43:38 3:05:27 2:41:27 1:49:07
68. Krasoń Marcin/Jaskowska Bożena POL NATURAL BORN PĄPKINS 11:18:22 9.-FM 2:06:37 1:43:27 2:55:11 2:31:57 2:01:10
69. Kużniak Marcin/Kuter Krzysztof POL ZNUDZENI CHODZENIEM 11:19:47 59.-MM 2:08:50 1:49:40 2:58:58 2:38:34 1:43:45
70. Krupa Grzegorz/Franaszczuk Wojciech POL GÓRSKI PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI/SPORTOWA PACZKA 11:20:42 60.-MM 2:03:38 1:43:58 3:12:14 2:40:33 1:40:19
71. Blados Tomasz/Łukasiewicz Maciej POL WARSZAWIAKY 11:21:42 61.-MM 1:46:05 1:28:57 3:06:14 2:46:43 2:13:43
72. Pietrasiak Janusz/Sabanda Witold POL PGE TEAM 11:22:15 62.-MM 1:54:36 1:43:14 3:03:11 2:55:57 1:45:17
73. Walenda Arkadiusz/Olejnik Sylwester POL VEGE ULTRA RUNNERS 11:23:14 63.-MM 1:59:56 1:44:02 3:05:07 2:42:45 1:51:24
74. Rzeszótko Leszek/Dybalski Mariusz POL POWERADE-5 11:24:02 64.-MM 2:02:25 1:44:34 3:03:35 2:46:31 1:46:57
75. Muszyński Krzysztof/Galla Jacek POL ON-SIGHT/RAJDKONWALII.PL 11:25:15 65.-MM 2:20:29 1:47:59 3:00:07 2:41:03 1:35:37
76. Baraniak Radosław/Darski Rafał POL COFEN 11:25:47 66.-MM 2:00:03 1:54:21 2:56:52 2:43:36 1:50:55
77. Gątarz Marek/Lisiecki Bartosz POL PS 23 11:26:24 67.-MM 2:02:47 1:46:01 3:00:54 2:46:04 1:50:38
78. Zys Marcin/Ostrowski Michał POL BUBUSIE TEAM 11:27:44 68.-MM 2:14:00 1:47:44 3:04:03 2:37:07 1:44:50
79. Krzemiński Marcin/Pasieczny Robert POL SPRINT GORZYCE 11:30:43 69.-MM 2:03:34 1:46:49 3:01:52 2:48:57 1:49:31
80. Jurga Marcin/Wrzosek Michał POL NIGHT RUNNERS TEAM KOŚCIAN 11:32:09 70.-MM 2:09:09 1:45:04 3:11:18 2:37:57 1:48:41
81. Pajunen Pekka/Toivanen Antti POL TRAILBUSTERS 11:32:50 71.-MM 2:00:35 1:47:16 3:08:54 2:50:26 1:45:39
82. Baranowski Andrzej/Konopko Artur POL POLNE ZAPIERDALACZKI 11:33:19 72.-MM 2:04:53 2:00:40 2:49:18 2:51:45 1:46:43
83. Orłów Jakub/Ptak Radosław POL TRENUJEMY NA HOŁDACH 11:34:18 73.-MM 2:29:42 1:59:07 3:05:41 2:17:22 1:42:26
84. Czado Waldemar/Dębicki Zdzisław POL GOPR BIESZCZADY 01 11:35:08 74.-MM 1:58:38 1:44:26 3:11:05 2:44:07 1:56:52
85. Andrzejczuk Marzena/Basiński Piotr POL RUNPLANET TEAM 11:35:34 10.-FM 2:04:42 1:47:30 3:19:16 2:40:46 1:43:20
86. Gierula Robert/Radon Mariusz POL GORSKA PRZYGODA 11:36:03 75.-MM 2:04:39 1:44:19 3:08:46 2:52:43 1:45:36
87. Wiśniewska Martyna/Szczepański Łukasz POL TRICITY TRAIL 11:36:05 11.-FM 2:15:13 1:46:33 3:00:18 2:42:08 1:51:53
88. Węgrzyn Krztsztof/Surowiec Grzegorz POL DWA GEPARDY 11:39:58 76.-MM 2:03:14 1:45:56 3:11:26 2:51:47 1:47:35
89. Wolny Krzysztof/Smoll Tomasz POL ŚFAGRY 11:40:26 77.-MM 1:58:54 1:44:17 3:09:09 2:45:33 2:02:33
90. Linek Michał/Sławska Anna POL CLEAREX 2 11:41:21 12.-FM 2:09:06 1:53:32 3:05:23 2:35:53 1:57:27
91. Kwietniewski Mariusz/Jóźwiak Michał POL WIO TEAM 11:41:37 78.-MM 2:06:40 1:47:56 3:10:22 2:42:45 1:53:54
92. Kujawski Bartek/Kujawski Bogusław POL GRUPETTO GORLICE 11:42:09 79.-MM 1:53:07 1:43:08 3:07:33 2:54:06 2:04:15
93. Jachym Marcin/Murak Robert POL PATHFINDERS 11:42:50 80.-MM 2:19:18 1:52:09 3:09:57 2:35:12 1:46:14
94. Stawowski Piotr/Sobczak Witek POL RYŚ&MIŚ 11:42:57 81.-MM 2:00:39 1:50:08 3:02:28 2:48:22 2:01:20
95. Korpak Piotr/Kusak Paweł POL TEAM MOTIVATO 11:43:38 82.-MM 2:10:52 1:48:45 3:05:55 2:46:17 1:51:49
96. Mrugała Monika/Cioch Paweł POL PLOTSERWIS TEAM 11:44:21 13.-FM 2:10:35 1:54:00 3:20:44 2:35:28 1:43:34
97. Kaczmarek Piotr/Piechota Krzysztof POL SZWLA/RUNNERSGO TEAM 11:44:57 83.-MM 1:59:31 1:42:51 3:16:56 2:51:53 1:53:46
98. Olesiejuk Michał/Grębowiec Mateusz POL TSA TENCZA SANDOMIERZ 11:45:24 84.-MM 2:07:08 1:48:55 3:10:46 2:46:53 1:51:42
99. Pawłowski Witold/Zalewski Dariusz POL BAMBARYŁA TEAM 11:46:08 85.-MM 2:06:52 1:45:24 3:08:47 2:51:05 1:54:00
100. Bieniecka Anna/Faron Agnieszka POL SZALONE KOZICE 11:46:41 2.-FF 2:05:22 1:50:37 3:09:20 2:44:59 1:56:23
101. Lewandowski Wojciech/Świda Adam POL GET RUN 11:46:44 86.-MM 1:58:00 2:00:55 3:24:02 2:43:14 1:40:33
102. Nowakowski Jerzy/Nastała Lucjan POL KOCIEWIAKI 11:46:45 87.-MM 1:47:58 1:33:41 3:14:36 3:02:02 2:08:28
103. Markowski Tomasz/Grabowski Maciej POL RYKOWISKO 11:46:48 88.-MM 2:07:57 1:47:04 3:09:11 2:46:33 1:56:03
104. Pitas Andrzej/Flak Łukasz POL ZAPIERDALACZE.PL 2 11:46:51 89.-MM 2:05:42 1:45:19 3:16:45 2:48:52 1:50:13
105. Łosiewicz Mariusz/Bałchanowski Michał POL ZA MGŁĄ 11:46:59 90.-MM 2:10:38 1:44:06 3:04:47 2:45:41 2:01:47
106. Paprocki Krzysztof/Szymański Arkadiusz POL ŁYSE PAŁY 11:47:11 91.-MM 2:00:44 1:48:52 3:14:35 2:48:28 1:54:32
107. Antoniewicz Jacek/Wojciechowski Ireneusz POL ANTON I IRAS 11:47:24 92.-MM 2:00:06 1:48:07 3:11:23 2:52:35 1:55:13
108. Niżnik Marcin/Michalski Arkadiusz POL WATAHA 11:47:35 93.-MM 2:11:33 1:52:01 3:06:55 2:41:45 1:55:21
109. Konieczny Mariusz/Szybiak Waldemar POL AGONA W&M 11:47:41 94.-MM 2:01:45 1:44:24 3:12:06 2:52:23 1:57:03
110. Dolczewski Dariusz/Wojtas Janusz POL POCZTA POLSKA 11:47:55 95.-MM 2:11:10 1:47:30 3:08:11 2:49:29 1:51:35
111. Jeka Mateusz/Jaracz Radosław POL PRZEDKILIANEM 11:48:06 96.-MM 1:58:41 1:47:17 3:05:28 2:52:35 2:04:05
112. Świdziński Tomasz/Jachacz Maciej POL VEGE RUNNERS 11:48:25 97.-MM 2:11:00 1:49:18 3:02:47 2:51:59 1:53:21
113. Szymański Paweł/Kuśnierz Paweł POL POZNAŃSKIE KOZŁY 11:48:37 98.-MM 2:17:43 1:53:36 3:08:29 2:48:24 1:40:25
114. Białek Michał/Mikołajczyk Radosław POL JWK 11:49:20 99.-MM 2:12:02 1:47:13 3:16:05 2:39:52 1:54:08
115. Krawczak Kamil/Piecek Józef POL BIEGUSIEM.PL 11:51:16 100.-MM 2:16:00 1:43:48 2:59:20 2:50:13 2:01:55
116. Sobol Tomasz/Thomann Jacek POL JCOMMERCE ESKY RALLY TEAM 11:52:02 101.-MM 2:14:19 1:54:02 3:15:33 2:33:19 1:54:49
117. Soczomski Grzegorz/Miszczak Szymon POL DZIADKI DADZĄ RADĘ 11:52:04 102.-MM 2:08:23 1:50:00 3:13:12 2:46:00 1:54:29
118. Jaworski Daniel/Jaworski Konrad POL TRYBUCI 11:52:09 103.-MM 1:52:26 1:44:06 3:17:03 2:58:15 2:00:19
119. Melcer Katarzyna/Woszczyło Radosław POL BYLE DO BEREHÓW 11:53:02 14.-FM 2:11:36 1:48:40 3:22:40 2:35:25 1:54:41
120. Śliwka Cezary/Ściubeł Michał POL DWAJ ZGRYŹLIWI TETRYCY 11:53:05 104.-MM 2:15:25 1:47:29 3:05:30 2:49:16 1:55:25
121. Wołoszyn Ryszard/Wołoszyn Czesław POL WRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIE 11:53:21 105.-MM 2:14:39 1:51:18 3:00:15 2:54:57 1:52:12
122. Kochaniak Agnieszka/Siwoń Ewa POL SMASHING PĄPKINS-MATKI DWIE 11:54:37 3.-FF 2:19:26 1:51:56 3:11:16 2:39:32 1:52:27
123. Pilecki Maciej/Paluszkiewicz Robert POL XY 11:55:22 106.-MM 2:05:17 1:48:01 3:06:19 2:43:50 2:11:55
124. Domagała Remigiusz/Lang Aleksander POL OBOZYBIEGOWE.PL 11:55:26 107.-MM 2:11:31 1:48:16 3:03:35 2:48:54 2:03:10
125. Organ Jakub/Leszczuk Justyna POL JAK MUSTANGI! 11:55:35 15.-FM 2:20:05 1:52:07 3:10:08 2:48:42 1:44:33
126. Benesz Robert/Maliszewski Jacek POL CZAR DZIEWICTWA 11:55:54 108.-MM 2:15:15 1:56:33 3:14:44 2:43:08 1:46:14
127. Krasinski Wojciech/Zdonek Jaroslaw POL TRI4FUN TRIATHLON TEAM PIASECZNO 11:57:40 109.-MM 2:05:06 1:45:23 3:07:33 2:56:05 2:03:33
128. Pieniążek Sławomir/Szewczyk Jakub POL ZACIER 11:57:51 110.-MM 2:15:47 1:47:38 3:12:53 2:47:00 1:54:33
129. Bruź Filip/Jackowiak Michał POL AMK COPERNICUS 11:58:23 111.-MM 2:04:38 1:54:01 3:22:44 2:52:34 1:44:26
130. Wenta Marta/Dziuma Arkadiusz POL RÓŻOWE MISIACZKI & ŚWINKA RAĆKA TEAM 11:58:34 16.-FM 2:08:17 1:50:33 3:18:31 2:46:30 1:54:43
131. Zagata Marcin/Mazur Tomasz POL ZESPÓŁ CHUDEJ GOLENI 11:58:43 112.-MM 2:03:59 1:47:03 3:02:47 3:07:28 1:57:26
132. Bochyński Rafał/Troszczyński Przemysław POL ULTRAMARATHON TEAM 11:58:54 113.-MM 2:10:24 1:48:54 3:13:11 2:44:14 2:02:11
133. Kowalska Katarzyna/Pękala Michał POL KISS OR KILL 11:59:04 17.-FM 2:15:22 1:51:23 3:08:04 2:48:43 1:55:32
134. Makowski Jan/Makowski Michał POL DZIKIE DZIKI 11:59:04 114.-MM 2:06:24 1:56:29 3:19:50 2:46:50 1:49:31
135. Choiński Paweł/Giełda Jędrzej POL SMASHING PĄPKINS-IS IT FAR? KEEP RUNNING! 11:59:53 115.-MM 2:03:22 1:49:36 3:25:07 2:41:32 2:00:16
136. Janczak Waldemar/Opozda Michał POL TOŁHAJE 12:00:33 116.-MM 2:15:54 1:53:44 3:13:22 2:49:41 1:47:52
137. Szydłak Dariusz/Oczoś Krzysztof POL XTR-TEAM 12:01:54 117.-MM 2:11:24 1:55:18 3:12:54 2:45:02 1:57:16
138. Kupczak Grzegorz/Zaremba Marek POL KAMIKADZE 12:03:46 118.-MM 2:25:11 1:51:55 3:07:28 2:45:13 1:53:59
139. Kamiński Michał/Gansel Patryk POL DALEKO JESZCZE ?? 12:04:06 119.-MM 2:12:42 1:53:04 3:18:04 2:45:15 1:55:01
140. Tyszkiewicz Agnieszka/Czeczott Małgorzata POL UKA ULTRAS RUNNERS 12:05:42 4.-FF 2:07:17 1:51:29 3:16:02 2:51:43 1:59:11
141. Dzierka Mariusz/Pindur Grzegorz POL BUNSCH 12:05:44 120.-MM 2:11:07 1:51:56 3:15:33 2:52:20 1:54:48
142. Kańka Mirosław/Półtorak Stanisław POL WYBIEGANE MAMY :) 12:06:57 121.-MM 2:23:21 1:53:59 3:22:22 2:39:20 1:47:55
143. Kielak Daniel/Truszkowski Damian POL NIGHT RUNNERS ALBATROS 12:08:08 122.-MM 1:55:27 1:44:06 3:07:05 3:00:53 2:20:37
144. Bąk Adam/Miniur Jacek POL SCYZORYKI 12:08:10 123.-MM 2:07:27 1:49:28 3:17:56 2:47:26 2:05:53
145. Józwiak Piotr/Kokotek Maciej POL KITA TEAM 12:08:45 124.-MM 2:09:34 1:46:31 3:18:00 2:56:33 1:58:07
146. Franczyk Robert/Mroczkowski Krystian POL BRZOZA@EDI TEAM 12:08:52 125.-MM 2:05:41 1:51:31 3:15:13 2:52:53 2:03:34
147. Reks Mirosław/Leszczyński Andrzej POL ENERGETYCZNE KABANOSY 12:10:08 126.-MM 2:06:49 1:50:04 3:07:41 2:46:01 2:19:33
148. Gołaj Karol/Wasik Robert POL CIĘTY JĘZYK 12:10:21 127.-MM 2:11:16 1:48:34 3:10:34 2:57:43 2:02:14
149. Słomiany Łukasz/Świętek Jakub POL PIANA Z PYSKA 12:10:25 128.-MM 2:17:30 1:50:54 3:19:04 2:59:46 1:43:11
150. Chmielewski Łukasz/Zieniewicz Wojciech POL EIGER.PL 12:10:50 129.-MM 2:12:38 1:58:18 3:17:52 2:53:51 1:48:11
151. Kąkol Zbigniew/Wnęk Paweł POL WATER TEAM 12:11:07 130.-MM 2:18:48 1:51:03 3:20:56 2:46:06 1:54:14
152. Pelpliński Piotr/Figura Marcin POL KWIDZYN RUN/INTEL RUNNER 12:11:07 130.-MM 2:25:37 1:56:20 3:10:53 2:49:04 1:49:13
153. Krawczyk Kamil/Makarczak Marek POL GAZ DO DECHY GOPR-BIESZCZADY 12:11:35 132.-MM 1:59:34 1:44:44 3:19:46 3:24:56 1:42:35
154. Tyburek Michał/Kociel Jarosław POL 69/79 12:11:44 133.-MM 2:05:38 1:47:47 3:09:31 3:09:32 1:59:16
155. Bednarczyk Jacek/Sambor Mariusz POL WUJEK BIEGA 12:14:01 134.-MM 2:12:39 1:58:28 3:22:07 2:50:46 1:50:01
156. Pawłowski Arkadiusz/Kotuła Arkadiusz POL SZYBKI I SZYBSZY 12:14:07 135.-MM 2:13:22 1:55:19 3:17:17 3:03:14 1:44:55
157. Galla Marek/Muszyński Marek POL VITAINSILICA 12:15:34 136.-MM 2:20:24 1:49:04 3:25:56 2:47:20 1:52:50
158. Wystrychowska Marzena/Świderek Jacek POL BO TAK 12:16:39 18.-FM 2:29:30 2:00:17 3:07:03 2:43:43 1:56:06
159. Krzeszowski Dariusz/Ciepły Michał POL BROWERZYŚCI BŁONIE 12:16:55 137.-MM 2:19:59 1:55:15 3:25:30 2:49:27 1:46:44
160. Grosse Paweł/Widłak Janusz POL HOME & MARKET 12:17:06 138.-MM 1:52:43 1:42:41 3:26:10 3:13:34 2:01:58
161. Górka Krzysztof/Pachoński Marcin POL CSRG I 12:17:52 139.-MM 2:07:25 1:59:29 3:11:00 2:53:06 2:06:52
162. Bartek Agnieszka/Smyk Robert POL NIGHT BUTCHERS 12:18:23 19.-FM 2:07:37 1:57:45 3:14:31 3:03:59 1:54:31
163. Jesionek Jarosław/Słaby Adam POL VEGAN RUNNERS 12:18:27 140.-MM 2:14:58 1:49:32 3:06:34 3:13:43 1:53:40
164. Gonciarz Andrzej/Dziadowiec Andrzej POL ANDRZEJ X 2 12:18:53 141.-MM 2:12:36 1:49:59 3:21:03 2:55:19 1:59:56
165. Orłowski Przemysław/Dąbrowski Dariusz POL TRIFIT.PL 12:19:06 142.-MM 2:09:39 1:46:00 3:19:11 3:02:01 2:02:15
166. Maćkowski Jędrzej/Bebelski Rafał POL ANALOGOWI 12:20:06 143.-MM 2:04:22 1:51:59 3:21:43 3:01:29 2:00:33
167. Stefanowicz Mariusz/Wawrzyn Tomasz POL STRANIERI 12:20:46 144.-MM 2:02:35 1:47:52 3:18:29 3:10:59 2:00:51
168. Rupniewski Tomasz/Michalak Mariusz POL INŻYNIER MAMOŃ 12:20:50 145.-MM 2:17:52 1:57:05 3:26:51 2:51:46 1:47:16
169. Pudło Marcin/Burzyński Mirosław POL GOPR BIESZCZADY/AKSU POLSKA 12:21:32 146.-MM 2:02:32 1:53:35 3:15:29 3:06:28 2:03:28
170. Kondas Arkadiusz/Gaś Piotr POL HUMANSPORT | RUNNINGBASTARDS.PL 12:24:03 147.-MM 2:21:11 1:56:39 3:15:39 2:52:28 1:58:06
171. Czerwiak Paweł/Jagodzki Daniel POL CK TEAM 12:24:08 148.-MM 2:15:07 2:08:59 3:09:22 2:52:28 1:58:12
172. Drozd Sławomir/Sladeczek Andrzej POL CORAZ LEPSI 12:24:12 149.-MM 1:55:06 1:41:43 3:24:01 3:19:57 2:03:25
173. Zając Jacek/Krzysztoń Grzegorz POL GMP LASY-KRAŚNIK 12:24:19 150.-MM 2:11:26 1:51:02 3:22:21 2:58:43 2:00:47
174. Białas Jarosław/Wójtowicz Grzegorz POL AUTOMATIKA POLICE 12:24:24 151.-MM 2:14:41 1:50:39 3:17:15 3:01:42 2:00:07
175. Chudyba Michał/Strzelecki Jacek POL GDAŃSK-MORENA 12:24:29 152.-MM 2:15:03 1:46:24 3:12:39 3:09:08 2:01:15
176. Cieśla Elżbieta/Cieśla Jarosław POL BIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWO 12:24:35 20.-FM 2:08:52 1:49:49 3:15:50 2:56:52 2:13:12
177. Głuchowski Jędrzej/Krupa Jan POL TTT TORTUGA 12:24:52 153.-MM 2:11:48 1:57:47 3:22:25 2:55:48 1:57:04
178. Poręba Eugeniusz/Śliwiński Andrzej POL MIECHÓW 12:25:55 154.-MM 2:24:17 2:10:41 3:12:02 2:40:14 1:58:41
179. Matuszewski Michał/Nowakowski Tomasz POL LUŹNE SZORTY 12:26:05 155.-MM 2:15:16 1:50:30 3:21:22 3:02:18 1:56:39
180. Kubicki Piotr/Robert Kłakulak POL ALPINISTA I ŻEGLARZ 12:26:24 156.-MM 3:05:24 1:02:56 3:14:32 2:54:03 2:09:29
181. Turlej Dariusz/Karpiński Robert POL SPARTANIE DOMATORZY 12:27:34 157.-MM 2:14:55 1:54:55 3:22:41 2:55:27 1:59:36
182. Ratkowski Wojciech/Wołyniec Wojciech POL AWFIS/GUMED GDAŃSK 12:28:22 158.-MM 2:24:24 1:50:51 3:07:15 3:02:30 2:03:22
183. Waloch Tomasz/Waloch Dariusz POL KIR 12:28:22 158.-MM 2:13:57 1:53:49 3:24:15 2:56:34 1:59:47
184. Niedźwiecki Marek/Kostkiewicz Sebastian POL SKIPARK.COM.PL 12:29:38 160.-MM 2:05:33 1:57:10 3:24:15 2:56:15 2:06:25
185. Smolarczyk Tomasz/Długosielski Piotr POL TY KRAKUSIE 12:29:44 161.-MM 2:05:35 1:49:46 3:15:58 3:09:23 2:09:02
186. Sowa Michał/Księżak Bartek POL BIEG SZLAK TRAFI :) 12:29:45 162.-MM 2:14:56 1:48:20 3:18:15 3:06:39 2:01:35
187. Oleksy Jarosław/Szewczyk Katarzyna POL LIMANOWA FORREST 12:30:33 21.-FM 2:10:44 1:54:21 3:25:45 2:59:57 1:59:46
188. Krupa Sławomir/Krupa Piotr POL BRAT I JA 12:30:58 163.-MM 2:15:42 1:55:29 3:22:40 3:06:00 1:51:07
189. Tokarczyk Marek/Chudzikiewicz Tomasz POL MT-SPORT TEAM 12:32:16 164.-MM 1:52:22 1:40:27 4:04:27 2:58:51 1:56:09
190. Pawłowski Jacek/Szwedek Krzysztof POL KS TĘCZA GDYNIA 12:32:27 165.-MM 2:04:46 1:51:14 3:22:26 3:20:44 1:53:17
191. Bednarz Bogdan/Ząbek Paweł POL ŻYWCEM ZABIEGANI 12:32:34 166.-MM 2:18:43 1:54:25 3:27:53 2:50:07 2:01:26
192. Sikora Jacek/Gwizdak Justyna POL WATER TEAM 12:32:50 22.-FM 2:26:28 2:02:15 3:09:02 2:50:26 2:04:39
193. Pysz Grzegorz/Tajak Tomasz POL HRMAX 12:33:45 167.-MM 2:07:19 1:51:18 3:17:02 3:01:41 2:16:25
194. Strużanowski Tomasz/Piwoński Arkadiusz POL TWARDE TORUŃSKIE PIERNIKI 12:34:25 168.-MM 2:10:48 1:47:46 3:13:32 3:11:52 2:10:27
195. Krzemiński Hubert Szczepan/Grycz Kamil POL MOTONEURONY 12:35:58 169.-MM 1:52:34 1:40:09 3:24:42 3:07:05 2:31:28
196. Lętowski Mariusz/Jaz Krzysztof POL KM TEAM 12:36:05 170.-MM 2:16:16 1:52:35 3:24:17 3:06:11 1:56:46
197. Nawrocki Przemek/Rycyk Maciej POL PANEWNICKIE DZIKI 12:36:07 171.-MM 2:06:43 1:48:41 3:15:02 3:14:47 2:10:54
198. Szczepek Łukasz/Kuduk Piotr POL BIESZCZADZKA WATAHA 12:36:17 172.-MM 2:07:49 1:51:03 3:12:05 3:03:06 2:22:14
199. Asperski Michał/Piotr Kurpika POL ADVENTURE24 12:36:25 173.-MM 2:20:13 1:52:30 3:15:51 2:53:05 2:14:46
200. Zawadzki Mariusz/Artur Żywczak POL KRAKUSY 12:36:33 174.-MM 2:20:19 1:51:01 3:24:41 3:03:17 1:57:15
201. Olesiak Grzegorz/Mackiewicz Mariusz POL LENIWE TYGRYSY 12:36:36 175.-MM 2:07:45 1:50:50 3:15:37 3:06:25 2:15:59
202. Wuwer Mariusz/Bienioszek Katarzyna POL DAMY RADĘ 12:37:22 23.-FM 2:15:00 1:49:08 3:21:51 2:57:37 2:13:46
203. Pyszko Mariusz/Rubikowski Jacek POL HARPAGANY 12:37:50 176.-MM 2:32:01 1:51:33 3:14:31 3:01:54 1:57:51
204. Kaczmarski Jarosław/Cieślik Maciej POL PT CROSSE TEAM 12:38:57 177.-MM 2:10:34 1:50:03 3:10:37 3:14:41 2:13:02
205. Frankiewicz Maciej/Ignaszewski Przemysław POL GRUPA MALBORK 12:38:58 178.-MM 2:14:42 1:51:07 3:29:41 3:04:37 1:58:51
206. Kamińska Jolanta/Kamiński Robert POL KIERUNEK WOŁOSATE ! 12:39:25 24.-FM 2:12:43 1:53:02 3:26:08 3:01:21 2:06:11
207. Śmiechowicz Filip/Dragan Grzegorz POL LUBLIN 12:39:39 179.-MM 2:16:23 1:51:22 3:29:59 3:10:32 1:51:23
208. Kołodziejski Jarek/Kubarek Łukasz POL NIGDY W ŻYCIU NIE BIEGNĘ HARDCORE'A 12:39:41 180.-MM 2:39:03 2:09:42 3:22:32 2:49:36 1:38:48
209. Brygier Jacek/Laskowski Szymon POL NIGHT TKKF RUNNERS 12:39:50 181.-MM 2:00:33 1:51:20 3:20:16 3:15:28 2:12:13
210. Szotowicz Sebastian/Balmowski Radosław POL SZWLA STARGARD SZCZECIŃSKI 12:41:10 182.-MM 2:12:53 1:57:29 3:27:20 3:03:54 1:59:34
211. Klarecki Adrian/Król Maciej POL ASTMA TEAM 12:41:15 183.-MM 2:15:00 1:51:56 3:26:26 3:04:44 2:03:09
212. Kłopocki Jan/Krempa Mateusz POL WPISZ COKOLWIEK. 12:41:33 184.-MM 2:36:03 2:07:20 3:19:23 2:53:57 1:44:50
213. Puskarczyk Wojciech/Piórecki Michał POL TARAHUMARA 12:42:00 185.-MM 2:31:32 1:56:01 3:13:48 3:03:39 1:57:00
214. Bojko Filip/Szydłowska Małgorzata POL PAN PSAKOMANDOSA I ZIOM 12:43:06 25.-FM 2:28:49 1:52:31 3:26:48 2:50:06 2:04:52
215. Josypenko Jędrzej/Teleon Piotr POL JACEKBIEGA RUNNING TEAM 12:43:33 186.-MM 2:10:15 1:49:20 3:25:49 3:09:03 2:09:06
216. Janik Tomasz/Terczyński Paweł POL ORANGE POLSKA 2 12:43:57 187.-MM 2:18:39 1:52:49 3:18:46 3:11:20 2:02:23
217. Turosz Zbigniew/Pikor Jacek POL BIEGUSIEM.PL 12:44:04 188.-MM 2:18:30 1:57:52 3:27:50 2:54:19 2:05:33
218. Niemiro Paweł/Niemiro Dominika POL JAGODOWO-KALINOWY TEAM 12:44:19 26.-FM 2:27:30 1:58:06 3:19:52 2:56:00 2:02:51
219. Chabrowski Paweł/Kulesza Robert POL PIĘŚCIARZE 12:46:05 189.-MM 2:15:20 1:48:59 3:11:56 3:08:55 2:20:55
220. Hihnala Tero/Lassheikki Petri POL TORNE?DALS RUNNERS 12:46:20 190.-MM 1:59:44 2:05:35 3:35:15 3:12:29 1:53:17
221. Sura Arkadiusz/Kolowca Jacek POL GRUBY JACEK 12:46:39 191.-MM 2:10:06 1:43:33 3:25:35 3:10:23 2:17:02
222. Przemysław Targosz/Sławomir Gawlik POL HIT THE TRAIL 12:46:49 192.-MM 2:10:02 1:53:25 3:19:21 3:08:36 2:15:25
223. Koza Jan/Jarema Maciek POL LOKOMOTIV MAJDAN 12:46:55 193.-MM 2:11:06 1:52:39 3:28:53 3:14:41 1:59:36
224. Litwin Jan/Maśluszczak Mateusz POL TRISFERA NA GIGANCIE 12:47:28 194.-MM 2:07:42 1:54:52 3:10:00 3:12:30 2:22:24
225. Oleńczuk Tomasz/Zieliński Bartosz POL TT SZCZECIN VO MAX 12:48:06 195.-MM 2:17:19 1:53:40 3:12:50 3:14:30 2:09:47
226. Legowski Jakub/Legowski Lukasz POL ARKA GDYNIA 12:48:18 196.-MM 2:29:24 1:59:53 3:08:24 3:02:46 2:07:51
227. Janicki Patryk/Zagórski Dariusz POL PIG TEAM-PAIN IS GOOD TRI-FUN.PL/PORANNY PATROL 12:49:15 197.-MM 2:15:51 1:52:19 3:29:00 3:17:41 1:54:24
228. Augustyńska Jolanta/Wróblewski Andrzej POL RZESZOWSKIE ENDORFINY 12:49:28 27.-FM 2:12:57 1:58:58 3:35:21 3:00:48 2:01:24
229. Żukiewicz Maciej/Sołtys Patryk POL TRENERZY BIEGOWI 12:49:44 198.-MM 2:06:31 1:48:50 3:22:48 3:14:46 2:16:49
230. Borsiak Krzysztof/Spychała Paweł POL WETERYNARZE 12:50:00 199.-MM 2:18:45 1:59:27 3:36:31 3:03:28 1:51:49
231. Mańkowski Krzysztof/Barcewicz Marta POL MAKE RUN EASIER 12:50:00 28.-FM 2:02:34 1:44:45 3:24:48 2:59:20 2:38:33
232. Jędrzejowska-Dec Anna/Mączka Bronisław POL O SKRZYNKĘ PIWA 12:51:38 29.-FM 2:16:39 1:58:47 3:25:16 3:11:29 1:59:27
233. Filipkowski Grzegorz/Janiec Robert POL RATOWNIK GÓRNICZY TEAM 12:51:58 200.-MM 2:02:43 1:55:44 3:18:26 3:14:35 2:20:30
234. Jozwiak Krzysztof/Jóźwiak Barbara POL YULO RUN TEAM SIEDLCE 12:52:26 30.-FM 2:09:58 1:52:07 3:31:28 3:14:36 2:04:17
235. Sojka Adam/Kowalczyk Adam POL BBL-BIEGATON MIKOŁÓW 12:52:52 201.-MM 2:26:23 1:46:23 3:24:14 3:15:37 2:00:15
236. Brzozowski Jarosław/Pawlik Piotr POL AKTYWNI KAMIEŃSK 12:52:56 202.-MM 2:14:28 1:56:03 3:30:15 3:09:17 2:02:53
237. Matuszewicz Ewa/Opowicz Marzena POL EWA I MARZKA 12:53:00 5.-FF 2:16:25 2:00:07 3:23:36 3:07:45 2:05:07
238. Bąk Piotr/Świerczyński Łukasz POL CRAZY DENTIST 12:53:34 203.-MM 2:09:49 1:50:02 3:22:04 3:09:27 2:22:12
239. Zieliński Michał/Rudkowski Piotr POL SPARTANIE DZIECIOM 12:54:03 204.-MM 2:26:40 1:58:02 3:26:50 3:04:53 1:57:38
240. Paryś Piotr/Sajdak Ireneusz POL KORWIN TEAM JSC 12:54:23 205.-MM 2:14:36 1:50:32 3:31:17 3:08:32 2:09:26
241. Wiącek Marcin/Majewski Piotr POL MELEX-JSC JASŁO 12:54:23 205.-MM 2:17:41 1:53:49 3:25:12 3:00:09 2:17:32
242. Kasprzak Artur/Kaczorowski Przemysław POL RUNEXPERT TEAM-DZIEŃ DLA ŻYCIA 12:54:25 207.-MM 2:07:47 1:50:45 3:35:08 3:14:29 2:06:16
243. Smoluch Ryszard/Oleszczuk Zbigniew POL PSY GOŃCZE 12:54:54 208.-MM 2:37:28 2:08:03 3:07:19 3:03:08 1:58:56
244. Łoszewski Patryk/Pietrzyk Wojciech POL WOJPAKI 12:55:06 209.-MM 2:09:33 1:56:31 3:30:42 3:08:23 2:09:57
245. Bąk Marek/Leszczyński Maciek POL M&M'S 12:56:05 210.-MM 2:22:41 1:53:06 3:26:09 3:05:15 2:08:54
246. Rybitwa Jarosław/Nowicki Jarosław POL JARKÓW DWÓCH 12:56:18 211.-MM 2:10:37 1:58:31 3:29:19 3:11:53 2:05:58
247. Białobłocki Tomasz/Wasilewicz Krzysztof POL GRUPA MEDYCZNA 12:56:27 212.-MM 2:05:51 1:54:25 3:35:37 3:02:43 2:17:51
248. Warmiński Marcin/Kostrzewska Justyna POL ENTRE.PL TEAM 12:56:30 31.-FM 2:15:44 1:56:21 3:26:31 3:07:58 2:09:56
249. Koehler Krzysztof/Piotrowski Karol POL KARKRZYK 12:56:35 213.-MM 2:33:49 2:06:40 3:37:24 2:51:40 1:47:02
250. Machul Ewa/Płócienniczak Jakub POL BOOT CAMP POLSKA 12:57:05 32.-FM 2:20:26 1:58:31 3:30:02 3:00:41 2:07:25
251. Baranowski Jacek/Knoll Leszek POL JACEKBIEGA RUNNING TEAM/MOTIVATO 12:57:10 214.-MM 2:17:46 1:53:57 3:20:57 3:20:25 2:04:05
252. Palik Marcin/Wojciechowski Michał POL SPARTANIE DZIECIOM 12:57:49 215.-MM 2:11:04 1:57:55 3:34:16 3:11:04 2:03:30
253. Wójcik Dariusz/Surma Maciej POL SPRAWNI INACZEJ 12:57:56 216.-MM 2:10:20 2:00:10 3:32:33 3:05:17 2:09:36
254. Pałka Tomasz/Lasota Robert POL LUZYX 12:57:57 217.-MM 2:28:55 1:54:23 3:29:17 2:55:39 2:09:43
255. Katner Cezary/Baranowski Michał POL MORALNI ZWYCIEZCY 12:58:47 218.-MM 2:20:45 1:55:40 3:22:27 3:16:59 2:02:56
256. Mojsak Wojciech/Żukowski Kamil POL BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY-TEAM I 12:58:49 219.-MM 2:15:26 1:53:54 3:36:30 3:07:12 2:05:47
257. Gondek Andrzej/Szarawara Łukasz POL WYBIEGAJ MARZENIA 12:58:54 220.-MM 2:10:48 1:49:31 3:37:33 3:22:51 1:58:11
258. Julke Sławomir/Wiśniewski Piotr POL LOFTSPORT 12:58:56 221.-MM 2:19:40 2:32:31 3:07:05 2:56:36 2:03:04
259. Jamróz Mariola/Kozłowska Agnieszka POL ŚWIĘTOKRZYSKIE CZAROWNICE 12:59:26 6.-FF 2:21:31 2:10:35 3:37:12 2:44:38 2:05:30
260. Jakub Abramczuk/Borowska Dorota POL WKURW_TEAM 12:59:28 33.-FM 2:18:23 1:59:26 3:28:26 3:07:38 2:05:35
261. Piotrowski Andrzej/Mazurek Michał POL ORTOREH SKYRUNNING TEAM 12:59:44 222.-MM 2:38:57 1:57:32 3:28:14 3:07:19 1:47:42
262. Paszek Marcin/Pilich Łukasz POL CAFE+CO DELIKOMAT.PL 12:59:51 223.-MM 2:20:25 1:56:35 3:21:09 3:13:11 2:08:31
263. Polak Stanisław/Grygierzec Grzegorz POL HARDIACI 13:00:06 224.-MM 2:17:17 1:48:04 3:24:45 3:39:23 1:50:37
264. Fogiel-Pawłowska Agnieszka/Krzyżak Edward POL LOS BIEGANEROS 13:00:27 34.-FM 2:18:22 2:02:00 3:21:23 3:17:13 2:01:29
265. Kozłowska Marta/Świerczek Grzegorz POL MAGR 13:01:51 35.-FM 2:20:18 1:55:22 3:30:27 3:16:30 1:59:14
266. Józefczyk Tomasz/Kostka Janusz POL POSMAKUJ RUN TEAM 13:04:18 225.-MM 2:14:15 1:58:09 3:39:36 3:07:42 2:04:36
267. Podgórski Sebastian/Żubiński Piotr POL RMG 13:04:25 226.-MM 2:12:34 2:04:43 3:23:39 3:15:10 2:08:19
268. Józefowicz Maciej/Maćkowiak Paweł POL SPOKOICZEK TEAM 13:04:31 227.-MM 2:31:24 1:58:12 3:35:52 3:01:20 1:57:43
269. Kordecka Anna/Kordecki Bartłomiej POL BRZESKO SOFA SQUAD 13:05:07 36.-FM 2:25:53 2:01:25 3:30:08 3:05:14 2:02:27
270. Mądrzyk Marek/Mowny Adam POL ORANGE POLSKA 4 13:06:26 228.-MM 2:17:26 2:02:10 3:33:08 3:05:34 2:08:08
271. Nienadowska Beata/Elminowski Wojciech POL WOBETEAM 13:08:21 37.-FM 2:13:31 1:57:08 3:24:21 2:55:25 2:37:56
272. Remlein Katarzyna/Bartnik Tomasz POL KUŹNIA TRIATHLONU 13:08:38 38.-FM 2:18:04 2:04:07 3:26:46 3:06:51 2:12:50
273. Makowska Olga/Pięta Bartłomiej POL CARIOCA TEAM 13:11:53 39.-FM 2:22:29 1:57:08 3:28:08 3:19:25 2:04:43
274. Siekiera Kamil/Kasiborski Adam POL SIŁA I HONOR 13:12:23 229.-MM 2:02:08 1:56:36 3:37:45 3:21:36 2:14:18
275. Dzik Aleksandra/Bielecki Jacek POL KS KANDAHAR/BLUEMU TEAM 13:14:46 40.-FM 2:09:02 1:54:02 3:32:36 3:09:55 2:29:11
276. Chojecki Dariusz/Filip Paweł POL KEREZA LUBLIN 13:16:38 230.-MM 2:16:27 1:56:39 3:34:59 3:18:13 2:10:20
277. Cieśla Wojciech/Dreger Dariusz POL ŁYSINKI I BRZUSZKI 13:17:34 231.-MM 2:19:31 1:54:48 3:34:19 3:19:31 2:09:25
278. Czepiel-Rak Katarzyna/Rak Łukasz POL KIŁ-A 13:17:37 41.-FM 2:25:17 2:09:08 3:36:30 3:06:12 2:00:30
279. Górecki Piotr/Nabożna Ewelina POL ALE TEAM 13:17:40 42.-FM 2:31:42 2:05:49 3:16:14 3:07:05 2:16:50
280. Bóbski Michał/Bartoszek Mateusz POL DASZRUN 13:18:07 232.-MM 2:29:35 2:00:25 3:25:52 3:08:16 2:13:59
281. Wiktorowicz Tomasz/Kowal Adam Bogusław POL DAMY RADE! 13:18:17 233.-MM 2:26:52 1:53:36 3:35:23 3:19:05 2:03:21
282. Drączkowski Piotr/Łowczak Bartosz POL KW/BIKE POLO LUBLIN 13:18:46 234.-MM 2:15:30 1:46:17 3:51:47 3:15:26 2:09:46
283. Lis Jakub/Reszka Marek POL SZALENI I ROZBIEGANI 13:18:51 235.-MM 2:10:50 1:51:00 3:20:16 3:23:38 2:33:07
284. Moczyński Maciej/Piskulski Tomek POL NIEPOPRAWNI NAPIERDALATORZY 13:18:55 236.-MM 2:13:32 1:45:26 3:33:38 3:30:21 2:15:58
285. Chałupa Daniel/Kazimierski Michał POL KLUB BIEGACZA GOCH 13:20:00 237.-MM 2:14:24 1:52:15 3:28:38 3:17:43 2:27:00
286. Kokociński Wojciech/Lichwa Grzegorz POL KATA GURUMA/VEGA RUNNER 13:20:15 238.-MM 2:15:59 1:56:19 3:33:08 3:16:05 2:18:44
287. Maciej Kowalski/Sylwestrzak Ewaryst POL MEKS 13:20:27 239.-MM 2:14:22 1:46:55 3:38:55 3:19:32 2:20:43
288. Soblik Łukasz/Szczyrbowski Michał POL ULICZNICY RUDA 13:20:35 240.-MM 2:07:52 1:46:39 3:29:27 3:19:45 2:36:52
289. Sulej Kamil/Wołczek Paweł POL ZDOLNY ŚLĄSK 13:20:49 241.-MM 2:23:17 1:57:53 3:39:34 3:16:18 2:03:47
290. Stangierska Weronika/Rzeczyca Adam POL RAZ KOZOM ŚMIERĆ! 13:21:08 43.-FM 2:42:19 2:10:37 3:29:13 3:10:59 1:48:00
291. Nizioł Marian/Fiega Ryszard POL PIAGOR2015 13:23:31 242.-MM 2:13:56 2:05:17 3:36:32 3:13:44 2:14:02
292. Uszyńska Aldona/Grabowska Maria POL PYRA I KLUSKA 13:24:21 7.-FF 2:12:54 1:57:35 3:34:06 3:26:18 2:13:28
293. Sopel Arkadiusz/Deaki Oktawiusz POL RUMCAJS I CYPISEK 13:24:38 243.-MM 2:08:21 1:50:00 3:33:33 3:31:05 2:21:39
294. Dąbrowska Anna/Skrzypczak Piotr POL HOMO FABER 13:24:59 44.-FM 2:32:56 2:06:31 3:24:10 3:08:51 2:12:31
295. Barczentewicz Wojciech/Lisowski Jacek POL LAWINA 13:26:29 244.-MM 2:34:07 2:03:28 3:44:12 3:10:17 1:54:25
296. Żuk Marek/Paśko Rafał POL PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 13:27:14 245.-MM 2:18:18 2:03:14 3:42:54 3:23:08 1:59:40
297. Łastowski Waldemar/Jarema Marek POL 4RUN TEAM 13:28:05 246.-MM 2:28:36 1:56:26 3:37:19 3:15:57 2:09:47
298. Ziętek Ireneusz/Ziętek Marcin POL KUMITE 13:28:07 247.-MM 2:17:14 2:03:54 3:40:59 3:20:47 2:05:13
299. Rykała Artur/Mart Mariusz POL PLAMAS 13:28:36 248.-MM 2:33:50 2:03:46 3:24:19 3:00:01 2:26:40
300. Wiśniewski Artur/Bondarczuk Igor POL INTRO 13:28:50 249.-MM 2:26:11 1:58:40 3:29:44 3:17:52 2:16:23
301. Spychała Marek/Balcerzak Rafał POL VEGAN LIFE TEAM 13:30:33 250.-MM 2:32:31 2:23:14 3:27:16 2:59:55 2:07:37
302. Grzanecki Rafał/Chodkiewicz Tomasz POL PIER...NIEBIEGAM:) 13:30:48 251.-MM 2:28:43 2:05:11 3:51:54 3:13:46 1:51:14
303. Wojtyła Szymon/Kania Krzysztof POL SZCZĘŚCIARZE 13:31:40 252.-MM 2:17:09 1:54:43 3:36:08 3:20:05 2:23:35
304. Kępa Robert/Wojtasik Przemysław POL PWRK 13:31:48 253.-MM 2:31:44 2:00:09 3:28:08 3:17:37 2:14:10
305. Borowski Rafał/Sosnowski Łukasz POL KITCHEN TEAM 13:32:08 254.-MM 2:31:56 2:03:47 3:26:16 3:16:06 2:14:03
306. Słomiak Marian/Gałecki Rafał POL BYLE PRZED DYREKTOREM 13:33:02 255.-MM 2:15:25 2:03:43 3:40:17 3:18:26 2:15:11
307. Sołoducha Hubert/Urbański Daniel POL JW 4115 13:33:03 256.-MM 2:16:28 1:55:09 3:48:59 3:13:27 2:19:00
308. Partyka Andrzej/Kruk Sławomir POL PIEROGI HUCULSKIE 13:33:05 257.-MM 2:36:50 2:06:54 3:35:08 3:08:50 2:05:23
309. Rogala Rafał/Cytrynowicz Tomasz POL ALIENS 13:33:08 258.-MM 2:27:00 1:56:05 3:32:51 3:26:21 2:10:51
310. Cieślak Marek/Mazurek Robert POL PĘDZIWIATRY 13:33:45 259.-MM 2:27:11 2:00:53 3:30:07 3:14:13 2:21:21
311. Wnuk Marcin/Wnuk Michał POL C U SOON 13:34:06 260.-MM 2:32:59 2:06:26 3:25:08 3:07:29 2:22:04
312. Jewuła Mariusz/Tyc Ryszard POL JAGUARY 13:34:13 261.-MM 2:25:01 1:57:54 3:37:21 3:19:31 2:14:26
313. Nowakowski Mateusz/Wróblewski Tomasz POL CALIFORNIACY 13:34:44 262.-MM 2:21:04 2:03:08 3:49:29 3:27:18 1:53:45
314. Madziarska Monika/Wnuczek Sławomir POL MONIA I SLAVKO 13:34:49 45.-FM 2:32:58 2:04:30 3:33:05 3:15:36 2:08:40
315. Bujak Kamil/Bujak Paweł POL CISOWIANKA TEAM PL 13:34:50 263.-MM 2:17:28 1:55:10 3:45:01 3:17:48 2:19:23
316. Czmok Rafał/Sowa Jacek POL ACTIV MEDIA.PL 13:35:21 264.-MM 2:10:28 2:05:01 3:48:10 3:25:11 2:06:31
317. Bołbot Piotr/Semsch Artur POL KS PIDRINA 2 13:35:30 265.-MM 2:10:10 1:54:28 3:42:23 3:17:38 2:30:51
318. Gelberg Maciej/Borkowska Emilia POL FESTIWAL BIEGOWY 13:35:43 46.-FM 2:31:04 2:03:37 3:43:58 3:23:45 1:53:19
319. Małek Andrzej/Spyra Mariusz POL VISUM CLINIC TEAM 13:35:54 266.-MM 2:03:57 1:53:50 3:28:55 3:51:04 2:18:08
320. Więzik Tomasz/Kwaśnik Izabela POL BBL BIELSKO-BIAŁA 13:36:43 47.-FM 2:29:26 2:11:53 3:45:05 3:03:20 2:06:59
321. Lachera Marek/Waszkiewicz Tomasz POL W POGONI ZA DUCHEM 13:37:48 267.-MM 2:13:00 1:57:59 3:36:20 3:23:43 2:26:46
322. Trzeja-Zdanowska Dorota/Bryja Wojtek POL WLADOR-DUCH 13:37:48 48.-FM 2:13:20 1:57:22 3:36:35 3:23:48 2:26:43
323. Supernak Łukasz/Kowal Tomasz POL TATA I BANAN 13:37:50 268.-MM 2:12:52 1:57:53 3:36:36 3:23:42 2:26:47
324. Rajzer Mariusz/Czuba Adam POL BODYKINETIC 13:37:52 269.-MM 2:22:30 1:55:18 3:36:45 3:25:10 2:18:09
325. Domaradzka Violetta/Zakrzewski Robert POL RUN VEGAN TEAM 13:37:54 49.-FM 2:17:37 1:57:40 3:49:19 3:10:13 2:23:05
326. Mrowiec Michał/Novikov Vitaliy POL POWER RADE 1 13:37:59 270.-MM 2:19:02 2:04:02 3:44:29 3:08:52 2:21:34
327. Jaskulska Mirela/Jaskulski Kazimierz POL AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 13:38:02 50.-FM 2:36:00 2:08:07 3:30:42 3:27:06 1:56:07
328. Fabiński Marcin/Zygmunt Marcin POL M&M GRUDZIĄDZ 13:38:04 271.-MM 2:15:53 1:57:08 3:40:00 3:18:55 2:26:08
329. Szpinda Sebastian/Gmiterek Tomasz POL SZWAGRYLBL 13:38:22 272.-MM 2:16:45 1:56:42 3:36:17 3:21:16 2:27:22
330. Młodzikowski Rafał/Kierzkowski Rafał POL SŁYNNI KENIJCZYCY 13:38:36 273.-MM 2:26:39 1:58:04 3:38:57 3:22:32 2:12:24
331. Serwin Marcin/Jędrzejuk Robert POL RUN FORREST 2 13:39:26 274.-MM 2:18:00 1:59:13 3:51:54 3:22:45 2:07:34
332. Jasieniecki Rafał/Strabel Łukasz POL HARPAGAN KUYAVIA 13:39:49 275.-MM 2:30:59 1:59:09 3:34:29 3:22:09 2:13:03
333. Łankiewicz Daniel/Buczel Michał POL CONKRET RUNNING TEAM 13:40:25 276.-MM 2:18:11 1:55:02 3:45:08 3:16:55 2:25:09
334. Falkowski Piotr/Wąsowska Jagoda POL JAGÓDKI 13:40:36 51.-FM 2:29:12 2:02:28 3:40:42 3:18:34 2:09:40
335. Kosmala Bartosz/Osikowska Teresa POL KOSMALA TEAM 13:42:31 52.-FM 2:27:46 2:03:23 3:47:07 3:15:07 2:09:08
336. Rejdych Aleksander/Kamiński Paweł POL PORZYGANI TĘCZĄ 13:42:56 277.-MM 2:01:49 1:53:47 3:36:49 3:47:55 2:22:36
337. Ruszniak Piotr/Buszewski Jakub POL NO PIE NO SLEDGEHAMMER TEAM 13:43:11 278.-MM 2:29:15 1:59:33 3:41:57 3:21:22 2:11:04
338. Nowak Marcin/Wołoch Michał POL SAPERZY BETA 13:43:45 279.-MM 2:03:09 1:55:44 4:04:35 3:29:19 2:10:58
339. Pietruszczak Agnieszka/Jaworski Daniel POL BABA NA NIEDŹWIEDZIU ,) 13:44:12 53.-FM 2:19:57 1:59:33 3:33:27 3:33:10 2:18:05
340. Seweryn Tomasz/Wolak Bartłomiej POL DZIKUSY Z LASU 13:44:40 280.-MM 2:29:28 2:04:02 3:54:41 3:00:51 2:15:38
341. Goździeniak Sobiesław/Kościuk Łukasz POL PATAŁACHÓW DWÓCH 13:44:42 281.-MM 2:10:22 2:01:55 3:58:45 3:13:43 2:19:57
342. Wolny Zdzisław/Piotrowski Bogusław POL CLEAREX 13:45:01 282.-MM 2:34:41 2:21:26 3:42:46 3:05:15 2:00:53
343. Kowalski Michał/Demby Michał POL LIKE A LAMB TO THE SLAUGHTER 13:45:22 283.-MM 2:35:25 2:13:56 3:35:11 3:15:57 2:04:53
344. Sadkowski Bartosz/Sala Paweł POL RUNMAGEDDON 13:48:03 284.-MM 2:29:52 1:59:58 3:41:00 3:28:34 2:08:39
345. Kołkowski Andrzej/Gałęzia Grzegorz POL SPARTANIE DZIECIOM 13:48:11 285.-MM 2:28:41 1:59:36 3:32:48 3:31:35 2:15:31
346. Pytel Paweł/Pytel Marcin POL COMMANDO PYTLE 13:48:30 286.-MM 2:08:15 2:04:01 3:57:40 3:17:43 2:20:51
347. Piotrowski Maciej/Bastian Jacek POL ULTRAMARATON PODKARPACKI 13:48:51 287.-MM 2:12:21 2:03:12 3:52:02 3:24:06 2:17:10
348. Biskup Rafał/Lipski Rafał POL LIPA&ROLF 13:48:53 288.-MM 2:33:18 1:59:10 3:40:15 3:19:35 2:16:35
349. Szabelak Witek/Maliszewska Marta POL MARTA I WITEK 13:49:10 54.-FM 2:24:29 2:04:33 3:32:16 3:18:42 2:29:10
350. Turlej Wojtek/Osmanowski Piotr POL PIWOSZE 13:49:31 289.-MM 2:14:45 2:01:10 3:41:54 3:30:57 2:20:45
351. Szwed Andrzej/Proszowski Piotr POL SKB STALOWA WOLA 13:50:49 290.-MM 2:26:04 1:54:55 3:46:47 3:27:47 2:15:16
352. Szcześniak Dorota/Nieczuja-Ostrowska Anna POL BEZ BÓLU NIE MA PRESTIŻU 13:51:42 8.-FF 2:26:59 2:04:13 3:47:34 3:26:11 2:06:45
353. Krajewska Agata/Kirkiewicz Ireneusz POL OŁAWA 13:52:10 55.-FM 2:31:39 2:07:43 3:39:56 3:19:13 2:13:39
354. Bil Marcin/Mazurkiewicz Mariusz POL GÓRALE ŚWIĘTOKRZYSCY 13:52:24 291.-MM 2:20:51 2:06:29 4:11:24 3:05:16 2:08:24
355. Bruś Marcin/Kubik Józef POL SASKA 13:54:07 292.-MM 2:18:47 1:53:38 3:43:22 3:31:45 2:26:35
356. Sochacka Elwira/Zaniewski Krzysztof POL PRZEGLĄD SPORTOWY 13:54:17 56.-FM 2:37:14 2:11:45 3:33:17 3:11:54 2:20:07
357. Kozicki Jacek/Klimczak Marek POL GB GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 13:54:26 293.-MM 2:17:39 1:56:17 3:37:14 3:34:17 2:28:59
358. Świerk Seweryn/Anna Świerk POL NATURALNIE JANOWICE 13:55:06 57.-FM 2:19:44 2:09:33 3:42:52 3:39:33 2:03:24
359. Jura Dorota/Pędziwiatr Jacek POL ULTRA BESKID SPORT 13:55:36 58.-FM 2:28:18 2:11:09 3:49:10 3:25:11 2:01:48
360. Wywrot Grzegorz/Brzeziński Michał POL WILK I ZAJĄC 13:55:45 294.-MM 2:29:43 2:00:16 3:45:16 3:19:19 2:21:11
361. Kruk Tomasz/Pytel Stanisław POL SCYZORYKI 13:56:14 295.-MM 2:21:18 2:02:20 3:42:16 3:23:20 2:27:00
362. Dziadowiec Łukasz/Kała Maciej POL EKIPA RZEŹNIKÓW 13:57:06 296.-MM 2:25:33 1:56:00 3:29:23 3:24:32 2:41:38
363. Kurowski Kuba/Oleński Paweł POL NIEDOZABIEGANIA 13:57:12 297.-MM 2:23:53 2:03:05 3:45:52 3:37:24 2:06:58
364. Frydrychowski Przemysław/Szymański Dariusz POL ZJEDNOCZENI KLECZEW 13:57:23 298.-MM 2:26:36 2:11:41 3:38:04 3:25:07 2:15:55
365. Broncel Sebastian/Wyrwas Piotr POL LUŹNA GUMA 13:57:44 299.-MM 2:31:55 2:14:13 3:25:34 3:20:48 2:25:14
366. Derwich Łukasz/Barczentewicz Przemysław POL GOPR BIESZCZADY 03 13:58:39 300.-MM 2:20:31 1:59:18 3:51:34 3:39:16 2:08:00
367. Ast Anna/Sepioł Anna POL AKWADRAT 13:58:59 9.-FF 2:18:19 2:05:05 3:48:30 3:28:03 2:19:02
368. Nowak Piotr/Nowak Paweł POL BRACIA N 13:58:59 301.-MM 2:37:29 2:12:50 3:39:04 3:27:25 2:02:11
369. Grabowska Joanna/Nędzusiak Dariusz POL CARYŃSKA TO ZŁOOOO 13:59:16 59.-FM 2:36:07 2:14:28 3:35:39 3:20:25 2:12:37
370. Żurawski Tomasz/Homan Marta POL DELTA SZWADRON SUPERCOOL KOMANDO WILKÓW ALFA 14:00:20 60.-FM 2:36:59 1:53:55 3:52:06 3:24:36 2:12:44
371. Rieff Tomasz/Szczołek Wojciech POL TOJTEK 14:00:29 302.-MM 2:28:45 2:05:34 3:34:57 3:19:19 2:31:54
372. Jureczko Rafał/Nowak Lucjan POL KUZYNI 14:00:35 303.-MM 2:04:09 1:56:37 3:50:28 3:44:29 2:24:52
373. Janasik Leszek/Pasternak Teodor POL TURBO PRUSZKÓW/STO-NOGI MILANÓWEK 14:00:48 304.-MM 2:28:30 2:01:53 4:08:25 3:24:24 1:57:36
374. Bielecki Adam/Bugajny Paweł POL TUPTUSIE 14:01:00 305.-MM 2:37:46 2:08:55 3:40:11 3:29:13 2:04:55
375. Farbiszewski Marek/Wysokiński Jerzy POL ORANGE POLSKA 5 14:01:02 306.-MM 2:22:20 2:01:03 3:41:23 3:30:43 2:25:33
376. Fyda Piotr/Dębiec Karina POL OBY TALALA 14:01:18 61.-FM 2:20:30 1:53:49 3:57:34 3:20:24 2:29:01
377. Buszko Sławomir/Ramm Aleksander POL SMILEY ULTRAS 14:01:53 307.-MM 2:36:22 2:22:35 3:41:23 3:17:28 2:04:05
378. Karpa Katarzyna/Waszczyk Bernard POL BEKACZE 14:02:28 62.-FM 2:21:01 2:03:57 3:44:35 3:32:53 2:20:02
379. Bazała Maciej/Baltyn Jacek POL UKA OIL 14:04:10 308.-MM 2:15:29 2:02:38 3:35:49 3:39:08 2:31:06
380. Kos Tomasz/Karcz Kuba POL ULTRA BESKID SPORT 14:04:15 309.-MM 2:16:51 2:04:41 4:09:10 3:21:45 2:11:48
381. Adynowski Łukasz/Jasiński Krzysztof POL GRUBE KORZENIE 14:04:16 310.-MM 2:23:19 2:01:50 4:16:35 3:06:17 2:16:15
382. Sienkiewicz Piotr/Trzpil Maciej POL TRABANT 14:04:52 311.-MM 2:14:11 1:58:34 3:45:56 3:18:50 2:47:21
383. Wójcik Julian/Rotter Daniel POL SZWLA STARGARD 14:04:59 312.-MM 2:31:54 2:09:19 3:45:54 3:40:51 1:57:01
384. Mikołajczyk Marcin/Haraś Karol POL PRZESPOLEW 14:05:18 313.-MM 2:26:37 2:02:51 3:59:59 3:14:42 2:21:09
385. Kondaszewski Dariusz/Rozynek Dariusz POL ZIELINIEC TEAM 14:05:31 314.-MM 2:23:23 1:57:18 3:42:33 3:28:56 2:33:21
386. Czopko Kamil/Sałapa Kamil POL SAPEX STRONG TEAM 14:05:52 315.-MM 2:30:59 2:06:51 3:42:17 3:19:46 2:25:59
387. Kierenko Paweł/Krawczyk Marcin POL SONSIEDZI 14:05:58 316.-MM 2:29:43 1:57:46 3:39:58 3:37:50 2:20:41
388. Bryła Krzysztof/Polak Szymon POL KONTUZJOWANI 14:06:02 317.-MM 2:23:13 2:06:09 3:52:46 3:33:48 2:10:06
389. Żurowski Marcin/Szponar-Żurowska Anna POL WENTYL I RINGABULINA 14:06:23 63.-FM 2:38:56 2:12:55 3:39:03 3:34:17 2:01:12
390. Kurs Kamil/Poniewierski Marek POL SGO GDAŃSK 14:07:05 318.-MM 2:37:16 2:09:44 3:51:59 3:17:20 2:10:46
391. Mróz Jarosław/Mróz Paweł POL MROZY TEAM 14:07:41 319.-MM 2:35:22 2:14:41 3:44:21 3:25:56 2:07:21
392. Komór Wiesław/Krauze Tomasz POL WROCŁAWSKIE MORSY 14:08:46 320.-MM 2:31:32 2:05:39 3:50:21 3:28:30 2:12:44
393. Nowak Jarosław/Włodarczyk Teresa POL BBL TORUŃ 14:10:00 64.-FM 2:36:20 2:13:58 3:37:31 3:26:24 2:15:47
394. Zok Karol/Osinski Robert POL KA-RO TEAM 14:10:00 321.-MM 2:18:36 2:01:21 3:48:28 3:35:10 2:26:25
395. Ratajewicz Maciek/Sobociński Stanisław POL Z WĄSEM 14:10:21 322.-MM 2:34:01 2:12:11 4:00:45 3:21:40 2:01:44
396. Gwizdak Bartosz/Jama Rafał POL WATER TEAM 14:10:23 323.-MM 2:35:09 2:01:19 3:38:10 3:26:02 2:29:43
397. Liputa Grzegorz/Reczuch Andrzej POL BIEGAMY WE WROCŁAWIU/GET RUN 14:10:25 324.-MM 2:15:18 1:54:11 3:47:08 3:35:35 2:38:13
398. Żychliński Miłosz/Wypych Arkadiusz POL BOSCY ŻIGOLO 14:10:34 325.-MM 2:19:22 2:00:07 3:55:04 3:37:59 2:18:02
399. Stepak Włodek/Pilarski Jacek POL AKTYWNI KONIN 14:10:38 326.-MM 2:26:17 2:02:03 3:46:27 3:32:17 2:23:34
400. Maliński Marek/Wolański Witosław POL JESZCZE TROCHĘ -- TRÓJMIASTO 14:10:45 327.-MM 2:28:51 2:05:54 3:56:09 3:33:53 2:05:58
401. Paczesny Janusz/Michałowski Maciej POL SZYBCY I PIĘKNI 14:11:17 328.-MM 2:11:21 2:01:02 3:53:56 3:44:00 2:20:58
402. Biernacki Tomasz/Błajszczak Paweł POL TSA 14:12:05 329.-MM 2:31:30 2:08:37 4:05:54 3:26:52 1:59:12
403. Zakrzewski Piotr/Tosiek Sylwester POL FIT&LAZY 14:13:18 330.-MM 2:16:31 1:58:22 4:03:35 3:37:51 2:16:59
404. Witczak Jolanta/Ratajczak Rajmund POL ZABIEGANI LUSÓWKO 14:13:32 65.-FM 2:14:59 1:57:36 3:35:44 3:43:55 2:41:18
405. Babiński Szymon/Saternus Jacek POL BAREL 14:13:39 331.-MM 2:25:00 2:08:50 4:09:30 3:12:49 2:17:30
406. Mikołajczyk Adam/Szczepański Sławomir POL MJDOP 14:13:44 332.-MM 2:27:11 2:06:06 3:53:49 3:18:52 2:27:46
407. Jarzynka Krzysztof/Szwaj Mariusz POL KRESOWIACY 14:14:24 333.-MM 2:26:52 2:02:26 3:42:00 3:35:07 2:27:59
408. Ślączka Arkadiusz/Zagdański Robert POL FINISZ RYMANÓW 14:14:50 334.-MM 2:32:00 2:01:55 3:35:36 3:17:36 2:47:43
409. Polak Ewa/Jędrzejczyk Agnieszka POL EWA & AGA 14:16:45 10.-FF 2:22:13 2:07:56 3:48:52 3:35:26 2:22:18
410. Krawczyk Karolina/Krawczyk Michał POL NARWANI SCEPTYCY 14:16:55 66.-FM 2:23:22 1:55:34 3:35:43 3:39:52 2:42:24
411. Dąbrowski Zbigniew/Mioduszewski Paweł POL ŁOWCY KILOMETRÓW 14:17:13 335.-MM 2:24:03 2:05:14 3:56:59 3:44:22 2:06:35
412. Górski Maciej/Główka Maciej POL BE BETTER 14:17:20 336.-MM 2:39:59 2:09:53 3:51:49 3:16:52 2:18:47
413. Jezierski Marek/Margas Grzegorz POL MAŁOPOLSKA TEAM 14:17:51 337.-MM 2:31:43 2:15:18 3:39:26 3:30:51 2:20:33
414. Gmaj Daniel/Mikowski Artur POL ALNOR 14:18:17 338.-MM 2:26:58 2:02:53 4:00:50 3:40:56 2:06:40
415. Podolak Zbigniew/Kubasik Łukasz POL PRZED ZAWAŁEM 14:18:24 339.-MM 2:07:33 2:04:40 3:51:07 3:28:34 2:46:30
416. Błachowicz Rafał/Kuczewski Piotr POL ŁYSY I GRUBY 14:18:28 340.-MM 2:42:12 2:16:10 3:40:13 3:21:09 2:18:44
417. Szczeszek Łukasz/Morga Cezary POL PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 14:18:33 341.-MM 2:33:18 2:15:06 3:39:22 3:30:01 2:20:46
418. Góra Tomasz/Nowak Łukasz POL REPREZENTUJSIEBIE.PL 14:18:34 342.-MM 2:22:33 2:00:59 3:49:28 3:30:28 2:35:06
419. Potęga Izabela/Okrutniak Sławomir POL ZABIERZÓW BIEGA 14:19:46 67.-FM 2:31:46 2:07:00 3:37:27 3:40:09 2:23:24
420. Trojnar Damian/Tutka Maksymilian POL TEAM LEŻAJSK-DĘBNO 14:20:07 343.-MM 2:28:35 2:12:12 3:48:46 3:18:21 2:32:13
421. Jach Paweł/Molenda Michał POL DOGONIĆ WIEWIÓRA 14:20:09 344.-MM 2:31:41 2:08:55 3:46:53 3:25:24 2:27:16
422. Handzel Wioletta/Dragon Przemysław POL BYLE DOBIEC:) 14:21:03 68.-FM 2:20:17 2:22:12 3:51:50 3:21:01 2:25:43
423. Piotrowski Lech/Rozenberg Sławomir POL LKS ZANTYR SZTUM 14:23:27 345.-MM 2:33:03 2:07:27 3:35:52 3:46:36 2:20:29
424. Wilk Dariusz/Wilk Rafał POL MSPORT-SPARTANIE 14:23:30 346.-MM 2:47:29 2:20:12 3:37:52 3:19:10 2:18:47
425. Zegar Damian/Kasza Jarosław POL TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE 14:23:31 347.-MM 2:31:16 1:58:51 3:39:40 3:48:04 2:25:40
426. Kuźma Karol/Powałka Michał POL YULO RUN TEAM SIEDLCE II 14:23:46 348.-MM 2:23:13 1:58:55 3:47:09 3:47:27 2:27:02
427. Marcinkowski Przemysław/Piotrowski Paweł POL PROTON 14:23:48 349.-MM 2:20:54 2:04:34 3:59:58 3:37:12 2:21:10
428. Kitlas Dariusz/Szpakowski Zbigniew POL PĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOK 14:24:32 350.-MM 2:10:58 1:46:45 3:04:19 4:05:05 3:17:25
429. Bilski Przemysław/Skrok Dariusz POL NTT TRIADA 14:24:53 351.-MM 2:18:49 1:54:39 3:40:08 3:54:23 2:36:54
430. Barańska Celestyna/Rzywucki Wojciech POL ACCENTURE 14:25:37 69.-FM 2:43:45 2:20:25 3:48:03 3:16:48 2:16:36
431. Żochowski Piotr/Budzich Wojciech POL DZIDA TEAM 14:27:21 352.-MM 2:20:08 2:04:52 3:58:55 3:41:12 2:22:14
432. Romero Juan Luis/Parsons Alan POL WITC 14:27:34 353.-MM 2:35:18 2:14:17 3:37:48 3:37:56 2:22:15
433. Jachacz-Łopata Małgorzata/Łopata Grzegorz POL BODY4U TEAM 14:27:44 70.-FM 2:34:25 2:11:37 3:59:14 3:32:50 2:09:38
434. Litwin Daniel/Bartosiewicz Bartek POL ASSECO DREAM TEAM 14:27:53 354.-MM 2:32:04 2:00:20 4:12:50 3:16:51 2:25:48
435. Maciejewska-Błachewicz Joanna/Suchowiecki Wojciech POL GNIEZNO & OLSZTYN TEAM 14:29:55 71.-FM 2:24:23 2:13:01 3:45:36 3:32:54 2:34:01
436. Szczepanik Tomasz/Spyra Sławomir POL ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA II 14:30:18 355.-MM 2:35:23 2:06:25 3:51:17 3:38:53 2:18:20
437. Danielczuk Paweł/Danielczuk Dominik POL KTO PIERWSZY TEN LEPSZY 14:30:23 356.-MM 2:26:01 2:11:20 3:51:32 3:42:41 2:18:49
438. Wiktorski Błażej/Jakóbczyk Martyna POL NAGANIACZE 14:30:56 72.-FM 2:20:11 1:59:07 3:50:04 3:53:20 2:28:14
439. Redziak Łukasz/Kowalska Małgorzata POL WKURW_TEAM 14:31:23 73.-FM 2:11:39 2:00:48 4:30:58 3:30:43 2:17:15
440. Półtorak Katarzyna/Zawiślak Dorota POL PIĘKNE I MĄDRE 14:31:52 11.-FF 2:32:28 2:14:10 3:42:31 3:28:26 2:34:17
441. Wesołowski Mariusz/Wesołowska Karolina POL KARMAR RUNNERS 14:33:01 74.-FM 2:30:46 2:08:08 3:59:37 3:33:25 2:21:05
442. Surmacz Paweł/Skuza Hubert POL GOPR BIESZCZADY 14:33:05 357.-MM 2:19:35 2:07:21 3:58:35 3:45:32 2:22:02
443. Posman Rafał/Kucharski Piotr POL WSCHÓD-ZACHÓD 14:33:13 358.-MM 2:35:29 2:17:42 3:39:08 3:30:09 2:30:45
444. Rycyk Grzegorz/Piech Adam POL ZADZIERAM KIECE I LECE 14:34:10 359.-MM 2:14:35 1:59:26 3:54:11 3:49:29 2:36:29
445. Wiese Zdzisław/Łabęcki Jarek POL STARE KONIE MANIACA 14:34:14 360.-MM 2:32:19 2:12:15 3:50:59 3:32:57 2:25:44
446. Poskrobko Jarosław/Jankowski Sebastian POL POWERADETEAM 14:34:36 361.-MM 2:28:53 2:00:22 4:07:18 3:47:02 2:11:01
447. Jeger Piotr/Jeger Wojciech POL JEGERMAJSTER TEAM 14:35:16 362.-MM 2:30:56 2:09:03 4:07:11 3:23:06 2:25:00
448. Kołacz Wojciech/Pawlik Daria POL DO TRZECH RAZY SZTUKA 14:36:21 363.-MM 2:31:50 2:00:46 4:03:05 3:32:22 2:28:18
449. Kuźniak Filip/Kasprzyk-Kuźniak Michalina POL FIKU MIKU 14:36:40 75.-FM 2:41:24 2:08:55 3:46:56 3:39:36 2:19:49
450. Wrona Mateusz/Garcon Łukasz POL TEAM 2 14:38:21 364.-MM 2:20:41 2:02:17 3:52:03 3:34:16 2:49:04
451. Łazarek Daniel/Domańska Ewelina POL KRUPÓWKI NA MONCIAKU 14:38:50 76.-FM 2:21:09 2:05:24 3:56:06 3:45:47 2:30:24
452. Barguk Jarosław/Zakrzewski Paweł POL ZĄBKI Z WOŁOMINA 14:38:54 365.-MM 2:37:04 2:16:37 3:56:06 3:27:14 2:21:53
453. Stusiński Mariusz/Nitsch Tomasz POL PIORUNNERS 14:39:38 366.-MM 2:33:17 2:08:14 3:42:51 3:53:42 2:21:34
454. Kinal Jakub/Dunst Tomasz POL OIRP GDAŃSK 14:39:45 367.-MM 2:37:19 2:06:21 4:11:20 3:34:56 2:09:49
455. Wrzosek Szymon/Herman Paweł POL WRZOSKI 14:41:32 368.-MM 2:26:19 2:00:39 4:07:24 3:34:38 2:32:32
456. Wyrwał Sebastian/Woźniak Robert POL HARDCORE LIVE 14:41:36 369.-MM 2:39:22 2:14:40 4:17:18 3:02:46 2:27:30
457. Hałon Andrzej/Górecko Michał POL BPSC TEAM 14:41:50 370.-MM 2:43:53 2:13:08 3:59:57 3:33:43 2:11:09
458. Matuszczyk Marek/Maciejończyk Mariusz POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 14:42:15 371.-MM 2:41:26 2:10:45 4:09:20 3:25:48 2:14:56
459. Pacanowski Robert/Nowak Michał POL WEŁNICA BIEGA 14:42:28 372.-MM 2:18:56 2:02:59 3:57:52 3:40:29 2:42:12
460. Młodecka Sylwia/Kucharski Dariusz POL LEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE/SPARTANIE DZIECIOM 14:42:32 77.-FM 2:39:47 2:07:50 3:40:07 3:30:48 2:44:00
461. Żbikowska-Jusis Katarzyna/Gluck Witold POL TROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWA 14:42:34 78.-FM 2:35:05 2:19:12 3:45:13 3:34:25 2:28:39
462. Grot Tomasz/Wojtas Daniel POL SKALNY TEAM 14:42:58 373.-MM 2:09:38 2:07:57 4:13:23 3:44:49 2:27:11
463. Michalczuk Dominik/Kot Robert POL ORANGE POLSKA 6 14:43:04 374.-MM 2:28:33 2:08:31 3:44:31 3:47:16 2:34:13
464. Opara Piotr/Gielo Daniel POL 14ZERO 14:44:17 375.-MM 2:37:34 2:15:32 3:55:18 3:29:09 2:26:44
465. Kopacz Dariusz/Kotkowski Piotr POL STO-NOGI MILANÓWEK JACEKBIEGA RUNNING TEAM 14:45:11 376.-MM 2:28:34 2:01:17 4:08:58 3:43:11 2:23:11
466. Morawska Anna/Woźniak Ryszard POL RYŚ I ŁANIA 14:45:24 79.-FM 2:32:37 2:15:51 4:04:32 3:31:01 2:21:23
467. Makowski Maciej/Detko Ewa POL NASNIEDOGONIĄ SEZON CZWARTY 14:46:24 80.-FM 2:26:56 2:06:52 4:22:26 3:28:20 2:21:50
468. Rąpała Bogusław/Jędruszczak Tomasz POL BOGUŚ I SPÓŁKA 14:46:31 377.-MM 2:37:50 2:12:50 4:12:44 3:27:01 2:16:06
469. Susz Artur/Ornatowski Dariusz POL DOSA 14:46:52 378.-MM 2:24:33 2:04:00 3:46:30 3:42:40 2:49:09
470. Kukla Marcin/Starzynski Piotr POL W POŁOWIE DROGI 14:48:41 379.-MM 2:32:17 2:14:45 3:56:23 3:39:58 2:25:18
471. Łojek Krzysztof/Wiśniewski Kacper POL POBITE GARY 14:49:01 380.-MM 2:31:27 2:33:02 4:20:40 3:12:50 2:11:02
472. Adamczyk Karol/Kluba Roksana POL PODKRAKOWSCY PARTYZANCI 14:49:03 81.-FM 2:34:32 2:25:05 4:02:52 3:26:18 2:20:16
473. Bukalski Zbigniew/Nagierski Łukasz POL DREPTACZE Z LUBONIA 14:49:19 381.-MM 2:17:51 2:02:50 3:51:43 3:50:11 2:46:44
474. Sadowski Jarosław/Orlikowski Roman POL IPA BYDGOSZCZ/PĘDZĄCE IMADŁA 14:50:40 382.-MM 2:25:21 1:58:52 4:17:40 3:35:48 2:32:59
475. Fojcik Joanna/Piecha Artur POL MARCOWE BARANY 14:51:22 82.-FM 2:31:47 2:08:10 4:02:42 3:42:17 2:26:26
476. Sika Agnieszka/Kajewski Rafał POL RUN TIMES – TEAM II 14:51:42 83.-FM 2:33:19 2:02:28 3:50:41 3:57:05 2:28:09
477. Pleśniar Paweł/Kędzior Robert POL NIEFORMALNY KLUB TYGRYSKÓW 14:51:49 383.-MM 2:20:58 2:09:51 4:23:35 3:29:54 2:27:31
478. Jaskuła Paweł/Starczewski Jarosław POL RUN FORREST 14:51:58 384.-MM 2:39:58 2:14:21 3:50:52 3:39:32 2:27:15
479. Magda Kazimierz/Polit Aneta POL DESPARADOS TEAM 14:52:36 84.-FM 2:43:00 2:17:36 4:05:11 3:21:48 2:25:01
480. Jajecznica Łukasz/Żółtek Piotr POL BROWAR PODGÓRZ 14:53:48 385.-MM 2:37:03 2:19:47 4:05:01 3:27:15 2:24:42
481. Dziuk Łukasz/Saja Piotr POL BEZ NAZWY 14:53:58 386.-MM 2:37:43 2:11:26 4:04:29 3:42:46 2:17:34
482. Dąbrowski Marcin/Dąbrowski Sebastian POL TENACIOUS D-ĄBROWSKI 14:54:27 387.-MM 2:04:45 1:52:15 3:49:23 4:14:46 2:53:18
483. Sielecki Grzegorz/Rybus Agata POL TO SIE RACZEJ UDA 14:54:34 85.-FM 2:42:53 2:15:33 3:46:44 3:32:58 2:36:26
484. Alberski Przemysław/Kluska Piotr POL KLUAL WARSAW 14:55:08 388.-MM 2:15:38 2:00:21 4:22:56 3:45:33 2:30:40
485. Daduń Tomasz/Bartecki Piotr POL TIGER GYM GDAŃSK 14:55:59 389.-MM 2:37:32 2:13:37 4:17:15 3:18:18 2:29:17
486. Jurczak Roman/Maziar Jakub POL VITAMINS FOR YOU 14:56:34 390.-MM 2:16:23 2:36:22 4:13:14 3:30:40 2:19:55
487. Rutkowska Małgorzata/Moltzan-Małkowska Magdalena POL DELTA 14:56:39 12.-FF 2:33:30 2:19:21 4:00:15 3:38:13 2:25:20
488. Jurkowski Marcin/Rowiński Tomasz POL SĄSIEDZI TEAM 14:56:42 391.-MM 2:29:41 2:02:26 4:02:30 4:01:44 2:20:21
489. Zwierzyńska Katarzyna/Zwierzyński Wojciech POL BANG BANG TEAM 14:56:44 86.-FM 2:37:19 2:14:51 3:50:27 3:44:20 2:29:47
490. Bąk Jacek/Grądek Tomasz POL JACTOM 14:57:13 392.-MM 2:29:50 2:06:07 4:12:24 3:57:47 2:11:05
491. Dabulis Jarosław/Szafraniec Artur POL RUNNING SHUTDOWNS 14:58:33 393.-MM 2:23:29 1:59:08 4:04:27 3:44:48 2:46:41
492. Ordon Zbigniew/Zieliński Ireneusz POL QNIE Z ŁUBIANKI 14:58:40 394.-MM 2:37:38 2:18:12 4:08:28 3:44:05 2:10:17
493. Gąsiewska Zuzanna/Malarecki Paweł POL PAZUR 14:58:54 87.-FM 2:33:25 2:14:55 4:06:39 3:40:42 2:23:13
494. Matyszczak Włodzimierz/Matyszczak Sławomir POL BRACIA M 14:59:57 395.-MM 2:21:36 2:13:17 4:11:19 3:43:50 2:29:55
495. Aleksander Piotr/Sikora Tomasz POL FEELGOOD 15:00:04 396.-MM 2:26:15 2:10:36 4:03:24 3:43:51 2:35:58
496. Dubik Marcin/Paruzel Artur POL TKTJ 15:00:27 397.-MM 2:27:10 2:09:57 4:15:21 3:35:56 2:32:03
497. Gąsiewski Paweł/Jastrzębski Krzysztof POL T-MOBILE RUNNING TEAM 15:02:42 398.-MM 2:17:05 2:07:00 4:00:21 3:52:25 2:45:51
498. Mielec Daniel/Jachym Marcin POL SŁUŻBA-TEAM 15:02:56 399.-MM 2:32:21 2:10:41 4:07:02 3:47:04 2:25:48
499. Konieczko Tomasz/Kurpas Marek POL PRZYJACIELE 15:03:15 400.-MM 2:30:48 2:13:55 4:22:45 3:43:08 2:12:39
500. Kaseja Maciej/Dyczkowski Andrzej POL ERGO 15:03:36 401.-MM 2:35:54 2:21:15 3:58:07 3:31:12 2:37:08
501. Patkowska Agata/Czerwiecki Marcin POL PERI TEAM 15:04:23 88.-FM 2:34:17 2:22:45 3:41:04 3:45:30 2:40:47
502. Korzeniowski Michał/Kosiorek Adam POL YULO RUN TEAM SIEDLCE 15:05:25 402.-MM 2:28:15 2:07:17 4:25:14 3:38:10 2:26:29
503. Jączyński Paweł/Bednarczyk Jacek POL TEAM 4 15:06:16 403.-MM 2:21:59 2:13:53 4:10:08 3:50:16 2:30:00
504. Zawadzki Michał/Zawadzki Roman POL SAIYANIE 15:06:50 404.-MM 2:27:14 2:12:40 4:15:42 3:59:34 2:11:40
505. Sopotnicki Wojciech/Augustynowicz Andrzej POL GORĄCE BURAKI 15:07:11 405.-MM 2:40:39 2:14:04 3:52:18 3:38:27 2:41:43
506. Kaczmarek Robert/Gałan Wojciech POL YOUNG SPIRITS 15:07:52 406.-MM 2:26:33 2:29:36 4:24:49 3:30:29 2:16:25
507. Rzeczkowski Maciej/Krupczyński Michał POL IDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘ 15:08:39 407.-MM 2:46:30 2:14:11 4:13:11 3:36:24 2:18:23
508. Hausman Tomasz/Kapusta Paweł POL EKIPA SPOD GRUDZIĄDZA 15:08:45 408.-MM 2:37:07 2:15:20 4:11:42 3:30:58 2:33:38
509. Zaroda Jerzy/Szygenda Waldemar POL AKTYWNI KONIN 15:10:04 409.-MM 2:34:59 2:18:21 4:02:18 3:36:12 2:38:14
510. Balys Katarzyna/Lesiak Tomasz POL KASIA I TOMEK 15:11:24 89.-FM 2:35:59 2:12:58 3:55:27 3:51:03 2:35:57
511. Tarnowski Tomasz/Zwara Andrzej POL ZAKON MALTAŃSKI EKSTREMALNIE 15:12:14 410.-MM 2:31:26 2:15:57 4:14:58 3:48:49 2:21:04
512. Lenarcik Łukasz/Bortnowski Marek POL LEGALIZE IT RUNNING TEAM 15:13:35 411.-MM 2:37:49 2:05:52 4:11:18 3:34:04 2:44:32
513. Batelt Jerzy/Świst Mariusz POL TIMTIRIM TEAM ULTRA 15:13:40 412.-MM 2:45:02 2:11:04 3:41:17 3:58:01 2:38:16
514. Kruzel Rafał/Kuczakowska Joanna POL BIEGOWE MISIE 15:13:48 90.-FM 2:35:52 2:17:27 4:13:11 3:41:31 2:25:47
515. Borowy Piotr/Pluta Michał POL BOSY ZAJĄC 15:14:48 413.-MM 2:34:03 2:13:48 4:05:50 3:36:22 2:44:45
516. Kuzimski Aleksander/Mołdawa Wojciech POL SALTO MORTALES 15:15:18 414.-MM 2:29:04 2:00:05 4:04:22 3:57:10 2:44:37
517. Kruszona Arkadiusz/Baum Piotr POL ATLOM GNIEZNO 15:15:46 415.-MM 2:31:52 2:08:12 3:57:40 3:56:14 2:41:48
518. Mościński Wojciech/Wowk Robert POL ŚMIGAJĄCE PIĘTY 15:15:49 416.-MM 2:31:21 2:15:04 4:17:17 3:51:25 2:20:42
519. Idzi Anna/Idzi Piotr POL WARCZĄCE SZPRYCHY 15:15:51 91.-FM 2:50:31 2:21:32 4:15:02 3:21:20 2:27:26
520. Paulanis Cyprian/Lipski Michał POL 20 GROSZY 15:15:59 417.-MM 2:31:36 2:08:19 3:51:02 3:53:29 2:51:33
521. Ryszka Piotr/Gunia Mariusz POL MIŁOŚNICY SPORTU 15:16:22 418.-MM 2:33:13 2:15:19 4:16:12 3:49:20 2:22:18
522. Grygo Krzysztof/Dłużniewski Jacek POL BYK I DZIK 15:16:36 419.-MM 2:10:00 1:55:29 4:34:21 3:53:48 2:42:58
523. Netczuk Tomasz/Szulencka Aleksandra POL BENEFIT SYSTEMS RUNNING TEAM 15:16:52 92.-FM 2:37:26 2:21:43 4:04:09 3:49:50 2:23:44
524. Garnek Piotr/Hadzicka Sylwia POL RUN FAST OR DIE 15:16:55 93.-FM 2:49:43 2:19:10 3:56:06 3:43:34 2:28:22
525. Szarkowski Robert/Trojanowski Bogusław POL ROBO 15:17:07 420.-MM 2:38:10 2:14:37 4:13:19 3:39:49 2:31:12
526. Radecki Dariusz/Janicki Paweł POL PAVLO I DARIO 15:17:09 421.-MM 2:34:19 2:15:05 4:15:49 3:48:51 2:23:05
527. Winczura Piotr/Gumowski Jacek POL ORANGE POLSKA VI 15:17:19 422.-MM 2:27:07 2:15:08 4:13:26 3:47:34 2:34:04
528. Nowak Leszek/Stefaniak Andrzej POL WOLNE ELEKTRONYKI 15:17:25 423.-MM 2:35:27 2:07:56 4:16:05 3:48:31 2:29:26
529. Cylke Marcin/Bogacz Dariusz POL POSZŁY KONIE PO BETONIE 15:17:30 424.-MM 2:37:05 2:16:37 4:20:01 3:39:45 2:24:02
530. Zarzeczny Adam/Fritsch Sebastian POL NA PEWNO SZCZECIN 15:17:51 425.-MM 2:26:54 2:12:15 4:13:25 3:52:08 2:33:09
531. Przybylski Michał/Hejna Kamil POL OCOCHODZIWBIEGU 15:18:15 426.-MM 2:43:36 2:12:01 4:17:47 3:44:57 2:19:54
532. Celejewski Przemysław/Celejewski Józef, Stefan POL ALNOR 15:18:18 427.-MM 2:29:46 2:07:24 3:53:34 4:26:11 2:21:23
533. Sępka Daria/Dobaj Katarzyna POL SPARTANIE DZIECIOM 15:19:22 13.-FF 2:39:55 2:13:19 4:03:38 3:40:52 2:41:38
534. Błoch Marek/Błoch Agnieszka POL BLOCHS 15:19:54 94.-FM 2:41:53 2:17:33 4:21:52 3:33:11 2:25:25
535. Buchholz Piotr/Małkowski Krzysztof POL DWÓCH TAKICH, CO ZWIEDZAJĄ SZLAKI 15:20:03 428.-MM 2:32:41 2:10:46 4:06:53 3:57:51 2:31:52
536. Wyganowska Joanna/Sierocki Jan POL ATP1 15:20:06 95.-FM 2:36:04 2:09:32 3:59:39 3:49:29 2:45:22
537. Mazur-Rudnicka Marlena/Parśniak Michał POL PĘDZĄCE BOBRY 15:20:19 96.-FM 2:39:14 2:21:30 4:21:07 3:35:42 2:22:46
538. Wiaterek Agata/Wiaterek Remigiusz POL ANACONDA 15:20:33 97.-FM 2:42:01 2:17:41 4:10:28 3:44:27 2:25:56
539. Kapcińska Małgorzata/Miłosz Karolina POL SĄSIEDZI 15:20:59 14.-FF 2:36:01 2:14:54 4:05:01 3:52:07 2:32:56
540. Marcinkowski Mikołaj/Staszewski Piotr POL ULTRA MOGĄ DŁUŻEJ 15:20:59 429.-MM 2:37:37 2:14:59 4:10:20 3:47:32 2:30:31
541. Richter Franciszek/Toman Janusz POL ZAPIERDALACZE.PL 3 15:21:01 430.-MM 2:22:27 2:09:13 4:10:21 3:53:57 2:45:03
542. Jackowski Jacek/Jackowska Ewa POL VECTOR 15:21:29 98.-FM 2:40:23 2:18:26 3:55:19 3:57:55 2:29:26
543. Kozyrski Krzysztof/Żochowski Bartosz POL TEAM CUKIERNIA NOVA STARGARD 15:23:38 431.-MM 2:35:08 2:13:23 4:14:51 3:58:34 2:21:42
544. Ruta Maciej/Stawski Dariusz POL DWADZIADKI 15:24:00 432.-MM 2:37:44 2:09:57 3:54:56 3:52:11 2:49:12
545. Tyczyński Ryszard/Frucz Jacek POL COMBAT 56 15:24:16 433.-MM 2:26:29 2:19:13 4:09:50 3:42:18 2:46:26
546. Czuba Robert/Ryplewicz Mariusz POL ORANGE POLSKA 8 15:24:28 434.-MM 2:37:21 2:15:54 4:24:20 3:42:11 2:24:42
547. Bednarz Dariusz/Pielichowski Sebastian POL KABAN TEAM 15:25:02 435.-MM 2:37:41 2:19:43 4:07:07 3:46:24 2:34:07
548. Zaleski Krzysztof/Data Marek POL AS III 15:25:02 435.-MM 2:37:40 2:19:43 4:07:13 3:48:29 2:31:57
549. Makowska Anna/Warząchowski Andrzej POL KLUB AA 15:25:42 99.-FM 2:42:09 2:27:29 4:11:45 3:38:20 2:25:59
550. Sroka Paweł/Zagajewski Mariusz POL OPTYMIŚCI III 15:26:10 437.-MM 2:34:44 2:10:26 4:15:59 3:52:18 2:32:43
551. Ertel Radosław/Szymański Henryk POL CZŁOBATNIK 15:26:15 438.-MM 2:42:39 2:17:15 4:04:23 3:51:14 2:30:44
552. Kulas Bartosz/Apanasiewicz Bartosz POL BARTEK TEAM 15:26:21 439.-MM 2:28:25 2:20:02 3:59:47 3:59:08 2:38:59
553. Funka Andrzej/Szkuta Michał POL CHYŻY 1 15:26:24 440.-MM 2:42:18 2:21:21 4:08:34 3:48:52 2:25:19
554. Szczepański Paweł/Mamla Zbigniew POL WILD RUNNERS 15:26:58 441.-MM 2:22:51 2:05:50 3:53:49 4:14:24 2:50:04
555. Kuchta Dorota/Kasza Marek POL PĘDZĄCE ZAJĄCE 15:27:01 100.-FM 2:53:02 2:25:28 3:54:00 3:39:05 2:35:26
556. Biała Joanna/Korwin-Mikke Kacper POL CHRUPANIE W KOLANIE 15:27:10 101.-FM 2:23:41 2:16:04 4:10:57 4:06:11 2:30:17
557. Kośmider Tomasz/Bróg Wojciech POL NIE BIEGAJ BO SIĘ SPOCISZ 15:27:17 442.-MM 2:30:58 2:05:41 4:02:40 3:59:35 2:48:23
558. Sivosavi Veikko/Sivosavi Outi POL TUSKA 15:27:26 102.-FM 3:00:47 2:39:05 4:00:28 3:42:39 2:04:27
559. Barnat Krzysztof/Klus Anna POL SZYBCY I WŚCIEKLI 15:27:27 103.-FM 2:44:25 2:30:26 4:18:25 3:35:32 2:18:39
560. Rosół Rafał/Dyczka Robert POL PATOLOGIA BYTOM RUN 15:27:29 443.-MM 2:14:31 2:13:48 4:14:19 4:04:49 2:40:02
561. Wesołowska Katarzyna/Lesiewicz Jarosław POL ORANGE POLSKA 7 15:28:38 104.-FM 2:24:08 2:00:07 4:13:50 4:16:52 2:33:41
562. Woźna Magdalena/Krak Tomasz POL RUN TOTHEENDOF TIMES 15:28:54 105.-FM 2:33:59 2:07:18 4:10:53 3:57:02 2:39:42
563. Dulawa Dawid/Wanat Krzysztof POL STATEK I KOTWICA 15:28:58 444.-MM 2:22:52 2:30:10 4:33:28 3:36:45 2:25:43
564. Łaźniak Agata/Pfajfer Marek POL DRUŻYNA WIERCIKA 15:29:00 106.-FM 2:35:57 2:26:36 4:10:26 3:39:27 2:36:34
565. Gaik Andrzej/Cichowski Grzegorz POL GDYNIA TORUŃ TEAM 15:29:03 445.-MM 2:46:32 2:23:08 4:09:17 3:43:52 2:26:14
566. Fanslau Marek/Wiciak Ziemowit POL KOCIEWIACY 15:29:06 446.-MM 2:33:57 2:21:37 4:24:30 3:46:05 2:22:57
567. Gajaszek Tomasz/Wieczorek Bartosz POL TEAM 1 15:29:28 447.-MM 2:40:02 2:24:46 4:12:58 3:40:14 2:31:28
568. Andrzejczak Tomasz/Gapski Adam POL KB AKTYWNI KONIN 15:29:56 448.-MM 2:35:13 2:18:08 4:15:40 3:48:50 2:32:05
569. Szczepański Artur/Rosiński Rafał POL ORANGE POLSKA 1 15:30:16 449.-MM 2:31:15 2:05:06 4:12:47 4:05:52 2:35:16
570. Krajewski Artur/Krajewska Alicja POL ULTRAHOLYC.TEAM.PL 15:30:32 107.-FM 2:43:08 2:35:47 4:01:58 3:41:52 2:27:47
571. Serwaczyński Mirosław/Ptak Arkadiusz POL NIGDY WIĘCEJ 15:30:38 450.-MM 2:34:11 2:16:00 4:20:37 3:42:24 2:37:26
572. Pawlikowski Tomasz/Bogdańska Joanna POL SZKOT TEAM 15:31:25 108.-FM 2:29:20 2:21:01 4:12:48 4:01:08 2:27:08
573. Soszyńska Małgorzata/Kułakowski Piotr POL CZŁAPACZE 15:31:29 109.-FM 2:40:29 2:19:56 4:16:08 3:50:39 2:24:17
574. Cebula Michał/Jacek Kulik POL KAPSLE 15:31:39 451.-MM 2:31:19 2:22:37 4:09:45 3:58:25 2:29:33
575. Kowalczyk Rafał/Pietrowicz Kamil POL ELEKTROMOC 15:31:47 452.-MM 2:29:41 2:32:41 4:23:55 3:46:08 2:19:22
576. Wolski Kamil/Potempski Paweł POL MEJDEJ: BIEGAM BO LUBIĘ 15:32:24 453.-MM 2:28:26 2:08:24 4:02:39 4:07:05 2:45:50
577. Kupiec Dariusz/Szymański Mariusz POL MKB DREPTAK 15:32:48 454.-MM 2:35:48 2:21:56 4:26:05 3:38:21 2:30:38
578. Barański Piotr/Barański Jarosław POL BARAŃSKI MARATHON TEAM 15:33:00 455.-MM 2:40:23 2:17:42 4:10:18 3:53:25 2:31:12
579. Zieliński Mateusz/Małż Daniel POL FLOTYLLA DZIKICH KACZEK 15:33:19 456.-MM 2:25:31 2:16:09 4:09:09 4:03:11 2:39:19
580. Wojtanowicz Jacek/Henkiel Bartłomiej POL NAFCIARZ STALOWA WOLA 15:33:22 457.-MM 2:47:19 2:24:43 4:10:29 3:48:43 2:22:08
581. Krzemień Joanna/Szarafiński Rafał POL BABYLON MUST FALL RUNNERS/WILCZE ECHA 15:33:39 110.-FM 2:39:57 2:09:33 4:33:43 3:38:59 2:31:27
582. Pilecki Adam/Marzec Krzysztof POL SAPERZY ALFA 15:34:13 458.-MM 2:18:55 2:01:07 4:43:37 4:09:57 2:20:37
583. Paciorek Piotr/Tyralski Dominik POL POLSAT BIEGA 15:34:36 459.-MM 2:26:47 1:58:41 4:06:15 4:11:37 2:51:16
584. Kowalczyk Rafał/Wróbel Łukasz POL ŚWIŃSKI DUET 15:34:44 460.-MM 2:24:58 2:08:59 4:37:55 4:00:42 2:22:10
585. Nastawska Monika/Sękowski Łukasz POL KOKO 15:35:06 111.-FM 2:42:25 2:14:26 4:16:19 3:54:34 2:27:22
586. Szachna Krzysztof/Smolak Agata POL RUNNINGCOUPLE 15:35:06 111.-FM 2:39:19 2:17:43 4:13:21 3:53:39 2:31:04
587. Ziemba Przemysław/Zieleziński Marcin POL BO TAK 15:35:32 461.-MM 2:36:39 2:26:27 4:17:50 3:51:07 2:23:29
588. Michałek Jaroslaw/Boroń Marcin POL ONE WAY TICKET 15:37:05 462.-MM 2:34:50 2:25:01 4:25:20 3:47:26 2:24:28
589. Pasela Bartosz/Okarma Wojciech POL WETERANI BESKID.TV 15:37:18 463.-MM 2:35:43 2:16:10 4:17:17 3:45:16 2:42:52
590. Szymankiewicz Kalina/Postupalski Michał POL HAKUNA MATATA 15:37:38 113.-FM 2:31:58 2:10:26 4:19:04 3:52:21 2:43:49
591. Socha Tomasz/Karp Andrzej POL DRUŻYNA ZBÓJA BECZA 15:37:47 464.-MM 2:30:44 2:17:14 4:21:50 4:03:39 2:24:20
592. Drapella Dariusz/Drapella Tomasz POL W IMIĘ OJCA I SYNA 15:38:14 465.-MM 2:39:12 2:48:16 3:54:09 3:43:53 2:32:44
593. Lewandowski Stefan/Zasępa Sebastian POL GRUBO SIĘ ZAPOWIADA 15:38:19 466.-MM 2:30:59 2:17:49 4:05:18 4:03:26 2:40:47
594. Kadłubek Mateusz/Kadłubek Aleksander POL DRUGA DRUŻYNA 15:38:30 467.-MM 2:28:30 2:09:16 4:26:18 3:50:27 2:43:59
595. Zawadka Andrzej/Czerwoniuk Arkadiusz POL LEŚNE DZIADKI MIERZYNA 15:38:55 468.-MM 2:39:00 2:18:38 4:23:59 3:44:10 2:33:08
596. Ruzik Rafał/Puszakowski Jacek POL TRIFIT.PL 15:39:02 469.-MM 2:38:51 2:22:47 3:54:11 4:03:13 2:40:00
597. Pelcner Marcin/Pohl Arkadiusz POL 3PM 15:39:40 470.-MM 2:38:03 2:24:29 4:28:17 3:46:06 2:22:45
598. Leśniak Piotr/Mokrzycki Krzysztof POL K-PAX 15:40:32 471.-MM 2:27:24 2:11:18 4:17:35 4:00:52 2:43:23
599. Tychowicz Robert/Żytnik Piotr POL BUTTON'S TEAM 15:40:41 472.-MM 2:43:33 2:13:35 4:25:43 3:50:47 2:27:03
600. Urbański Krzysztof/Zieliński Jacek POL KROK ZA GROSZ KASZCZOREK&ZŁOTORIA TEAM 15:41:03 473.-MM 2:43:56 2:19:05 4:20:24 3:50:38 2:27:00
601. Deja Andrzej/Cieślik Michał POL AMATORZY 15:41:34 474.-MM 2:42:42 2:18:42 4:17:03 3:49:59 2:33:08
602. Grzesiak Krzysztof/Ostrowski Ignacy POL TRIFIT.PL 15:41:38 475.-MM 2:45:04 2:15:29 4:17:05 3:56:22 2:27:38
603. Kopeć Krzysztof/Zając Tomasz POL MUZYCY 15:41:42 476.-MM 2:52:17 2:18:29 4:24:44 3:46:56 2:19:16
604. Bochenek Maria/Bochenek Jacek POL W POSZUKIWANIU PRZODKÓW CZŁOWIEKA. 15:42:38 114.-FM 2:42:50 2:21:51 4:20:46 3:52:49 2:24:22
605. Najewski Marcin/Szczygieł Łukasz POL DJANGOS 15:43:39 477.-MM 2:46:26 2:23:50 4:36:40 3:40:06 2:16:37
606. Jakubowski Maciej/Maniak Łukasz POL 33 BLTR HERKY II 15:44:55 478.-MM 2:38:47 2:23:52 4:24:24 3:53:35 2:24:17
607. Kozera Andrzej/Kawalec Szymon POL 33 BLTR HERKY 1 15:45:00 479.-MM 2:32:55 2:24:12 4:29:51 3:53:33 2:24:29
608. Korzeniowski Robert/Tomaszkiewicz Wojciech POL POWERADE 2 15:45:04 480.-MM 2:27:20 2:18:59 3:59:50 4:21:30 2:37:25
609. Klimczak Mariusz/Olech Artur POL EKO 15:45:07 481.-MM 2:41:51 2:20:59 4:26:29 3:47:15 2:28:33
610. Polańska Dorota/Świątczak Mariusz POL DESPERADOS CHINA TRAVEL 15:45:50 115.-FM 2:47:23 2:25:12 4:00:51 4:01:58 2:30:26
611. Goszczyński Dariusz/Gomez Adam POL KOMANDOSI Z NAWACHONY 15:49:00 482.-MM 2:40:32 2:14:55 4:29:36 3:46:16 2:37:41
612. Bobin Leszek/Błoński Michał POL TATUSIOWIE 15:50:28 483.-MM 2:21:16 2:09:35 4:38:48 4:16:27 2:24:22
613. Kujawa Alina/Podkówka Zbigniew POL KROPLA BEZ KITU 15:50:41 116.-FM 2:47:41 2:28:50 4:16:15 3:47:33 2:30:22
614. Pajunen Tuula/Hallapää Laura POL TRAILSNAILS 15:51:58 15.-FF 2:44:50 2:34:42 4:17:45 3:45:11 2:29:30
615. Ludwinek-Zarzeka Iwona/Zarzeka Marcin POL VEGE RUNNERS 15:52:26 117.-FM 2:35:12 2:20:44 4:08:16 4:08:10 2:40:04
616. Kwiatkowski Aleksander/Znamiec Marcin POL PO RAZ DRUGI 15:52:36 484.-MM 2:38:57 2:21:34 4:17:48 4:10:06 2:24:11
617. Buś Mateusz/Molek Karol POL ZAWAŁOWCY 15:52:45 485.-MM 2:42:26 2:17:06 4:22:33 4:05:20 2:25:20
618. Piotrowski Maciej/Rogósz Piotr POL ODBIEGAMY ODNORMY 15:53:35 486.-MM 2:46:08 2:24:34 4:53:36 3:32:23 2:16:54
619. Dworak Norbert/Bemben Roman POL ŁYSY I TĘGI 15:54:22 487.-MM 2:42:31 2:21:31 4:18:56 3:57:34 2:33:50
620. Brzezicka Alina/Juraszek Mirosław POL BIEGAMY SOBIE 15:54:39 118.-FM 2:46:28 2:21:41 4:13:58 3:53:21 2:39:11
621. Suchcicki Leszek/Kowarski Mariusz POL 4PR BIEGAMY 15:54:40 488.-MM 2:40:50 2:27:21 4:14:53 3:57:38 2:33:58
622. Freszel Krzysztof/Kulczyński Rafał POL ROZBIEGANI BUDOWLANI 15:54:42 489.-MM 2:34:27 2:12:29 4:35:34 4:05:48 2:26:24
623. Walaszek Paweł/Andrzejczak Dariusz POL AGB ACTIVE RUNNERS 15:54:44 490.-MM 2:36:44 2:13:54 4:20:41 4:12:13 2:31:12
624. Kazmierczak Marta/Fonseca Miguel POL JAVALI TEAM 15:54:45 119.-FM 2:45:05 2:17:04 4:21:36 4:04:28 2:26:32
625. Pyrkosz Damian/Wyczawski Piotr POL TUPTUP TEAM 15:55:07 491.-MM 2:26:44 2:07:39 4:24:11 4:39:06 2:17:27
626. Polus Tomasz/Godlewski Tomasz POL SŁYNNI KENIJCZYCY 15:58:30 492.-MM 2:15:31 2:02:38 4:31:05 4:33:08 2:36:08
627. Cyrus Bogdan/Wełnicki Waldemar POL B&W RACING 15:59:15 493.-MM 3:41:56 2:26:46 4:05:53 3:37:02 2:07:38
628. Tobiasz Anna/Lewandowska Monika POL TIGER GYM GDAŃSK 16:03:10 16.-FF 2:45:58 2:30:22 4:37:10 3:41:35 2:28:05
629. Grządziel Arkadiusz/Wachowicz Paweł POL CSRG 2 16:06:52 494.-MM 2:31:23 2:23:23 4:26:11 3:49:37 2:56:18
630. Nowomiejski Marcin/Chmielarski Andrzej POL WŁÓCZYKIJE 16:06:54 495.-MM 2:40:11 2:23:01 4:18:07 4:06:15 2:39:20
631. Weisman Izabela/Kamieniak Miłosz POL MIŁY MIŁOSZ I TRUSKAWA 16:07:07 120.-FM 2:50:27 2:32:57 4:09:13 4:01:41 2:32:49
632. Kaminski Rafal/Gorgol Tomasz POL RAFTOM 16:07:47 496.-MM 3:27:58 2:24:46 3:59:54 3:36:57 2:38:12
633. Książek Dominika/Kula Sebastian POL STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO 16:09:20 121.-FM 2:29:10 2:20:19 4:44:33 4:12:03 2:23:15
634. Ziętak Krzysztof/Kula Zbigniew POL STARE OSŁY I DROGA 16:14:22 497.-MM 2:40:46 2:29:25 4:34:57 3:56:39 2:32:35
635. Kołodziejczyk Maciej/Dylewski Paweł POL FIZJO-SPORT ŁĘCZNA --:--:-- 498.-MM 2:18:27 2:01:30 4:23:44 4:14:37 -:--:--
636. Musiał Magdalena/Dubiecki Jarema POL ŁYSY I BESTIA --:--:-- 122.-FM 2:35:17 2:15:54 4:01:47 4:12:37 -:--:--
637. Kapuścik Jakub/Żurawski Kamil POL CHŁOPAKI OD MARIANA --:--:-- 499.-MM 2:20:44 2:07:31 4:33:35 4:26:07 -:--:--
638. Pysiewicz Krzysztof/Pasterczyk Dariusz POL BERCIKI --:--:-- 500.-MM 2:46:23 2:26:10 4:19:09 3:57:48 -:--:--
639. Kaźmierski Sebastian/Duliński Marcin POL SPARTANIE DZIECIOM --:--:-- 501.-MM 2:41:30 2:18:26 4:20:10 4:12:49 -:--:--
640. Świątkowski Bartosz/Budziak Wioleta POL ULKS LIPINKI --:--:-- 123.-FM 2:36:29 2:16:54 4:28:51 4:11:45 -:--:--
641. Kopczyński Tomasz/Pietruliński Mateusz POL CIASTECZKOWE POTWORY --:--:-- 502.-MM 2:43:02 2:27:46 4:12:55 4:10:38 -:--:--
642. Zielonka Mariusz/Krzyżański Stanisław POL CSWLĄD POZNAŃ --:--:-- 503.-MM 2:47:10 2:24:55 4:23:25 4:01:45 -:--:--
643. Adamczyk Zbigniew/Deruś Stanisław POL ŁUBIANKA-TAKA GMINA --:--:-- 504.-MM 2:31:49 2:21:02 4:37:34 4:07:02 -:--:--
644. Stolarczyk Katarzyna/Sznajder Zenon POL ŚW. ANTONI --:--:-- 124.-FM 2:52:07 2:37:34 4:06:05 4:03:20 -:--:--
645. Drążyk Małgorzata/Piwowar Małgorzata POL GOŃCIE SIĘ! --:--:-- 17.-FF 2:51:28 2:32:41 4:27:12 3:50:20 -:--:--
646. Sankowski Adam/Specht Mikołaj POL PIERWSZY RAZ W GÓRACH --:--:-- 505.-MM 2:24:55 2:39:19 4:25:46 4:12:53 -:--:--
647. Jóźwicki Michał/Protasiuk Mariusz POL KIM TEAM --:--:-- 506.-MM 2:44:21 2:26:01 4:29:26 4:05:07 -:--:--
648. Jękalski Andrzej/Kozakowski Tomasz POL ANDRZEJ I TOMEK --:--:-- 507.-MM 2:30:53 2:27:58 4:39:19 4:07:39 -:--:--
649. Maras Ladislav/Gejza Sabanos SVK MARAS TEAM 16:24:-- 508.-MM 2:56:23 2:32:44 4:21:55 4:00:38 -:--:--
650. Rzeszótko Marzena/Wróbel Dariusz POL ALTERKOM TEAM --:--:-- 125.-FM 2:45:43 2:35:00 4:48:29 3:46:37 -:--:--
651. Król Zbigniew/Łakomik Karol POL WATAHA CZERWONEGO KAPTURKA --:--:-- 509.-MM 2:35:16 2:15:32 4:35:59 4:33:33 -:--:--
652. Bielawa Rafał/Kaczorek Dominik POL IECO & LEFRAK --:--:-- 510.-MM 1:33:14 1:31:33 3:05:04 -:--:-- -:--:--
653. Kopp Rafał/Wilk Grzegorz POL ŚWIĄTNICKIE JASZCZĘBIE --:--:-- 511.-MM 2:06:36 2:05:45 4:14:33 -:--:-- -:--:--
654. Mlekodaj Wojciech/Wąsik Magdalena POL PRZEBIEGLI --:--:-- 126.-FM 2:47:20 2:31:13 3:45:47 -:--:-- -:--:--
655. Cieszyński Jerzy/Balinski Sławomir POL AMK COPERNICUS --:--:-- 512.-MM 2:31:36 2:25:23 4:11:49 -:--:-- -:--:--
656. Pilc Marek/Macherzyński Wiesław POL ŁKB NA ZDROWIE --:--:-- 513.-MM 2:26:42 2:13:43 4:42:03 -:--:-- -:--:--
657. Rutke Grzegorz/Kroczak Wojciech POL FAJ(K)OWE DZIKI --:--:-- 514.-MM 2:42:47 2:13:27 4:26:30 -:--:-- -:--:--
658. Zięba Sebastian/Zięba Sylwia POL FINCHES --:--:-- 127.-FM 2:38:53 2:21:33 4:31:53 -:--:-- -:--:--
659. Rzepka Daniel/Bohm Jacek POL CLEAREX 3 --:--:-- 515.-MM 2:40:19 2:24:43 4:32:30 -:--:-- -:--:--
660. Gaweł Krzysztof/Wiśniewski Dawid POL ANIELSKI ORSZAK --:--:-- 516.-MM 2:31:13 2:23:29 4:46:00 -:--:-- -:--:--
661. Flasz Mateusz/Białas Wojciech POL LTH --:--:-- 517.-MM 2:33:22 2:22:48 4:54:20 -:--:-- -:--:--
662. Budnicka Anna/Borkowska Aneta POL SZYNECZKI --:--:-- 18.-FF 2:35:20 2:38:43 4:45:22 -:--:-- -:--:--
663. Chodorowski Arkadiusz/Jaścanek Mariusz POL OJCOWIE --:--:-- 518.-MM 2:47:14 2:33:20 4:39:50 -:--:-- -:--:--
664. Lenartowicz Wojciech/Lenartowicz Magdalena POL GORLICE --:--:-- 128.-FM 3:10:32 2:43:48 4:14:54 -:--:-- -:--:--
665. Bieńkowski Michał/Pawłowski Piotr POL HYDRO 1 --:--:-- 519.-MM 2:50:13 2:36:26 4:46:23 -:--:-- -:--:--
666. Środa Janusz/Dudek Jan POL SPARTANIE DZIECIOM-AGRICOMM --:--:-- 520.-MM 2:50:00 2:41:22 4:45:51 -:--:-- -:--:--
667. Gadomski Władysław/Salm Ariel POL SPARTANIE DZIECIOM --:--:-- 521.-MM 2:50:19 2:38:39 4:51:44 -:--:-- -:--:--
668. Paruszewska Aleksandra/Penew- Pawłow Marta POL KITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘ --:--:-- 19.-FF 2:53:58 2:48:28 4:39:46 -:--:-- -:--:--
669. Kubczak-Kosicka Anna/Kłos Dariusz POL KOSA NA KŁOSA --:--:-- 129.-FM 2:45:00 2:45:52 4:53:15 -:--:-- -:--:--
670. Dżugan Witold/Jankowski Paweł POL GHOST RUNNERS --:--:-- 522.-MM 3:27:39 2:27:23 4:41:02 -:--:-- -:--:--
671. Rzepka Remigiusz/Ogły Krystian POL CLEAREX 1 , KB SOBÓTKA --:--:-- 523.-MM 1:46:57 1:35:44 -:--:-- -:--:-- -:--:--
672. Gaicki Maciej/Płonka Piotr POL NA POHYBEL --:--:-- 524.-MM 1:56:00 1:45:28 -:--:-- -:--:-- -:--:--
673. Bernatek Grzegorz/Kwieciński Jacek POL GDZIE JEST PIES? --:--:-- 525.-MM 2:02:23 1:50:48 -:--:-- -:--:-- -:--:--
674. Wojtas Marek/Pietrzyński Bartosz POL SUPERMARATON KALISZ --:--:-- 526.-MM 2:03:43 2:00:06 -:--:-- -:--:-- -:--:--
675. Małysz Henryk/Biały Maciej POL CA BROKER/SPORT KLINIKA --:--:-- 527.-MM 2:11:44 2:00:46 -:--:-- -:--:-- -:--:--
676. Rybiński Kamil/Grendziński Andrzej POL WARIAT TRI-FUN TEAM --:--:-- 528.-MM 2:10:17 2:06:35 -:--:-- -:--:-- -:--:--
677. Głowacki Jordan/Borzystowski Patryk POL ARGONAUCI --:--:-- 529.-MM 2:20:21 2:00:09 -:--:-- -:--:-- -:--:--
678. Darmochwał Leszek/Bartkowiak Alina POL ALINA&LECHO --:--:-- 130.-FM 2:20:28 2:13:06 -:--:-- -:--:-- -:--:--
679. Kaczmarek Robert/Grzegorz Lemieszek POL EXTREME RUN ŁÓDŹ --:--:-- 530.-MM 2:18:34 2:34:07 -:--:-- -:--:-- -:--:--
680. Bujalski Szymon/Krause Jakub POL POZNAŃ --:--:-- 531.-MM 2:26:26 2:28:18 -:--:-- -:--:-- -:--:--
681. Latarowski Grzegorz/Zasina Sebastian POL RÜBEZAHL --:--:-- 532.-MM 2:37:10 2:19:09 -:--:-- -:--:-- -:--:--
682. Maćkowiak Marek/Truszkiewicz Krystian POL ULTRA77 --:--:-- 533.-MM 2:22:39 2:46:10 -:--:-- -:--:-- -:--:--
683. Kozar Wojciech/Adami Gabriele POL DZIKIE LATAJĄCE ŚWINIE --:--:-- 534.-MM 2:40:31 2:28:20 -:--:-- -:--:-- -:--:--
684. Wyrąbkiewicz Janusz/Nartowski Jan POL APTEKA MIKSTURA CIECHOCINEK --:--:-- 535.-MM 2:34:56 2:43:29 -:--:-- -:--:-- -:--:--
685. Tylman Igor/Naklicki Michał POL DAJ KEBABA --:--:-- 536.-MM 2:29:32 2:50:51 -:--:-- -:--:-- -:--:--
686. Brzózka Tomasz/Lewczuk Daniel POL SPARTANIE DZIECIOM-SINNET/WARSZAWA --:--:-- 537.-MM 2:51:17 2:38:14 -:--:-- -:--:-- -:--:--
687. Krudysz Przemysław/Gomułka Andrzej POL XYZ --:--:-- 538.-MM 2:39:05 2:52:07 -:--:-- -:--:-- -:--:--
688. Dróżdż Ireneusz/Jur Jacek POL ORLĘTA GRYFINO --:--:-- 539.-MM 2:52:13 2:50:42 -:--:-- -:--:-- -:--:--
689. Kordala Marzena/Kidrycki Arkadiusz POL ARCHIE TEAM --:--:-- 131.-FM 2:55:30 2:52:21 -:--:-- -:--:-- -:--:--
690. Karwacki Marek/Karwacki Michał POL FORDON K2 --:--:-- 540.-MM 2:48:25 3:21:30 -:--:-- -:--:-- -:--:--
691. Wochnik Michał/Kaliński Hubert POL SZYBKO SZYBKO --:--:-- 541.-MM 3:05:05 3:18:42 -:--:-- -:--:-- -:--:--
692. Świgoń-Siejek Małgorzata/Siejek Krzysztof POL SIEJEK TEAM --:--:-- 132.-FM 3:07:44 3:25:06 -:--:-- -:--:-- -:--:--
693. Skalski Maciej Jakub/Pawlukowiec Mariusz POL BRACIA MOCY --:--:-- 542.-MM 3:26:48 3:16:42 -:--:-- -:--:-- -:--:--
694. Kozłowski Grzegorz/Blichar Sebastian POL SPECJAL --:--:-- 543.-MM 3:46:58 -:--:-- -:--:-- -:--:-- -:--:--
|