3. Tatranská šelma ULTRA 2016 - Bývalá Važecká ch.-Ždiar, 20. 8. 2016
zdroj: http://www.tatranskaselma.com/
ŽENY 55km
##. meno ročník štát klub čas ##.-agecat
1. Mucková Petra 84 CZE Do pohody Montane 7:33:58 1.-F18-++
2. Dobrucká Lucia 91 SVK HK Direct Bytča 7:39:37 2.-F18-++
3. Kissová Marína 88 SVK i.raw.you 7:55:52 3.-F18-++
4. Šulcová Denisa 76 SVK Nová Lesná 8:38:03 4.-F18-++
5. Mikulecká Marcela 73 CZE Run Sport 8:41:09 5.-F18-++
6. Drenková Viola 66 SVK TriPé Liptov 8:52:05 6.-F18-++
7. Šimková Barbora 82 SVK Košice 9:16:08 7.-F18-++
8. Kániová Eliška 85 CZE Lipová-lázně 9:20:22 8.-F18-++
9. Baronová Iva 77 CZE Rosebud 9:26:41 9.-F18-++
10. Petrjánošová Silvia 80 SVK Nezávislosť BA 9:39:35 10.-F18-++
11. Lučivjanská Dáša 84 SVK Hrom do piecky! 9:47:52 11.-F18-++
12. Trulíková Daniela 73 SVK HK Direct Bytča 9:51:08 12.-F18-++
13. Lasyk Agnieszka 83 POL makaronzserem.eu 10:06:37 13.-F18-++
14. Tevláková Alena 93 CZE Kunčice pod Ondřejn. 10:13:08 14.-F18-++
15. Polášková Pavlína 81 CZE Praha 11:21:19 15.-F18-++
MUŽI 55km
##. meno ročník štát klub čas ##.-agecat
1. Fraňo Peter 96 SVK Chata M.R.Š. 6:13:20 1.-M18-39
2. Kačmarčík Tomáš 75 SVK Šport Rysy-Inov8 6:14:52 1.-M40-++
3. Longauer Zdeno 72 SVK Krížna Krížom Krážom 6:21:45 2.-M40-++
4. Halasz Martin 90 SVK Bratislava 6:23:37 2.-M18-39
5. Štverák Tomáš 97 CZE Montura Czech Team 6:34:07 3.-M18-39
6. Kalman Peter 83 SVK Kráľova hoľa 6:35:43 4.-M18-39
7. Kaľavský Július 76 SVK Margecany 6:43:57 3.-M40-++
8. Nedelka Dalibor 86 SVK PROefekt Team 6:52:13 5.-M18-39
9. Krzeminski Jerzy 87 POL bez príslušnosti 6:53:49 6.-M18-39
10. Durilla Michal 85 SVK VE.DOM.E vegan bistro 6:56:34 7.-M18-39
11. Jurečka Matúš 91 SVK Závažná Poruba 6:58:57 8.-M18-39
12. Tabarka Ondřej 85 CZE Rymice 7:00:33 9.-M18-39
13. Brzoza Piotr 85 POL Kielce 7:06:33 10.-M18-39
14. Orság Matej 87 SVK ŠK Budimír 7:11:40 11.-M18-39
15. Habánek Peter 87 SVK Beh cez Vápeč 7:14:11 12.-M18-39
16. Kovaľ Martin 85 SVK VitalCity.sk 7:14:31 13.-M18-39
17. Švolík Lukáš 89 SVK Zbojnícka chata 7:18:56 14.-M18-39
18. Kouřil Jaroslav 80 CZE neběžecký kroužek 7:20:59 15.-M18-39
19. Kincl Petr 83 CZE HO Tesla Brno 7:22:52 16.-M18-39
20. Michna Milan 70 CZE Čistý sport 7:25:34 4.-M40-++
21. Blažek Peter 94 SVK detvianska huta 7:28:08 17.-M18-39
22. Geschnábel Pavol 72 SVK Banská Bystrica 7:29:41 5.-M40-++
23. Bauch Petr 87 CZE Ivaň 7:30:10 18.-M18-39
24. Alexandrov Vladimír 86 SVK IshYoBoy.com 7:30:55 19.-M18-39
25. Kovařík Ondřej 89 CZE Profibaustoffe CZ 7:32:41 20.-M18-39
26. Bálint Martin 86 SVK Poprad 7:34:16 21.-M18-39
27. Rajnoch Edvard 66 CZE Splašení goroli 7:35:23 6.-M40-++
28. Dobrucký Štefan 83 SVK HK Direct Bytča 7:41:47 22.-M18-39
29. Gemeran Peter 81 SVK Bratislava 7:43:56 23.-M18-39
30. Rácz Štefan 61 SVK ŠK Budimír 7:45:35 7.-M40-++
31. Chovanec Lukáš 84 SVK BA 7:46:15 24.-M18-39
32. Káder Ladislav 81 SVK Veľké Straciny 7:48:05 25.-M18-39
33. Jánoš Mário 82 SVK Banská Bystrica 7:48:14 26.-M18-39
34. Czekaj Maciej 81 POL Kielce 7:49:08 27.-M18-39
35. Laffers Richard 80 SVK IAMES TJ TATRAN Sučany 7:53:42 28.-M18-39
36. Šlárko Gabriel 85 SVK Košice 7:55:53 29.-M18-39
37. Teplica Juraj 89 SVK Extreme obstacle runner 7:55:58 30.-M18-39
38. Dvorštiak Dalibor 70 SVK Adamsport Ružomberok 7:57:23 8.-M40-++
39. Vidlička Marek 81 SVK ŠKP Levice 7:57:34 31.-M18-39
40. Repta Michal 87 CZE Dream Team Brno 7:58:33 32.-M18-39
41. Mikuláš Radovan 77 SVK HK James DK 7:59:07 33.-M18-39
42. Krzysztof Radwan 80 CZE Wichry Beskidu 8:03:30 34.-M18-39
43. Hrubala Richard 80 SVK Trnava 8:14:34 35.-M18-39
44. Dariusz Lubosz 78 POL NGB Klobuck 8:15:15 36.-M18-39
45. Bičian Pavel 75 SVK Prievidza 8:18:39 9.-M40-++
46. Sýkora Daniel 77 SVK Poprad 8:22:03 37.-M18-39
47. Belak Lukas 89 SVK Roznava 8:23:32 38.-M18-39
48. Hájek Jakub 70 POL Panie szofer gazu 8:24:23 10.-M40-++
49. Szabo Tibor 88 CZE inQool.cz 8:24:39 39.-M18-39
50. Lowczak Bartosz 79 POL Godzina w Cisnej 8:24:58 40.-M18-39
51. Halasz Ladislav 72 SVK Cierna Voda 8:27:36 11.-M40-++
52. Šnevajs Radomír 63 CZE KHB Radegast 8:29:26 12.-M40-++
53. Belica Peter 91 SVK Dolné Orešany 8:29:33 41.-M18-39
54. Peterka Tomáš 85 SVK Extreme obstacle runner 8:30:46 42.-M18-39
55. Bukovinský Martin 75 SVK Extreme Sportteam VT 8:31:55 13.-M40-++
56. Harašta Jozef 83 CZE HO TJ Tesla Brno 8:32:40 43.-M18-39
57. Kriška Rastislav 83 SVK STS Chwojkovice-Brod 8:36:08 44.-M18-39
58. Drozd Michal 78 POL Kolakow 8:38:30 45.-M18-39
59. Tajcnár Tomáš 87 SVK ŠK PKF Trnava 8:38:52 46.-M18-39
60. Draczkowski Piotr 83 POL Godzina w Cisnej 8:39:19 47.-M18-39
61. Opozda Michal 81 POL Krakow 8:39:47 48.-M18-39
62. Krivuš Michal 82 SVK Klub aktívneho mysl. 8:40:08 49.-M18-39
63. Slomiany Lukasz 85 POL Piana z pyska 8:40:35 50.-M18-39
64. Kirchner Robert 73 SVK Svit 8:45:32 14.-M40-++
65. Malý Jíři 77 CZE Planet toys 8:46:10 51.-M18-39
66. Viktor Pavel 76 SVK Izipovce 8:46:43 15.-M40-++
67. Pšenčík Stanislav 79 SVK www.prodom.sk 8:49:52 52.-M18-39
68. Peles Martin 87 SVK Tatranska Lomnica 8:50:00 53.-M18-39
69. Grubarek Dariusz 69 POL Szaflary 8:51:51 16.-M40-++
70. Michelík Marek 79 SVK Bratislava 8:52:09 54.-M18-39
71. Hrabovský Anton 58 SVK CrossCountryClub 8:52:56 17.-M40-++
72. Ďurčo Dominik 97 SVK Banská Bystrica 8:53:08 55.-M18-39
73. Šiška Miroslav 69 SVK Chrabrany 8:57:41 18.-M40-++
74. Moškoř Martin 71 CZE Kunčice pod Ondřejn. 8:59:25 19.-M40-++
75. Hajek Jan 74 CZE Kromeriz 9:00:25 20.-M40-++
76. Jaronski Jacek 65 POL Zapierdalacze 9:00:37 21.-M40-++
77. Zelina Milan 85 SVK SK PKF 9:01:00 56.-M18-39
78. Dindoffer Rene 80 SVK Poprad 9:01:44 57.-M18-39
79. Faťun Pavol 79 SVK Poprad 9:01:44 58.-M18-39
80. Vavruša Martin 71 CZE Václavovice 9:05:12 22.-M40-++
81. Šubert Pavel 74 CZE horalove 9:06:06 23.-M40-++
82. Galicz Karol 86 POL BKS Wataha Wars. 9:08:07 59.-M18-39
83. Kellner Filip 80 SVK Alpinklub Prievidza 9:11:29 60.-M18-39
84. Zaťko Marek 87 SVK Zatulos Running T. 9:11:35 61.-M18-39
85. Stankay Michal 80 CZE Ostravice 9:14:59 62.-M18-39
86. Naňo Adam 85 SVK Radošina 9:15:10 63.-M18-39
87. Neupauer Marián 83 SVK Spišská Nová Ves 9:15:45 64.-M18-39
88. Tripšanský Michal 93 SVK Spišská Nová Ves 9:16:55 65.-M18-39
89. Vošček Jakub 94 SVK Poprad 9:19:00 66.-M18-39
90. Cuntala Martin 81 SVK Bratislava 9:19:43 67.-M18-39
91. Selucký Jíři 65 CZE Kyjov 9:24:39 24.-M40-++
92. Kekeňák Ondrej 76 SVK Banská Bystrica 9:26:07 25.-M40-++
93. Štofaňák Marek 86 SVK PREVYK Prešov 9:30:11 68.-M18-39
94. Kalman Jozef 88 SVK Ratkovské Bystré 9:32:29 69.-M18-39
95. Nesticky Daniel 78 SVK Biely Kostol 9:32:53 70.-M18-39
96. Stolár Martin 79 SVK Triatlon Vrbové 9:33:59 71.-M18-39
97. Svoboda Tomáš 68 CZE Jeseník 9:36:16 26.-M40-++
98. Hladík Josef 70 CZE Klánovice 9:37:56 27.-M40-++
99. Gembala Miroslav 89 SVK Trstená 9:38:13 72.-M18-39
100. Tarkoš Marek 84 SVK Triatlon Vrbové 9:39:33 73.-M18-39
101. Horník Patrik 80 SVK Poriadie 9:39:40 74.-M18-39
102. Bučko Ľubomír 75 SVK Bratislava 9:39:42 28.-M40-++
103. Diko Ales 70 SVK Bratislava 9:39:44 29.-M40-++
104. Ivan Vladimír 93 SVK Paštiná Závada 9:39:45 75.-M18-39
105. Vavák Michal 80 CZE Club deportivo 9:40:10 76.-M18-39
106. Klím Tomáš 75 CZE Čisté Beskydy 9:42:32 30.-M40-++
107. Grunert Adrian 81 SVK Bratislava 9:43:03 77.-M18-39
108. Gažo Emil 80 SVK Bratislava 9:43:04 78.-M18-39
109. Nakládal Michal 82 CZE Praha 9:44:57 79.-M18-39
110. Muller Jozef 74 SVK Svit 9:45:00 31.-M40-++
111. Tokarčík Dušan 72 SVK Kežmarok 9:45:14 32.-M40-++
112. Hus Peter 71 SVK Maratón SNV 9:45:27 33.-M40-++
113. Pouš Richard 71 SVK Vetroplachmagazin.sk 9:46:02 34.-M40-++
114. Riša Ľuboš 84 SVK Cyklomax Poprad 9:47:57 80.-M18-39
115. Ondas Radovan 80 SVK Poprad 9:48:37 81.-M18-39
116. Bahelka Tomáš 86 SVK Klub Polar Alpin TN 9:49:38 82.-M18-39
117. Hanus Miroslav 74 SVK Martin 9:50:42 35.-M40-++
118. Šramko Ivan 67 SVK TriPé Liptov 10:00:08 36.-M40-++
119. Wikarski Krzysztof 85 POL KSZO Ostrowiec 10:06:08 83.-M18-39
120. Lasyk Maciej 82 POL Krakow 10:06:38 84.-M18-39
121. Slovák Tomáš 69 CZE Traged Team 10:07:07 85.-M18-39
122. Lesaj Martin 75 POL Festival Horyzonty 10:07:32 37.-M40-++
123. Sabol Juraj 89 SVK ZXY001 10:09:55 86.-M18-39
124. Jureňa Lukáš 79 SVK Bežci LC 10:21:37 87.-M18-39
125. Hájaš Imrich 72 SVK Bežci LC 10:25:55 38.-M40-++
126. Koch Piotr 88 CZE Zaglebiowski Klub 10:27:31 88.-M18-39
127. Pobjecky Juraj 87 SVK Pivo & Borovička 10:29:23 89.-M18-39
128. Margetín Maroš 89 SVK Nové M. n. Váhom 10:29:48 90.-M18-39
129. Wendler Wiktor 76 CZE Triatlon Stupno 10:32:58 39.-M40-++
130. Jasiok Lumir 78 POL Trek 1324 10:35:05 91.-M18-39
131. Šimek Jíři 81 CZE CEPro Team 10:43:36 92.-M18-39
132. Szlachtowski Andrzej 69 POL Nowy Targ 10:43:48 40.-M40-++
133. Januskiewicz Michal 80 POL Sosnowiec 10:51:48 93.-M18-39
134. Tarabura Szymon 81 POL Katowice 10:51:48 94.-M18-39
135. Bistar Michal 86 SVK Zilina 10:52:00 95.-M18-39
136. Prčina Ivan 86 SVK Dolný Kubín 10:53:17 96.-M18-39
137. Mitz Peter 82 SVK Posledny Mohykan 10:53:26 97.-M18-39
138. Drgoň Michal 88 SVK The Minions 10:55:44 98.-M18-39
139. Turčan Jakub 89 SVK Hory v trenkách 10:56:19 99.-M18-39
140. Matisko Peter 70 CZE run4ever 11:01:29 41.-M40-++
141. Kacko Michal 89 SVK Nové Zámky 11:03:19 100.-M18-39
142. Lipták Marek 80 SVK Levice 11:14:12 101.-M18-39
143. Ondrejkovic David 86 SVK KAM 11:19:47 102.-M18-39
144. Knížat Peter 93 SVK Púchov 11:25:31 103.-M18-39
Ostatní nedobehli do cieľa, alebo nesplnili limit 11:30:00.
|