Vechec SPARTAN Ultra Beast - Vechec, 3. 9. 2016
zdroj: http://results.onlinesystem.cz/
ŽENY 49 km
##. meno ročník štát klub mesto čas ##.-catego
1. Gyurcsó Andrea 83 HUN Bánk Bánk 7:13:00 1.-F_elit
2. Vejdělková Lenka 94 CZE Bystré u Poličky Bystré u Poličky 7:41:45 2.-F_elit
3. Bartková Marcela 72 SVK Spartan Patriot Team Slovakia Svit 8:06:35 3.-F_elit
4. Vytinová Veronika 92 CZE Sychrov Sychrov 8:21:41 1.-F_open
5. Dvořáková Martina 81 CZE SRTG Brno Brno 8:25:04 4.-F_elit
6. Kempelen Zita 77 HUN Budapest Budapest 8:39:55 5.-F_elit
7. Jawień Anna 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 8:44:24 2.-F_open
8. Zelenková Klára 88 SVK SRTG-Praha Dlouhá Loučka 8:47:17 3.-F_open
9. Tendel Franziska 82 GER Heidelberg Heidelberg 8:58:57 6.-F_elit
10. Nikoletta Seff 77 HUN Veszprém Veszprém 8:59:37 7.-F_elit
11. Berčíková Nikola 95 SVK Brezno Brezno 9:01:42 8.-F_elit
12. Cichá Barbora 94 CZE Dolní Lutyně Dolní Lutyně 9:09:03 9.-F_elit
13. Polášková Kateřina 88 CZE Břeclav Břeclav 9:11:11 4.-F_open
14. Rovnakova Dana 87 SVK Extreme Obstacle Runners Bratislava 9:23:46 10.-F_elit
15. Uličná Slavomíra 85 SVK SRTG Krompachy Krompachy 9:28:18 5.-F_open
16. Kozmová Monika 85 CZE Prešov Prešov 9:34:01 11.-F_elit
17. Cervinkova Romana 87 CZE Beroun Beroun 9:37:57 6.-F_open
18. Kynclová Zuzana 82 CZE SRTG Žďár nad Sázavou Velké Popovice 9:51:37 7.-F_open
19. Švecová Lucia 84 SVK Hardcore Tym Banská Bystrica 9:53:11 8.-F_open
20. Kiss Vivien 92 HUN Yakuza SRTG Gyor Győr 9:55:52 9.-F_open
21. Smolková Romana 79 CZE RABBITS ZNOJMO Znojmo 10:00:31 12.-F_elit
22. Somi Anita 89 HUN TOTO SPORT Csengerujfalu 10:01:43 10.-F_open
23. Suchomelová Vladislava 79 SVK SRTG Olomouc Uničov 10:06:15 11.-F_open
24. Hostačná Denisa 72 SVK BODY ENERGY SPARTAN Bratislava 10:07:28 12.-F_open
25. Pusztai Monika 85 HUN SRTG Budapest, Margit-sziget 15+ Dunakeszi 10:07:37 13.-F_open
26. Dobešová Jana 70 SVK SRTG Neratovice Neratovice 10:12:32 14.-F_open
27. Houšková Šárka 91 CZE SRTG České Budějovice ULTRA České Budějovice 10:12:52 15.-F_open
28. Kleiber Martina 70 GER Crossfit Team Samurai Gummersbach 10:13:34 16.-F_open
29. Loboda Kelemen 92 HUN Gazella Team Dombóvár 10:17:55 17.-F_open
30. Vityko Andrea 81 HUN SRTG Tokaj Budapest 10:20:24 13.-F_elit
30. Csaszar Zita 80 HUN SRTG Tokaj Nyiregyhaza 10:20:24 13.-F_elit
32. Štýbnarová Radka 86 CZE Zábřeh Zábřeh 10:22:16 18.-F_open
33. Novotna Ivana 84 SVK Maximus Gym Team Dolný Kubin 10:26:19 19.-F_open
34. Hečová Karolína 97 CZE SRTG Brno Tišnov 10:26:53 20.-F_open
35. Ščudlová Pavla 90 CZE Spartan Gym Praha 5 10:27:54 21.-F_open
36. Havlová Tereza 83 CZE SRTG České Budějovice ULTRA České Budějovice 10:30:52 22.-F_open
37. Mahelová Kateřina 79 CZE RABBITS ZNOJMO Znojmo 10:34:05 15.-F_elit
38. Novakova Gabriela 78 CZE Jesenice u Prahy Jesenice u Prahy 10:36:11 23.-F_open
39. Balla Anita 88 HUN Cross Sport Debrecen Spartans Kaba 10:38:32 24.-F_open
40. Aleksandrov Jasmina 85 SRB Bečej Bečej 10:39:26 25.-F_open
41. Spišáková Helena 70 SVK SRTG Krompachy Krompachy 10:39:49 26.-F_open
42. Portellová Karolina 84 CZE Praha Praha 10:40:00 27.-F_open
43. Vaculíková Kačka 84 CZE SRTG ZLÍN zlín 10:40:02 28.-F_open
44. Pavlíková Tereza 91 CZE CrossGym Kamenice 10:43:31 29.-F_open
45. Kohoutová Erika 86 CZE Hardcore Tym Praha 10:47:12 30.-F_open
46. Režná Pavlína 91 CZE Ostravská smetánka Rychvald 10:51:53 31.-F_open
47. Teichmannová Andrea 85 CZE Ostravská smetánka Ostrava 10:52:10 32.-F_open
48. Peretti Cristina 85 ITA FIT FIGHT TRIBU IN MOVIMENTO Centallo 10:52:19 16.-F_elit
49. Ujszaszi Edit 83 HUN Budapešť Budapešť 10:54:16 17.-F_elit
50. Vojvodová Janka 90 SVK Maximus Gym Team Zázrivá 10:54:18 33.-F_open
51. Junaskova Anna 85 SVK Insane Crew Trnava 10:54:41 34.-F_open
52. Suchá Alžběta 97 CZE SRTG Olomouc Olomouc 10:55:18 35.-F_open
53. Svobodová Klára 86 CZE SRTG Jablonec n/Nisou Liga Výjimečných Jablonec nad Nisou 10:59:10 36.-F_open
54. Krásná Veronika 86 CZE SRTG Jablonec n/Nisou Liga Výjimečných Jablonec nad Nisou 10:59:10 36.-F_open
55. Fruba Magdalena 85 POL POWER TRAINING Warszawa 10:59:37 38.-F_open
56. Jaskółka Magdalena 80 POL POWER TRAINING Warszawa 10:59:37 38.-F_open
57. Abrate Andrea 82 ITA rome rome 11:00:12 40.-F_open
58. Kulhánková Barbora 93 CZE Brutal Kruháč Team Český Brod 11:01:17 41.-F_open
59. Somogyvári Krisztina 69 HUN Bekecs Bekecs 11:05:49 42.-F_open
60. Samková Barbora 88 CZE Hardcore Tym Praha 11:06:45 43.-F_open
61. Mittermayerová Anita 90 CZE SRTG-Pardubice Žďár nad Sázavou 11:08:18 44.-F_open
62. Ługowska Iga 79 POL SRTG Kraków FAST Kraków 11:09:48 45.-F_open
63. Schoříková Veronika 90 CZE Falanga Zbuzany 11:10:09 46.-F_open
64. Daniella Lengyel 91 HUN The Hungarian Expendables Budapest 11:11:02 47.-F_open
65. Tothne Balogh Agnes 78 HUN Gazella Team Szekesfehervar 11:12:47 48.-F_open
66. Szegi Rita 75 HUN Gazella Team Szekesfehervar 11:12:47 48.-F_open
67. Foldvari Anita 75 HUN Gazella Team Szekesfehervar 11:12:47 48.-F_open
68. Žáčiková Kateřina 88 CZE SRTG Most 4+ Most 11:13:21 51.-F_open
69. Baggi Rosamaria 89 ITA Vitorchiano Vitorchiano 11:13:24 52.-F_open
70. Renčková Marie 77 SVK Spartan Patriot Team Slovakia Prešov 11:14:18 18.-F_elit
71. Hantabál Zuzana 86 SVK BODY ENERGY SPARTAN Bratislava 11:14:49 53.-F_open
72. Lengyel Ágnes 77 HUN Gazella Team Szekesfehervar 11:16:15 54.-F_open
73. Kvapilová Eliška 89 SVK SRTG-Praha 4+ Liberec 11:16:41 55.-F_open
74. Jirásková Lucie 89 CZE SRTG Kolín Kolín 11:19:30 19.-F_elit
75. Prucek Martin 85 CZE SRTG-Prostějov 15+ Olomouc 11:20:22 56.-F_open
76. Kathrin Weninger 82 AUT Neunkirchen Neunkirchen 11:20:24 57.-F_open
77. Jirkovská Veronika 89 CZE SRTG Brno Brno 11:21:40 58.-F_open
78. Darázs-Horváth Zsófi 88 HUN TOTO SPORT Budapest 11:21:57 59.-F_open
79. Hervertová Klára 91 SVK SRTG-Praha Praha, 11:22:06 60.-F_open
80. Molnár Adrienn 85 HUN TOTO SPORT Budapest 11:23:46 61.-F_open
81. Kéri Veronika 85 HUN TOTO SPORT Gödöllő 11:23:47 62.-F_open
82. Véronique Cenciarini 76 FRA Ultima Nation Nice 11:24:13 63.-F_open
83. Rozínková Martina 78 CZE Němčičky Němčičky 11:27:43 64.-F_open
84. Martinková Kateřina 87 CZE WILD Team Kutná Hora 11:29:07 65.-F_open
85. Erdosi Timea Terezia 83 HUN SRTG Budapest, Margit-sziget 15+ Budapest 11:29:41 66.-F_open
86. Neilinger Monika 86 HUN Yakuza SRTG Gyor Győr 11:30:16 67.-F_open
87. Mallory Cochard 78 CHE WolfPackUltraBeastTeam Ollon 11:30:29 68.-F_open
88. Maklári-Papp Judit 73 HUN BloodFit Gödöllő 11:30:33 20.-F_elit
89. Hlaváčková Lucie 88 CZE SRTG-Pardubice Přelouč 11:31:28 69.-F_open
90. Řehová Adéla 77 CZE Frýdek-Místek Frýdek-Místek 11:33:50 70.-F_open
91. Janvari Miriam Ivett 86 HUN SRTG Tokaj Nyiregyhaza 11:34:04 71.-F_open
92. Balicco Alice 82 ITA Memento Audere Semper Bergamo 11:34:16 72.-F_open
93. Muladi-Piros Gabriella 71 HUN SRTG Veszprém Balatonalmádi 11:34:58 73.-F_open
94. Zsofia Sisak 81 HUN Veszprem Veszprem 11:35:11 21.-F_elit
95. Frey Noemie 81 FRA WolfPackUltraBeastTeam Zaessingue 11:36:57 74.-F_open
96. Benova Helen 86 SVK Gladiators International Visolaje 11:37:30 75.-F_open
97. Štvrtňová Sandra 89 CZE SRTG Brno Český Těšín 11:37:40 76.-F_open
98. Sanecka Katarzyna 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 11:38:46 77.-F_open
99. Polańska Jowita 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 11:38:46 77.-F_open
100. Drag Monika 78 POL SRTG Kraków FAST Kraków 11:38:46 77.-F_open
101. Połys Katarzyna 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 11:38:47 80.-F_open
102. Kathrin Kranz 88 GER Freeletics Ulm Friedrichshafen 11:42:56 81.-F_open
103. Szabová Klára 85 CZE Rokytnice nad Jizerou Rokytnice nad Jizerou 11:45:09 82.-F_open
104. Plandorová Katarína 80 SVK Gladiators International Nitra 11:46:58 83.-F_open
105. Nemravová Petra 93 CZE RED tým Praha 11:48:34 84.-F_open
106. Krausz Noemi 92 HUN Hős8as Kakucs 11:50:01 85.-F_open
107. Urbanová Hana 86 SVK Přerov nad Labem Přerov nad Labem 11:52:58 86.-F_open
108. Guerra Carballo Araceli 74 ESP SPARTAN SGX GREEN DISTRICT Arenys de Mar 11:53:56 22.-F_elit
109. Krchovová Kristýna 99 CZE SRTG Kolín Kolín 11:53:57 87.-F_open
110. Říhová Andrea 82 CZE SRTG Kolín Kutná Hora 11:53:57 87.-F_open
111. Lopez Ortiz Lluna 91 ESP SPARTAN SGX GREEN DISTRICT Barcelona 11:53:59 23.-F_elit
112. Potáčová Ivana 87 SVK Udiča Udiča 11:54:12 89.-F_open
113. Mázdrová Andrea 80 CZE Hells Team Cheb 11:56:10 90.-F_open
114. Litecka Marcela 80 SVK MOSR1 Spisska Nova Ves 11:56:47 91.-F_open
115. Huskova Martina 89 SVK EMC | bit-Studio Bratislava 11:57:41 92.-F_open
116. Molnar Zita 91 HUN Hős8as Kakucs 11:57:57 93.-F_open
117. Yamak Diana Meral 87 HUN SRTG Dobogókő Budapest 11:58:01 24.-F_elit
118. Kovacs Piroska Agnes 82 HUN Burpee Lover Spartans Budapest 11:58:08 25.-F_elit
119. Kuncová Petra 87 CZE SRTG Strupčice Krupka 11:59:37 94.-F_open
120. Štamfestová Veronika 91 CZE SRTG Neratovice Neratovice 12:00:01 95.-F_open
121. Rusová Monika 90 CZE Praha Praha 12:00:33 96.-F_open
122. Brizgalová Žaneta 97 CZE SRTG Brno Vyškov 12:01:38 97.-F_open
123. Žílová Alena 81 CZE SRTG ZLÍN Zlín 12:03:00 98.-F_open
124. Čubová Jitka 72 CZE SRTG-Prostějov 15+ Prostějov 12:03:17 99.-F_open
125. Hopiánová Hanka 90 CZE Gladiators International Moravské Budějovice 12:03:59 100.-F_open
126. Mistrikova Michaela 89 SVK MOSR1 Zohor 12:05:18 101.-F_open
127. Filipová Nikola 91 SVK SRTG - Plzeň Karlovy Vary 12:08:20 102.-F_open
128. Bendíková Anna 75 SVK AKUZE GARAT Svit 12:09:19 103.-F_open
129. Magulová Laura 99 SVK Žarnovica Žarnovica 12:10:31 26.-F_elit
130. Berki Julia 79 HUN SRTG Budapest, Margit-sziget 15+ Budapest 12:11:27 104.-F_open
131. Nowotka-Szubska Karolina 81 POL SRTG Kraków FAST Kraków 12:12:16 105.-F_open
132. Soumarová Kristýna 94 CZE SRTG Most 4+ Obříství 12:12:30 106.-F_open
133. Szalóki Mariann 79 HUN Cross Sport Debrecen Spartans Debrecen 12:12:59 107.-F_open
134. Křížová Jitka 81 CZE Gladiators International Radostín nad Olsavou 12:14:27 108.-F_open
135. Kuzmová Zuzana 91 SVK SRTG Rimavská Sobota Sliač 12:14:43 27.-F_elit
136. Dr Csere Izabella 78 HUN Burpee Lover Spartans HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 12:16:29 109.-F_open
137. Bujdáková Jana 98 CZE SRTG ZLÍN Zlín 12:16:59 110.-F_open
138. Břetenářová Tereza 90 CZE SRTG-Pardubice Nymburk 12:18:54 111.-F_open
139. Hajnová Kateřina 85 CZE SRTG Neratovice Neratovice 12:37:25 112.-F_open
140. Forejtková Jana 88 SVK SRTG Neratovice Neratovice 12:40:31 113.-F_open
MUŽI 49 km
##. meno ročník štát klub mesto čas ##.-catego
1. Žiška Peter 87 SVK Hybe Hybe 5:33:10 1.-M_elit
2. Rajniak Michal 89 SVK Svit Svit 5:36:21 2.-M_elit
3. Satinský Tomáš 84 CZE Frýdlant nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí 6:02:42 3.-M_elit
4. Silinc Ionut 86 ROU CROSSFIT ROMANIA TIMISOARA Dumbravita 6:40:29 4.-M_elit
5. Danielkiewicz Tomasz 86 POL xRunners TEAM Wrocław 6:41:31 5.-M_elit
6. Kohut Ivan 92 POL Husaria Race Team Siestrzeń 6:43:01 6.-M_elit
7. Jean Thibault 94 FRA Viuz-en-sallaz Viuz-en-sallaz 6:45:54 7.-M_elit
7. Balhasi Akos 82 HUN HUN ELIT TEAM Janoshaza 6:45:54 7.-M_elit
9. Kraka-Ćwikliński Łukasz 82 POL xRunners TEAM Pasiecznik 6:46:09 9.-M_elit
10. Zeman Marek 87 CZE Polar extreme team Ostrava 6:51:54 10.-M_elit
11. Czindrity Attila 95 HUN HUN ELIT TEAM Mogyorod 6:52:44 11.-M_elit
12. Velička Aleš 73 CZE Polar extreme team Ostrava 6:54:25 12.-M_elit
13. Bak Roman 86 SVK Spartan Patriot Team Slovakia Vranov nad Toplou 6:59:49 13.-M_elit
14. Jagieło Michał 86 POL Husaria Race Team Lubienia 7:01:53 14.-M_elit
15. Siclari Giovanni 91 ITA Civitavecchia (Roma) Civitavecchia (Roma) 7:02:11 1.-M_open
16. Sokol Miroslav 87 CZE Miroslav Miroslav 7:07:16 2.-M_open
17. Ivančo Michal 70 SVK Spartan Patriot Team Slovakia Vechec 7:11:32 15.-M_elit
18. Mokrý Martin 85 CZE SRTG Brno Rozdrojovice 7:15:19 16.-M_elit
19. Milata Patrik 88 HUN Extreme Obstacle Runners Jablonec nad Turňou 7:23:48 17.-M_elit
20. Topinka Martin 84 CZE SRTG Brno Žďár nad Sázavou 7:25:26 3.-M_open
21. Surus Artur 89 POL Husaria Race Team Kraków 7:26:24 18.-M_elit
22. Dimec Anže 85 SLO Celje Celje 7:27:28 19.-M_elit
23. Dzugas Marek 77 SVK Spisska Nova Ves Spisska Nova Ves 7:29:27 20.-M_elit
24. Hromada Martin 92 SVK Bojnice Bojnice 7:30:39 21.-M_elit
25. Szekeres Tamas 64 HUN HUN ELIT TEAM Verszeprem 7:30:51 22.-M_elit
26. Spirito Simone 91 ITA laceXdemoni Aprilia 7:33:58 23.-M_elit
27. Trapkowski Przemysław 82 SVK xRunners TEAM Gdańsk 7:34:22 24.-M_elit
28. Bogdal Andrej 86 POL Varsava Varsava 7:34:38 4.-M_open
29. Danko Martin 80 SVK Badin Badin 7:34:41 5.-M_open
30. Kaczorowski Michał 88 POL Husaria Race Team Łódź 7:35:01 25.-M_elit
31. Kušnír Filip 88 SVK Spartan Patriot Team Slovakia Veľký Šariš 7:35:25 26.-M_elit
32. Julien Coutaut 88 FRA Le Tour Le Tour 7:36:51 27.-M_elit
33. Syrek Wojtek 83 POL Husaria Race Team Kraków 7:37:10 6.-M_open
34. Peržeľ Ján 87 SVK BODY ENERGY SPARTAN Hrnčiarske Zalužany 7:37:24 28.-M_elit
35. Kania Karol 85 POL xRunners TEAM Jastrzębia Zdrój 7:37:53 29.-M_elit
36. Brzoskwinia Wojciech 92 POL Husaria Race Team Bolechowice 7:38:03 7.-M_open
37. Galko Branislav 81 SVK Bobot Bobot 7:39:59 8.-M_open
38. Malý Václav 88 CZE SRTG Brno Tvarožná 7:40:07 9.-M_open
39. Demianenko Oleksii 90 UKR Kyiv Kyiv 7:40:42 30.-M_elit
40. Steg Tomasz 86 POL Husaria Race Team Krakow 7:41:18 10.-M_open
41. Rachita Marian Lucian 85 ESP zarzalejo zarzalejo 7:41:29 11.-M_open
42. Kryl Jan 80 CZE Brandýsek Brandýsek 7:41:41 12.-M_open
43. Senderski Przemysław 94 POL Husaria Race Team Przytkowice 7:41:44 31.-M_elit
44. Helsen Steff 90 BEL Westerlo Westerlo 7:42:04 32.-M_elit
45. Grzesiak Michał 87 POL Husaria Race Team Przeginia Narodowa 7:42:34 13.-M_open
46. Chomicz Krzysztof 79 POL Husaria Race Team Krakow 7:44:00 14.-M_open
47. Mareš Jan 90 CZE Sušice Sušice 7:44:58 33.-M_elit
48. Kopecký Jakub 90 CZE SRTG Česká Střelice u Brna 7:48:06 34.-M_elit
49. Kovacik Pavol 87 SVK Extreme Obstacle Runners Solcany 7:48:08 35.-M_elit
50. Schovanec Jan 97 SVK SRTG Neratovice Roudnice nad Labem 7:48:33 15.-M_open
51. Cích Rastislav 87 SVK BeastMode Bratislava 7:48:35 16.-M_open
52. Ziober Zbigniew 93 POL xRunners TEAM Mirków 7:49:53 36.-M_elit
53. Hurskyj Alexandr 98 CZE Chrudim Chrudim 7:50:09 17.-M_open
54. Vacík Jiří 89 CZE Spartan Gym Praha 7:50:51 18.-M_open
55. Petruš Michal 91 SVK Komárno Komárno 7:51:13 19.-M_open
56. Kistemaker Steven 84 NLD Amsterdam Amsterdam 7:53:18 37.-M_elit
57. Kučera Martin 89 SVK The Vikings! Bratislava 7:54:35 38.-M_elit
58. Slezák Slavomír 77 SVK BODY ENERGY SPARTAN Stupava 7:54:36 39.-M_elit
59. Plíhal Tomas 75 CZE Pardubice Pardubice 7:55:06 40.-M_elit
60. Joska Vladislav 86 SVK Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou 7:55:11 20.-M_open
61. Dvořák Pavel 88 CZE Louny Louny 7:55:14 41.-M_elit
62. Wagner Alexander 86 GER Lüneburg Lüneburg 7:56:32 42.-M_elit
63. Marsavina Cosmin 89 ROU #SpeedDontLie Timisoara 7:56:32 21.-M_open
64. Ablorh Titus 93 CZE SRTG Brno Syrovice 7:56:51 43.-M_elit
65. Kasalik Radim 81 CZE Polar extreme team Kravaře 7:57:42 44.-M_elit
66. Muhm David 87 GER MIT Tough Team Germany Innsbruck 7:58:02 45.-M_elit
67. Mičík Jakub 91 CZE Brušperk Brušperk 7:58:50 22.-M_open
68. Visser Patrick 84 NLD Team Dutchmudmen Hardinxveld-Giessendam 7:59:13 46.-M_elit
69. Pałasz Artur 92 POL SRTG Gdańsk - Poland Sieniawa 7:59:14 23.-M_open
70. Vodička Pavel 78 CZE Chrastava Chrastava 7:59:26 24.-M_open
71. Ilyés Sándor - Loránd 83 emp NeuvedeNý NeuvedeNý 7:59:52 47.-M_elit
72. Arne Cauchie 92 BEL ocr belgium Meerbeke 7:59:57 25.-M_open
73. Kopčan Radoslav 87 SVK Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou 8:01:28 26.-M_open
74. Teplica Juraj 89 SVK Extreme Obstacle Runners Nížné Repaše 8:01:58 48.-M_elit
75. Gross Filip 97 SVK Nová Ves Nová Ves 8:04:51 27.-M_open
76. Andres Jaromír 83 CZE SRTG Kolín Pečky 8:06:06 28.-M_open
77. Řehák David 85 CZE SRTG-Praha Praha 15 8:06:23 29.-M_open
78. Krotil Jiří 88 CZE SRTG-Praha Praha 4 8:06:24 30.-M_open
79. Vondra Jan 75 CZE Lanškroun Lanškroun 8:06:56 49.-M_elit
80. Zorán Nikolics 95 HUN HUN ELIT TEAM Szigetcsép 8:09:45 50.-M_elit
81. Drbohlav Martin 89 CZE SRTG Jablonec n/Nisou Liga Výjimečných Jablonec nad Nisou 8:11:41 31.-M_open
82. Golebiewski Tomasz 82 POL Dzikie Dziki Gorzów Stargard 8:12:56 32.-M_open
83. Łabul Dawid 83 POL Dzikie Dziki Gorzów Żary 8:13:06 33.-M_open
84. Krajčovič Patrik 95 CZE Insane Crew Želeneč 8:13:27 34.-M_open
85. Handler Christian 86 AUT dirtrun.company Grafendorf 8:13:39 35.-M_open
86. Vecchiarelli Daniele 79 ITA laceXdemoni nettuno 8:14:00 51.-M_elit
87. Záhora Filip 93 CZE Ústí nad Labem Ústí nad Labem 8:14:06 36.-M_open
88. Holzbauer Jan 74 CZE SRTG Kolín Velim 8:14:47 37.-M_open
89. Christian Hofer 76 AUT dirtrun.company Vöcklamarkt 8:15:24 38.-M_open
90. Jirsa Lukáš 93 CZE WILD Team Kutná Hora 8:15:35 39.-M_open
91. Obando Salazar Harold 84 ESP barcelona barcelona 8:16:43 52.-M_elit
92. Zandee Hanno 89 NLD Team Dutchmudmen Breda 8:16:55 53.-M_elit
93. Počai Tomáš 82 CZE Gladiators International Banská Štiavnica 8:17:17 40.-M_open
94. Kołaczek Hubert 95 POL SRTG Gdańsk - Poland Wieluń 8:18:19 41.-M_open
95. Krištof Miroslav 89 SVK Bratislava Bratislava 8:18:55 54.-M_elit
96. Dr. Molnar Zoltan 71 HUN Nagykanizsa Nagykanizsa 8:18:59 42.-M_open
97. Pavlík Michal 89 CZE Kutná Hora Kutná Hora 8:19:23 55.-M_elit
98. Marek Karel 87 CZE SRTG Brno Huzová 8:19:49 56.-M_elit
99. Konvalinka Martin 93 CZE SRTG Brno Most 8:20:40 43.-M_open
100. Svoboda Martin 89 CZE Spartan Gym Praha 8:20:51 57.-M_elit
101. Kahánek Martin 95 CZE SRTG-Prostějov 15+ Ženklava 8:21:09 44.-M_open
102. Školík Robert 73 SVK Dolné Srnie Dolné Srnie 8:21:28 58.-M_elit
103. Kempa Jan 79 CZE Polar extreme team Ostrava 8:21:52 59.-M_elit
104. Kmec Branislav 72 SVK Vranov n.T. Vranov n.T. 8:22:07 60.-M_elit
105. Abrhan Lukáš 91 SVK Nové Zámky Nové Zámky 8:22:09 61.-M_elit
106. Zoltán Attila Kunya 72 HUN STRG Vac Kismaros 8:22:15 45.-M_open
107. Cigánik Milan 68 CZE SRTG-Praha Nové Butovice 8:22:25 62.-M_elit
108. Kovařík David 93 CZE SRTG Brno Brno 8:22:40 46.-M_open
109. Prokeš Dušan 70 CZE SRTG Strupčice Chomutov 8:23:16 47.-M_open
110. Simon Mirek 80 CZE Škvorec Škvorec 8:23:38 63.-M_elit
111. Pechal Ľuboš 84 SVK Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto 8:24:32 48.-M_open
112. Flechner Gabor 87 HUN Yakuza SRTG Gyor Jánossomorja 8:25:51 49.-M_open
113. Weiss Daniel 91 SVK Burpee Lover Spartans Lovcica 8:26:11 50.-M_open
114. Puljić Domagoj 78 HRV ZAGREB ZAGREB 8:26:23 64.-M_elit
115. Genovese Johan 90 FRA Les Résistants BERNIN 8:26:33 65.-M_elit
116. Salinas Medina Rubén 78 ESP GARROT PREMIUM xativa 8:27:04 51.-M_open
117. Škopek Tomáš 90 SVK Bratislava Bratislava 8:27:21 66.-M_elit
118. Miklovicz Gabor 88 HUN Burpee Lover Spartans Eger 8:27:40 52.-M_open
119. Bak Maroš 88 SVK Spartan Patriot Team Slovakia Vranov n/T 8:28:11 67.-M_elit
120. Fábián Miklós 82 HUN Gazella Team Békéscsaba 8:28:14 53.-M_open
121. Adam Jan 91 CZE Zdětín Zdětín 8:28:25 68.-M_elit
122. Bednář Martin 86 CZE SRTG-Litovel Litovel 8:28:27 54.-M_open
123. Kormančík Matúš 88 SVK Klin Klin 8:28:32 69.-M_elit
124. Trąbiński Grzegorz 79 POL SRTG Gdańsk - Poland Gdańsk 8:29:18 55.-M_open
125. Wadowski Dominik 80 POL SRTG Gdańsk - Poland Gdańsk 8:29:24 56.-M_open
126. Sinkule Pavel 81 CZE SRTG Žďár nad Sázavou Bystřice nad Pernštejnem 8:29:24 56.-M_open
127. Horn Roman 89 AUT Neumarkt Neumarkt 8:29:27 70.-M_elit
128. Benjamin Palmas 78 FRA Ultima Nation St Laurent du Var 8:30:35 58.-M_open
129. Tkačik Peter 91 SVK Insane Crew košice 8:30:44 59.-M_open
130. Lungu Alexandru 80 ROU #SpeedDontLie Timisoara 8:30:44 59.-M_open
131. Smékal Oldřich 81 CZE Praha Praha 8:30:50 61.-M_open
132. Lancko Pavel 87 SVK SRTG Rimavská Sobota Rimavská Sobota 8:31:01 62.-M_open
133. Dancevsky Roman 81 SVK Spartan Patriot Team Slovakia Kvakovce 8:31:28 71.-M_elit
134. Peterka Tomáš 85 SVK Extreme Obstacle Runners Topolcany 8:31:31 72.-M_elit
135. Holas Martin 85 CZE Undead Team CZE Praha 8:31:49 73.-M_elit
136. Kubát Martin 87 CZE SRTG Brno Pelhřimov 8:31:52 74.-M_elit
137. Žemba Maroš 86 SVK Veľká Lomnica Veľká Lomnica 8:32:24 63.-M_open
138. Gono Michal 90 CZE SRTG Kolín Opatov 8:32:34 75.-M_elit
139. Špaček Luděk 97 CZE SRTG Kolín Záboří nad Labem 8:34:58 76.-M_elit
140. Szczepaniak Marcin 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 8:35:10 77.-M_elit
141. Pirošík Ján 78 SVK Žilina Žilina 8:35:23 78.-M_elit
142. Dan Robert 83 HUN Yakuza SRTG Gyor Győr 8:35:23 64.-M_open
143. Riedel Lukáš 83 CZE SRTG Ostrava Ostrava 8:35:31 65.-M_open
144. Faťun Pavol 79 SVK Poprad Poprad 8:36:18 79.-M_elit
145. Dindoffer René 80 SVK Poprad Poprad 8:36:18 79.-M_elit
146. Križan Richard 84 SVK Gladiators International Košice 8:36:55 66.-M_open
147. Sobczak Barlomiej 79 POL Dzikie Dziki Gorzów Gorzów Wielkopolski 8:37:20 67.-M_open
148. Christian Dorn 75 GER Baldham Baldham 8:37:50 81.-M_elit
149. Manca Bruno 67 ITA FIT FIGHT TRIBU IN MOVIMENTO Busca 8:38:00 82.-M_elit
150. Moriconi Manuel 91 ITA Crossrulezgubbio Gubbio 8:38:01 83.-M_elit
151. Grolmus Peter 79 SVK SRTG - Prievidza Kanianka 8:38:15 84.-M_elit
152. Lukacsi Levente 85 HUN HUN ELIT TEAM Budapest 8:38:39 85.-M_elit
153. Zuschnig Florian 81 AUT dirtrun.company Wien 8:39:35 68.-M_open
154. Majer Jaromír 68 SVK Martin Martin 8:39:43 69.-M_open
155. Panák Stanislav 99 SVK Barbarian Extreme Team Kysucké Nové Mesto 8:40:26 86.-M_elit
156. Sinning Fabian 88 GER Frankfurt Frankfurt 8:40:46 87.-M_elit
157. Tartanus Piotr 72 POL POWER TRAINING Warszawa 8:42:21 70.-M_open
158. Kročian Róbert 72 SVK Myjava Myjava 8:43:09 88.-M_elit
159. Simandl Radek 93 CZE Spartan Gym Praha5 8:43:32 71.-M_open
160. Simandl Ondřej 93 CZE Spartan Gym Praha 8:43:32 71.-M_open
161. Petko Dominik 92 CZE Ořech Ořech 8:44:46 73.-M_open
162. Adam Jan 85 SVK Vechec Vechec 8:45:06 74.-M_open
163. Louda Jan 80 CZE Loudové Liberec 8:45:24 75.-M_open
164. Spišák Vojtech 73 SVK Marianka Marianka 8:46:07 76.-M_open
165. Gasparini Mauro 74 ITA Memento Audere Semper gorgonzola 8:47:07 89.-M_elit
166. Bucha Jaroslav 69 SVK Klače Klače 8:47:19 77.-M_open
167. Szalkiewicz Adam 88 POL Dzikie Dziki Gorzów Deszczno 8:47:49 78.-M_open
168. Binger Attila 77 HUN pitoncross Ráckeve 8:48:15 79.-M_open
169. Csereklei József 81 HUN pitoncross Ráckeve 8:48:16 80.-M_open
170. Stavik Jaroslav 85 CZE SRTG-Praha 4+ Mikulčice 8:48:32 81.-M_open
171. Kekrt Lukáš 96 CZE Větrušice Větrušice 8:48:38 82.-M_open
172. Čajda Daniel 92 CZE SRTG Brno Brno 8:48:50 83.-M_open
173. Meluzín Petr 87 CZE SRTG Česká Bílovice nad Svitavou 8:49:14 90.-M_elit
174. Smelák Peter 88 SVK žarnovica žarnovica 8:49:53 84.-M_open
175. Kis Matej 91 SVK SRTG Brno Kolárovo 8:50:00 91.-M_elit
176. Fuetscher Gerd 80 AUT dirtrun.company Wien 8:50:13 85.-M_open
177. Maťas Emanuel 97 SVK Želmanovce Želmanovce 8:50:17 86.-M_open
178. Viktora Václav 92 CZE SRTG České Budějovice ULTRA Ceske Budejovice 8:51:39 87.-M_open
179. Hruška Ján 71 SVK Veľká Lomnica Veľká Lomnica 8:51:53 88.-M_open
180. Belej Tomáš 79 CZE Chomutov Chomutov 8:52:11 89.-M_open
181. Kašík František 0 SVK Spartan Race Training Group Šahy Velké Túrovce 8:52:34 90.-M_open
182. Hulko Attila 79 SVK Spartan Race Training Group Šahy Horné Semerovce 8:52:35 91.-M_open
183. Skala Jan 77 CZE HILFE TEAM Praha 8:52:41 92.-M_open
184. Karabec Martin 77 CZE Přelouč Přelouč 8:53:37 93.-M_open
185. Šebek Michal 76 CZE BODY ENERGY SPARTAN Sokolov 8:53:39 94.-M_open
186. Varga Juraj 93 SVK SRTG Brno Záborské 8:54:03 95.-M_open
187. Bakonyi Andras 89 HUN SRTG Tokaj Tokol 8:54:56 92.-M_elit
188. Vitkai Elemer 68 HUN SRTG Tokaj Nyiregyhaza 8:54:56 92.-M_elit
189. Cercel Cristian 86 ROU #SpeedDontLie Petrosani 8:55:24 96.-M_open
190. Drápal Luděk 87 CZE Mikulov Mikulov 8:55:59 97.-M_open
191. Volech František 58 CZE Praha 10 Praha 10 8:56:12 98.-M_open
192. Rudinský Marek 87 SVK Gladiators International Banská Štiavnica 8:56:26 99.-M_open
193. Hrdlička Jiří 79 SVK SRTG-Kladno Libušín 8:56:37 100.-M_open
194. Dzurek Patrik 75 SVK Piešťany Piešťany 8:56:41 94.-M_elit
195. Kadlečík František 90 CZE Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí 8:56:54 101.-M_open
196. Ulivi Valerio 66 ITA LIVORNO LIVORNO 8:57:37 95.-M_elit
197. Koníček Cyril 90 CZE Boršiče Boršiče 8:57:38 102.-M_open
198. Montin Mirko 75 ITA CROSSFIT LATINA PONTINIA 8:57:41 96.-M_elit
199. Tasciotti Maurizio 70 ITA CROSSFIT LATINA LATINA 8:57:48 97.-M_elit
200. Barbieri Matteo 89 ITA laceXdemoni Vigo di Fassa 8:58:01 98.-M_elit
201. Jakubek Milan 74 SVK Red Rock Race Team Dubnica n/V 8:58:36 103.-M_open
202. Nagy Kornel 86 HUN Burpee Lover Spartans Bogacs 8:58:44 99.-M_elit
203. Gonzalez Buch Jorge 80 ESP GARROT PREMIUM Valencia 8:59:18 104.-M_open
204. Nimmer Kelly 73 CZE Hlasna Treban Hlasna Treban 8:59:52 100.-M_elit
205. Žilka Miroslav 89 SVK SRTGBB 15+ Levice 9:00:36 105.-M_open
206. Codreanu Cornel 77 ROU CROSSFIT ROMANIA TIMISOARA Timisoara 9:01:00 106.-M_open
207. Langarica Borja 90 ESP GARROT PREMIUM Logro?o 9:01:15 101.-M_elit
208. Jurčo Miroslav 91 SVK SRTG Kosice Spišská Belá 9:01:33 107.-M_open
209. Heldák František 89 SVK SRTG Kosice Spišská Belá 9:01:33 107.-M_open
210. Jurčo Michal 89 SVK SRTG Kosice Spišská Belá 9:01:33 107.-M_open
211. Kopřiva Martin 83 CZE SRTG Jablonec n/Nisou Liga Výjimečných Praha 9:02:07 102.-M_elit
212. Vrbiar Ján 80 SVK Klenovec Klenovec 9:02:14 103.-M_elit
213. Mircea Meici 80 SVK CROSSFIT ROMANIA TIMISOARA Timisoara 9:02:17 110.-M_open
214. Bodajla Rastislav 79 SVK Leónidas´s sons Vinné 9:02:31 111.-M_open
215. Kuzek Renato 89 AUT Villach Villach 9:02:43 104.-M_elit
216. Dvořák Stanislav 93 CZE SRTG Most 4+ Most 9:04:16 112.-M_open
217. Škota Jan 80 CZE Spořice Spořice 9:04:19 113.-M_open
218. Tyl Lukáš 86 CZE SRTG-Prostějov 15+ Přemyslovice 9:04:49 114.-M_open
219. Bousquieres Vincent 81 FRA Paris Paris 9:04:58 105.-M_elit
220. Padroni Graziano 75 ITA Cerveteri Cerveteri 9:05:04 106.-M_elit
221. Gawin Krzysztof 82 POL SRTG Kraków FAST Kraków 9:05:08 115.-M_open
222. Roberts Michael 86 GBR Sneci Welwyn garpen city 9:05:31 116.-M_open
223. Varga Balazs 89 HUN Gazella Team Budapest 9:05:41 117.-M_open
224. Majiroš Daniel 96 SVK Sabinov Sabinov 9:05:45 118.-M_open
225. Murín Andrej 85 SVK SRTGBB 15+ Žiar nad Hronom 9:05:53 119.-M_open
226. Kostrunek Filip 85 CZE HILFE TEAM Praha 9:06:52 120.-M_open
227. Mortier Bjorn 76 BEL Heusden Heusden 9:07:07 107.-M_elit
228. Paluch Tomasz 73 POL Dzikie Dziki Gorzów Gorzów Wielkopolski 9:07:10 121.-M_open
229. Majerczak Edo 88 SVK EMC | bit-Studio Bratislava 9:07:47 122.-M_open
230. Filka Ján 89 SVK Hotově Liptovský Mikuláš 9:08:30 123.-M_open
231. Budaj Robert 89 SVK Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš 9:08:31 124.-M_open
232. Durdiak Michal 88 SVK Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš 9:08:31 124.-M_open
233. Várnai Gergely 79 HUN Pécs Pécs 9:09:15 108.-M_elit
234. Kocyan Přemysl 77 CZE TABATA Crew Střítež 9:09:29 126.-M_open
235. Kozma Martin 88 SVK Prešov Prešov 9:09:48 109.-M_elit
236. Matala Peter 89 SVK Rimavská Sobota Rimavská Sobota 9:09:49 110.-M_elit
237. Budín Nikola 88 CZE SRTG Brno Brno 9:10:25 127.-M_open
238. Žatečka Ladislav 94 CZE Příbram Příbram 9:10:40 111.-M_elit
239. Czinege Erik 69 HUN Inárcs Inárcs 9:10:59 112.-M_elit
240. Vonderčík Michal 82 SVK MARAS team Hnúšťa 9:11:13 128.-M_open
241. Zobač Ondřej 87 CZE SRTG Brno Skalice nad Svitavou 9:11:15 129.-M_open
242. Vician Jozef 92 SVK Zvolen Zvolen 9:11:20 130.-M_open
243. Gonsky Emanuel 83 SVK Bratislava Bratislava 9:11:21 113.-M_elit
244. Samtleben Thomas 79 GER dirtrun.company Heubach 9:11:22 114.-M_elit
245. Bleser Kai 71 GER München München 9:11:51 115.-M_elit
246. Zahrádecký Jan 83 CZE Praha 6 Praha 6 9:12:03 116.-M_elit
247. Brestovanský Rudolf 67 SVK Sereď Sereď 9:12:25 131.-M_open
248. Kubát Ondřej 92 CZE NewBody4U Sokolov 9:12:35 132.-M_open
249. Florka Ondřej 91 CZE Brno Brno 9:12:39 133.-M_open
250. Imrich Dominik 98 SVK Liptovský Hrádok Liptovský Hrádok 9:12:59 134.-M_open
251. Pap Attila 69 HUN SRTG Budapest, Margit-sziget 15+ Dorog 9:14:38 135.-M_open
252. Kuľha Ján 77 SVK Michalovce Michalovce 9:15:01 117.-M_elit
253. Šindler Matěj 91 CZE Gladiators International Kralupy nad Vltavou 9:15:44 136.-M_open
254. Jeroen Mens 88 BEL Westerlo Westerlo 9:16:12 118.-M_elit
255. Mens David 94 BEL Westerlo Westerlo 9:16:12 118.-M_elit
256. Balabas Martin 95 SVK Insane Crew Ľubica 9:16:17 120.-M_elit
257. Kuchař Lukáš 86 CZE SRTG Brno Brno 9:16:21 137.-M_open
258. Surincak Igor 83 SVK ZILINA ZILINA 9:17:02 138.-M_open
259. Hájek Karel 82 CZE Velká Dobrá Velká Dobrá 9:17:14 139.-M_open
260. Dolák Jakub 97 CZE SRTG Brno Hostěrádky-Rešov 9:17:26 140.-M_open
261. Laky Radoslav 83 SVK Pezinok Pezinok 9:17:40 121.-M_elit
262. Quentin Boisbrun 92 FRA Swat asnieres 9:17:49 122.-M_elit
263. Oťapka Miroslav 82 SVK The Minions Vráble 9:17:49 141.-M_open
264. Ruberto Salvatore 91 ITA San Giovanni Rotondo San Giovanni Rotondo 9:18:13 142.-M_open
265. Jakubek Lubos 76 SVK Red Rock Race Team Cerveny Kamen 9:18:21 143.-M_open
266. Czank Tamas 85 HUN Yakuza SRTG Gyor Győr 9:18:45 144.-M_open
267. Kouba Daniel 89 CZE SRTG-Praha Klášterec nad Ohří 9:19:01 145.-M_open
268. Přibyl Josef 82 CZE SRTG Pod Pradědem Postřelmov 9:19:16 146.-M_open
269. Žemlička Jan 90 CZE Čkyně Čkyně 9:19:21 123.-M_elit
270. Kevin Hornhofer 82 AUT Götzens Götzens 9:19:32 147.-M_open
271. Babiuch Dawid 75 POL Kraków Kraków 9:19:46 124.-M_elit
272. Hrdý Michal 92 CZE SRTG Ostrava Ostrava 9:19:51 148.-M_open
273. Suba Laszlo Andras 86 HUN Burpee Lover Spartans Debrecen 9:19:55 149.-M_open
274. Geczi Gergo 83 HUN Burpee Lover Spartans Debrecen 9:19:55 149.-M_open
275. Lupták Tomáš 89 SVK Maximus Gym Team Dolný Kubín 9:19:57 151.-M_open
276. Šolta Marcel 69 CZE SRTG Chomutov 4+ Chomutov 9:20:46 152.-M_open
277. Mike Busse 85 GER MIT Tough Team Germany Munich 9:21:38 125.-M_elit
278. Durin Jan 54 SVK SRTG- Nitra Nitra 9:21:40 153.-M_open
279. Andreas Fuchshuber 81 GER München München 9:22:00 126.-M_elit
280. Lippai Richard 94 HUN Gazella Team Halsheim 9:22:29 154.-M_open
281. Lippai Georg 90 HUN Gazella Team Halsheim 9:22:29 154.-M_open
282. Richárd Fehér 87 HUN Szentgál Szentgál 9:22:37 156.-M_open
283. Zsilak Tamas 84 HUN Burpee Lover Spartans Torokbalint 9:22:39 157.-M_open
284. Emkic Ibrahim 91 AUT Villach Villach 9:22:53 127.-M_elit
285. Horňák Martin 72 SVK Kuzmice Kuzmice 9:22:55 128.-M_elit
286. Motyka Lukáš 82 CZE Karviná Karviná 9:24:02 158.-M_open
287. Vajda Ján 82 SVK Sečovce Sečovce 9:24:10 129.-M_elit
288. Luka Krisztian 79 HUN Burpee Lover Spartans Budapest 9:24:16 159.-M_open
289. Letáček Radek 74 CZE SRTG-Pardubice Pardubice 9:24:30 160.-M_open
290. Kráčmar Filip 93 CZE SRTG Brandýs n/L Olomouc 9:24:40 161.-M_open
291. Pokorný Michal 86 CZE SRTG Kolín Kolín 9:24:58 130.-M_elit
292. Turek Martin 86 CZE SRTG Kolín Kolín-Sendražice 9:24:58 130.-M_elit
293. Di Salvatore Andrea 78 ITA ROMA ROMA 9:25:10 162.-M_open
294. La Ferrara Angelo 77 ITA ROMA ROMA 9:25:10 162.-M_open
295. Kratochvíl Martin 82 CZE Le dva du Zlonice 9:25:47 164.-M_open
296. Seder Philipp 83 AUT Berndorf Berndorf 9:25:47 164.-M_open
297. Tavella Giuseppe 83 ITA Magnago Magnago 9:26:03 166.-M_open
298. Massaro Simone 89 ITA busto arsizio busto arsizio 9:26:03 166.-M_open
299. Černý Pavel 91 CZE Hořice Hořice 9:26:13 168.-M_open
300. Polaček Marián 73 SVK SRTG Krompachy Krompachy 9:26:24 169.-M_open
301. Helma Jan 85 CZE Třinec Třinec 9:26:32 170.-M_open
302. Szeles Tibor 71 SVK Biatorbágy Biatorbágy 9:26:42 171.-M_open
303. János Füle 73 HUN The Hungarian Expendables Sződliget 9:26:47 172.-M_open
304. Fabrici Ivan 86 SVK Insane Crew Veľký Folkmar 9:26:54 132.-M_elit
305. Šmelko Adam 97 SVK Jasov Jasov 9:27:41 173.-M_open
306. Balek Bronislav 84 SVK RED tým Handlová 9:28:32 174.-M_open
307. Reichl Michael 84 SVK SRTG Havířov Karviná - Hranice 9:29:03 175.-M_open
308. Greczkowicz Tomasz 85 POL Katowice Katowice 9:29:34 176.-M_open
309. Kubec Karel 78 CZE Trutnov Trutnov 9:30:36 133.-M_elit
310. Zakrzewski Michal 85 SVK Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki 9:30:36 177.-M_open
311. Raczyński Rafał 90 POL Bytom Bytom 9:31:01 134.-M_elit
312. Miko Martin 94 SVK NewBody4U Rajec 9:31:22 178.-M_open
313. Blecha Vratislav 87 CZE Hardcore Tym Prague 9:31:59 179.-M_open
314. Kedršt Daniel 81 CZE SRTG Kolín Starý Kolín 9:32:32 180.-M_open
315. Prochorov Milan 89 SVK NewBody4U Rajec 9:32:46 181.-M_open
316. Zelenka Milan 93 SVK fašírky Holíč 9:32:51 182.-M_open
317. Kasal Jan 90 CZE Klatovy Klatovy 9:33:11 135.-M_elit
318. Thomas Hofer 80 AUT dirtrun.company Vöcklamarkt 9:33:15 183.-M_open
319. Benko Robert 79 HUN SRTG Tokaj Nyiregyhaza 9:34:16 136.-M_elit
320. Duchoslav Marek 87 SVK SRTG Neratovice Neratovice 9:34:32 184.-M_open
321. Chabada Peter 85 HUN SRTG Budapest, Margit-sziget 15+ Budapest 9:34:32 184.-M_open
322. Buka Peter 90 HUN SRTG Budapest, Margit-sziget 15+ Komad 9:34:50 186.-M_open
323. Antoniszyn Bogusław 87 POL SRTG Kraków FAST Kraków 9:35:41 137.-M_elit
324. Nečas Martin 93 SVK Horní Věstonice Horní Věstonice 9:35:51 187.-M_open
325. Lichner Tomáš 84 CZE SRTG-Kladno Stochov 9:35:56 188.-M_open
326. Řehoř Zdeněk 78 CZE SRTG Strupčice Jirkov 9:35:58 189.-M_open
327. Petrovics Martin 99 SVK Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 9:36:26 190.-M_open
328. Rožeň Aleš 80 CZE Janovice nad Úhlavou Janovice nad Úhlavou 9:36:37 138.-M_elit
329. Vortel Ondřej 87 CZE SRTG-Litovel Červenka 9:36:43 191.-M_open
330. Horák Jaromír 92 CZE Krumsín Krumsín 9:36:49 192.-M_open
331. Písečný Patrik 91 CZE Krumsín Krumsín 9:36:50 193.-M_open
332. Bednář Richard 85 CZE RED tým Olomouc 9:36:58 194.-M_open
333. Čermák Martin 78 CZE Dašice Dašice 9:37:00 195.-M_open
334. Braun Patrik 90 GBR Manchester Manchester 9:37:05 139.-M_elit
335. Daubner Matej 99 SVK Valča Valča 9:37:09 196.-M_open
336. Ceremuga Radomír 96 CZE Ostrava Ostrava 9:37:12 197.-M_open
337. Šimko Michal 87 SVK Gladiators International Banská Štiavnica 9:37:21 198.-M_open
338. Mickael Choplin 83 SVK bratislava bratislava 9:37:36 140.-M_elit
339. Molnar Huba 82 ROU Arad Arad 9:37:41 199.-M_open
340. Vitéz Péter 70 HUN Yakuza SRTG Gyor Vámosszabadi 9:38:01 200.-M_open
341. Rapčan Martin 96 CZE SRTG Jablonec n/Nisou Liga Výjimečných Jablonec nad Nisou 9:38:07 201.-M_open
342. Tomášek Martin 88 CZE Praha Praha 9:38:49 202.-M_open
343. Zeke Samuel 89 HUN Gazella Team Budapest 9:39:25 203.-M_open
344. Andres Broňa 67 CZE SRTG Chomutov 4+ Chomutov 9:39:28 204.-M_open
345. Šipoš Adrian 96 SVK Lehnice Lehnice 9:40:04 205.-M_open
346. Szücs Ludovit 75 SVK Velký Lég Velký Lég 9:40:04 205.-M_open
347. Dohnal Jiří 82 CZE Undead Team CZE Praha 5 9:40:24 141.-M_elit
348. Kredl Matej 89 SVK SRTGBB 15+ Banska Bystrica 9:41:24 207.-M_open
349. Mello Romam 74 SVK Hedvábní Šňuflíci Ostrava 9:41:31 208.-M_open
350. Fülöp Viktor 85 SVK Nitra Nitra 9:41:40 142.-M_elit
351. Kiss Csaba 74 HUN Bonyhád Bonyhád 9:41:40 209.-M_open
352. Jusko Tomas 89 SVK Vechec Vechec 9:41:41 143.-M_elit
353. Sirkovsky Erik 93 SVK Batizovce Batizovce 9:41:49 210.-M_open
354. Varga Zoltan Csaba 72 HUN SRTG Dobogókő Erd 9:42:06 144.-M_elit
355. Tramet Mirko 77 ITA CROSSFIT LATINA Latina 9:42:15 145.-M_elit
356. Kysela Pavel 76 CZE SRTG Jablonec n/Nisou Liga Výjimečných Jablonec nad Nisou 9:42:17 211.-M_open
357. Muras Petr 89 CZE Gladiators International Ostrava Zábřeh 9:42:17 211.-M_open
358. Smištík Marek 89 CZE CrossGym Žatec 9:42:31 213.-M_open
359. Ferrero Miguel 81 ESP GARROT PREMIUM La Pobla LLarga 9:44:05 214.-M_open
360. Vila Morales Javier 81 ESP GARROT PREMIUM l´alcudia crespins 9:44:09 215.-M_open
361. Loudát Václav 79 CZE SRTG-Praha 4+ Chrastava 9:44:11 216.-M_open
362. Volný Jiří 92 CZE SRTG-Praha Chrastava 9:44:11 216.-M_open
363. Pérez Morales Ricardo 88 ESP GARROT PREMIUM Canals 9:44:13 218.-M_open
364. Soukup Václav 89 CZE From Zero to Hero Praha 9:44:14 219.-M_open
365. Hanzlík Radek 86 CZE From Zero to Hero Praha 9:44:19 220.-M_open
366. Saghy Martin 90 SVK BODY ENERGY SPARTAN Bratislava 9:44:20 146.-M_elit
367. Oppolzer Jan 88 CZE SRTG-Kladno Kladno 9:44:30 221.-M_open
368. Litvák Igor 74 SVK Šúrovce Šúrovce 9:44:48 222.-M_open
369. Laenen René 74 NLD Gladiators International hoofddorp 9:44:59 147.-M_elit
370. Jurkowski Piotr 87 POL Varsava Varsava 9:45:03 223.-M_open
371. Kociołowicz Jakub 83 POL POWER TRAINING Warszawa 9:45:07 224.-M_open
372. Urban Filip 83 CZE SRTG Jablonec n/Nisou Liga Výjimečných Liberec 9:45:08 225.-M_open
373. Kašpar Oldřich 82 CZE SRTG Jablonec n/Nisou Liga Výjimečných Praha 9:45:08 225.-M_open
374. Kulcsár Zoltán 97 SVK Janík Janík 9:45:08 225.-M_open
375. Kajanovič Filip 93 CZE SRTG Brno Brno 9:45:10 228.-M_open
376. Stanislav Zupka 88 SVK Nitra Nitra 9:45:10 228.-M_open
377. Vácval Juraj 89 SVK Partizánske Partizánske 9:45:27 148.-M_elit
378. Veit Wodicka 76 GER Bad Nauheim Bad Nauheim 9:45:52 149.-M_elit
379. Nemeth Adam 85 HUN Gazella Team Budapest 9:46:21 230.-M_open
380. Cinko Tomáš 91 SVK Barbarian Extreme Team Kysucké Nové Mesto 9:46:26 150.-M_elit
381. Brázdil Peter 71 SVK Red Rock Race Team Nové Mesto nad Váhom 9:46:46 231.-M_open
382. Dibala Marián 84 SVK BODY ENERGY SPARTAN Bratislava 9:46:54 232.-M_open
383. Borsos Laszlo 87 HUN Burpee Lover Spartans Szeged 9:47:42 233.-M_open
384. Cimler Jiří 84 CZE Gladiators International Kralupy nad Vltavou 9:47:57 234.-M_open
385. Holeček Václav 84 CZE SRTG-Kladno Kyšice 9:48:08 235.-M_open
386. Čačko Juraj 87 CZE Velká Hleďsebe Velká Hleďsebe 9:48:09 236.-M_open
387. Mitáš Petr 72 CZE Mariánské Lázně Mariánské Lázně 9:48:09 236.-M_open
388. Laňka Jan 88 CZE Gladiators International Rakovník 9:48:12 151.-M_elit
389. Polito Alessio 86 ITA FIT FIGHT TRIBU IN MOVIMENTO Venasca 9:48:27 152.-M_elit
390. Talos Gergo 78 HUN Yakuza SRTG Gyor Győr 9:48:40 238.-M_open
391. Šatka Vladimír 83 SVK Nitra Nitra 9:49:00 153.-M_elit
392. Vachata Vladimír 93 CZE SRTG Brno Vranov u Brna 9:49:15 154.-M_elit
393. Poma Genin Massimiliano 67 ITA FIT FIGHT TRIBU IN MOVIMENTO Cuneo 9:49:19 155.-M_elit
394. Geňo Radoslav 73 SVK Košice Košice 9:49:28 156.-M_elit
395. Somora Ján 91 SVK From Zero to Hero Martin 9:49:41 239.-M_open
396. Šén Ivan 75 CZE Hedvábní Šňuflíci Ostrava 9:49:46 240.-M_open
397. Zenk Tomáš 79 CZE Teplice Teplice 9:50:10 241.-M_open
398. Horaček Marek 81 SVK SRTGBB 15+ Mýto pod Dumbierom 9:50:13 242.-M_open
399. Zbojan Jakub 95 SVK SRTG Kosice Košice 9:50:23 243.-M_open
400. Zsiros Istvan 80 HUN SRTG-ST 4+ Salgotarjan 9:50:23 243.-M_open
401. Jar Bogdan 80 ROU #SpeedDontLie Lugoj 9:50:25 245.-M_open
402. Budinsky Juraj 82 GBR London London 9:50:42 246.-M_open
403. Douša Michal 82 CZE SRTG Kolín Kutná Hora 9:50:51 157.-M_elit
404. Staroň Miroslav 87 SVK Extreme Obstacle Runners Liptovský Mikuláš 9:50:59 247.-M_open
405. Macháček Jakub 90 CZE SRTG Petrovice Kostelec nad Labem 9:51:01 248.-M_open
406. Nguyen Jakub 88 CZE Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou 9:51:02 158.-M_elit
407. Tapsonyi Peter 73 HUN Burpee Lover Spartans Budapest 9:51:08 249.-M_open
408. Bouziat Maxime 87 FRA Swat Yerres 9:51:21 159.-M_elit
409. Julien Lajournade 80 FRA Swat MEAUX 9:51:21 159.-M_elit
410. Yoann Gagnon 88 FRA Saint Pierre du Perray Saint Pierre du Perray 9:51:22 161.-M_elit
411. Tenaglia Nikolas 92 ITA WE ARE SPARTANS LATINA IT Sabaudia 9:51:24 250.-M_open
412. Sándor Gyula 67 HUN Salgótarján Salgótarján 9:51:29 251.-M_open
413. Jurek Radoslaw 83 POL Krakow Krakow 9:51:36 252.-M_open
414. Kisielewski Tomasz 79 POL Kraków Kraków 9:51:36 252.-M_open
415. Zudelík Erich 77 SVK Rožňava Rožňava 9:51:48 162.-M_elit
416. Vízi Juraj 85 SVK MARAS team Košice 9:52:14 254.-M_open
417. Blaho Peter 87 SVK BODY ENERGY SPARTAN Bratislava 9:52:14 254.-M_open
418. Havlásek Jiří 74 CZE SRTG Česká Brno 9:52:23 256.-M_open
419. Kadlčík Jiří 86 CZE SRTG-Prostějov 15+ Prostějov 9:52:24 257.-M_open
420. Siwek Paweł 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 9:52:55 258.-M_open
421. Koleda Juraj 97 SVK Kľače Kľače 9:53:05 163.-M_elit
422. Lajčák Ján 83 SVK SRTG Brno Pezinok 9:53:14 259.-M_open
423. Kašpar Martin 81 CZE SRTG Brno Zbýšov 9:53:15 260.-M_open
424. Bianchi Stefano 90 ITA SHB Team cogliate 9:53:16 261.-M_open
425. Bertuolo Mirko 79 ITA SHB Team Cislago 9:53:16 261.-M_open
426. Colombo Alessandro 94 ITA SHB Team Saronno 9:53:17 263.-M_open
427. Berta Paolo 77 ITA SHB Team Cologno Monzese 9:53:17 263.-M_open
428. Magyar Zsolt 77 HUN Yakuza SRTG Gyor Győr 9:53:53 265.-M_open
429. Siwek Wojciech 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 9:53:53 265.-M_open
430. Cienki Wojciech 87 POL Jaworzno Jaworzno 9:54:19 267.-M_open
431. Villányi Tamás 91 HUN BloodFit Isaszeg 9:54:22 164.-M_elit
432. Kotrády Daniel 87 SVK Šavlozubí Sněhuláci Levoča 9:54:48 268.-M_open
433. Parretta Raffaele 87 ITA Terni Terni 9:54:58 165.-M_elit
434. Corbucci Leonardo 84 ITA Crossrulezgubbio Gubbio 9:55:03 166.-M_elit
435. Calzuola Matteo 84 ITA Gubbio Gubbio 9:55:03 166.-M_elit
436. Hanák Michal 71 CZE HOLY SPARTANS Cerhovice 9:55:13 168.-M_elit
437. Gaplovský Martin 94 SVK The Vikings! Bratislava 9:56:09 269.-M_open
438. Szalai Ferenc 70 HUN Burpee Lover Spartans Budapest 9:56:17 270.-M_open
439. Repta Juraj 86 SVK SRTG Brno Skalica 9:56:37 271.-M_open
440. Dome Istvan 86 HUN Burpee Lover Spartans Budapest 9:57:01 272.-M_open
441. Blažek Vilém 98 CZE Šluknov Šluknov 9:57:06 169.-M_elit
442. Luks Dominik 92 CZE Praha Praha 9:57:39 273.-M_open
443. Pfeffer Arpad 87 HUN Paks Paks 9:57:40 274.-M_open
444. Kusnir Jan 85 CZE Spartan Gym Praha 9:57:46 170.-M_elit
445. Tim De Wildt 98 NLD Rijswijk Rijswijk 9:58:02 171.-M_elit
446. Cerula Marek 77 SVK Spartan Patriot Team Slovakia Vechec 9:58:16 172.-M_elit
447. Vancea Daniel 85 ROU #SpeedDontLie Timisoara 9:58:34 275.-M_open
448. Barbul Silviu 82 ROU #SpeedDontLie Timisoara 9:58:39 276.-M_open
449. Ambrus Ádám 85 HUN BloodFit Kartal 9:58:43 173.-M_elit
450. Janoch Martin 93 CZE SRTG-Prostějov 15+ Újezd 9:58:45 277.-M_open
451. Steininger Robert 87 AUT Eisenstadt Eisenstadt 9:58:59 278.-M_open
452. Jan Gschwantner 88 AUT dirtrun.company Gerersdorf 9:59:02 279.-M_open
453. Drienovský Ján 76 emp Obyce Obyce 9:59:20 174.-M_elit
454. Kopeček David 91 CZK SRTG Moravský Krumlov Vémyslice 9:59:56 280.-M_open
455. Korinek Ivan 80 SVK Spartan Patriot Team Slovakia Prešov 10:00:21 175.-M_elit
456. Maślak Piotr 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 10:00:23 281.-M_open
457. Medňanský Peter 88 SVK Stará Turá Stará Turá 10:00:27 176.-M_elit
458. Rausz Attila 79 HUN SRTG Tokaj Nyiregyhaza 10:01:03 177.-M_elit
459. Jodas Tomáš 84 SVK SRTG Neratovice Neratovice 10:01:34 282.-M_open
460. Gábor Marosi 73 HUN TOTO SPORT Budapest 10:01:42 283.-M_open
461. Urbancsok Tamás 87 HUN TOTO SPORT Dunakeszi 10:01:42 283.-M_open
462. Horváth Csaba 90 HUN TOTO SPORT Budapest 10:01:43 285.-M_open
463. Varga Ferenc 79 HUN TOTO SPORT Budapest 10:01:43 285.-M_open
464. Stefkó Ernő 78 HUN TOTO SPORT Dunaharaszti 10:01:43 285.-M_open
465. Vlachynský Jaroslav 91 CZE SRTG Ostrava Javorovec 10:01:50 288.-M_open
466. Kanta Jakub 87 CZE Spartan Race Training Group Podluží Hodonín 10:02:07 289.-M_open
467. Hudec Timotej 94 SVK Gladiators International Banská Štiavnica 10:02:15 290.-M_open
468. Diko Radovan 77 SVK Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou 10:02:47 291.-M_open
469. Patak Peter 88 AUT Vienna Vienna 10:03:04 178.-M_elit
470. Matthias Holl 91 AUT Villach Villach 10:03:07 179.-M_elit
471. Dědek Jan 87 CZE SRTG Kolín Dolní Chvatliny 10:03:10 180.-M_elit
472. Hatala Anton 93 CZE Hardcore Tym Praha 10:03:22 292.-M_open
473. Lacina Josef 78 SVK SRTG Beroun 4+ Žebrák 10:03:24 181.-M_elit
474. Ściurka Dawid 87 POL Dzikie Dziki Gorzów Gorzów Wielkopolski 10:03:38 293.-M_open
475. Orban Norbert 76 HUN Yakuza SRTG Gyor Zalaszentgyörgy 10:04:00 294.-M_open
476. Števica Lukáš 84 SVK Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou 10:04:01 295.-M_open
477. Hegedus Balazs 86 HUN Gazella Team Dombovar 10:04:26 296.-M_open
478. Michal Lukáš 98 CZE SRTG Strupčice Jirkov 10:04:43 297.-M_open
479. Palasti Norbert 87 HUN Forráskút Forráskút 10:04:48 298.-M_open
480. Bielik Martin 77 SVK Insane Crew Trnava 10:04:52 299.-M_open
481. Machálek Lukáš 85 CZE RABBITS ZNOJMO Znojmo 10:05:02 182.-M_elit
482. Zahořanský David 93 CZE Ostrava Ostrava 10:05:04 300.-M_open
483. Zoltán Takács 81 HUN SZEGED TEAM Szeged 10:05:08 301.-M_open
484. Forgo Szilard 73 HUN SRTG Budapest, Margit-sziget 15+ Pilisborosjeno 10:05:08 301.-M_open
485. Gábor Forrai 74 HUN SZEGED TEAM Szeged 10:05:09 303.-M_open
486. Jánský Václav 89 CZE SRTG-Praha Komárov 10:05:24 304.-M_open
487. Janszki Daniel 84 HUN SRTG Dobogókő Pilisszentkereszt 10:05:38 305.-M_open
488. Prčík Filip 91 CZE Spartan Race Training Group Podluží Josefov 10:06:27 183.-M_elit
489. Konšel František 86 CZE SRTG-Prostějov 15+ Myslejovice 10:06:54 306.-M_open
490. Sladký Martin 89 CZE Jilemnice Jilemnice 10:06:55 307.-M_open
491. Maurizi Alessio 75 ITA CROSSFIT LATINA LATINA 10:07:00 184.-M_elit
492. Panitz Erich 85 CZE SRTG Most 4+ Most 10:07:14 308.-M_open
493. Jiříček Pavel 98 CZE SRTG Ostrava Bílovec 10:07:46 309.-M_open
494. Ventura Javier 89 ESP MADRID MADRID 10:07:54 185.-M_elit
495. Rybička Jan 79 CZE SRTG Kolín Býchory 10:08:09 310.-M_open
496. Zsíros Ondrej 94 SVK BeastMode Bratislava 10:08:26 311.-M_open
497. Turkosi Otto 69 HUN SRTG Dobogókő Pilisszentivan 10:08:26 186.-M_elit
498. Gallego Alcón Israel 80 ESP BARCELONA BARCELONA 10:08:34 187.-M_elit
499. Růžička Zbyněk 89 CZE SRTG-Rokycany Nové Město na Moravě 10:08:39 312.-M_open
500. Brhel Václav 90 CZE Brutal Kruháč Team Ústí nad Labem 10:08:39 312.-M_open
501. Bábics Balázs 88 SVK SRTG Bögellő Kútniky 10:08:50 314.-M_open
502. Szegedi Gábor 82 HUN Kazincbarcika Kazincbarcika 10:08:52 315.-M_open
503. Zsoldos Peter 78 HUN Yakuza SRTG Gyor Ikreny 10:08:59 316.-M_open
504. Bubeník Vojtěch 99 CZE SRTG Kolín Kolín 10:09:10 317.-M_open
505. Giraudo Federico 74 ITA FIT FIGHT TRIBU IN MOVIMENTO Centallo 10:09:40 188.-M_elit
506. Trojovský Marek 87 SVK Hradec Králové Hradec Králové 10:10:00 318.-M_open
507. Gedai Attila 86 HUN Zsombo Zsombo 10:10:30 319.-M_open
508. Martyin Laszlo 91 HUN SRTG Budapest, Margit-sziget 15+ Szigethalom 10:10:31 320.-M_open
509. Balázs Imre 87 HUN Kőszegszerdahely Kőszegszerdahely 10:10:33 321.-M_open
510. Mach Matěj 94 CZE Falanga Trutnov 10:10:36 322.-M_open
511. Lukačovič Miloš 86 CZE Sneci Chřibská 10:11:05 323.-M_open
512. Lukačovič Jiří 82 CZE Sneci Horní Benešov 10:11:06 324.-M_open
513. Novák Lukáš 88 CZE Sneci Chřibská 10:11:06 324.-M_open
514. Michalík Lukáš 89 CZE SRTG ČESKÉ BUDĚJOVICE - KOUTY Suchdol nad Lužnicí 10:11:24 326.-M_open
515. Mikel Jakub 80 CZE Kimba team Kunovice 10:11:37 327.-M_open
516. Dobeš Jan 93 SVK SRTG Neratovice Neratovice 10:12:32 328.-M_open
517. Ščurko Tomáš 87 SVK Spartan Race Training Group Rim. Sobota Rimavská Sobota 10:12:42 189.-M_elit
518. Repka Juraj 88 SVK SRTG Česká Nová Ľubovňa 10:12:52 329.-M_open
519. Löbl Jakub 86 CZE SRTG Chomutov 4+ Litvínov 10:12:58 330.-M_open
520. Andrejov Radovan 77 SVK Spartan Patriot Team Slovakia Michalovce 10:13:05 190.-M_elit
521. Willmann Marek 86 SVK BeastMode Bratislava 10:13:07 331.-M_open
522. Moravsky Ladislav 87 SVK SRTG Dunajska Streda Dolné Saliby 10:13:10 332.-M_open
523. Zentay Viktor 89 HUN Gazella Team Hatvan 10:13:12 333.-M_open
524. Parr Martin 67 CZE Praha 2 Praha 2 10:13:23 191.-M_elit
525. Rozsnyai Robert 74 HUN Naked Warrior Team Nyíregyháza Nyíregyháza 10:13:23 334.-M_open
526. Fekete Andor 91 SVK Naked Warrior Team Nyíregyháza Nyíregyháza 10:13:23 334.-M_open
527. Sven Dyballa 81 GER Crossfit Team Samurai Reichshof 10:13:35 336.-M_open
528. Friedrich Jürgens 74 GER Crossfit Team Samurai Gummersbach 10:13:35 336.-M_open
529. Nemecek Petr 76 CZE Burpee Lover Spartans Prague 6 10:13:57 338.-M_open
530. Maras Ladislav 63 SVK MARAS team Presov 10:14:04 339.-M_open
531. Krejčí Vlastimil 83 CZE SRTG Lišov Srubec 10:14:14 340.-M_open
532. Sebránek David 79 CZE SRTG Lišov Štěpánovice 10:14:14 340.-M_open
533. Tajti Gábor 91 HUN SRTG-ST 4+ Salgotarjan 10:15:20 342.-M_open
534. Bartoš Jiří 83 CZE KRIPLYX TEAM Rakvice 10:15:27 343.-M_open
535. Drgoň Michal 88 SVK The Minions Hlohovec 10:15:29 344.-M_open
536. Kozlok Michal 86 CZE RABBITS ZNOJMO Liberec 10:15:31 192.-M_elit
537. Jíra Jiří 90 SVK SRTG Strupčice CHomutov 10:15:52 345.-M_open
538. Summerling Tomáš 96 SVK Hrabušice Hrabušice 10:15:54 346.-M_open
539. Sienty Martin 81 CZE SRTG Brno Brno 10:15:58 193.-M_elit
540. Beke Bela 63 HUN Kecskemet Kecskemet 10:16:02 347.-M_open
541. Gajdos Stefan 68 SVK Gladiators International Ivanka pri Nitre 10:17:26 348.-M_open
542. Kovacik Branislav 88 SVK Gladiators International Palarikovo 10:17:26 348.-M_open
543. Belvončík Andrej 87 SVK Maximus Gym Team Dolný Kubín 10:17:36 350.-M_open
544. Halo Davel 88 CZE Hedvábní Šňuflíci Praha 10:17:39 351.-M_open
545. Kneifel Vojtěch 96 CZE SRTG-Litovel Loštice 10:17:52 352.-M_open
546. Seidl David 86 CZE SRTG-Litovel Skrben 10:17:53 353.-M_open
547. Juráš Daniel 90 CZE SRTG-Litovel Litovel 10:17:54 354.-M_open
548. Drnek Jan 79 CZE SRTG Brandýs n/L Praha 10:17:56 355.-M_open
549. Borbély György 88 SVK Cross Sport Debrecen Spartans Újkígyós 10:18:14 356.-M_open
550. Paluch Eddy 84 FRA Les Résistants 38600 10:18:30 194.-M_elit
551. Gruszewski Mariusz 75 POL Dzikie Dziki Gorzów Stare Kurowo 10:18:37 357.-M_open
552. Rodriguez G. T. Alejand. 89 ESP SPARTAN SGX GREEN DISTRICT Santa Cruz de Tenerife 10:18:50 195.-M_elit
553. Retta Andrea 75 ITA BUSTO ARSIZIO BUSTO ARSIZIO 10:18:52 358.-M_open
554. Maffei Manuel 81 ITA Civitavecchia (Roma) Civitavecchia (Roma) 10:19:02 359.-M_open
555. Nemeth Jozsef 88 AUT Extreme Obstacle Runners Julbach 10:19:36 196.-M_elit
556. Hapla Jaromír 83 CZE SRTG-Litovel Orlová 10:19:38 360.-M_open
557. Gerencser Mihaly 91 HUN Burpee Lover Spartans Becsehely 10:19:58 361.-M_open
558. Martin Jamie 92 GBR romford romford 10:20:01 197.-M_elit
559. Chládek Jan 91 CZE SRTG Brno Račetice 10:20:27 362.-M_open
560. Szostek Michał 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 10:20:36 363.-M_open
561. Šuška Tomáš 88 SVK Považská Bystrica Považská Bystrica 10:20:41 364.-M_open
562. Van Der Krogt Jonathan 84 NLD Gladiators International Schaarsbergen 10:21:02 198.-M_elit
563. Reesen Jeroen 85 NLD Almere Almere 10:21:19 199.-M_elit
564. Niels De Bruijn 86 NLD Gladiators International Dordrecht 10:21:23 200.-M_elit
565. Schot Wesley 85 NLD Team Dutchmudmen Ossendrecht 10:21:30 201.-M_elit
566. Takács Imre 89 HUN Albertirsa Albertirsa 10:21:34 365.-M_open
567. Wiesner Richard 85 SVK SRTG Neratovice Neratovice 10:21:37 366.-M_open
568. Kačurák Patrik 96 SVK KM2J Milhostov 10:21:48 202.-M_elit
569. Brajer Bohus 64 SVK MARAS team Spišska Nová Ves 10:21:50 367.-M_open
570. Janošek David 93 CZE SRTG Brno Zubří 10:21:52 368.-M_open
571. Chvalný Jaroslav 77 CZE Hells Team Cheb 10:22:02 369.-M_open
572. Mészáros András 71 HUN Győrzámoly Győrzámoly 10:22:02 369.-M_open
573. Czibor Peter 87 SVK SRTG Dunajska Streda Nesvady 10:22:09 371.-M_open
574. Mizerák Róbert 75 SVK NewBody4U Žiar nad Hronom 10:22:23 372.-M_open
575. Burian Marek 71 SVK SRTG Havířov Bohumin 10:23:19 373.-M_open
576. Laszlo Nagy 79 HUN Budapešť Budapešť 10:23:24 374.-M_open
577. Zajkowski Mariusz 80 POL POWER TRAINING Warszawa 10:23:32 375.-M_open
578. Cisarik Petr 90 GBR Ipswich Ipswich 10:24:05 376.-M_open
579. Hurda Jakub 87 CZE SRTG-Pardubice Pardubice 10:24:27 377.-M_open
580. Čech Filip 90 CZE From Zero to Hero Praha 10:24:39 378.-M_open
581. Orsag Dominik 91 SVK Insane Crew Partizánske 10:24:42 379.-M_open
582. Ronec Andrej 89 SVK The Untouchables Trencianska tepla 10:24:59 380.-M_open
583. Zahradníček Roman 78 CZE Spartan Gym Zásmuky 10:25:16 381.-M_open
584. Linhart Ondřej 87 CZE SRTG Brandýs n/L Brandýs n/L.-St. Boleslav 10:25:19 382.-M_open
585. Frydrýn Jan 83 CZE Praha Praha 10:25:26 383.-M_open
586. Antonio Goncalves 86 FRA WolfPackUltraBeastTeam Nice 10:25:47 384.-M_open
587. Dietrich Andreas 67 AUT dirtrun.company Würmla 10:26:28 385.-M_open
588. Peter Grossschmidt 86 AUT dirtrun.company Tulln 10:26:28 385.-M_open
589. Ebermann Aaron 83 GER Geesthacht Geesthacht 10:26:31 387.-M_open
590. Roehrl Stefan 81 GER Geesthacht Geesthacht 10:26:32 388.-M_open
591. Kulewitz Adam 81 GER Geesthacht Geesthacht 10:26:33 389.-M_open
592. Mužík Martin 97 CZE Gladiators International Rosovice 10:26:42 390.-M_open
593. Cagaš Pavel 92 CZE Zlín Zlín 10:26:55 391.-M_open
594. Tököly Filip 87 CZE SRTG Brandýs n/L Lázně Toušeň 10:27:14 392.-M_open
595. Řihout Roman 79 CZE SRTG Brandýs n/L Stará Boleslav 10:27:14 392.-M_open
596. Květenský Petr 87 CZE Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou 10:27:39 394.-M_open
597. Klimek Paweł 89 POL Dzikie Dziki Gorzów Szczecin 10:28:12 395.-M_open
598. Nycz Sławomir 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 10:28:17 396.-M_open
599. Bakonyi Roman 82 SVK BODY ENERGY SPARTAN Bratislava 10:28:50 397.-M_open
600. Kostelanský Tomáš 81 CZE Sedliště Sedliště 10:29:06 398.-M_open
601. Farský Michal 92 CZE SRTG Brandýs n/L Víchová nad Jizerou 10:29:33 399.-M_open
602. Di Francesco Mario 68 ITA SHB Team marcallo con casone 10:30:24 400.-M_open
603. Magrini Fabrizio 76 ITA Memento Audere Semper Cisliano 10:30:53 401.-M_open
604. Ferecz Adrian 92 CZE Brno Brno 10:30:54 402.-M_open
605. Poulatov Azam 76 USA Brooklyn, NY Brooklyn, NY 10:30:57 403.-M_open
606. Besnea Gabriel 90 ROU CROSSFIT ROMANIA TIMISOARA Timisoara 10:31:01 404.-M_open
607. Besnea Madalin 83 ROU CROSSFIT ROMANIA TIMISOARA Timisoara 10:31:03 405.-M_open
608. Ogorek Kamil 91 POL Warszawa Warszawa 10:31:26 406.-M_open
609. Trzaszczka Karol 92 POL Radom Radom 10:31:27 407.-M_open
610. Gaplovský Jakub 90 SVK The Vikings! Bratislava 10:31:34 408.-M_open
611. Böhm Petr 79 CZE Undead Team CZE Praha 4 10:31:39 409.-M_open
612. Brassányi Máté 91 HUN Gazella Team Solymár 10:31:39 409.-M_open
613. Seliga Milan 86 CZE SRTG Strupčice Chomutov 10:31:42 411.-M_open
614. Bartošík Ľuboš 75 SVK SRTGBB 15+ Banská Bystrica 10:31:44 412.-M_open
615. Holešovský Michal 92 CZE štětí štětí 10:31:50 413.-M_open
616. Puškár Ľuboš 91 SVK Vinné Vinné 10:31:59 414.-M_open
617. Gschweidl Thomas 88 AUT dirtrun.company Theras 10:32:18 415.-M_open
618. Vašina Miroslav 96 CZE Horní Újezd Horní Újezd 10:32:23 416.-M_open
619. Vágner Petr 77 CZE SRTG-Praha 4+ Praha 10:32:26 417.-M_open
620. Nový Michal 96 CZE SRTG Brno Brno 10:32:44 203.-M_elit
621. Kovalič Jozef 67 CZE Hedvábní Šňuflíci Doubravice 10:32:50 418.-M_open
622. Varga František 73 SVK SRTG Dunajska Streda Dunajská Streda 10:33:10 419.-M_open
623. Inczédi Szilveszter 94 SVK Holiare Holiare 10:33:14 420.-M_open
624. Rychnavsky Roman 90 SVK SRTG Krompachy Krompachy 10:33:15 421.-M_open
625. Remy Aillaud 87 FRA Swat marseilles 10:33:35 204.-M_elit
626. Mikota Karel 85 CZE Liberec 30 Liberec 30 10:33:37 422.-M_open
627. Palhazi Tibor 89 HUN SRTG-ST 4+ Polgardi 10:33:38 423.-M_open
628. Kalousek Lukáš 86 CZE SRTG Kolín Červený Hrádek 10:33:41 424.-M_open
629. Novák Matúš 87 SVK Lazany Lazany 10:33:48 425.-M_open
630. Capik Jozef 82 SVK Trebisov Trebisov 10:33:54 205.-M_elit
631. Jančár Patrik 0 SVK Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves 10:33:59 426.-M_open
632. Širc Petr 90 CZE SRTG Brno Kolín 10:34:07 206.-M_elit
633. Šíma Stanislav 91 CZE Ždánice Ždánice 10:34:07 427.-M_open
634. Barbai Kristóf 90 HUN SRTG Veszprém Veszprém 10:34:23 428.-M_open
635. Zuravlovs Andris 86 LVA Riga Riga 10:34:29 429.-M_open
636. Mihailovs Ivans 82 LVA Riga Riga 10:34:29 429.-M_open
637. Pósán Balázs 81 HUN TOTO SPORT Debrecen 10:34:55 431.-M_open
638. Litniewski Maciej 82 POL POWER TRAINING Warszawa 10:35:08 432.-M_open
639. Kolozsvari Viktor 95 HUN Burpee Lover Spartans Budapest 10:35:10 433.-M_open
640. Vitásek Ondřej 90 CZE SRTG Olomouc Šternberk 10:35:25 434.-M_open
641. Kryl Jan 94 CZE SRTG Olomouc Olomouc 10:35:26 435.-M_open
642. Haken Viktor 96 CZE SRTG Moravský Krumlov Moravský Krumlov 10:35:42 436.-M_open
643. Beneito Fabian 96 ESP GARROT PREMIUM Xativa 10:35:43 437.-M_open
644. Marín Miguel 89 ESP GARROT PREMIUM anna 10:35:43 437.-M_open
645. Meravý Tomáš 88 CZE SRTG-Litovel Litovel 10:35:45 439.-M_open
646. Krupicka Lukas 82 CZE Jesenice u Prahy Jesenice u Prahy 10:36:11 440.-M_open
647. Serra Solt 89 HUN SRTG Budapest, Margit-sziget 15+ Debrecen 10:36:25 441.-M_open
648. Peto Daniel 92 HUN SRTG Budapest, Margit-sziget 15+ Debrecen 10:36:25 441.-M_open
649. Ďaďo Lubomír 74 SVK SRTG Petrovice Ružomberok 10:36:29 443.-M_open
650. Muntion Ubaldo 77 ESP GARROT PREMIUM Logro?o 10:36:36 207.-M_elit
651. Cagigas Alfonso David 83 ESP GARROT PREMIUM Logro?o 10:36:42 208.-M_elit
652. Buti David 97 HUN Yakuza SRTG Gyor Győr 10:36:43 444.-M_open
653. Urbon Martinez José Ángel 76ESP GARROT PREMIUM Logro?o 10:36:44 209.-M_elit
654. Soto Espinosa Antonio 68 ESP GARROT PREMIUM Logro?o 10:36:44 209.-M_elit
655. Martin Lerma Pablo 85 ESP GARROT PREMIUM Logro?o 10:36:45 211.-M_elit
656. Netolický Kamil 90 CZE Vyškov Vyškov 10:36:49 212.-M_elit
657. Jankura Marcel 84 SVK SRTG Kosice Kosice 10:36:51 445.-M_open
658. Volek Jakub 91 SVK SRTG-Praha Praha 4 10:37:16 446.-M_open
659. Stajsko Jozef 90 SVK SRTG Krompachy Krompachy 10:37:28 447.-M_open
660. Onsina David 83 ESP GARROT PREMIUM MADRID 10:37:32 448.-M_open
661. Buzás Péter 86 HUN BloodFit Budapest 10:37:37 213.-M_elit
662. Navrátil Petr 86 CZE SRTG Most 4+ Přeštěnice 10:38:09 214.-M_elit
663. Smoła Grzegorz 81 POL Husaria Race Team Kłaj 10:38:10 449.-M_open
664. Lastovička Kamil 92 CZE Gladiators International Nové Veselí 10:38:20 450.-M_open
665. Schwarzer Marco 83 AUT SUICIDE SQUAD running team Ternitz 10:38:22 451.-M_open
666. Balázsi Lajos 89 HUN Cross Sport Debrecen Spartans Földes 10:38:32 452.-M_open
667. Zborník Petr 79 CZE Praha 9 Praha 9 10:38:42 453.-M_open
668. Jambrich Matej 84 SVK POPRAD POPRAD 10:38:48 454.-M_open
669. Nahalka Patrik 75 SVK POPRAD POPRAD 10:38:49 455.-M_open
670. Fuleki Robert 78 HUN SRTG Tokaj Nyiregyhaza 10:39:13 215.-M_elit
671. Lukáč Marián 82 SVK SRTG Dunajska Streda Drienovec 10:39:37 456.-M_open
672. Ďurina Juraj 82 SVK Gladiators International Bratislava 10:39:40 457.-M_open
673. Bokonyi Gabor 81 HUN SRTG Tokaj Miskolc 10:39:42 216.-M_elit
674. Bláha Matěj 95 CZE Indians Kralovice 10:39:57 458.-M_open
675. Veljko Kostič 94 CZE STRG Beroun Hořovice 10:40:00 459.-M_open
676. Měrka Roman 83 CZE SRTG ZLÍN Zlín 10:40:02 460.-M_open
677. Rzenno Łukasz 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 10:40:19 461.-M_open
678. Dvořák Jan 75 CZE Hedvábní Šňuflíci Olomouc 10:40:19 461.-M_open
679. Šidó Patrik 96 SVK SRTG Dunajska Streda Galanta 10:40:27 463.-M_open
680. Daněk Tomáš 94 SVK Salaš Salaš 10:40:46 217.-M_elit
681. Juhas Radovan 77 SVK SRTG-Topoľčany Urmince 10:40:52 464.-M_open
682. Šupa Michal 89 SVK SRTG-Topoľčany Topoľčany 10:40:53 465.-M_open
683. Duncsak Petr 80 CZE Spartan Gym Karlovy Vary 10:41:23 218.-M_elit
684. Takács Lóránt 89 SVK SRTG Bögellő Klúciarove Kračany 10:42:08 466.-M_open
685. Miškovčík Adam 90 SVK SRTGBB 15+ Banská Bystrica 10:42:19 467.-M_open
686. Leskó Márk 89 HUN Gazella Team Szolnok 10:42:27 468.-M_open
687. Zýka Jan 91 CZE Spartan Gym Slaný 10:42:40 219.-M_elit
688. Procházka Marek 90 CZE SRTG-Praha Čejkovice 10:42:47 469.-M_open
689. Sirkovsky Roman 76 SVK Batizovce Batizovce 10:42:52 470.-M_open
690. Krosman Krystian 84 POL SRTG-CFTorun Komarów-Osada 10:43:01 471.-M_open
691. Antoszewski Filip 92 POL SRTG-CFTorun Torun 10:43:01 471.-M_open
692. Brožek Vojtěch 98 CZE SRTG Petrovice Praha 10:43:15 473.-M_open
693. Moldavčuk Ilja 98 SVK SRTG Petrovice Praha 10:43:15 473.-M_open
694. Illéš Martin 98 SVK Spartan Patriot Team Slovakia Vranov nad Topľou 10:43:16 220.-M_elit
695. Hanzl Radim 90 CZE CrossGym Stráž 10:43:32 475.-M_open
696. Procházka Lukáš 89 CZE CrossGym Benešov 10:43:32 475.-M_open
697. Dvořák Martin 75 CZE SRTG Brno Brno 10:43:36 221.-M_elit
698. Telvák Radek 97 CZE SRTG Čelákovice Čelákovice 10:43:48 477.-M_open
699. Vysloužil Patrik 92 CZE SRTG-Litovel Litovel 10:43:57 478.-M_open
700. Sebhelyi Sandor 77 HUN SRTG Tokaj Budapest 10:44:09 222.-M_elit
701. Dušek Václav 83 CZE Hardcore Tym Trutnov 10:44:17 479.-M_open
702. István Juhász 81 HUN Tűzállók Tamási 10:44:24 480.-M_open
703. Brychta Radek 79 CZE SRTG Žďár nad Sázavou Jihlava 10:44:46 481.-M_open
704. Nešpor Jaroslav 80 DMA Spartan Race Training Group Podluží Moravská Nová Ves 10:44:49 482.-M_open
705. Bieda Mariusz 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 10:45:06 483.-M_open
706. Ronec Michal 88 SVK The Untouchables Trencianska Tepla 10:45:06 483.-M_open
707. Lehotský Peter 85 SVK SRTG Rimavská Sobota Rimavská Sobota 10:45:12 485.-M_open
708. Florka Jan 80 CZE Brno Brno 10:45:37 486.-M_open
709. Bula Ondřej 95 CZE SRTG Jamolice Zbýšov 10:45:45 487.-M_open
710. Koucký Roman 82 CZE SRTG-Pardubice Pardubice 10:45:52 488.-M_open
711. Kubicka Zdenko 85 SVK Cadca Cadca 10:46:03 489.-M_open
712. Blach Jan 84 SVK EMC | bit-Studio Bratislava 10:46:20 490.-M_open
713. Zapletal Petr 74 CZE Praha Praha 10:46:38 491.-M_open
714. Krupka Lukáš 85 CZE Mladá Boleslav Mladá Boleslav 10:46:47 492.-M_open
715. Zmátlík Rostislav 87 CZE Falanga Praha 9 10:46:54 493.-M_open
716. Tróznai Zoltán 85 HUN Gazella Team Budapest 10:47:03 494.-M_open
717. Žolcer Michael 89 CZE SRTG Olomouc Olomoouc 10:47:08 495.-M_open
718. Tolman Ondřej 94 CZE SRTG Čelákovice Bříství 10:47:18 496.-M_open
719. Kulcsár Zoltán 87 SVK SRTG Dunajska Streda Velké Dvorníky 10:47:33 497.-M_open
720. Jasiński Mateusz 87 POL Giżycko Giżycko 10:47:36 498.-M_open
721. Švík Štefan 77 SVK Gladiators International Žilina 10:47:56 499.-M_open
722. Unger Přemysl 85 CZE Klášterec nad Ohří Klášterec nad Ohří 10:48:07 500.-M_open
723. Krupka Peter 85 SVK SRTGBB 15+ Banská Bystrica 10:48:14 501.-M_open
724. Ďurišin Erik 96 SVK Spartan Patriot Team Slovakia Hanušovce nad Topľou 10:48:16 223.-M_elit
725. Redwood Thomas 92 GBR SRTGBB 15+ Chinnor 10:48:18 502.-M_open
726. Vrábel Vojtěch 90 CZE Frýdek-Místek Frýdek-Místek 10:48:20 503.-M_open
727. Thomas Hoegg 72 GER Ravensburg Ravensburg 10:48:34 504.-M_open
728. Chmelař Přemysl 83 CZE SRTG Olomouc Zlín 10:48:58 505.-M_open
729. Volf Karel 66 CZE SRTG-Prostějov 15+ Ptenský Dvorek 10:49:21 506.-M_open
730. Žatečka Jakub 72 CZE SRTG-Prostějov 15+ Rychnov nad Kněžnou 10:49:21 506.-M_open
731. Serafinelli Gianluca 91 ITA laceXdemoni Aprilia 10:49:23 224.-M_elit
732. Scherz Stefan 94 AUT SUICIDE SQUAD running team Wartmannstetten 10:49:29 225.-M_elit
733. Mohl Thomas 86 AUT SUICIDE SQUAD running team Baden 10:49:29 225.-M_elit
734. Oliver Spritzendorfer 80 AUT SUICIDE SQUAD running team Gerasdorf 10:49:30 227.-M_elit
735. Lechner Lukas 86 AUT SUICIDE SQUAD running team Gerasdorf am Steinfeld 10:49:30 227.-M_elit
736. Jesenský Martin 92 SVK Lehnice Lehnice 10:50:06 508.-M_open
737. Bódi Marián 77 SVK Malacky Malacky 10:50:29 229.-M_elit
738. Gábor Juhász 80 HUN Tűzállók Tamási 10:50:36 509.-M_open
739. Szabó Bálint 91 HUN Rétalap Rétalap 10:50:46 510.-M_open
740. Reichrt Tomáš 77 CZE Praha 10 Praha 10 10:50:52 511.-M_open
741. Koščuško Tomáš 93 SVK SRTG Kosice Bardejov 10:50:53 512.-M_open
742. Feher Dezso 87 HUN Burpee Lover Spartans Acs 10:51:00 513.-M_open
743. Nóra Zalányi 79 HUN Yakuza SRTG Gyor Budapest 10:51:01 514.-M_open
744. Majoros Balazs 84 HUN Burpee Lover Spartans Budapest 10:51:01 514.-M_open
745. Sup Jiří 97 CZE Velké Popovice Velké Popovice 10:51:07 516.-M_open
746. Denny Kasche 85 GER Haar Haar 10:51:12 517.-M_open
747. Pálinkó István 90 HUN Rétalap Rétalap 10:51:13 518.-M_open
748. Marková Petra 74 CZE SRTG-České Budejovice Hluboká nad Vltavou 10:51:21 519.-M_open
749. Zamarra Perez Alejandro 89 ESP GARROT PREMIUM Valencia 10:51:21 519.-M_open
750. Gápa Miroslav 85 SVK Žilina Žilina 10:51:37 230.-M_elit
751. Frnka Jan 92 SVK Rajecké Teplice Rajecké Teplice 10:51:38 231.-M_elit
752. Remeselnik Jan 85 SVK SRTGBB 15+ Zvolen 10:51:58 521.-M_open
753. Šěděnka Richard 89 CZE Ostravská smetánka Paskov 10:52:09 522.-M_open
754. Montoro García Enrique 91 ESP GARROT PREMIUM Torrent 10:52:15 523.-M_open
755. Waldhans Patrik 91 CZE Barbarian Extreme Team PRAHA 10:52:41 232.-M_elit
756. Ševčík Michal 90 CZE RABBITS ZNOJMO Moravské Budějovice 10:52:58 233.-M_elit
757. Procházka David 85 CZE Praha 3 Praha 3 10:53:00 524.-M_open
758. Kamusiński Gzregorz 87 POL Staniątki Staniątki 10:53:11 525.-M_open
759. Kamusiński Jarosław 97 POL Staniątki Staniątki 10:53:11 525.-M_open
760. Nevřala Jakub 91 CZE SRTG Boskovice Holešov 10:53:23 527.-M_open
761. Balogh Sándor 71 HUN TOTO SPORT Sopron 10:53:26 528.-M_open
762. Ondruš Lukáš 86 SVK SRTG Brno Popudinské Močidľany 10:53:34 529.-M_open
763. Hanak Radek 84 CZE SRTG- Nitra Jirkov 10:53:36 234.-M_elit
764. Lompart Patrik 97 SVK Poprad Poprad 10:53:44 530.-M_open
765. Rudolf Jan 90 SVK SRTG-Praha Smržovka, 10:53:50 531.-M_open
766. Novák Pavol 69 SVK Maximus Gym Team Námestovo 10:54:19 532.-M_open
767. Kubát Milan 71 CZE Gladiators International Děčín 10:54:28 533.-M_open
768. Brulík Pavel 77 CZE SRTG České Budějovice ULTRA České Budějovice 10:54:35 534.-M_open
769. Žilinčár Dávid 96 SVK Žilina Žilina 10:54:43 235.-M_elit
770. Bábela Tomáš 79 SVK Košice Košice 10:54:44 236.-M_elit
771. Suchánek Dominik 98 SVK SRTG Jamolice Dolní Loučky 10:54:45 535.-M_open
772. Kozel Michal 86 SVK gajary gajary 10:54:47 536.-M_open
773. Gurka Jakub 93 SVK SRTG Česká Podolínec 10:54:48 537.-M_open
774. Jurkacek Milan 68 SVK gajary gajary 10:54:49 538.-M_open
775. Tarjani Viktor 78 HUN SRTG-ST 4+ Budapest 10:54:53 539.-M_open
776. Mayer Viktor 81 HUN Budapest Budapest 10:55:17 237.-M_elit
777. Dočkal Roman 79 CZE SRTG Olomouc Bohuňovice 10:55:17 540.-M_open
778. Novák Petr 89 CZE SRTG Olomouc Šternberk 10:55:17 540.-M_open
779. Kořán Jiří 77 SVK Králův Dvůr Králův Dvůr 10:55:17 540.-M_open
780. Zelený Jakub 90 SVK SRTG Olomouc Šternberk 10:55:18 543.-M_open
781. Peti Zoltan 86 HUN SRTG Dobogókő Budapest 10:55:20 238.-M_elit
782. Otto David 88 CZE Insane Crew Sopotnice 10:55:29 544.-M_open
783. Lapka Tomáš 76 CZE Ostrava Ostrava 10:55:48 545.-M_open
784. Końpa Arkadiusz 88 POL SRTG Kraków FAST Kraków 10:56:03 546.-M_open
785. Oríšek Juraj 88 SVK Trenčín Trenčín 10:56:07 239.-M_elit
786. Oslanec Jakub 94 SVK Žarnovica Žarnovica 10:56:07 239.-M_elit
787. Červený Jiří 93 CZE Plzeň Plzeň 10:56:07 547.-M_open
788. Frisch Tamás 90 HUN Veszprém Veszprém 10:56:15 548.-M_open
789. Popa Victor 84 HUN Budapest Budapest 10:56:16 549.-M_open
790. Vaníček Jan 97 CZE SRTG Česká Lípa Česká Lípa 10:57:07 550.-M_open
791. Kopecký Martin 87 SVK Pezinok Pezinok 10:57:08 551.-M_open
792. Truneček Miroslav 76 SVK Kimba team Chomutov 10:57:15 552.-M_open
793. Drahokoupil Jaromir 85 CZE Gladiators International Kraluv Dvur 10:57:23 553.-M_open
794. Grunwald Lubos 88 CZE Zdice Zdice 10:57:23 553.-M_open
795. Řezáč Matěj 89 CZE Brutal Kruháč Team Ústí nad Labem 10:57:29 555.-M_open
796. Švejda Martin 80 CZE SRTG Kolín Týnec nad Labem 10:57:34 556.-M_open
797. Ham Marek 87 SVK Gladiators International Komarno 10:57:37 241.-M_elit
798. Drottner Peter 82 SVK Šoporňa Šoporňa 10:58:13 242.-M_elit
799. Juházy Jozef 96 SVK Giraltovce Giraltovce 10:58:15 557.-M_open
800. Sonntag Tomáš 83 CZE SRTG-Prostějov 15+ Postřelmov 10:58:17 558.-M_open
801. Bureš Martin 81 CZE SRTG-Prostějov 15+ Zábřeh na Moravě 10:58:17 558.-M_open
802. Jelínek Tomáš 91 CZE SRTG Moravský Krumlov Moravský Krumlov 10:58:50 560.-M_open
803. Jelínek Vojtěch 91 CZE SRTG Moravský Krumlov Moravský Krumlov 10:58:51 561.-M_open
804. Lések Jiří 84 CZE SRTG LNL - PIERBURG Ústí nad Labem 10:58:56 562.-M_open
805. Pavlíček Zdeněk 87 CZE SVVAT Ostrava 10:59:01 563.-M_open
806. Szabó Tibor 82 SVK SRTG Dunajska Streda Lúč na Ostrove 10:59:15 564.-M_open
807. Koller Kalman 80 HUN Yakuza SRTG Gyor Győr 10:59:22 565.-M_open
808. Cancemi Eric 80 FRA WolfPackUltraBeastTeam Nice 10:59:26 566.-M_open
809. Michel Bulcourt 59 FRA WolfPackUltraBeastTeam SAINT-JEANNET 10:59:37 567.-M_open
810. Yann Cancemi 84 FRA WolfPackUltraBeastTeam Nice 10:59:48 568.-M_open
811. Cirbus Marek 87 SVK Insane Crew Rimavská Sobota 10:59:52 569.-M_open
812. Fejes Gabor 89 HUN Yakuza SRTG Gyor Budapest 11:00:01 570.-M_open
813. Dubois Yannick 84 FRA WolfPackUltraBeastTeam Nice 11:00:06 571.-M_open
814. Sedlák Petr 95 CZE SRTG Olomouc Olomouc 11:00:13 572.-M_open
815. Prosák Pavol 84 SVK Vechec Vechec 11:00:13 572.-M_open
816. Święchowicz Michał 87 POL SRTG Kraków FAST Kraków 11:00:56 574.-M_open
817. Urban Michal 94 CZE Sezimovo Ústí Sezimovo Ústí 11:01:02 575.-M_open
818. Jelínek Roman 88 SVK SRTG Jamolice Jamolice 11:01:09 576.-M_open
819. Kubačka Miroslav 87 SVK Trstená Trstená 11:01:12 577.-M_open
820. Švandrlík Michal 87 CZE Brutal Kruháč Team Český Brod 11:01:20 578.-M_open
821. Mátyás Fekete 93 HUN The Hungarian Expendables Érd 11:01:40 579.-M_open
822. Dr. Pethő Szabolcs 85 HUN The Hungarian Expendables Szigetszentmiklós 11:01:40 579.-M_open
823. Gyenis Daniel 93 HUN The Hungarian Expendables Kátoly 11:01:40 579.-M_open
824. Fiam Michal 84 SVK SRTGBB 15+ Zvolen 11:01:44 582.-M_open
825. Zorvan Tomas 90 SVK SRTGBB 15+ Banska Bystrica 11:01:56 583.-M_open
826. Pelc Petr 86 CZE Praha Praha 11:01:58 584.-M_open
827. Němec Roman 80 CZE Kouřim Kouřim 11:02:14 585.-M_open
828. Illéš Jozef 83 SVK Spartan Patriot Team Slovakia Vranov nad Topľou 11:02:39 243.-M_elit
829. Procházka Petr 67 CZE SRTG České Budějovice ULTRA Srubec 11:02:58 586.-M_open
830. Hostinský Zdeněk 81 CZE SRTG-Pardubice Lipoltice 11:03:26 587.-M_open
831. Špinar Petr 89 CZE SRTG-Praha Havlíčkův Brod 11:03:37 588.-M_open
832. Šafránek Martin 97 CZE Kojetín Kojetín 11:03:46 589.-M_open
833. Šafránek Michal 93 CZE Kojetín Kojetín 11:03:46 589.-M_open
834. Suchý Miroslav 61 SVK Spišská Spišská 11:03:47 591.-M_open
835. Tuwalski Bernard 69 POL POWER TRAINING Warszawa 11:03:55 592.-M_open
836. Somora Viliam 81 SVK From Zero to Hero Martin 11:03:59 593.-M_open
837. Borkowski Łukasz 80 POL POWER TRAINING Warszawa 11:04:01 594.-M_open
838. Kafka Daniel 87 CZE Hradec Králové Hradec Králové 11:04:02 595.-M_open
839. Izso Gergely 89 HUN Burpee Lover Spartans Kisvarda 11:04:05 596.-M_open
840. Talaber Laszlo 90 HUN Burpee Lover Spartans Budapest 11:04:05 596.-M_open
841. Pinter Andras 81 HUN Burpee Lover Spartans Budapest 11:04:07 598.-M_open
842. Czarnecki Marcin 83 SVK SRTG Wałbrzych Stare Bogaczowice 11:04:15 244.-M_elit
843. Illessy Rudolf 84 HUN Nyiíregygáza Nyiíregygáza 11:04:23 599.-M_open
844. Birek Mateusz 82 POL Warszawa Warszawa 11:04:32 600.-M_open
845. Szana Zoltan 76 HUN SRTG Tokaj Nyiregyhaza 11:04:38 601.-M_open
846. Németh Gábor 86 HUN SRTG Zalaegerszeg Zalaegerszeg 11:05:00 602.-M_open
847. Gamrot Filip 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 11:05:04 603.-M_open
848. Fejes Gabor 63 HUN Yakuza SRTG Gyor Budapest 11:05:15 604.-M_open
849. Hanusek Tomáš 92 CZE TABATA Crew Detmarovice 11:05:17 605.-M_open
850. Prądzyński Jacek 81 POL Poznań Poznań 11:05:21 606.-M_open
851. Attila Kisp?l 72 HUN DRED DENTAL Bucsu 11:05:27 607.-M_open
852. David Zsebe 91 HUN DRED DENTAL Szombathely 11:05:27 607.-M_open
853. Gábor Tamási 88 HUN SRTG Szeged (HU) Salgótarján Arany 11:05:31 609.-M_open
854. Fejes Tamas 93 HUN Yakuza SRTG Gyor Budapest 11:05:40 610.-M_open
855. Tibor Tamás 85 HUN Szerencs Szerencs 11:05:49 611.-M_open
856. Gracl Tomáš 91 CZE Pavlov Pavlov 11:06:06 612.-M_open
857. Koutník Jiří 80 CZE SRTG-Praha Praha 9 11:06:23 613.-M_open
858. Furman Alexandr 81 CZE For honor Brandýs nad Labem 11:06:25 614.-M_open
859. Szetei Petr 84 CZE Hardcore Tym Praha 10 11:06:45 615.-M_open
860. Andris Martin 93 SVK Martin Martin 11:06:55 616.-M_open
861. Kusmierski Piotr 89 SVK Minsk Minsk 11:07:00 617.-M_open
862. Peml Jan 90 CZE Frýdlant Frýdlant 11:07:08 618.-M_open
863. Sprušanský Jan 90 CZE TABATA Crew Orlová 11:07:26 619.-M_open
864. Hromnik Patrik 73 CZE SRTG Havířov Karvina 11:07:35 620.-M_open
865. Bruža Oldřich 81 CZE Passsyyy Prostějov 11:07:42 621.-M_open
866. Kyrych Lukas 84 CZE Passsyyy praha 11:07:43 622.-M_open
867. Řehka Karel 75 CZE Passsyyy Brodek u Prostějova 11:07:43 622.-M_open
868. Ferencz Veszelovszky 67 HUN SZEGED TEAM Szeged 11:07:45 624.-M_open
869. Šebek Stanislav 94 CZE SRTG Kosice Vápenná 11:08:16 625.-M_open
870. Pavlovec Marek 85 CZE Šavlozubí Sněhuláci Lipůvka 11:08:16 625.-M_open
871. Šír Dominik 90 CZE Ostravská smetánka Ostrava 11:08:42 627.-M_open
872. Pravec Jan 90 CZE Ostravská smetánka Ostrava 11:08:43 628.-M_open
873. Jereb Marko 73 SLO URBAN GLADIATORS SLOVENIA DOMŽALE 11:08:49 629.-M_open
874. Bakos Norbert 73 HUN SRTG-ST 4+ Salgotarjan 11:08:52 630.-M_open
875. Nedzbala Radoslav 76 SVK Gazella Team Humenné 11:09:22 631.-M_open
876. Stranak Rastislav 77 SVK SENEC SENEC 11:09:24 245.-M_elit
877. Hanacek Jindrich 73 CZE Kunovice Kunovice 11:09:26 246.-M_elit
878. Smiglewski Maciej 78 POL SRTG Kraków FAST Kraków 11:09:47 632.-M_open
879. Nesvadba Michal 80 CZE SRTG Jablonec n/Nisou Liga Výjimečných Tanvald 11:09:53 633.-M_open
880. Adam Zoltan 80 HUN SRTG Budapest, Margit-sziget 15+ Pilisborosjeno 11:10:00 634.-M_open
881. Švarc Filip 78 CZE Kimba team Marianské Lázně 11:10:21 635.-M_open
882. Conte Luca 85 ITA SHB Team Milano 11:11:02 636.-M_open
883. Verweij Flip 67 NLD Den Helder Den Helder 11:11:08 637.-M_open
884. Littva Filip 87 SVK SRTG Dunajska Streda Ružomberok 11:12:00 638.-M_open
885. Córcoles Alberto 83 ESP Alcalá de Henares Alcalá de Henares 11:12:20 639.-M_open
886. Beres Miklos 75 HUN SRTG Tokaj Nyiregyhaza 11:12:27 640.-M_open
887. Psota Václav 81 CZE SRTG Kolín Brno 11:12:30 641.-M_open
888. Kornél Nagy 93 HUN Tűzállók Dombóvár 11:12:31 642.-M_open
889. Toman Jakub 86 CZE Praha Praha 11:12:38 643.-M_open
890. Gajdoš Branislav 93 SVK SRTG- Nitra Nitra 11:12:54 247.-M_elit
891. Závacký Marek 97 SVK Poprad Poprad 11:12:57 644.-M_open
892. Milli Marco 87 ITA sansepolcro sansepolcro 11:13:10 248.-M_elit
893. Čuba Vojtěch 90 CZE SRTG-Prostějov 15+ Prostějov 11:13:16 645.-M_open
894. Dobeš Martin 86 CZE SRTG-Prostějov 15+ Prostějov 11:13:17 646.-M_open
895. Horváth Peter 82 SVK BeastMode Pezinok 11:13:19 647.-M_open
896. Valentini Diego 88 ITA viterbo viterbo 11:13:21 648.-M_open
897. Deller Wolfgang 82 AUT SUICIDE SQUAD running team Wiener Neustadt 11:13:38 649.-M_open
898. Šulík Peter 78 SVK AKUZE GARAT Poprad 11:13:42 650.-M_open
899. Husár Filip 93 SVK AKUZE GARAT Poprad 11:13:42 650.-M_open
900. Tovbulatov Muslim 77 RUS moscow moscow 11:14:13 652.-M_open
901. Tóth András 87 HUN KószFit319 Pécs 11:14:24 653.-M_open
902. Sipos-Takats Bence Laszlo 89HUN KószFit319 Pécs 11:14:24 653.-M_open
903. Attila Vizi 77 HUN Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvár 11:14:36 655.-M_open
904. Černý Jan 92 CZE SRTG Lišov Lišov 11:14:44 656.-M_open
905. Hantabál Tomáš 88 SVK BODY ENERGY SPARTAN Bratislava 11:14:50 657.-M_open
906. Vician Pavel 74 SVK BODY ENERGY SPARTAN Krupina 11:14:50 657.-M_open
907. Hubner Viktor 86 CZE Praha Praha 11:15:01 659.-M_open
908. Stankovič Tomáš 85 SVK SRTG Rimavská Sobota Rimavská Sobota 11:15:05 660.-M_open
909. Nunuk Michal 83 SVK BODY ENERGY SPARTAN Ziar nad Hronom 11:15:09 249.-M_elit
910. Hybš Marek 87 CZE SRTG Kolín Český Brod 11:15:19 661.-M_open
911. Čepela Milan 82 SVK Insane Crew Martin 11:15:25 662.-M_open
912. Halmeš Michal 81 SVK Insane Crew Martin 11:15:25 662.-M_open
913. Attila Kis-Prumik 97 HUN Nagykőrös Nagykőrös 11:15:31 664.-M_open
914. Hudec Tomáš 90 CZE Barbarian Extreme Team Praha 11:15:42 665.-M_open
915. Valeček Adam 90 CZE Barbarian Extreme Team Praha 10 11:15:44 666.-M_open
916. Zedník Tomáš 79 CZE Undead Team CZE Hostivice 11:15:51 250.-M_elit
917. Roubíček Zdeněk 81 CZE Undead Team CZE Křivoklát 11:15:52 251.-M_elit
918. Wyroba Wojciech 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 11:16:07 667.-M_open
919. Pokora Lukáš 95 CZE SRTG Česká Lípa Nový Bor 11:16:10 668.-M_open
920. Durmits Zoltan 78 HUN Gazella Team Szekesfehervar 11:16:14 669.-M_open
921. Johannes Huchler 92 GER Freeletics Ulm Ulm 11:16:32 670.-M_open
922. Marius Hauck 84 GER Freeletics Ulm Ulm 11:16:32 670.-M_open
923. Tóth Gellért 90 HUN SRTG Dunajska Streda Kaposvár 11:16:38 672.-M_open
924. Hejhal Petr 90 SVK SRTG-Praha 4+ Praha 9 11:16:40 673.-M_open
925. Márton Zrínyi 89 HUN SRTG Dunajska Streda Zalaszentgrót 11:16:40 673.-M_open
926. Andrlík Daniel 82 CZE 4ka Lázně Kynžvart 11:16:48 675.-M_open
927. Musil Marek 75 CZE 4ka Lázně Kynžvart 11:16:48 675.-M_open
928. Kubín Petr 79 CZE 4ka Mariánské Lázně 11:16:50 677.-M_open
929. Hatschek Johannes 96 AUT Vienna Vienna 11:17:12 678.-M_open
930. Christern Josef 96 AUT Vienna Vienna 11:17:13 679.-M_open
931. Majcher Paweł 84 POL SRTG-CFTorun Toruń 11:17:19 680.-M_open
932. Meszáros Ádám 93 SVK Gazella Team Tesedikovo 11:17:21 681.-M_open
933. Herda Ladislav 75 SVK Málaš Málaš 11:17:53 682.-M_open
934. Žitník Vratislav 89 CZE SRTG-Praha Adamov, 11:17:54 683.-M_open
935. Macko Milan 72 CZE Česká Třebová Česká Třebová 11:18:01 684.-M_open
936. Kouba Petr 84 CZE SRTG-Kladno Kladno 11:18:23 685.-M_open
937. Jeníkovský Lukáš 88 CZE SRTG Strupčice Chomutov 11:18:35 686.-M_open
938. Reptik Roman 76 SVK NItra NItra 11:18:49 687.-M_open
939. Repa Ľuboš 86 SVK Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou 11:18:50 688.-M_open
940. Karásek Tomáš 72 CZE SRTG Havířov Ostrava 11:19:10 689.-M_open
941. Gryc Marek 95 CZE Havířov Havířov 11:19:11 690.-M_open
942. Ulrych David 79 CZE SRTG Havířov Havířov 11:19:11 690.-M_open
943. Siwek Jakub 87 CZE TABATA Crew ORLOVÁ 11:19:39 692.-M_open
944. Thomas Holzapfel 69 GER Simmozheim Simmozheim 11:19:43 693.-M_open
945. Pelikán Radek 87 CZE SRTG Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 11:19:44 694.-M_open
946. Pelikán Tomáš 84 CZE SRTG Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 11:19:44 694.-M_open
947. Bakai Ferenc 76 HUN Dunaujvaros Dunaujvaros 11:19:58 696.-M_open
948. Elek Attila 77 HUN Budapest Budapest 11:20:00 697.-M_open
949. Blažek Karel 88 CZE KRIPLYX TEAM Rakvice 11:20:08 698.-M_open
950. Vajbar Dominik 89 CZE KRIPLYX TEAM Rakvice 11:20:10 699.-M_open
951. Dobiš Jakub 83 SVK SRTG-Praha 4+ Praha 8 11:20:19 700.-M_open
952. Urban Petr 94 CZE SRTG-Prostějov 15+ Želeč 11:20:21 701.-M_open
953. Gerhard Weninger 81 AUT Neunkirchen Neunkirchen 11:20:24 702.-M_open
954. Vaněk Lukáš 78 CZE HILFE TEAM Praha 2 11:20:27 703.-M_open
955. Geleta Peter 74 HUN SRTG Dobogókő Szentmartonkata 11:20:43 704.-M_open
956. Malinka M.M. 54 NLD Bergen op Zoom Bergen op Zoom 11:20:46 705.-M_open
957. Tůma Petr 90 SVK SRTG České Budějovice ULTRA Třebeč 11:20:51 706.-M_open
958. Molek Tomáš 89 CZE SRTG České Budějovice ULTRA Včelná 11:20:52 707.-M_open
959. Hlubuček David 69 CZE SRTG-Praha 4+ Zahrádky u České Lípy 11:20:54 708.-M_open
960. Stangl Dominik 85 SVK AKUZE GARAT Poprad 11:21:00 709.-M_open
961. Mesároš Ladislav 76 SVK Spartan Race Training Group Šahy Tupá 11:21:10 710.-M_open
962. Huszár Robert 66 SVK Spartan Race Training Group Šahy Šahy 11:21:11 711.-M_open
963. Sajevic Primož 84 SLO Insane Crew Domžele 11:21:19 712.-M_open
964. Urbanija Mitja 84 SLO URBAN GLADIATORS SLOVENIA MORAVČE 11:21:20 713.-M_open
965. Dopplinger Bernd 81 AUT SUICIDE SQUAD running team Ternit 11:21:23 714.-M_open
966. Koller Thomas 80 SVK SUICIDE SQUAD running team Ternitz 11:21:25 715.-M_open
967. Rypka Filip 94 CZE Brno Brno 11:21:29 716.-M_open
968. Šrámek Ľuboš 92 SVK SRTG Kosice Košice 11:21:44 717.-M_open
969. Pethő Zoltán 75 HUN Gazella Team Budapest 11:21:57 718.-M_open
970. Csunyocska Tomas 91 SVK MOSR1 Martin 11:22:17 719.-M_open
971. Csunyocska Attila 82 SVK MOSR1 Martin 11:22:17 719.-M_open
972. Dziurzyński Kamil 83 POL Wałbrzych Wałbrzych 11:22:28 252.-M_elit
973. Sticzay Karel 91 CZE Praha Praha 11:22:37 721.-M_open
974. Zvodár Tomáš 81 SVK Leónidas´s sons Michalovce 11:22:58 722.-M_open
975. Novotny Lukas 81 SVK EMC | bit-Studio Bratislava 11:23:02 723.-M_open
976. Kovacs Szilard 96 HUN Kaposvar Kaposvar 11:23:09 724.-M_open
977. Kalamár Jozef 82 SVK Zvolen Zvolen 11:23:10 725.-M_open
978. Kobl Péter 82 HUN Újrónafő Újrónafő 11:23:38 726.-M_open
979. Szabó Zoltán 90 HUN Cross Sport Debrecen Spartans Debrecen 11:23:43 727.-M_open
980. Szolnoki Ernő 85 HUN Cross Sport Debrecen Spartans Hajdúböszörmény 11:23:43 727.-M_open
981. Reszegi Sándor 78 HUN Cross Sport Debrecen Spartans Debrecen 11:23:44 729.-M_open
982. Prenner Zsolt 72 HUN TOTO SPORT Dunakeszi 11:23:46 730.-M_open
983. Benedek István 79 HUN TOTO SPORT Budapest 11:23:46 730.-M_open
984. Seres Márk 98 HUN Miskolc Miskolc 11:23:54 732.-M_open
985. Golec Antonín 93 CZE Břeclav Břeclav 11:23:55 733.-M_open
986. Horvath Peter 89 HUN SRTG Zalaegerszeg ZALAEGERSZEG 11:23:59 734.-M_open
987. Joël Tozzi 76 FRA Ultima Nation Nice 11:24:12 735.-M_open
988. Bálka Stanislav 70 CZE KRIPLYX TEAM Velké Pavlovice 11:24:15 736.-M_open
989. Václav Mojmír 92 SVK Rakúsy Rakúsy 11:24:40 737.-M_open
990. Patassy Gábor 87 SVK SRTG Bögellő Baloň 11:25:03 738.-M_open
991. Valkai David 93 HUN Hős8as Kakucs 11:25:06 739.-M_open
992. Procházka Jan 92 CZE RABBITS ZNOJMO Znojmo 11:25:20 253.-M_elit
993. Stancel Miroslav 85 SVK Martin Martin 11:25:42 740.-M_open
994. Paszkowski Emil 80 POL Rams Team Kołobrzeg 11:25:42 740.-M_open
995. Modzelewski Marcin 80 POL Rams Team Kołobrzeg 11:25:42 740.-M_open
996. Londa Jiří 90 CZE Gladiators International Ostrava 11:25:54 743.-M_open
997. Podráský Karel 77 CZE Kimba team Praha 7 11:25:56 744.-M_open
998. Holden Paul 83 GBR Old Leake Old Leake 11:26:02 745.-M_open
999. Plánský Adam 92 CZE Gladiators International Slatina 11:26:07 746.-M_open
1000. Mantovani Nando 83 ITA WE ARE SPARTANS LATINA IT Priverno 11:26:12 747.-M_open
1001. Peverati Simone 78 ITA WE ARE SPARTANS LATINA IT Pontinia 11:26:13 748.-M_open
1002. Mazur Marian 76 SVK EMC | bit-Studio Bratislava 11:26:14 749.-M_open
1003. Symerský František 97 CZE Soběchleby Soběchleby 11:26:15 750.-M_open
1004. Vodenka Tomáš 82 CZE INVENTI Kosova Hora 11:26:16 751.-M_open
1005. Mazán Tomáš 97 SVK SRTG-Topoľčany Topoľčany 11:26:21 752.-M_open
1006. Sitař Petr 65 CZE SRTG Pod Pradědem Lanškroun 11:26:22 753.-M_open
1007. Ulč Lubomír 70 emp Klimba Chomutov 11:26:23 754.-M_open
1008. Trstenovic Tomas 88 SVK The Minions Bratislava 11:26:41 755.-M_open
1009. Malina Jakub 84 SVK The Minions bratislava 11:26:42 756.-M_open
1010. Malár Peter 72 SVK The Minions Hlohovec 11:26:42 756.-M_open
1011. Letko Pavol 75 SVK Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto 11:26:44 758.-M_open
1012. Pavlik Ladislav 80 SVK SRTG Dunajska Streda Ružomberok 11:26:47 759.-M_open
1013. Burger Adam 98 SVK Valča Valča 11:26:54 760.-M_open
1014. Ondrejka Jozef 86 SVK SRTG Dunajska Streda Ružomberok 11:26:59 761.-M_open
1015. Sívek Ondřej 91 CZE SRTG-Litovel Příkazy 11:27:19 762.-M_open
1016. Chytil Tomáš 91 CZE SRTG-Litovel Litovel 11:27:19 762.-M_open
1017. Kochan Michal 92 SVK Pústé Úľany Pústé Úľany 11:27:20 764.-M_open
1018. Marnik Simon 93 SVK Velky Grob Velky Grob 11:27:20 764.-M_open
1019. Kučera Michael 72 SVK Doksy u Kladna Doksy u Kladna 11:27:30 766.-M_open
1020. Vondrák Marian 73 CZE SRTG Brandýs n/L Lampertice 11:27:37 767.-M_open
1021. Kratochvíl Miroslav 82 CZE Ivančice Ivančice 11:27:43 768.-M_open
1022. Rehák Marek 81 SVK Holíč Holíč 11:27:46 769.-M_open
1023. Gotthard Imre 73 HUN Gazella Team Szekesfehervar 11:27:47 770.-M_open
1024. Kovacs Peter 84 HUN Gazella Team Szekesfehervar 11:27:47 770.-M_open
1025. Swiatek Marcin 71 ESP MENORCA MENORCA 11:28:25 772.-M_open
1026. Benjamin Cser 92 HUN Gazella Team Szabadbattyán 11:28:43 773.-M_open
1027. Arvai Kristof 81 HUN Burpee Lover Spartans Budapest 11:28:49 774.-M_open
1028. Katona György 85 HUN SRTG Szeged (HU) Szeged 11:28:51 775.-M_open
1029. Robert Miskar 86 HUN SRTG Szeged (HU) Mórahalom 11:28:51 775.-M_open
1030. Kozak Ondrej 87 CZE WILD Team Caslav 11:29:07 777.-M_open
1031. Filo Mihaly 80 HUN Burpee Lover Spartans Budapest 11:29:19 778.-M_open
1032. Truchlý Martin 91 SVK Prievidza Prievidza 11:29:32 779.-M_open
1033. Gal Ferenc 78 HUN Burpee Lover Spartans Budapest 11:29:40 780.-M_open
1034. Mezo Daniel 80 HUN SRTG Budapest, Margit-sziget 15+ Budapest 11:29:40 780.-M_open
1035. Foldes Soma 96 HUN SRTG Budapest, Margit-sziget 15+ Budapest 11:29:42 782.-M_open
1036. Nydl Miroslav 81 CZE Last Minute Spartan BOY JINCE 11:29:43 783.-M_open
1037. Masia Casinos Ivan 79 ESP SPARTAN SGX GREEN DISTRICT Moncofa (Castellon) 11:29:48 254.-M_elit
1038. Benczik Attila 79 HUN Cross Sport Debrecen Spartans Debrecen 11:29:48 784.-M_open
1039. Sedliak Jozef 93 SVK Martin Martin 11:29:50 785.-M_open
1040. Veselý Lukáš 88 CZE GYM FLEX MOKRÁ Kroměříž 11:30:08 786.-M_open
1041. Imrich Erik 86 SVK MARAS team Prešov 11:30:13 787.-M_open
1042. Tomečko Jozef 53 SVK MARAS team Prešov 11:30:14 788.-M_open
1043. Gerbert Georg 65 HUN Yakuza SRTG Gyor Nyúl 11:30:17 789.-M_open
1044. Lang Gergo 79 UGA Yakuza SRTG Gyor Koroncó 11:30:17 789.-M_open
1045. Mikel Marek 89 CZE Barbarian Extreme Team Kostelec nad Labem 11:30:20 791.-M_open
1046. Frey Jean-Baptiste 82 FRA WolfPackUltraBeastTeam Bartenheim 11:30:29 792.-M_open
1047. Krasznai Akos 92 HUN SRTG Tokaj Nyiregyhaza 11:30:36 793.-M_open
1048. Safer Norbert 88 HUN Gazella Team Budaors 11:30:43 794.-M_open
1049. Dosa Csaba 78 HUN Gazella Team Budapest 11:30:43 794.-M_open
1050. Morovszki Istvan 74 HUN SRTG Tokaj Nyiregyhaza 11:30:44 796.-M_open
1051. Takac Ladislav 74 SVK MOSR1 Galanta 11:30:46 797.-M_open
1052. Lorko Julius 86 SVK MOSR1 Roznava 11:30:46 797.-M_open
1053. Greno Radovan 82 SVK MOSR1 Presov 11:30:46 797.-M_open
1054. Koval Maroš 88 CZE SRTG- Nitra Praha 5 11:30:50 800.-M_open
1055. Kanicska István 71 HUN SRTG Veszprém Veszprém 11:30:52 801.-M_open
1056. Kángli László 78 HUN SRTG Veszprém Balatonfüzfő 11:30:54 802.-M_open
1057. Zahnaš Pavel 81 CZE Ostrava Ostrava 11:30:55 803.-M_open
1058. Stankovics Aron 84 HUN Gazella Team Budapest 11:31:00 804.-M_open
1059. Čížek Aleš 86 CZE Karviná Karviná 11:31:00 804.-M_open
1060. Horáček Přemysl 89 CZE Insane Crew Hůry 11:31:12 806.-M_open
1061. Škrobánek Pavel 92 CZE SRTG-Pardubice Hradec nad Moravicí 11:31:33 807.-M_open
1062. Šťastný Dan 98 CZE SRTG ZLÍN Zlín 11:31:38 808.-M_open
1063. Žůrek Michal 98 CZE SRTG ZLÍN Zlín 11:31:39 809.-M_open
1064. Hruboš Michal 82 CZE SRTG ZLÍN Zlín 11:31:39 809.-M_open
1065. Kolomičenko Jakub 88 CZE SRTG-Praha Plzeň 11:32:00 811.-M_open
1066. Pikler Tamas 76 HUN SRTG Tokaj Vac 11:32:03 812.-M_open
1067. Sümegi Roland 78 HUN Szécsény Szécsény 11:32:04 813.-M_open
1068. Poch Michal 92 CZE SRTG-Pardubice Praha 11:32:08 814.-M_open
1069. Pavloň Filip 92 SVK SRTG Brno Boskovice 11:32:10 255.-M_elit
1070. Ostrý Radek 73 CZE SRTG Čelákovice Brandýs nad Labem 11:32:27 815.-M_open
1071. Baroch Lukáš 87 CZE SRTG Most 4+ Most 11:32:32 816.-M_open
1072. Hubený Jan 87 CZE SRTG Most 4+ Most 11:32:32 816.-M_open
1073. Richtarik Vieroslav 73 CZE SRTG Žďár nad Sázavou Brno 11:32:35 818.-M_open
1074. Moritz Ram 93 GER Freeletics Ulm Altenmünster 11:32:44 819.-M_open
1075. Kudrna Jan 78 CZE SRTG Čelákovice Čelákovice 11:32:48 820.-M_open
1076. Pająk Sebastian 83 SVK SRTG Dębica Dębica 11:32:55 821.-M_open
1077. Šimo Radoslav 79 SVK SRTGBB 15+ Zvolen 11:33:05 822.-M_open
1078. Paldus Jan 81 CZE Petřvald Petřvald 11:33:16 823.-M_open
1079. Trsťan Roman 68 SVK Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou 11:33:24 824.-M_open
1080. Snovak Marek 78 SVK Liptovsky Mikulas Liptovsky Mikulas 11:33:27 825.-M_open
1081. Kaposztas Alexander 71 SVK Liptovsky Mikulas Liptovsky Mikulas 11:33:28 826.-M_open
1082. Kleinszmidt Mateusz 87 POL Dzikie Dziki Gorzów szczecin 11:33:45 827.-M_open
1083. Humaj Andrej 76 SVK Šúrovce Šúrovce 11:33:52 828.-M_open
1084. Vajani Luca 79 ITA Memento Audere Semper SEREGNO 11:34:16 829.-M_open
1085. Uhlík Roman 86 CZE SRTG Kolín Kolín 11:34:30 256.-M_elit
1086. Cingel Štefan 92 CZE SRTG Kolín Kolín 11:34:30 256.-M_elit
1087. Kadlec Jiří 76 CZE SRTG Jablonec n/Nisou Liga Výjimečných Vranovice 11:34:30 830.-M_open
1088. Kukucs Mikulaš 78 SVK SRTG Bögellő Vrakúň 11:34:42 831.-M_open
1089. Novák Jiří 85 CZE SRTG-Pardubice Pardubice 11:34:47 832.-M_open
1090. Vlasatý Peter 83 SVK Kokošovce Kokošovce 11:34:53 258.-M_elit
1091. Tímár Attila 79 HUN SRTG Veszprém Nemesvámos 11:34:56 833.-M_open
1092. Muladi Szabolcs 71 HUN SRTG Veszprém Veszprém 11:34:57 834.-M_open
1093. Fehér Tamás 85 HUN SRTG Veszprém Tótvázsony 11:34:57 834.-M_open
1094. Kolkop Jan 89 CZE SRTG Ostrava Havířov 11:34:59 836.-M_open
1095. Tutak Łukasz 75 POL SRTG-CFTorun Toruń 11:35:12 837.-M_open
1096. Kouba Lukáš 81 CZE Mirovice Mirovice 11:35:23 838.-M_open
1097. Merhaut Tomáš 84 CZE Milovice-Mladá Milovice-Mladá 11:35:29 839.-M_open
1098. Toman Dalibor 83 CZE Příbram Příbram 11:35:36 840.-M_open
1099. Czeglédi Gábor 75 HUN Yakuza SRTG Gyor Győr 11:35:40 841.-M_open
1100. Kubik Zoltán 90 SVK SRTG Bögellő Vydrany 11:35:43 842.-M_open
1101. Králík Michal 93 CZE Plzeň Plzeň 11:35:52 843.-M_open
1102. Kliment Daniel 86 emp Plzeň Plzeň 11:35:52 843.-M_open
1103. Pfeffer Jan 89 CZE SRTG Čelákovice Čelákovice 11:35:54 845.-M_open
1104. Macek Standa Jarin 75 CZE SRTG Čelákovice Velké Poříčí 11:35:54 845.-M_open
1105. Hrubý Tomáš 92 CZE SRTG Čelákovice Nymburk 11:35:55 847.-M_open
1106. Gál Lóránt 85 HUN Yakuza SRTG Gyor Komárno 11:35:58 848.-M_open
1107. Žembera Lukáš 87 SVK Nitra Nitra 11:36:10 849.-M_open
1108. Pili Alessandro 67 ITA Roma Roma 11:36:14 259.-M_elit
1109. Szekszárdi Miklós 79 HUN SRTG Szeged (HU) Szeged 11:36:14 850.-M_open
1110. Sáfár Sándor 76 HUN Györ Györ 11:36:26 851.-M_open
1111. Hegedus Peter 81 SVK Burpee Lover Spartans Zeliezovce 11:36:27 852.-M_open
1112. Zoltán Buchholz 85 HUN SRTG Szeged (HU) Szeged 11:36:28 853.-M_open
1113. Průša Michal 83 CZE SRTG-Praha 4+ Praha 9 Letňany 11:36:53 854.-M_open
1114. Štycha Jiří 85 CZE SRTG-Praha 4+ Želivec 11:36:53 854.-M_open
1115. Kelemen Gergő 86 HUN Yakuza SRTG Gyor Budapest 11:36:55 856.-M_open
1116. Uhrik Martin 80 SVK SRTGBB 15+ Ziar nad Hronom 11:37:03 857.-M_open
1117. Rusnák Marek 85 SVK SRTGBB 15+ Žiar nad Hronom 11:37:04 858.-M_open
1118. Hešík Tomáš 90 CZE SRTG Strupčice Chomutov 11:37:04 858.-M_open
1119. Di Venti Giuseppe 84 SVK VENEZIA VENEZIA 11:37:10 860.-M_open
1120. Dziedzic Marcin 85 POL Rams Team Kołobrzeg 11:37:16 861.-M_open
1121. Lupták Lukáš 95 SVK NewBody4U Žiar nad Hronom 11:37:28 862.-M_open
1122. Hokynek Marek 88 SVK SRTG Brno Gbely 11:37:39 863.-M_open
1123. Quatela Domenico 89 SWZ WolfPackUltraBeastTeam lausanne 11:37:42 864.-M_open
1124. Majdan Matúš 91 SVK SRTG- Nitra Ivanka pri Nitre 11:37:43 865.-M_open
1125. Čičo Michal 93 SVK SRTG- Nitra Ivanka pri Nitre 11:37:43 865.-M_open
1126. Soós Péter 70 HUN TOTO SPORT Szekesfehervar 11:37:59 867.-M_open
1127. Horváth Róbert 94 HUN Gazella Team Várpalota 11:38:07 868.-M_open
1128. Vass Ákos 77 HUN Gazella Team Várpalota 11:38:07 868.-M_open
1129. Horváth Róbert 72 HUN Gazella Team Várpalota 11:38:08 870.-M_open
1130. Smik Peter 87 CZE Passsyyy Plzen 11:38:36 871.-M_open
1131. Compel Jaroslav 69 CZE Passsyyy Starechovice 11:38:36 871.-M_open
1132. Červenka Dušan 77 CZE Passsyyy Praha 11:38:38 873.-M_open
1133. Zieliński Tomasz 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 11:38:46 874.-M_open
1134. Wańczyk Łukasz 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 11:38:46 874.-M_open
1135. Polański Sławomir 84 POL SRTG Kraków FAST Kraków 11:38:47 876.-M_open
1136. Růžička Lukáš 92 CZE Gladiators International Ostrava 11:39:02 877.-M_open
1137. Vinčálek Jindřich 94 CZE SRTG Čelákovice Vyškov 11:39:25 878.-M_open
1138. Kozubaľ František 95 SVK Hanušovce nad Topľou Hanušovce nad Topľou 11:39:26 260.-M_elit
1139. Čigáš Kamil 70 CZE Lazy worms crew Ostrava 11:39:26 879.-M_open
1140. Frank Scheffler 76 GER Dreieich Dreieich 11:39:27 880.-M_open
1141. Krahl Holger 68 GER Roedermark Roedermark 11:39:27 880.-M_open
1142. Benedik Peter 73 SVK MARAS team Košice 11:39:44 882.-M_open
1143. Vítek Tomáš 74 CZE Poslední legie Praha 8 11:39:52 883.-M_open
1144. Herzán Jakub 98 CZE SRTG Brno Hostěrádky-Rešov 11:40:02 884.-M_open
1145. Koen Pepermans 90 BEL kortenberg kortenberg 11:40:03 885.-M_open
1146. Buyse Pieter-Jan 84 SVK ocr belgium Eksaarde 11:40:04 886.-M_open
1147. Gustinak Jakub 90 SVK Gladiators International Namestovo 11:40:14 887.-M_open
1148. Sebestyén Tibor 96 HUN KószFit319 Izmény 11:40:17 888.-M_open
1149. Rettig Martin 91 CZE Staňkovice Staňkovice 11:40:22 889.-M_open
1150. Šíbal Martin 90 CZE Praha 10 Praha 10 11:40:24 890.-M_open
1151. Navrátil David 97 CZE Morkovice Morkovice 11:40:27 891.-M_open
1152. Navrátil Patrik 93 CZE Morkovice Morkovice 11:40:27 891.-M_open
1153. Prchala Michal 88 CZE SRTG-Prostějov 15+ Zábřeh na Moravě 11:40:43 893.-M_open
1154. Čech Zdeněk 86 CZE SRTG-Pardubice Ostrava- Koblov 11:40:44 894.-M_open
1155. Forgáč Vladimír 81 SVK SRTG Krompachy Krompachy 11:40:47 895.-M_open
1156. Babos Balázs 84 HUN Yakuza SRTG Gyor Mosonmagyaróvár 11:40:47 895.-M_open
1157. Nyári Norbert 89 HUN KószFit319 Balatonszárszó 11:40:48 897.-M_open
1158. Carisi Wladimiro 73 ITA MARTELLAGO MARTELLAGO 11:40:55 898.-M_open
1159. Štens Tomáš 86 SVK Insane Crew Žilina 11:41:10 899.-M_open
1160. Pajunk Adam 90 SVK Kremnica Kremnica 11:41:40 900.-M_open
1161. Sedláček David 88 CZE SRTG Česká Kuřim 11:42:10 901.-M_open
1162. Šplíchal Jiří 87 CZE SRTG Česká Kuřim 11:42:10 901.-M_open
1163. Gábor Vaczláv 87 HUN SRTG Budapest, Margit-sziget 15+ Pécs 11:42:28 903.-M_open
1164. Hrabík Jan 82 CZE No Pain No Gain Praha 11:42:41 904.-M_open
1165. Bauer Petr 88 CZE No Pain No Gain Praha 9 11:42:42 905.-M_open
1166. Pisár Martin 87 SVK Insane Crew Majcichov 11:42:51 906.-M_open
1167. Marosi György 93 HUN TOTO SPORT Budapest 11:42:57 907.-M_open
1168. Técsi Tamás 79 HUN TOTO SPORT Budapest 11:42:58 908.-M_open
1169. Dominik Hepp 87 GER Freeletics Ulm Ulm 11:42:59 909.-M_open
1170. Horvath Benjamin 92 AUT Gazella Team Henndorf am Wallersee 11:43:09 910.-M_open
1171. Kormoš Roman 77 CZE RABBITS ZNOJMO Znojmo 11:43:16 911.-M_open
1172. Tregler Patrik 92 CZE RABBITS ZNOJMO Zábřeh 11:43:17 912.-M_open
1173. Jurák Martin 91 CZE TABATA Crew Dětmarovice 11:43:21 913.-M_open
1174. Baráth József 67 HUN TOTO SPORT Solymár 11:43:41 914.-M_open
1175. Šťastný Šťěpán 90 CZE Kosmonosy Kosmonosy 11:43:44 915.-M_open
1176. Hromádka Stanislav 76 SVK Gladiators International Bratislava 11:43:47 916.-M_open
1177. Svorad Roman 72 SVK Gladiators International Bratislava 11:43:48 917.-M_open
1178. Stangl Róbert Bae Kahoku 83 SVK AKUZE GARAT Poprad 11:44:05 918.-M_open
1179. Garami Tamás 88 HUN SRTG Tokaj Nyirpazony 11:44:08 919.-M_open
1180. Kis Antal 72 HUN SRTG Szeged (HU) Szeged 11:44:23 920.-M_open
1181. Valachovič Tibor 89 CZE SRTG České Budějovice ULTRA Olešník 11:44:23 920.-M_open
1182. Hornát Milan 70 CZE SRTG České Budějovice ULTRA České Budějovice 11:44:24 922.-M_open
1183. Pleśniak Jarosław 77 POL Głubczyce Głubczyce 11:44:36 923.-M_open
1184. Bařina Martin 91 CZE Soběšovice Soběšovice 11:44:40 261.-M_elit
1185. Gulyáš Michael 86 CZE Příbram Příbram 11:44:42 924.-M_open
1186. Varga Gabor 74 HUN SRTG Tokaj Nyiregyhaza 11:45:15 925.-M_open
1187. Čech Zbyněk 73 CZE Spartan Race Training Group Podluží Hodonín 11:45:23 926.-M_open
1188. Feher Julius 75 SVK Fitness Club Team Senec 11:45:31 927.-M_open
1189. Sebők Dávid 89 HUN BloodFit Gödöllő 11:45:34 262.-M_elit
1190. Szilagyi Gergely 80 HUN SRTG Tokaj Nyiregyhaza 11:45:39 928.-M_open
1191. Bošmanský David 90 SVK Fitness Club Team Malinovo 11:45:46 929.-M_open
1192. Chovanec Miroslav 94 SVK SRTG - Prievidza Sebedražie 11:45:48 263.-M_elit
1193. Bobok Andrej 95 SVK SRTG - Prievidza Lehota pod vtáčnikom 11:45:49 264.-M_elit
1194. Gergely Kósz 85 HUN KószFit319 Pécs 11:45:50 930.-M_open
1195. Matějka Tomáš 97 CZE SRTG Kolín Červené Pečky 11:46:00 931.-M_open
1196. Šisler Patrik 91 CZE Trhové Sviny Trhové Sviny 11:46:06 932.-M_open
1197. Hudák Jiří 96 CZE Boršov nad Vltavou Boršov nad Vltavou 11:46:06 932.-M_open
1198. Schäfer Andreas 89 GER Freeletics Ulm Neu-Ulm 11:46:22 934.-M_open
1199. Héder Péter 87 HUN SRTG Zalaegerszeg Zalaegerszeg 11:46:25 935.-M_open
1200. Nákonečný David 86 CZE SRTG-Prostějov 15+ Šumperk 11:46:35 936.-M_open
1201. Bognar David 92 HUN Gazella Team Zalaegerszeg 11:46:44 937.-M_open
1202. Péter Dobos 83 HUN Miksolc Miksolc 11:46:50 938.-M_open
1203. István Földi 74 HUN Sajószöged Sajószöged 11:46:51 939.-M_open
1204. Balogh Attila 79 HUN Tiszafüred Tiszafüred 11:46:53 940.-M_open
1205. Faith Martin 90 SVK Insane Crew Rosina 11:47:20 941.-M_open
1206. Blín Ondřej 96 CZE SRTG Brandýs n/L Beroun 11:47:23 942.-M_open
1207. Hodinová Kristýna 91 CZE SRTG Brno Brno 11:47:23 942.-M_open
1208. Tamás Korosa 85 HUN The Hungarian Expendables Budapest 11:47:23 942.-M_open
1209. Ginther Vlastimil 86 CZE SRTG-Prostějov 15+ Zábřeh na Moravě 11:47:49 945.-M_open
1210. Cejpek Lukáš 89 CZE SRTG-Prostějov 15+ Zábřeh na Moravě 11:47:49 945.-M_open
1211. Kauer Lukáš 92 CZE SRTG-Prostějov 15+ Zábřeh na Moravě 11:47:49 945.-M_open
1212. Križan Marek 97 SVK Detva Detva 11:48:13 948.-M_open
1213. Demjan Peter 85 CZE SRTG Strupčice Humenné 11:48:17 949.-M_open
1214. Flössler Jaromír 88 CZE SRTG Brno Rousínov 11:48:37 950.-M_open
1215. Földesi Lajos 72 HUN Cross Sport Debrecen Spartans Debrecen 11:49:22 951.-M_open
1216. Sipos Szaboles 83 HUN Debrecen Debrecen 11:49:23 952.-M_open
1217. Kokta Martin 91 CZE Praha 8 Praha 8 11:49:27 953.-M_open
1218. Milch Michael 94 CZE Czech Spartans Praha 5 11:49:34 954.-M_open
1219. Mazura Martin 90 CZE SRTG Kolín Ohaře 11:49:51 955.-M_open
1220. Půza Jan 72 CZE SRTG Kolín Kolín 11:49:51 955.-M_open
1221. Novák Tomáš 98 CZE SRTG Kolín Kolín 11:49:55 957.-M_open
1222. Lengyel Zoltan 87 HUN Hős8as Kakucs 11:50:01 958.-M_open
1223. Losonczki József 64 HUN TOTO SPORT Nyíregyháza 11:50:09 959.-M_open
1224. Gipp Robert 68 HUN Veszprem Veszprem 11:50:12 265.-M_elit
1225. Szentmartoni Norman 88 HUN Gazella Team Budaors 11:50:12 960.-M_open
1226. Molnar Zsolt 86 HUN Hős8as Kakucs 11:50:14 961.-M_open
1227. Horváth Gábor 89 HUN KószFit319 Pécs 11:51:01 962.-M_open
1228. Kysela Marek 92 CZE Kadaň Kadaň 11:51:18 266.-M_elit
1229. Petrík Marek 71 SVK Insane Crew Trnava 11:51:28 963.-M_open
1230. Hlaváč Jakub 96 CZE SRTG Most 4+ Háj ve Slezku 11:51:32 964.-M_open
1231. Sýkora Michal 82 CZE SRTG Strupčice Jirkov 11:51:43 965.-M_open
1232. Kučírek Tomáš 86 SVK SRTG Brno Senica 11:51:49 966.-M_open
1233. Neruda Miroslav 81 CZE SRTG Brno Blučina 11:51:59 967.-M_open
1234. Kovács-Kunovits Tibor 75 HUN Yakuza SRTG Gyor Budapest 11:52:29 968.-M_open
1235. Kovacs Krisztian 87 HUN Gazella Team Veszprem 11:52:37 969.-M_open
1236. Baan Viktor 87 HUN Yakuza SRTG Gyor Budapest 11:52:38 970.-M_open
1237. Svoboda David 83 CZE SRTG Brno Brno 11:52:54 971.-M_open
1238. Červený Miloš 87 CZE Zvěřínek Zvěřínek 11:52:54 971.-M_open
1239. Benda Ondřej 83 CZE SRTG Brno Brno 11:52:56 973.-M_open
1240. Botos Daniel 92 HUN Gazella Team Szekesfehervar 11:53:00 974.-M_open
1241. Pavka Dominik 93 SVK fašírky Holíč 11:53:02 975.-M_open
1242. Kolda Lukáš 82 CZE Last Minute Spartan BOY Příbram 11:53:04 976.-M_open
1243. Zíbar Karel 92 CZE Sušice Sušice 11:53:32 977.-M_open
1244. Janda Jan 80 CZE Sušice Sušice 11:53:33 978.-M_open
1245. Woźniak Piotr 71 POL Dzikie Dziki Gorzów Gorzów Wielkopolski 11:53:35 979.-M_open
1246. Mihalovics Franko Mark 92 HUN Gazella Team Balatonvilagos 11:54:01 980.-M_open
1247. Matušík Michal 89 SVK Udiča Udiča 11:54:12 981.-M_open
1248. Behro Martin 89 SVK Púchov Púchov 11:54:13 982.-M_open
1249. Hubený Jan 78 CZE SRTG Brno Brno 11:54:34 983.-M_open
1250. Brzozowski Jerzy 83 POL Gladiators International Rzeszów 11:55:18 984.-M_open
1251. Nagy Tamas 88 HUN SRTG-ST 4+ Salgotarjan 11:55:20 985.-M_open
1252. Jirkal Jan 77 CZE SRTG-Praha Praha 11:55:29 986.-M_open
1253. Groh Christian 84 GER Doehlau Doehlau 11:55:47 987.-M_open
1254. Döhla Chrisitan 92 GER Hof Hof 11:55:48 988.-M_open
1255. Christian Gollnick 90 GER Döhlau Döhlau 11:55:48 988.-M_open
1256. Moravec Adam 93 SVK Spartan Race Training Group Podluží Skalica 11:56:25 990.-M_open
1257. Jahn Andreas 86 GER Munich Elite Warriors München 11:56:31 991.-M_open
1258. Kožant Ivan 71 CZE SRTG České Budějovice ULTRA České Budějovice 11:56:39 992.-M_open
1259. Klimacek Lukas 86 CZE INVENTI Praha 5 11:56:48 993.-M_open
1260. Dičér Juraj 87 SVK Močenok Močenok 11:57:01 994.-M_open
1261. Sklenár Ivan 90 SVK Močenok Močenok 11:57:01 994.-M_open
1262. Nemeth-Doltl Gyorgy 90 HUN Hős8as Kakucs 11:57:05 996.-M_open
1263. Hostinský Bedřich 87 CZE SRTG Brno Jahodov 11:57:36 997.-M_open
1264. Santler Petr 81 CZE SRTG Brno Brno 11:57:43 998.-M_open
1265. Giertli Ján 95 CZE Šavlozubí Sněhuláci Teplý Vrch 11:57:55 999.-M_open
1266. Timo Ebert 85 GER OCR Bierathletics Lachendorf 11:58:10 1000.-M_open
1267. Ebert Patrick 80 CHE OCR Bierathletics Zurich 11:58:10 1000.-M_open
1268. Olaf Sprunk 74 GER OCR Bierathletics Wunstorf 11:58:11 1002.-M_open
1269. Bányóczky Ferenc 80 HUN Yakuza SRTG Gyor Budapest 11:58:22 1003.-M_open
1270. Nagy Laszlo 87 HUN Gazella Team Veszprem 11:58:24 1004.-M_open
1271. Farkaš Gabriel 88 SVK Fitness Club Team Senec 11:58:25 1005.-M_open
1272. Metes Tamás 82 HUN Gazella Team Tápiogyörgye 11:58:26 1006.-M_open
1273. Stehlík Libor 86 CZE SRTG ZLÍN Zlín 11:58:43 1007.-M_open
1274. Balta Gabriel 96 SVK Svit Svit 11:58:46 1008.-M_open
1275. Nagy-Kálozi Attila 87 HUN SRTG Szeged (HU) Kiskunhalas 11:59:10 1009.-M_open
1276. Švejda Vojtěch 91 SVK SRTG České Budějovice ULTRA Volyně 11:59:15 1010.-M_open
1277. Hubík Michal 95 SVK BeastMode Bratislava 11:59:18 1011.-M_open
1278. Honzejk Petr 77 CZE Cvikov Cvikov 11:59:25 1012.-M_open
1279. Vinklárek Jiří 89 CZE Lazy worms crew Otrokovice 11:59:29 1013.-M_open
1280. Pitek Michal 85 CZE Hrobce Hrobce 11:59:30 1014.-M_open
1281. Bauhof Ruda 89 CZE SRTG Strupčice Chomutov 11:59:37 1015.-M_open
1282. Bedrich Daniel 97 CZE GYM FLEX MOKRÁ Paskov 11:59:58 1016.-M_open
1283. Valcha Jiří 86 SVK SRTG Neratovice Neratovice 12:00:04 1017.-M_open
1284. Zvolenský Ondřej 92 CZE Trnava u Zlína Trnava u Zlína 12:00:17 1018.-M_open
1285. Hrdlička Jiří 82 CZE Řitka Řitka 12:00:33 1019.-M_open
1286. Šišjak Peter 94 SVK Insane Crew Dolný Hričov 12:00:33 1019.-M_open
1287. Capák Stanislav 90 SVK SRTG Brno Lednické Rovne 12:00:42 1021.-M_open
1288. Brázda Vojtěch 87 CZE SRTG-Praha Mladá Vožice 12:02:07 1022.-M_open
1289. Herink Frantisek 82 CZE Kladno Kladno 12:02:09 267.-M_elit
1290. Paľo Mário 95 SVK Michalovce Michalovce 12:02:11 1023.-M_open
1291. Faith Filip 87 SVK Insane Crew Stráňavy 12:02:16 1024.-M_open
1292. Kepič Tomáš 91 SVK Vikingovia Bratislava 12:02:33 1025.-M_open
1293. Devecka Martin 85 SVK Vikingovia Snina 12:02:37 1026.-M_open
1294. Libič Mato 73 SVK KM2J slovensky grob 12:02:43 1027.-M_open
1295. Adam Karacsony 87 HUN Per Per 12:02:59 1028.-M_open
1296. Péter Veres 78 HUN Győr Győr 12:03:00 1029.-M_open
1297. Pozsgai Gyorgy 73 HUN Gyorujfalu Gyorujfalu 12:03:04 1030.-M_open
1298. Večeřa Jan 95 CZE SRTG Prostějov Prostějov 12:03:16 1031.-M_open
1299. Funk Josef 93 CZE SRTG-Prostějov 15+ Myslejovice 12:03:17 1032.-M_open
1300. Lovas Zsolt 69 HUN Cross Sport Debrecen Spartans Bököny 12:03:20 1033.-M_open
1301. Sabo Peter 77 SVK Fitness Club Team Senec 12:03:21 1034.-M_open
1302. Mikel Tomáš 91 CZE Zlín Zlín 12:03:27 1035.-M_open
1303. Maino Jaderson 88 ITA WE ARE SPARTANS LATINA IT latina 12:03:33 1036.-M_open
1304. Camauli Alex 88 GBR WE ARE SPARTANS LATINA London 12:03:33 1036.-M_open
1305. Tosatti Riccardo 89 ITA WE ARE SPARTANS LATINA IT Latina 12:03:34 1038.-M_open
1306. Németh Sándor 80 SVK Holiare Holiare 12:03:57 1039.-M_open
1307. Boček Martin 86 CZE Gladiators International Liberec 12:03:59 1040.-M_open
1308. Kalkahus Peter 84 SVK MOSR1 Dedinky 12:05:19 1041.-M_open
1309. Piwowarski František 75 CZE SRTG Strupčice Jirkov 12:05:46 1042.-M_open
1310. Soukup Tomáš 86 CZE Insane Crew Hrob 12:06:15 1043.-M_open
1311. Majer Ondřej 75 CZE Insane Crew Teplice 12:06:17 1044.-M_open
1312. Urban Zdeněk 89 CZE SRTG Most 4+ Most 12:06:18 1045.-M_open
1313. Koltai Arnold 72 HUN Gazella Team Pecs 12:07:00 1046.-M_open
1314. Bařinka Marek 97 CZE Hluk Hluk 12:07:28 1047.-M_open
1315. Farkas Tamás 85 HUN Gazella Team Hejőbába 12:07:35 1048.-M_open
1316. Petheo Andras 77 HUN Gazella Team Ecsed 12:07:35 1048.-M_open
1317. Huszar Janos 83 HUN Gazella Team Bekescsaba 12:07:36 1050.-M_open
1318. Hajdu Zoltan 91 HUN Gazella Team Szolnok 12:07:36 1050.-M_open
1319. Rafai Richard 78 HUN Gazella Team Dunakeszi 12:07:36 1050.-M_open
1320. Dr. Czina Marton 86 HUN Gazella Team Dunasziget 12:07:36 1050.-M_open
1321. Juhasz-Nagy Gabor 72 HUN Gazella Team Ferencszallas 12:07:36 1050.-M_open
1322. Ladányi László 79 HUN Szeged Szeged 12:08:08 1055.-M_open
1323. Carva Martin 89 CZE SRTG Kolín Benátky nad Jizerou 12:08:11 1056.-M_open
1324. Špringl Tomáš 88 CZE SRTG Kolín Benátky nad Jizerou 12:08:11 1056.-M_open
1325. Fojtík Vojtěch 97 CZE Krnov Krnov 12:08:16 1058.-M_open
1326. Pavelka Lukáš 96 CZE Krnov Krnov 12:08:17 1059.-M_open
1327. Vančura Vojtěch 79 CZE Falanga Hostivice 12:08:19 1060.-M_open
1328. Urban Richard 95 CZE SRTG - Plzeň Šťáhlavy 12:08:19 1060.-M_open
1329. Dlugoš Vít 93 CZE SRTG - Plzeň Březno 12:08:19 1060.-M_open
1330. Lukáč Marek 86 SVK Levice Levice 12:08:33 1063.-M_open
1331. Boldiš Ján 84 SVK levice levice 12:08:42 1064.-M_open
1332. Mota Rovira Sergi 84 ESP SPARTAN SGX GREEN DISTRICT Barcelona 12:08:59 268.-M_elit
1333. Černoch Karel 96 CZE Gladiators International Žulová 12:09:21 1065.-M_open
1334. Zimanyi Gabor 67 HUN SRTG Budapest, Margit-sziget 15+ Kuntszentmiklos 12:11:27 1066.-M_open
1335. Juhász Róbert 75 HUN Kecskemét Kecskemét 12:11:33 1067.-M_open
1336. Šmolík Karel 89 CZE SRTG-Rokycany Rokycany 12:11:34 1068.-M_open
1337. Franko Jan 83 CZE SRTG Most 4+ Most 12:11:34 1068.-M_open
1338. Kapoun Ota 96 CZE SRTG Česká Lípa Česká Lípa 12:12:05 1070.-M_open
1339. Szubski Sebastian 81 POL SRTG Kraków FAST Kraków 12:12:15 1071.-M_open
1340. Portish Ádám 91 HUN Gazella Team Szabadbattyán 12:13:22 1072.-M_open
1341. Dr. Wilhelm Viktor 75 HUN Gazella Team Székesfehérvár 12:13:23 1073.-M_open
1342. Homoki Bela 72 HUN Gazella Team Szekesfehervar 12:13:24 1074.-M_open
1343. Kratochvíl Martin 75 CZE Gladiators International Bílina 12:14:28 1075.-M_open
1344. Šesták Ladislav 85 HUN Burpee Lover Spartans Pilisszanto 12:14:41 1076.-M_open
1345. Lucarini Cristiano 72 ITA CROSSFIT LATINA LATINA 12:14:42 269.-M_elit
1346. Lippai Balazs 88 HUN Burpee Lover Spartans Tahitotfalu 12:14:45 1077.-M_open
1347. Doležal Květoslav 89 SVK SRTG Jamolice Horní Kounice 12:14:49 1078.-M_open
1348. Rac Michal 85 CZE Cesky Tesin Cesky Tesin 12:14:51 1079.-M_open
1349. Bochenek Petr 78 CZE Cesky Tesin Cesky Tesin 12:14:52 1080.-M_open
1350. Svec David 76 CZE Cesky Tesin Cesky Tesin 12:14:53 1081.-M_open
1351. Havlík Ľubomír 77 SVK Malacky Malacky 12:15:00 270.-M_elit
1352. Knechta Tomáš 87 SVK SRTG Rimavská Sobota Hrachovo 12:15:28 1082.-M_open
1353. Frank Jiří 93 SVK SRTG-Praha Praha 5 12:16:09 1083.-M_open
1354. Balázs Attila Csaba 74 HUN Burpee Lover Spartans HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 12:16:29 1084.-M_open
1355. Polák Maroš 92 SVK Le dva du Lisková 12:17:28 1085.-M_open
1356. Polák Miroslav 70 SVK Le dva du Lisková 12:17:29 1086.-M_open
1357. Srb Lukáš 87 CZE SRTG Kolín Vinařice 12:17:52 1087.-M_open
1358. Hirjak Tibor 91 SVK Vikingovia Snina 12:18:25 1088.-M_open
1359. Dibelka Jaroslav 79 CZE SRTG-Pardubice Pardubice 12:18:54 1089.-M_open
1360. Jaguszewski Michał 88 POL SRTG-CFTorun Toruń 12:20:21 1090.-M_open
1361. Mucha Bartosz 92 POL SRTG-CFTorun Toruń 12:20:22 1091.-M_open
1362. Cerruti Francesco 93 ITA CROSSFIT LATINA Latina 12:21:26 271.-M_elit
1363. Marotta Domenico 71 ITA CROSSFIT LATINA LATINA 12:21:28 272.-M_elit
1364. Zborai Tamas 77 HUN Gazella Team Szekesfehervar 12:22:59 1092.-M_open
1365. Leitner Miklós 84 HUN BloodFit Gödöllő 12:23:00 273.-M_elit
1366. Václavík Libor 95 CZE Praha Praha 12:23:29 274.-M_elit
1367. Sentivan Rastislav 80 SVK Humenné Humenné 12:25:31 1093.-M_open
1368. Gergel Juraj 88 SVK SRTG- Nitra Brodzany 12:26:23 275.-M_elit
1369. Lisičan Michal 87 SVK SRTG Rimavská Sobota Hrachovo 12:31:51 1094.-M_open
1370. Ákos Fejér 86 HUN The Hungarian Expendables Nagyatád 12:35:03 1095.-M_open
1371. Vraný Lukáš 89 CZE SRTG Kolín Starý Kolín 12:37:15 1096.-M_open
1372. Kočí Pavel 90 SVK SRTG Neratovice Neratovice 12:40:30 1097.-M_open
1373. Chovaňák Petr 65 CZE SRTG Neratovice Neratovice 12:40:32 1098.-M_open
1374. Hrdina Radek 76 CZE SRTG Neratovice Praha 12:40:32 1098.-M_open
1375. Novák Tomáš 73 CZE SRTG Neratovice Neratovice 12:40:38 1100.-M_open
1376. Koudela Jiří 90 CZE SRTG Neratovice Neratovice 12:40:39 1101.-M_open
|