15. Vianočný beh/CyS maratón - Žilina, Vodné dielo, 17. 12. 2016 VÝŠIVKY OFICIÁLNE TU
zdroj: http://www.sportsofttiming.sk/
ŽENY 42,2km ! ! !
##. meno ročník štát klub čas ##.-agecat ! 1/2M split MRT. MZT. ! agetime ##. ! sextime ##.
1. Lubowicka Anna 77 POL 40-latek Tychy Polska 4:00:13 1.-F18-39 ! 1:57:35 +0:05:02 22. 24. ! 3:50:09 3. ! 3:28:58 34.
2. Seidlová Eva 48 SVK AK Tlmače 4:10:15 1.-F60-70 ! 1:57:29 +0:15:17 49. 49. ! 2:41:37 1. ! 2:26:44 1.
3. Tiszová Alžbeta 57 SVK TMS International Košice 4:35:56 1.-F50-59 ! 2:06:43 +0:22:30 59. 59. ! 3:25:16 2. ! 3:06:22 13.
4. Hehejíková Lenka 74 CZE MK Seitl Ostrava 4:36:58 1.-F40-42 ! 2:07:08 +0:22:41 61. 61. ! 4:17:21 4. ! 3:53:40 55.
MUŽI 42,2km ! ! !
##. meno ročník štát klub čas ##.-agecat ! 1/2M split MRT. MZT. ! agetime ##. ! sextime ##.
1. Ilavský Miroslav 87 SVK Jogging klub Dubnica 2:41:28 1.-M18-39 ! 1:20:26 +0:00:36 3. 12. ! 2:41:28 2. ! 2:41:28 3.
2. Kaszyca Paweł 78 POL IGLOO BOCHNIA 2:47:13 2.-M18-39 ! 1:20:19 +0:06:36 28. 29. ! 2:45:43 4. ! 2:45:43 5.
3. Tichý Peter 69 SVK MKP Žilina 2:52:00 1.-M40-49 ! 1:26:48 -0:01:36 7. 7. ! 2:38:12 1. ! 2:38:12 2.
4. Čurlej Jozef 81 SVK SPU Nitra 2:56:10 3.-M18-39 ! 1:28:02 +0:00:06 1. 10. ! 2:56:10 7. ! 2:56:10 8.
5. Dvorský Peter 77 SVK ultramotivation 2:58:57 4.-M18-39 ! 1:27:58 +0:03:01 12. 16. ! 2:56:05 6. ! 2:56:05 7.
6. Kokot Krzysztof 74 POL HRmax Żory 3:04:41 2.-M40-49 ! 1:28:13 +0:08:14 32. 33. ! 2:57:17 8. ! 2:57:17 9.
7. Mrajca Tomáš 72 CZE MK Seitl Ostrava 3:07:49 3.-M40-49 ! 1:32:24 +0:03:01 11. 15. ! 2:57:17 9. ! 2:57:17 10.
8. Krč Tomáš 81 SVK ADA Budmerice 3:10:29 5.-M18-39 ! 1:31:24 +0:07:42 30. 31. ! 3:10:29 12. ! 3:10:29 14.
9. Duriga Stanislav 61 SVK Trenčín 3:13:03 1.-M50-59 ! 1:34:51 +0:03:20 16. 19. ! 2:45:10 3. ! 2:45:10 4.
10. Uhrecký Pavel 74 SVK Trenčín 3:14:03 4.-M40-49 ! 1:32:06 +0:09:51 37. 37. ! 3:06:16 11. ! 3:06:16 12.
11. Oravec Matej 96 SVK Žilina 3:15:00 6.-M18-39 ! 1:35:03 +0:04:53 20. 22. ! 3:12:34 15. ! 3:12:34 17.
12. Šefčík Marek 77 SVK BERNOHY.sk 3:15:06 7.-M18-39 ! 1:31:27 +0:12:11 42. 42. ! 3:11:59 14. ! 3:11:59 16.
13. Belianský Anton 62 SVK AK Baník Prievidza 3:19:16 2.-M50-59 ! 1:35:05 +0:09:05 33. 34. ! 2:52:06 5. ! 2:52:06 6.
14. Praj Slavomír 74 SVK Slovan Magura Vavrečka 3:24:43 5.-M40-49 ! 1:30:15 +0:24:13 65. 65. ! 3:16:30 21. ! 3:16:30 23.
15. Pekár Martin 79 SVK AK Baník Prievidza 3:25:09 8.-M18-39 ! 1:35:05 +0:14:59 48. 48. ! 3:24:20 27. ! 3:24:20 29.
16. Ružek Slavomír 72 SVK MODRA 3:25:40 6.-M40-49 ! 1:40:44 +0:04:12 18. 20. ! 3:14:08 16. ! 3:14:08 18.
17. Buc Martin 73 SVK Slovan Magura Vavrečka 3:26:39 7.-M40-49 ! 1:30:38 +0:25:24 66. 66. ! 3:16:43 22. ! 3:16:43 24.
18. Zamora Dodo 78 SVK arbe team 3:26:51 9.-M18-39 ! 1:42:48 +0:01:15 5. 13. ! 3:24:59 29. ! 3:24:59 31.
19. Evin Ondrej 76 SVK Mokroluh 3:31:30 8.-M40-49 ! 1:42:57 +0:05:36 23. 25. ! 3:26:24 31. ! 3:26:24 33.
20. Šály Radek 66 SVK Šulywander B.Štiavnica 3:33:18 3.-M50-59 ! 1:42:49 +0:07:40 29. 30. ! 3:11:03 13. ! 3:11:03 15.
21. Mizera Pavol 78 SVK KKM Čadca 3:34:44 10.-M18-39 ! 1:47:07 +0:00:30 2. 11. ! 3:32:48 35. ! 3:32:48 38.
22. Kormanec Vladimír 84 SVK Krásno nad Kysucou 3:38:57 11.-M18-39 ! 1:44:02 +0:10:52 39. 39. ! 3:38:57 39. ! 3:38:57 42.
23. Svrček Martin 69 SVK Aquapark Turčianske Teplice 3:42:40 9.-M40-49 ! 1:44:01 +0:14:37 47. 47. ! 3:24:49 28. ! 3:24:49 30.
24. Mecele Jozef 61 SVK MKL Kremnica 3:47:33 4.-M50-59 ! 1:56:40 -0:05:47 25. 2. ! 3:14:42 18. ! 3:14:42 20.
25. Kemka Jozef 61 SVK Bytča 3:48:39 5.-M50-59 ! 1:48:46 +0:11:06 40. 40. ! 3:15:38 19. ! 3:15:38 21.
26. Pavlacky Jaroslav 62 SVK Trencianske Teplice 3:49:14 6.-M50-59 ! 1:44:47 +0:19:39 53. 53. ! 3:17:59 23. ! 3:17:59 25.
27. Bulej Peter 75 SVK Triatlon Team Nereus Žilina 3:50:56 10.-M40-49 ! 1:53:01 +0:04:54 21. 23. ! 3:43:31 44. ! 3:43:31 47.
28. Kucharčík Jano 77 SVK Chlpaté Gazely 3:53:07 12.-M18-39 ! 1:57:54 -0:02:41 10. 5. ! 3:49:23 45. ! 3:49:23 48.
29. Vavrik Tomas 89 SVK Chlpaté Gazely 3:53:10 13.-M18-39 ! 1:57:55 -0:02:39 8. 6. ! 3:53:10 50. ! 3:53:10 53.
30. Polc Štefan 50 SVK OŠK Dobrá Niva 3:55:18 1.-M60-69 ! 1:52:58 +0:09:22 35. 35. ! 3:00:34 10. ! 3:00:34 11.
31. Nowicki Artur 78 POL 40-latek Tychy Polska 3:55:57 14.-M18-39 ! 1:43:39 +0:28:40 69. 69. ! 3:53:50 52. ! 3:53:50 56.
32. Svozil Libor 71 CZE MK Seitl Ostrava 3:56:12 11.-M40-49 ! 1:52:06 +0:12:01 41. 41. ! 3:41:02 41. ! 3:41:02 44.
33. Luhový Marcel 71 SVK Pečená krkovička Nosice 3:56:18 12.-M40-49 ! 1:49:48 +0:16:41 52. 52. ! 3:41:08 42. ! 3:41:08 45.
34. Fáček Miroslav 66 SVK SK Zahrada Petřvald 3:56:20 7.-M50-59 ! 1:59:48 -0:03:16 15. 4. ! 3:31:41 34. ! 3:31:41 37.
35. Homola Matej 84 SVK TEAM TH 3:56:23 15.-M18-39 ! 1:56:40 +0:03:03 13. 17. ! 3:56:23 55. ! 3:56:23 59.
36. Skačan Igor 76 SVK VrÁble 3:56:27 13.-M40-49 ! 1:59:57 -0:03:27 17. 3. ! 3:50:45 47. ! 3:50:45 50.
37. Sedlák Jozef 66 SVK Revúca 3:57:59 8.-M50-59 ! 2:03:38 -0:09:18 34. 1. ! 3:33:10 36. ! 3:33:10 39.
38. Blaho Peter 76 SVK Martin 3:59:49 14.-M40-49 ! 1:49:48 +0:20:14 54. 54. ! 3:54:02 53. ! 3:54:02 57.
39. Lozinak Martin 78 SVK Bojnice - Prievidza 4:03:07 16.-M18-39 ! 2:02:08 -0:01:08 4. 9. ! 4:00:56 58. ! 4:00:56 62.
40. Valach Peter 61 SVK Zvolen 4:05:05 9.-M50-59 ! 2:01:12 +0:02:40 9. 14. ! 3:29:42 32. ! 3:29:42 35.
41. Bátori Michal 71 SVK Žilina 4:06:59 15.-M40-49 ! 1:57:07 +0:12:44 43. 43. ! 3:51:08 48. ! 3:51:08 51.
42. Celuch Milan 66 SVK Slavia Havířov 4:07:31 10.-M50-59 ! 2:00:50 +0:05:52 26. 27. ! 3:41:42 43. ! 3:41:42 46.
43. Boroja Drago 53 SRB ELMAX 40-latek 4:07:53 2.-M60-69 ! 2:00:39 +0:06:35 27. 28. ! 3:16:12 20. ! 3:16:12 22.
44. Kriško Miroslav 57 SVK 42195.sk 4:08:59 11.-M50-59 ! 2:02:54 +0:03:10 14. 18. ! 3:25:04 30. ! 3:25:04 32.
45. Adamkovic Marian 64 SVK Banovski behuni 4:09:06 12.-M50-59 ! 1:53:09 +0:22:49 62. 62. ! 3:39:08 40. ! 3:39:08 43.
46. Jakubec Michal 81 SVK Zažiť 4:09:42 17.-M18-39 ! 1:53:25 +0:22:51 64. 64. ! 4:09:42 62. ! 4:09:42 66.
47. Lecký Peter 78 SVK Zažiť 4:09:42 18.-M18-39 ! 1:53:26 +0:22:50 63. 63. ! 4:07:27 60. ! 4:07:27 64.
48. Luksza Radek 74 CZE MK Seitl Ostrava 4:11:48 16.-M40-49 ! 2:03:02 +0:05:45 24. 26. ! 4:01:42 59. ! 4:01:42 63.
49. Michalička Ivan 68 SVK Žilina 4:13:50 17.-M40-49 ! 2:01:33 +0:10:44 38. 38. ! 3:51:27 49. ! 3:51:27 52.
50. Hrabuška Jaroslav 57 CZE MK Seitl Ostrava 4:15:19 13.-M50-59 ! 2:00:55 +0:13:29 45. 45. ! 3:30:17 33. ! 3:30:17 36.
51. Paššák Peter 59 SVK otužilci Žiar nad Hronom 4:18:59 14.-M50-59 ! 2:02:28 +0:14:02 46. 46. ! 3:37:27 38. ! 3:37:27 41.
52. Stoeger Josef 50 AUT ULT Heustadlwasser 4:19:42 3.-M60-69 ! 2:03:09 +0:13:24 44. 44. ! 3:19:18 24. ! 3:19:18 26.
53. Fabo Juraj 78 SVK Hronovce 4:20:34 19.-M18-39 ! 1:56:36 +0:27:21 68. 68. ! 4:18:13 65. ! 4:18:13 69.
54. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 4:21:51 4.-M60-69 ! 2:00:33 +0:20:45 55. 55. ! 3:14:40 17. ! 3:14:40 19.
55. Čurlej Jozef 51 SVK BKO5 Furča Košice 4:22:18 5.-M60-69 ! 2:06:15 +0:09:48 36. 36. ! 3:23:23 26. ! 3:23:23 28.
56. Jagelka Jozef 67 SVK Zubrohlava 4:23:06 18.-M40-49 ! 1:52:24 +0:38:18 71. 71. ! 3:57:47 57. ! 3:57:47 61.
57. Wika Sebastian 75 POL 40-latek Tychy Polska 4:25:14 19.-M40-49 ! 2:04:42 +0:15:49 50. 50. ! 4:16:43 64. ! 4:16:43 68.
58. Pompura Ivan 64 SVK Revúca 4:26:35 15.-M50-59 ! 2:14:00 -0:01:26 6. 8. ! 3:54:31 54. ! 3:54:31 58.
59. Rus Lubomir 72 SVK 3atletik PD 4:26:57 20.-M40-49 ! 2:02:08 +0:22:40 60. 60. ! 4:11:58 63. ! 4:11:58 67.
60. Vostrý Miroslav 77 SVK MK Kladno 4:27:43 20.-M18-39 ! 2:05:52 +0:15:59 51. 51. ! 4:23:26 68. ! 4:23:26 72.
61. Bohunický Cyril 63 SVK ADA WASTE s.r.o. 4:31:49 16.-M50-59 ! 2:02:42 +0:26:24 67. 67. ! 3:56:57 56. ! 3:56:57 60.
62. Švejkovský Jaroslav 61 SVK Revúca 4:32:38 17.-M50-59 ! 2:14:06 +0:04:25 19. 21. ! 3:53:16 51. ! 3:53:16 54.
63. Jančula Patrik_00 SVK FC Stráža 4:33:26 1.-M16-17 ! 1:58:04 +0:37:17 70. 70. ! 4:19:05 66. ! 4:19:05 70.
64. Michalec Matej 99 SVK Žilina 4:33:27 2.-M16-17 ! 1:53:56 +0:45:36 72. 72. ! 4:19:06 67. ! 4:19:06 71.
65. Smolár Július 46 SVK MK Tatran Sp. Nová Ves 4:33:42 1.-M70-79 ! 2:12:45 +0:08:12 31. 32. ! 3:21:15 25. ! 3:21:15 27.
66. Kroer Werner 59 AUT 100 Marathon Club Austria 4:34:13 18.-M50-59 ! 2:06:23 +0:21:27 56. 56. ! 3:50:14 46. ! 3:50:14 49.
67. Kincel Pavol 51 SVK Bs Tatran Turany 4:35:27 6.-M60-69 ! 2:06:53 +0:21:41 57. 57. ! 3:33:35 37. ! 3:33:35 40.
68. Reiter Anton 54 SVK VIENNA 5:11:15 7.-M60-69 ! 2:24:27 +0:22:22 58. 58. ! 4:08:51 61. ! 4:08:51 65.
Bučo Jakub 93 SVK CyS - Akadémia Petra Sagana NDC .-M18-39 ! 2:27:58 -:--:-- -. -. ! -:--:-- -. ! -:--:-- -.
*: 1/2M vyrátaný z oficiálnych medzičasov kôl.
Vekové: kategóri neboli vypísané, nadpráca 42195.sk.
MRT: Majster rovného tempa.
MZT: Majster zrýchleného tempa.
agetime: Čas upraveNý vekovým koeficientom
sextime: Časy dievčat upraveNé koeficieNtom 0,907938462 = MWR/FWR v maratóne.
Štart: 8:35
Teplota: 8:30 -6°C, 13:30 -3°C.
Počasie: Z hmly do slnka. Veľmi slabý vietor správneho smeru.
Trať: Okolo Vodného diela. Ľavý breh ľadové fľaky, posypané štrkom.
|