17. Jirkovský crossmarathon - Jirkov, 10. 6. 2017
zdroj: http://www.ivosh.net/jcm
ŽENY 42,2km
##. meno ročník štát klub/mesto čas čas/tab ##.-agecat
1. Bulecová Petra 75 CZE Žatec 3:19:43,8 3:19:44 1.-F40-49
2. Thumsová Marie 64 CZE Traged team Liberec 3:43:31,4 3:43:32 1.-F50-59
3. Herradová Štěpánka 78 CZE Plzeň Malesice 3:43:38,8 3:43:39 1.-F18-39
4. Bayerová Lenka 68 CZE TJ Sokol Unhošť 3:43:54,2 3:43:55 2.-F40-49
5. Hahn Hana 80 CZE Běžci Chomutov 3:53:00,3 3:53:01 2.-F18-39
6. Hájevská Marcela 74 CZE DKH Boleboř 4:01:40,2 4:01:41 3.-F40-49
7. Svobodová Veronika 86 CZE AC Rumburk 4:06:31,7 4:06:32 3.-F18-39
8. Breburdová Hana 61 CZE MK Kladno 4:26:01,8 4:26:02 2.-F50-59
9. Mrnková Věra 72 CZE BK Louny 4:33:17,1 4:33:18 4.-F40-49
10. Kubičková Eliška Anna 66 CZE SC Marathon Plzeň, z.s. 4:39:06,2 4:39:07 3.-F50-59
11. Horáková Renata 72 CZE Benešov nad Ploučnicí 5:03:09,9 5:03:10 5.-F40-49
12. Havlíčková Michaela 73 CZE triatlet Karlovy Vary 5:05:53,9 5:05:54 6.-F40-49
13. Doubková Darina 57 CZE PKO Praha 5:15:47,9 5:15:48 1.-F60-++
14. Babinčáková Veronika 87 CZE SRTG Strupčice 5:18:30,2 5:18:31 4.-F18-39
15. Havlůjová Marcela 75 CZE Most 5:26:47,5 5:26:48 7.-F40-49
MUŽI 42,2km
##. meno ročník štát klub/mesto čas čas/tab ##.-agecat
1. Kunčar David 75 CZE Praha 10 - Pitkovice 2:49:38,6 2:49:39 1.-M40-49
2. Vaněček Michael 79 CZE Vlachovo Březí Šumava 2:57:55,4 2:57:56 1.-M18-39
3. Štos Jiří 73 CZE Ostřešany 2:57:55,7 2:57:56 2.-M40-49
4. Ouzký Stanislav 74 CZE Krušnohorci Jirkov 3:00:51,9 3:00:52 3.-M40-49
5. Kujíček Tomáš 75 CZE Běžecký klub Spořice 3:10:18,0 3:10:18 4.-M40-49
6. Hokeš Martin 77 CZE ČAU 3:15:32,6 3:15:33 5.-M40-49
7. Vakrčka Pavel 64 CZE KT Ústí nad Labem 3:18:42,5 3:18:43 1.-M50-59
8. Kůrka Libor 71 CZE Dobroměřice 3:18:55,7 3:18:56 6.-M40-49
9. Jeřábek Zbyněk 67 CZE kanoistika Mladá Boleslav 3:26:45,8 3:26:46 2.-M50-59
10. Jaworski Waldemar 62 POL Strzegom 3:27:07,1 3:27:08 3.-M50-59
11. Stejskal Jakub 84 CZE Chomutov 3:28:15,1 3:28:16 2.-M18-39
12. Sulima Grzegor 67 POL Strzegom 3:34:00,7 3:34:01 4.-M50-59
13. Pravda Oldřich 73 CZE TG Running team 3:36:33,6 3:36:34 7.-M40-49
14. Kucko Miroslav 58 CZE Liberec 3:40:12,7 3:40:13 5.-M50-59
15. Holý Václav 78 CZE Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň 3:42:40,6 3:42:41 3.-M18-39
16. Balatka Tomáš 80 CZE Všechlapy 3:44:00,6 3:44:01 4.-M18-39
17. Patera Miroslav 63 CZE BK Louny 3:45:11,7 3:45:12 6.-M50-59
18. Ženíšek Ondřej 79 CZE Blatnice 3:46:58,8 3:46:59 5.-M18-39
19. Kujíček Michal 79 CZE Běžecký klub Spořice 3:47:53,1 3:47:54 6.-M18-39
20. Hubáček Tomáš 91 CZE Nové Strašecí 3:48:08,7 3:48:09 7.-M18-39
21. Šístek Jan 74 CZE Praha 7 3:51:49,4 3:51:50 8.-M40-49
22. Vojtěchovský Tomáš 74 CZE Krušnoman TT Litvínov 3:52:36,2 3:52:37 9.-M40-49
23. Duršpek Jan 77 CZE Plzeň 3:52:37,9 3:52:38 10.-M40-49
24. Bartoš Miroslav 53 CZE BK Louny 3:53:35,2 3:53:36 1.-M60-++
25. Hebký Robert 73 CZE amatérský nadšenec 3:54:45,3 3:54:46 11.-M40-49
26. Hladík Milan 75 CZE Jirkov 3:55:14,1 3:55:15 12.-M40-49
27. Twarog Zbigniew 52 CZE Strzegomska 12 3:55:41,2 3:55:42 2.-M60-++
28. Pajer Vojtěch 93 CZE Jirkov 3:58:36,2 3:58:37 8.-M18-39
29. Jantač David 76 CZE Jirkov 3:59:19,8 3:59:20 13.-M40-49
30. Malina Jiří 72 CZE běžci Chomutov 4:00:36,8 4:00:37 14.-M40-49
31. Nociar Martin 74 CZE Solargie 4:00:44,1 4:00:45 15.-M40-49
32. Klail Vojtěch 80 CZE Most 4:01:40,6 4:01:41 9.-M18-39
33. Dlábek Marcel 91 CZE Prachatice 4:02:45,3 4:02:46 10.-M18-39
34. Schmiedt Ondřej 80 CZE Prachatice 4:02:58,0 4:02:58 11.-M18-39
35. Nejedlý Petr 74 CZE Praha 5 4:04:12,8 4:04:13 16.-M40-49
36. Malý Vojtěch 76 CZE SRTG Strupčice 4:06:39,8 4:06:40 17.-M40-49
37. Ovčačík Tomáš 72 CZE Březno 4:08:56,6 4:08:57 18.-M40-49
38. Růžička Pavel 66 CZE Ústí nad Labem 4:10:49,9 4:10:50 7.-M50-59
39. Hrček Petr 61 CZE Brandýs nad Labem 4:12:35,4 4:12:36 8.-M50-59
40. Hudák Jiří 55 CZE Bílina 4:13:16,7 4:13:17 3.-M60-++
41. Kollár Filip 73 CZE SRTG Strupčice 4:15:16,5 4:15:17 19.-M40-49
42. Dostál Miroslav 74 CZE Údlice 4:15:53,1 4:15:54 20.-M40-49
43. Karhan Josef 87 CZE Chomutov 4:16:06,4 4:16:07 12.-M18-39
44. Beránek Josef 58 CZE Maraton Klub Kladno 4:16:39,9 4:16:40 9.-M50-59
45. Ledvinka Josef 72 CZE Přibyslav 4:17:25,1 4:17:26 21.-M40-49
46. Rouček Lukáš 82 CZE Střelná u Košťan 4:22:11,3 4:22:12 13.-M18-39
47. Wágner Milan 79 CZE Teplice 4:22:11,3 4:22:12 13.-M18-39
48. Doubek Zdeněk 56 CZE PKO Praha 4:24:35,2 4:24:36 4.-M60-++
49. Svoboda Vladimír 61 CZE T.O. Veget 4:25:18,3 4:25:19 10.-M50-59
50. Řehoř Zdeněk 78 CZE SRTG Strupčice 4:29:06,5 4:29:07 15.-M18-39
51. Šolta Marcel 69 CZE SRTG Strupčice 4:29:06,5 4:29:07 22.-M40-49
52. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Kladno 4:31:38,9 4:31:39 23.-M40-49
53. Sapoušek Miroslav 73 CZE Most 4:33:17,1 4:33:18 24.-M40-49
54. Ulma Tomáš 64 CZE Praha 9 4:36:27,0 4:36:27 11.-M50-59
55. Pucholt Jiří 59 CZE TJ Sokol Unhošť 4:42:01,0 4:42:01 12.-M50-59
56. Vohnout Martin 80 CZE Jirkov 4:47:35,1 4:47:36 16.-M18-39
57. Erben Petr 71 CZE Karlovy Vary 4:48:38,7 4:48:39 25.-M40-49
58. Szabó Ludvík 63 CZE Klínec 4:58:49,8 4:58:50 13.-M50-59
59. Kostka Josef 47 CZE VTŽ Chomutov 5:01:59,3 5:02:00 5.-M60-++
60. Dolejš Jan 49 CZE TJ Sokol Unhošť 5:03:10,9 5:03:11 6.-M60-++
61. Smrž Spídy 85 CZE Běžci Chomutov 5:05:54,2 5:05:55 17.-M18-39
62. Andruh Jeňo 97 CZE Chomutov 5:14:25,0 5:14:25 18.-M18-39
63. Komrska Pavel 74 CZE Horní Jiřetín 5:27:08,4 5:27:09 26.-M40-49
64. Türkott Stanislav 78 CZE Praha 5:28:51,6 5:28:52 19.-M18-39
65. Königsmark Jiří 67 CZE Jirkov 5:29:20,3 5:29:21 14.-M50-59
66. Pomahač Tomáš 80 CZE Jirkov 5:31:41,5 5:31:42 20.-M18-39
67. Rada Stanislav 69 CZE Chomutov 5:33:42,5 5:33:43 27.-M40-49
68. Hájevský Martin 67 CZE Atletika Jirkov 5:35:25,4 5:35:26 15.-M50-59
69. Klail Vladimír 54 CZE Most 5:36:13,9 5:36:14 7.-M60-++
Anděl Miroslav 42 CZE Chomutov NDC NDC .-M60-++
|