16. Kladenský maratón - Kladno, 9. 9. 2017
zdroj: http://vysledky.irontime.cz/
ŽENY
##. meno ročník štát klub čas ##.-agecat
1. Zímová Jana 84 CZE Maratón klub Kladno 3:16:24 1.-F18-34
2. Thumsová Marie 64 CZE Tragéd team 3:46:28 1.-F45-++
3. Bradáčová Martina 74 CZE Maratón klub Kladno 3:47:36 1.-F35-44
4. Bayerová Lenka 68 CZE TJ Sokol Unhošť 3:48:24 2.-F45-++
5. Miluničová Rita 76 CZE Běžci Slaný 3:49:41 2.-F35-44
6. Bodnarová Iveta 76 CZE Maratón klub Kladno 3:51:37 3.-F35-44
7. Mošovská Petra 70 CZE Maratón klub Kladno 3:54:38 3.-F45-++
8. Ekrtová Zuzana 76 CZE Kladno 3:57:26 4.-F35-44
9. Žežulková Lenka 82 CZE Žebrák 4:02:23 5.-F35-44
10. Vavrochova Monika 68 CZE GP Kolin 4:11:00 4.-F45-++
11. Vorlová Martina 71 CZE Maratón klub Kladno 4:11:32 5.-F45-++
12. Kameníčková Veronika 66 CZE Vinařice 4:15:22 6.-F45-++
13. Šmerhová Petra 80 CZE Radim 4:16:28 6.-F35-44
14. Štíbalová Kateřina 89 CZE Maratón klub Kladno 4:20:26 2.-F18-34
15. Ledvinová Kateřina 78 CZE GP Kolín 4:20:55 7.-F35-44
16. Breburdová Hana 61 CZE Maratón klub Kladno 4:24:05 7.-F45-++
17. Lukášová Kateřina 77 CZE ToBi Tri Team 4:25:42 8.-F35-44
18. Kubová Michaela 76 CZE Ironmane Sudoměř 4:32:23 9.-F35-44
19. Maternová Adéla 90 CZE eMsport Slaný 4:32:51 3.-F18-34
20. Matoušková Markéta 73 CZE Slaný 4:41:42 10.-F35-44
21. Hodečková Iveta 68 CZE Aeroklub Kolín 4:44:37 8.-F45-++
Černá Jitka 73 CZE Poděbrady NDC -F35-44
Havelková Zdeňka 78 CZE NeuvedeNý NDC -F35-44
MUŽI
##. meno ročník štát klub čas ##.-agecat
1. Hasoň Petr 83 CZE Varnsdorf 2:44:43 1.-M18-39
2. Havel Filip 91 CZE BK Louny 2:45:11 2.-M18-39
3. Čada Radim 76 CZE TJ Sokol Unhošť 2:47:48 1.-M40-49
4. Hurych Jakub 91 CZE Maratón klub Kladno 2:49:02 3.-M18-39
5. Procházka Marek 74 CZE TJ Šumperk 2:49:55 2.-M40-49
6. Vaněček Michael 79 CZE Vlachovo Březí CZE 2:50:25 4.-M18-39
7. Kopecký Martin 79 CZE NeuvedeN 2:50:59 5.-M18-39
8. Schoř Jakub 83 CZE TJ Sokol Unhošť 2:52:37 6.-M18-39
9. Klika Petr 79 CZE TK Novis 2:59:57 7.-M18-39
10. Štíbal Martin 88 CZE Maratón klub Kladno 3:00:22 8.-M18-39
11. Beshir Ervin 67 CZE SK Zdice 3:04:30 1.-M50-59
12. Toman Radek 87 CZE AFK Kornice / Živé Kornice 3:06:34 9.-M18-39
13. Kárník Jan 80 CZE Běžecká parta Žižkov (BPŽ) 3:08:11 10.-M18-39
14. Hokeš Martin 77 CZE Zvole 3:08:30 3.-M40-49
15. Homola Jiří 74 CZE 10. ZŠ Kladno 3:11:17 4.-M40-49
16. Jurásek Jaroslav 66 CZE Maratón klub Kladno 3:12:09 2.-M50-59
17. Rusňák Pavel 81 CZE TJ Sokol Unhošť 3:13:17 11.-M18-39
18. Flegl Vlastimil 86 CZE TJ Spartak Vrchlabí 3:15:27 12.-M18-39
19. Mašek Petr 79 CZE AO Spartak Vrchlabí 3:15:35 13.-M18-39
20. Černý Antonín 68 CZE Kladno 3:16:16 5.-M40-49
21. Vítek Karel 99 CZE SK Praga 3:16:27 14.-M18-39
22. Fanta Ladislav 66 CZE Maratón klub kladno 3:16:47 3.-M50-59
23. Havlásek Petr 84 CZE Maratón klub Kladno 3:17:57 15.-M18-39
24. Horbaj Dušan 80 CZE SVP Kladno 3:19:00 16.-M18-39
25. Reichl Jan 70 CZE Maratón klub Kladno 3:19:21 6.-M40-49
26. Chittka Jörg 64 CZE Country Club DE 3:22:48 4.-M50-59
27. Bareš Jan 80 CZE Maratón klub Kladno 3:25:43 17.-M18-39
28. Vintr Radek 80 CZE Kladno 3:27:18 18.-M18-39
29. Lender Jan 73 CZE Unicorn 3:29:29 7.-M40-49
30. Brož Milan 77 CZE Adidas Runners Praha 3:30:51 8.-M40-49
31. Hora Honza 71 CZE Aktuář Hořovice 3:30:58 9.-M40-49
32. Zummer Zdeněk 68 CZE Traged Team Praha 3:31:56 10.-M40-49
33. Patera Miroslav 63 CZE BK Ĺouny 3:32:27 5.-M50-59
34. Rosenkranz David 81 CZE Běžci Slaný 3:33:31 19.-M18-39
35. Černý Luděk 78 CZE Maratón klub Kladno 3:33:42 20.-M18-39
36. Dočekal František 75 CZE Kladno 3:33:53 11.-M40-49
37. Marhold Petr 78 CZE Choceň 3:34:22 21.-M18-39
38. Nejedlý Petr 74 CZE Praha 5 3:34:42 12.-M40-49
39. Pilík Stanislav 50 CZE Panský mlýn Rakovník 3:34:45 1.-M60-69
40. Barbora Martin 73 CZE Klokočná 3:36:17 13.-M40-49
41. Šmida Vladimír 54 SVK MK Tatran Spišská Nová Ves 3:36:28 2.-M60-69
42. Bodnar Pavel 76 CZE Maratón klub Kladno 3:36:48 14.-M40-49
43. Zatloukal Marek 65 CZE TJ Liga 100 Olomouc 3:37:25 6.-M50-59
44. Štreba Jaroslav 75 CZE Běžci Slaný 3:38:05 15.-M40-49
45. Pasev Petr 65 CZE Kovářská 3:38:28 7.-M50-59
46. Kratochvíl Petr 72 CZE Rakovník 3:41:59 16.-M40-49
47. Kůrka Libor 71 CZE BK Louny 3:44:03 17.-M40-49
48. Blažek Jan 83 CZE Slaný 3:44:08 22.-M18-39
49. Zaťko Milan 62 CZE Žatec 3:45:06 8.-M50-59
50. Tlustý Tomáš 84 CZE Maratón klub Kladno 3:47:49 23.-M18-39
51. Jasinski Václav 82 CZE Biskupcovi 3:49:08 24.-M18-39
52. Kratochvíl Ladislav 47 CZE Loko Rakovník 3:49:18 1.-M70-++
53. Šťastný Jaroslav 57 CZE Maratón klub Kladno 3:51:09 3.-M60-69
54. Beránek Josef 58 CZE Maratón klub Kladno 3:51:29 9.-M50-59
55. Osvald René 71 CZE Maratón klub Kladno 3:53:26 18.-M40-49
56. Chloupek Pavel 87 CZE Praha 3:55:00 25.-M18-39
57. Lorenčík Aleš 73 CZE Chrudim 3:55:16 19.-M40-49
58. Kulhánek Ondřej 76 CZE Kladno 3:55:32 20.-M40-49
59. Nič Miloslav 69 CZE Maratón klub Kladno 3:55:45 21.-M40-49
60. Novák Michal 62 CZE CFC Kladno 3:56:01 10.-M50-59
61. Kmuníček Tomáš 86 CZE Rozdělovští sršni 3:56:04 26.-M18-39
62. Brouček Tomáš 69 CZE NeuvedeN 3:56:34 22.-M40-49
63. Florián Jan 94 CZE NeuvedeN 3:56:42 27.-M18-39
64. Horák Jakub 84 CZE Běžci Slaný 3:57:13 28.-M18-39
65. Jelínek Jan 69 CZE Běh Kladno 3:57:26 23.-M40-49
66. Vostrý Miroslav 77 CZE Maratón klub Kladno 3:57:58 24.-M40-49
67. Kalista David 74 CZE Velké Přílepy 3:58:07 25.-M40-49
68. Šelicha Josef 79 CZE Běžci Slaný 3:58:20 29.-M18-39
69. Peremský Petr 81 CZE Unhošť 3:58:39 30.-M18-39
70. Ledvinka Josef 72 CZE Přibyslav 3:59:09 26.-M40-49
71. Rýpar Miloslav 63 CZE BKČS 4:03:28 11.-M50-59
72. Votoček Ondřej 73 CZE Praha 4 4:03:50 27.-M40-49
73. Urbánek Michal 84 CZE Běžci Slaný 4:03:50 31.-M18-39
74. Faů Roman 83 CZE NeuvedeN 4:05:17 32.-M18-39
75. Dolejší Ondřej 91 CZE Praha-Ruzyně 4:06:29 33.-M18-39
76. Hrček Petr 61 CZE Brandýs nad Labem 4:06:33 12.-M50-59
77. Daníček Václav 95 CZE Maraton Klub Kladno 4:07:26 34.-M18-39
78. Pálka Pavel 76 CZE Golfiq.cz 4:09:05 28.-M40-49
79. Cibulka Radim 89 CZE Iron Stars Beroun 4:09:47 35.-M18-39
80. Kubal Martin 63 CZE NeuvedeN 4:09:53 13.-M50-59
81. Martin David 79 CZE Tábor 4:09:57 36.-M18-39
82. Kmet Milan 67 CZE Nove Straseci 4:10:19 14.-M50-59
83. Beránek Michal 80 CZE Běžci Slaný 4:10:27 37.-M18-39
84. Ryšlink Michal 79 CZE Kladno 4:12:26 38.-M18-39
85. Koupil Petr 76 CZE TJ Liga 100 Olomouc 4:13:36 29.-M40-49
86. Čamek Jakub 75 CZE Kladno 4:14:28 30.-M40-49
87. Šiška Jiří 71 CZE Zdice 4:15:06 31.-M40-49
88. Hvězda Martin 89 CZE team Hvězda 4:15:19 39.-M18-39
89. Veselý Pavel 70 CZE Kladno 4:15:34 32.-M40-49
90. Ulma Tomáš 64 CZE Praha 4:18:34 15.-M50-59
91. Kutiš Jiří 50 CZE Maratón klub Kladno 4:19:11 4.-M60-69
92. Landa Jan 76 CZE Spartak Žebrák 4:19:31 33.-M40-49
93. Černý Jiří 81 CZE Atletika Človíček 4:19:47 40.-M18-39
94. Zámiš Lukáš 86 CZE Kladno 4:20:38 41.-M18-39
95. Fiala Miloš 77 CZE Praha 13 4:21:03 34.-M40-49
96. Matoušek Martin 71 CZE Maratón klub Kladno 4:21:18 35.-M40-49
97. Mašek Zdeněk 75 CZE Kladno 4:26:39 36.-M40-49
98. Dvořák Tomáš 78 CZE Kladno 4:26:39 42.-M18-39
99. Jelínek Ondřej 90 CZE Kladno 4:27:13 43.-M18-39
100. Pucholt Jiří 59 CZE T.J. Sokol Unhošť 4:27:25 16.-M50-59
101. Fingerhut Jiří 53 CZE Maratón klub Kladno 4:28:21 5.-M60-69
102. Kubr Jan 76 CZE Praha 6 4:33:32 37.-M40-49
103. Švejkovský Jan 70 CZE Buštěhrad 4:34:18 38.-M40-49
104. Pospíšek Miroslav 61 CZE Praha 4:35:20 17.-M50-59
105. Černý Jindřich 82 CZE BRN JNR 4:35:55 44.-M18-39
106. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 4:36:39 2.-M70-++
107. Drábek Matěj 88 CZE JMB Kladno 4:37:30 45.-M18-39
108. Nastoupil Martin 68 CZE Účetnictví Nastoupil 4:38:45 39.-M40-49
109. Voštinka Matěj 97 CZE Hřebeč 4:41:59 46.-M18-39
110. Sadílek Václav 50 CZE TJ Sokol Albrechtice 4:45:31 6.-M60-69
111. Rezek Michal 65 CZE PIM Kings 4:46:27 18.-M50-59
112. Zajíc Josef 80 CZE Spinning Stochov 4:47:00 47.-M18-39
113. Skočovský Petr 62 CZE Farma Písečná 4:49:03 19.-M50-59
114. Vobora Jiří 77 CZE Kladno 4:49:07 40.-M40-49
115. Černý Karel 50 CZE Praha 4:51:35 7.-M60-69
116. Vejražka Miroslav 61 CZE Třtice 4:53:57 20.-M50-59
117. Wiener Antonín 56 CZE Praha 7 - Bubeneč 4:58:03 8.-M60-69
118. Šimeček Pavel 52 CZE Kladno 4:59:06 9.-M60-69
119. Engliš Vít 63 CZE Kladno 5:05:55 21.-M50-59
120. Szabó Ludvik 63 CZE Klínec 5:11:00 22.-M50-59
121. Hladík Jiří 65 CZE Praha 5:16:09 23.-M50-59
122. Moučka Jaroslav 73 CZE Maratón klub Kladno 5:19:06 41.-M40-49
123. Martinovský Tomáš 76 CZE SKS arena Kladno 5:22:25 42.-M40-49
124. Michler Petr 55 CZE LIGA 100 PRAHA 5:28:21 10.-M60-69
125. Plašil Miroslav 78 CZE Praha 5:28:26 48.-M18-39
126. Micola Dan 72 CZE Dunstable Road Runners 5:39:21 43.-M40-49
127. Čumpelík Jiří 78 CZE Nymburk 5:43:49 49.-M18-39
128. Pospíšil Jiří 75 CZE Tuchlovice 5:50:59 44.-M40-49
129. Groh Stanislav 46 CZE AC Vrchlabí 5:56:51 3.-M70-++
Šebek Jiří 89 CZE Praha NDC -M18-39
Holý Miroslav 84 CZE Maratón klub Kladno NDC -M18-39
Šimeček David 78 CZE Vimperk NDC -M18-39
Novák Tomáš 86 CZE Spartak Žebrák NDC -M18-39
Hanusek Martin 69 CZE Sabris CZ NDC -M40-49
Petr David 81 CZE AC Tepo Kladno NDC -M18-39
Zacha Zbyněk 81 CZE Sokol Bransouze NDC -M18-39
Vorel Josef 66 CZE Maratón klub Kladno NDC -M50-59
Malina Libor 70 CZE VSK FTVS Praha NDC -M40-49
Krákora Jan 85 CZE Praha NDC -M18-39
Chalupa Petr 85 CZE Maratón klub Kladno NDC -M18-39
Blažek Bohuslav 53 CZE České Budějovice NDC -M60-69
Mazač Martin 73 CZE Čáslav NDC -M40-49
Liebig Vilém 65 CZE Chomutov NDC -M50-59
|