12. Bratislavský Hamburg (BAH12/2) - Bratislava, 4.11.2017
    zdroj: Mišo Holík
    ŽENY
##. meno ročník            štát klub                  čas   km,m
 1. Seidlová Eva 48         SVK AK Tlmače           4:11:58 42,2
 2. Stoličná Zuzka 72       SVK Bratislava          1:57:53 22,2
 3. Marcináková Jarmila 63  SVK IMSA Team           2:41:00 21,1
 4. Kostkova Elena Eli 74   SVK ACAK Malacky        1:50:10 17,0
 5. Dědečková Henrieta 71   SVK SHIRANZ             1:02:38 10,2
 6. Benčová Darina 75       SVK SHIRANZ             1:03:00 10,2
    MUŽI
##. meno ročník            štát klub                  čas   km,m
 1. Kostka Michal 79        SVK ACAK Malacky        2:55:34 42,2
 2. Šulja Miško 74          SRB AK Dinamo Pančevo   3:11:30 42,2
 3. Tománek Roman 60        CZE Gallak Slavičín     3:16:06 42,2
 4. Ščibran Miroslav 77     SVK Miza a Sirka Žilina 3:46:45 42,2
 5. Michalička František 64 SVK Žilina              3:47:00 42,2
 6. Jandásek Michal 79      CZE FACINCLUB           4:08:00 42,2
 7. Hrabovský Anton 58      SVK CCC Rača            4:22:36 42,2
 8. Hrček Petr 61           CZE Brandýs nad Labem   4:29:08 42,2
 9. Bohunický Cyril 63      SVK ADA Waste s.r.o.    4:31:43 42,2
10. Simon Alexander 47      SVK DS Žilina           4:37:53 42,2
11. Raiter Anton 54         AUT Club Super. Italia  4:52:47 42,2
12. Roskopf Milan 59        SVK Bratislava          4:03:03 30,4
13. Volek Ľudovít 51        SVK Rača                2:49:50 30,0
14. Stoličný Martin 69      SVK REDE                1:57:53 22,2
15. Milovnik Pranjal 73     SVK Sri Chinnmoy        2:08:50 22,2
16. Hubík Michal 95         SVK BEASTMODE           1:45:47 21,1
17. Burkert Marcel 68       SVK Železná studnička   1:51:16 21,1
18. Gábriš Peter 62         SVK Pezinok             2:01:41 21,1
19. Novák Viliam 42         SVK Železná studnička   2:02:51 21,1
20. Furín Milan 50          SVK Košice              2:54:00 21,1
21. Skrúcaný Rudolf 55      SVK Bratislava          2:45:00 16,9
22. Martinec Dano 69        SVK Železná studnička   1:21:14 15,0
23. Hubík Martin_02         SVK BEASTMODE           1:13:12 10,0
24. Hajduk Paľo 73          SVK Dolný Kubín         0:28:15  5,0

      Štart: 9:15 hod.
    Teplota: 9:00 hod. +6,5° C, 13:00 hod. +12,0° C
    Počasie: Polojasno, chvíľkami silnejší vietor.
       Trať: Certifikovaný asfaltový okruh v Sade J. Kráľa.
             Suchý, s trochou lístia.