10. Slovenský pohár v maratóne (brutto) - Bratislava - Rajec - Košice 2018
zdroj: sami sebe
ŽENY SPOLU ČSOB BM RAJEC MMM
##. meno ročník štát klub čas čas čas čas
1. Sebestian Sylvia 77 SVK AK Skalica 9:12:13 3:04:36 3:05:58 3:01:39
2. Seidlová Eva 48 SVK AK Tlmače 12:44:15 4:03:56 4:09:30 4:30:49
MUŽI SPOLU ČSOB BM RAJEC MMM
##. meno ročník štát klub čas čas čas čas
1. Mockovčiak Marek 78 SVK TJ Obal Servis Košice 7:58:55 2:38:45 2:42:11 2:37:59
2. Kalina Rastislav 75 SVK Maraton klub Rajec 8:15:45 2:46:21 2:46:58 2:42:26
3. Tichý Peter 69 SVK ŠKP Čadca 8:40:46 2:58:22 2:52:24 2:50:00
4. Masaryk Pavol 80 SVK ZFT Dojč 8:55:00 2:57:25 3:01:35 2:56:00
5. Hrúz Jozef 76 SVK Bernohy 9:05:56 3:00:47 3:00:02 3:05:07
6. Pavuk Marian 75 SVK Spider tím Levice 9:18:24 3:08:19 3:06:44 3:03:21
7. Sebestian Patrik 72 SVK BKJG ZILINA 9:21:24 3:04:36 3:11:52 3:04:56
8. Penciak Emil 77 SVK Partizán Vrícko/ZaVaMD 9:29:02 3:09:53 3:09:17 3:09:52
9. Hanzlík Ondrej 60 SVK AK Baník Prievidza 9:46:18 3:15:00 3:14:08 3:17:10
10. Hrmo Ľubomír 61 SVK BŠK Banská Bystrica 10:03:27 3:24:00 3:22:17 3:17:10
11. Radzo Peter 73 SVK Trnava 10:19:44 3:31:47 3:21:41 3:26:16
12. Smák František 70 SVK Gbeľany 10:30:51 3:22:35 3:34:12 3:34:04
13. Brezina Roman 86 SVK Východná 10:35:16 3:29:13 3:41:36 3:24:27
14. Štofaňák Peter 85 SVK Domaniža 10:37:06 3:30:45 3:30:28 3:35:53
15. Bíró Attila 78 SVK Dunaszerdahely 10:53:32 3:27:59 3:49:35 3:35:58
16. Jankovič Peter 83 SVK cyklovylet.blogspot.sk 10:53:40 3:19:13 3:47:26 3:47:01
17. Rybar Marian 71 SVK BK Steel Košice 10:54:12 3:34:03 3:34:45 3:45:24
18. Bujňák Ján 62 SVK SAU Žilina 10:58:18 3:41:03 3:35:03 3:42:12
19. Petreje Martin 91 SVK Dolné Naštice 11:05:50 3:48:59 3:42:36 3:34:15
20. Zúbrik Jan 72 SVK dobrá krajina 11:10:09 3:38:55 3:38:44 3:52:30
21. Prachar Marek 78 SVK Dunajska Luzna 11:15:14 3:41:35 3:42:29 3:51:10
22. Šály Radek 66 SVK Šulywander 11:20:37 3:33:51 3:48:42 3:58:04
23. Chebeň František 53 SVK Bratislava 11:29:10 3:51:19 3:47:10 3:50:41
24. Machata Béla 72 HUN NeuvedeNý 11:35:32 3:49:34 3:52:13 3:53:45
25. Medveď Jozef 50 SVK VANYS Banská Bystrica 12:04:32 3:57:14 4:04:12 4:03:06
26. Pudiš Štefan 66 SVK OŠK Ludrová 12:22:56 4:19:03 4:07:26 3:56:27
27. Bezek Anton 71 SVK Zemplínska Široká 12:29:14 3:57:56 4:14:53 4:16:25
28. Raffay Ivan 66 SVK Kúty 12:29:55 4:10:25 4:01:08 4:18:22
29. Ligocký Jozef 83 SVK TBK TORA Topoľčany 12:53:01 4:03:30 4:36:30 4:13:01
30. Smolár Július 46 SVK MK Tatran Sp.Nová Ves 13:37:38 4:32:07 4:37:55 4:27:36
31. Vago Milan 61 SVK Trnavskí Bíli Medvedi 13:39:17 4:31:46 4:38:20 4:29:11
32. Ševčík Štefan 51 SVK ŠKP Prievidza 13:44:37 4:56:08 4:14:55 4:33:34
33. Fumač Milan 63 SVK Bratislava 13:58:22 4:32:31 4:35:52 4:49:59
34. Jagelka Jozef 67 SVK Zubrohlava 14:01:52 4:52:14 4:10:07 4:59:31
35. Štreicher Jozef 71 SVK Topoľčany 14:22:50 4:50:53 5:29:19 4:02:38
36. Vonderčík Michal 82 SVK The Art Of Spartans Run.15:37:35 5:09:52 5:07:28 5:20:15
37. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 15:41:46 5:24:43 5:03:45 5:13:18
10. Slovenský pohár v maratóne (netto) - Bratislava - Rajec - Košice 2018
zdroj: sami sebe
ŽENY SPOLU ČSOB BM RAJEC MMM
##. meno ročník štát klub netto netto netto netto
1. Sebestian Sylvia 77 SVK AK Skalica 9:12:07 3:04:34 3:05:57 3:01:36
2. Seidlová Eva 48 SVK AK Tlmače 12:41:25 4:03:03 4:08:52 4:29:30
MUŽI SPOLU ČSOB BM RAJEC MMM
##. meno ročník štát klub netto netto netto netto
1. Mockovčiak Marek 78 SVK TJ Obal Servis Košice 7:58:50 2:38:44 2:42:09 2:37:57
2. Kalina Rastislav 75 SVK Maraton klub Rajec 8:15:39 2:46:19 2:46:58 2:42:22
3. Tichý Peter 69 SVK ŠKP Čadca 8:40:42 2:58:20 2:52:24 2:49:58
4. Masaryk Pavol 80 SVK ZFT Dojč 8:54:46 2:57:19 3:01:31 2:55:56
5. Hrúz Jozef 76 SVK Bernohy 9:05:30 3:00:36 2:59:52 3:05:02
6. Pavuk Marian 75 SVK Spider tím Levice 9:18:00 3:08:07 3:06:33 3:03:20
7. Sebestian Patrik 72 SVK BKJG ZILINA 9:21:19 3:04:34 3:11:52 3:04:53
8. Penciak Emil 77 SVK Partizán Vrícko/ZaVaMD 9:28:33 3:09:42 3:09:10 3:09:41
9. Hanzlík Ondrej 60 SVK AK Baník Prievidza 9:46:00 3:14:50 3:14:04 3:17:06
10. Hrmo Ľubomír 61 SVK BŠK Banská Bystrica 10:03:07 3:23:48 3:22:12 3:17:07
11. Radzo Peter 73 SVK Trnava 10:15:51 3:31:22 3:21:31 3:22:58
12. Smák František 70 SVK Gbeľany 10:29:43 3:22:21 3:33:57 3:33:25
13. Brezina Roman 86 SVK Východná 10:33:36 3:28:47 3:41:23 3:23:26
14. Štofaňák Peter 85 SVK Domaniža 10:36:16 3:30:19 3:30:26 3:35:31
15. Bíró Attila 78 SVK Dunaszerdahely 10:52:58 3:27:57 3:49:24 3:35:37
16. Jankovič Peter 83 SVK cyklovylet.blogspot.sk 10:53:00 3:19:09 3:47:10 3:46:41
17. Rybar Marian 71 SVK BK Steel Košice 10:53:15 3:33:45 3:34:33 3:44:57
18. Bujňák Ján 62 SVK SAU Žilina 10:57:49 3:40:41 3:34:57 3:42:11
19. Petreje Martin 91 SVK Dolné Naštice 11:03:42 3:47:51 3:42:17 3:33:34
20. Zúbrik Jan 72 SVK dobrá krajina 11:06:23 3:38:17 3:38:33 3:49:33
21. Prachar Marek 78 SVK Dunajska Luzna 11:13:22 3:40:46 3:42:18 3:50:18
22. Šály Radek 66 SVK Šulywander 11:20:25 3:33:45 3:48:41 3:57:59
23. Chebeň František 53 SVK Bratislava 11:27:17 3:50:12 3:47:01 3:50:04
24. Machata Béla 72 HUN NeuvedeNý 11:33:32 3:48:40 3:52:06 3:52:46
25. Medveď Jozef 50 SVK VANYS Banská Bystrica 12:03:32 3:56:48 4:03:58 4:02:46
26. Pudiš Štefan 66 SVK OŠK Ludrová 12:20:11 4:17:54 4:07:03 3:55:14
27. Bezek Anton 71 SVK Zemplínska Široká 12:27:52 3:57:50 4:14:40 4:15:22
28. Raffay Ivan 66 SVK Kúty 12:28:26 4:10:14 4:00:21 4:17:51
29. Ligocký Jozef 83 SVK TBK TORA Topoľčany 12:51:26 4:02:26 4:36:15 4:12:45
30. Smolár Július 46 SVK MK Tatran Sp.Nová Ves 13:35:40 4:31:50 4:37:20 4:26:30
31. Vago Milan 61 SVK Trnavskí Bíli Medvedi 13:36:05 4:31:22 4:37:53 4:26:50
32. Ševčík Štefan 51 SVK ŠKP Prievidza 13:41:24 4:55:16 4:14:14 4:31:54
33. Fumač Milan 63 SVK Bratislava 13:57:03 4:32:24 4:35:48 4:48:51
34. Jagelka Jozef 67 SVK Zubrohlava 13:57:17 4:51:11 4:09:21 4:56:45
35. Štreicher Jozef 71 SVK Topoľčany 14:21:19 4:49:55 5:29:15 4:02:09
36. Vonderčík Michal 82 SVK The Art Of Spartans Run.15:33:51 5:08:22 5:06:45 5:18:44
37. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 15:38:54 5:24:15 5:03:19 5:11:20
|