26. Non-stop beh hrebeňom N. Tatier - Trangoška-Donovaly, 23. 6. 2018
zdroj: http://www.nonstopbehnt.sk/
ŽENY 46,5km
##. meno ročník štát klub čas ##.-agecat
1. Lamiová Katarína 83 SVK All4Run KE 5:39:04 1.-F18-39
2. Oţanová Zuzana 91 CZE FKlidu 5:45:10 2.-F18-39
3. Slaná Alena 74 SVK OZ Svetielko nádeje 5:57:18 1.-F40-++
4. Líšková Ivana 89 SVK Manín PB 6:17:24 3.-F18-39
5. Krištanová Mahuliena 72 SVK All4Run Vranov n/ Top.6:23:12 2.-F40-++
6. Hrkelová Iveta 75 SVK Run DK 6:38:08 3.-F40-++
7. Staníková Zuzana 94 SVK TriPé Liptov 6:43:00 4.-F18-39
8. Kubová Mária 69 SVK Adamsport 7:27:12 4.-F40-++
9. Walterová Andrea 73 SVK Dopravoprojekt Run Te.7:29:31 5.-F40-++
10. Šuleková Natália 73 SVK VTJ Zvolen 7:41:52 6.-F40-++
11. Kráľová Jana 74 SVK MaguraRun 7:49:48 7.-F40-++
12. Amaya Maria 73 USA NeuvedeNý 7:53:24 8.-F40-++
13. Pisarek Renata 70 POL Kraków 7:53:37 9.-F40-++
14. Ogoreková Anna 85 SVK NeuvedeNý 7:57:24 5.-F18-39
15. Palkowska Agata 73 POL Running Obssesion Tea.8:26:27 10.-F40-++
Hulmanová Katarína 58 SVK HulmanKlan NDC .-F40-++
Plačková Gabriela 76 SVK ŠK Bradlan Brezová NDC .-F40-++
MUŽI 46,5km
##. meno ročník štát klub čas ##.-agecat
1. Fraňo Peter 96 SVK Chata M.R.Štefánika 4:38:17 1.-M18-39
2. Milata Patrik 88 SVK Elite Team OCRA Slova.4:39:36 2.-M18-39
3. Kaľavský Július 76 SVK All4Run Margecany 4:43:14 1.-M40-49
4. Jambrich Vladimír 87 SVK Kráľova Hoľa 5:07:39 3.-M18-39
5. Kalina Rastislav 75 SVK Maratón klub Rajec 5:08:41 2.-M40-49
6. Trtek Roman 86 SVK Liptovský Ondrej 5:15:11 4.-M18-39
7. Plačko Martin 76 SVK ŠK Bradlan Brezová 5:15:56 3.-M40-49
8. Tuka Ján 85 SVK Biegowinki 5:16:16 5.-M18-39
9. Malíček Ján 66 SVK MALCO Myjava 5:18:18 1.-M50-++
10. Mazánek Vladimir 79 CZE Tři kříţky 5:18:34 6.-M18-39
11. Koprivý Lukáš 92 SVK Niţná Slaná 5:20:07 7.-M18-39
12. Grunert Adrián 81 SVK Salamun 5:21:44 8.-M18-39
13. Lachnit Jan 80 CZE TJ Liga 100 Olomouc 5:23:16 9.-M18-39
14. Orság Matej 87 SVK All4Run KE 5:26:22 10.-M18-39
15. Hanečák Marcel 81 SVK BK Stará Ľubovňa 5:30:40 11.-M18-39
16. Liška Andrej 90 SVK Beluša 5:32:00 12.-M18-39
17. Stehlík Ján 85 SVK Horská sluţba Poľana 5:34:32 13.-M18-39
18. Kněţínek Vít 91 CZE Babiččina Běţecká Buň.5:34:57 14.-M18-39
19. Beťko Pavel 92 SVK Ber Plecia Na Nohy 5:37:42 15.-M18-39
20. Bramuška Andrej 74 SVK Bucina - ddd 5:38:15 4.-M40-49
21. Piller Jozef 81 SVK Liptovská Lúţna 5:39:50 16.-M18-39
22. Ondrášek Lukáš 93 CZE Horal Rýmařov 5:40:06 17.-M18-39
23. Lopušný Matúš 85 SVK NeuvedeNý 5:40:41 18.-M18-39
24. Janura Peter 85 SVK Janurky.sk 5:41:03 19.-M18-39
25. Laco Peter 76 SVK Ruţomberskie strely 5:42:36 5.-M40-49
26. Kouřil Jaroslav 80 CZE Neběţecký krouţek 5:43:33 20.-M18-39
27. Koniar Marián 87 SVK Bratislava 5:45:11 21.-M18-39
28. Valach Pavol 89 SVK Sibír - Nový Smokovec.5:47:44 22.-M18-39
29. Cíferský Miroslav 74 SVK ŠK Panter Trnava 5:48:10 6.-M40-49
30. Janík Martin 80 SVK Adventura Sport 5:50:48 23.-M18-39
31. Duchoň Jozef 83 SVK Slovany 5:50:48 24.-M18-39
32. Bednár Martin 83 SVK KMB Ţilina 5:52:01 25.-M18-39
33. Sciranko Jozef 61 SVK All4Run KE 5:54:23 2.-M50-++
34. Uhrin Bohumil 90 SVK Slovnaft a.s. 5:55:53 26.-M18-39
35. Dudáš Milan 88 SVK Liptovská Lúţna 5:56:47 27.-M18-39
36. Ţiara Roman 86 SVK R.T.T. 5:56:59 28.-M18-39
37. Pončák Tomáš 84 SVK Komunitná nadácia Lip.5:57:00 29.-M18-39
38. Geschnábel Pavol 72 SVK Banská Bystrica 6:01:57 7.-M40-49
39. Klobučník Igor 73 SVK Nové Zámky 6:03:36 8.-M40-49
40. Galko Miloš 72 SVK CK Malachov 6:04:59 9.-M40-49
41. Teplica Juraj 89 SVK Extreme Obstacle Runn.6:05:37 30.-M18-39
42. Štěpánek Jakub 91 CZE EXTRA Brno 6:07:52 31.-M18-39
43. Čiţmár Peter 68 SVK Košice 6:08:36 3.-M50-++
44. Bohuš Juraj 81 SVK Dopravoprojekt Run Te.6:11:10 32.-M18-39
45. Petrikovič Roman 67 SVK MK Tvrdošín 6:11:18 4.-M50-++
46. Jaš Martin 76 SVK HO Alpin klub Svit 6:11:27 10.-M40-49
47. Musil Tomáš 82 CZE Olomouc 6:11:28 33.-M18-39
48. Kišvince Tomáš 87 SVK Pacemaker 6:12:12 34.-M18-39
49. Hudec Marián 67 SVK KBPŠ Púchov 6:15:09 5.-M50-++
50. Weigert Miloslav 59 CZE TJ Palkovice 6:15:45 6.-M50-++
51. Hutta Radim 81 SVK Špačince 6:16:08 35.-M18-39
52. Skladaný Stanislav 71 SVK Karate Klub Atlant NR.6:16:48 11.-M40-49
53. Kubala Marcel 83 SVK Manín PB 6:17:24 36.-M18-39
54. Martinka Lukáš 88 SVK Manín PB 6:17:25 37.-M18-39
55. Stano Michal 88 SVK Malinô SkiAlp Team 6:20:58 38.-M18-39
56. Dolinec Branislav 79 SVK Dolincovci ZV 6:21:09 39.-M18-39
57. Turňa Štefan 70 SVK Bratislava 6:21:18 12.-M40-49
58. Kolesár Tomáš 81 SVK Sady nad Torysou 6:21:34 40.-M18-39
59. Hruška Ján 71 SVK AO Svit 6:24:05 13.-M40-49
60. Labaj Vladimír 70 SVK Liptovský Mikuláš 6:26:26 14.-M40-49
61. Minarič Pavel 86 SVK ZadneMliko ZadneSyry 6:27:20 41.-M18-39
62. Tokár Michal 82 SVK Šušky-Hrušky 6:29:29 42.-M18-39
63. Hošek Ján 69 SVK MaguraRun 6:29:56 15.-M40-49
64. Lukáč Mikuláš 82 SVK OA Watsonova KE 6:31:58 43.-M18-39
65. Vereb Tomáš 74 SVK Vitalcity 6:31:59 16.-M40-49
66. Tekel Juraj 85 SVK Severný Ţivloplaz 6:32:00 44.-M18-39
67. Svoboda Martin 77 CZE Brno 6:32:16 17.-M40-49
68. Tokár Pavol 81 SVK Šušky-Hrušky 6:33:35 45.-M18-39
69. Oravec Peter 70 SVK Trixbike 6:34:05 18.-M40-49
70. Faťun Pavol 79 SVK Poprad 6:37:07 46.-M18-39
71. Letko Miroslav 81 SVK Manín PB 6:38:09 47.-M18-39
72. Boledovič Martin 78 SVK Trnava 6:38:43 19.-M40-49
73. Laţo Martin 80 SVK Vitalcity KE 6:39:52 48.-M18-39
74. Harvančík Jozef 71 SVK Dopravoprojekt Run Te.6:39:57 20.-M40-49
75. Telepun Martin 82 SVK BK Steel KE 6:40:25 49.-M18-39
76. Danko Slavomír 74 SVK Ţilina 6:42:50 21.-M40-49
77. Janíček Jaroslav 64 SVK TriPé Liptov 6:43:00 7.-M50-++
78. Kušnír Filip 88 SVK Spartan Patriot Team 6:43:09 50.-M18-39
79. Barla Juraj 82 SVK AllForJan 6:43:17 51.-M18-39
80. Kacko Michal 89 SVK NeuvedeNý 6:43:40 52.-M18-39
81. Nagy David 67 SVK Penati 6:45:20 8.-M50-++
82. Tajcnár Tomáš 87 SVK ŠK PKF 6:46:29 53.-M18-39
83. Brtiš Pavol 69 SVK Tour de Považie / Púc.6:48:58 22.-M40-49
84. Kamas Martin 83 SVK OJ - Baník VK 6:49:00 54.-M18-39
85. Dindoffer René 80 SVK Hlava v oblakoch 6:51:42 55.-M18-39
86. Polanský Tomáš 70 SVK Vištuk 6:52:13 23.-M40-49
87. Marko Jozef 71 SVK Prievidza 6:53:35 24.-M40-49
88. Mičúch Milan 72 SVK NŠ PT 6:54:57 25.-M40-49
89. Hudek Ronald 81 SVK ROHLIK GA 6:56:26 56.-M18-39
90. Blaho Peter 76 SVK Martin 6:56:40 26.-M40-49
91. Hanko Vladislav 71 SVK HK James Martin 6:56:40 27.-M40-49
92. Valach Peter 61 SVK Zvolen 6:58:09 9.-M50-++
93. Vincúr Branislav 75 SVK Nitra 7:04:02 28.-M40-49
94. Franko Miroslav 71 SVK Run For Fun 7:04:50 29.-M40-49
95. Rizman Radovan 66 SVK Martin 7:07:30 10.-M50-++
96. Kekeňák Ondrej 76 SVK Banská Bystrica 7:08:36 30.-M40-49
97. Bajcár Štefan 78 SVK Divé zvery 7:09:46 31.-M40-49
98. Hán Martin 76 SVK Štart Liptovský Ján 7:10:33 32.-M40-49
99. Klobošič Branislav 73 SVK BK Steel KE 7:11:54 33.-M40-49
100. Snopko Martin 91 SVK NeuvedeNý 7:12:56 57.-M18-39
101. Mén Vladimír 65 SVK Banská Bystrica 7:13:14 11.-M50-++
102. Mozi Martin 82 SVK Bratislava 7:13:15 58.-M18-39
103. Hladík Marek 80 SVK James Malacky 7:14:00 59.-M18-39
104. Mudry Peter 75 SVK Vitalcity 7:14:46 34.-M40-49
105. Klus Marek 76 SVK SRTG Košice 7:15:51 35.-M40-49
106. Tóth Tomáš 81 SVK Šušky-Hrušky 7:22:28 60.-M18-39
107. Ostrihoň Jozef 76 SVK Gemerunners 7:22:46 36.-M40-49
108. Hanzel Peter 82 SVK HD 7:22:48 61.-M18-39
109. Šarník Adrián 77 SVK AC Malacky 7:22:58 37.-M40-49
110. Vojtek Radoslav 77 SVK Ţilina 7:24:48 38.-M40-49
111. Fongus Juraj 87 SVK Liptovská Lúţna 7:25:20 62.-M18-39
112. Flimel Igor 83 SVK Pro4CE 7:25:46 63.-M18-39
113. Minárik Aleš 89 CZE Ho Mosty 7:25:58 64.-M18-39
114. Šipoš Marián 71 SVK Dopravoprojekt Run Te.7:26:24 39.-M40-49
115. Alex Vladimír 71 SVK Retro Running Team 7:27:17 40.-M40-49
116. Zelina Milan 85 SVK SK PKF 7:35:18 65.-M18-39
117. Závecký Marián 80 SVK SC Road Runners 7:36:57 66.-M18-39
118. Vojtek Vladimír 81 SVK Berryve.sk 7:36:57 67.-M18-39
119. Kollár Ľubomír 90 SVK Hlava v oblakoch 7:39:21 68.-M18-39
120. Trombik Milan 72 CZE Písek 7:39:31 41.-M40-49
121. Berník Ivan 74 SVK VTJ Zvolen 7:41:53 42.-M40-49
122. Sojka Matúš 87 SVK Banská Bystrica 7:47:40 69.-M18-39
123. Kán Jaroslav 68 SVK Jedenastepoldeci ZV 7:50:56 12.-M50-++
124. Rodák Matúš 84 SVK Rodina 7:51:13 70.-M18-39
125. Rusňák Michal 90 SVK Hlava v oblakoch 7:53:13 71.-M18-39
126. Uličný Slavomír 77 SVK Brabeňaki 7:55:18 43.-M40-49
127. Moravek Ján 75 SVK Bratislava 7:57:26 44.-M40-49
128. Kubirita Ján 70 SVK Lemur 7:57:31 45.-M40-49
129. Miklis Marián 72 SVK Zeleneč 7:58:24 46.-M40-49
130. Belica Ján 87 SVK Tough Obstacle Runner.7:58:48 72.-M18-39
131. Boţoň Slavomír 67 SVK BaseGym BB 8:00:07 13.-M50-++
132. Eliáš Vratislav 66 SVK Trenčín 8:01:03 14.-M50-++
133. Smiţanský Peter 67 SVK CrossCountryClub Rača.8:01:20 15.-M50-++
134. Jakab Jozef 78 SVK AK Valaská 8:03:00 47.-M40-49
135. Gargalovič Marián 80 SVK Brabeňaki 8:04:57 73.-M18-39
136. Nagy Tomáš 76 SVK AK VTJ Zvolen 8:10:03 48.-M40-49
137. Barin Ivan 82 SVK Bratislava 8:11:03 74.-M18-39
138. Ondrejkovič Ján 76 SVK Banská Bystrica 8:13:20 49.-M40-49
139. Očenáš Peter 83 SVK Banská Bystrica 8:14:12 75.-M18-39
140. Petrikovič Milan 65 SVK Hrušovany 8:17:42 16.-M50-++
141. Vavrík Miloš 66 SVK Magenta 8:19:10 17.-M50-++
142. Hunák Roman 63 SVK RoZumní športovci 8:19:13 18.-M50-++
143. Podolák Roman 68 SVK Magenta 8:19:14 19.-M50-++
144. Elko Dušan 74 SVK Štiavnický Trail 8:21:32 50.-M40-49
145. Okuliar Jozef 78 SVK Vydry z Gidry 8:26:28 51.-M40-49
146. Kováč Peter 73 SVK Poď Von 8:34:05 52.-M40-49
147. Hulman Erich 59 SVK HulmanKlan 8:51:38 20.-M50-++
|