95. Medzinárodný maratón mieru - Košice, 7. 10. 2018  (neoficiálna prvá voda)
      zdroj: http://championchip.cz/
      ŽENY
####. meno ročník                     štát klub                        čas     1/2M   netto   ##.-agecat
   1. Ebongon Miliam Naktar 92         KEN Keňa                      2:27:16 1:11:59 2:27:14   1.-F18-39
   2. Jerotich Sheila 89               KEN NeuvedeNý                 2:29:40 1:12:13 2:29:39   2.-F18-39
   3. Jemila Wortesa Shure 86          ETH Etiópia                   2:32:32 1:13:59 2:32:31   3.-F18-39
   4. Dida Tizita Terecha 92           ETH Etiópia                   2:37:15 1:13:44 2:37:14   4.-F18-39
   5. Shankutie Mestawot Tadesse 85    ETH Etiópia                   2:49:23 1:16:06 2:49:21   5.-F18-39
   6. Sebestian Sylvia 77              SVK AK Skalica                3:01:39 1:30:29 3:01:36   1.-F40-49
   7. Kleskeňová Jana 76               SVK AC Stavbár Nitra          3:05:15 1:31:17 3:05:00   2.-F40-49
   8. Lamiová Katarína 83              SVK Zdravie v pohybe Lučatín  3:07:36 1:28:24 3:07:33   6.-F18-39
   9. Butoracova Ivana 80              SVK MTC VYSNA SEBASTOVA       3:08:20 1:30:17 3:08:15   7.-F18-39
  10. Ondrijová Erika 74               SVK MTC Vyšná Šebastová       3:18:30 1:39:24 3:18:29   3.-F40-49
  11. Mitchell Heather 61              CAN NeuvedeNý                 3:23:15 1:43:00 3:22:53   1.-F50-59
  12. Chovanová Monika 87              SVK Bežecký klub Dolný Kubín  3:24:01 1:39:35 3:23:29   8.-F18-39
  13. Prívarová Radka 79               CZE Atletický klub ZZO Čadca  3:26:42 1:39:37 3:26:38   9.-F18-39
  14. Krištanová Mahuliena 72          SVK CODE2B Košice             3:26:52 1:39:24 3:26:15   4.-F40-49
  15. Gudyma Viktoriia 91              UKR +380673998581             3:28:59 1:39:39 3:28:37  10.-F18-39
  16. Gašparíková Mária 96             SVK NeuvedeNý                 3:29:03 1:42:01 3:28:09  11.-F18-39
  17. Čurlejová Eva 81                 SVK NeuvedeNý                 3:33:20 1:42:09 3:32:47  12.-F18-39
  18. Vallová Michaela 87              SVK STS Chvojkovice-Brod      3:34:34 1:44:19 3:33:53  13.-F18-39
  19. Božová Danica 63                 SVK Bežecý klub Poprad        3:37:29 1:43:20 3:37:28   2.-F50-59
  20. Stašová Martina 78               SVK SPIDER Porúbka            3:38:15 1:45:38 3:38:12   5.-F40-49
  21. Tatarková Jana 85                SVK NeuvedeNý                 3:38:47 1:45:19 3:37:40  14.-F18-39
  22. Radosova Lucia 78                ITA NeuvedeNý                 3:39:52 1:51:40 3:39:46   6.-F40-49
  23. Gregorcová Martina 77            SVK FR SR                     3:40:10 1:45:41 3:39:22   7.-F40-49
  24. Jelínková Jana 84                CZE Báječné ženy v běhu       3:40:15 1:50:27 3:38:02  15.-F18-39
  25. Dlhopolcová Jana 83              SVK ŠPORTKLUB Dobrá Niva      3:40:41 1:46:51 3:40:08  16.-F18-39
  26. Bulíková Božena 79               SVK ŠK Devils Dubnica         3:41:26 1:46:20 3:40:39  17.-F18-39
  27. Vršanská Tatiana 79              SVK NeuvedeNý                 3:41:50 1:51:06 3:38:23  18.-F18-39
  28. Šnejtová Vladimíra 87            SVK NeuvedeNý                 3:43:17 1:52:16 3:42:45  19.-F18-39
  29. Vengerova Eva 84                 SVK NeuvedeNý                 3:43:17 1:52:16 3:42:45  20.-F18-39
  30. Angyal Mónika 88                 SVK NeuvedeNý                 3:43:43 1:45:25 3:42:56  21.-F18-39
  31. Vastušková Iveta 60              SVK Poprad                    3:44:38 1:50:21 3:44:21   3.-F50-59
  32. Fabianová Lucia 95               SVK Vegan Athletic Crew       3:45:04 1:51:30 3:44:34  22.-F18-39
  33. Farkašová Alena 84               SVK AC Michalovce             3:45:31 1:48:38 3:44:42  23.-F18-39
  34. Kamendy Zuzana 81                SVK BK Spartak Medzev         3:46:20 1:51:51 3:45:13  24.-F18-39
  35. Francova Mirka 82                SVK bart.sk                   3:46:30 1:50:40 3:46:08  25.-F18-39
  36. Rault Virginie 81                FRA NeuvedeNý                 3:47:35 1:52:16 3:47:15  26.-F18-39
  37. Šüliová Lucia 87                 SVK Bežci Lučenec             3:47:41 1:49:49 3:47:24  27.-F18-39
  38. Pipíšková Zuzana 76              SVK NeuvedeNý                 3:47:46 1:46:25 3:47:40   8.-F40-49
  39. Hanckova Marta 75                SVK NeuvedeNý                 3:49:14 1:46:36 3:48:12   9.-F40-49
  40. Musiał Anna 81                   POL #AdamCzerwińskiTeam       3:49:57 1:54:24 3:48:00  28.-F18-39
  41. Kawalec Katarzyna 80             POL NeuvedeNý                 3:50:04 1:52:48 3:49:51  29.-F18-39
  42. Števuliaková Lýdia 91            SVK NeuvedeNý                 3:50:54 1:50:19 3:50:15  30.-F18-39
  43. Mařanová Dana 65                 CZE NeuvedeNý                 3:51:42 1:51:24 3:50:43   4.-F50-59
  44. Lomnická Lenka 94                SVK ŠK Achiles Handlová       3:52:16 1:58:01 3:49:33  31.-F18-39
  45. Brečková Eva 67                  SVK TJ Nižná ŠK Oravaman      3:52:19 1:54:10 3:51:41   5.-F50-59
  46. Faltičková Danka 73              SVK Stará Ľubovňa             3:52:55 1:50:29 3:51:05  10.-F40-49
  47. Grauzelová Ľudmila 83            SVK AŠK Fénix Bratislava      3:53:17 1:47:04 3:52:49  32.-F18-39
  48. Tavačova Lenka 85                SVK NeuvedeNý                 3:53:42 1:55:27 3:53:41  33.-F18-39
  49. Šuchová Marcela 75               SVK NeuvedeNý                 3:54:30 1:56:12 3:53:42  11.-F40-49
  50. Classens Nel 54                  NED ATV Venray                3:54:32 1:52:10 3:54:15   1.-F60-69
  51. Timková Lucia 76                 SVK FRSR                      3:54:40 1:46:17 3:53:41  12.-F40-49
  52. Mrázová Jurina 82                SVK DYNO Banská Bystrica      3:55:11 1:50:57 3:54:21  34.-F18-39
  53. Kopkášová Dominika 94            SVK NeuvedeNý                 3:55:14 2:00:11 3:54:01  35.-F18-39
  54. Hrubovská Miroslava 89           SVK NeuvedeNý                 3:55:38 1:54:57 3:54:12  36.-F18-39
  55. Borsuková Júlia 89               SVK NeuvedeNý                 3:55:43 1:54:42 3:54:45  37.-F18-39
  56. Dančišinová Lucia 81             SVK Prešov                    3:56:41 1:59:59 3:55:39  38.-F18-39
  57. Łepek Agnieszka 71               POL KS Pidrina Gdynia         3:57:43 1:52:59 3:56:25  13.-F40-49
  58. Mattošová Lucia 81               SVK NeuvedeNý                 3:57:48 1:53:44 3:57:39  39.-F18-39
  59. Frivalská Daša 79                SVK Geodeticca Runing team    3:57:54 1:59:42 3:55:53  40.-F18-39
  60. Stanekova Gabriela 79            SVK MiniMon friendly team     3:58:23 2:00:28 3:56:54  41.-F18-39
  61. Weissová Miroslava 97            SVK NeuvedeNý                 3:59:08 1:53:12 3:58:55  42.-F18-39
  62. Repková Andrea 76                SVK O5 BK Furča               3:59:23 2:00:09 3:58:04  14.-F40-49
  63. Mašlejová Martina 85             SVK NeuvedeNý                 4:01:03 1:58:15 3:58:06  43.-F18-39
  64. Hrivnáková Viera 82              SVK NeuvedeNý                 4:01:04 1:57:09 4:00:10  44.-F18-39
  65. Polishchuk Tatiana 87            UKR NeuvedeNý                 4:01:07 2:00:47 3:59:12  45.-F18-39
  66. Kušnierová Veronika 79           SVK SZĽH                      4:01:39 1:59:53 3:59:16  46.-F18-39
  67. Šušova Blahova Silvia 79         SVK amater                    4:02:03 1:56:20 4:01:36  47.-F18-39
  68. Balogová Barbora 98              SVK Biatlon ŠK Prešov         4:02:51 2:08:57 3:59:28  48.-F18-39
  69. Tiszová Alžbeta 57               SVK TMS International Košice  4:03:07 2:00:10 4:03:04   2.-F60-69
  70. Besenyiova Anita 89              SVK NeuvedeNý                 4:03:16 1:58:13 4:02:41  49.-F18-39
  71. Liktorová Katarína 91            SVK Pevná voľa                4:03:22 1:58:13 4:01:46  50.-F18-39
  72. Babinčáková Veronika 87          CZE SRTG Strupčice            4:03:51 1:56:07 4:03:37  51.-F18-39
  73. Berníková Eva 59                 SVK ŠKP Spišská Nová Ves      4:04:07 1:57:42 4:03:11   6.-F50-59
  74. Šiatinská Stanislava 76          SVK ŠK Achilles Handlová      4:05:07 1:58:26 4:04:54  15.-F40-49
  75. Cuřínová Petra 83                CZE Šneci v běhu              4:05:41 1:58:10 4:05:24  52.-F18-39
  76. Moravčíková Miroslava 82         SVK AK Tlmače                 4:06:46 2:00:29 4:05:25  53.-F18-39
  77. Bozsiková Zuzana 89              SVK NeuvedeNý                 4:06:52 1:51:51 4:06:40  54.-F18-39
  78. Jedynak-Wypych Anna 83           POL zakochani-zabiegani       4:07:29 1:57:00 4:06:05  55.-F18-39
  79. Kubikova Mariana 86              SVK Lubela                    4:07:41 2:02:18 4:06:22  56.-F18-39
  80. Ogoreková Anna 85                SVK ŠK COPY-SERVIS            4:09:15 1:59:29 4:06:08  57.-F18-39
  81. Liptai Szilvia 79                HUN NeuvedeNý                 4:09:22 2:00:29 4:09:08  58.-F18-39
  82. Bányaiová Martina 81             SVK innogy                    4:09:25 2:00:26 4:07:32  59.-F18-39
  83. Raniaková Paulina 81             SVK ŠPORTKLUB Dobrá Niva      4:10:24 2:00:31 4:08:11  60.-F18-39
  84. Tudevdorj Stela 76               SVK MARAS team                4:10:53 1:49:44 4:10:21  16.-F40-49
  85. Jasíková Marta 89                SVK ŠPORTKLUB Dobrá Niva      4:11:03 1:54:31 4:09:18  61.-F18-39
  86. Kozárová Dana 81                 SVK Dandy running team        4:11:05 2:06:27 4:07:37  62.-F18-39
  87. Holubeková Kornélia 82           SVK AC Stavbár                4:11:08 1:50:35 4:10:20  63.-F18-39
  88. Lenghartová Daša 76              SVK NeuvedeNý                 4:11:09 1:56:25 4:09:38  17.-F40-49
  89. Fedorová Katarína 82             SVK Hematologický pacient     4:11:50 1:58:02 4:10:05  64.-F18-39
  90. Németová Lenka 87                SVK ADIDAS RUNNERS PRAGUE     4:11:55 1:56:24 4:10:45  65.-F18-39
  91. Chlupková Daniela 80             SVK ŠKP Prievidza             4:12:28 1:57:45 4:10:47  66.-F18-39
  92. Ilkova Lucia 81                  SVK VTJ VU6335 Presov         4:13:12 1:58:30 4:12:31  67.-F18-39
  93. Matoušeková Miroslava 81         SVK NeuvedeNý                 4:13:18 2:05:11 4:11:57  68.-F18-39
  94. Naďová Nikola 92                 SVK NeuvedeNý                 4:13:31 2:09:45 4:13:15  69.-F18-39
  95. Čuriková Evička 92               SVK NeuvedeNý                 4:13:43 1:56:46 4:13:28  70.-F18-39
  96. Oravecz Orsolya 74               HUN NeuvedeNý                 4:14:59 2:06:58 4:13:37  18.-F40-49
  97. Janíčková Gabriela 69            SVK Gbeľany                   4:15:10 2:04:58 4:12:54  19.-F40-49
  98. Semanová Zlata 58                SVK 05 bežecký klub Košice Fu 4:16:23 1:59:25 4:14:49   3.-F60-69
  99. Zábojová Zuzana 70               SVK Active life               4:16:40 2:00:27 4:16:05  20.-F40-49
 100. Verescakova Martina 80           GBR NeuvedeNý                 4:17:20 2:06:42 4:14:49  71.-F18-39
 101. Kaszonyi Melinda 92              HUN NeuvedeNý                 4:18:35 1:54:18 4:18:21  72.-F18-39
 102. Salakova Alena 81                SVK NeuvedeNý                 4:18:39 1:58:03 4:18:31  73.-F18-39
 103. Živčáková Marcela 75             SVK NeuvedeNý                 4:19:37 2:04:54 4:17:41  21.-F40-49
 104. Jankowska Justyna 76             POL Pidryna                   4:19:46 2:01:02 4:18:28  22.-F40-49
 105. Marková Eva 75                   SVK BK Steel Košice           4:20:06 2:07:04 4:17:48  23.-F40-49
 106. Vašková Ivana 80                 SVK Active life               4:20:16 2:05:11 4:18:54  74.-F18-39
 107. Frank Dóra 91                    HUN NeuvedeNý                 4:20:53 2:06:55 4:18:09  75.-F18-39
 108. Hausnerova Liliana 77            SVK Partizán Vrícko           4:21:12 2:00:51 4:19:31  24.-F40-49
 109. Delauw Gerda 52                  NED Atv Venray                4:21:19 2:08:46 4:21:09   4.-F60-69
 110. Lvice Leona 80                   CZE NeuvedeNý                 4:21:19 2:07:33 4:18:36  76.-F18-39
 111. Hudeková Lenka 82                SVK NeuvedeNý                 4:21:47 2:00:32 4:20:25  77.-F18-39
 112. Balážová Katarína 89             SVK NeuvedeNý                 4:21:49 2:15:02 4:18:26  78.-F18-39
 113. Varga Rita 84                    HUN NeuvedeNý                 4:23:05 1:52:08 4:21:52  79.-F18-39
 114. Kumiega Beata 70                 POL AZS PWSZ Krosno           4:23:10 2:09:06 4:19:31  25.-F40-49
 115. Kočíšková Monika 70              SVK toRun Stará Turá          4:23:38 2:12:01 4:22:06  26.-F40-49
 116. Izáková Ivana 74                 CZE NeuvedeNý                 4:23:43 2:04:02 4:21:58  27.-F40-49
 117. Kučeráková Soňa 73               SVK PROFI - Trade Slovakia    4:24:45 2:12:34 4:23:54  28.-F40-49
 118. Langová Janka 74                 SVK NeuvedeNý                 4:25:52 2:04:21 4:25:24  29.-F40-49
 119. Prager Lucia 83                  SVK NeuvedeNý                 4:25:55 2:00:05 4:25:20  80.-F18-39
 120. Ronyecz Ákosné Zsuzsanna 78      HUN Ózdi Teknőc Futó Club     4:26:35 2:03:17 4:24:29  30.-F40-49
 121. Dudasova Silvia 82               SVK Novartis                  4:28:19 2:01:55 4:26:19  81.-F18-39
 122. Tóth Alexandra 83                HUN Ózdi Teknőc Futó Club     4:29:04 2:12:36 4:26:57  82.-F18-39
 123. Jusková Jana 87                  SVK NeuvedeNý                 4:29:32 2:03:58 4:27:41  83.-F18-39
 124. Kutálková Gabriela 73            SVK DELUX                     4:29:33 2:05:58 4:27:38  31.-F40-49
 125. Hrabinova Iveta 86               SVK ESET                      4:29:58 2:02:14 4:29:19  84.-F18-39
 126. Puskarova Jana 91                SVK AK ASK Slavia Trnava      4:30:01 2:09:53 4:27:46  85.-F18-39
 127. Švecová Andrea 77                SVK Active Life Košice        4:30:02 2:07:22 4:29:51  32.-F40-49
 128. Hudáková Iveta 68                SVK MBO Strážske              4:30:40 1:55:35 4:30:23   7.-F50-59
 129. Seidlová Eva 48                  SVK AK Tlmače                 4:30:49 2:16:35 4:29:30   1.-F70-79
 130. Szűcs Nikoletta 85               HUN Ózdi Teknőc Futó Club     4:31:42 2:18:03 4:29:33  86.-F18-39
 131. Šimonová Andrea 70               SVK Sabris CZ                 4:33:11 2:16:12 4:31:04  33.-F40-49
 132. Karabašová Soňa 94               SVK NeuvedeNý                 4:33:14 2:06:59 4:29:43  87.-F18-39
 133. Kušnírová Lucia 92               SVK NeuvedeNý                 4:33:19 1:59:49 4:33:04  88.-F18-39
 134. Martineková Petrana 93           SVK NeuvedeNý                 4:34:02 2:05:28 4:32:11  89.-F18-39
 135. Somlai Katalin 68                HUN NeuvedeNý                 4:34:11 2:04:03 4:32:17   8.-F50-59
 136. Murková Zuzana 76                SVK Run Forrest Run           4:34:59 2:09:00 4:32:54  34.-F40-49
 137. Mezei Katalin 77                 HUN NeuvedeNý                 4:35:03 2:13:43 4:34:47  35.-F40-49
 138. Baleková Soňa 92                 SVK NeuvedeNý                 4:36:36 2:02:21 4:36:22  90.-F18-39
 139. Florková Veronika 92             SVK NeuvedeNý                 4:36:36 2:02:21 4:36:22  91.-F18-39
 140. Faskova Miriam 84                SVK AT&T                      4:37:24 2:13:23 4:35:16  92.-F18-39
 141. Šišoláková Katarína 77           SVK NeuvedeNý                 4:37:55 2:13:03 4:36:44  36.-F40-49
 142. Berciková Andrea 78              SVK ŠK Comenium pri IV. ZŠ v  4:38:01 2:13:26 4:36:00  37.-F40-49
 143. Haragová Jana 86                 SVK NeuvedeNý                 4:38:24 2:07:45 4:38:24  93.-F18-39
 144. Kawalec Karolina 86              POL Drużyna K                 4:38:55 2:07:16 4:38:41  94.-F18-39
 145. Majerčíková Gabriela 88          SVK Trebišov                  4:40:22 2:11:27 4:36:48  95.-F18-39
 146. Kohútová Desana 67               SVK Slnko v srdci             4:40:49 2:19:37 4:40:45   9.-F50-59
 147. Križalkovičová Iveta 75          SVK NeuvedeNý                 4:40:58 2:13:09 4:40:52  38.-F40-49
 148. Jankovičová Ivana 77             SVK toRun Stará Turá          4:41:35 2:09:50 4:41:25  39.-F40-49
 149. Stankovičová Lucia 85            SVK NeuvedeNý                 4:42:54 2:14:04 4:40:44  96.-F18-39
 150. Bürgerová Sandra 85              CZE NeuvedeNý                 4:43:19 2:12:43 4:40:13  97.-F18-39
 151. Grešová Martina 89               SVK NeuvedeNý                 4:44:21 2:08:26 4:44:12  98.-F18-39
 152. Fúsková Anna 72                  SVK NeuvedeNý                 4:45:14 2:22:35 4:42:41  40.-F40-49
 153. Tomeková Tatiana 76              SVK NeuvedeNý                 4:45:14 2:22:35 4:42:41  41.-F40-49
 154. Šipošová Nikola 92               SVK KdyžNemůžešTakPřidej      4:45:54 2:11:35 4:43:11  99.-F18-39
 155. Korcinová Petra 77               CZE AK Kuřim                  4:46:10 2:11:23 4:43:25  42.-F40-49
 156. Bellušová Martina 87             SVK ŠK Kriváň Liptovská Ondra 4:46:45 1:49:42 4:46:00 100.-F18-39
 157. Kottová Veronika 85              CZE F4F                       4:46:45 2:19:39 4:45:55 101.-F18-39
 158. Kučerová Martina 85              CZE NeuvedeNý                 4:46:45 2:19:39 4:45:55 102.-F18-39
 159. Bíróová Emese 0                  SVK NeuvedeNý                 4:46:53 2:09:10 4:43:49 103.-F18-39
 160. Bíróová Flóra 0                  SVK NeuvedeNý                 4:46:53 2:09:10 4:43:48 104.-F18-39
 161. Tehlarova Vladimira 74           SVK NeuvedeNý                 4:47:03 2:15:19 4:44:19  43.-F40-49
 162. Porter Gertrud 49                DEN Metros RC                 4:47:34 2:05:35 4:47:19   5.-F60-69
 163. Kraviarová Silvia 78             SVK X                         4:48:43 2:20:24 4:46:01  44.-F40-49
 164. Chrenková Hana 85                SVK Authentic Slovakia        4:49:36 2:14:08 4:48:58 105.-F18-39
 165. Eštok Dutková Michaela 88        SVK NeuvedeNý                 4:50:00 2:14:26 4:49:44 106.-F18-39
 166. Krause Sylwia 74                 POL Radlinioki w biegu        4:50:26 2:10:55 4:48:34  45.-F40-49
 167. Benyhe Attiláné Montvai Nikol 83 HUN Ózdi Teknőc Futó Club     4:51:40 2:18:16 4:49:32 107.-F18-39
 168. Tóth Kinga 82                    HUN NeuvedeNý                 4:52:07 2:19:50 4:49:00 108.-F18-39
 169. Neuvirthová Monika 88            SVK TJ Dynamo DK              4:52:20 2:22:26 4:52:03 109.-F18-39
 170. Kadlecikova Marianna 80          SVK NeuvedeNý                 4:52:21 2:17:51 4:50:13 110.-F18-39
 171. Baslová Andrea 74                CZE NeuvedeNý                 4:54:45 2:19:57 4:51:09  46.-F40-49
 172. Farkasné Máté Erika 70           HUN Ózdi Teknőc Futó Club     4:55:18 2:20:20 4:53:12  47.-F40-49
 173. Kmuníčková Jana 84               CZE Maratón klukb Kladno      4:55:34 2:16:28 4:53:00 111.-F18-39
 174. Hezel Anja 94                    GER NeuvedeNý                 4:55:37 2:21:10 4:55:24 112.-F18-39
 175. Sulisz Magdalena Anna 89         POL NeuvedeNý                 4:55:40 2:14:12 4:54:32 113.-F18-39
 176. Fujeríková Judit 70              SVK čiga-biga team marathon   4:57:57 2:18:58 4:54:46  48.-F40-49
 177. Jakubová Jana 77                 SVK NeuvedeNý                 4:58:36 2:23:24 4:55:49  49.-F40-49
 178. Gołofit Aneta 81                 POL Team GOLOFIT              4:59:08 2:24:56 4:59:01 114.-F18-39
 179. Hrabovská Anežka 99              SVK NeuvedeNý                 4:59:38 2:18:54 4:56:20 115.-F18-39
 180. Suroviaková Mária 66             SVK NeuvedeNý                 4:59:44 2:20:39 4:56:46  10.-F50-59
 181. Kissová Eva 60                   SVK Konštrukta Košice         5:00:20 2:24:04 4:58:03  11.-F50-59
 182. Poláková Soňa 75                 SVK Priatelia behu ležérneho  5:01:26 2:21:12 5:00:58  50.-F40-49
 183. Jones Fiona 67                   GBR NeuvedeNý                 5:01:30 2:20:26 5:00:24  12.-F50-59
 184. Kawalec Magdalena 85             POL Drużyna K                 5:01:35 2:14:07 5:01:22 116.-F18-39
 185. Fűrstová Jana 89                 SVK FRSR                      5:01:56 2:19:52 4:59:05 117.-F18-39
 186. Pálešová Ivana 85                SVK NeuvedeNý                 5:04:12 2:26:35 5:02:28 118.-F18-39
 187. Bishop Pauline 51                IRL Metros RC                 5:04:30 2:10:19 5:04:16   6.-F60-69
 188. Kelemenova Katarina 92           SVK NeuvedeNý                 5:05:57 2:20:38 5:03:31 119.-F18-39
 189. Taylor Kate 61                   GBR 100 marathon club UK      5:06:18 2:25:49 5:03:32  13.-F50-59
 190. Gduľová Lenka 87                 SVK NeuvedeNý                 5:06:45 2:26:35 5:05:02 120.-F18-39
 191. Donovalová Eva 84                SVK MARATHON BB TEAM          5:06:56 2:25:47 5:04:41 121.-F18-39
 192. Medviďová Mária 97               SVK NeuvedeNý                 5:07:38 2:04:49 5:07:18 122.-F18-39
 193. Georgescu Veronica 51            GBR Metros RC                 5:07:45 2:21:36 5:07:29   7.-F60-69
 194. Strejcová Petra 82               SVK NeuvedeNý                 5:09:19 2:21:37 5:08:55 123.-F18-39
 195. Novosadová Andrea 93             SVK NeuvedeNý                 5:09:37 2:17:22 5:09:33 124.-F18-39
 196. Šályová Darina 75                SVK NeuvedeNý                 5:10:05 2:27:50 5:03:43  51.-F40-49
 197. Wojtaszek Aleksandra 76          POL NeuvedeNý                 5:11:55 2:19:12 5:11:54  52.-F40-49
 198. Bálešová Dominika 95             SVK NeuvedeNý                 5:15:19 2:24:37 5:12:15 125.-F18-39
 199. Rusnáková Paulína 90             SVK NeuvedeNý                 5:15:22 2:13:14 5:15:11 126.-F18-39
 200. Hudáková Beáta 69                SVK NeuvedeNý                 5:16:04 2:24:25 5:15:57  53.-F40-49
 201. Hučková Monika 81                SVK NeuvedeNý                 5:17:22 2:16:33 5:16:23 127.-F18-39
 202. Murison Anja 89                  GBR NeuvedeNý                 5:18:13 2:23:48 5:17:47 128.-F18-39
 203. Bradovková Zuzana 77             SVK O5 BK Furča Košice        5:21:53 2:31:43 5:19:19  54.-F40-49
 204. Holmberg Emma Olin 99            NOR Velledalen IL             5:24:45 2:33:10 5:23:53 129.-F18-39
 205. Holmberg Christina Linnéa 93     NOR Velledalen IL             5:24:45 2:32:54 5:23:52 130.-F18-39
 206. Požgayová Martina 93             SVK toRun Stará Turá          5:28:05 2:14:17 5:26:32 131.-F18-39
 207. Mlynárčiková Erika 67            SVK Sri Chinmoy Marathon Team 5:30:30 2:30:05 5:29:51  14.-F50-59
 208. Frankowska Dorota 72             POL NeuvedeNý                 5:30:40 2:27:01 5:27:21  55.-F40-49
 209. Bednarská Blanka 66              CZE Sportguides team Rožnov   5:32:15 2:23:26 5:29:45  15.-F50-59
 210. Kunova Andrea 80                 SVK NeuvedeNý                 5:43:32 2:29:13 5:40:33 132.-F18-39
 211. Orbanova Andrea 79               SVK NeuvedeNý                 5:52:23 2:26:02 5:49:57 133.-F18-39
      Savina Nina 93                   BLR Bielorusko                  DNF                      .-F18-39
      Píšová Monika 72                 SVK AK Baník Prievidza          DNF                      .-F40-49
      Smolinska Maria 74               SVK NeuvedeNý                   DNF                      .-F40-49
      Palásthy Fanni 96                HUN MEAFC                       DNF                      .-F18-39
      Lehocký Nôtová Lucia 88          SVK ŠPORTKLUB Dobrá Niva        DNF                      .-F18-39
      Krupska Karolina 88              POL NeuvedeNý                   DNF                      .-F18-39
      Piskorikova Mirka 80             SVK NeuvedeNý                   DNF                      .-F18-39
      Uhlířová Barbora Isatou 68       CZE České Budějovice            DNF                      .-F50-59
      Gyöngyössyné Szabó Andrea 72     HUN NeuvedeNý                   DNF                      .-F40-49
      MUŽI
####. meno ročník                     štát klub                        čas     1/2M   netto   ##.-agecat
   1. Choge Raymond Kipchumba 88       KEN Keňa                      2:08:11 1:03:56 2:08:10   1.-M18-39
   2. Dessie Aychew Bantie 95          ETH Etiópia                   2:08:15 1:03:55 2:08:14   2.-M18-39
   3. Mengistu Shumet Akalnew 88       ETH Etiópia                   2:08:50 1:03:55 2:08:49   3.-M18-39
   4. Kerio Reuben Kiprop 94           KEN Keňa                      2:09:23 1:03:56 2:09:22   4.-M18-39
   5. Korir Nicholas Kipchirchir 90    KEN Keňa                      2:11:33 1:03:55 2:11:32   5.-M18-39
   6. Woldetensae Afewerk Mesfin 92    ETH Etiópia                   2:13:28 1:03:56 2:13:27   6.-M18-39
   7. Barngentuny Eliud Kiplagat 87    KEN Keňa                      2:15:53 1:04:17 2:15:52   7.-M18-39
   8. Sahajda Tibor 90                 SVK Slovensko                 2:15:59 1:08:15 2:15:58   8.-M18-39
   9. Urban Jozef 86                   SVK TJ Obal servis            2:24:46 1:10:17 2:24:45   9.-M18-39
  10. Kiplagat Cyrus Kipkoech 95       KEN Keňa                      2:27:17 1:11:59 2:27:16  10.-M18-39
  11. Hladik Marek 90                  SVK BK Hraj Na Tie Nohy       2:28:42 1:13:56 2:28:41  11.-M18-39
  12. Königs Roger 78                  BEL NeuvedeNý                 2:31:27 1:13:59 2:31:26   1.-M40-49
  13. Zimmermann Marián 85             SVK ŠK Atleti Banská Štiavnic 2:33:46 1:14:00 2:33:44  12.-M18-39
  14. Majoroš Michal 86                CZE Run4Fun Hradec Králové    2:33:58 1:16:01 2:33:54  13.-M18-39
  15. Mockovčiak Marek 78              SVK TJ Obal servis Košice     2:37:59 1:19:02 2:37:57   2.-M40-49
  16. Wahlandt Simon 92                SVK BK hraj na tie nohy Brati 2:40:12 1:16:40 2:40:11  14.-M18-39
  17. Pulik Peter 77                   SVK Metropol                  2:41:55 1:20:03 2:41:53   3.-M40-49
  18. Kalina Rastislav 75              SVK Maratón klub Rajec        2:42:26 1:20:59 2:42:22   4.-M40-49
  19. Henček Emil 92                   SVK TJ Obal servis Košice     2:44:18 1:21:20 2:44:13  15.-M18-39
  20. Muras Petr 89                    CZE MK Seitl Ostrava          2:44:25 1:20:33 2:44:20  16.-M18-39
  21. Mészáros Jakub 91                SVK Atletický club Nové Zámky 2:46:12 1:24:02 2:45:57  17.-M18-39
  22. Zvolánek Richard 83              SVK ARChMAX&JULBO Slovakia    2:46:16 1:20:04 2:46:10  18.-M18-39
  23. Žažo Pavol 75                    SVK Kopaničiarska 52-ka       2:46:46 1:22:04 2:46:44   5.-M40-49
  24. Malezhyk Dmytro 85               UKR SC Scientist              2:47:10 1:23:43 2:47:05  19.-M18-39
  25. Vidlička Marek 81                SVK ŠK Atléti BS Banská Štiav 2:47:32 1:20:32 2:47:18  20.-M18-39
  26. Kušnirik Martin 84               SVK TJ Obal servis Košice     2:47:45 1:20:03 2:47:42  21.-M18-39
  27. Pástor Imrich 74                 SVK Slavia TU Košice          2:48:56 1:24:51 2:48:53   6.-M40-49
  28. Chmatil Ľuboš 86                 SVK NeuvedeNý                 2:49:49 1:24:24 2:49:40  22.-M18-39
  29. Černocký Libor 98                CZE Orientační běh Luhačovice 2:49:56 1:21:37 2:49:51  23.-M18-39
  30. Tichý Peter 69                   SVK ŠKP Čadca                 2:50:00 1:21:58 2:49:58   7.-M40-49
  31. Sulja Mihal 74                   SRB Volkswagen SK Sports team 2:50:18 1:23:52 2:50:15   8.-M40-49
  32. Belohorec František 84           SVK Banská Štiavnica          2:50:22 1:24:46 2:49:58  24.-M18-39
  33. Štefina Štefan 86                SVK AK Spartak Dubnica        2:50:36 1:24:25 2:50:26  25.-M18-39
  34. Abrhan Lukáš 91                  SVK Nové Zámky                2:50:40 1:24:13 2:50:39  26.-M18-39
  35. Korčok Julius 78                 SVK Atletický Klub Krupina    2:51:15 1:22:52 2:51:13   9.-M40-49
  36. Medvecky Daniel 75               SVK BK Viktoria Horné Orešany 2:51:19 1:24:05 2:51:14  10.-M40-49
  37. Záhorec Lukáš 86                 SVK BK hraj na tie nohy Brati 2:52:19 1:17:04 2:52:17  27.-M18-39
  38. Kocur Lukáš 77                   CZE Orel Šitbořice            2:53:06 1:23:40 2:53:02  11.-M40-49
  39. Šlúch Roman 75                   SVK BK Pyxida Čierne Kľačany  2:53:41 1:23:43 2:53:40  12.-M40-49
  40. Kašša Ladislav 98                SVK NeuvedeNý                 2:53:55 1:28:04 2:53:50  28.-M18-39
  41. Hubáček Josef 73                 CZE KESBUK Bílovice           2:54:01 1:25:17 2:53:58  13.-M40-49
  42. Crnokrak Dimitrije 82            SRB ARK "Somaraton" Sombor    2:54:11 1:25:06 2:54:09  29.-M18-39
  43. Skubeň Rastislav 81              SVK AK VTJ Zvolen             2:55:07 1:24:57 2:54:57  30.-M18-39
  44. Kuriata Robert 66                POL ZLB ZLOTORYJA             2:55:58 1:24:25 2:55:55   1.-M50-59
  45. Masaryk Pavol 80                 SVK ZFT Dojč                  2:56:00 1:23:16 2:55:56  31.-M18-39
  46. Molčan Jozef 67                  SVK AK Slávia TU Košice       2:56:17 1:24:51 2:56:15   2.-M50-59
  47. Sýkora Daniel 77                 SVK EZA TEAM POPRAD           2:56:20 1:25:18 2:56:19  14.-M40-49
  48. Komara Ján 84                    SVK AO-TATRY                  2:56:45 1:25:17 2:56:42  32.-M18-39
  49. Kamendy Marian 72                SVK Forcarunning              2:57:01 1:27:37 2:56:43  15.-M40-49
  50. Safko Martin 82                  SVK Utekávači Piešťany        2:57:15 1:26:35 2:56:57  33.-M18-39
  51. Seman Erik 83                    SVK TC Meteor Kosice          2:58:11 1:25:39 2:58:10  34.-M18-39
  52. Páleník Matej 92                 SVK BK Pyxida Čierne Kľačany  2:58:21 1:30:02 2:58:18  35.-M18-39
  53. Pazdera Miroslav 72              CZE Zapro-best4run            2:58:26 1:25:33 2:58:20  16.-M40-49
  54. Kubrický Jaroslav 81             SVK Stará Turá                2:58:34 1:29:13 2:58:29  36.-M18-39
  55. Čurlej Jozef 81                  SVK O5 BK Furča Košice        2:58:44 1:28:32 2:58:31  37.-M18-39
  56. Dubovský Pavol 67                SVK ŠK Podbiel                2:58:46 1:27:37 2:58:42   3.-M50-59
  57. Sentandráši Stanislav 80         SVK Marathon BB Team          2:59:15 1:29:49 2:59:11  38.-M18-39
  58. Krajíček Matej 94                SVK FRSR                      2:59:25 1:24:14 2:59:22  39.-M18-39
  59. Boor Pavol 75                    SVK Stará Turá                2:59:55 1:26:23 2:59:52  17.-M40-49
  60. Zvara Ján 74                     SVK Svetielko Nádeje          2:59:56 1:29:13 2:59:54  18.-M40-49
  61. Kurkiewicz Krzysztof 78          POL QŁYNYCZ TEAM              3:00:09 1:30:18 2:59:58  19.-M40-49
  62. Kováč Vladimír 88                SVK ŠK Achiles Handlová       3:00:11 1:30:01 2:57:28  40.-M18-39
  63. Tran Tomáš 80                    SVK AK Baník Prievidza        3:00:13 1:30:17 2:59:47  41.-M18-39
  64. Varga Jozef 72                   SVK NW Runing Záborské        3:00:36 1:30:16 3:00:34  20.-M40-49
  65. Duda Martin 81                   SVK NeuvedeNý                 3:00:47 1:26:14 3:00:44  42.-M18-39
  66. Bém Robert 77                    CZE IKEM                      3:01:00 1:28:04 3:00:56  21.-M40-49
  67. Gombár Vladimír 83               SVK Trnava                    3:01:04 1:30:40 3:01:03  43.-M18-39
  68. Dvorščík Milan 70                SVK Asociácia Cyklistov Slove 3:01:13 1:27:46 3:01:08  22.-M40-49
  69. Stehlík Peter 79                 SVK Trenčín                   3:01:39 1:30:09 3:01:38  44.-M18-39
  70. Vavrek Adrián 80                 SVK Dulova Ves                3:01:58 1:30:15 3:01:57  45.-M18-39
  71. Denke Radoslav 77                SVK Jogging klub Dubnica nad  3:02:09 1:28:15 3:02:04  23.-M40-49
  72. Sorad Jozef 83                   SVK NeuvedeNý                 3:03:00 1:30:02 3:02:32  46.-M18-39
  73. Drotován Juraj 93                SVK Suunto                    3:03:04 1:22:56 3:02:46  47.-M18-39
  74. Pavuk Marian 75                  SVK Spider tim Levice         3:03:21 1:33:16 3:03:20  24.-M40-49
  75. Hýbl Jiří 67                     CZE Hrušovany u Brna          3:03:49 1:27:59 3:03:40   4.-M50-59
  76. Hanecak Marcel 81                SVK Bežecký Klub Stará Ľubovň 3:04:12 1:27:06 3:04:08  48.-M18-39
  77. Krahulec Jozef 70                SVK AO Tatry                  3:04:52 1:28:52 3:04:49  25.-M40-49
  78. Sebestian Patrik 72              SVK NeuvedeNý                 3:04:56 1:30:29 3:04:53  26.-M40-49
  79. Kostiuk Igor 54                  UKR Borys running club        3:05:01 1:26:59 3:04:56   1.-M60-69
  80. Novotný Luboš 75                 CZE AK Křižany                3:05:04 1:28:03 3:04:56  27.-M40-49
  81. Hrúz Jozef 76                    SVK AŠK Slávia Trnava         3:05:07 1:27:28 3:05:02  28.-M40-49
  82. Kováč Jozef 74                   SVK FRSR                      3:05:37 1:27:45 3:05:35  29.-M40-49
  83. Orság Matej 87                   SVK All4Run Košice            3:05:50 1:33:59 3:05:42  49.-M18-39
  84. Beňa Marek 76                    CZE Zapro Team                3:06:13 1:27:18 3:06:08  30.-M40-49
  85. Lášek Josef 69                   CZE IOS Hradec Králové        3:06:33 1:30:43 3:06:25  31.-M40-49
  86. Sciranko Jozef 61                SVK BK Steel Košice           3:07:02 1:30:39 3:07:01   5.-M50-59
  87. Polončák Ján 67                  SVK Klub bežcov Stropkov      3:07:05 1:26:42 3:07:02   6.-M50-59
  88. Kovar Mario 74                   SVK Triatlon Šala             3:07:27 1:30:08 3:07:26  32.-M40-49
  89. Kachman Peter 92                 SVK NeuvedeNý                 3:07:32 1:31:22 3:07:31  50.-M18-39
  90. Kopčan Radoslav 87               SVK NeuvedeNý                 3:07:37 1:30:01 3:07:15  51.-M18-39
  91. Ivanak Radomir 75                SVK Belle Export Import       3:07:41 1:29:35 3:07:39  33.-M40-49
  92. Cmorej Jozef 80                  SVK Hrom do piecky!           3:07:46 1:30:18 3:07:41  52.-M18-39
  93. Baluch Ladislav 74               SVK TDMK Krompachy            3:08:36 1:33:34 3:08:05  34.-M40-49
  94. Valkovic Michal 78               SVK BK Pyxida Cierne Klacany  3:08:37 1:23:10 3:08:33  35.-M40-49
  95. Trepáč Lukáš 85                  SVK Jogging klub Dubnica      3:08:40 1:30:09 3:08:35  53.-M18-39
  96. Javorcik Peter 75                SVK 3klub šamorín             3:09:26 1:32:19 3:09:08  36.-M40-49
  97. Miklošovič Daniel 74             SVK Šúrovce                   3:09:30 1:34:29 3:09:18  37.-M40-49
  98. Lacko Roman 74                   SVK Endurance Hub Tri Team    3:09:49 1:33:59 3:09:25  38.-M40-49
  99. Penciak Emil 77                  SVK Partizán Vrícko/ZaVaMD    3:09:52 1:30:29 3:09:41  39.-M40-49
 100. Lištinský Ľuboš 83               SVK Melina.sk                 3:10:12 1:30:43 3:10:11  54.-M18-39
 101. Chrenko Erik 73                  SVK ŠK Biatlon Prešov         3:10:20 1:34:23 3:10:06  40.-M40-49
 102. Vintrlik Martin 77               CZE triatlon křepice          3:10:29 1:23:45 3:10:28  41.-M40-49
 103. Tysz Adam 87                     SVK ATU Košice                3:10:36 1:28:41 3:10:29  55.-M18-39
 104. Komoto Tatsuo 76                 JPN NeuvedeNý                 3:10:40 1:30:18 3:10:37  42.-M40-49
 105. Juhás Marek 84                   SVK NeuvedeNý                 3:10:51 1:28:10 3:10:34  56.-M18-39
 106. Pavúk Jozef 72                   SVK Spider Porúbka            3:11:16 1:30:17 3:11:12  43.-M40-49
 107. Jakim Štefan 78                  SVK MM roofing                3:11:19 1:27:50 3:11:18  44.-M40-49
 108. Klobošič Branislav 73            SVK BK Steel Košice           3:11:21 1:30:50 3:11:06  45.-M40-49
 109. Horváth Ladislav 84              SVK SWEP repre                3:11:36 1:34:23 3:11:09  57.-M18-39
 110. Monte Tomas 83                   FIN Oral Hammaslääkärit Oyj   3:11:48 1:34:21 3:11:40  58.-M18-39
 111. Lindvai Slavomir 71              SVK PBaH TITUS KOSICE         3:11:50 1:30:17 3:11:23  46.-M40-49
 112. Havír Rastislav 74               SVK RS sport club             3:12:01 1:35:39 3:11:41  47.-M40-49
 113. Vrábeľ Jaroslav 79               SVK NeuvedeNý                 3:12:06 1:35:35 3:11:55  59.-M18-39
 114. Mrva Tomáš 80                    SVK NeuvedeNý                 3:12:25 1:33:02 3:12:00  60.-M18-39
 115. Pudelský Andrej 77               SVK O5 BK FURČA KOŠICE        3:12:43 1:35:18 3:12:41  48.-M40-49
 116. Kovalčík Tomáš 73                CZE Orientační běh Opava      3:12:48 1:34:21 3:12:11  49.-M40-49
 117. Kyselica Miroslav 77             SVK ŠK Volkswagen Slovakia    3:13:29 1:28:24 3:12:48  50.-M40-49
 118. Lipták Roman 88                  SVK TKNZ                      3:13:35 1:36:46 3:12:31  61.-M18-39
 119. Heller Tomáš 81                  CZE Hradec Králové            3:13:50 1:24:02 3:13:47  62.-M18-39
 120. Stieranka Rastislav 74           SVK ŠKK Dolný Kubín           3:13:58 1:34:55 3:13:41  51.-M40-49
 121. Kubálek Štefan 85                SVK ŠK Achilles Handlová      3:14:01 1:26:21 3:13:46  63.-M18-39
 122. Budaj Robert 89                  SVK CF LM                     3:14:04 1:37:35 3:13:19  64.-M18-39
 123. Dindoffer Eduard 91              SVK Siemens                   3:14:20 1:30:43 3:13:56  65.-M18-39
 124. Pivarči Ľuboš 76                 SVK NeuvedeNý                 3:14:32 1:28:22 3:14:24  52.-M40-49
 125. Ochodničan Miroslav 72           SVK BK JG Žilina              3:14:36 1:30:29 3:14:35  53.-M40-49
 126. Verba Rudolf 80                  SVK BK Steel Košice           3:14:53 1:36:08 3:14:38  66.-M18-39
 127. Mrázko Rastislav 76              SVK BAJVET                    3:15:06 1:38:02 3:14:34  54.-M40-49
 128. Blaha Erik 91                    SVK SCHAEFFLER SKALICA        3:15:14 1:37:55 3:14:18  67.-M18-39
 129. Vojtek Matúš 85                  SVK Buclovan                  3:15:16 1:34:03 3:15:08  68.-M18-39
 130. Krajč Marcel 78                  SVK Záhorácky Frišký Tým      3:15:18 1:32:25 3:15:02  55.-M40-49
 131. Čumpelík Rudolf 74               SVK Bežci Lučenec             3:15:22 1:30:59 3:15:05  56.-M40-49
 132. Papcun Miroslav 69               SVK Slávia TU Košice          3:15:36 1:31:00 3:15:31  57.-M40-49
 133. Csiba Karol 75                   SVK Bratislava                3:15:38 1:32:37 3:15:32  58.-M40-49
 134. Štencel Miroslav 78              SVK NeuvedeNý                 3:15:41 1:30:18 3:15:31  59.-M40-49
 135. Laco Peter 76                    SVK NeuvedeNý                 3:15:52 1:31:03 3:15:30  60.-M40-49
 136. Sawicki Marcin 83                POL TEAMOCHAL                 3:16:06 1:36:21 3:15:54  69.-M18-39
 137. Puskar Ondrej 85                 SVK AK ASK Slavia Trnava      3:16:12 1:27:28 3:16:04  70.-M18-39
 138. Kosiba Jakub 92                  SVK Jogging klub Dubnica      3:16:39 1:30:24 3:16:31  71.-M18-39
 139. Kredatus Ivan 90                 SVK Marathon BB Team          3:16:40 1:33:06 3:16:22  72.-M18-39
 140. Mikuš František 71               SVK NeuvedeNý                 3:16:42 1:31:05 3:16:36  61.-M40-49
 141. Albrecht Slavomír 75             SVK BK Steel Košice           3:16:49 1:32:41 3:16:22  62.-M40-49
 142. Praj Slavomír 74                 SVK TT Vavrečka               3:16:49 1:30:53 3:16:46  63.-M40-49
 143. Horbowy Sławomir 63              POL NeuvedeNý                 3:16:51 1:37:42 3:16:21   7.-M50-59
 144. Czili György 79                  HUN NeuvedeNý                 3:17:05 1:30:18 3:16:52  73.-M18-39
 145. Hrmo Ľubomír 61                  SVK BŠK Banská Bystrica       3:17:10 1:37:13 3:17:07   8.-M50-59
 146. Hanzlík Ondrej 60                SVK AK Baník Prievidza        3:17:10 1:32:59 3:17:06   9.-M50-59
 147. Lahky Martin 83                  SVK NeuvedeNý                 3:17:20 1:30:27 3:17:15  74.-M18-39
 148. Svrček Martin 92                 SVK NeuvedeNý                 3:17:37 1:37:46 3:17:23  75.-M18-39
 149. Sikorai Vladimír 83              SVK ŠK Comenium Michalovce    3:17:45 1:37:54 3:17:04  76.-M18-39
 150. Křížek Martin 72                 CZE Kona Runners              3:17:56 1:39:32 3:17:37  64.-M40-49
 151. Buc Martin 73                    SVK TT Vavrečka               3:18:08 1:30:17 3:18:07  65.-M40-49
 152. Čuvala Štefan 76                 SVK FRSR                      3:18:08 1:34:29 3:17:58  66.-M40-49
 153. Grebenkov Dmitry 88              RUS NeuvedeNý                 3:18:20 1:34:20 3:18:13  77.-M18-39
 154. Zigo Branislav 73                SVK NeuvedeNý                 3:18:24 1:35:11 3:18:03  67.-M40-49
 155. Bazovský Igor 69                 SVK NeuvedeNý                 3:18:25 1:36:20 3:17:39  68.-M40-49
 156. Zamora Jozef 78                  SVK arbe team                 3:18:30 1:39:11 3:18:06  69.-M40-49
 157. Kormaník Martin 89               SVK MTC Vyšná Šebastová       3:18:37 1:30:15 3:18:36  78.-M18-39
 158. Parilák Martin 80                SVK Klub bežcov Stropkov      3:18:41 1:40:39 3:18:28  79.-M18-39
 159. Jurašek Martin 75                SVK MTC Vyšná Šebastová       3:18:45 1:36:18 3:18:44  70.-M40-49
 160. Kolesár Tomáš 81                 SVK NeuvedeNý                 3:19:04 1:36:05 3:18:53  80.-M18-39
 161. Marek Ján 84                     SVK NakiRun Stará Turá        3:19:24 1:35:45 3:19:21  81.-M18-39
 162. Švec Matej 94                    SVK NeuvedeNý                 3:19:27 1:41:30 3:18:45  82.-M18-39
 163. Blach Ján 84                     SVK AT&T GNS Slovakia, s.r.o. 3:19:39 1:39:28 3:18:52  83.-M18-39
 164. Koniar Marian 87                 SVK Tento počítač             3:19:56 1:37:52 3:19:13  84.-M18-39
 165. Zdechovan Vlado 65               SVK Bežci Lučenec             3:19:59 1:40:22 3:19:02  10.-M50-59
 166. Rišiaň František 64              SVK Zrno+R-bike Dolný Kubín   3:20:05 1:40:00 3:20:00  11.-M50-59
 167. Telepun Martin 82                SVK BK Steel Košice           3:20:18 1:30:50 3:20:12  85.-M18-39
 168. Okrój Zbigniew 73                POL NeuvedeNý                 3:20:28 1:41:51 3:19:21  71.-M40-49
 169. Hasala Petr 72                   CZE NeuvedeNý                 3:20:49 1:28:35 3:20:47  72.-M40-49
 170. Dujava Peter 80                  SVK NeuvedeNý                 3:20:56 1:37:22 3:20:07  86.-M18-39
 171. Niedźwiadek Piotr 76             POL Solne Miasto              3:21:01 1:38:06 3:19:49  73.-M40-49
 172. Vaněček Radim 61                 CZE NeuvedeNý                 3:21:29 1:40:55 3:20:56  12.-M50-59
 173. Marušák Róbert 71                SVK Camino Friends Running Cl 3:21:47 1:36:29 3:21:16  74.-M40-49
 174. Tomčo Jozef 67                   SVK MTC Vyšná Šebastová       3:22:09 1:39:24 3:22:04  13.-M50-59
 175. Hujsa Matúš 91                   SVK Športove centrum polície  3:22:39 1:37:05 3:22:13  87.-M18-39
 176. Zuščák František 89              SVK CNS Academy               3:22:39 1:37:18 3:22:24  88.-M18-39
 177. Lukčo Vladimír 62                SVK Novacany                  3:22:57 1:35:54 3:22:16  14.-M50-59
 178. Gargalovič Ján 83                SVK NeuvedeNý                 3:23:04 1:32:43 3:22:17  89.-M18-39
 179. Palacz Marcin 77                 POL Optima Cardio             3:23:05 1:37:08 3:22:34  75.-M40-49
 180. Vilk Július 76                   SVK BK Steel Košice           3:23:08 1:38:41 3:22:49  76.-M40-49
 181. Barta Marek 78                   SVK bart.sk                   3:23:08 1:35:06 3:23:00  77.-M40-49
 182. Drotován Michal 81               SVK Three Rabbits Rača        3:23:12 1:33:47 3:22:42  90.-M18-39
 183. Pavlacký Jaroslav 62             SVK NeuvedeNý                 3:23:15 1:34:22 3:22:20  15.-M50-59
 184. Duračinský Marek 83              SVK NeuvedeNý                 3:23:28 1:37:01 3:23:23  91.-M18-39
 185. Blahušiak Martin 97              SVK Belá-Dulice_RUN           3:23:31 1:36:19 3:21:20  92.-M18-39
 186. Rusnák Lukáš 86                  SVK NeuvedeNý                 3:23:32 1:35:43 3:23:20  93.-M18-39
 187. Sivak Peter 70                   SVK RunningDNA                3:23:43 1:35:00 3:23:29  78.-M40-49
 188. Kmec Branislav 72                SVK NeuvedeNý                 3:23:50 1:36:44 3:22:57  79.-M40-49
 189. Vaculík Zdeněk 76                CZE ASPOT Hulín               3:23:50 1:35:40 3:23:23  79.-M40-49
 190. Stašík Pavol 78                  SVK NeuvedeNý                 3:23:52 1:39:08 3:23:29  81.-M40-49
 191. Pastor Jozef 87                  SVK NeuvedeNý                 3:23:54 1:43:34 3:21:15  94.-M18-39
 192. Saksa Jaroslav 59                SVK innogy                    3:24:05 1:39:17 3:23:54  16.-M50-59
 193. Mády Tomáš 75                    SVK BK STEEL KOŠICE           3:24:11 1:43:31 3:23:12  82.-M40-49
 194. Brezina Roman 86                 SVK NeuvedeNý                 3:24:27 1:41:59 3:23:26  95.-M18-39
 195. Šidlovský Jaroslav 70            SVK BK Stará Ľubovňa          3:24:36 1:36:19 3:24:02  83.-M40-49
 196. Turiak Martin 81                 SVK Čadca                     3:24:45 1:43:06 3:24:32  96.-M18-39
 197. Usher Smith Max 89               GBR NeuvedeNý                 3:24:46 1:32:36 3:24:16  97.-M18-39
 198. Sukenik David 85                 SVK NeuvedeNý                 3:24:55 1:45:00 3:24:17  98.-M18-39
 199. Kočiščin Martin 76               SVK NeuvedeNý                 3:25:07 1:36:17 3:24:39  84.-M40-49
 200. Krukovskyi Viacheslav 78         UKR Run Base Kyiv             3:25:14 1:38:38 3:24:33  85.-M40-49
 201. Cabala Rastislav 78              SVK GEKONsport                3:25:18 1:42:55 3:25:01  86.-M40-49
 202. Cupák Ján 91                     SVK LafargeHolcim running tea 3:25:35 1:37:47 3:25:32  99.-M18-39
 203. Bača Mário 74                    SVK Zlaté Moravce             3:25:38 1:37:19 3:25:37  87.-M40-49
 204. Dieterle Steffen 73              GER Hengstler Running Team    3:25:44 1:42:11 3:25:28  88.-M40-49
 205. Vengrin Alexander 66             SVK Adidas runners Bratislava 3:25:57 1:33:40 3:25:47  17.-M50-59
 206. Gilan Martin 82                  SVK X-runners Čereňany        3:26:03 1:41:05 3:25:37 100.-M18-39
 207. Kyšela Štefan 87                 SVK Plavnica                  3:26:07 1:41:25 3:25:29 101.-M18-39
 208. Radzo Peter 73                   SVK pepo Team                 3:26:16 1:41:52 3:22:58  89.-M40-49
 209. Hudek Ronald 81                  SVK ROHLIK GA                 3:26:28 1:40:54 3:26:20 102.-M18-39
 210. Zaremba Peter 82                 SVK AT&T GNS Slovakia, s.r.o. 3:26:36 1:37:34 3:26:15 103.-M18-39
 211. Belko Michal 89                  SVK AK Strečno                3:26:38 1:41:33 3:26:03 104.-M18-39
 212. Nemček Stanislav 70              SVK Záhorácky frišký tím      3:26:54 1:37:48 3:26:39  90.-M40-49
 213. Bubla Daniel 67                  CZE PIM BK Divoká Šárka Praha 3:26:57 1:39:55 3:26:34  18.-M50-59
 214. Jamrich Michal 76                SVK Banská Bystrica           3:27:10 1:43:10 3:26:13  91.-M40-49
 215. Brunovsky Rastislav 69           SVK FRSR                      3:27:17 1:40:36 3:26:56  92.-M40-49
 216. Franko Miloš 81                  SVK ŠK Oravaman               3:27:22 1:43:03 3:26:46 105.-M18-39
 217. Hyranek Vladimir 79              SVK Kuty/VW Slovakia          3:27:24 1:39:57 3:26:31 106.-M18-39
 218. Lietavec Matej 87                SVK AK AŠK Slávia Trnava      3:27:30 1:40:13 3:27:06 107.-M18-39
 219. Babic Marian 83                  SVK BERNOHY.sk                3:27:39 1:34:33 3:27:28 108.-M18-39
 220. Oravec Peter 70                  SVK Siemens                   3:27:42 1:41:30 3:26:33  93.-M40-49
 221. Gedeon Andrej 80                 SVK BK Spartak Medzev         3:27:47 1:37:26 3:27:35 109.-M18-39
 222. Filo Lubomir 73                  SVK Realiz Team               3:28:08 1:45:53 3:26:55  94.-M40-49
 223. Šesták Branislav 76              SVK NeuvedeNý                 3:28:10 1:41:05 3:27:58  95.-M40-49
 224. Farkaš Branislav 79              SVK Farky Family              3:28:23 1:40:35 3:27:52 110.-M18-39
 225. Weichpart Henrich 78             SVK NeuvedeNý                 3:28:25 1:41:27 3:25:52  96.-M40-49
 226. Uhlár Miroslav 74                SVK Vrbany                    3:28:27 1:42:03 3:28:19  97.-M40-49
 227. Kovaľ Alexander 78               SVK MTC Vyšná Šebastová       3:28:44 1:45:28 3:27:56  98.-M40-49
 228. Žajdlík Robert 71                SVK SLOVNAFT ZKA Bratislava   3:28:53 1:34:22 3:28:26  99.-M40-49
 229. Horvath Frantisek 66             SVK Condition club Valaliky   3:28:56 1:48:52 3:28:15  19.-M50-59
 230. Galovic Slavomir 75              SVK NeuvedeNý                 3:29:02 1:39:51 3:28:26 100.-M40-49
 231. Ikáš Martin 73                   SVK NeuvedeNý                 3:29:05 1:38:39 3:28:26 101.-M40-49
 232. Heldák František 85              SVK NeuvedeNý                 3:29:07 1:42:20 3:27:24 111.-M18-39
 233. Jančo Anton 83                   SVK Schaeffler Kysuce         3:29:10 1:45:21 3:28:40 112.-M18-39
 234. Treľo Michal 85                  SVK T-Systems Slovakia        3:29:16 1:30:58 3:29:08 113.-M18-39
 235. Lička Martin 69                  CZE Ostrava                   3:29:26 1:38:05 3:29:22 102.-M40-49
 236. Mihok Miroslav 75                SVK NeuvedeNý                 3:29:32 1:42:27 3:29:15 103.-M40-49
 237. Babulic Martin 80                SVK NeuvedeNý                 3:29:39 1:44:02 3:29:26 114.-M18-39
 238. Tatrai Róbert 63                 SVK Carpano                   3:29:43 1:45:02 3:29:02  20.-M50-59
 239. Vocetka Tomáš 92                 CZE Adidas Runners Prague     3:29:48 1:30:56 3:29:20 115.-M18-39
 240. Teplický Matúš 83                SVK NeuvedeNý                 3:29:50 1:44:51 3:29:32 116.-M18-39
 241. Jacko Michal 74                  SVK NeuvedeNý                 3:29:53 1:44:55 3:29:20 104.-M40-49
 242. Medlen Marián 60                 SVK Záhorácký frišký tým Seni 3:29:55 1:45:29 3:29:36  21.-M50-59
 243. Branický Milan 82                SVK GREEN BIKE                3:30:00 1:45:19 3:29:14 117.-M18-39
 244. Máčaj Ivan 70                    SVK NeuvedeNý                 3:30:02 1:45:23 3:29:05 105.-M40-49
 245. Ďurík Miroslav 96                SVK Klub nenapraviteľných opt 3:30:09 1:45:21 3:29:26 118.-M18-39
 246. Chu Wai Kin 75                   CHN NeuvedeNý                 3:30:10 1:45:10 3:29:48 106.-M40-49
 247. Zahoransky Raduz 79              SVK Geodeticca Running Team   3:30:11 1:44:59 3:29:19 119.-M18-39
 248. Baláž Jaro 58                    SVK Active Life Košice        3:30:11 1:42:10 3:29:56   2.-M60-69
 249. Pomšár Viktor 82                 SVK AT&T GNS Slovakia, s.r.o. 3:30:15 1:44:44 3:29:31 120.-M18-39
 250. Kraviansky František 65          SVK pro-body triatlon team Ko 3:30:31 1:38:54 3:30:24  22.-M50-59
 251. Gunar Robert 73                  SVK NeuvedeNý                 3:30:37 1:45:21 3:29:15 107.-M40-49
 252. Berecz Peter 80                  SVK MVSR                      3:30:41 1:42:06 3:30:23 121.-M18-39
 253. Bačík Pavol 76                   SVK ŠK Kriváň Liptovská Ondra 3:30:42 1:42:54 3:29:59 108.-M40-49
 254. Lipovský Vladislav 69            SVK MBO Strážske              3:30:46 1:35:28 3:30:43 109.-M40-49
 255. Dvorštiak Dalibor 70             SVK AdamSport Ružomberok      3:30:48 1:35:12 3:30:41 110.-M40-49
 256. Kováč Michal 91                  SVK NeuvedeNý                 3:30:48 1:45:24 3:29:59 122.-M18-39
 257. Puchír Kamil 76                  SVK BK Spartak Medzev         3:30:49 1:36:00 3:30:38 111.-M40-49
 258. Baranowski Maciej 73             POL KS Pidrina Gdynia         3:30:52 1:43:48 3:30:35 112.-M40-49
 259. Skwarek Piotr 79                 POL KS Pidrina GDYNIA         3:31:16 1:43:48 3:31:03 123.-M18-39
 260. Szallay Martin 90                SVK Schaeffler Skalica        3:31:20 1:48:56 3:30:02 124.-M18-39
 261. Hodossy Tamás 87                 SVK Csallóközkürt             3:31:30 1:48:22 3:31:07 125.-M18-39
 262. Duben Ján 83                     SVK BK Steel Košice           3:31:49 1:46:58 3:31:06 126.-M18-39
 263. Fonfer Viktor 71                 SVK mk-tvrdošin               3:31:53 1:41:14 3:31:43 113.-M40-49
 264. Horička Pavol 72                 SVK Pedagogická fakulta NItra 3:31:55 1:44:58 3:31:07 114.-M40-49
 265. Marko Marián 72                  SVK Prešov                    3:32:02 1:45:28 3:31:11 115.-M40-49
 266. Molnár Ján 81                    SVK NeuvedeNý                 3:32:06 1:44:33 3:31:48 127.-M18-39
 267. Varga Róbert 73                  SVK GLADIATOR Michalovce      3:32:20 1:42:32 3:31:57 116.-M40-49
 268. Beneš Radek 70                   CZE NeuvedeNý                 3:32:24 1:45:28 3:31:29 117.-M40-49
 269. Sukovskyy Yevheniy 81            UKR ZernoVita                 3:32:25 1:45:31 3:31:32 128.-M18-39
 270. Bogdányi Ľuboš 79                SVK SITA Sport Team / Galanta 3:32:26 1:44:55 3:31:46 129.-M18-39
 271. Nemček Milan 57                  SVK NeuvedeNý                 3:32:36 1:43:32 3:32:11   3.-M60-69
 272. Smotrila Tomáš 85                SVK NeuvedeNý                 3:32:38 1:43:56 3:31:06 130.-M18-39
 273. Čižmár Peter 68                  SVK ALL4RUN                   3:32:40 1:34:01 3:32:39  23.-M50-59
 274. Uhlár Zdenko 76                  SVK MV SR                     3:32:43 1:42:03 3:32:24 118.-M40-49
 275. Mihalko Tibor 79                 SVK NeuvedeNý                 3:32:50 1:45:11 3:32:04 131.-M18-39
 276. Masaryk Tomas 88                 SVK Triatlon Team Trnava      3:32:52 1:39:57 3:32:26 132.-M18-39
 277. Prok Ľubomír 68                  SVK STD Ľadoborci Vranov      3:33:02 1:44:55 3:32:56  24.-M50-59
 278. Orságh Ľubomír 98                SVK NeuvedeNý                 3:33:10 1:39:22 3:32:38 133.-M18-39
 279. Šperka Marek 74                  SVK NeuvedeNý                 3:33:18 1:44:32 3:32:59 119.-M40-49
 280. Čečrle Stanislav 71              CZE ŠK Štepánov               3:33:28 1:42:58 3:31:32 120.-M40-49
 281. Galko Branislav 81               SVK Tatran Bobot              3:33:34 1:35:42 3:33:13 134.-M18-39
 282. Hamran Matej 90                  SVK NeuvedeNý                 3:33:39 1:35:58 3:32:19 135.-M18-39
 283. Uvízl Aleš 71                    CZE Uničov                    3:33:41 1:45:25 3:33:28 121.-M40-49
 284. Tóth Michal 81                   SVK NeuvedeNý                 3:33:54 1:40:48 3:32:07 136.-M18-39
 285. Smák František 70                SVK Gbeľany                   3:34:04 1:43:50 3:33:25 122.-M40-49
 286. Tóth Michal 82                   SVK NITRA                     3:34:14 1:48:00 3:32:26 137.-M18-39
 287. Petreje Martin 91                SVK Siemens                   3:34:15 1:47:00 3:33:34 138.-M18-39
 288. Javorský Martin 83               SVK NeuvedeNý                 3:34:37 1:36:35 3:33:54 139.-M18-39
 289. Jambrich Pavol 85                SVK TA3 Coffe SVIT            3:34:45 1:46:33 3:32:55 140.-M18-39
 290. Cibulka Šimon 91                 SVK NeuvedeNý                 3:34:47 1:39:56 3:33:46 141.-M18-39
 291. Toporcer Branislav 85            SVK SPK Medveď, o.z. Spišská  3:34:53 1:43:12 3:34:01 142.-M18-39
 292. Dovala Adrian 75                 SVK Drnava                    3:34:53 1:44:59 3:34:24 123.-M40-49
 293. Zelenák Ivan 69                  SVK Nitra                     3:35:00 1:40:01 3:34:05 124.-M40-49
 294. Szabo Ladislav 75                SVK Šala                      3:35:02 1:44:55 3:34:26 125.-M40-49
 295. Uličný Michal 90                 SVK multisport.team           3:35:03 1:46:32 3:32:13 143.-M18-39
 296. Gargalovic Marian 80             SVK NeuvedeNý                 3:35:09 1:43:29 3:34:24 144.-M18-39
 297. Ľubek Juraj 73                   SVK FCTJ Oravský Podzámok     3:35:10 1:41:22 3:34:32 126.-M40-49
 298. Orlovsky Michal 77               SVK NeuvedeNý                 3:35:14 1:42:09 3:34:47 127.-M40-49
 299. Holeček Jiří 86                  CZE Běžci Chomutov            3:35:15 1:46:10 3:34:04 145.-M18-39
 300. Čisarik Dominik 88               SVK NeuvedeNý                 3:35:19 1:46:02 3:34:09 146.-M18-39
 301. Balogh Vladimír 63               SVK TJ Obal Servis Košice?    3:35:24 1:33:49 3:35:22  25.-M50-59
 302. Král Zdeněk 68                   CZE NeuvedeNý                 3:35:32 1:44:20 3:34:18  26.-M50-59
 303. Hinca Branislav 77               SVK Trilkinson                3:35:41 1:42:04 3:35:06 128.-M40-49
 304. Baťo Jaroslav 69                 SVK BK Pyxida Čierne Kľačany  3:35:47 1:41:43 3:35:27 129.-M40-49
 305. Baša Andrej 93                   SVK NeuvedeNý                 3:35:50 1:40:35 3:35:01 147.-M18-39
 306. Štofaňák Peter 85                SVK Domaniža                  3:35:53 1:36:51 3:35:31 148.-M18-39
 307. Bíró Attila 78                   SVK Dunaszerdahely            3:35:58 1:45:00 3:35:37 130.-M40-49
 308. Rohaľ Ján 78                     SVK MBO Strážske              3:36:17 1:33:43 3:36:15 131.-M40-49
 309. Marko Zlatko 82                  SVK SPIDER Porúbka            3:36:45 1:42:33 3:36:39 149.-M18-39
 310. Fillo Ivan 86                    SVK NeuvedeNý                 3:36:51 1:34:03 3:36:32 150.-M18-39
 311. Jeriga Branislav 68              SVK NeuvedeNý                 3:36:55 1:42:49 3:36:24  27.-M50-59
 312. Kropáček Jaroslav 70             CZE NeuvedeNý                 3:37:14 1:43:25 3:36:29 132.-M40-49
 313. Čupalka Vladimír 74              SVK NeuvedeNý                 3:37:17 1:45:09 3:36:31 133.-M40-49
 314. Šimončič Jozef 74                SVK Volkswagen SK Sports Team 3:37:22 1:40:33 3:36:58 134.-M40-49
 315. Chlebák Martin 78                SVK NeuvedeNý                 3:37:29 1:47:54 3:36:45 135.-M40-49
 316. Turjap Miroslav 79               CZE University Hospital Ostra 3:37:39 1:46:23 3:36:50 151.-M18-39
 317. Bača Štefan 78                   SVK NeuvedeNý                 3:37:39 1:45:27 3:36:59 136.-M40-49
 318. Findra Stanislav 88              SVK NeuvedeNý                 3:37:42 1:48:15 3:35:53 152.-M18-39
 319. Mičúch Milan 72                  SVK NeuvedeNý                 3:37:43 1:44:56 3:36:46 137.-M40-49
 320. Kostelník Slavomír 72            SVK Partizán Bardejov         3:37:48 1:49:21 3:36:06 138.-M40-49
 321. Šalata Martin 95                 SVK TFATK army                3:37:56 1:48:46 3:37:02 153.-M18-39
 322. Pozzi Fabio 73                   ITA bezci.vk                  3:38:05 1:45:00 3:37:41 139.-M40-49
 323. Jankola Ján 70                   SVK MK Tvrdošín               3:38:10 1:44:52 3:37:18 140.-M40-49
 324. Collen Malcolm 60                GBR Team GB!!! Ostrava        3:38:14 1:40:49 3:36:39  28.-M50-59
 325. Mišiak Michal 83                 SVK čiga-biga team marathon   3:38:17 1:43:24 3:37:46 154.-M18-39
 326. Varga Martin 87                  SVK Drienica                  3:38:25 1:43:27 3:38:04 155.-M18-39
 327. Kačmarik Samuel 85               SVK AT&T GNS Slovakia, s.r.o. 3:38:31 1:45:28 3:37:54 156.-M18-39
 328. Grega Jozef 69                   SVK GlobalLogic               3:38:33 1:47:11 3:37:56 141.-M40-49
 329. Hermelyi Marcel 84               SVK Gočovo :) Gemerunners     3:38:39 1:45:40 3:37:41 157.-M18-39
 330. Hudeček Milan 62                 SVK Run for Fun               3:38:44 1:46:54 3:38:18  29.-M50-59
 331. Matija Rastislav 79              SVK VTJ VÚ 6335 Prešov        3:38:54 1:45:44 3:38:07 158.-M18-39
 332. Sikora Marián 83                 SVK NeuvedeNý                 3:38:55 1:37:50 3:37:34 159.-M18-39
 333. Bado Richard 90                  SVK Maratón klub Rajec        3:38:57 1:30:20 3:38:45 160.-M18-39
 334. Repčík Pavel 68                  SVK Mengusovce                3:38:58 1:41:04 3:38:43  30.-M50-59
 335. Mušák Stanislav 70               CZE NeuvedeNý                 3:39:07 1:50:10 3:38:20 142.-M40-49
 336. Todorov Oleksandr 62             UKR NeuvedeNý                 3:39:14 1:46:06 3:38:11  31.-M50-59
 337. Maksi Juraj 82                   SVK RunKNOX                   3:39:14 1:46:37 3:37:52 161.-M18-39
 338. Holomek Pavel 76                 CZE Cargo Wagon, a. s.        3:39:31 1:49:46 3:38:02 143.-M40-49
 339. Himič Anton 58                   SVK ProRun Moldava            3:39:36 1:45:20 3:38:57   4.-M60-69
 340. Repasky Gabriel 85               SVK Fara Jazero               3:39:38 1:50:33 3:39:36 162.-M18-39
 341. Petrikovič Roman 67              SVK MK Tvrdošín               3:39:38 1:38:10 3:39:28  32.-M50-59
 342. Valek Patrik 94                  SVK BehamSrdcom.sk            3:39:41 1:39:11 3:39:25 163.-M18-39
 343. Vechter Michal 91                SVK ŠK Kriváň Liptovská Ondra 3:39:49 1:38:38 3:39:21 164.-M18-39
 344. Tihelka Martin 78                SVK Zahorska Bystrica         3:39:52 1:51:05 3:38:44 144.-M40-49
 345. Švec Peter 84                    SVK Runningteam ZV            3:39:53 1:47:44 3:38:56 165.-M18-39
 346. Konštantinovič Marián 61         SVK BK Steel Košice           3:39:53 1:44:03 3:39:41  33.-M50-59
 347. Gomolčák Matúš 83                SVK Atrium Architekti         3:39:56 1:45:36 3:38:48 166.-M18-39
 348. Štefek Jiří 65                   CZE NeuvedeNý                 3:40:00 1:39:57 3:39:56  34.-M50-59
 349. Bučo Kamil 79                    SVK NeuvedeNý                 3:40:12 1:45:21 3:39:05 167.-M18-39
 350. Richter Andrej 87                SVK NeuvedeNý                 3:40:15 1:45:30 3:39:28 168.-M18-39
 351. Kára Vladimír 62                 CZE AC Patřín                 3:40:16 1:49:12 3:39:01  35.-M50-59
 352. Halás Matúš 84                   SVK NeuvedeNý                 3:40:24 1:49:47 3:39:08 169.-M18-39
 353. Zivotsky Lukas 87                SVK Faux pas agency           3:40:30 1:45:57 3:40:10 170.-M18-39
 354. Kozar Jan 79                     SVK NeuvedeNý                 3:40:30 1:45:28 3:39:31 171.-M18-39
 355. Piętas Tomasz 75                 POL NeuvedeNý                 3:40:31 1:43:21 3:40:06 145.-M40-49
 356. Hriň Štefan 69                   SVK ON Trnavá Hora            3:40:35 1:42:35 3:40:23 146.-M40-49
 357. Brodniansky Martin 74            SVK Stredisko CIMIC A PSYOPS  3:40:41 1:46:51 3:40:07 147.-M40-49
 358. Pavol Miroslav 90                SVK IAESTE                    3:40:45 1:45:27 3:40:10 172.-M18-39
 359. Krištan Lukáš 92                 SVK NeuvedeNý                 3:40:51 1:40:52 3:40:20 173.-M18-39
 360. Bódi István 85                   HUN Hunyadi János Túracsoport 3:40:56 1:48:57 3:40:28 174.-M18-39
 361. Čákovský Vladimír 62             SVK Bežci Poltár              3:40:58 1:37:34 3:40:27  36.-M50-59
 362. Hevorkyan Davyd 82               UKR Uzhhorod running club (U- 3:41:08 1:40:12 3:40:28 175.-M18-39
 363. Piatakov Oleksandr 88            UKR Uzhhorod Running Club (U- 3:41:08 1:40:10 3:40:28 176.-M18-39
 364. Guštafík Maroš 78                SVK TJ Vinične                3:41:14 1:47:55 3:40:55 148.-M40-49
 365. Naczk Adam 71                    POL KS PIDRINA GDYNIA         3:41:15 1:43:54 3:41:05 149.-M40-49
 366. Mačík Michal 87                  SVK NeuvedeNý                 3:41:22 1:42:06 3:39:56 177.-M18-39
 367. Mišlej Ján 65                    SVK T-SYSTEMS SLOVAKIA        3:41:24 1:49:59 3:41:23  37.-M50-59
 368. Pabišta Richard 94               CZE AC Mladá Boleslav         3:41:27 1:49:28 3:40:05 178.-M18-39
 369. Mlynarčík Bohuslav 79            SVK IBM                       3:41:32 1:46:03 3:40:28 179.-M18-39
 370. Dudzik Marek 71                  POL Pidrina Gdynia            3:41:36 1:45:34 3:41:18 150.-M40-49
 371. Pastor František 79              SVK NeuvedeNý                 3:41:37 1:37:46 3:41:25 180.-M18-39
 372. Kövešdi Slavo 76                 SVK NeuvedeNý                 3:41:39 1:52:56 3:40:15 151.-M40-49
 373. Šmárik Milan 62                  SVK Žilina                    3:41:44 1:38:51 3:41:08  38.-M50-59
 374. Lacko Richard 80                 SVK NeuvedeNý                 3:41:45 1:45:02 3:40:52 181.-M18-39
 375. Michalik Marek 84                SVK NeuvedeNý                 3:41:52 1:47:08 3:41:18 182.-M18-39
 376. Tužinčin Ján 74                  SVK O5 BK FURČA               3:41:54 1:51:35 3:41:24 152.-M40-49
 377. Marušic Martin 85                SVK ToRun Stará Turá          3:42:05 1:44:22 3:41:44 183.-M18-39
 378. Pur Václav 55                    CZE NeuvedeNý                 3:42:06 1:39:55 3:41:43   5.-M60-69
 379. Rohrböck Michal 80               SVK NeuvedeNý                 3:42:08 1:45:45 3:41:30 184.-M18-39
 380. Bujňák Ján 62                    SVK NeuvedeNý                 3:42:12 1:47:45 3:42:11  39.-M50-59
 381. Valentovic Peter 86              SVK OVB ALLFINANZ, a.s.       3:42:12 1:40:35 3:41:24 185.-M18-39
 382. Ambra Róbert 75                  SVK MVSR                      3:42:16 1:42:05 3:41:57 153.-M40-49
 383. Tokarčík Dušan 72                SVK MŠK 1895 Kežmarok         3:42:23 1:45:26 3:41:04 154.-M40-49
 384. Dodek Dušan 88                   SVK Žiar nad Hronom           3:42:24 1:47:12 3:41:35 186.-M18-39
 385. Dyačovski Branislav 88           SVK Klub Ministerstva obrany  3:42:25 1:38:29 3:42:21 187.-M18-39
 386. Keher Karol 81                   SVK NeuvedeNý                 3:42:29 1:50:06 3:41:38 188.-M18-39
 387. Vaskov Vladimir 74               UKR Olimp                     3:42:31 1:46:52 3:40:46 155.-M40-49
 388. Brnčal Miloš 80                  SVK NeuvedeNý                 3:42:36 1:44:47 3:41:23 189.-M18-39
 389. Mičko Juraj 74                   SVK NeuvedeNý                 3:42:42 1:49:36 3:39:48 156.-M40-49
 390. Ironside Matthew 83              GBR Bishops Stortford         3:42:56 1:46:38 3:42:23 190.-M18-39
 391. Mečír Dušan 85                   SVK NeuvedeNý                 3:42:56 1:50:15 3:42:07 191.-M18-39
 392. Klein Ondrej 58                  SVK KK Anička Košice          3:42:59 1:46:11 3:42:58   6.-M60-69
 393. Burák Ján 77                     SVK NeuvedeNý                 3:43:04 1:37:20 3:42:47 157.-M40-49
 394. Mierzwa Adam 69                  POL Team GOLOFIT              3:43:07 1:53:58 3:43:00 158.-M40-49
 395. Bednář Zbyněk 73                 CZE Tišnov                    3:43:09 1:54:13 3:40:08 159.-M40-49
 396. Horák Ján 79                     SVK Nitra                     3:43:16 1:45:38 3:42:30 192.-M18-39
 397. Janíček Peter 91                 SVK NeuvedeNý                 3:43:28 1:43:52 3:41:37 193.-M18-39
 398. Šmýkal Mário 91                  SVK NeuvedeNý                 3:43:34 1:43:16 3:43:18 194.-M18-39
 399. Babiak Tomáš 84                  SVK GlobalLogic               3:43:51 1:45:29 3:43:15 195.-M18-39
 400. Szakszon Róbert 75               SVK NeuvedeNý                 3:43:52 1:44:45 3:43:10 160.-M40-49
 401. Sivak Roman 72                   SVK NeuvedeNý                 3:43:58 1:45:29 3:43:19 161.-M40-49
 402. Grulich Tomáš 72                 CZE Prostějov                 3:44:00 1:50:36 3:43:04 162.-M40-49
 403. Némethy Michal 90                SVK NeuvedeNý                 3:44:06 1:48:56 3:42:48 196.-M18-39
 404. Faragó Roland 88                 HUN NeuvedeNý                 3:44:12 1:35:39 3:43:49 197.-M18-39
 405. Mitz Peter 82                    SVK Posledny Mohykan          3:44:15 1:46:25 3:43:41 198.-M18-39
 406. Sekula Jakub 91                  SVK NeuvedeNý                 3:44:16 1:42:09 3:43:04 199.-M18-39
 407. Bartoš Peter 62                  SVK FRSR                      3:44:18 1:42:13 3:43:33  40.-M50-59
 408. Volek Ľudovít 51                 SVK BA Rača                   3:44:21 1:49:39 3:43:47   7.-M60-69
 409. Stecak Lukas 87                  SVK 0917885910                3:44:22 1:44:52 3:44:04 200.-M18-39
 410. Čerťaský Miloš 76                SVK NeuvedeNý                 3:44:24 1:53:53 3:43:06 163.-M40-49
 411. Sepeši Peter 83                  SVK Valaliky                  3:44:28 1:45:26 3:43:25 201.-M18-39
 412. Marhefka Martin 78               SVK NeuvedeNý                 3:44:29 1:45:58 3:44:28 164.-M40-49
 413. Štieber Jozef 84                 SVK NeuvedeNý                 3:44:30 1:43:46 3:44:09 202.-M18-39
 414. Michalec Branislav 84            SVK Maraton klub Rajec        3:44:41 1:51:55 3:43:48 203.-M18-39
 415. Miček Miroslav 74                SVK NeuvedeNý                 3:44:44 1:42:18 3:44:15 165.-M40-49
 416. Sedlák Roman 87                  SVK NeuvedeNý                 3:44:46 1:41:15 3:44:33 204.-M18-39
 417. Králik Radovan 76                SVK NeuvedeNý                 3:44:58 1:50:21 3:44:36 166.-M40-49
 418. Tomcik Laco 80                   SVK NeuvedeNý                 3:45:00 1:51:18 3:44:25 205.-M18-39
 419. Kurian Matus 81                  SVK LEAF Academy              3:45:04 1:45:24 3:44:11 206.-M18-39
 420. Oravec Viliam 69                 SVK Pomalé šípy               3:45:07 1:46:00 3:45:04 167.-M40-49
 421. Bednář Václav 81                 SVK NeuvedeNý                 3:45:07 1:45:03 3:43:59 207.-M18-39
 422. Kulík Elo 73                     SVK NeuvedeNý                 3:45:16 1:46:27 3:45:15 168.-M40-49
 423. Hnojčík Jaroslav 79              SVK Tvrdosin                  3:45:16 1:42:14 3:44:23 208.-M18-39
 424. Surovský Ján 83                  SVK Vila Sokolka              3:45:18 1:49:51 3:43:31 209.-M18-39
 425. Jedlovský Martin 80              SVK NeuvedeNý                 3:45:18 1:39:26 3:45:16 210.-M18-39
 426. Gončár Jiří 57                   CZE NeuvedeNý                 3:45:20 1:50:05 3:44:36   8.-M60-69
 427. Hubáček Martin 81                SVK AssisiVet                 3:45:20 1:45:34 3:44:46 211.-M18-39
 428. Ivan Ľuboš 89                    SVK BK Ružomberok Biely Potok 3:45:22 1:49:11 3:45:16 212.-M18-39
 429. Rybar Marian 71                  SVK BK Steel Košice           3:45:24 1:44:04 3:44:57 169.-M40-49
 430. Beliančín Peter 74               SVK NeuvedeNý                 3:45:28 1:44:23 3:44:17 170.-M40-49
 431. Zvolenský Peter 74               SVK NeuvedeNý                 3:45:31 1:46:35 3:44:54 171.-M40-49
 432. Dobias Ján 74                    SVK NeuvedeNý                 3:45:33 1:41:55 3:45:29 172.-M40-49
 433. Kapicak Tomas 87                 SVK NeuvedeNý                 3:45:38 1:51:04 3:45:23 213.-M18-39
 434. Hatiar Dominik 93                SVK Long Fields               3:45:40 1:50:00 3:42:55 214.-M18-39
 435. Mařan Lukáš 91                   CZE NeuvedeNý                 3:45:44 1:51:23 3:45:05 215.-M18-39
 436. Morava Ján 71                    SVK bez klubovej príslušnosti 3:45:45 1:41:41 3:45:44 173.-M40-49
 437. Kamencik Jozef 83                SVK AK BOJNICKY               3:45:48 1:43:51 3:45:22 216.-M18-39
 438. Mak Stanislav 69                 SVK Helpa                     3:45:50 1:44:47 3:45:15 174.-M40-49
 439. Drška Peter 80                   SVK NeuvedeNý                 3:45:59 1:48:15 3:45:33 217.-M18-39
 440. Kukľa Marek 73                   SVK MV SR - KR PZ Prešov      3:46:02 1:45:27 3:45:35 175.-M40-49
 441. Horváth Gyula 85                 HUN NeuvedeNý                 3:46:09 1:42:47 3:45:26 218.-M18-39
 442. Kundrat Marián 67                SVK Humenné                   3:46:11 1:45:27 3:45:46  41.-M50-59
 443. Vaľa Vladimir 70                 SVK MMK-Malá Lodina           3:46:19 1:44:48 3:45:08 176.-M40-49
 444. Jackulík František 78            SVK NeuvedeNý                 3:46:22 1:43:10 3:45:00 177.-M40-49
 445. Mišovic Michal 77                SVK MTEC Martin               3:46:25 1:45:19 3:45:38 178.-M40-49
 446. Horný Vlastimil 71               SVK BK Spišský Hrhov          3:46:27 2:00:23 3:45:47 179.-M40-49
 447. Šoltés Jozef 66                  SVK Rokycany                  3:46:28 1:50:12 3:46:27  42.-M50-59
 448. Belianský Anton 62               SVK AK Baník Prievidza        3:46:30 1:47:30 3:46:07  43.-M50-59
 449. Podstavek Miroslav 87            SVK Saleziáni don Bosca       3:46:34 1:34:44 3:46:19 219.-M18-39
 450. Smetana Miroslav 64              SVK FRSR                      3:46:38 1:40:58 3:46:35  44.-M50-59
 451. Strečanský Marcel 66             SVK Rača                      3:46:41 1:43:57 3:46:34  45.-M50-59
 452. Ďurkovič Peter 87                SVK Bela-Dulice_RUN           3:46:44 1:44:50 3:44:33 220.-M18-39
 453. Balint Michal 78                 SVK NeuvedeNý                 3:46:47 1:50:33 3:46:08 180.-M40-49
 454. Pitthard Leoš 68                 CZE Jiskra Rybiví             3:47:00 1:39:34 3:46:26  46.-M50-59
 455. Jankovič Peter 83                SVK cyklovylet.blogspot.com   3:47:01 1:36:44 3:46:41 221.-M18-39
 456. Spišák Tibor 74                  SVK NeuvedeNý                 3:47:11 1:48:29 3:46:48 181.-M40-49
 457. Prok Jakub 93                    SVK NeuvedeNý                 3:47:13 1:44:55 3:47:06 222.-M18-39
 458. Polák Peter 48                   SVK Belle Export Import Košic 3:47:14 1:52:16 3:47:10   1.-M70-79
 459. Železník Peter 58                SVK ŠK Oravaman               3:47:20 1:49:57 3:46:09   9.-M60-69
 460. Kožiak Martin 74                 SVK NeuvedeNý                 3:47:34 1:40:27 3:46:38 182.-M40-49
 461. Dindoffer Rrené 80               SVK NeuvedeNý                 3:47:42 1:49:40 3:46:28 223.-M18-39
 462. Mikloš Radoslav 83               SVK NeuvedeNý                 3:47:44 1:45:05 3:46:40 224.-M18-39
 463. Hanus Miroslav 74                SVK NeuvedeNý                 3:47:44 1:52:46 3:46:22 183.-M40-49
 464. Hromník Lukáš 94                 SVK NeuvedeNý                 3:47:52 1:57:43 3:46:28 225.-M18-39
 465. Polaček Imrich 65                SVK NeuvedeNý                 3:47:54 1:45:22 3:46:50  47.-M50-59
 466. Ščibran Miroslav 77              SVK ŠKP Čadca                 3:47:55 1:42:47 3:47:54 184.-M40-49
 467. Laskowski Radosław 74            POL KS PIDRINA GDYNIA         3:47:56 1:45:27 3:47:28 185.-M40-49
 468. Mitník Gabriel 79                SVK MBO Strážske              3:47:58 1:43:37 3:47:19 226.-M18-39
 469. Hraško Pavel 71                  SVK NeuvedeNý                 3:47:58 1:53:53 3:47:18 186.-M40-49
 470. Žiak Milan 71                    SVK NeuvedeNý                 3:48:00 1:54:11 3:46:37 187.-M40-49
 471. Mako Daniel 80                   SVK NeuvedeNý                 3:48:01 1:43:12 3:46:57 227.-M18-39
 472. Balaz Pavol 83                   SVK AT&T GNS Slovakia, s.r.o. 3:48:07 1:43:27 3:47:32 228.-M18-39
 473. Halmo Eduard 82                  SVK NeuvedeNý                 3:48:32 1:45:25 3:47:46 229.-M18-39
 474. Poliacik Michal 82               SVK Nova Dubnica              3:48:33 1:52:17 3:46:45 230.-M18-39
 475. Tanushevski Krste 87             MKD NeuvedeNý                 3:48:35 1:45:21 3:48:15 231.-M18-39
 476. Marcinčák Slavomír 75            SVK Košice                    3:48:46 1:45:26 3:47:37 188.-M40-49
 477. Štefanec Ivan 61                 SVK NeuvedeNý                 3:48:54 1:49:39 3:48:34  48.-M50-59
 478. Ferdinand Viktor 79              SVK Essity Running team       3:48:54 1:45:21 3:47:10 232.-M18-39
 479. Kónya Šimon 67                   SVK NeuvedeNý                 3:49:05 1:52:02 3:47:52  49.-M50-59
 480. Goliaš Dušan 74                  SVK Jaklovce                  3:49:12 1:49:51 3:48:38 189.-M40-49
 481. Pasternák Dávid 0                SVK Vyšná Sitnica             3:49:16 1:45:24 3:49:02 233.-M18-39
 482. Kmiť Štefan 77                   SVK Klub bežcov Stropkov      3:49:17 1:45:20 3:48:40 190.-M40-49
 483. Štubňa Miroslav 72               SVK VTJ VÚ 6335 Prešov        3:49:17 1:45:50 3:48:31 191.-M40-49
 484. Topoli Peter 87                  SVK Spišská Nová Ves          3:49:19 1:55:29 3:48:24 234.-M18-39
 485. Matiáš Andrej 83                 SVK marushka.sk               3:49:23 1:47:45 3:48:52 235.-M18-39
 486. Mirda Martin 71                  SVK O5 Furča                  3:49:25 1:55:23 3:48:56 192.-M40-49
 487. Šidlovský Ľubomír 76             SVK BK Stará Ľubovňa          3:49:32 1:43:35 3:48:57 193.-M40-49
 488. Pachota Štefan 76                SVK MBK Veľké Kapušany        3:49:42 1:51:44 3:49:35 194.-M40-49
 489. Pavlík Dušan 92                  SVK Prvý pivarián             3:49:47 1:45:06 3:49:09 236.-M18-39
 490. Polomský Peter 85                SVK NeuvedeNý                 3:49:55 1:46:52 3:48:45 237.-M18-39
 491. Jakubócy Igor 74                 SVK O2 Slovakia               3:50:00 1:47:57 3:48:45 195.-M40-49
 492. Hudák Jozef 56                   SVK SOPKA Seňa                3:50:06 1:50:31 3:49:06  10.-M60-69
 493. Oravec Dušan 71                  SVK BA-blesk                  3:50:08 1:53:54 3:49:29 196.-M40-49
 494. Mačák Daniel 75                  SVK NeuvedeNý                 3:50:11 1:50:25 3:48:52 197.-M40-49
 495. Balázs Róbert 71                 HUN NeuvedeNý                 3:50:14 1:48:02 3:46:42 198.-M40-49
 496. Rýdzi Peter 66                   SVK Levice                    3:50:14 1:50:45 3:49:50  50.-M50-59
 497. Hrabovský Anton 58               SVK Finančná správa SR        3:50:20 1:51:51 3:49:44  11.-M60-69
 498. Vandecauter Thim 78              BEL NeuvedeNý                 3:50:22 1:54:55 3:49:18 199.-M40-49
 499. Mirek Matúš 91                   SVK nábytok mirek             3:50:23 1:40:05 3:50:18 238.-M18-39
 500. Kušnír Martin 75                 SVK NeuvedeNý                 3:50:37 1:41:03 3:50:33 200.-M40-49
 501. Chebeň František 53              SVK NeuvedeNý                 3:50:41 1:54:23 3:50:04  12.-M60-69
 502. Lipták Lukáš 85                  SVK Technogym E.E.            3:50:44 1:50:43 3:50:20 239.-M18-39
 503. Želinský Viktor 83               SVK ProRun Moldava            3:50:44 1:53:50 3:49:56 240.-M18-39
 504. Šturdík Juraj 77                 SVK NeuvedeNý                 3:50:45 1:48:30 3:49:40 201.-M40-49
 505. Štolpa Vojtěch 80                CZE TJ Sokol Přemyslovice     3:50:48 1:55:35 3:49:36 241.-M18-39
 506. Medoň Ľuboš 79                   SVK Môj prvý maratón          3:50:51 1:45:23 3:50:01 242.-M18-39
 507. Skřeček Jiří 74                  CZE SK Přerov                 3:50:53 1:43:43 3:49:26 202.-M40-49
 508. Janotka Ľuboš 92                 SVK NeuvedeNý                 3:50:57 1:43:47 3:50:52 243.-M18-39
 509. Smolár Marek 82                  SVK Marathon BB Team          3:50:58 1:38:52 3:50:26 244.-M18-39
 510. Ištoňa Miroslav 62               SVK Humenné                   3:50:59 1:54:12 3:48:45  51.-M50-59
 511. Šofranko Peter 77                SVK NeuvedeNý                 3:51:04 1:54:48 3:49:57 203.-M40-49
 512. Prachar Marek 78                 SVK dunajska luzna            3:51:10 1:45:29 3:50:18 204.-M40-49
 513. Javorský Miloš 85                SVK Bežecký klub RTVS         3:51:14 2:00:34 3:50:03 245.-M18-39
 514. Andrejko Ondrej 91               SVK ProRun Moldava            3:51:19 1:46:36 3:50:34 246.-M18-39
 515. Hrnčír Ľuboš 73                  SVK BeKa Trnava               3:51:21 1:45:24 3:50:30 205.-M40-49
 516. Škorík Peter 82                  SVK HO Slavia                 3:51:28 1:53:25 3:50:14 247.-M18-39
 517. Líška Michal 90                  SVK NeuvedeNý                 3:51:29 1:54:56 3:50:46 248.-M18-39
 518. Svoreň Branislav 76              SVK NeuvedeNý                 3:51:31 1:54:43 3:49:09 206.-M40-49
 519. Radačovský Ondrej 91             SVK NeuvedeNý                 3:51:33 1:42:37 3:51:17 249.-M18-39
 520. Vajcík Pavol 81                  SVK NeuvedeNý                 3:51:40 1:42:29 3:51:13 250.-M18-39
 521. Sterba Jiri 92                   CZE NeuvedeNý                 3:51:42 1:43:19 3:51:12 251.-M18-39
 522. Schukkert Gabor 88               HUN NeuvedeNý                 3:51:43 1:53:47 3:50:19 252.-M18-39
 523. Imling Ján 54                    SVK BK Spartak Medzev         3:51:50 1:48:27 3:51:45  13.-M60-69
 524. Jaroš Tomáš 82                   SVK Café Racers               3:51:51 1:51:46 3:50:13 253.-M18-39
 525. Krigovský Karol 68               SVK ikaria.sk                 3:51:54 1:54:48 3:50:46  52.-M50-59
 526. Štica Marián 88                  SVK Schaeffler Skalica        3:51:56 1:46:01 3:51:11 254.-M18-39
 527. Klus Marek 76                    SVK NeuvedeNý                 3:51:58 1:49:19 3:51:16 207.-M40-49
 528. Hartshorne Barry 79              GBR NeuvedeNý                 3:52:08 1:45:57 3:52:06 255.-M18-39
 529. Fedor Jozef 72                   SVK Špania Dolina             3:52:10 1:58:40 3:51:36 208.-M40-49
 530. Kunčev Marian 73                 SVK NeuvedeNý                 3:52:13 1:41:57 3:51:53 209.-M40-49
 531. Kost Nicholas 69                 UKR UzRunClub                 3:52:13 1:45:21 3:52:12 210.-M40-49
 532. Polák Hubert 74                  SVK Štiavnička                3:52:15 1:53:04 3:52:10 211.-M40-49
 533. Pekár Martin 79                  SVK AK Baník Prievidza        3:52:16 1:37:31 3:51:44 256.-M18-39
 534. Kozak Juraj 83                   SVK NeuvedeNý                 3:52:21 1:51:57 3:51:01 257.-M18-39
 535. Daňko Jozef 79                   SVK AT&T GNS Slovakia, s.r.o. 3:52:23 1:45:55 3:51:45 258.-M18-39
 536. Figura Emil 82                   SVK NeuvedeNý                 3:52:25 1:49:00 3:51:28 259.-M18-39
 537. Kelemen Gabriel 89               SVK 73 G                      3:52:25 1:50:13 3:50:22 260.-M18-39
 538. Laurinec Peter 92                SVK NeuvedeNý                 3:52:27 1:47:46 3:52:19 261.-M18-39
 539. Zubrik Jan 72                    SVK NeuvedeNý                 3:52:30 1:55:27 3:49:33 212.-M40-49
 540. Košťálik Jaroslav 63             SVK NeuvedeNý                 3:52:30 1:55:28 3:51:45  53.-M50-59
 541. Žáček Róbert 83                  SVK RoFi1316                  3:52:33 1:44:50 3:51:21 262.-M18-39
 542. Fábry Pavol 64                   SVK NeuvedeNý                 3:52:40 1:53:54 3:51:42  54.-M50-59
 543. Kachman Jozef 85                 SVK NeuvedeNý                 3:52:48 1:50:38 3:52:40 263.-M18-39
 544. Horváth Viliam 61                SVK Bíňovce                   3:52:49 1:51:32 3:52:07  55.-M50-59
 545. Bucha Damian 85                  SVK VidimVsetko.sk            3:52:54 2:00:03 3:52:32 264.-M18-39
 546. Šustr Marek 89                   CZE Lízt, chlastat a běhat    3:52:58 1:55:22 3:52:13 265.-M18-39
 547. Galajda Dušan 78                 SVK NeuvedeNý                 3:52:59 1:46:49 3:50:34 213.-M40-49
 548. Novák Peter 81                   SVK Klub bežcov Stropkov      3:52:59 1:51:42 3:51:01 266.-M18-39
 549. Bartoš Jaroslav 90               SVK Finančná správa SR        3:53:02 1:52:49 3:51:07 267.-M18-39
 550. Švihorík Peter 76                SVK Me, myself & I            3:53:03 1:55:27 3:52:53 214.-M40-49
 551. Juhos Gábor 65                   HUN Budapest                  3:53:08 1:49:06 3:52:20  56.-M50-59
 552. Štofaňák Marek 86                SVK PREVYK                    3:53:13 1:43:11 3:52:47 268.-M18-39
 553. Olejár Miroslav 77               SVK NeuvedeNý                 3:53:22 1:44:43 3:52:22 215.-M40-49
 554. Macko Ondrej 94                  SVK Nectel running team       3:53:23 1:40:16 3:52:06 269.-M18-39
 555. Ágh Peter 78                     SVK NeuvedeNý                 3:53:27 1:56:31 3:50:51 216.-M40-49
 556. Csukás Ladislav 79               SVK SLOVNAFT                  3:53:28 1:49:53 3:52:28 270.-M18-39
 557. Sasinek Michal 80                SVK ESET                      3:53:28 1:45:26 3:52:37 271.-M18-39
 558. Gjorgjiev Boris 57               MKD Meridijan Atletik Eko     3:53:30 1:54:47 3:53:21  14.-M60-69
 559. Gechev Anastas 83                MKD NeuvedeNý                 3:53:30 1:54:47 3:53:21 272.-M18-39
 560. Filčák Matej 79                  SVK Humenné                   3:53:38 1:40:50 3:52:56 273.-M18-39
 561. Dikoš Martin 92                  SVK NeuvedeNý                 3:53:42 1:55:27 3:53:40 274.-M18-39
 562. Machata Béla 72                  HUN NeuvedeNý                 3:53:45 1:53:43 3:52:46 217.-M40-49
 563. Sennewald Kevin 92               USA NeuvedeNý                 3:53:46 1:53:17 3:53:31 275.-M18-39
 564. Farkaš Ladislav 84               SVK ESET                      3:53:50 1:57:42 3:52:53 276.-M18-39
 565. Požgay Martin 99                 SVK toRun Stará Turá          3:53:52 1:45:15 3:53:32 277.-M18-39
 566. Kapusta Richard 87               SVK NeuvedeNý                 3:53:52 1:51:28 3:52:06 278.-M18-39
 567. Kováč Karol 55                   SVK SLOVNAFT                  3:53:58 1:51:20 3:52:28  15.-M60-69
 568. Konecny Peter 81                 SVK NeuvedeNý                 3:54:03 1:55:10 3:53:09 279.-M18-39
 569. Barin Ivan 82                    SVK IBM                       3:54:05 1:45:31 3:52:59 280.-M18-39
 570. Divinec Michal 88                SVK NeuvedeNý                 3:54:08 1:55:29 3:52:23 281.-M18-39
 571. Svrček Martin 69                 SVK TriMaT Martin             3:54:17 1:44:43 3:54:03 218.-M40-49
 572. Gombita Peter 56                 SVK Oáza-nádej pre nový život 3:54:18 1:52:15 3:54:15  16.-M60-69
 573. Dostoł Dominik 81                POL KS M.E.T.A.               3:54:19 1:59:20 3:52:12 282.-M18-39
 574. Parizov Veljan 90                MKD NeuvedeNý                 3:54:19 1:44:30 3:54:12 283.-M18-39
 575. Cieślak Krzysztof 84             POL Cieślak Team :)           3:54:23 1:56:13 3:53:29 284.-M18-39
 576. Tatarko Tomáš 82                 SVK NeuvedeNý                 3:54:24 1:45:20 3:53:17 285.-M18-39
 577. Rapavy Richard 73                SVK NeuvedeNý                 3:54:25 1:42:35 3:53:49 219.-M40-49
 578. Bukovič Norbert 70               SVK NIKA WRC Rožňava          3:54:28 1:59:53 3:53:27 220.-M40-49
 579. Kucera Michal 79                 CZE Triatlon klub Nereus Žili 3:54:33 1:45:21 3:54:07 286.-M18-39
 580. Karecki Marcin 74                POL NeuvedeNý                 3:54:38 1:48:04 3:53:55 221.-M40-49
 581. Dzura Ján 88                     SVK Michalovce                3:54:38 1:49:41 3:53:53 287.-M18-39
 582. Dučai Marcel 88                  SVK NeuvedeNý                 3:54:40 1:51:36 3:54:12 288.-M18-39
 583. Novek Tomáš 82                   SVK FRSR!                     3:54:40 1:50:42 3:54:26 289.-M18-39
 584. Hricko Andrej 71                 SVK FRSR                      3:54:44 1:56:23 3:53:20 222.-M40-49
 585. Borbély István 79                HUN NeuvedeNý                 3:54:45 1:56:15 3:53:45 290.-M18-39
 586. Gernáth Ľubomír 72               SVK Nordic  Centrum Levoča    3:54:48 1:45:28 3:54:06 223.-M40-49
 587. Mokriš Ján 72                    SVK NeuvedeNý                 3:55:06 1:54:52 3:53:06 224.-M40-49
 588. Pavlík Peter 84                  SVK NeuvedeNý                 3:55:08 1:46:41 3:52:58 291.-M18-39
 589. Tóth Vojtech 78                  SVK SAAT SPORT                3:55:11 1:45:22 3:54:54 225.-M40-49
 590. Petráš Ľudovít 74                SVK TK Relax                  3:55:13 1:44:29 3:54:37 226.-M40-49
 591. Senderák Marcel 74               SVK Terňa                     3:55:16 1:44:53 3:54:41 227.-M40-49
 592. Palásthy Jozef 87                SVK NeuvedeNý                 3:55:18 1:55:01 3:47:17 292.-M18-39
 593. Holko Norbert 72                 SVK Marathon BB team          3:55:19 1:59:34 3:54:45 228.-M40-49
 594. Šalata Ján 62                    SVK NeuvedeNý                 3:55:20 1:53:50 3:54:34  57.-M50-59
 595. Suroviak Michal 65               SVK NeuvedeNý                 3:55:22 1:48:19 3:54:21  58.-M50-59
 596. Bezák Jozef 56                   SVK ELUN                      3:55:28 1:55:18 3:52:34  17.-M60-69
 597. Hromada Marek 76                 SVK NeuvedeNý                 3:55:31 1:53:34 3:55:06 229.-M40-49
 598. Kucherenko Andriy 76             UKR Kuzin Team                3:55:34 1:45:31 3:54:41 230.-M40-49
 599. Bačík Peter 53                   SVK 05 bežecký klub Košice Fu 3:55:35 1:51:25 3:55:31  18.-M60-69
 600. Čopjan Ľubomír 81                SVK IBM                       3:55:41 1:47:53 3:55:29 293.-M18-39
 601. Pakši Ondrej 86                  SVK Pressburg Hulvats         3:55:42 1:59:36 3:54:11 294.-M18-39
 602. Vojtek Pavel 85                  SVK NeuvedeNý                 3:55:42 1:59:36 3:54:12 295.-M18-39
 603. Kuchta Marek 82                  SVK Ditch the Fridge          3:55:46 1:43:45 3:52:08 296.-M18-39
 604. Zbojan Jakub 95                  SVK SRTG Košice               3:55:47 1:57:20 3:55:00 297.-M18-39
 605. Vojtek Vladimír 77               SVK NeuvedeNý                 3:55:52 1:45:07 3:53:39 231.-M40-49
 606. Horčik Martin 84                 SVK NeuvedeNý                 3:55:54 1:45:34 3:55:35 298.-M18-39
 607. Giertli Tomáš 67                 SVK AO Slávia STU Bratislava  3:55:55 1:34:21 3:55:50  59.-M50-59
 608. Mokrý Martin 73                  SVK Nedožery                  3:55:59 1:51:27 3:55:47 232.-M40-49
 609. Sedlák Jozef 66                  SVK revúca                    3:56:01 1:56:30 3:55:03  60.-M50-59
 610. Žiga Andrej 85                   SVK ŠPORTKLUB Dobrá Niva      3:56:04 1:49:30 3:54:43 299.-M18-39
 611. Pompura Ivan 64                  SVK Revúca                    3:56:07 1:56:31 3:55:09  61.-M50-59
 612. Vojakovič Marek 71               SVK NeuvedeNý                 3:56:16 1:52:42 3:54:33 233.-M40-49
 613. Benko Braňo 70                   SVK HK James Moldava nad Bodv 3:56:22 1:59:03 3:54:18 234.-M40-49
 614. Pudiš Štefan 66                  SVK OŠK Ludrová               3:56:27 1:55:33 3:55:14  62.-M50-59
 615. Vaško Peter 68                   SVK OU Brežany                3:56:27 1:53:38 3:55:51  63.-M50-59
 616. Skalsky Juraj 74                 SVK NeuvedeNý                 3:56:33 1:49:46 3:56:24 235.-M40-49
 617. Mišík Branislav 72               SVK TJ Tramin                 3:56:43 1:57:26 3:53:42 236.-M40-49
 618. Lietavec Miroslav 60             SVK KST Špačince              3:56:45 1:56:54 3:56:09  64.-M50-59
 619. Rulka Kamil 83                   POL NeuvedeNý                 3:56:57 1:55:46 3:53:24 300.-M18-39
 620. Hrivňak Vladimír 86              SVK Tik Slovakia              3:57:02 1:45:40 3:56:05 301.-M18-39
 621. Üveges Kristián 82               SVK MBK Velké Kapusany        3:57:04 1:57:45 3:56:11 302.-M18-39
 622. Tajblik Rastislav 78             SVK TJB                       3:57:13 1:45:03 3:54:51 237.-M40-49
 623. Kaintz Marek 69                  SVK ValSport                  3:57:20 1:59:10 3:55:34 238.-M40-49
 624. Murdzik Ján 66                   SVK KB Bukovce                3:57:22 1:39:45 3:57:14  65.-M50-59
 625. Hajdučík Slavomír 78             SVK AK Tlmače                 3:57:26 1:52:26 3:56:08 239.-M40-49
 626. Ostrihoň Jozef 76                SVK NeuvedeNý                 3:57:28 1:46:22 3:55:50 240.-M40-49
 627. Glesk Slavomír 74                SVK UC-SG                     3:57:31 1:51:52 3:56:24 241.-M40-49
 628. Rechtorík Peter 78               SVK Schaeffler Kysuce         3:57:31 1:58:43 3:56:46 242.-M40-49
 629. Piják Peter 85                   SVK Nesluša                   3:57:33 1:58:47 3:55:02 303.-M18-39
 630. Uhrin Ľuboš 90                   SVK Rimavské Janovce          3:57:34 1:48:26 3:56:12 304.-M18-39
 631. Němec Vladan 67                  CZE Bohuňovice                3:57:35 1:57:46 3:55:33  66.-M50-59
 632. Hantabál Tomáš 88                SVK Tough obstacle runners    3:57:35 1:51:07 3:54:08 305.-M18-39
 633. Belan Michal 91                  SVK 3NT Bratislava            3:57:38 1:54:07 3:56:30 306.-M18-39
 634. Krupka Juraj 77                  SVK NeuvedeNý                 3:57:39 1:58:42 3:56:54 243.-M40-49
 635. Žemba Maroš 86                   SVK Kulturistický oddiel VETE 3:57:40 1:59:51 3:56:22 307.-M18-39
 636. Čegiň Peter 81                   SVK NeuvedeNý                 3:57:44 1:58:46 3:57:28 308.-M18-39
 637. Sevce Peter 81                   SVK NeuvedeNý                 3:57:47 1:51:13 3:57:22 309.-M18-39
 638. Horák Lukáš 83                   SVK PMJ KE                    3:57:49 1:58:12 3:56:30 310.-M18-39
 639. Gatial Emil 78                   SVK NeuvedeNý                 3:57:49 1:47:51 3:57:04 244.-M40-49
 640. Kemka Jozef 61                   SVK ŠKP Čadca                 3:57:57 1:45:01 3:57:32  67.-M50-59
 641. Jevčák Martin 74                 SVK NeuvedeNý                 3:57:58 1:48:17 3:57:33 245.-M40-49
 642. Slatkovský Jozef 61              SVK Slovan Gelnica            3:57:58 2:00:03 3:56:31  68.-M50-59
 643. Lavrik Ľubomír 68                SVK Strážske                  3:57:59 1:52:51 3:56:35  69.-M50-59
 644. Hlaváč Michal 77                 SVK FRSR                      3:58:00 1:59:59 3:55:28 246.-M40-49
 645. Šály Radek 66                    SVK Šulywander                3:58:04 1:49:39 3:57:59  70.-M50-59
 646. Zsélyi Zoltán 65                 SVK MK Kolárovo - Gúta        3:58:13 1:56:31 3:55:39  71.-M50-59
 647. Líška Lukáš 85                   SVK NeuvedeNý                 3:58:20 1:59:13 3:56:31 311.-M18-39
 648. Hodossy Péter 78                 SVK Csallóközkürt             3:58:20 1:59:14 3:57:34 247.-M40-49
 649. Šuška Peter 65                   SVK Čadca                     3:58:21 1:51:08 3:58:10  72.-M50-59
 650. Oršula Anton 71                  SVK Carmeuse Slovakia         3:58:21 1:56:51 3:57:58 248.-M40-49
 651. Kopinský Ľudovít 64              SVK LKR Poprad                3:58:22 1:51:17 3:56:05  73.-M50-59
 652. Bálik Lukáš 81                   SVK Bratov Hnev               3:58:25 1:54:58 3:57:18 312.-M18-39
 653. Jančuška Martin 79               SVK ŠK Kriváň Liptovská Ondra 3:58:26 1:59:51 3:57:05 313.-M18-39
 654. Greguš Kamil 84                  SVK ŠKP Lučenec               3:58:29 1:52:32 3:55:47 314.-M18-39
 655. Mesíček Andrej 93                SVK BK Viktória Horné Orešany 3:58:30 1:40:41 3:58:19 315.-M18-39
 656. Mitaľ Miloš 76                   SVK HO Metropol Košice        3:58:30 2:00:29 3:57:09 249.-M40-49
 657. Šmarda Jiří 81                   CZE Eagles Brno               3:58:32 2:00:36 3:58:10 316.-M18-39
 658. Živna Jaromír 73                 SVK Lábski Draci              3:58:36 1:51:22 3:57:10 250.-M40-49
 659. Breznen Igor 75                  SVK BK Steel Košice           3:58:36 1:57:01 3:57:30 251.-M40-49
 660. Janžo Tomáš 76                   SVK McD Machers               3:58:39 1:47:55 3:58:20 252.-M40-49
 661. Lipták Miroslav 83               SVK AT&T GNS Slovakia, s.r.o. 3:58:40 2:00:29 3:57:06 317.-M18-39
 662. Ponechal Martin 63               SVK Kaufland, Trenčianska 400 3:58:44 1:52:03 3:57:17  74.-M50-59
 663. Mehes Michael 92                 SVK IBM                       3:58:44 1:59:29 3:56:51 318.-M18-39
 664. Hurai Richard 87                 SVK Together we can do it     3:58:45 1:49:42 3:58:35 319.-M18-39
 665. Perháč Štefan 89                 SVK NeuvedeNý                 3:58:46 2:00:33 3:56:41 320.-M18-39
 666. Bugar Michal 83                  SVK Stara Kremnicka           3:58:47 2:00:30 3:57:26 321.-M18-39
 667. Balaščák Pavol 64                SVK NeuvedeNý                 3:58:54 1:55:51 3:56:02  75.-M50-59
 668. Markoš Dominik 68                SVK NeuvedeNý                 3:58:54 1:50:42 3:58:33  76.-M50-59
 669. Kusiak Piotr 65                  POL Sprawni-Razem             3:58:58 1:53:52 3:58:01  77.-M50-59
 670. Lepouttre Koenraad 64            BEL NeuvedeNý                 3:59:02 1:58:32 3:57:44  78.-M50-59
 671. Gašparovič Ivan 74               SVK Ivanka pri Dunaji         3:59:03 1:53:02 3:58:52 253.-M40-49
 672. Kubirita Ján 70                  SVK LEMUR                     3:59:07 1:49:51 3:58:01 254.-M40-49
 673. Sarna Krzysztof 87               POL Mocni Pomocni             3:59:11 1:42:36 3:58:01 322.-M18-39
 674. Pająk Wojciech 87                POL MOCNI POMOCNI             3:59:11 1:54:33 3:58:40 323.-M18-39
 675. Dojčár Juraj 58                  SVK BS Tatran Turany          3:59:32 1:59:26 3:59:05  19.-M60-69
 676. Semanko František 57             SVK BK Steel Košice           3:59:32 2:00:28 3:58:13  20.-M60-69
 677. Bátovský Miroslav 70             SVK AK Tlmače                 3:59:32 2:00:28 3:58:13 255.-M40-49
 678. Mecele Jozef 61                  SVK Slovalco Žiar nad Hr.     3:59:33 2:00:28 3:58:13  79.-M50-59
 679. Hošala Michal 83                 SVK OZ Marathon BB            3:59:36 2:00:31 3:59:21 324.-M18-39
 680. Haulík Tomáš 87                  SVK NeuvedeNý                 3:59:41 1:49:58 3:57:29 325.-M18-39
 681. Mccrum Colin 67                  GBR Seapark AC                3:59:51 1:54:49 3:59:39  80.-M50-59
 682. Dubiel Marek 84                  SVK Atrium Architekti         4:00:03 1:48:29 3:58:54 326.-M18-39
 683. Baumgartner Eduard 57            SVK Radošovce                 4:00:14 2:00:21 3:59:33  21.-M60-69
 684. Toth Balazs 87                   HUN NeuvedeNý                 4:00:15 1:55:19 3:58:12 327.-M18-39
 685. Breznai Miroslav 71              SVK SOPKA Seňa                4:00:25 1:50:35 3:59:27 256.-M40-49
 686. Čižmár Marek 99                  SVK SRTG Košice               4:00:27 2:01:29 3:58:44 328.-M18-39
 687. Seman Ladislav 88                SVK MK ILLUMINATION PRODUCTIO 4:00:31 2:00:36 4:00:11 329.-M18-39
 688. Šeliga Jozef 72                  SVK AK Steeple Poprad         4:00:41 1:46:22 3:59:47 257.-M40-49
 689. Tisza Tibor 57                   SVK Belle Export-Import Košic 4:00:42 1:50:40 4:00:33  22.-M60-69
 690. Nevlaha Jozef 76                 SVK NeuvedeNý                 4:00:56 1:55:10 3:59:21 258.-M40-49
 691. Ornacki Łukasz 84                POL NeuvedeNý                 4:00:58 1:56:16 3:59:21 330.-M18-39
 692. Nagy Gabor 73                    HUN NeuvedeNý                 4:01:07 1:56:13 4:00:16 259.-M40-49
 693. Rencz Tomáš 78                   SVK NeuvedeNý                 4:01:09 2:02:31 3:57:48 260.-M40-49
 694. Butorac Dusan 78                 SVK MTC VYSNA SEBASTOVA       4:01:09 2:02:30 3:57:49 261.-M40-49
 695. Ďurica Ľubomír 65                SVK MKL Kremnica              4:01:11 1:47:05 4:00:57  81.-M50-59
 696. Benedek Dalibor 91               SVK NeuvedeNý                 4:01:20 1:44:02 4:00:20 331.-M18-39
 697. Boško Jozef 89                   SVK NeuvedeNý                 4:01:21 2:04:18 4:00:08 332.-M18-39
 698. Lipovský Ľubomír 66              SVK MBO Strážske              4:01:22 1:47:08 4:00:31  82.-M50-59
 699. Fecík Marek 92                   SVK Maratónsky klub Košice    4:01:25 1:46:07 4:00:34 333.-M18-39
 700. Fogas Lukas 87                   SVK 3NT Bratislava            4:01:33 1:46:32 3:58:43 334.-M18-39
 701. Holík Marek 79                   SVK TJ Mier Kamienka          4:01:37 1:53:20 4:01:08 335.-M18-39
 702. Krajči Miroslav 77               SVK ULTRAMOTIVATION           4:01:45 2:00:55 4:01:02 262.-M40-49
 703. Kotrády Daniel 87                SVK NeuvedeNý                 4:01:47 1:45:23 4:00:55 336.-M18-39
 704. Bolanovsky Jan 86                SVK IRON MANN                 4:01:52 1:44:08 4:01:51 337.-M18-39
 705. Dzurinda Mikulas 55              SVK AK Veteran                4:01:52 1:49:58 4:01:48  23.-M60-69
 706. Matusák Martin 73                SVK NeuvedeNý                 4:02:03 2:02:00 3:59:49 263.-M40-49
 707. Hlavňa Boris 57                  SVK BK Steel Košice           4:02:10 2:00:42 4:00:30  24.-M60-69
 708. Sokol Stanislav 83               SVK NeuvedeNý                 4:02:20 1:59:54 3:58:35 338.-M18-39
 709. Czibor Zsolt 84                  HUN NeuvedeNý                 4:02:20 2:04:22 4:00:04 339.-M18-39
 710. Rusyniak Martin 91               SVK NeuvedeNý                 4:02:35 1:54:12 4:00:26 340.-M18-39
 711. Štreicher Jozef 71               SVK NeuvedeNý                 4:02:38 1:59:33 4:02:09 264.-M40-49
 712. Neasham David 68                 GBR NeuvedeNý                 4:02:42 1:57:32 4:02:07  83.-M50-59
 713. Bauer Peter 76                   SVK NeuvedeNý                 4:02:44 2:02:17 3:59:23 265.-M40-49
 714. Sabol Ľubomír 78                 SVK NeuvedeNý                 4:02:45 1:59:34 4:01:48 266.-M40-49
 715. Papp Miloš 72                    SVK BK Duslo Šaľa             4:02:49 1:52:04 4:02:12 267.-M40-49
 716. Sulina Marek 84                  SVK NeuvedeNý                 4:02:51 1:55:24 4:02:10 341.-M18-39
 717. Illéš Martin 98                  SVK Spartan Patriot Team Slov 4:02:51 2:08:57 3:59:28 342.-M18-39
 718. Chovanculiak Marek 95            SVK NeuvedeNý                 4:03:04 2:00:18 4:02:31 343.-M18-39
 719. Medved Jozef 50                  SVK VANYS                     4:03:06 1:58:09 4:02:46  25.-M60-69
 720. Vaník Dušan 78                   SVK TeleDat                   4:03:06 2:00:02 4:02:32 268.-M40-49
 721. Dobiaš Jozef 94                  SVK NeuvedeNý                 4:03:11 1:48:26 4:02:39 344.-M18-39
 722. Potkan Peter 82                  SVK NeuvedeNý                 4:03:13 1:45:13 4:02:55 345.-M18-39
 723. Petráš Imrich 62                 SVK NeuvedeNý                 4:03:18 1:56:41 4:02:41  84.-M50-59
 724. Uvíra Radim 83                   CZE Policie ČR DI-Opava       4:03:34 1:55:55 4:00:14 346.-M18-39
 725. Sedláček Tomáš 86                SVK NeuvedeNý                 4:03:34 1:47:51 4:02:54 347.-M18-39
 726. Tulik Przemysław 67              POL NeuvedeNý                 4:03:36 1:59:14 4:01:51  85.-M50-59
 727. Gecik Karol 55                   SVK Novartis Slovakia         4:03:39 1:58:54 4:02:11  26.-M60-69
 728. Sokol Jaro 85                    SVK NeuvedeNý                 4:03:40 1:58:46 4:02:01 348.-M18-39
 729. Horváth Róbert 81                SVK NeuvedeNý                 4:03:44 2:03:12 4:01:18 349.-M18-39
 730. Knapík Michal 64                 SVK Levoča                    4:03:48 1:56:30 4:02:56  86.-M50-59
 731. Moravčík Róbert 68               SVK NeuvedeNý                 4:03:51 1:47:17 4:02:08  87.-M50-59
 732. Vörös Ádám 92                    SVK NeuvedeNý                 4:04:01 2:03:04 4:02:08 350.-M18-39
 733. Kalata Ján 48                    SVK Unikov Bardejov           4:04:01 2:00:39 4:03:04   2.-M70-79
 734. Demovič Ľuboš 90                 SVK GAMČA++                   4:04:06 1:58:55 4:01:00 351.-M18-39
 735. Jakubčík Stanislav 74            SVK neregistrovaný            4:04:16 1:50:49 4:02:49 269.-M40-49
 736. Blanár Štefan 72                 SVK 05 BK Furča Košice        4:04:22 1:55:23 4:03:52 270.-M40-49
 737. Krupinski Szymon 79              POL Whirlpool Running Team PL 4:04:29 1:54:33 4:01:56 352.-M18-39
 738. Jančura Matúš 86                 SVK Alkhiking                 4:04:34 1:53:36 4:03:14 353.-M18-39
 739. Hamada Marián 61                 SVK NeuvedeNý                 4:04:36 1:59:01 4:03:47  88.-M50-59
 740. Franko Róbert 77                 SVK Spojená škola Svidník     4:04:42 1:48:36 4:04:04 271.-M40-49
 741. Hrušovský Ivan 83                SVK Atte                      4:04:45 1:55:15 4:04:15 354.-M18-39
 742. Ihnát Igor 84                    SVK Copyvait                  4:04:47 2:00:33 4:03:04 355.-M18-39
 743. Méres Milan 62                   SVK Levice                    4:04:59 1:48:20 4:04:58  89.-M50-59
 744. Telepovský Miroslav 62           SVK eMTe Trebišov             4:05:02 1:50:48 4:04:19  90.-M50-59
 745. Bohuněk Zdeněk 60                SVK O5 BK Furča-Košice        4:05:07 2:00:35 4:04:42  91.-M50-59
 746. Šebek Dušan 72                   CZE SK Horymír Neumětely      4:05:14 1:47:43 4:04:56 272.-M40-49
 747. Schmidt Daniel 76                SVK NeuvedeNý                 4:05:25 2:10:15 4:01:52 273.-M40-49
 748. Kučera Štefan 86                 SVK NeuvedeNý                 4:05:36 1:49:12 4:05:13 356.-M18-39
 749. Grosfeld Karol 83                POL Whirlpool Radomsko Team   4:05:42 1:56:09 4:03:47 357.-M18-39
 750. Hoffmann Erik 80                 SVK Košice                    4:05:53 2:02:23 4:04:38 358.-M18-39
 751. Šimko Tomáš 80                   SVK NeuvedeNý                 4:06:01 1:53:03 4:05:50 359.-M18-39
 752. Bolf Michal 78                   SVK Run for Fun               4:06:01 1:48:27 4:05:18 274.-M40-49
 753. Medviď Rastislav 75              SVK AC Michalovce             4:06:01 1:53:04 4:05:14 275.-M40-49
 754. Hadvab Marcel 73                 SVK Guľaš klub Snina          4:06:06 1:56:28 4:03:46 276.-M40-49
 755. Moncoľ Marián 82                 SVK Znojne dupy               4:06:09 1:57:11 4:04:34 360.-M18-39
 756. Valentovič Tomáš 93              SVK OVB Valentovičovci        4:06:14 1:40:38 4:05:25 361.-M18-39
 757. Wojciechowski Krzysztof 74       POL Radlinioki w biegu        4:06:15 1:58:47 4:04:23 277.-M40-49
 758. Lukáč Karol 62                   SVK Maratónsky klub Košice    4:06:25 1:48:30 4:04:28  92.-M50-59
 759. Revák Gabriel 66                 SVK O5 BK Furča Košice        4:06:29 1:49:59 4:06:06  93.-M50-59
 760. Halada Peter 75                  SVK TJ Tramin                 4:06:33 2:04:40 4:03:31 278.-M40-49
 761. Wagner Miroslav 76               SVK NeuvedeNý                 4:06:34 1:50:53 4:05:43 279.-M40-49
 762. Remiš Peter 86                   SVK MO GOLD Dolná Mariková    4:06:35 1:55:34 4:05:23 362.-M18-39
 763. Juhász Gabriel 77                SVK Bežecký klub RTVS         4:06:41 2:01:59 4:06:37 280.-M40-49
 764. Horeličan Lukáš 80               SVK Turzovka                  4:06:43 1:49:40 4:05:38 363.-M18-39
 765. Burkert Marcel 68                SVK ZŠ Bratislava - Rusovce   4:06:45 2:00:29 4:04:50  94.-M50-59
 766. Sciranko Jozef 90                SVK all4Run Košice            4:06:45 2:03:22 4:05:21 364.-M18-39
 767. Luhový Marcel 71                 SVK Pečená krkovička NOsice   4:06:46 1:54:43 4:03:30 281.-M40-49
 768. Fazekas Martin 82                SVK Ľadoborci Vranov          4:06:55 1:49:01 4:06:43 365.-M18-39
 769. Cifra Branislav 77               SVK NeuvedeNý                 4:07:00 1:57:21 4:06:04 282.-M40-49
 770. Skalik Richard 67                SVK NeuvedeNý                 4:07:02 1:55:47 4:06:22  95.-M50-59
 771. Szkudlarek Michał 78             POL run-log.com               4:07:06 1:50:37 4:06:44 283.-M40-49
 772. Ignácz Rastislav 76              SVK O5 BK Furča               4:07:25 1:55:25 4:06:54 284.-M40-49
 773. Brandis Pavol 54                 SVK BK.STEEL Košice           4:07:45 1:59:32 4:05:54  27.-M60-69
 774. Diskanec Vlado 84                SVK Siemens                   4:07:51 2:00:24 4:06:00 366.-M18-39
 775. Biskup Daniel 91                 CZE NeuvedeNý                 4:07:57 2:00:29 4:04:11 367.-M18-39
 776. Boczek Rudolf 75                 SVK GEODETICCA Running Team   4:07:59 1:59:43 4:05:58 285.-M40-49
 777. Sandrik Igor 68                  SVK GŠ OS SR                  4:07:59 1:48:39 4:07:00  96.-M50-59
 778. Boržensky Jan 82                 CZE NeuvedeNý                 4:08:02 1:53:51 4:06:53 368.-M18-39
 779. Marek Václav 65                  CZE Sherpa                    4:08:06 1:46:40 4:07:30  97.-M50-59
 780. Džunda Peter 76                  SVK Klub Biatlonu Košice      4:08:12 1:45:31 4:07:57 286.-M40-49
 781. Lukáč Matej 87                   SVK Bardejov                  4:08:14 1:57:47 4:05:57 369.-M18-39
 782. Šimoník Milan 75                 SVK Lieskovec                 4:08:24 1:58:54 4:06:42 287.-M40-49
 783. Štecák Martin 78                 SVK NeuvedeNý                 4:08:26 1:51:01 4:06:51 288.-M40-49
 784. Morawski Mirosław 68             POL Biegiem Radom!            4:08:48 2:00:35 4:06:20  98.-M50-59
 785. Gyurcsán Gábor 81                HUN NeuvedeNý                 4:09:09 1:51:54 4:08:37 370.-M18-39
 786. Kozák Matúš 85                   SVK NESS KDC                  4:09:14 1:59:05 4:06:36 371.-M18-39
 787. Gyöngyössy Róbert 70             HUN NeuvedeNý                 4:09:24 1:56:37 4:07:42 289.-M40-49
 788. Vošček Martin 92                 SVK NeuvedeNý                 4:09:34 1:53:07 4:07:22 372.-M18-39
 789. Drahoš Jozef 77                  SVK NeuvedeNý                 4:09:36 1:59:57 4:09:06 290.-M40-49
 790. Baloga Štefan 72                 SVK Biatlon ŠK Prešov         4:09:44 2:08:58 4:06:21 291.-M40-49
 791. Szép Gábor 80                    HUN NeuvedeNý                 4:09:44 1:57:57 4:08:03 373.-M18-39
 792. Richter Tomáš 77                 SVK NeuvedeNý                 4:09:49 1:55:33 4:08:20 292.-M40-49
 793. Pelc Vít 67                      CZE OZZY Brno                 4:09:53 2:00:37 4:09:32  99.-M50-59
 794. Novák Ján 76                     SVK MTB Mlynky                4:09:56 2:00:29 4:09:24 293.-M40-49
 795. Kuriško Jozef 70                 SVK Sečovce                   4:10:03 2:02:30 4:08:15 294.-M40-49
 796. Čech Tomáš 86                    SVK neopúšťaj sa!             4:10:08 1:55:59 4:07:11 374.-M18-39
 797. Cole David 68                    GBR NeuvedeNý                 4:10:09 1:55:45 4:09:41 100.-M50-59
 798. Krsmanovic Ilija 87              SRB Rat Race, Belgrade        4:10:25 1:53:23 4:10:18 375.-M18-39
 799. Kimák Jozef 69                   SVK klub bežcov Stropkov      4:10:27 2:03:33 4:08:27 295.-M40-49
 800. Janiga Ondrej 81                 SVK Run or Die                4:10:28 2:03:12 4:08:31 376.-M18-39
 801. Fedorko Ľubomír 84               SVK NeuvedeNý                 4:10:30 1:50:00 4:10:20 377.-M18-39
 802. Hudačko Peter 87                 SVK NeuvedeNý                 4:10:38 1:54:29 4:10:11 378.-M18-39
 803. Stránský Radek 77                CZE Šneci v běhu              4:10:41 1:54:29 4:09:11 296.-M40-49
 804. Balaj Richard 81                 SVK NeuvedeNý                 4:10:42 2:00:02 4:10:26 379.-M18-39
 805. Schmidt Peter 76                 SVK NeuvedeNý                 4:10:50 2:00:29 4:09:22 297.-M40-49
 806. Schmiedl Peter 83                SVK NeuvedeNý                 4:10:53 1:49:36 4:09:51 380.-M18-39
 807. Kéthelyi Gergely 78              HUN NeuvedeNý                 4:10:56 1:51:19 4:10:47 298.-M40-49
 808. Matta Marcel 74                  SVK iBeh Prešov               4:10:57 1:52:39 4:09:58 299.-M40-49
 809. Kľučiar František 79             SVK AK Tlmače                 4:10:58 1:59:35 4:10:09 381.-M18-39
 810. Brašeň Ján 85                    SVK Športklub Dobrá Niva      4:11:03 1:54:31 4:09:17 382.-M18-39
 811. Palko Andrej 79                  SVK Dandy running team        4:11:05 2:06:27 4:07:37 383.-M18-39
 812. Seman Mikuláš 88                 SVK NeuvedeNý                 4:11:07 1:54:26 4:10:52 384.-M18-39
 813. Mihálka Roman 72                 SVK FRSR                      4:11:10 1:59:07 4:09:52 300.-M40-49
 814. Trocha Rastislav 71              SVK NeuvedeNý                 4:11:14 1:42:39 4:10:32 301.-M40-49
 815. Hotový Lukáš 85                  SVK IPA                       4:11:15 1:47:26 4:10:45 385.-M18-39
 816. Jaššo Jozef 74                   SVK BK Steel                  4:11:16 1:54:58 4:10:57 302.-M40-49
 817. Varga Martin 88                  SVK MARVA                     4:11:21 1:58:51 4:09:43 386.-M18-39
 818. Dubovanský Peter 62              SVK NeuvedeNý                 4:11:46 1:53:25 4:11:42 101.-M50-59
 819. Jakubička Andrej 70              SVK NeuvedeNý                 4:11:52 1:56:02 4:11:23 303.-M40-49
 820. Bogdány Ladislav 71              SVK NeuvedeNý                 4:11:54 1:55:34 4:09:09 304.-M40-49
 821. Polák Vladimír 58                SVK POLYSOFT Košice           4:11:56 2:03:10 4:10:20  28.-M60-69
 822. Copjan Jozef 85                  SVK IBM                       4:12:02 1:48:13 4:11:49 387.-M18-39
 823. Jakubec Roman 72                 SVK Orias Trnava              4:12:10 1:56:25 4:09:36 305.-M40-49
 824. Huťka Martin 74                  SVK TJ Strojárne Martin       4:12:11 1:52:38 4:11:59 306.-M40-49
 825. Soško Miroslav 65                SVK Klub bežcov a priateľov š 4:12:17 2:03:11 4:10:34 102.-M50-59
 826. Oborný Josef 49                  SVK Atletický klub Slávia UK, 4:12:21 2:07:17 4:10:00  29.-M60-69
 827. Csősz Viktor 78                  HUN NeuvedeNý                 4:12:22 2:03:09 4:10:29 307.-M40-49
 828. Cwiakala Wojciech 63             POL NeuvedeNý                 4:12:29 1:55:23 4:11:04 103.-M50-59
 829. Prokein Denis 85                 SVK Achilles Handlová         4:12:30 2:00:32 4:10:31 388.-M18-39
 830. Varga Pavol 75                   SVK NeuvedeNý                 4:12:31 1:59:14 4:09:47 308.-M40-49
 831. Bíró Marian 77                   SVK NeuvedeNý                 4:12:32 2:09:08 4:09:27 309.-M40-49
 832. Gažur Juraj 87                   SVK Aikido Považská Bystrica  4:12:45 1:55:34 4:11:31 389.-M18-39
 833. Friala Lubomir 83                SVK NeuvedeNý                 4:12:45 2:07:37 4:06:18 390.-M18-39
 834. Matej Ondrej 69                  SVK ŠK MBKS Triathlon         4:12:55 2:01:51 4:09:35 310.-M40-49
 835. Sýkora Daniel 71                 SVK MiniMon friendly team     4:12:56 1:59:05 4:11:00 311.-M40-49
 836. Ligocký Jozef 83                 SVK TBK TORA Topoľčany        4:13:01 1:58:10 4:12:45 391.-M18-39
 837. Jakubík Jozef 78                 SVK NeuvedeNý                 4:13:04 2:01:15 4:09:37 312.-M40-49
 838. Kopkáš Radoslav 72               SVK WANES Košice              4:13:04 2:00:37 4:11:28 313.-M40-49
 839. Hric Adam 93                     SVK TJ Slávia TUZVO           4:13:05 1:43:17 4:12:45 392.-M18-39
 840. Dobiaš Juraj 89                  SVK NeuvedeNý                 4:13:06 1:58:40 4:11:50 393.-M18-39
 841. Pracko Dušan 75                  SVK NeuvedeNý                 4:13:11 1:48:52 4:12:35 314.-M40-49
 842. Nagy Peter 83                    SVK NeuvedeNý                 4:13:35 2:02:21 4:11:47 394.-M18-39
 843. Kučera Ján 81                    SVK Hoopla                    4:13:37 2:02:20 4:11:48 395.-M18-39
 844. Ludvig Dalibor 79                SVK Rekordy pre deti          4:13:38 2:08:58 4:11:57 396.-M18-39
 845. Horváth Lajos 75                 HUN NeuvedeNý                 4:13:40 1:58:31 4:12:20 315.-M40-49
 846. Fazekas Ján 67                   SVK FR SR                     4:13:41 1:49:49 4:12:58 104.-M50-59
 847. Makarski Jarosław 70             POL KS Pidrina Gdynia         4:13:59 1:52:12 4:13:49 316.-M40-49
 848. Mitník Ján 83                    SVK MBO Strážske              4:13:59 1:54:51 4:12:49 397.-M18-39
 849. Jan Adamik 59                    POL NeuvedeNý                 4:14:00 1:55:14 4:13:36 105.-M50-59
 850. Karabaš Samuel 97                SVK NeuvedeNý                 4:14:06 2:05:21 4:10:36 398.-M18-39
 851. Halaj Martin 81                  SVK Pevná Vôľa                4:14:09 2:00:36 4:12:53 399.-M18-39
 852. Horvát Peter 69                  SVK AC Michalovce             4:14:09 2:05:42 4:11:37 317.-M40-49
 853. Wikarski Milan 0                 SVK NeuvedeNý                 4:14:10 2:00:33 4:13:54 400.-M18-39
 854. Renavent Franck 68               FRA NeuvedeNý                 4:14:12 1:54:25 4:14:11 106.-M50-59
 855. Wolaschka Peter 69               SVK Sturmvogel München 1952   4:14:14 1:55:53 4:13:41 318.-M40-49
 856. Frąk Mirosław 69                 POL NeuvedeNý                 4:14:27 2:09:42 4:11:45 319.-M40-49
 857. Łukasik Andrzej 65               POL NeuvedeNý                 4:14:53 1:59:21 4:14:01 107.-M50-59
 858. Bošák Branislav 80               SVK Together we can do it     4:15:01 1:55:31 4:14:52 401.-M18-39
 859. Seemann Slavomír 79              SVK NeuvedeNý                 4:15:04 1:56:11 4:13:40 402.-M18-39
 860. Medvec Juraj 77                  SVK NeuvedeNý                 4:15:11 2:02:40 4:12:12 320.-M40-49
 861. Vyšinský Michal 76               SVK 2muse, umprieskumu        4:15:16 1:47:42 4:13:38 321.-M40-49
 862. Hubcej Marek 86                  SVK NeuvedeNý                 4:15:20 2:07:24 4:11:40 403.-M18-39
 863. Kimák Peter 73                   SVK Klub bežcov Stropkov      4:15:26 1:55:39 4:13:38 322.-M40-49
 864. Priehoda Róbert 90               SVK GlobalLogic               4:15:29 2:04:15 4:12:21 404.-M18-39
 865. Lipták Jaromír 79                SVK NeuvedeNý                 4:15:34 1:54:23 4:15:11 405.-M18-39
 866. Gajda Peter 83                   SVK NeuvedeNý                 4:15:40 2:00:35 4:14:29 406.-M18-39
 867. Roman Martin 78                  SVK Tatra banka               4:15:53 2:00:40 4:14:08 323.-M40-49
 868. Tommervold Arne 64               NOR NeuvedeNý                 4:15:53 2:00:31 4:15:34 108.-M50-59
 869. Kotlár Jozef 58                  SVK Košice                    4:16:05 2:00:35 4:14:46  30.-M60-69
 870. Bodnár Boris 73                  SVK NeuvedeNý                 4:16:13 2:03:34 4:14:30 324.-M40-49
 871. Bodocky Michal 78                SVK PRB                       4:16:16 1:56:54 4:14:48 325.-M40-49
 872. Pavlik Peter 76                  SVK NeuvedeNý                 4:16:17 2:00:31 4:13:24 326.-M40-49
 873. Pitron Vojtech 78                SVK VTJ - VÚ6335 Prešov       4:16:18 1:54:18 4:15:33 327.-M40-49
 874. Bezek Anton 71                   SVK Zemplínska Široká         4:16:25 1:50:18 4:15:22 328.-M40-49
 875. Knoop Tobias 74                  GER NeuvedeNý                 4:16:26 1:51:49 4:16:22 329.-M40-49
 876. Teťák Andrej 93                  SVK CODE2B Košice             4:16:27 1:57:14 4:16:23 407.-M18-39
 877. Ševcech Jakub 90                 SVK NeuvedeNý                 4:16:33 1:48:45 4:16:19 408.-M18-39
 878. Ďurkovský Ivan 58                SVK TJ Obalservis Košice      4:16:34 2:01:26 4:16:28  31.-M60-69
 879. Abaffy Peter 75                  SVK PRO TREK                  4:16:37 1:52:31 4:16:16 330.-M40-49
 880. Doubrava Tomáš 80                SVK NeuvedeNý                 4:16:38 2:01:07 4:15:25 409.-M18-39
 881. Kovac Roman 90                   SVK NeuvedeNý                 4:16:42 1:54:09 4:15:35 410.-M18-39
 882. Mráz Daniel 76                   SVK 8 s.r.o.                  4:16:55 1:46:28 4:16:46 331.-M40-49
 883. Rusnak Ladislav 74               SVK Prievidza                 4:16:58 2:04:58 4:16:06 332.-M40-49
 884. Minčík Juraj 77                  SVK NeuvedeNý                 4:17:00 2:04:49 4:14:29 333.-M40-49
 885. Láznička Libor 73                SVK ŠK SFÉRA - ZDRAVÝ ŽIVOT   4:17:01 1:56:51 4:17:00 334.-M40-49
 886. Kamenár Kristian 72              SVK ŠK sféra - Zdravý život   4:17:02 1:57:24 4:15:16 335.-M40-49
 887. Patroch Pavel 71                 CZE SWEEP ULTYMATE GYM        4:17:03 1:49:53 4:16:49 336.-M40-49
 888. Bíro Róbert 64                   SVK toRun Stará Turá          4:17:08 1:55:51 4:15:36 109.-M50-59
 889. Vician Martin 80                 SVK ŠPORTKLUB Dobrá Niva      4:17:12 1:56:09 4:15:31 411.-M18-39
 890. Gič Martin 82                    SVK TJ SLaMG                  4:17:15 1:51:17 4:16:28 412.-M18-39
 891. Kapustik Juraj 73                SVK NeuvedeNý                 4:17:18 2:00:14 4:14:46 337.-M40-49
 892. Kopčík Ivan 88                   SVK FBC                       4:17:21 2:00:00 4:14:33 413.-M18-39
 893. Truban Michal 83                 SVK cesttres.sk               4:17:22 2:00:00 4:14:34 414.-M18-39
 894. Koroknai Zoltán 78               HUN NeuvedeNý                 4:17:39 2:01:57 4:16:52 338.-M40-49
 895. Pavlov Jaroslav 64               SVK AC Michalovce             4:17:48 2:00:10 4:17:30 110.-M50-59
 896. Bendula Štefan 59                SVK ASD Lungoiltevere Roma    4:18:06 2:02:39 4:17:42 111.-M50-59
 897. Oparty Tomas 81                  SVK NeuvedeNý                 4:18:14 2:05:01 4:16:39 415.-M18-39
 898. Raffay Ivan 66                   SVK wim hof                   4:18:22 2:04:55 4:17:51 112.-M50-59
 899. Kuca František 64                SVK NeuvedeNý                 4:18:25 1:54:12 4:16:11 113.-M50-59
 900. Petra Jozef 96                   SVK NeuvedeNý                 4:18:26 1:51:54 4:18:11 416.-M18-39
 901. Jendzelovsky Peter 77            SVK FREE RUNNERS/CAN PACK     4:18:35 2:03:50 4:16:27 339.-M40-49
 902. Horváth Peter 68                 SVK FREE RUNNERS              4:18:35 2:03:50 4:16:26 114.-M50-59
 903. Morochovič Marek 77              SVK Humenné                   4:18:51 1:54:49 4:17:37 340.-M40-49
 904. Sladký Martin 75                 SVK Ichthys                   4:19:01 2:00:33 4:18:49 341.-M40-49
 905. Rokytka Roman 78                 SVK NeuvedeNý                 4:19:09 2:00:38 4:17:02 342.-M40-49
 906. Petrikovič Milan 65              SVK Hrušovany                 4:19:24 1:54:51 4:18:48 115.-M50-59
 907. Vranko Róbert 76                 SVK NeuvedeNý                 4:19:30 2:02:30 4:16:08 343.-M40-49
 908. Chrenka Jozef 57                 SVK AŠK Grafobal Skalica      4:19:30 1:49:38 4:18:48  32.-M60-69
 909. Vandlik Robert 80                SVK U. S. Steel Košice        4:19:33 2:00:32 4:18:08 417.-M18-39
 910. Fülöpp Tomáš 71                  BEL Mormel                    4:19:43 2:00:29 4:17:53 344.-M40-49
 911. Kertesz Tibor 64                 HUN NeuvedeNý                 4:19:43 2:06:56 4:16:59 116.-M50-59
 912. Onduš Miroslav 82                SVK NeuvedeNý                 4:19:45 2:00:07 4:17:15 418.-M18-39
 913. Béreš Radoslav 65                SVK Trnava                    4:19:53 1:59:13 4:17:50 117.-M50-59
 914. Rybár Martin 74                  SVK dormakaba                 4:19:54 2:03:46 4:18:08 345.-M40-49
 915. Chládek Eduard 64                SVK Hugo team Socovce         4:20:02 2:08:43 4:17:01 118.-M50-59
 916. Kordík Michael 79                SVK NeuvedeNý                 4:20:04 2:15:22 4:16:36 419.-M18-39
 917. Grajcar Igor 63                  SVK NeuvedeNý                 4:20:04 2:13:16 4:17:05 119.-M50-59
 918. Heglas Ladislav 79               SVK Gamala                    4:20:07 1:58:17 4:18:43 420.-M18-39
 919. Benedik Štefan 60                SVK BK Spartak Medzev         4:20:08 1:56:26 4:19:49 120.-M50-59
 920. Matia Ivan 78                    SVK NeuvedeNý                 4:20:14 2:08:07 4:17:06 346.-M40-49
 921. Seman Radoslav 73                SVK Ikaria Prešov             4:20:14 2:00:38 4:18:59 347.-M40-49
 922. Kysel Štefan 85                  SVK JK-COMBI ŽIAR NAD HRONOM  4:20:29 1:49:52 4:18:44 421.-M18-39
 923. Pres David 76                    CZE Olšany                    4:20:36 1:59:23 4:17:59 348.-M40-49
 924. Palásthy Dezső 67                HUN Vaccsuszirunáj            4:20:48 2:08:27 4:19:51 121.-M50-59
 925. Beránek Josef 58                 CZE Maratón Klub Kladno       4:20:53 1:54:49 4:19:58  33.-M60-69
 926. Podolan Lukáš 81                 SVK Rebel klub Čachtice       4:20:53 2:00:35 4:20:24 422.-M18-39
 927. Dopieralski Tomasz 97            POL NeuvedeNý                 4:20:59 2:04:19 4:20:45 423.-M18-39
 928. Čurlej Jozef 51                  SVK BK O5 Furča Košice        4:21:02 2:04:30 4:20:28  34.-M60-69
 929. Duda Rastislav 84                SVK NeuvedeNý                 4:21:17 1:53:50 4:21:09 424.-M18-39
 930. Kowalski Marcin 64               POL NeuvedeNý                 4:21:21 1:58:46 4:20:07 122.-M50-59
 931. Lörinc Jozef 82                  SVK o5 BK Furča - Košice      4:21:25 1:57:45 4:20:08 425.-M18-39
 932. Greňa Tomáš 81                   SVK NeuvedeNý                 4:21:39 1:54:09 4:21:33 426.-M18-39
 933. Okkersen Henry 45                NED Veteranen Netherlands     4:21:43 2:04:45 4:19:34   3.-M70-79
 934. Večeřa Milan 65                  CZE NeuvedeNý                 4:21:44 1:58:07 4:19:01 123.-M50-59
 935. Ivan Pavol 71                    SVK NeuvedeNý                 4:21:44 2:01:15 4:20:32 349.-M40-49
 936. Paulus Ladislav 67               SVK SWEP repre                4:21:49 2:00:09 4:20:41 124.-M50-59
 937. Havlik András 88                 HUN NeuvedeNý                 4:21:50 2:17:13 4:21:21 427.-M18-39
 938. Marcin Radovan 72                SVK U. S. Steel Košice        4:21:55 1:52:29 4:21:45 350.-M40-49
 939. Strompl Jan 54                   SVK BK Spartak Medzev         4:22:00 2:00:31 4:20:44  35.-M60-69
 940. Blažo Vladislav 71               SVK BK Viktoria Horné Orešany 4:22:03 2:01:39 4:20:31 351.-M40-49
 941. Bača Jakub 94                    SVK NeuvedeNý                 4:22:06 2:02:11 4:21:29 428.-M18-39
 942. Sirota Martin 86                 SVK NeuvedeNý                 4:22:07 2:01:23 4:19:29 429.-M18-39
 943. Hill Robert 72                   SVK NeuvedeNý                 4:22:12 1:58:12 4:21:46 352.-M40-49
 944. Svoren Michal 81                 SVK Hasici RS                 4:22:13 2:07:02 4:20:22 430.-M18-39
 945. Signes Llinares Vicent 88        ESP Real de Gandia C.F.       4:22:17 2:03:14 4:19:07 431.-M18-39
 946. Škarba Štefan 66                 SVK Brasko                    4:22:34 2:04:58 4:21:12 125.-M50-59
 947. Rada Ľubomír 72                  SVK AQUAPRO KOŠICE            4:22:35 2:01:33 4:20:58 353.-M40-49
 948. Horváth Juraj 66                 SVK Košice                    4:22:36 2:04:42 4:20:52 126.-M50-59
 949. Kriško Miroslav 57               SVK 42195.sk                  4:22:40 2:06:36 4:22:39  36.-M60-69
 950. Kováč Peter 86                   SVK Klub orientačného behu AT 4:22:41 2:09:55 4:19:59 432.-M18-39
 951. Sobek František 81               SVK Košice                    4:22:53 1:54:09 4:22:43 433.-M18-39
 952. Mašín Petr 86                    CZE NeuvedeNý                 4:23:02 2:08:53 4:20:37 434.-M18-39
 953. Rigo David 83                    CZE MK Seitl Ostrava          4:23:05 2:02:55 4:19:56 435.-M18-39
 954. Jevremovic Veljko 84             SRB Rat Race Beograd          4:23:14 1:51:42 4:23:06 436.-M18-39
 955. Pecháč Róbert 68                 SVK Kamanová                  4:23:50 2:00:19 4:21:53 127.-M50-59
 956. Oksenhendler Eric 56             FRA NeuvedeNý                 4:24:05 2:03:47 4:23:44  37.-M60-69
 957. Lipovský Vratislav 65            SVK MBO Strážske              4:24:10 2:00:27 4:23:40 128.-M50-59
 958. Ungvári Jozef 69                 CZE loner wolf                4:24:18 1:47:49 4:23:56 354.-M40-49
 959. Pokrievka Miroslav 75            SVK Runningpro                4:24:29 1:54:11 4:23:09 355.-M40-49
 960. Fábry Peter 69                   CZE NeuvedeNý                 4:24:39 2:00:41 4:23:40 356.-M40-49
 961. Loggin Paddy 58                  GBR NeuvedeNý                 4:24:41 2:16:21 4:21:29  38.-M60-69
 962. Žilinčár Dávid 96                SVK OSSR                      4:24:48 1:56:34 4:24:23 437.-M18-39
 963. Murín Ján 88                     SVK SRTG Zvolen               4:24:49 1:58:07 4:24:28 438.-M18-39
 964. Tomasch Marek 89                 SVK Sloni Vloni               4:24:49 1:59:47 4:23:24 439.-M18-39
 965. Kaifer Tomáš 79                  SVK NeuvedeNý                 4:24:50 2:06:25 4:22:22 440.-M18-39
 966. Radní Radek Janů 73              CZE NeuvedeNý                 4:24:56 2:03:06 4:22:54 357.-M40-49
 967. Mikuš Peter 83                   SVK Gemerunners               4:24:59 2:03:17 4:23:28 441.-M18-39
 968. Dobiaš Luboš 70                  SVK Ocelarne Leoša Drmolu     4:25:00 1:58:40 4:23:42 358.-M40-49
 969. Kantorák Richard 74              SVK NeuvedeNý                 4:25:25 2:08:48 4:23:57 359.-M40-49
 970. Cúdor Tomáš 84                   SVK NeuvedeNý                 4:25:25 2:07:22 4:25:04 442.-M18-39
 971. Mozé Kristián 88                 SVK NeuvedeNý                 4:25:25 2:07:23 4:25:03 443.-M18-39
 972. Maceják Viktor 87                SVK NeuvedeNý                 4:25:28 1:45:24 4:24:55 444.-M18-39
 973. Welbes Jean-Marie 72             LUX ULT Heustadlwasser        4:25:44 1:59:46 4:24:43 360.-M40-49
 974. Kosiorowski Leszek 70            POL NeuvedeNý                 4:25:45 2:01:54 4:24:01 361.-M40-49
 975. Baňanka Jozef 71                 SVK NeuvedeNý                 4:25:46 1:57:39 4:25:02 362.-M40-49
 976. Divinec Peter 58                 SVK Minimon friendly team     4:25:53 2:05:51 4:23:55  39.-M60-69
 977. Kováč Štefan 66                  SVK NeuvedeNý                 4:25:55 2:02:22 4:24:27 129.-M50-59
 978. Wypych Tomasz 70                 POL Karkonosz running team    4:25:58 2:01:27 4:25:29 363.-M40-49
 979. Kiča Daniel 76                   SVK NeuvedeNý                 4:26:03 2:04:15 4:24:17 364.-M40-49
 980. Bodnár Ladislav 60               SVK Oáza-nádej pre nový život 4:26:07 2:02:54 4:23:59 130.-M50-59
 981. Gerényi Richard 67               SVK NeuvedeNý                 4:26:11 1:59:25 4:25:15 131.-M50-59
 982. Sekereš Jozef 56                 SVK Bežci Detva               4:26:13 2:03:20 4:24:19  40.-M60-69
 983. Csolto Tibor 86                  SVK AT&T GNS Slovakia, s.r.o. 4:26:21 2:00:24 4:23:45 445.-M18-39
 984. Vilim Michal 76                  SVK Telegrafia                4:26:26 1:56:33 4:25:29 365.-M40-49
 985. Kramarz Stanislaw 62             POL MOCNI POMOCNI             4:26:30 2:05:58 4:25:59 132.-M50-59
 986. Molcan Peter 78                  SVK NeuvedeNý                 4:26:32 2:00:16 4:24:51 366.-M40-49
 987. Mikula Ondrej 63                 SVK BK Hýľov                  4:26:37 1:56:35 4:26:01 133.-M50-59
 988. Jaroš Marcel 79                  SVK U.S.Steel Košice          4:26:41 1:46:47 4:26:20 446.-M18-39
 989. Švejkovský Jaroslav 61           SVK Revúca                    4:26:43 1:56:52 4:25:47 134.-M50-59
 990. Pulen Ladislav 72                SVK Essity Running team       4:26:45 2:00:39 4:25:07 367.-M40-49
 991. Novák Bohuš 88                   SVK AT&T GNS Slovakia, s.r.o. 4:26:47 2:09:21 4:23:03 447.-M18-39
 992. Vavrinčík Juraj 71               SVK NeuvedeNý                 4:26:48 1:53:26 4:25:01 368.-M40-49
 993. Petik Pavol 79                   SVK NeuvedeNý                 4:27:00 2:05:13 4:24:43 448.-M18-39
 994. Šrámek Pavel 66                  SVK NeuvedeNý                 4:27:09 1:56:35 4:26:50 135.-M50-59
 995. Drobny Jozef 89                  SVK Ravita TEAM               4:27:11 2:14:01 4:27:01 449.-M18-39
 996. Neštrák Bohumil 76               SVK NeuvedeNý                 4:27:17 1:56:51 4:27:02 369.-M40-49
 997. Pozsár Peter 75                  SVK Senec                     4:27:22 2:00:32 4:24:58 370.-M40-49
 998. Klementovič Juraj 77             SVK NeuvedeNý                 4:27:30 2:00:38 4:27:23 371.-M40-49
 999. Pázmány Tomáš 90                 SVK NeuvedeNý                 4:27:30 2:09:56 4:24:49 450.-M18-39
1000. Smolár Július 46                 SVK MK Tatran Sp.Nová Ves     4:27:36 2:09:24 4:26:30   4.-M70-79
1001. Lobík Filip 84                   SVK NeuvedeNý                 4:27:41 2:01:21 4:26:38 451.-M18-39
1002. Prokos Peter 69                  SVK NeuvedeNý                 4:27:44 2:01:43 4:27:25 372.-M40-49
1003. Račák Ľubomír 77                 SVK bežci Poltár              4:27:52 1:44:16 4:25:45 373.-M40-49
1004. Panák Marek 81                   SVK NeuvedeNý                 4:27:52 2:06:57 4:25:38 452.-M18-39
1005. Császar Ladislav 73              SVK COM-KLIMA TEAM            4:27:53 1:56:27 4:26:56 374.-M40-49
1006. Seitler Marian 77                SVK Minimon friendy team Pieš 4:28:01 1:59:42 4:25:31 375.-M40-49
1007. Čopan Jozef 79                   SVK DEKONTA                   4:28:03 2:01:43 4:26:00 453.-M18-39
1008. Irzyk Tomasz 69                  POL Lubelska Grupa Triathlonu 4:28:09 2:06:16 4:25:27 376.-M40-49
1009. Čalfa Miloš 63                   SVK Telegrafia                4:28:14 2:03:35 4:26:51 136.-M50-59
1010. Gašpar Erik 80                   SVK NeuvedeNý                 4:28:17 2:00:30 4:27:44 454.-M18-39
1011. Vostry Miroslav 77               CZE MK Kladno                 4:28:21 2:05:57 4:27:41 377.-M40-49
1012. Tomčík Pavol 84                  SVK RTVS                      4:28:24 2:05:59 4:26:36 455.-M18-39
1013. Skačan Igor 76                   SVK IRONMAN TEAM LEVICE       4:28:27 2:10:07 4:27:05 378.-M40-49
1014. Čurilla Ondrej 73                SVK NeuvedeNý                 4:28:28 2:06:07 4:26:43 379.-M40-49
1015. Olvaszto Daniel 90               HUN NeuvedeNý                 4:28:30 1:58:49 4:26:24 456.-M18-39
1016. Polák Milan 71                   SVK Priatelia behu ležérneho  4:28:36 2:06:08 4:28:07 380.-M40-49
1017. Kasanič František 76             SVK GARDEX s.r.o.             4:28:42 2:11:04 4:26:08 381.-M40-49
1018. Šott Juraj 91                    SVK NeuvedeNý                 4:28:46 1:58:41 4:28:14 457.-M18-39
1019. Hadač Peter 68                   SVK Carmeuse Slovakia         4:28:57 1:59:54 4:26:35 137.-M50-59
1020. Gróf Peter 79                    SVK Finančná správa SR        4:29:11 2:15:23 4:26:21 458.-M18-39
1021. Branc Miroslav 77                SVK Brncofit                  4:29:11 2:07:47 4:29:10 382.-M40-49
1022. Vago Milan 61                    SVK TBM Trnava                4:29:11 2:15:23 4:26:50 138.-M50-59
1023. Mihok Imrich 54                  SVK O5 BK Furča Košice        4:29:11 2:14:48 4:26:54  41.-M60-69
1024. Mandinec Pavol 83                SVK TJJ Zázrivá               4:29:23 2:10:31 4:26:25 459.-M18-39
1025. Čuma Vladimír 86                 SVK Kuko Running Club         4:29:26 2:00:21 4:27:25 460.-M18-39
1026. Halász Ladislav 88               SVK Getrag Magna              4:29:26 2:05:53 4:27:40 461.-M18-39
1027. Vasilík Kamil 86                 SVK Kuko Running Team         4:29:26 2:00:30 4:27:25 462.-M18-39
1028. Krúpa Jozef 62                   SVK Tj Zahorák                4:30:28 2:04:40 4:30:18 139.-M50-59
1029. Gabovic Ivan 60                  SVK IG running                4:30:28 2:04:41 4:30:18 140.-M50-59
1030. Masár Lukáš 82                   SVK NeuvedeNý                 4:30:51 1:45:44 4:29:56 463.-M18-39
1031. Guman Pavol 74                   SVK NeuvedeNý                 4:30:52 1:51:08 4:30:33 383.-M40-49
1032. Harčarik Radoslav 77             SVK NeuvedeNý                 4:31:13 2:04:59 4:29:09 384.-M40-49
1033. Kopček Mário 78                  SVK NeuvedeNý                 4:31:22 1:59:51 4:28:53 385.-M40-49
1034. Oravec Marián 81                 SVK NeuvedeNý                 4:31:27 1:59:31 4:27:41 464.-M18-39
1035. Dobšovič Juraj 88                SVK Watching.sk               4:31:43 2:01:41 4:30:36 465.-M18-39
1036. Demočko Tomáš 80                 SVK MARAS team                4:31:43 2:16:13 4:28:24 466.-M18-39
1037. Boron Ryszard 60                 POL NeuvedeNý                 4:31:43 2:08:06 4:28:32 141.-M50-59
1038. Plch Vladimír 78                 CZE NeuvedeNý                 4:32:04 2:18:18 4:28:51 386.-M40-49
1039. Lukáč Peter 64                   SVK Bardejov                  4:32:14 2:04:33 4:32:09 142.-M50-59
1040. Sreiner Peter 79                 SVK T-Systems Slovakia        4:32:16 2:02:19 4:29:58 467.-M18-39
1041. Šupina Jozef 82                  SVK NeuvedeNý                 4:32:18 1:48:19 4:31:02 468.-M18-39
1042. Misak Vojtech 78                 SVK NeuvedeNý                 4:32:20 2:12:21 4:31:55 387.-M40-49
1043. Dubovanský Martin 93             SVK NeuvedeNý                 4:32:22 1:54:07 4:31:34 469.-M18-39
1044. Völgyi Attila 76                 HUN Team Kalenji              4:32:24 2:04:50 4:29:53 388.-M40-49
1045. Tóth Attila 74                   HUN NeuvedeNý                 4:32:25 2:00:50 4:30:46 389.-M40-49
1046. Kerhat Roman 88                  SVK ToRun Stará Turá          4:32:26 1:58:04 4:32:17 470.-M18-39
1047. Kubíček Pierre 72                SVK NeuvedeNý                 4:32:56 1:50:56 4:31:32 390.-M40-49
1048. Zimovčák Stanislav 68            SVK NeuvedeNý                 4:32:59 1:59:49 4:30:53 143.-M50-59
1049. Hanusek Martin 69                CZE Sabris CZ                 4:33:11 2:16:12 4:31:03 391.-M40-49
1050. Runák Norbert 95                 SVK KODIAK                    4:33:18 2:07:03 4:30:17 471.-M18-39
1051. Kapłon Krzysztof 69              POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE         4:33:21 2:06:27 4:32:36 392.-M40-49
1052. Bytel Jaroslav 77                SVK Red Royal gym             4:33:29 2:13:17 4:30:59 393.-M40-49
1053. Ševčik Štefan 51                 SVK škp prievidza             4:33:34 2:00:40 4:31:54  42.-M60-69
1054. Javorka Peter 74                 SVK NeuvedeNý                 4:34:00 2:01:55 4:32:01 394.-M40-49
1055. Hurajt Marián 85                 SVK AMKE                      4:34:14 2:05:17 4:32:43 472.-M18-39
1056. Iždinský Ján 77                  SVK Ružiná                    4:34:23 1:57:14 4:33:16 395.-M40-49
1057. Olenič Richard 71                SVK CINELO                    4:34:28 2:12:31 4:33:12 396.-M40-49
1058. Piwowarczyk Andrzej 71           POL NeuvedeNý                 4:34:30 2:06:44 4:31:48 397.-M40-49
1059. Kraska Tadeusz 49                POL Biegiem Radom!            4:34:38 2:20:01 4:32:13  43.-M60-69
1060. Alid Filip 92                    UKR Running Package of Reform 4:34:47 1:56:47 4:34:33 473.-M18-39
1061. Ďurina Tibor 82                  SVK Minimon friendly team     4:34:54 1:56:36 4:33:25 474.-M18-39
1062. Bótai János 80                   HUN NeuvedeNý                 4:34:55 2:04:28 4:34:38 475.-M18-39
1063. Cinkanic Martin 88               SVK FIREMNÁ REKLAMA           4:34:57 1:56:21 4:34:27 476.-M18-39
1064. Stankoven Ľuboš 80               SVK BOLSIUS candles           4:35:01 1:57:23 4:34:17 477.-M18-39
1065. Ďurana Tomáš 90                  SVK NeuvedeNý                 4:35:15 1:57:28 4:33:11 478.-M18-39
1066. Sirkovsky Roman 76               SVK NeuvedeNý                 4:35:15 2:00:17 4:32:56 398.-M40-49
1067. Sabo Michal 86                   SVK NeuvedeNý                 4:35:16 2:02:59 4:33:56 479.-M18-39
1068. Čačo Tomáš 88                    SVK Záchranná služba Košice   4:35:22 2:12:48 4:35:09 480.-M18-39
1069. Kretovic Peter 78                SVK U-Shin Slovakia & Karate  4:35:33 2:00:11 4:33:59 399.-M40-49
1070. Nyeste Zoltán 77                 HUN ISSIMO S.C.               4:35:39 2:08:31 4:32:37 400.-M40-49
1071. Tomlein Matúš 91                 SVK NeuvedeNý                 4:36:00 2:09:20 4:35:04 481.-M18-39
1072. Trombik Emil 46                  CZE TJ TŽ Třinec              4:36:03 2:05:52 4:35:34   5.-M70-79
1073. Mocko Martin 80                  SVK ZSE Run                   4:36:09 2:09:27 4:34:23 482.-M18-39
1074. Pástor Juraj 82                  SVK SRTG Košice               4:36:13 2:09:02 4:35:43 483.-M18-39
1075. Kulik Michal 66                  SVK O5 Bežecký klub Furča     4:36:13 2:12:01 4:35:43 144.-M50-59
1076. Dulin Radovan 81                 SVK NeuvedeNý                 4:36:15 1:46:14 4:36:02 484.-M18-39
1077. Nowak Jacek 68                   POL Stowarzyszenie Przyjaciół 4:36:46 2:07:28 4:36:44 145.-M50-59
1078. Fotta Rastislav 64               SVK OBS Prešov                4:36:48 2:16:12 4:33:18 146.-M50-59
1079. Jenča Filip 91                   SVK NeuvedeNý                 4:36:49 2:07:42 4:33:48 485.-M18-39
1080. Sulicz Damian 89                 POL NeuvedeNý                 4:36:59 2:01:28 4:36:26 486.-M18-39
1081. Konarik Ondrej 82                SVK NeuvedeNý                 4:37:05 2:05:37 4:36:42 487.-M18-39
1082. Káčer Peter 68                   SVK Tatran Bobot              4:37:07 2:06:25 4:34:49 147.-M50-59
1083. Jarošík Jozef 70                 SVK EUROVIA - Kameňolomy      4:37:09 2:03:35 4:36:40 401.-M40-49
1084. Kukura Peter 71                  SVK NeuvedeNý                 4:37:47 2:02:19 4:37:09 402.-M40-49
1085. Kovaľ Ľudovít 61                 SVK NeuvedeNý                 4:37:58 2:05:52 4:34:56 148.-M50-59
1086. Stampfer Hartmann 60             ITA marathonglobetrotter      4:38:07 2:00:28 4:37:02 149.-M50-59
1087. Onet Dan Iustin 72               ROM Alergotura                4:38:18 2:12:40 4:35:55 403.-M40-49
1088. Gausvik Yngve 86                 NOR NeuvedeNý                 4:38:46 2:14:52 4:35:50 488.-M18-39
1089. Maslo Peter 78                   SVK NeuvedeNý                 4:39:17 1:45:33 4:39:16 404.-M40-49
1090. Svensson Peter 57                SWE IFK Skövde                4:39:20 2:05:02 4:36:49  44.-M60-69
1091. Sláva Juraj 82                   SVK SLOVNAFT                  4:39:20 2:08:13 4:38:20 489.-M18-39
1092. Genči Martin 88                  SVK AT&T GNS Slovakia, s.r.o. 4:39:24 2:09:47 4:37:15 490.-M18-39
1093. Šandera Martin 76                CZE BONBON                    4:39:24 2:00:25 4:37:10 405.-M40-49
1094. Stančák Marián 57                SVK BK Spartak Medzev         4:39:46 2:05:17 4:38:15  45.-M60-69
1095. Ďurček Peter 73                  SVK NeuvedeNý                 4:39:58 2:19:13 4:39:34 406.-M40-49
1096. Fjalestad Oystein 81             NOR NeuvedeNý                 4:40:00 2:07:48 4:37:04 491.-M18-39
1097. Petrov Marek 73                  SVK NeuvedeNý                 4:40:02 2:07:22 4:39:49 407.-M40-49
1098. Perottet Cedric 93               FRA NeuvedeNý                 4:40:06 2:00:15 4:38:24 492.-M18-39
1099. Dringuš Adrián 87                SVK NeuvedeNý                 4:40:07 2:05:37 4:37:29 493.-M18-39
1100. Pribičko Peter 47                SVK ŽSR Košice                4:40:09 1:54:44 4:39:51   6.-M70-79
1101. Kašper František 51              SVK NeuvedeNý                 4:40:12 2:07:01 4:38:07  46.-M60-69
1102. Grabarczyk Mateusz 85            POL Radlinioki w biegu        4:40:14 1:58:48 4:38:22 494.-M18-39
1103. Maďar Marek 75                   SVK Ľadové Medvede            4:40:18 2:02:48 4:39:10 408.-M40-49
1104. Figura Róbert 65                 SVK NeuvedeNý                 4:40:26 2:09:25 4:37:22 150.-M50-59
1105. Farkaš Jozef 82                  SVK NeuvedeNý                 4:40:29 2:03:04 4:40:08 495.-M18-39
1106. Bača Marián 69                   SVK Banami s r.o.             4:40:30 1:58:12 4:38:26 409.-M40-49
1107. Jamnický Gejza 64                SVK BK Spišská Teplica        4:40:36 2:04:54 4:39:43 151.-M50-59
1108. Kaštier Filip 88                 SVK NeuvedeNý                 4:40:56 2:06:55 4:39:02 496.-M18-39
1109. Reviľák Marcel 75                SVK NeuvedeNý                 4:41:20 2:04:36 4:39:28 410.-M40-49
1110. Trn Miroslav 79                  SVK Ľadoví bežci              4:41:25 2:14:48 4:39:13 497.-M18-39
1111. Brezovický Ľubomír 80            SVK NeuvedeNý                 4:41:35 2:13:41 4:41:08 498.-M18-39
1112. Senický Juraj 89                 SVK NeuvedeNý                 4:42:22 2:06:48 4:42:18 499.-M18-39
1113. Pleša Atila 75                   SVK NeuvedeNý                 4:42:22 2:00:32 4:39:52 411.-M40-49
1114. Siemiński Jerzy 59               POL ARCON                     4:42:39 2:07:12 4:42:21 152.-M50-59
1115. Samek Tomáš 66                   CZE NeuvedeNý                 4:42:53 2:15:45 4:39:54 153.-M50-59
1116. Stankovič Tomáš 85               SVK NeuvedeNý                 4:42:54 2:14:04 4:40:44 500.-M18-39
1117. Koniar Jozef 63                  SVK BK Steel Košice           4:43:00 2:51:11 4:39:45 154.-M50-59
1118. Tirpák Matúš 89                  SVK MBO Strážske              4:43:23 2:01:00 4:40:45 501.-M18-39
1119. Nedzbala Radoslav 76             SVK NeuvedeNý                 4:43:30 2:08:47 4:40:38 412.-M40-49
1120. Potocsnik Károly 80              HUN NeuvedeNý                 4:43:36 1:53:18 4:43:20 502.-M18-39
1121. Rys Oldřich 60                   CZE POHODA TEAM Kopřivnice    4:43:42 2:07:57 4:41:01 155.-M50-59
1122. Fábry Marek 71                   SVK ATOPS Development runnig  4:43:52 2:03:29 4:43:49 413.-M40-49
1123. Marko Tibor 71                   SVK Run4Fun                   4:43:59 2:00:34 4:42:02 414.-M40-49
1124. Votava Karel 65                  SVK Autoplyn Pezinok          4:44:08 2:10:29 4:41:39 156.-M50-59
1125. Tomas Jan 78                     SVK NeuvedeNý                 4:44:10 1:58:49 4:43:30 415.-M40-49
1126. Havrilla Richard 66              SVK NeuvedeNý                 4:44:24 2:06:53 4:43:00 157.-M50-59
1127. Chovanec Ján 52                  SVK Snina                     4:44:40 2:02:51 4:42:20  47.-M60-69
1128. Višňovský Ján 78                 SVK NeuvedeNý                 4:44:48 2:16:15 4:44:37 416.-M40-49
1129. Sirota Peter 69                  SVK liptov                    4:44:58 2:03:47 4:44:54 417.-M40-49
1130. Magath Tomas 76                  SVK NeuvedeNý                 4:45:11 2:09:35 4:44:40 418.-M40-49
1131. Fejes Gábor 67                   HUN NeuvedeNý                 4:45:13 2:15:16 4:42:19 158.-M50-59
1132. Beňo Maroš 74                    SVK Jedľové Kostoľany         4:45:50 1:48:26 4:45:17 419.-M40-49
1133. Petro Vlastimil 86               SVK NeuvedeNý                 4:45:54 2:11:35 4:43:11 503.-M18-39
1134. Kender Miroslav 80               SVK NeuvedeNý                 4:45:58 2:06:13 4:43:02 504.-M18-39
1135. Jalakša Július 69                SVK Swim club Považská Bystri 4:46:11 2:08:43 4:44:58 420.-M40-49
1136. Klačanský Miroslav 85            SVK XRunners Solčany          4:46:26 2:08:53 4:46:13 505.-M18-39
1137. Tkáč Marián 59                   SVK NeuvedeNý                 4:46:26 2:16:57 4:44:09 159.-M50-59
1138. Števaňák Roman 97                SVK NeuvedeNý                 4:46:27 2:15:18 4:44:08 506.-M18-39
1139. Dobránsky Vladimír 85            SVK NeuvedeNý                 4:46:29 2:06:26 4:46:04 507.-M18-39
1140. Húska Michal 80                  SVK ŠK Kriváň Liptovská Ondra 4:46:45 1:59:51 4:45:23 508.-M18-39
1141. Brejcha Martin 85                SVK Devinská Nová Ves         4:46:59 2:02:41 4:46:20 509.-M18-39
1142. Rosival Martin 88                SVK NeuvedeNý                 4:47:01 1:59:44 4:46:46 510.-M18-39
1143. Krak Marek 92                    SVK Team Herbalife            4:47:03 2:15:19 4:44:01 511.-M18-39
1144. Podráský Karel 77                CZE Malý Berlín               4:47:27 2:04:49 4:46:04 421.-M40-49
1145. Schwarz Rišo 79                  SVK FRSR                      4:47:28 2:11:23 4:44:38 512.-M18-39
1146. Fabrici Václav 87                SVK NeuvedeNý                 4:47:29 2:07:00 4:43:54 513.-M18-39
1147. Osladil Miroslav 52              CZE AK Olomouc                4:47:43 2:22:44 4:44:35  48.-M60-69
1148. Glončák Roman 69                 SVK NeuvedeNý                 4:47:55 2:05:21 4:45:56 422.-M40-49
1149. Svaton Frantisek 75              SVK O5 BK Furca               4:48:07 2:07:50 4:45:43 423.-M40-49
1150. Siekel Adam 90                   SVK NeuvedeNý                 4:48:17 2:12:20 4:47:43 514.-M18-39
1151. Timko Miki 79                    SVK NeuvedeNý                 4:48:44 2:20:24 4:46:03 515.-M18-39
1152. Majkrzak Mariusz 76              POL MOCNI POMOCNI             4:48:47 2:06:35 4:48:17 424.-M40-49
1153. Mališ Adrian 83                  SVK šk Jastrabá               4:49:06 2:01:03 4:47:14 516.-M18-39
1154. Macmillen Andrew 64              GBR NeuvedeNý                 4:49:12 1:58:07 4:47:15 160.-M50-59
1155. Lacika Rastislav 75              SVK ADRA                      4:49:16 2:01:39 4:46:42 425.-M40-49
1156. Oravec Peter 52                  SVK RENAUDIT                  4:49:18 2:14:26 4:46:15  49.-M60-69
1157. Jackovič Matúš 88                SVK NeuvedeNý                 4:49:24 2:10:04 4:49:01 517.-M18-39
1158. Zvac Miroslav 88                 SVK NeuvedeNý                 4:49:29 2:00:34 4:48:39 518.-M18-39
1159. Kulkovský Peter 90               SVK Tvrdošín                  4:49:30 2:24:14 4:47:11 519.-M18-39
1160. Cervenak Andrej 86               SVK NeuvedeNý                 4:49:31 2:16:19 4:47:36 520.-M18-39
1161. Svec Michal 84                   SVK NeuvedeNý                 4:49:31 2:11:34 4:48:02 521.-M18-39
1162. Macko Milan 84                   SVK Penzión Mária             4:49:42 2:02:03 4:49:22 522.-M18-39
1163. Fumač Milan 63                   SVK Bratislava                4:49:59 2:17:34 4:48:51 161.-M50-59
1164. Eštok Dušan 78                   SVK NeuvedeNý                 4:50:00 2:14:26 4:49:45 426.-M40-49
1165. Figura Richard 90                SVK KODIAK                    4:50:16 2:05:18 4:47:14 523.-M18-39
1166. Tkáč Julián 71                   SVK NeuvedeNý                 4:50:21 2:15:07 4:46:53 427.-M40-49
1167. Tóth Ivan 61                     SVK PROefekt                  4:50:21 2:09:40 4:50:00 162.-M50-59
1168. Cirner Robert 74                 SVK na pamiatku otca          4:50:22 2:13:14 4:50:10 428.-M40-49
1169. Herega Jozef 88                  SVK NeuvedeNý                 4:50:23 2:10:13 4:50:17 524.-M18-39
1170. Krause Dariusz 73                POL Radlinioki w biegu        4:50:26 2:10:56 4:48:34 429.-M40-49
1171. Puškáš Peter 78                  SVK NeuvedeNý                 4:50:44 2:06:29 4:48:16 430.-M40-49
1172. Nosek Michal 79                  CZE SK Oceláci Ostrava        4:51:06 2:12:11 4:47:58 525.-M18-39
1173. Chudý Martin 80                  SVK Trenčín                   4:51:26 1:53:43 4:50:52 526.-M18-39
1174. Krejzar Pavel 71                 CZE Két agárok                4:51:45 2:00:00 4:51:20 431.-M40-49
1175. Londoňo Castulo Ramirez 78       COL NeuvedeNý                 4:51:55 2:10:53 4:48:43 432.-M40-49
1176. Miga Martin 80                   SVK Kaufland Slovensko        4:52:27 2:19:33 4:50:27 527.-M18-39
1177. Píchal Jan 65                    SVK LIPTOV                    4:52:38 2:17:27 4:52:33 163.-M50-59
1178. Faško Martin 77                  SVK Do potoka BUM             4:52:51 2:21:28 4:52:20 433.-M40-49
1179. Šusták Michal 53                 SVK NeuvedeNý                 4:53:12 2:04:07 4:53:04  50.-M60-69
1180. Kunc Petr 82                     SVK NeuvedeNý                 4:53:22 2:15:48 4:52:50 528.-M18-39
1181. Rapko Tomáš 83                   SVK NeuvedeNý                 4:53:24 2:08:42 4:51:31 529.-M18-39
1182. Jurdak Peter 63                  SVK AC Michalovce             4:53:32 1:55:43 4:52:21 164.-M50-59
1183. Hrabovský Michal 61              SVK Koškovce                  4:53:38 2:14:30 4:50:20 165.-M50-59
1184. Rada Ladislav 53                 SVK MBO Strážske              4:53:59 2:00:25 4:53:20  51.-M60-69
1185. Vaško Martin 83                  SVK NeuvedeNý                 4:54:03 2:06:22 4:52:04 530.-M18-39
1186. Klimza Milan 90                  SVK NeuvedeNý                 4:54:04 2:17:37 4:53:28 531.-M18-39
1187. Šmiga Ján 85                     SVK SRTG Michalovce           4:54:12 2:09:13 4:53:46 532.-M18-39
1188. Guiraud Cyril 86                 FRA NeuvedeNý                 4:54:23 2:24:50 4:51:39 533.-M18-39
1189. Čepko Juraj 77                   SVK NeuvedeNý                 4:55:02 2:05:34 4:54:53 434.-M40-49
1190. Garanič Ján 90                   SVK NeuvedeNý                 4:55:13 2:08:20 4:52:26 534.-M18-39
1191. Kohút Peter 77                   SVK AQUA PRO EUROPE           4:55:15 1:56:10 4:52:34 435.-M40-49
1192. Pospíšil Otmar 74                CZE Šneci v běhu              4:55:19 2:03:45 4:52:11 436.-M40-49
1193. Urban Marek 86                   SVK NeuvedeNý                 4:55:29 2:26:35 4:52:45 535.-M18-39
1194. Kuzevič Ivan 78                  SVK KOB ATU Košice            4:56:31 1:57:37 4:55:11 437.-M40-49
1195. Šarocký Viliam 44                SVK NeuvedeNý                 4:56:34 2:12:06 4:55:51   7.-M70-79
1196. Wojtuniak Jarosław 75            POL Biegiem Radom!            4:56:46 2:20:02 4:54:20 438.-M40-49
1197. Gołabek Piotr 92                 POL Biegiem Radom!            4:56:47 2:20:02 4:54:22 536.-M18-39
1198. Hertl Milan 74                   SVK NeuvedeNý                 4:56:56 2:00:36 4:56:10 439.-M40-49
1199. Murison Malek 91                 GBR NeuvedeNý                 4:57:21 2:12:38 4:56:58 537.-M18-39
1200. Grybel Stanisław 68              POL NeuvedeNý                 4:57:31 1:56:56 4:55:34 166.-M50-59
1201. Szakács Marek 74                 SVK Active Life Košice        4:57:36 2:13:41 4:53:59 440.-M40-49
1202. Murison Andrew 65                GBR NeuvedeNý                 4:57:40 2:20:49 4:57:15 167.-M50-59
1203. Suroviak Richard 88              SVK NeuvedeNý                 4:57:55 2:12:02 4:55:22 538.-M18-39
1204. Kováč Branislav 84               SVK NeuvedeNý                 4:57:59 1:59:38 4:57:50 539.-M18-39
1205. Semekhin Yevhen 86               UKR Peace DA team             4:58:05 2:05:00 4:57:51 540.-M18-39
1206. Horvát Marián 74                 SVK MVSR                      4:58:21 2:05:19 4:57:48 441.-M40-49
1207. Nesterenko Oleksandr 79          UKR ZernoVita                 4:58:23 2:13:33 4:55:46 541.-M18-39
1208. Hodul Slavomír 71                SVK Liga Lanovka              4:58:26 2:26:02 4:55:44 442.-M40-49
1209. Huszar Robert 66                 SVK NeuvedeNý                 4:58:45 2:22:52 4:55:57 168.-M50-59
1210. Lelek Miroslav 76                SVK TJ Poľana Hubová          4:58:57 2:25:34 4:55:49 443.-M40-49
1211. Horváth Peter 68                 SVK NeuvedeNý                 4:59:09 1:57:18 4:58:12 169.-M50-59
1212. Závodský Erik 0                  SVK NeuvedeNý                 4:59:16 2:05:24 4:58:43 542.-M18-39
1213. Pavlík Ján 58                    SVK ATLETIKA ŠK Skalica       4:59:22 2:07:22 4:58:23  52.-M60-69
1214. Jagelka Jozef 67                 SVK MK Tvrdošin               4:59:31 2:10:03 4:56:45 170.-M50-59
1215. Hrušovský Blažej 67              SVK NeuvedeNý                 4:59:33 2:23:24 4:57:07 171.-M50-59
1216. Klimek Ján 44                    SVK Sokol Čachtice            4:59:56 2:13:54 4:58:35   8.-M70-79
1217. Zvodár Tomáš 81                  SVK Leónidas´s sons Michalovc 5:00:12 1:50:42 4:59:51 543.-M18-39
1218. Kiss Martin 89                   SVK NeuvedeNý                 5:00:20 2:24:04 4:58:02 544.-M18-39
1219. Krokovic Michal 88               SVK NeuvedeNý                 5:00:34 2:29:04 4:58:15 545.-M18-39
1220. Ferencik Milos 75                SVK Run For Fun               5:00:39 2:13:47 4:58:49 444.-M40-49
1221. Cziria Erik 90                   SVK Ento Team                 5:01:09 2:13:56 4:57:43 546.-M18-39
1222. Kacur Martin 78                  SVK NeuvedeNý                 5:01:36 2:12:41 5:01:01 445.-M40-49
1223. Hollý Miro 76                    SVK NeuvedeNý                 5:01:36 2:06:59 5:00:06 446.-M40-49
1224. Dlugosz Jacek 63                 POL NeuvedeNý                 5:02:33 2:15:52 5:02:08 172.-M50-59
1225. Srholec Miroslav 89              SVK NeuvedeNý                 5:02:38 2:27:24 4:59:13 547.-M18-39
1226. Mičo Tomáš 81                    SVK ESET                      5:03:46 2:25:08 5:02:05 548.-M18-39
1227. Mačej Michal 97                  SVK ESET                      5:03:46 2:25:08 5:02:05 549.-M18-39
1228. Adamec Peter 63                  SVK TTDK                      5:04:39 2:16:22 5:01:18 173.-M50-59
1229. Staffen Pavol 66                 SVK MO GOLD TURIE             5:04:39 2:21:11 5:02:10 174.-M50-59
1230. Hyža Ivan 85                     SVK Outdoor Skalica           5:04:53 2:16:17 5:01:15 550.-M18-39
1231. Krupa Michal 93                  SVK NeuvedeNý                 5:05:09 2:08:45 5:03:22 551.-M18-39
1232. Boda Milan 80                    SVK NeuvedeNý                 5:05:12 2:34:16 5:04:41 552.-M18-39
1233. Gazda Lukáš 85                   SVK NeuvedeNý                 5:05:14 2:23:15 5:01:54 553.-M18-39
1234. Lakomý Miroslav 69               SVK BMSC                      5:05:32 2:10:09 5:04:36 447.-M40-49
1235. Kýška Janík 83                   SVK toRun Stará Turá          5:05:32 1:59:02 5:04:00 554.-M18-39
1236. Radomský Slavomír 71             SVK Reštaurácia RUBÍN Košice  5:06:02 2:19:48 5:03:46 448.-M40-49
1237. Kučka Tomáš 90                   SVK NeuvedeNý                 5:06:30 2:00:25 5:05:32 555.-M18-39
1238. Birk Greg 55                     USA NeuvedeNý                 5:06:39 2:18:04 5:04:10  53.-M60-69
1239. Kuzmiak Marian 64                SVK NESS KDC                  5:06:47 2:14:49 5:04:30 175.-M50-59
1240. Mikulski Paweł 91                POL NeuvedeNý                 5:07:29 2:22:32 5:04:19 556.-M18-39
1241. Csanad Janosi 87                 HUN NeuvedeNý                 5:07:44 2:31:06 5:05:31 557.-M18-39
1242. Marek Pavel 60                   CZE NeuvedeNý                 5:07:50 2:05:28 5:06:34 176.-M50-59
1243. Solin Slavomír 72                SVK NeuvedeNý                 5:07:54 2:27:02 5:04:53 449.-M40-49
1244. Hutňan Maroš 79                  SVK NeuvedeNý                 5:08:31 2:16:25 5:08:14 558.-M18-39
1245. Hýrošš Pavel 52                  SVK NeuvedeNý                 5:09:59 2:09:36 5:09:52  54.-M60-69
1246. Šamu Jozef 86                    SVK NeuvedeNý                 5:10:13 2:17:58 5:07:09 559.-M18-39
1247. Pilník Róbert 83                 SVK ZALUŽICE                  5:11:17 2:06:07 5:10:29 560.-M18-39
1248. Gurka Jakub 89                   SVK NeuvedeNý                 5:11:19 2:16:28 5:09:28 561.-M18-39
1249. Rydarowicz Robert Stanislaw 69   POL NeuvedeNý                 5:11:32 2:27:15 5:08:29 450.-M40-49
1250. Kabrhel Patrik 76                CZE NeuvedeNý                 5:11:51 2:18:25 5:08:15 451.-M40-49
1251. Czerwinski Radoslav 66           SVK NeuvedeNý                 5:12:14 2:12:17 5:09:30 177.-M50-59
1252. Kubik Stanislav 74               SVK Active Life               5:12:22 2:15:16 5:09:12 452.-M40-49
1253. Ridzoň Jozef 81                  SVK NeuvedeNý                 5:12:50 2:35:20 5:09:25 562.-M18-39
1254. Simon Alexander 47               SVK DS Žilina                 5:13:18 2:19:01 5:11:20   9.-M70-79
1255. Švenk Juraj 72                   SVK NeuvedeNý                 5:13:28 2:25:28 5:11:15 453.-M40-49
1256. Balog Martin 76                  SVK Kosice                    5:13:57 2:15:02 5:11:38 454.-M40-49
1257. Lipták Vladimír 69               SVK Innogy                    5:15:10 2:15:20 5:14:59 455.-M40-49
1258. Kovalčik Matúš 90                SVK NeuvedeNý                 5:15:19 2:24:37 5:12:15 563.-M18-39
1259. Kava Jozef 60                    SVK Humenné                   5:15:35 2:09:05 5:13:23 178.-M50-59
1260. Hyža Jozef 77                    SVK Outdoor Skalica           5:15:38 2:19:49 5:12:01 456.-M40-49
1261. Falat Marek 73                   SVK 3athletics                5:15:40 2:17:13 5:15:27 457.-M40-49
1262. Szafran Adrian 84                POL Wyznawcy Bronka           5:15:41 2:27:01 5:12:14 564.-M18-39
1263. Ivančo Miroslav 66               SVK svzdp1at                  5:15:50 2:16:07 5:14:02 179.-M50-59
1264. Iliaš Slavomír 76                SVK NeuvedeNý                 5:16:41 2:03:11 5:15:08 458.-M40-49
1265. Evans Charlie 90                 GBR NeuvedeNý                 5:17:18 2:18:01 5:16:58 565.-M18-39
1266. Kabát Martin 82                  SVK ŠK Súdovce                5:17:22 2:15:59 5:15:32 566.-M18-39
1267. Drotován Štefan 88               SVK Three rabbits Rača        5:17:31 2:12:03 5:17:10 567.-M18-39
1268. Ožvald Ondrej 87                 SVK NeuvedeNý                 5:17:44 2:08:26 5:14:08 568.-M18-39
1269. Frank Géza 64                    HUN NeuvedeNý                 5:17:52 2:16:57 5:15:07 180.-M50-59
1270. Durnford Michael 86              GBR NeuvedeNý                 5:18:14 2:23:48 5:17:49 569.-M18-39
1271. Vonderčík Michal 82              SVK The ART OF SPARTANS RUNNE 5:20:15 2:28:29 5:18:44 570.-M18-39
1272. Lofaj Martin 92                  SVK NeuvedeNý                 5:20:29 2:02:23 5:19:13 571.-M18-39
1273. Černy Miroslav 58                SVK AK Bojničky               5:20:36 2:05:09 5:18:53  55.-M60-69
1274. Lavrík Silvester 64              SVK Športový klub Strany vzáj 5:20:37 2:17:06 5:19:07 181.-M50-59
1275. Sórád Roman 73                   SVK OnMyWayTo...              5:20:49 2:01:32 5:19:45 459.-M40-49
1276. Hudák Emil 47                    SVK Federácia strojvodcov     5:21:58 2:31:42 5:21:57  10.-M70-79
1277. Sejna Michal 96                  SVK NeuvedeNý                 5:22:16 2:12:46 5:21:55 572.-M18-39
1278. Schmidt Ivan 94                  SVK SRTG Košice               5:22:49 2:19:39 5:21:06 573.-M18-39
1279. Frenken Han 62                   NED stein                     5:24:13 2:22:44 5:22:01 182.-M50-59
1280. Škrivánek Michal 76              SVK NeuvedeNý                 5:24:42 2:23:02 5:21:40 460.-M40-49
1281. Mihalík Milan 85                 SVK NeuvedeNý                 5:25:22 2:19:19 5:25:11 574.-M18-39
1282. Volf Miroslav 73                 CZE Běžci Chomutov            5:25:27 1:57:41 5:24:41 461.-M40-49
1283. Pavlov Ľubomír 60                SVK AC Michaloce              5:25:47 2:18:12 5:23:30 183.-M50-59
1284. Demjan Peter 85                  SVK NeuvedeNý                 5:26:35 2:15:25 5:24:01 575.-M18-39
1285. Parilák Gerard 43                SVK AC  Michalovce            5:27:57 2:17:03 5:25:19  11.-M70-79
1286. Požgay Miroslav 67               SVK toRun Stará Turá          5:28:05 2:09:54 5:27:54 184.-M50-59
1287. Majerníček Martin 89             SVK NeuvedeNý                 5:28:30 2:12:53 5:25:29 576.-M18-39
1288. Beňo Stanislav 77                SVK FOTRI                     5:28:46 2:23:20 5:28:22 462.-M40-49
1289. Máčala Jaroslav 84               CZE Maraton Klub Seitl Ostrav 5:31:35 2:31:35 5:29:06 577.-M18-39
1290. Kiaba Marcel 71                  SVK Marathon BB Team          5:31:40 2:19:34 5:31:22 463.-M40-49
1291. Csípő Gábor 82                   HUN Hunyadi János Túracsoport 5:31:45 2:33:20 5:31:18 578.-M18-39
1292. Alaneme Jules 69                 GBR 100 Marathon Club         5:32:26 2:32:31 5:29:39 464.-M40-49
1293. Komiya Yuji 81                   JPN ageage                    5:32:49 2:11:08 5:31:06 579.-M18-39
1294. Jakubík Milan 81                 SVK ŠPORTKLUB Dobrá Niva      5:33:04 2:27:46 5:30:51 580.-M18-39
1295. Ďuratný Marián 52                SVK TERCHOVÁ                  5:34:20 2:26:32 5:31:04  56.-M60-69
1296. Chin Seng  Mon 46                CAN running room              5:35:07 2:35:51 5:33:03  12.-M70-79
1297. Šimora Rastislav 76              SVK NeuvedeNý                 5:35:27 2:21:56 5:35:01 465.-M40-49
1298. Kuhn Radoslav 90                 SVK NeuvedeNý                 5:36:31 2:22:31 5:33:31 581.-M18-39
1299. Nemčík Kamil 80                  SVK NeuvedeNý                 5:39:08 2:18:23 5:38:42 582.-M18-39
1300. Balún Peter 70                   SVK MK Tvrdošín               5:39:29 2:21:48 5:37:25 466.-M40-49
1301. Jeňo František 62                SVK AC Michalovce             5:39:40 2:23:56 5:36:51 185.-M50-59
1302. Havrilla Jozef 85                SVK NeuvedeNý                 5:39:51 2:19:11 5:39:27 583.-M18-39
1303. Laitoch David 75                 CZE Z.T.Š. Přerov             5:41:18 2:30:26 5:38:26 467.-M40-49
1304. Chmeľ Erik 94                    SVK MARAS Team                5:41:19 2:18:17 5:41:18 584.-M18-39
1305. Hvizdoš Štefan 57                SVK NeuvedeNý                 5:47:33 2:27:47 5:46:14  57.-M60-69
1306. Novotný Milan 74                 CZE Přežít :-)                5:50:56 2:37:33 5:50:02 468.-M40-49
1307. Fotul Juraj 46                   SVK 05 BK Košice              5:51:41 2:42:18 5:49:06  13.-M70-79
1308. Hrotko Imrich 70                 SVK RONI RUN CLUB             5:52:24 2:26:05 5:49:59 469.-M40-49
1309. Ligocki Karel 56                 CZE Suchdol                   5:54:11 2:43:57 5:51:19  58.-M60-69
1310. Leško Martin 91                  SVK Aj ja som nič             5:55:12 2:05:46 5:52:13 585.-M18-39
1311. Uhrín Vladimír 87                SVK NeuvedeNý                 5:58:19 2:44:04 5:54:51 586.-M18-39
1312. Krejsa Josef 47                  CZE Kčt Sokol Mníšek pod Brdy 5:58:21 2:26:17 5:56:52  14.-M70-79
1313. Ferko Michal 87                  SVK NESS KDC                  6:00:00 2:43:31 5:56:37 587.-M18-39
1314. Kertész Gábor 82                 HUN HSP Hidegkúti Spartacus   6:06:41 2:32:51 6:04:28 588.-M18-39
1315. Fuksa Karel 46                   CZE NeuvedeNý                 6:07:40 2:46:37 6:04:22  15.-M70-79
1316. Ziegler Andreas 38               GER LC Wuppertal              6:07:58 2:46:37 6:05:01  16.-M70-79
      Omullo Ezekial Kemboi 87         KEN Keňa                        DNF   1:03:52            .-M18-39
      Chebii Douglas Kipsanai 93       KEN Keňa                        DNF   1:03:54            .-M18-39
      Berga Birhanu Bekel 81           ETH Etiópia                     DNF   1:03:56            .-M18-39
      Kosgei Japheth 88                KEN NeuvedeNý                   DNF   1:04:45            .-M18-39
      Cherop Victor Kiprotich 85       KEN Keňa                        DNF   1:05:14            .-M18-39
      Keror Rodgers Kipyego 94         KEN NeuvedeNý                   DNF   1:05:38            .-M18-39
      Gardzielewski Arkadiusz 86       POL NeuvedeNý                   DNF   1:08:15            .-M18-39
      Stohl Richard 83                 SVK TJ Obal servis Košice       DNF   1:28:51            .-M18-39
      Neuwirth Alexandr 55             CZE AK Emila Zátopka Kopřivni   DNF   1:30:17            .-M60-69
      Čarnoký Andrej 84                SVK KLAS *A*N*K*                DNF   1:32:08            .-M18-39
      Vilk Radovan 85                  SVK Carmeuse Slovakia           DNF   1:36:09            .-M18-39
      Karvaš Ervín 74                  SVK COM-KLIMA TEAM              DNF   1:42:32            .-M40-49
      Klokner Luboš 80                 SVK NeuvedeNý                   DNF   1:43:18            .-M18-39
      Šmýkal Ján 65                    SVK NeuvedeNý                   DNF   1:47:03            .-M50-59
      Vanicek Juraj 76                 SVK SVK Bratislava              DNF   1:47:55            .-M40-49
      Forgáč Ivan 66                   SVK NeuvedeNý                   DNF   1:48:09            .-M50-59
      Vejačka Ľuboš 78                 SVK NeuvedeNý                   DNF   1:49:05            .-M40-49
      Visnyei József 72                HUN NeuvedeNý                   DNF   1:49:22            .-M40-49
      Simonides Peter 67               SVK NeuvedeNý                   DNF   1:50:04            .-M50-59
      Garčár Ján 52                    SVK BK Steel Košice             DNF   1:52:33            .-M60-69
      Frohlich Peter 79                SVK NeuvedeNý                   DNF   1:53:03            .-M18-39
      Zeľo Rudolf 73                   SVK Topoľovka                   DNF   1:53:16            .-M40-49
      Musiał Witold 76                 POL #AdamCzerwińskiTeam         DNF   1:57:27            .-M40-49
      Holub Martin 79                  SVK NeuvedeNý                   DNF   1:59:22            .-M18-39
      Perháč Martin 85                 SVK NeuvedeNý                   DNF   2:00:34            .-M18-39
      Brosz Juraj 78                   SVK NeuvedeNý                   DNF   2:01:01            .-M40-49
      Šajgalík Igor 84                 SVK NeuvedeNý                   DNF   2:02:13            .-M18-39
      Funak Vlastimil 82               SVK NeuvedeNý                   DNF   2:02:21            .-M18-39
      Brogyanyi Daniel 58              SVK 3NITY Triathlon team Brat   DNF   2:04:14            .-M60-69
      Gregor Štefan 77                 SVK BŠK Banská Bystrica         DNF   2:08:25            .-M40-49
      Mihalik Štefan 54                SVK NeuvedeNý                   DNF   2:11:00            .-M60-69
      Čambor Tomáš 86                  SVK IKT                         DNF   2:13:52            .-M18-39
      Greguš Viliam 90                 SVK AT&T GNS Slovakia, s.r.o.   DNF   2:19:47            .-M18-39
      Tkadlec Vlastimil 90             CZE NeuvedeNý                   DNF   2:31:12            .-M18-39
      Hajčák Jakub 96                  SVK NeuvedeNý                   DNF   2:41:26            .-M18-39
      Oboňa Tibor 63                   SVK KST Bzovík                  DNF   2:45:35            .-M50-59
      Horvát Marián 54                 SVK FR SR                       DNF   3:00:41            .-M60-69
      Kučera Miroslav 56               CZE NeuvedeNý                   DNF   3:04:53            .-M60-69
      Bartek Marián 65                 SVK NeuvedeNý                   DNF   3:05:27            .-M50-59
      Holub Marek 83                   SVK NeuvedeNý                   DNF                      .-M18-39
      Horváth Michal 87                SVK Ošk Zavar                   DNF                      .-M18-39
      Safko Michal 75                  SVK BK Medzev                   DNF                      .-M40-49
      Kriška Rastislav 83              SVK STS Chvojkovice-Brod        DNF                      .-M18-39
      Viernus Vladimír 83              SVK AKV Bratislava              DNF                      .-M18-39
      Segeč Jozef 75                   SVK Dolný Kalník                DNF                      .-M40-49
      Dvorsky Peter 77                 SVK Ultramotivation             DNF                      .-M40-49
      Kučera Petr 72                   CZE KESBUK                      DNF                      .-M40-49
      Lehocký Filip 88                 SVK NeuvedeNý                   DNF                      .-M18-39
      Stehlík Pavel 74                 CZE VP Agro                     DNF                      .-M40-49
      Kocák Adrián 77                  SVK Trebišov                    DNF                      .-M40-49
      Sůra Oliver 92                   SVK NeuvedeNý                   DNF                      .-M18-39
      Uhliar Martin 80                 SVK AŠK Fénix Bratislava        DNF                      .-M18-39
      Basar Michal 91                  SVK Creative Urban Event o.z.   DNF                      .-M18-39
      Borko Ryszard 71                 POL KS Pidrina Gdynia           DNF                      .-M40-49
      Vosovič Slavomír 72              SVK PeRun                       DNF                      .-M40-49
      Mikula Juraj 64                  SVK BK Furmint                  DNF                      .-M50-59
      Šimko Pavol 71                   SVK NeuvedeNý                   DNF                      .-M40-49
      Pastuszko Mariusz 70             POL Niepołomice Biegają         DNF                      .-M40-49
      Petruš Pavel 81                  SVK ŠPORTKLUB Dobrá Niva        DNF                      .-M18-39
      Nyakó Áron 90                    HUN NeuvedeNý                   DNF                      .-M18-39
      Danek Jozef 72                   SVK FRSR                        DNF                      .-M40-49
      Chlepko František 83             SVK SPORTKLUB Dobrá Niva        DNF                      .-M18-39
      Raniak Dušan 78                  SVK NeuvedeNý                   DNF                      .-M40-49
      Zeleník Jozef 53                 SVK Mestský Ůrad Partizánske    DNF                      .-M60-69
      Bendak Ivan 77                   SVK NeuvedeNý                   DNF                      .-M40-49
      Kyselica Miroslav 84             SVK BERNOHY.sk                  DNF                      .-M18-39
      Holčík Michal 78                 SVK NeuvedeNý                   DNF                      .-M40-49
      Blanarik Dominik 77              SVK NeuvedeNý                   DNF                      .-M40-49
      Bohunický Ján 64                 SVK BK Dolná Krupá              DNF                      .-M50-59
      Lažo Peter 81                    SVK Tripex 226                  DNF                      .-M18-39
      Žilla Ladislav 55                SVK Košice                      DNF                      .-M60-69
      Stanko Miroslav 85               SVK NeuvedeNý                   DNF                      .-M18-39
      Dreisig Vladimír 77              SVK NeuvedeNý                   DNF                      .-M40-49
      Jóčik Roman 69                   SVK BK Steel Košice             DNF                      .-M40-49
      Menyhert Viktor 77               SVK Active life                 DNF                      .-M40-49
      Murison Cameron 99               GBR NeuvedeNý                   DNF                      .-M18-39
      Urbán Roland 90                  SVK NeuvedeNý                   DNF                      .-M18-39
      Sabo Vladimir 88                 SVK GL&CSB                      DNF                      .-M18-39
      Syrový Radek 78                  CZE NeuvedeNý                   DNF                      .-M40-49
      Fekete Kamil 88                  SVK NeuvedeNý                   DNF                      .-M18-39
      Csiba Boris 80                   SVK AK Slávia UK Bratislava     DNF                      .-M18-39
      Monk Rob 78                      GBR NeuvedeNý                   DNF                      .-M40-49
      Ružička Ivan 75                  SVK Irmsport                    DNF                      .-M40-49
      Szabó Jozef 77                   SVK Cyklocentrum.eu             DNF                      .-M40-49
      Maksimovic Blazo 79              SRB NeuvedeNý                   DNF                      .-M18-39