4. Vinařský maraton - Velké Bílovice, 27. 10. 2018
    zdroj: http://www.vinarskymaraton.cz/ & https://www.behej.com/
    ŽENY
##. meno                 štát klub                               čas   ##.-agecat
 1. Mirvaldová Klára      CZE SportRaces                       3:12:19  1.-F18-39
 2. Fořtová Iveta         CZE ELEVEN RUN TEAM                  3:34:23  1.-F40-49
 3. Pachtová Iva          CZE MK Seitl Ostrava                 3:37:29  2.-F40-49
 4. Měřínská Zuzana       CZE Brno                             3:50:13  2.-F18-39
 5. Proboszová Zuzana     CZE Havířov                          4:00:10  3.-F40-49
 6. Čadová Marcela        CZE Ruprechtov                       4:01:26  4.-F40-49
 7. Blažková Iva          CZE Znojmo                           4:02:41  5.-F40-49
 8. Rubášová Eva          CZE Kyjov                            4:03:23  3.-F18-39
 9. Janotová Markéta      CZE Tvrdonice                        4:10:35  4.-F18-39
10. Malíková Helena       CZE Vítovice                         4:10:54  5.-F18-39
11. Jirkovská Veronika    CZE EXTRA Brno                       4:13:17  6.-F18-39
12. Jelínková Jana        CZE Báječné ženy v běhu              4:17:28  7.-F18-39
13. Strouhalová Pavla     CZE Křepice                          4:19:34  8.-F18-39
14. Kurková Martina       CZE Běhat nás baví                   4:22:10  1.-F50-59
15. Zelená Lucie          CZE Praha                            4:22:16  9.-F18-39
16. Tonarova Miroslava    CZE Bory                             4:25:03  6.-F40-49
17. Selníková Jana        CZE Extreme sport club Selník        4:29:11  2.-F50-59
18. Dočkalová Věra        CZE KOPIS HZS JMK                    4:40:57  7.-F40-49
19. Králová Ivana         CZE Ski Centrum ODRY                 4:54:53  8.-F40-49
20. Dopitová Simona       CZE Přerov                           4:58:55 10.-F18-39
21. Klimešová Zuzana      CZE AC GoMango Högner                4:59:59  3.-F50-59
22. Junova Michaela       CZE NeuvedeN                         5:13:40 11.-F18-39
    MUŽI
##. meno                 štát klub                               čas   ##.-agecat
 1. Pecina David          CZE ELEVEN RUN TEAM                  2:44:31  1.-M18-49
 2. Havelka Petr          CZE ELEVEN RUN TEAM                  2:52:23  2.-M18-49
 3. Klement Jiří          CZE DRESSME.CZ                       2:53:24  3.-M18-49
 4. Slatina František     CZE Moravská Slavia Brno             3:13:33  1.-M50-59
 5. Zálešák Josef         CZE OREL Vyškov                      3:14:58  2.-M50-59
 6. Bulín Martin          CZE Přerov                           3:18:16  4.-M18-49
 7. Hašpl Marcel          CZE Oddíl 2015                       3:18:43  5.-M18-49
 8. Šerák Martin          CZE Sokol Bílovice nad Svitavou      3:19:33  6.-M18-49
 9. Zamora Jozef          SVK arbe team                        3:21:09  7.-M18-49
10. Urbánek Ivan          CZE Hostěrádky-Rešov                 3:22:32  8.-M18-49
11. Kazda Petr            CZE Brno                             3:22:56  9.-M18-49
12. Ďuriga Stanislav      SVK Trenčín                          3:23:47  3.-M50-59
13. Struhár Ivan          SVK Brno                             3:24:09 10.-M18-49
14. Hübner Tomáš          CZE SDH Bolešín                      3:25:05 11.-M18-49
15. Klíma Miroslav        CZE Létající špagetové monstrum BRNO 3:25:47 12.-M18-49
16. Krajč Marcel          SVK Sobotište                        3:27:00 13.-M18-49
17. Uher Juraj            CZE Bačka                            3:27:40 14.-M18-49
18. Černý Antonín         CZE Maraton klub Kladno              3:29:43  4.-M50-59
19. Camarda Olivier       CZE Magion France                    3:31:32 15.-M18-49
20. Blisa Adam            CZE Brno                             3:31:34 16.-M18-49
21. Kormanec Vladimír     SVK TJ Tatran Krásno nad Kysucou     3:32:59 17.-M18-49
22. Bosnovič Miloš        CZE Báječné ženy v běhu              3:33:15 18.-M18-49
23. Mrajca Tomáš          CZE Frýdlant nad Ostravicí           3:33:21 19.-M18-49
24. DeSchepperDries       BEL Lokeren (Belgium)                3:33:25 20.-M18-49
25. Fanfrdla Ctirad       CZE MATY Team                        3:34:13 21.-M18-49
26. Lavička David         CZE GHOST team                       3:34:34 22.-M18-49
27. Medlen Marián         SVK Záhorácký frišký tým Senica      3:35:02  5.-M50-59
28. Král Zdeněk           CZE Velké Přílepy                    3:35:55  6.-M50-59
29. Juhás Marek           SVK Kiki & Maki                      3:37:56 23.-M18-49
30. Janů Václav           CZE Dolní Bojanovice                 3:38:30 24.-M18-49
31. Studeny Lubomir       CZE Oddil 2015                       3:38:31  7.-M50-59
32. Osička Ondřej         CZE NeuvedeN                         3:38:50 25.-M18-49
33. Hříbek Petr           CZE Báječné ženy v běhu              3:39:37 26.-M18-49
34. Bartoš Martin         CZE bike sport team mohelnice        3:40:12 27.-M18-49
35. Ungerman Tonda        CZE TJ Sokol Podlázky                3:40:14 28.-M18-49
36. Bellay Ján            SVK Skalica                          3:42:26 29.-M18-49
37. Kucko Miroslav        CZE Liberec                          3:42:36  1.-M60-69
38. Fanfrdla Dalimil      CZE MATY Team                        3:43:24 30.-M18-49
39. Kolář Vít             CZE Blansko                          3:44:07 31.-M18-49
40. Šály Radek            SVK Šulywander                       3:44:08  8.-M50-59
41. Broda Wojciech        POL kraków                           3:44:58 32.-M18-49
42. Pokluda Ondřej        CZE Mattoni Freerun Zlín             3:46:39 33.-M18-49
43. Dvořáček Ladislav     CZE Čerčany                          3:48:10 34.-M18-49
44. Dvořáček Vlastimil    CZE Doudleby nad Orlicí              3:54:18  9.-M50-59
45. Urban Tomáš           CZE Kolín                            3:54:36 35.-M18-49
46. Švub Roman            CZE Náměšť na Hané                   3:55:45 36.-M18-49
47. Jandásek Michal       CZE facing club                      3:56:06 37.-M18-49
48. Dařena František      CZE Brno                             3:56:11 38.-M18-49
49. Kára Vladimír         CZE Patřín                           3:56:20 10.-M50-59
50. Břečka Tomáš          CZE Běhat nás baví-Opava             3:58:22 11.-M50-59
51. Luksza Radek          CZE MK Seitl Ostrava                 3:59:15 39.-M18-49
52. Smažinka Dalibor      CZE Hostivice                        4:00:10 40.-M18-49
53. Pavlačka Lukáš        CZE Brno                             4:01:56 41.-M18-49
54. Dufek Jiří            CZE NeuvedeN                         4:03:37 12.-M50-59
55. Hamerník Tomáš        CZE NeuvedeN                         4:04:52 42.-M18-49
56. Zábranský Karel       CZE Blansko                          4:04:57 43.-M18-49
57. Kokoř Ivan            CZE JOF X-team Ostrava-Poruba        4:06:00 44.-M18-49
58. Žůrek Jiří            CZE Jof X-team                       4:06:00 45.-M18-49
59. Chaloupka Tomáš       CZE Líšeň                            4:06:37  1.-Mnevid
60. Janků Petr            CZE TJ Liga 100 Olomouc              4:08:44 46.-M18-49
61. Mikunda Miloš         CZE Rožnov pod Radhoštěm             4:09:45 13.-M50-59
62. Stibor Pavel          CZE Moravany                         4:10:32 47.-M18-49
63. Burian Marek          CZE STG Havířov                      4:14:11 48.-M18-49
64. Ligocký Jozef         SVK TBK TORA Topoľčany               4:16:12 49.-M18-49
65. Šeďa Viktor           CZE Brno                             4:16:59 50.-M18-49
66. Pavlíček Dušan        CZE Brno                             4:18:58 51.-M18-49
67. Sikora Leoš           CZE NeuvedeN                         4:19:06 52.-M18-49
68. Malík Lukáš           CZE Viničné Šumice                   4:20:30 53.-M18-49
69. Selnekovič Majo       SVK Minimon Friendy team Piešťany    4:22:29 54.-M18-49
70. Pluskal Dušan         CZE Kolín                            4:23:48 55.-M18-49
71. Hurt Petr             CZE Kokos Ostrava                    4:25:11 56.-M18-49
72. Raffay Ivan           SVK kúty                             4:27:12 14.-M50-59
73. Procházka Michal      CZE Nebovidy                         4:27:22 57.-M18-49
74. Ilenčík Vladimír      CZE SK Míkovice                      4:33:28 58.-M18-49
75. Homoláč Daniel        CZE Borač                            4:37:28 59.-M18-49
76. Bodiselitsch Bernd    AUT Super Marathon Austria           4:37:56 15.-M50-59
77. Kroupa Jiří           CZE MEVS                             4:39:05 16.-M50-59
78. Vodvárka Petr         CZE Báječné ženy v běhu              4:40:24  1.-M70-79
79. Hadrava Tomáš         CZE Kozy Koule                       4:43:06 60.-M18-49
80. Lakomý Miroslav       SVK Bratislava                       4:43:57 61.-M18-49
81. Sklenář Oldřich       CZE Brno                             4:44:13 62.-M18-49
82. Fink Ernst            AUT 8333 Riegersburg                 4:44:52 17.-M50-59
83. Penthor Jürgen        AUT Club Supermarathon AUT/Rauchwart 4:44:54 63.-M18-49
84. Koláček Jiří          CZE Brno                             4:54:41 64.-M18-49
85. Dedek Martin          CZE Ostrava                          4:56:13 18.-M50-59
86. Orlinger Herbert Emil AUT Linz                             4:57:51 19.-M50-59
87. Vostry Miroslav       CZE MK Kladno                        4:58:43 65.-M18-49
88. Machala Jiří          CZE Mattoni FreeRun Brno Mar. údolí  4:58:57 66.-M18-49
89. Jordán Peter          SVK SRTG Trenčín                     4:58:58 67.-M18-49
90. Trousil David         CZE AC GoMango Högner                4:59:59 68.-M18-49
91. Fiala Jiří            CZE NeuvedeN                         5:10:17  2.-M60-69
92. Vala Ondřej           CZE NeuvedeN                         5:13:42 69.-M18-49
93. Zváč Jozef            SVK Gazárka Šaštín                   5:14:40 20.-M50-59
94. Dražan Libor          CZE Univerzita obrany                5:51:53 21.-M50-59
    Divinec Peter         CZE MiniMon friendly team              NDC     .-M60-69
    Ďurina Tibor          CZE Minimon frendly team               NDC     .-M18-49
    Kocka Matus           CZE NeuvedeN                           NDC     .-M18-49
    Rederer Zbyněk        CZE Technické muzeum v Brně            NDC     .-M18-49