17. Vianočný beh Žilina, CyS maratón - Žilina-Vodné dielo, 21. 12. 2019
zdroj: https://www.sportsofttiming.sk/
ŽENY
##. meno ročník štát klub čas ##.-agecat
1. Pachtova Iva 70 SVK MK Seitl Ostrava 3:36:09 1.-F40-49
2. Sentkerestiová Lenka 92 SVK ZILINA 3:38:48 1.-F18-39
3. Paulínyová Radka 71 SVK Bratislava 3:43:44 2.-F40-49
4. Dančišinová Lucia 81 SVK Slovak Ultra Trail Team/Čergovrun 3:43:44 2.-F18-39
5. Jendrichovska Danka 67 SVK Tttrend Sabinov 4:11:02 1.-F50-59
6. Seidlová Eva 48 SVK Ak TLMAČE 4:41:09 1.-F70-79
7. Tasić Ljiljana 65 SRB Maratonci Pančevo 4:42:25 2.-F50-59
8. Hatalova Eva 72 SVK SNV Košiarny briežok 4:51:05 3.-F40-49
MUŽI
##. meno ročník štát klub čas ##.-agecat
1. Oravec Matej 96 SVK Slovak Ultra Trail team, TRIXBike 2:43:04 1.-M18-39
2. Mockovčiak Marek 78 SVK TJ Obal servis Košice 2:46:56 1.-M40-49
3. Chmatil Ľuboš 86 SVK NOVÁ DUBNICA 2:54:41 2.-M18-39
4. Pavuk Marian 75 SVK Spider team Levice 2:55:45 2.-M40-49
5. Klimo Stanislav 84 SVK Hk Direct Bytča 2:59:14 3.-M18-39
6. Kubrický Jaroslav 81 SVK Stará Turá 3:01:50 4.-M18-39
7. Boor Pavol 75 SVK Stará Turá 3:04:44 3.-M40-49
8. Jurkovič Tomáš 83 SVK Triatlon team Nereus 3:06:28 5.-M18-39
9. Zamora Jozef 78 SVK Bratislava 3:09:32 4.-M40-49
10. Ščibran Miroslav 77 SVK Lietavská Lúčka 3:09:52 5.-M40-49
11. Hanzlík Ondrej 60 SVK AK Baník Prievidza 3:09:59 1.-M50-59
12. Hamran Matej 94 SVK Po Zemi 3:11:41 6.-M18-39
13. Šulja Michal 74 SVK Devinska Nova Ves 3:14:10 6.-M40-49
14. Lešták Peter 67 SVK James Bratislava 3:14:59 2.-M50-59
15. Skorčík Jano 71 SVK Cykloklub Turzovka 3:15:00 7.-M40-49
16. Denke Radoslav 77 SVK Jogging klub Dubnica nad Váhom 3:15:05 8.-M40-49
17. Dvorský Peter 77 SVK ultramotivation 3:15:28 9.-M40-49
18. Mihál František 89 SVK Mountain Horizons 3:18:37 7.-M18-39
19. Ďuriga Stanislav 61 SVK Trenčín 3:18:53 3.-M50-59
20. Budzel Ivan 76 SVK Turčianske Kľačany 3:19:52 10.-M40-49
21. Petrikovič Roman 67 SVK MK Tvrdošín 3:22:20 4.-M50-59
22. Kormanec Vladimír 84 SVK TJ Tatran Krásno nad Kysucou 3:26:21 8.-M18-39
23. Tomčík Pavol 84 SVK SK Zrychlena Turistika 3:29:43 9.-M18-39
24. Belianský Anton 62 SVK AK Baník Prievidza 3:32:36 5.-M50-59
25. Bulej Peter 75 SVK ZILINA 3:36:03 11.-M40-49
26. Šima Marián 87 SVK Nitra 3:38:04 10.-M18-39
27. Lozinak Martin 78 SVK Prievidza 3:38:32 12.-M40-49
28. Luhový Marcel 71 SVK Pečená krkovička Nosice 3:38:48 13.-M40-49
29. Bley Oliver 79 SVK Liptovsky Mikulas 3:39:47 14.-M40-49
30. Mihál Štefan 70 SVK FINECO Team 3:41:01 15.-M40-49
31. Štubňa Miroslav 72 SVK Vrtuľníkove krídlo Presov 3:41:03 16.-M40-49
32. Kemka Jozef 61 SVK Bytča 3:41:06 6.-M50-59
33. Mlynár Andrej 87 SVK Martin 3:41:51 11.-M18-39
34. Škoda Samuel 99 SVK OT-Lucky Žilina 3:43:52 12.-M18-39
35. Mokrý Martin 73 SVK Nedožery 3:44:07 17.-M40-49
36. Ondráš Peter 84 SVK Rezké korytnačky 3:45:43 13.-M18-39
37. Šály Radek 66 SVK ŠULYWANDER 3:46:12 7.-M50-59
38. Mizera Pavol 78 SVK Kysuce Team 3:46:18 18.-M40-49
39. Jornček Petr 65 CZE MK Seitl sostraba 3:47:38 8.-M50-59
40. Šuška Peter 65 SVK Čadca 3:48:10 9.-M50-59
41. Šmárik Milan 62 SVK Žilina 3:52:32 10.-M50-59
42. Michalička František 64 SVK ŠKP Žilina 3:52:46 11.-M50-59
43. Krč Tomáš 81 SVK Budmerice 3:52:51 14.-M18-39
44. Lecký Peter 78 SVK Zažiť 3:52:51 19.-M40-49
45. Kevicky Florian 71 SVK Puchov 3:53:53 20.-M40-49
46. Sýkora Ľudovít 78 SVK Marianka 3:53:55 21.-M40-49
47. Olejár Peter 79 SVK ŠK ORAVAMAN Nižná 3:57:37 22.-M40-49
48. Krajči Miroslav 77 SVK Žiar nad Hronom 3:58:48 23.-M40-49
49. Luksza Radek 74 CZE MK Seitl Ostrava 3:59:09 24.-M40-49
50. Kopiec Piotr 75 POL Bielsko-Biala 4:01:08 25.-M40-49
51. Mecele Jozef 61 SVK MKL Kremnica 4:03:46 12.-M50-59
52. Milovník Pranjal 73 SVK SRI CHINMOY Marathon Team 4:05:23 26.-M40-49
53. Łyscarz Józef 80 POL Katowice 4:06:09 15.-M18-39
54. Jantošík Ján 80 SVK Žilina 4:07:08 16.-M18-39
55. Horvat Jozef 82 SVK Lovcica-Trubin 4:12:55 17.-M18-39
56. Duda Krzysztof 75 POL SILESIA RUNNING TEAM 4:17:31 27.-M40-49
57. Polc Štefan 50 SVK Športklub Dobrá Niva 4:19:40 1.-M60-69
58. Kmiť Štefan 77 SVK Klub bežcov Stropkov 4:20:11 28.-M40-49
59. Kucharčík Jano 77 SVK Chlpaté Gazely 4:20:46 29.-M40-49
60. Hrček Petr 61 CZE Brandýs nad Labem 4:21:17 13.-M50-59
61. Kubirita Ján 70 SVK LEMUR 4:26:54 30.-M40-49
62. Puškar Peter 62 SVK Trnava 4:30:35 14.-M50-59
63. Muráň Pavel 68 SVK Žilina 4:36:58 15.-M50-59
64. Smolar Julius 46 SVK MK Tatran Sp.Nova Ves 4:41:08 1.-M70-79
65. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 4:44:20 2.-M70-79
66. Trombik Emil 46 CZE Český Těšín 4:49:32 3.-M70-79
67. Kopiec Szymon 79 POL Mikołów 5:03:28 31.-M40-49
68. Jagelka Jozef 67 SVK AMK Babia hora Zubrohlava 5:04:34 16.-M50-59
69. Vostrý Miroslav 77 SVK MK Kladno 5:25:00 32.-M40-49
70. Valek Lukas 90 SVK Žilina 5:33:37 18.-M18-39
Jasek Tadeusz 51 POL PZLAM POLSKA NDC .-M60-69
Šigut Zdeněk 56 CZE SIGI & Co. NDC .-M60-69
Waczlav Eduard 71 SVK TU A TERAZ NDC .-M40-49
|