Miro

24.6.2011 (13:55)

Úroveň tejto stránky hlboko ale hlboko klesá ked tu budú písat taký ako Rudo a osobne ma už nebudú ani lákat možno že tu prestanem chodit vobec aj ked poznám osobne kopu bežcov a zaujíma ma čo sa deje ohladom behov a ludí okolo nich no bohužial................................................................

eN reaguje:

24.6.2011 (16:09)

Miro vec sa má takto:

1. KNIHA SZM nie je súčasť 42195.sk. Názory v nej sa nemusia zhodovať s našimi. Rudove sa hrubo nezhodujú, ale to nie je dôvod, aby som podnikal kroky na jeho umlčanie.

2. Kvalita a ľúbivosť príspevkov v KNIHE môže zvyšovať, znižovať iba úroveň KNIHY a tých, ktorí do nej píšu. Na úroveň stránky to vplyv nemá.

3. 42195.sk nie je závislá na návštevnosti. Či sem chodíš, alebo nie nesledujem a je mi to v podstate jedno. Preto neočakávaj, že budem komukoľvek brániť v písaní do KNIHY, pokiaľ nebudú jeho príspevky neslušné.

4. Petr Hrček vyriešil "Tvoj problém" pragmatickejšie, „Příspěvky delší než tři řádky nečtu."

rudo reaguje:

25.6.2011 (02:02)

poukazujem na chyby v organizacii pretekov. To robia mnohi ini. To nie je nevrazivost.

Poukazovanie na chyby organizatora nie je utok na osobu organizatora a nie je to nevrazivost.

V Olomouci zase ukazal organizator principialne chyby napriklad zvolenim firmy pre servis casomieri, co kritizovali mnohi bezci - tentoraz sa jedna o zmatky s medzicasmi

Kritika chyb nie je nevrazivost.

Fakt som kritizoval tohto taliana viac ako inych organizatorov, pretoze vyrobil viac principailane dolezitych chyb ako ini organizatori.

A kedze kritika sa valila zovsadial tak som mal vaic informacii o tych chybach

Ak su niekde preteky s vacsimi zmatkami a nik ich nikde nespomenia a ja sam tam nie som, tak predsa na to nemozem poukazat ?!?

Citat spravy nutis pokial v nich obvinuje ludi. Kedze to je o tebe chronicky zname, tak clovek musi obcas na to mrknut ze co sa tam zas nakydalo. Nie kazdy si moze dovolit platit pravnikov na sledovanie medii.

Niktomuž reaguje:

26.6.2011 (00:33)

Výhodou internetových fór je to, že se každý může vyjádřit ke všemu.

Nevýhodou je naopak to, že se každý může vyjádřit ke všemu :-)