???

15.9.2011 (19:29)

k dnešnej správe - je lahke zosmiesnovat a pozerat sa jednostranne... Napriklad porovnanie cz zeny-svk muzi - vo vysledkoch svk druzstva je 26:22:09h, neviem odkial je v sprave cez 29h....Povedat, ze byt 14 zo 17 ci 11. zo 14 mi tiez pripada ako zosmiesnenie svk...preco nieje doplnene ze z dokoncenych druzstiev?..."V súťaži žien štartovalo 13 družstiev a v súťaži mužov 25 družstiev"....

eN reaguje:

16.9.2011 (08:33)

Ver, že to nie ľahké, milé tri otázniky. Pochopíš, ak budeš čítať pozornejšie. Ale to je asi pre Teba ťažké.

MMichalik reaguje:

20.5.2011 (22:53)

Miro, skús mi vysvetliť tých 29:52:51 (matematicky). Prví traja zo Slovákov boli Evin,Tichý a Bujňák. Ja nemám chuť s Tebou viesť nejaké spory. Ty si v tom preborník, ja nie. Vysvetli mi ešte jednu vec. Podľa Teba mal Lindvai vzdať. Prečo, keď sa rozhodol, že dobehne ? Prečo si ho nepochválil za Spartatlon a za 24 hodinovku v Brive. Veď to boli výborné výkony. Za Winshoten nie je koho z našich pochváliť, ale toľko negatív z Tvojho pera, tak to už klobúk dole. Neboli tam naozaj dobré podmienky. Veď sa pozri do výsledkovej listiny, koľko bežcov nedobehlo. Vieš Ty vôbec, aké je ťažké nájsť vôbec na Slovensku slušného ultrabežca, ktorý je ochotný takéto niečo robiť. A pokiaľ si pamätám, tak za posledné roky sme boli na ultramajstrovstvách väčšinou lepší ako češi, vtedy si si to nevšimol a teraz vytiahneš také niečo, že čechovky porazili slovákov. Keby to aspoň bola pravda. Tak teda už stačilo aj keď viem, že to boli celkom zbytočné vety, pretože Ty aj tak vždycky budeš tvrdiť len to svoje. Mám však jednu zásadu. Nedať sa znechutiť.

eN reaguje:

16.9.2011 (09:03)

VysvetleNie je veľmi ľahké. Na Nástenke vidím iba tých, o ktorých som písal. Preto píšem "S nám viditeľnou časťou SVK ultra spektra zatočili, ako na centrifúge." Treba poriadne čítať, potom sa nebudeš musieť diviť.

Slavo mal vzdať preto, lebo dobehnutie mu skôr uškodilo, ako pomohlo. Psychicky, aj fyzicky.

Keby si Nástenku čítal, tak nebudeš tvrdiť, že som Slava za Spartathlon nepochválil.

Za Winschoten som pochválil Jana Bujňáka.

Viem, aké ťažké je nájsť slušného ultrabežca. Minimálne tak ťažké, ako nájsť nadpriemerného maratónca.

Prečo vypisuješ a zdržuješ ma, ak vieš, že to boli celkom zbytočné vety. Skús ma presvedčiť, že SVK výprava bežala Winschoten 2011 aspoň dobre. Žiť z minulých úspechov sa donekonečna nedá.

MMichalik reaguje:

16.9.2011 (09:42)

Ja po Tebe naozaj neviem čítať, odkiaľ si vzal že Ondrej Evin nebol v družstve. Na fotke nie je jednoducho preto, lebo neprišiel pred štartom medzi nás. Nikoho nenútim, aby sa choval ináč ako sa chová. Ja som už stratil naozaj všetku chuť s Tebou debatovať, neviem to. Napísal si sám o Winschotene, hoci si tam vôbec nebol, toľko, že ja už nemám žiadnu chuť niečo napísať. Keď pôjdeme na budúci rok na mejaké majstrovstvá,nechám všetko zhodnotenie zase na Teba. A sľubujem Ti, že už Ťa viac nebudem zdržiavať.

eN reaguje:

16.9.2011 (13:03)

Že nebol v družstve, tvrdíš Ty, ja nie. Ja ho akurát po minuloročnom MUMe z Nástenky nevidím. Na žiadnom podujatí.

Niekto Ťa nútil so mnou debatovať? Ak áno, ja som to nebol. Napísal som o Winschotene iba to, čo som vyčítal z výsledkov a za tým si stojím.

Veľmi pochybujem, aj keby som tam bol, že by som písal o výbornom vystúpení SVK chlapcov, lebo výborne, dokonca ani dobre, rozhodne neutekali. Ak by si nehľadal výhovorky, musel by si to priznať aj Ty.

Nástenka nie je závislá na tom, či na ňu niečo napíšeš. Je to na Tvojom slobodnom rozhodnutí. Napíšeš, zavesím, nenapíšeš, nezavesím. Úplne bez emócií a mosty páliacich vyhláseNí. To je zase moja zásada, ktorú o 69 minút určite neporuším.

MMichalik reaguje:

16.9.2011 (14:29)

Miro,tak to už riadne preháňaš. Kde som napísal, že Ondrej nebol člen družstva. A kto tu hovorí o výbornom alebo dobrom výkone vo Winschotene. A kde sú moje výhovorky. Prestaň už písať nepravdy a nevymýšľaj si. A ešte raz a naposledy, Ondrej bol normálny člen slovenského družstva, už neviem, ako jednoduchšie Ti to mám napísať.

eN reaguje:

16.9.2011 (15:26)

Marián, nepreháňam o nič viac, ako Ty. Tiež som to nikde nenapísal, napriek tomu hĺbaš "odkiaľ si vzal že Ondrej Evin nebol v družstve".

Za výhovorku považujem tieto protirečiace si pravdy:

14.9.2011 (07:51) "V piatok napíšem o Winschotene trochu viac."

16.9.2011 (09:42)"...ja už nemám žiadnu chuť niečo napísať."

Nemusíš písať jednoduchšie, stačí keď napíšeš, ale o chvíľu nenapíšeš niečo úplne opačné.

MMichalik reaguje:

16.9.2011 (16:17)

V Tvojej bájke Čechovky:Slováci 27:50:50:29:52:51 si Ondreja vynechal. Prečo? Ak niekto bude mať chuť si niečo o Winschotene prečítať z môjho pohľadu, tak nech to hľadá na www.janrun.sk. 

Na tejto stránke som skončil. Nemá to absolútne žiaden zmysel.

eN reaguje:

16.9.2011 (18:10)

Opakujem: Po minuloročnom MUMe ho z Nástenky nevidím. Na žiadnom podujatí.

Verím, že inde nedostatkovú "zmyselnosť" nájdeš.