Realita

12.7.2015 (20:57)

Milý En-ko,čo to máš z výsledkami BOH?????Vyzerá to, že onedlho budeš behať sám 42 195.V Prievidzi to skapalo alebo už nemá kto s Tebou ísť??

eN reaguje:

13.7.2015 (21:03)

Od Reality očakávam vyššiu mieru informovanosti, s akou kladieš otázky nejakému En-kovi, ohľadne neexistujúcich výsledkov BOH. Keby si sa na výsledky eNeM Hamburgu 281/16 opýtal eN, odpovie ti, že 42 195 beháva v rámci eNeM odjakživa prevážne sám. Aby bola akcia uznaná, sú potrební traja bežci (alebo chodci). Ísť naozaj nemal kto, ale utekali s ním traja, čiže milá neinformovaná Realita, zahoď starosti. Zatiaľ to neskapalo.

Realita reaguje:

13.7.2015 (21:41)

Ďakujem eN,ak nebudeš mať nabudúce s kým behať,tak ti na štart postavím moju korytnačku.Tá Ti prejde 300 m bez času a v rámci SZM jej môžeš zapísať čas

eN reaguje:

14.7.2015 (00:24)

PoučeNie z neprekročeNia tieŇa Realitou.

1. Korytnačka sa neráta. Tak veľké právomoci ako Cézar, ktorý spravil z koňa senátora, chválaoné nemám. Tvoju korytnačku by som zarátať nemohol.

2. Skús ju pobozkať. Ak sa zmení na priceznú, je vítaná. Mimo SZM stačí aj tých 300 m bez času.

3. V rámci SZM by musela prejsť 42,195 km a s meraním času.

4. A keby sa nedajoné nezmenila, pobozkaj čokoľvek iné.

Realita reaguje:

14.7.2015 (05:34)

Ánoooo tak toto by ma neNapadlo.Asi pobozkám KamieNok,teN sa možno zmeNí konečne na rozum.Ale Realita je iná.O tom môžeme leN snívať...

eN reaguje:

14.7.2015 (11:09)

KamieNok sa možno zmení, KamieNko sotva.

 ttomas reaguje:

14.7.2015 (22:02)

S nechapanim citam ako môže iným bezcom vadiť ze maraton si povacsinou beha v PD len Miro. 100x vysvetlil ze stacia 3 bezci a je to podľa Hamburg pravidiel tak prečo tie iste otázky?
Ci tým ze Miro skonci zberat sa vám nejako polepsi? ...asi nie ked Pd maratony beha len Miro a o podmierecnych nestojite.
Ano ...krajsie sa pozeraju výsledky ked je v nich viac maratoncov ale to je všetko ...

 Realita reaguje:

14.7.2015 (22:31)

Áno ttomas,máš pravdu,len opravím a doplním tvoju vetu.Stačia 3 bežci ktorý odbehnú maratón a je to podľa Hamburg pravidiel.Vysvetlenie:Aby jeden kontroloval druhého a ten druhý tretieho.Alebo tí 3-ja čo ubehli 1,1 km bez času čakali a sledovali čas a počet kôl kým dobehne Miro maratón?To si môžme potom každý behať sami a zapisovať časi aké sa nám páčia.A budeme mať platne odbehnuté akcie.O tom to je celé.Ak niekto beží 100m,1km alebo koľko chce je dobré že tým Hamburg okrášlia.Ale podstata je jasná:3 maratón a vtedy to má zmysel.Pochopil si Realitu??,,,

 miso reaguje:

14.7.2015 (22:38)

my beháme preto hamburg lebo nás to baví a nie preto aby sme niekoho ojebavali, keď dokážeš to čo eN tak potom tu môžeš niečo písať

 eN reaguje:

15.7.2015 (03:36)

Realita, cituješ pravidlo zberačov Srbska. Tí majú troch maratóncov v cieli. A div sa svete, práve Srb (nie Drago Boroja) na LETku podvádzal. Je podozrenie, že aj v Žiline, ale tam si to nik nevšimol.
Ak nemáš žandára v sebe, môže ťa kontrolovať hafo maratóncov. Raz, dvakrát sa ti ich oklamať podarí. Ale ak ťa vymáknu a to ťa vymáknu, tú ostudu by som si veru do rámčeka vkladať nechcel. To radšej zabalím, alebo dokráčam.
A ešte jedna vec. Aj keď utekám sám, vždy so mnou beží počtár SZM. A to je pekná sviňa. Jediný, koho si oklamať netrúfam.
Nedávno som mal navlas rovnakú diskusiu s Mirom Ščibránim, ktorý sa za nick neskrýval. Dali sme reč v Bratislave a za pár minút sme si vyjasnili stanoviská. Tiež to vzniklo z neznalosti pravidiel Hamburgov. Nechodím na riadne preteky často. Ak ma niekde zhliadneš, prihlás sa. Obrúsime hrany.

 Realita reaguje:

15.7.2015 (07:41)

Milý eNko a kamieNko,Realita je taká,že pravidlá BOH a LET Hamburgu si si upravil sám a bohužiaľ fungujú leN u Teba.Takže ak to porovnám z ostatnými Hamburgami na Slovensku tak zisťujem,že si ojedinelý exemplár.A v Tvojej Knihe je bezvýznamné niečo riešiť,lebo si aj tak robíš všetko podľa seba.Tým som skončil.Howg Domluvil sem.

Roman reaguje:

15.7.2015 (10:41)

realita dneška je bohužiaľ taká, že nikto nikomu neverí, podla mňa je jedno či na Hamburgovej akcii bežia 5-ti , 3-ja alebo len jedeN osamotený, podstatné je to, že akcia je dopredu ohlásená širokej verejnosti a tak kto chce, môže prísť bežať a neveriaci realiťáci môžu zase v kríčkoch počítať bežiacim okruhy

Sportos reaguje:

15.7.2015 (11:45)

Roman, dobry prispevok

eN reaguje:

15.7.2015 (13:03)

Realita, ak máš nutkanie debatovať so mnou o Hamburgoch, mal by si mať aspoň zhruba naštudovanú ich históriu, aby si nemusel trepať nezmysly.
Pravidlá Hamburgov sú dané roky. Je pravda, že s eNeM Hamburgami sa pohybujem úplne na hrane smeroplatnosti, ale v ničom ich neporušujem. Ak si presvedčený že áno, naštuduj si pravidlá lepšie a určite zmeníš názor.
Na to, že sa odvažuješ generalizovať a deklamovať "leN u Teba", si trestuhodne dezorientovaný. BOH a LET Hamburgy neexistujú. Existuje eNeM Hamburg, ktorý behávam na BOHokruhu, LETokruhu a zriedkavo aj na SAMokruhu.

Čo 8. Ilavský čiga-biga Hamburg? Je podľa teba platný? Podľa mňa je. Inak by nevisel vo výsledkoch, kde si ho môže každý, teda aj ty, nájsť.

jaroPé reaguje:

17.7.2015 (03:14)

HAmBURGˇ= 3 /traja/ bežci na štarte úplne postačujú,to aby boli obsadené pódiové umiestnenia na bedni. Takto je to na Slovensku /je to jasné a zrozumitelné pre všetkých,juniorov a juniorky aj veteránov- mužov i dámy. Akoje o v iných zemiach neviem, a ani ma to nejako zvlášť nezaujíma, nám sa to takto lúbi a je to celkom férové voči každému,aj behajúcim aktívnym miereč. bežcom aj nebehajúcim. Hlavne že počet pretekov maratónov sa udržuje a zásluhou hamburgov sa ešte aj zvyšuje,či už na západe, strede a tiež východe SVK - Slovenskej nesocialistickej republiky! Pochvalu si zaslúžia všetky : Holíkov H. v BA, Košické H.-gy pri jazere..,aj PD a Bojnické na letisku a v peknom parku pri rieke Nitra,tiež Čiga-biga maratón -H. v Ilave sa stáva tradičným a oblúbeným medzi bežeckou verejnosťou. Dôležité je že si môžu behuchtiví ľudia zabehnúť 42 km trasu, tréningovým alebo súťažným spôsobom za
pomerne málo korún /iba pár na dopravu občerstvenie
vlastné ,či už dobehnú do cieľa piati - 10ti alebo len jeden
jediný závodník, mierečný atlét. Preto je chválihodné a dobré konanie každého takéhoto športového podujatia v našich zemepisných šírkach , za rôznych ekonomických a
prírodných podmienok, popri klasických 42km, pretekoch v Košiciach, v Rajci, Bratislave,Čadci,Senici, Kolárove a tiež aj viacero tradičných podujatí za riekou Moravou...-Ostrava , Praha, Č.Budejovice, Kladno, Plzeň.,Rychnov, Kroměříž ,atď