J. Fotul

28.7.2019 (11:11)

Patri takyto bezec na preteky? Na EXTREM maratone som okrem iného bol na obcerstvovacke (ako uz niekolko krat pred tym) Peter Bacik bol v tretom kole, ked pribehol k obcerstvovacke na ktorej v tom case bolo cca 20 naplnených poharov smahom ruky zhodil vsetky pohare zo stola. Svedkami okrem nas "obsluhovatelov" boli aj traja priaznivci. To nebolo vsetko. Pred dokoncovanim tretieho kola sme sa rozhodli, ze nechame na stole po dva pohare (voda, jont, cola) pretoze bezal s este jednym bezcom. tesne pred stolom predbehol onoho bezca a opet zhodil pohare. Takze sa vratim na zaciatok s onou otázkou. Ked som si myslel, ze ma pri zabezpecovani pretekov a priamej asistencii pocas, nemôze nic prekvapit, tak ma Bacik nemilo prekvapil. Tie pohare s tekutinami neboli urcene pre mna, ale pre ostatných ucastnikov.

 

P. Bačík

29.7.2019 (08:47)

Nechcem riešiť tu problémy. Nie každého to zaujíma, ale musím sa brániť. Fotúl ak má osobné problémy nech si ich rieši doma. Hrá sa na športovca a neprávom osočuje iných. To, že unaveného maratónca nepustí občerstviť sa neuvádza. Stalo sa mi to na FURČIANSKOM MARATÓNE, kde ma v poslednom kole priam vyhnal z občerstvovačky a musel som bežať ďalej bez kvapky pitia. To sa nepochváli, že aj taký má charakter. A to čo píše sa stáva, keď je veľa pohárov na stole. Pretekár keď beží na umiestnenie nemá čas zastavovať, ale to Fotúl asi nikdy nezažil. A ešte, RARITOU na Furči je, zásadne nepodávať občerstvenie - FOTÚLOV výmysel!!!! Koho som zdržal čítaním nech mi prepáči.

JIT reaguje:

13.8.2019 (07:30)

... blem- blem- blem ? Alebo ... kvá - kvá - kvá ? VAŽTE SLOVA !

J. Fotul

29.7.2019 (14:44)

Na obcerstvovacke stalo 7 ludi. Kazdy dobre videl co robis. Takze ty si môzes vymyslat kolko chces, akurát dôjdeme k poznaniu ze si nevystaty clovek a dolozime este nieco horsieho. Okolo nas ( na ob. sme viacery) prebehli nie taky bezci ako ty.Pozry sa trebárs na MS v atletike, ktorému maratoncovy budu podavat trebárs flasu s vodou. Nehovoriac, ze v nasich pokynoch je jasne napisane: kazdy si berie sam. Aj v sobotu som podaval napr. Evke Seidlovej, Sanovi ,dokonca pivo co som im ponukol. Na rozdiel od teba su to slusny ludia. Kazdy kto chce obcerstvovat pride k stolu a nie ako ty ze bezis po druhej strane a kricis na nas "podajte mi" Ty si kto, ze si vynucujes, aby ta obskakovali! Ze som ti branil brat ob. lepsi dôvod si nevies vymysliet Na zaver ja som Fotul bez dlzna.

Mirek Hasal reaguje:

29.7.2019 (16:20)