ŽENY
##. meno ročník štát klub 1/2M čas ##.-kat
1. Chelimo Selina 73 KEN Keňa 1:14:28 2:34:23 1.-F35
2. Dado Firehiwot 84 ETH Etiópia 1:14:30 2:37:34 1.-F18
3. Adlo Radiya 89 ETH Etiópia 1:14:28 2:39:21 2.-F18
4. Korir Eunice 79 KEN Keňa 1:16:06 2:42:34 3.-F18
5. Butakova Marta 80 BLR Bielorusko 1:21:51 2:46:15 4.-F18
6. Petnuchová Ingrid 75 SVK BŠK Bardejov 1:24:31 2:48:23 5.-F18
7. Martincová Ivana 63 CZE AC Moravská Slávia Brno 1:21:31 2:49:24 1.-F40
8. Lehonkova Natalia 82 UKR SCMT 1:25:14 2:53:06 6.-F18
9. Delion Valentina 73 MDA Moldavsko 1:21:29 2:53:46 2.-F35
10. Šebestian Silvia 77 SVK AŠK Grafobal Skalica 1:33:42 3:07:50 7.-F18
11. Albertová Brigita 75 SVK Olymp Slovakia Bratisla 1:30:41 3:08:21 8.-F18
12. Hudáková Jitka 71 SVK VTJ Blesk Trenčín 1:36:24 3:16:28 3.-F35
13. Billá Erika 63 SVK ATU Košice Belle-exoprt 1:41:59 3:25:18 2.-F40
14. Holečková Zuzana 84 SVK Krompachy 1:41:59 3:27:05 9.-F18
15. Kacířová Svatoslava 81 CZE Železná Studienka Brati 1:44:39 3:30:03 10.-F18
16. Balošáková Anna 61 SVK ŠKP Čadca 1:36:42 3:33:21 3.-F40
17. Marusiakova Miriam 81 SVK Bratislava 1:48:40 3:33:23 11.-F18
18. Semanová Zlatka 58 SVK Belle Export - Import K 1:46:00 3:34:32 1.-F50
19. Dóšová Darina 60 SVK AK Svetlošák 1:46:03 3:37:06 4.-F40
20. Krcháková Alena 57 CZE AC Mor. Slávia Brno 1:43:23 3:37:59 2.-F50
21. Hitchcock Gabriela 78 SVK Farnham Runners 1:47:43 3:39:10 12.-F18
22. Čverčková Svetlana 77 SVK not assigned 1:50:23 3:41:07 13.-F18
23. Hatalová Eva 72 SVK BK Cyklosun Plus 1:50:35 3:42:24 4.-F35
24. Sokolová Helena 82 SVK Košice 1:50:24 3:44:11 14.-F18
25. Bláhová Renáta 69 SVK BMB Leitner 1:49:46 3:45:30 5.-F35
26. Žideková Janka 60 SVK Maratón klub Rajec 1:45:46 3:46:46 5.-F40
27. Franzetta Shari 72 USA not assigned 1:51:37 3:49:55 6.-F35
28. Seidlová Eva 48 SVK AK Tlmače 1:46:51 3:50:27 3.-F50
29. Kovářová Marcela 79 SVK KR PZ Bratislava 1:55:59 3:52:19 15.-F18
30. Katan Joanna 74 POL truchtacz mysłowice 1:55:09 3:52:24 16.-F18
31. Berníková Eva 59 SVK ŠKP Spišská Nová Ves 1:55:59 3:52:34 6.-F40
32. Kleinová Mária 52 SVK ML - Dobšiná 1:50:12 3:52:51 4.-F50
33. Székely Ágnes 75 HUN not assigned 1:51:51 3:57:56 17.-F18
34. Kowalska Natalia 84 POL Rzeszów 1:58:39 3:58:26 18.-F18
35. Hrickova Adriana 79 SVK not assigned 1:51:09 4:00:52 19.-F18
36. Seidlová Eva 77 SVK AK Tlmače 1:59:48 4:03:18 20.-F18
37. Tiszová Alžbeta 57 SVK BK Steel Košice 1:57:46 4:04:24 5.-F50
38. Trulikova Zdenka 54 SVK Trnava 2:03:38 4:06:11 6.-F50
39. Ihászné Pál Judit 61 HUN Ózdi Teknőc Futó Club 1:58:40 4:10:51 7.-F40
40. Doma Ágnes 69 HUN not assigned 1:56:59 4:11:58 7.-F35
41. Hofer Veronika 62 AUT Laufrunde Ernsthofen 2:01:45 4:14:04 8.-F40
42. Beláková Renáta 72 SVK not assigned 2:07:19 4:15:45 8.-F35
43. Semanová Mária 68 SVK Alfa Tyre Prešov 1:58:00 4:19:08 9.-F40
44. Alexanderčíková Zuzana 81 SVK not assigned 2:04:02 4:19:14 21.-F18
45. Szabó Gabriella 65 HUN Budapest 2:07:21 4:19:43 10.-F40
46. Zielińka -Dawidziak Ma 71 POL Leszno 2:00:00 4:23:37 9.-F35
47. Asterová Jana 74 CZE Slaný 1:59:44 4:24:44 22.-F18
48. Vajda Anita 76 HUN Kanizsai Futóklub 2:00:41 4:25:22 23.-F18
49. Sroka Lucyna 78 POL Rzeszów 1:59:03 4:28:24 24.-F18
50. Kissová Eva 60 SVK Konštrukta Košice 2:05:24 4:35:29 11.-F40
51. Pomykala Urszula 64 POL Tyskie Stowarzyszenie S 2:11:17 4:36:43 12.-F40
52. Van De Voorde Christel 59 BEL Colná správa Belgicka 2:10:39 4:46:51 13.-F40
53. Musilová Jana 81 CZE not assigned 2:12:53 4:47:57 25.-F18
54. Kunzmann Monika 63 GER not assigned 2:17:21 4:48:32 14.-F40
55. Naziemiec Daria 76 POL Slimak- Bytkow 2:27:39 5:09:44 26.-F18
56. Dúžiková Jana 77 SVK not assigned 2:37:35 5:45:36 27.-F18
Jedináková Katarína 66 SVK Kežmarok 1:55:52 NDC F40
Smets Rein 58 BEL Colná správa Belgicka 2:00:32 NDC F50
Bačová Magdaléna 81 SVK not assigned 2:01:54 NDC F18
Katan Wiesława 57 POL truchtacz mysłowice 2:04:55 NDC F50
Simanová Stanislava 77 SVK not assigned 2:11:57 NDC F18
Barbócz Anikó 74 HUN Hajdúszoboszló 2:18:28 NDC F18
Erdziaková Alena 54 SVK Autosklo H&D ....... NDC F50
MUŽI
##. meno ročník štát klub 1/2M čas ##.-kat
1. Yirdawe Dejene 78 ETH Etiópia 1:05:26 2:10:51 1.-M18
2. Kibet Jonathan 82 KEN Keňa 1:05:27 2:12:23 2.-M18
3. Mutiso Joseph 73 KEN Keňa 1:05:26 2:12:25 3.-M18
4. Rotich Sammy 80 KEN Keňa 1:05:28 2:12:31 4.-M18
5. Cheruiyot Benson 82 KEN Keňa 1:05:27 2:15:56 5.-M18
6. Adelo Hussan 82 ETH Etiópia 1:05:27 2:16:21 6.-M18
7. Lagat Joseph 86 KEN Keňa 1:05:29 2:16:46 7.-M18
8. Bandawe Philip 73 ZIM Zimbabwe 1:09:52 2:24:13 8.-M18
9. Pástor Imrich 74 SVK TJ Obal Servis Košice 1:09:51 2:26:05 9.-M18
10. Kiptoo William 80 KEN Keňa 1:08:26 2:26:09 10.-M18
11. Tichý Peter 69 SVK ŠKP Čadca 1:14:46 2:33:01 11.-M18
12. Czyz Grzegorz 67 POL Aatomatyka - Tarnów 1:15:42 2:33:41 1.-M40
13. Bukovjan Vlastimil 61 CZE Otrokovice 1:15:00 2:33:58 2.-M40
14. Boit Isaac 77 KEN --- 1:14:27 2:34:24 12.-M18
15. Kavacký Michal 77 SVK Atletický klub MŠK Kysu 1:15:00 2:39:25 13.-M18
16. Kacíř Vlastimil 79 CZE MV ČR 1:21:13 2:44:06 14.-M18
17. Mccarter Domonic 66 GBR not assigned 1:19:18 2:45:23 3.-M40
18. Ivaňák Radomír 75 SVK TJ Obal Servis Košice 1:22:06 2:45:26 15.-M18
19. Sciranko Jozef 61 SVK ATU Košice - BK Steel K 1:22:07 2:46:25 4.-M40
20. Moździerz Paweł 66 POL Automatyka 1:21:52 2:46:35 5.-M40
21. Tatrai Róbert 63 SVK MČ Košice - Sever 1:21:26 2:46:44 6.-M40
22. Lorenčík Rudolf 65 SVK Ťahanovce - obec MČ Koš 1:23:24 2:47:31 7.-M40
23. Minařík Petr 76 CZE MV ČR 1:22:07 2:47:39 16.-M18
24. Klika Antonín 64 CZE MV ČR 1:21:26 2:47:49 8.-M40
25. Čierňava Ľuboslav 75 SVK ŠKP Čadca 1:21:29 2:48:11 17.-M18
26. Fotul Gregor 76 SVK Triatlonový klub Košice 1:23:16 2:48:40 18.-M18
27. Staš Anton 69 SVK BS Tatran Turany 1:21:43 2:50:14 19.-M18
28. Obraz Pavol 53 SVK BK Steel Košice - Belle 1:23:52 2:50:38 1.-M50
29. Hrmo Ľubomír 61 SVK Banska Bystrica 1:23:16 2:51:29 9.-M40
30. Tirpak Ján 66 SVK BK Steel Košice 1:23:36 2:51:45 10.-M40
31. Vavrek Adrián 80 SVK Dulova Ves 1:22:08 2:52:14 20.-M18
32. Jendželovský Peter 77 SVK TIK Košice 1:27:05 2:52:55 21.-M18
33. Hudák Juraj 73 SVK VTJ Blesk Trenčín 1:22:07 2:53:13 22.-M18
34. Šerik Juraj 67 SVK Šk Lućivna slabozraky B 1:22:37 2:53:19 11.-M40
35. Evin Ondrej 76 SVK Bardejovský športový kl 1:27:16 2:53:39 23.-M18
36. Tomčány Miroslav 71 SVK HCC Jogging Dubnica 1:24:46 2:54:07 24.-M18
37. Čepiga Bohuš 73 SVK Bardejovský športový kl 1:24:10 2:54:14 25.-M18
38. Gross Richard 67 ITA Lauffreunde Sarntal 1:27:17 2:54:17 12.-M40
39. Valtr Matej 77 CZE TRIVA Praha 1:22:07 2:54:44 26.-M18
40. Horváth Štefan 71 SVK Colná správa Slovenskej 1:22:08 2:55:41 27.-M18
41. Kopčík Tomáš 68 SVK Trnava 1:24:32 2:55:44 13.-M40
42. Chrenka Jozef 57 SVK AŠK Grafobal Skalica 1:29:03 2:55:45 2.-M50
43. Knížek Jiří 82 CZE OK Lokomotiva Pardubice 1:20:25 2:55:47 28.-M18
44. Kouřil Karel 72 CZE AC Vysoké Mýto 1:24:46 2:56:37 29.-M18
45. Běčák Pavel 63 SVK Camelus BB 1:25:23 2:56:58 14.-M40
46. Šimek Milan 69 CZE Otrokovice 1:27:59 2:56:59 30.-M18
47. Lindvai Slavomír 71 SVK PBaH Košice 1:17:28 2:58:16 31.-M18
48. Sventek Ladislav 65 SVK ŠKP Čadca 1:25:12 2:58:25 15.-M40
49. Šorek Miroslav 62 SVK Mestký úrad Handlová 1:27:30 2:58:31 16.-M40
50. Obregon Matias 77 ARG not assigned 1:28:32 2:58:37 32.-M18
51. Pribula Vladimir 58 SVK OBS Prešov 1:26:25 2:58:44 3.-M50
52. Piontek Krzysztof 74 POL Rybnik 1:27:58 2:59:05 33.-M18
53. Pouš Richard 71 SVK Bardejovský športový kl 1:27:16 2:59:24 34.-M18
54. Vydarený Vladislav 66 SVK AŠK Grafobal Skalica 1:24:21 2:59:34 17.-M40
55. Tomko Ján 73 SVK MBO OP .ARM Strážske 1:29:04 3:00:05 35.-M18
56. Sumerling Marek 84 SVK Sport Team Hritz Nová L 1:30:19 3:00:07 36.-M18
57. Balošák Vladimír 59 SVK ŠKP Čadca 1:29:12 3:00:47 18.-M40
58. Ondraško Miroslav 76 SVK Studienka 1:30:20 3:00:51 37.-M18
59. Kaľavský Ján 61 SVK TU - Košice 1:26:24 3:01:14 19.-M40
60. Juro Jozef 65 SVK OŠK Vinné 1:26:26 3:01:50 20.-M40
61. Molčan Vladimír 68 SVK BK Martex Košice 1:25:59 3:02:03 21.-M40
62. Horak Peter 77 AUT not assigned 1:25:37 3:02:12 38.-M18
63. Švaňa Roman 64 SVK TTK Košice 1:26:26 3:02:14 22.-M40
64. Smetana Miroslav 64 SVK Colná správa Slovenskej 1:29:36 3:02:21 23.-M40
65. Maňkoš Peter 68 SVK OBS Prešov 1:26:26 3:02:45 24.-M40
66. Živkov Bartolomej 84 SVK ATU Košice 1:29:02 3:03:10 39.-M18
67. Kaňa František 75 SVK Kežmarok 1:28:01 3:03:25 40.-M18
68. Wojcik Wieslaw 59 POL SZWLA Stargard 1:26:32 3:03:46 25.-M40
69. Hus Peter 71 SVK BK Cyklosun Plus 1:30:19 3:03:51 41.-M18
70. Bogár János 64 HUN Belle Export-Import Koš 1:28:48 3:04:04 26.-M40
71. Kříž Petr 70 CZE Praha Stodůlky 1:29:23 3:04:40 42.-M18
72. Ružbarský Ján 66 SVK Žilina 1:25:25 3:04:57 27.-M40
73. Csontos Tibor 64 HUN Körútfutók SE 1:28:53 3:05:05 28.-M40
74. Filuś Stanisław 65 POL biegajznami.pl 1:27:05 3:05:22 29.-M40
75. Fazekas Ján 67 SVK Colná správa Slovenskej 1:27:05 3:05:39 30.-M40
76. Chromek Roman 70 SVK not assigned 1:27:50 3:06:03 43.-M18
77. Imrich Pavol 69 SVK Široké 1:27:40 3:06:19 44.-M18
78. Dancák Zoltán 59 SVK DPMK Košice 1:29:49 3:06:28 31.-M40
79. Erdziak Lukáš 81 SVK MAC Rača 1:29:12 3:06:38 45.-M18
80. Svoboda Tomáš 70 CZE Všechovice 1:29:47 3:06:56 46.-M18
81. Šebestian Patrik 72 SVK AŠK Grafobal Skalica 1:33:42 3:07:42 47.-M18
82. Balogh Vladimír 63 SVK Akuna Košice 1:24:31 3:07:50 32.-M40
83. Polák Peter 48 SVK Belle Export - Import K 1:29:36 3:08:18 1.-M60
84. Zvolánek Richard 83 SVK not assigned 1:29:36 3:08:52 48.-M18
85. Nečas Josef 58 CZE Maratonstav Úpice 1:28:20 3:08:57 4.-M50
86. Kubiatko Milan 57 SVK Čadca 1:30:49 3:09:17 5.-M50
87. Dr. Dani János 74 HUN not assigned 1:31:29 3:09:20 49.-M18
88. Káčerik Vladimír 57 SVK MŠK Kyuscké Nové Mesto 1:33:09 3:09:45 6.-M50
89. Jamrich Michal 76 SVK Banská Bystrica 1:32:12 3:10:00 50.-M18
90. Rybanský Roman 67 SVK Dunajská Lužná 1:29:52 3:11:20 33.-M40
91. Mikula Miroslav 57 SVK Radošovce 1:33:43 3:11:34 7.-M50
92. Tisza Tibor 57 SVK BK Steel Košice - Belle 1:31:43 3:11:38 8.-M50
93. Skotin Leonid 50 RUS --- 1:30:20 3:11:45 9.-M50
94. Vargovič Jozef 53 SVK MBO OP .ARM Strážske 1:30:43 3:12:21 10.-M50
95. Hirjak Vladimír 57 SVK AC Michalovce 1:34:27 3:12:58 11.-M50
96. Hřích Jan 73 CZE MV ČR 1:22:36 3:13:13 51.-M18
97. Uličný Marek 76 SVK --- 1:29:43 3:13:28 52.-M18
98. Nikolayenkov Olexandr 75 UKR Slavutich ARC 1:29:24 3:13:41 53.-M18
99. Hrušovský Milan 57 SVK STEZ Spišská N. Ves 1:34:29 3:14:05 12.-M50
100. Horňák Rastislav 74 SVK AC - Bobor 1:33:56 3:14:15 54.-M18
101. Magiera Janusz 63 POL Forma Wodzislaw Slaski 1:31:55 3:14:18 34.-M40
102. Siwczyk Andrzej 57 POL --- 1:30:15 3:14:18 13.-M50
103. Očovai Ján 59 SVK Lučenec 1:33:09 3:14:28 35.-M40
104. Vaľko Cyprián 72 SVK MBO OP .ARM Strážske 1:27:28 3:14:31 55.-M18
105. Bruck Ivan 76 SVK AŠK Grafobal Skalica 1:31:19 3:14:33 56.-M18
106. Rúniks Mártinš 77 LAT Colná správa Lotyšska 1:30:35 3:14:44 57.-M18
107. Umbras Krzysztof 71 POL Colná správa Poľska 1:33:53 3:14:50 58.-M18
108. Sopko Pavol 67 SVK TJ Dynamo DPMK Kosice 1:33:33 3:14:55 36.-M40
109. Vakrčka Pavel 64 CZE SK Ústí nad Labem 1:34:55 3:14:57 37.-M40
110. Bačík Peter 53 SVK Belle Export - Import K 1:33:56 3:15:26 14.-M50
111. Kuzma Marcel 85 SVK not assigned 1:36:32 3:15:35 59.-M18
112. Prozorowski Wiesław 68 POL Leszno 1:38:45 3:15:42 38.-M40
113. Gallik František 51 SVK AO Svit 1:38:46 3:15:42 15.-M50
114. Trnka Roman 72 SVK INA Skalica 1:34:55 3:15:52 60.-M18
115. Marszalkowski Zbigniew 57 POL Forma Wodzislaw Slaski 1:30:55 3:15:57 16.-M50
116. Mak Stanislav 69 SVK SK Helpa 1:35:20 3:16:01 61.-M18
117. Gunár Robert 73 SVK --- 1:33:44 3:16:04 62.-M18
118. Nuninga Bert 64 NED Colná správa Holandska 1:34:23 3:16:06 39.-M40
119. Sroka Wojciech 78 POL Rzeszów 1:37:22 3:16:38 63.-M18
120. Dubovský Pavol 67 SVK ŠK Podbiel 1:34:30 3:16:53 40.-M40
121. Vargaeštok Gejza 55 SVK MBK Veľké Kapušany 1:35:02 3:16:55 17.-M50
122. Pockľan Ján 73 SVK Hrachovo 1:24:26 3:16:56 64.-M18
123. Horváth Ján 64 SVK Piešťany 1:34:26 3:17:00 41.-M40
124. Long Hugh Andrew 78 GBR London 1:38:44 3:17:07 65.-M18
125. Sauer Jozef 73 SVK Eustream a.s. 1:35:35 3:17:14 66.-M18
126. Zeleník Jozef 53 SVK SPERIAN Partizánske 1:35:47 3:17:17 18.-M50
127. Rajec Pavol 46 SVK ZTS Kebal Dubnica n/V 1:32:43 3:17:20 2.-M60
128. Balošák Gabriel 89 SVK ŠKP Čadca 1:34:36 3:17:23 67.-M18
129. Stopka Vladimír 67 SVK Ilava 1:35:22 3:17:31 42.-M40
130. Ďurkovský Ivan 58 SVK TJ Obal Servis Košice 1:34:36 3:17:39 19.-M50
131. Berecz Peter 80 SVK --- 1:33:42 3:17:45 68.-M18
132. Melicherčík Igor 62 SVK BLK Mochovce 1:37:57 3:18:09 43.-M40
133. Uhlárik Pavol 59 SVK Maratón klub Rajec 1:36:24 3:18:09 44.-M40
134. Harangozo Jozef 62 SVK --- 1:30:00 3:18:20 45.-M40
135. Pur Václav 55 CZE Šumperk 1:37:08 3:18:50 20.-M50
136. Čečrle Stanislav 71 CZE Štěpánov 1:31:42 3:18:58 69.-M18
137. Psocík Vladimír 56 SVK MK Tatran SNV 1:37:48 3:19:17 21.-M50
138. Kozma Ferenc 68 HUN Navigátor SE 1:34:08 3:19:32 46.-M40
139. Švagrovský Ján 59 SVK OŠK Budkovce 1:35:02 3:19:37 47.-M40
140. Koskela Mikko 55 FIN Häjyt 1:37:53 3:19:42 22.-M50
141. Trocha Rastislav 71 SVK Košice 1:40:18 3:19:42 70.-M18
142. Janik Jerzy 54 POL BK Osir Strzelce 1:34:01 3:19:43 23.-M50
143. Osladil Miroslav 52 CZE AK Olomouc 1:38:12 3:19:49 24.-M50
144. Konštantinovič Marián 61 SVK BK Steel Košice 1:37:45 3:20:03 48.-M40
145. Maľák Štefan 62 SVK Olcnava 1:36:21 3:20:15 49.-M40
146. Geilen Henk 60 NED Colná správa Holandska 1:39:50 3:20:16 50.-M40
147. Vajas Roland 76 SVK CSMC Žitný Ostrov 1:36:17 3:20:26 71.-M18
148. Franko Jozef 57 SVK OBS Prešov 1:38:59 3:20:42 25.-M50
149. Dratva Marek 75 SVK Natural Bodybuilders 1:30:15 3:20:43 72.-M18
150. Izsák Gabriel 80 SVK Šaľa 1:30:34 3:21:11 73.-M18
151. Nepko Gabriel 56 SVK O5 BK Furča Košice 1:38:56 3:21:19 26.-M50
152. Senko Juraj 71 SVK MK Samko 1:36:27 3:21:28 74.-M18
153. Téti Gábor 77 HUN Balassagyarmat 1:35:28 3:21:49 75.-M18
154. Zych Leslaw 53 POL LKB Rudnik-Starachowice 1:36:47 3:21:58 27.-M50
155. Ignačák Tomáš 84 SVK not assigned 1:30:43 3:22:12 76.-M18
156. Nagy David 67 SVK Penati 1:39:04 3:22:33 51.-M40
157. Lipovský Ľubomír 66 SVK MBO OP .ARM Strážske 1:34:57 3:22:40 52.-M40
158. Lipovský Vladislav 69 SVK MBO OP .ARM Strážske 1:23:58 3:22:40 77.-M18
159. Denke Radoslav 77 SVK Omil tým 1:36:20 3:22:53 78.-M18
160. Menger Pavel 73 CZE Velké Přílepy 1:40:08 3:22:59 79.-M18
161. Halas Matus 84 SVK not assigned 1:42:29 3:23:16 80.-M18
162. Balter Roland 55 NED Colná správa Holandska 1:39:10 3:23:34 28.-M50
163. Nagy Károly 71 HUN Ózdi Teknőc Futó Club 1:36:21 3:23:49 81.-M18
164. Trošok Lubomír 69 SVK Poprad 1:40:48 3:23:55 82.-M18
165. Wyszkon Frnacizsek 81 POL Osplance 1:31:26 3:24:01 83.-M18
166. Varga Gábor 60 HUN Oxigén Klub 1:35:20 3:24:14 53.-M40
167. Kormaník Lukáš 57 SVK Sokol Ľubotice 1:40:16 3:24:16 29.-M50
168. Fuker Miroslav 59 SVK Cyklosun Plus Novoveská 1:37:58 3:24:16 54.-M40
169. Wolaschka Peter 69 SVK not assigned 1:40:58 3:24:18 84.-M18
170. Gabovič Ivan 60 SVK Ivánka pri Dunaji 1:40:15 3:24:33 55.-M40
171. Ščurka Ondrej 64 SVK Nitra 1:40:25 3:24:39 56.-M40
172. Kozár Peter 63 SVK Dolné Plachtince 1:37:56 3:24:42 57.-M40
173. Matejovič Milan 64 SVK not assigned 1:40:15 3:24:42 58.-M40
174. Šmida Vladimír 54 SVK KST Spišská N. Ves 1:36:27 3:25:16 30.-M50
175. Kandra František 64 SVK BK Steel Košice 1:41:58 3:25:19 59.-M40
176. Jež Radek 65 CZE --- 1:34:53 3:25:19 60.-M40
177. Baumgartner Eduard 57 SVK Radošovce 1:38:47 3:25:42 31.-M50
178. Čulen Ivan 60 SVK AŠK Grafobal Skalica 1:46:24 3:25:42 61.-M40
179. Kubák Matúš 84 SVK Košice 1:48:26 3:25:54 85.-M18
180. Glesk Slavomír 74 SVK UCSG 1:37:58 3:25:56 86.-M18
181. Hlaváč Peter 74 SVK Bratislava 1:42:45 3:26:12 87.-M18
182. Chovanec Jozef 80 SVK Bardejov 1:37:59 3:26:16 88.-M18
183. Zsélyi Zoltán 65 SVK Žitnosotrovský maratón 1:38:47 3:26:31 62.-M40
184. Parimucha Ľubomír 68 SVK Spišské Podhradie 1:43:22 3:26:44 63.-M40
185. Hazucha Ján 43 SVK Statika Zvolen 1:40:39 3:26:47 3.-M60
186. Spišiak Róbert 75 SVK Košice 1:34:35 3:26:48 89.-M18
187. Jeriga Branislav 68 SVK Kapušany 1:43:17 3:26:50 64.-M40
188. Dzurinda Mikuláš 55 SVK not assigned 1:43:20 3:26:51 32.-M50
189. Strömpl Ján 54 SVK VULKMONT Košice 1:30:10 3:27:00 33.-M50
190. Sabo Gabriel 61 SVK VVS Michalovce 1:43:22 3:27:05 65.-M40
191. Berberich Dominik 75 SVK Fokoláre Košice 1:43:47 3:27:05 90.-M18
192. Mecele Jozef 61 SVK Slovalco Žiar nad Hrono 1:43:02 3:27:06 66.-M40
193. Sutton Tim 67 GBR Invicta East Kent AC 1:25:09 3:27:10 67.-M40
194. Jagelka Jozef 67 SVK Zubrohlava 1:37:39 3:27:19 68.-M40
195. Šurik Tomáš 60 SVK KKM Čadca 1:36:13 3:27:23 69.-M40
196. Szekvolgyi Zoltan 75 HUN Tiszaujvaros 1:42:34 3:27:23 91.-M18
197. Olbrys Stanislaw-Adam 67 POL K.B. Pimar Legionowo 1:43:32 3:27:25 70.-M40
198. Kierczak Aleksander 63 POL Bielsko Biała 1:42:22 3:27:29 71.-M40
199. Fellner Luboš 69 SVK BUBO Team 1:40:22 3:27:33 92.-M18
200. Zych Mariusz 72 POL Bielsko Biała 1:42:22 3:27:34 93.-M18
201. Krajewski Slawomir 56 POL doliniarze.com 1:39:03 3:28:01 34.-M50
202. Míček František 71 CZE STS Chvojkovice Brod 1:35:33 3:28:09 94.-M18
203. Semančík Jaroslav 78 SVK Košice 1:33:43 3:28:24 95.-M18
204. Kuliňski Tomasz 75 POL Katowice 1:38:26 3:28:31 96.-M18
205. Tomič Peter 67 SVK Mirdžes Galanta 1:44:54 3:28:50 72.-M40
206. Michalik Slavomír 68 SVK PIM 1:38:32 3:28:52 73.-M40
207. Vlkovič Matúš 81 SVK Prešov 1:42:52 3:28:57 97.-M18
208. Klembas Jozef 81 SVK not assigned 1:34:29 3:28:59 98.-M18
209. Klein Ondrej 58 SVK Cassovia Dog KE 1:39:22 3:29:16 35.-M50
210. Hýrošš Pavol 52 SVK Lokomotíva Vrútky 1:37:56 3:29:25 36.-M50
211. Šablica Alojz 82 SVK Fight Club Bratislava 1:45:14 3:29:31 99.-M18
212. Bereš Róbert 73 SVK Bratislava 1:42:45 3:29:35 100.-M18
213. Grygo Krzysztof 60 POL Colná správa Poľska 1:34:46 3:29:43 74.-M40
214. Hodossy Peter 78 SVK --- 1:43:19 3:29:51 101.-M18
215. Takács Jaroslav 62 SVK Mercor Košice 1:43:20 3:29:52 75.-M40
216. Fehér Maroš 74 SVK Maratíónsky klub 1:38:48 3:29:53 102.-M18
217. Vysoudil Oldřich 61 CZE SK Temenice 1:31:10 3:29:55 76.-M40
218. Hunyadi Mátyás 67 HUN not assigned 1:44:27 3:29:57 77.-M40
219. Šramko Kamil 68 SVK not assigned 1:40:41 3:29:58 78.-M40
220. Wojakowski Andrzej 59 POL Warszawa 1:39:49 3:30:37 79.-M40
221. Germán László 77 HUN not assigned 1:39:33 3:30:44 103.-M18
222. Verba Rudolf 80 SVK BK Steel Košice 1:40:18 3:30:47 104.-M18
223. Noester Roman 54 AUT ASKOE Schwertberg 1:40:40 3:30:59 37.-M50
224. Laurinec Miloš 64 SVK Polícia Martin 1:32:43 3:31:11 80.-M40
225. Szabo Ladislav 75 SVK Šala 1:42:23 3:31:23 105.-M18
226. Potočný Martin 81 SVK Klub Dunjskych vodakov 1:45:15 3:31:24 106.-M18
227. Stančák Marián 57 SVK --- 1:46:52 3:31:27 38.-M50
228. Sitek Dušan 55 SVK BBS Bratislava 1:38:54 3:31:32 39.-M50
229. Bukowski Marian 48 POL Końskie 1:40:21 3:31:40 4.-M60
230. Fotul Juraj 46 SVK 05 BK Furča 1:46:01 3:31:46 5.-M60
231. Franek Jarolím 54 SVK AZD Košice 1:37:55 3:31:50 40.-M50
232. Kobela Stanislav 59 SVK not assigned 1:42:01 3:31:57 81.-M40
233. Vancsek Ferenc 63 HUN Várpalota 1:38:41 3:32:00 82.-M40
234. Lielahti Heikki 55 FIN Varalan Maratonklubi 1:39:39 3:32:03 41.-M50
235. Kovács Zoltán 61 HUN Nyíregyháza 1:44:39 3:32:15 83.-M40
236. Sabol František 64 SVK JM Demolex Bardejov 1:38:30 3:32:21 84.-M40
237. Badinský Karol 55 SVK ASD Bratislava 1:40:15 3:32:22 42.-M50
238. Šabík František 59 SVK OU - Slepčany 1:43:20 3:32:24 85.-M40
239. Wegrzyk Stefan 64 POL Forma Wodzislaw Slaski 1:36:50 3:32:59 86.-M40
240. Ševčík Štefan 51 SVK ŠKP Prievidza 1:34:33 3:33:09 43.-M50
241. Tomko Roman 76 SVK Nemecká 1:42:51 3:33:10 107.-M18
242. Baťo Jaroslav 69 SVK Žitavany 1:39:41 3:33:15 108.-M18
243. Mišovic Michal 77 SVK TAT Martin 1:45:47 3:33:28 109.-M18
244. Richter Juraj 82 SVK Nitra 1:38:25 3:33:31 110.-M18
245. Pavlacký Jaroslav 62 SVK KB Trenčianske Teplice 1:36:23 3:33:34 87.-M40
246. Mikula Josef 50 SVK 05 BK Furča 1:46:57 3:33:55 44.-M50
247. Pošpiech Karol 54 POL Forma Wodzislaw Slaski 1:45:30 3:34:06 45.-M50
248. Kováč Zoltán 52 SVK Federácia strojvodcov K 1:43:10 3:34:12 46.-M50
249. Frajka Roland 73 SVK not assigned 1:43:21 3:34:12 111.-M18
250. Suja Peter 66 SVK Brezno 1:34:26 3:34:21 88.-M40
251. Doležal Jozef 67 SVK AC Michalovce 1:42:27 3:34:21 89.-M40
252. Rozs Péter 71 HUN Körútfutók SE 1:37:55 3:34:23 112.-M18
253. Ficzere Bartolomej 50 SVK Sopka Sena 1:46:16 3:34:25 47.-M50
254. Hudák Jozef 56 SVK Sopka Seňa 1:46:15 3:34:25 48.-M50
255. Mako Róbert 74 SVK SOPKA Seňa 1:41:58 3:34:25 113.-M18
256. Bandžuch Rastislav 71 SVK TDM Krompachy 1:40:40 3:34:31 114.-M18
257. Hrček Petr 61 CZE not assigned 1:45:32 3:34:58 90.-M40
258. Buc Peter 59 SVK BK Steel Košice Belle 1:43:20 3:35:01 91.-M40
259. Hudyka Krzysztof 65 POL doliniarze.com 1:44:01 3:35:04 92.-M40
260. Godek Maksymilian 84 POL Noel Team Katowice 1:44:01 3:35:05 115.-M18
261. Kontowicz Rafal 74 POL Truchtacz Myslowice 1:43:22 3:35:41 116.-M18
262. Kondek Istvan 65 HUN Veszprem 1:42:59 3:36:08 93.-M40
263. Nagy Ferenc 66 HUN Veszprem 1:42:59 3:36:08 94.-M40
264. Skoog Benny 53 SWE Colná správa Švédska 1:40:17 3:36:19 49.-M50
265. Lüttmann Richard 50 GER LG Rheine-Elte e.V. 1:45:22 3:36:30 50.-M50
266. Papuga František 63 SVK KOB ATU Košice 1:40:48 3:36:41 95.-M40
267. Nordgerling Thomas 56 GER Stammtisch Menzing 1:47:30 3:36:51 51.-M50
268. Hofer Franz 60 AUT Team Zisser Enns 1:47:16 3:36:54 96.-M40
269. Andrášik Anton 75 SVK not assigned 1:46:45 3:37:14 117.-M18
270. Štekláč Jozef 54 SVK SBS.Loko.Vrutky 1:42:28 3:37:26 52.-M50
271. Skačan Igor 76 SVK Ironman Team Levice 1:43:21 3:37:37 118.-M18
272. Tongel Petr 69 CZE Valašské Meziříčí 1:45:23 3:37:40 119.-M18
273. Rada Ladislav 53 SVK Kerko Michalovce 1:47:47 3:37:42 53.-M50
274. Papp Zoltán 49 SVK MBK Veľké Kapušany 1:47:47 3:37:43 54.-M50
275. Jakubócy Igor 74 SVK Pezinok 1:44:13 3:37:50 120.-M18
276. Mišovič Martin 76 SVK Štúrovo 1:47:12 3:37:54 121.-M18
277. Ciszyński Marek 64 POL START Katowice 1:44:51 3:37:56 97.-M40
278. Fančovič Stanislav 72 SVK Bratislava 1:39:41 3:38:00 122.-M18
279. Lorenc Krzysztof 63 POL not assigned 1:47:54 3:38:04 98.-M40
280. Cifra Branislav 77 SVK not assigned 1:47:47 3:38:06 123.-M18
281. Erdős Béla 65 HUN not assigned 1:44:34 3:38:19 99.-M40
282. Uhrin Jozef 82 SVK Kašov 1:40:03 3:38:33 124.-M18
283. Sivák Roman 72 SVK not assigned 1:44:48 3:38:37 125.-M18
284. Vaško Peter 68 SVK O.C.Ú - Brežany 1:48:53 3:38:49 100.-M40
285. Lieskovský Jozef 48 SVK Bratislava 1:46:27 3:39:01 6.-M60
286. Smoroň Ladislav 64 SVK ĽBS-Stará Ľubovňa 1:43:00 3:39:03 101.-M40
287. Fonfer Viktor 71 SVK šk- tvrdošín 1:39:24 3:39:19 126.-M18
288. Schlöglhofer Günter 65 AUT Team Zisser Enns 1:47:50 3:39:24 102.-M40
289. Pastor Eugen 42 SVK Metropol Košice 1:48:53 3:39:35 7.-M60
290. Benča Peter 63 SVK T.O. Pohoda Bratislava 1:43:33 3:39:43 103.-M40
291. Sabanoš Gejza 61 SVK Sokol Ľubotice / MK Koš 1:42:25 3:39:45 104.-M40
292. Slatkovský Jozef 61 SVK Slovan Gelnica 1:43:18 3:39:49 105.-M40
293. Kiszel Jan 72 SVK not assigned 1:48:41 3:39:53 127.-M18
294. Bari Arpád 68 SVK not assigned 1:42:20 3:39:56 106.-M40
295. Erenyi Tamas 70 HUN Futó Bolondok SE 1:43:43 3:39:57 128.-M18
296. Kiš Ľubomír 58 SVK BK - Geča 1:48:30 3:40:19 55.-M50
297. Kožíšek Dušan 55 SVK AŠK Grafobal Skalica 1:44:53 3:40:46 56.-M50
298. Forsman Erkki 53 FIN Varalan Maratonklubi 1:44:00 3:41:06 57.-M50
299. Kriško Miroslav 57 SVK 42195.sk 1:47:17 3:41:06 58.-M50
300. Semanko František 57 SVK BK Steel Košice 1:50:42 3:41:07 59.-M50
301. Budik Karel 56 CZE BC Logistik 1:46:59 3:41:21 60.-M50
302. Chobot Ivan 54 SVK Bratislava 1:46:06 3:41:27 61.-M50
303. Segeň Jozef 56 SVK Eustream, a.s. 1:48:39 3:41:38 62.-M50
304. Hrúza Tibor 61 SVK Kremnica 1:50:26 3:41:55 107.-M40
305. Kuchta Marian 61 SVK Košice 1:42:22 3:42:02 108.-M40
306. Pavlík Ján 58 SVK AŠK Grafobal Skalica 1:44:53 3:42:14 63.-M50
307. Ivanecký Matúš 77 SVK Dulova Ves 1:52:04 3:42:18 129.-M18
308. Telepovský Miroslav 62 SVK EMTE Trebišov 1:38:39 3:42:24 109.-M40
309. Konček Matúš 78 SVK not assigned 1:45:09 3:42:24 130.-M18
310. Súkeník Ján 64 SVK not assigned 1:43:21 3:42:51 110.-M40
311. Šaffo Jozef 61 SVK BK Stará Ľubovňa 1:50:22 3:43:01 111.-M40
312. Jóčik Roman 69 SVK BK Steel Košice 1:50:42 3:43:03 131.-M18
313. Horváth Norbert 75 HUN PÉNZÜGYŐR SE 1:47:08 3:43:26 132.-M18
314. Pancurák Jaroslav 81 SVK Etes Vranov n/T 1:42:26 3:43:29 133.-M18
315. Horvath František 66 SVK condition club 1:49:27 3:43:34 112.-M40
316. Lukáč Karol 62 SVK Maratónsky klub Košice 1:42:52 3:43:36 113.-M40
317. Žilla Ladislav 55 SVK VSE a.s. Košice 1:43:21 3:43:37 64.-M50
318. Dic Ján 56 SVK --- 1:50:22 3:43:41 65.-M50
319. Kučera Cyprián 81 SVK smedoši 1:50:21 3:43:44 134.-M18
320. Lach Thomas 57 AUT --- 1:44:09 3:43:46 66.-M50
321. Suomela Markku 50 FIN Häjyt 1:50:07 3:43:48 67.-M50
322. Krčmárik Vladimír 54 SVK HGM Žilina 1:53:16 3:43:53 68.-M50
323. Soták Michal 83 CZE not assigned 1:43:43 3:43:53 135.-M18
324. Kráľ Štefan 50 HUN Jogging Dubnica n.V. 1:42:23 3:43:58 69.-M50
325. Orth Jozef 89 SVK Obec Košúty 1:54:04 3:44:08 136.-M18
326. Ulehla Dag 58 SVK Cross Country Club Slov 1:49:42 3:44:08 70.-M50
327. Jurčina Milan 66 SVK not assigned 1:44:33 3:44:10 114.-M40
328. Rýdzi Peter 66 SVK Levice 1:42:24 3:44:11 115.-M40
329. Sedlák Jozef 66 SVK Belle Export - Import K 1:48:04 3:44:14 116.-M40
330. Horný Jaroslav 47 SVK BK Steel Košice 1:47:07 3:44:15 8.-M60
331. Horný Vlastimil 71 SVK Belle Export - Import K 1:47:08 3:44:15 137.-M18
332. Čajkovič Milan 65 SVK Trnava 1:40:56 3:44:15 117.-M40
333. Cifra Matej 79 SVK Bratislava 1:50:10 3:44:17 138.-M18
334. Polák Vladimír 58 SVK Polysoft Košice 1:50:10 3:44:17 71.-M50
335. Vago Milan 61 SVK STU Trnava 1:48:32 3:44:18 118.-M40
336. Okruhlica Ľubomír 52 SVK CPLDZ Bratislava 1:46:43 3:44:22 72.-M50
337. Maňák Ján 54 SVK 05 BK Furča 1:50:10 3:44:26 73.-M50
338. Dziedziak Marek 65 POL UKS Gryf Szymbark 1:43:12 3:44:30 119.-M40
339. Konečný Jaroslav 69 CZE CSSD Brno 1:43:21 3:44:40 139.-M18
340. Brandis Pavol 54 SVK BK Steel Kosice 1:50:49 3:44:52 74.-M50
341. Hamada Marián 61 SVK KRB Partizánske 1:45:36 3:44:52 120.-M40
342. Suikki Heikki 46 FIN Vaasan NaMit 1:47:54 3:44:56 9.-M60
343. Marton Milan 48 SVK Poprad 1:47:06 3:44:58 10.-M60
344. Mikulecký Tomáš 78 CZE PIM RC Praha 1:46:46 3:45:12 140.-M18
345. Zvolensky Milan 51 USA Chesterfield, MO 1:45:17 3:45:18 75.-M50
346. Nowak Piotr 71 POL Truchtacz Mysłowice 1:38:33 3:45:27 141.-M18
347. Szpak Damian 61 POL Team Szpaq 1:45:04 3:45:31 121.-M40
348. Kele Gejza 65 SVK Intergas nábytok Košice 1:48:21 3:45:32 122.-M40
349. Mikluš Jozef 47 SVK ZVL Prešov 1:47:41 3:45:36 11.-M60
350. Láska Slavomír 74 SVK BK Steel Košice 1:48:30 3:45:55 142.-M18
351. Hitchcock Nick 74 GBR Farnham Runners 1:47:43 3:46:13 143.-M18
352. Čiampor Boris 76 SVK ZŠ Dobrá Niva 1:58:26 3:46:22 144.-M18
353. Šandera Martin 76 CZE MP ČR, Bonbon, PIM BK P 1:47:51 3:46:27 145.-M18
354. Knapík Michal 64 SVK Levoča 1:50:19 3:46:27 123.-M40
355. Korotvička Pavel 76 SVK BK Steel Košice 1:49:26 3:46:46 146.-M18
356. Mišiak Michal 83 SVK not assigned 1:48:03 3:46:48 147.-M18
357. Milovník Pranjal 73 SVK Sri Chinmoy Marathon Te 1:51:13 3:46:54 148.-M18
358. Peltoniemi Tapio 50 FIN Häjyt 1:50:08 3:46:59 76.-M50
359. Bíró Attila 78 SVK Marathon Club Žitný Ost 1:48:22 3:47:12 149.-M18
360. Popovič Miloslav 76 SVK Iron Team BA 1:55:46 3:47:21 150.-M18
361. Balún Ján 71 SVK Tvrdošín 1:39:24 3:47:30 151.-M18
362. Ondruš Branislav 73 SVK Stupava 1:52:25 3:47:44 152.-M18
363. Hostaša Karel 71 CZE not assigned 1:42:25 3:47:44 153.-M18
364. Bureš Pavel 74 CZE SPCHS 1:52:15 3:47:46 154.-M18
365. Böszörményi Ladislav 74 SVK Metropol Košice 1:50:53 3:47:47 155.-M18
366. Mazanik Robert 75 POL Forma Wodzislaw Slaski 1:37:42 3:47:52 156.-M18
367. Breznen Igor 75 SVK BK Steel Košice 1:44:17 3:47:55 157.-M18
368. Palko Milan 49 SVK Poprad - Stráže 1:51:11 3:47:57 77.-M50
369. Kubo Martin 64 SVK ŠK MBKS Triathlon 1:48:04 3:48:01 124.-M40
370. Očkovský Jaroslav 60 SVK OFK Bučany 1:48:32 3:48:18 125.-M40
371. Sedlak Peter 81 SVK TJ PARTIZAN CIGEL 1:52:05 3:48:25 158.-M18
372. Urban Michal 51 SVK 05 BK Furča 1:52:10 3:48:27 78.-M50
373. Fortuna Bohumil 49 SVK Tepláreň Košice 1:52:11 3:48:28 79.-M50
374. Svozil Libor 71 CZE MK Seitl Ostrava 1:51:22 3:48:46 159.-M18
375. Petrák Dušan 56 SVK AŠK Grafobal Skalica 1:48:59 3:48:48 80.-M50
376. Hodossy Tamás 87 SVK Marathon Club Žitný Ost 1:45:06 3:48:52 160.-M18
377. Mráz René 74 SVK not assigned 1:53:17 3:48:55 161.-M18
378. Slaný Jozef 47 SVK not assigned 1:50:23 3:49:02 12.-M60
379. Furín Milan 50 SVK BK Steel Košice 1:57:52 3:49:21 81.-M50
380. Imling Ján 54 SVK Medzev 1:38:30 3:49:35 82.-M50
381. Krišťak Michal 65 SVK Maratónsky klub Košice 1:47:14 3:49:42 126.-M40
382. Mihok Imrich 54 SVK 05 BK Furča 1:48:51 3:49:43 83.-M50
383. Boczkowski Jerzy 56 POL Kraków 1:47:41 3:49:46 84.-M50
384. Beklemdžiev Ivo 65 SVK Rohožník na záhorí 1:53:15 3:49:48 127.-M40
385. Krenický Vlastislav 62 SVK KAMA Prešov 1:46:24 3:49:51 128.-M40
386. Böszörményi Ladislav 51 SVK Metropol Košice 1:47:16 3:50:02 85.-M50
387. Hajduk Peter 80 SVK Meret Slovakia 1:50:08 3:50:16 162.-M18
388. Méres Milan 62 SVK Vojenská polícia 1:43:20 3:50:37 129.-M40
389. Lietavec Ondrej 85 SVK BK Špačince 1:55:45 3:50:46 163.-M18
390. Lietavec Miroslav 60 SVK BK Špačince 1:55:44 3:50:47 130.-M40
391. Podžorný Ervín 41 CZE Český Těšín 1:49:01 3:50:50 13.-M60
392. Sviatko Stanislav 62 SVK Košice 1:50:53 3:50:52 131.-M40
393. Hlinica Ladislav 67 SVK Eustream, a.s. 1:46:04 3:50:52 132.-M40
394. Zajíc Jan 53 CZE Hvězda SKP Pardubice 1:48:51 3:50:54 86.-M50
395. Valach Peter 61 SVK BSLG Zvolen 2:01:56 3:51:01 133.-M40
396. Gazda Martin 68 CZE CB Royal 1:39:40 3:51:14 134.-M40
397. Krajči Milan 41 SVK BS ĽG Zvolen 1:45:34 3:51:26 14.-M60
398. Skowronski Mariusz 65 POL Rybnik 1:45:37 3:51:35 135.-M40
399. Šulej Matej 50 SVK Matica Slovenská 1:54:36 3:51:37 87.-M50
400. Orlík Ján 77 SVK Nitra 1:46:53 3:51:43 164.-M18
401. Vismann Walter 56 GER LG Rheine-Elte e.V. 1:45:21 3:51:44 88.-M50
402. Drygalski Dominik 63 POL Bydgoszcz 1:45:19 3:51:51 136.-M40
403. Gerec Jaroslav 74 CZE SKP Přerov 1:51:22 3:51:59 165.-M18
404. Smolár Július 46 SVK MK Tatran Sp.N.Ves 1:47:11 3:52:16 15.-M60
405. Pavkovček Fedor 84 SVK Jamnik 1:56:23 3:52:18 166.-M18
406. Jamnický Gejza 64 SVK BK Spišská Teplica 1:47:06 3:52:20 137.-M40
407. Dovala Adrian 75 SVK Rožňava 1:45:26 3:52:27 167.-M18
408. Adamove Ján 67 SVK James Kysuce - Čadca 1:54:13 3:52:33 138.-M40
409. Belan Ján 63 SVK not assigned 1:52:00 3:52:33 139.-M40
410. Sejka Pavol 61 SVK not assigned 1:46:12 3:52:37 140.-M40
411. Pavkovček Ján 54 SVK Košice 1:55:23 3:52:48 89.-M50
412. Bartík Ivan 74 SVK not assigned 1:50:09 3:52:52 168.-M18
413. Kalmus Peter 53 SVK Performance Art 1:43:22 3:52:56 90.-M50
414. Šanta Matej 81 SVK not assigned 1:44:09 3:53:03 169.-M18
415. Bordás Emánuel 68 HUN SZ.H.SE 1:49:46 3:53:17 141.-M40
416. Ondruš Ján 63 SVK not assigned 1:59:11 3:53:20 142.-M40
417. Lunter Miroslav 71 SVK ŠK-SOKOL TELGART 1:44:06 3:53:22 170.-M18
418. Kovács Lajos 65 HUN Ózdi Teknőc Futó Club 1:47:07 3:53:30 143.-M40
419. Gregor Rosťa 65 CZE not assigned 1:52:16 3:53:32 144.-M40
420. Lapín Juraj 79 SVK not assigned 1:50:01 3:53:49 171.-M18
421. Široký Patrik 78 SVK not assigned 1:50:24 3:53:49 172.-M18
422. Krajčí Ján 71 SVK BK Steel Košice 1:50:04 3:53:49 173.-M18
423. Kolibík Marián 61 SVK Žilina - Bytčica 1:59:57 3:53:55 145.-M40
424. Fujerík Milan 66 SVK not assigned 1:43:43 3:54:03 146.-M40
425. Chlebovec Ivan 85 SVK Poprad 1:42:09 3:54:12 174.-M18
426. Rykov Viktor 56 RUS --- 1:41:55 3:54:19 91.-M50
427. Dreisig Vladimír 77 SVK not assigned 1:47:53 3:54:20 175.-M18
428. Janota Michal 45 SVK AŠK Grafobal Skalica 1:45:46 3:54:23 16.-M60
429. Galajda Michal 76 SVK Zvolen 1:58:27 3:54:33 176.-M18
430. Vostrý Miroslav 77 CZE MK Žebrák 1:47:23 3:54:37 177.-M18
431. Kováčik Alojz 86 SVK ŠKP Čadca 1:34:19 3:54:44 178.-M18
432. Kincel Pavol 51 SVK M elektronik Martin 1:55:48 3:54:47 92.-M50
433. Mičko Ján 54 SVK 05 BK Furča 1:54:08 3:55:10 93.-M50
434. Muránsky Martin 66 SVK Rovinka 1:49:33 3:55:13 147.-M40
435. Stupňan Jozef 62 SVK Maratón klub Rajec 1:46:49 3:55:21 148.-M40
436. Čurlej Jozef 51 SVK Tekro Košice 1:50:04 3:55:33 94.-M50
437. Hosnedl Petr 72 CZE SPCHS 1:55:55 3:55:43 179.-M18
438. Homola Michal 58 SVK Trnavá Hora 1:56:41 3:55:51 95.-M50
439. Kertés Michal 88 SVK Valaliky 1:55:06 3:56:03 180.-M18
440. Svaton František 75 SVK Forma Wodzislaw Slaski 1:54:47 3:56:22 181.-M18
441. Brezáni Ladislav 64 SVK Prievidza 1:52:25 3:56:31 149.-M40
442. Jurčišin Marek 75 SVK not assigned 1:48:31 3:56:40 182.-M18
443. Jurčišin Marian 82 SVK Bardejovská dlhá lúka 1:48:31 3:56:40 183.-M18
444. Alimonti Daniele 65 ITA ASD Tra Le Righe - Roma 1:53:01 3:56:42 150.-M40
445. Berkowicz Krzysztof 82 POL Vulpes Park 1:47:39 3:56:47 184.-M18
446. Schnitzer Ján 67 SVK MBO OP .ARM Strážske 2:01:11 3:56:47 151.-M40
447. Černý Miroslav 58 SVK Kľačany 1:46:52 3:56:56 96.-M50
448. Fuska Jozef 53 SVK not assigned 1:49:06 3:57:02 97.-M50
449. Palatka Zoltán 72 HUN PÉNZÜGYŐR SE 1:46:27 3:57:07 185.-M18
450. Kaňuk Maroš 74 SVK USS KE 1:52:39 3:57:07 186.-M18
451. Penniger Jan 68 CZE not assigned 1:51:54 3:57:07 152.-M40
452. Flašík Fedor 58 SVK Bratislava 1:53:13 3:57:08 98.-M50
453. Zimonyi Attila 75 HUN not assigned 1:50:31 3:57:30 187.-M18
454. Sivulič Štefan 42 SVK OBS Prešov 2:01:11 3:57:43 17.-M60
455. Benedik Peter 73 SVK BK Steel Košice 1:47:17 3:57:59 188.-M18
456. Bulik Milan 67 SVK Jogging Dubnica n.V. 1:41:39 3:58:08 153.-M40
457. Bahýl Ľubomir 77 SVK Nitra 1:46:53 3:58:16 189.-M18
458. Gernáth Ľubomír 72 SVK Levoča 1:50:21 3:58:23 190.-M18
459. Chmiel Peter 83 POL Rzeszow 1:58:39 3:58:26 191.-M18
460. Nieckula Zbyszek 55 POL KB Arturówek łódź 2:01:58 3:58:39 99.-M50
461. Hahn Manfred 55 GER Cologne 1:58:21 3:58:47 100.-M50
462. Kordzinski Kazimierz 58 POL WKB Meta Lublinec 1:45:04 3:58:54 101.-M50
463. Ślifierz Marek 51 POL not assigned 1:52:24 3:59:12 102.-M50
464. Tohol Ján 65 SVK Cyklo Gelnica 1:50:03 3:59:40 154.-M40
465. Lepiš Jaroslav 45 SVK MKAR Veľká Lomnica 1:54:37 3:59:47 18.-M60
466. Liskaj Jozef 50 SVK BS Tatran Turany 1:47:01 3:59:48 103.-M50
467. Pavuk Peter 49 SVK Spider team Levice 1:53:16 3:59:56 104.-M50
468. Nowak Ryszard 57 POL Maratony Polskie PL Tea 1:57:58 3:59:58 105.-M50
469. Puškárik Benjamin 65 SVK MBK Veľké Kapušany 1:52:13 4:00:09 155.-M40
470. Vivoda Jozef 72 SVK Kuchajdské satelity 1:50:02 4:00:17 192.-M18
471. Adamec Alexander 78 SVK not assigned 1:58:31 4:01:29 193.-M18
472. Hlavňa Boris 57 SVK BK Steel Košice 1:54:40 4:01:45 106.-M50
473. Buček Vladimír 75 SVK VK-Trade Humenné 2:02:49 4:01:49 194.-M18
474. Bohunický Ján 64 SVK BK Dolná Krupá 1:49:17 4:01:54 156.-M40
475. Baran Radoslav 78 SVK Smolník 2:12:30 4:02:34 195.-M18
476. Dvořák Václav 81 CZE not assigned 1:44:42 4:02:40 196.-M18
477. Maras Ladislav 63 SVK Forma Wodzislaw Slaski 2:10:04 4:02:49 157.-M40
478. Nowrot Jerzy 52 POL Truchtacz Mysłowice 1:52:21 4:02:59 107.-M50
479. Grabianski Marian 52 POL not assigned 1:54:01 4:03:02 108.-M50
480. Lehotský Jaroslav 69 SVK BK Steel Košice 1:50:44 4:03:49 197.-M18
481. Zejda Ivo 56 CZE Moravská Slávia Brno 1:54:22 4:03:56 109.-M50
482. Ronyecz Ákos 72 HUN Ózd 1:49:09 4:04:02 198.-M18
483. Oborný Josef 49 SVK Bratislava 1:54:57 4:04:12 110.-M50
484. Riha Andreas 73 AUT not assigned 1:48:37 4:04:23 199.-M18
485. Hollý Peter 67 SVK Bratislava 1:58:46 4:04:31 158.-M40
486. Lištinský Ján 80 SVK Hrom do piecky! 1:51:08 4:04:36 200.-M18
487. Stanek František 45 SVK ŠK Vyšná Šebastová 2:01:22 4:05:02 19.-M60
488. Fapšo Ľubomír 56 SVK Piešťany 1:52:45 4:05:18 111.-M50
489. Jarábik Gergő 86 HUN not assigned 2:05:09 4:05:20 201.-M18
490. Kurák Milan 68 SVK Košice 1:54:31 4:05:23 159.-M40
491. Tomčo Ján 56 SVK ŠK V. Šebastová 2:01:34 4:05:27 112.-M50
492. Gombita Peter 56 SVK ŠK Vyšná Šebastová 2:01:34 4:05:27 113.-M50
493. Császár Vojtech 44 SVK Šaľa 1:57:30 4:05:48 20.-M60
494. Štenda Rastislav 65 SVK Metropol, WGS Košice 1:56:24 4:06:03 160.-M40
495. Švec Roman 76 SVK AK Junior- Holič 1:42:59 4:06:16 202.-M18
496. Malejčík Jozef 55 SVK ŠK Jenkovce 1:47:48 4:06:19 114.-M50
497. Simon Alexander 47 SVK DS Žilina 1:50:02 4:06:19 21.-M60
498. Aster Vladimír 65 CZE Slaný 1:56:00 4:06:27 161.-M40
499. Minařík Vít 72 CZE not assigned 1:48:15 4:06:44 203.-M18
500. Dominka Peter 71 SVK Martinská teplárenská a 1:51:37 4:06:59 204.-M18
501. Hudák Emil 47 SVK Federácia strojvodcov K 2:03:59 4:07:03 22.-M60
502. Melas Vladimir 64 SVK Bratislava 1:58:55 4:07:11 162.-M40
503. Tyka Edward 43 POL --- 1:50:21 4:07:16 23.-M60
504. Galajda Dušan 78 SVK not assigned 1:54:19 4:07:21 205.-M18
505. Szablicki Aleksy 60 POL WKB META Lubliniec 2:02:12 4:07:34 163.-M40
506. Sýkora Ivan 63 SVK ISSO Prievidza 1:58:47 4:07:44 164.-M40
507. Pasek Wojciech 59 POL Pasat Końskie 1:55:10 4:07:53 165.-M40
508. Szabo Ladislav 46 SVK Šala 2:00:23 4:07:59 24.-M60
509. Marcin Štefan 67 SVK Košice 1:53:57 4:08:07 166.-M40
510. Kadlec Stanislav 62 CZE Františkovy Lázně 1:49:39 4:08:22 167.-M40
511. Balog Geza 55 HUN Komarnicki THSE 1:48:20 4:08:41 115.-M50
512. Gyüre Dušan 75 SVK 05 BK Furča 1:50:55 4:08:47 206.-M18
513. Ligocki Karol 56 CZE --- 1:58:40 4:08:51 116.-M50
514. Suchý Pavol 61 SVK --- 1:48:47 4:08:52 168.-M40
515. Guľvaš Andrej 41 SVK BK Steel Košice 1:58:11 4:08:56 25.-M60
516. Ciesinski Mariusz 70 POL Vege Runners 1:54:19 4:09:04 207.-M18
517. Juríček Milan 58 SVK Košice 1:42:31 4:09:15 117.-M50
518. Stylski Marian 51 POL LKB Rudnik-Starachowice 1:43:39 4:09:59 118.-M50
519. Riippi Juha 79 FIN Teuva 2:07:43 4:10:09 208.-M18
520. Cramer Brad 71 USA BK Steel Košice 1:57:47 4:10:14 209.-M18
521. Šiška Miroslav 77 SVK EM Záhovce 1:37:13 4:10:28 210.-M18
522. Lauko Martin 54 SVK not assigned 1:50:31 4:10:43 119.-M50
523. Tvarůžek Tomáš 63 CZE MEDIGROUP 2:02:03 4:10:51 169.-M40
524. Honsu Miroslav 67 CZE Praha 1:48:33 4:11:25 170.-M40
525. Blanárik Dominik 77 SVK not assigned 2:00:05 4:11:42 211.-M18
526. Majchrzak Michał 84 POL Bochnia 1:55:45 4:11:44 212.-M18
527. Radomský Slavomír 71 SVK MČ Košice - Krásna 1:53:46 4:12:30 213.-M18
528. Barna Branislav 78 SVK ŠKP SOŠ PZ Košice 1:48:14 4:12:34 214.-M18
529. Tučný Jan 47 CZE MK Pardubice 1:56:09 4:12:41 26.-M60
530. Katan Tomasz 78 POL TRUCHTACZ MYSłOWICE 1:55:44 4:12:49 215.-M18
531. Spandel Janusz 65 POL Forma Wodzislaw Slaski 2:02:21 4:13:11 171.-M40
532. Sallér Péter 71 HUN TVK 2:01:13 4:13:16 216.-M18
533. Stoklasa Michal 84 SVK not assigned 1:44:12 4:13:21 217.-M18
534. Vatraľ Juraj 46 SVK Obec Ladomírová 1:59:30 4:13:26 27.-M60
535. Máčala Jaroslav 84 CZE BCL Otrokovice 1:57:46 4:13:36 218.-M18
536. Bernhard Hagel 57 GER Mannheim 1:56:25 4:13:43 120.-M50
537. Neupauer Maroš 71 SVK Letanovce 2:03:59 4:14:03 219.-M18
538. Franke Miroslaw 64 POL not assigned 1:52:29 4:14:22 172.-M40
539. Novák Peter 85 SVK Mirdžes Galanta 1:45:54 4:14:50 220.-M18
540. Holý Josef 41 CZE Brno 2:03:45 4:14:58 28.-M60
541. Mrhač Ivan 72 CZE Traged team Štěpánovice 1:51:50 4:15:13 221.-M18
542. Kovačič Slavko 72 SVK not assigned 1:54:30 4:15:13 222.-M18
543. Balázs János 86 HUN not assigned 2:05:09 4:15:44 223.-M18
544. Belák Igor 65 SVK not assigned 2:07:20 4:15:45 173.-M40
545. Székely Aladár 74 HUN not assigned 1:57:42 4:16:21 224.-M18
546. Šašek Jaroslav 58 CZE Sokol Pravčice 1:57:31 4:16:24 121.-M50
547. Cuna Ivan 53 SVK Tatran Sučany 2:01:09 4:16:32 122.-M50
548. Dujava Peter 77 SVK Poprad 1:47:53 4:16:55 225.-M18
549. Slowik Pawel 65 POL K.Cz.Pedziwiatr Gliwice 1:59:26 4:17:34 174.-M40
550. Pročka Juraj 48 SVK not assigned 1:56:11 4:17:52 29.-M60
551. Soták Ján 55 CZE Senior club Jablonec 1:52:48 4:17:52 123.-M50
552. Gruca Wiesław 65 POL KKB Dystans Kraków 1:57:47 4:18:07 175.-M40
553. Ott Radovan 73 CZE Frenštát pod Radhoštěm 1:58:42 4:18:18 226.-M18
554. Ilonka Elemér 61 HUN not assigned 2:02:00 4:18:25 176.-M40
555. Takáč Marek 78 SVK Siemens I&S 1:55:35 4:18:29 227.-M18
556. Park Yongkyu 54 KOR not assigned 1:55:43 4:18:35 124.-M50
557. Lánský Rudolf 48 CZE TC Dobruška 2:01:47 4:18:37 30.-M60
558. Pallag István 59 HUN DEKE 1:58:05 4:18:44 177.-M40
559. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov 2:03:38 4:19:13 31.-M60
560. Ivanecky Jozef 70 SVK Kamikse 1:49:29 4:19:13 228.-M18
561. Luszczymak Tadeusz 51 POL Forma Wodzislaw Slaski 2:01:48 4:19:34 125.-M50
562. Krak Martin 77 SVK not assigned 1:58:38 4:19:40 229.-M18
563. Drevenák Vojtech 58 SVK --- 1:57:29 4:20:12 126.-M50
564. Matej Ondrej 69 SVK ŠK MBKS Triathlon 1:58:59 4:20:16 230.-M18
565. Belko Zdenek 59 SVK TJ Dynamo DPMK 1:53:57 4:20:29 178.-M40
566. Repák Emil 63 SVK BKO Vyšná Myšľa 1:58:56 4:20:29 179.-M40
567. Lindeman Marcel 55 BEL Colná správa Belgicka 1:56:14 4:20:31 127.-M50
568. Dr. Csiszár Miklós 53 HUN Ózdi Teknőc Futó Club 2:05:26 4:20:54 128.-M50
569. Zastawny Ryszard 49 POL --- 2:02:23 4:21:43 129.-M50
570. Halečka Miloš 78 SVK Downtown Division 2:13:19 4:22:55 231.-M18
571. Papp Radovan 77 SVK Osram Slovakia, a.s. 2:07:20 4:23:01 232.-M18
572. Horvát Marián 54 SVK ŠKP Bratislava 2:01:39 4:23:13 130.-M50
573. Saksa Ján 48 SVK BK Steel Košice 2:02:27 4:23:15 32.-M60
574. Loffaj Stanislav 47 SVK TJ Krivá 2:07:00 4:23:55 33.-M60
575. Barbotin François 74 FRA not assigned 1:49:39 4:23:58 233.-M18
576. Bruňo Vladimír 74 SVK not assigned 1:56:06 4:24:05 234.-M18
577. Sliva Ivan 52 SVK Bratislava 2:03:44 4:25:06 131.-M50
578. Teniak Jozef Ivan 47 SVK Maratónsky klub Košice 1:55:37 4:25:22 34.-M60
579. Samolak Ireneusz 76 POL Forma Wodzislaw Slaski 2:02:22 4:25:25 235.-M18
580. Krejsa Václav 52 CZE Praha 2:00:14 4:26:00 132.-M50
581. Kuczmierczyk Janusz 47 POL Truchtacz Mysłowice 1:57:19 4:26:00 35.-M60
582. Cino Filip 78 SVK not assigned 1:58:10 4:26:19 236.-M18
583. Kolega Peter 82 SVK sľm-pbs 1:58:54 4:26:25 237.-M18
584. Fuksa Karel 46 CZE Moravská Slávia 1:58:01 4:26:25 36.-M60
585. Stanko Peter 75 SVK SLK 1:57:03 4:26:26 238.-M18
586. Kot Adam 64 POL Forma Wodzislaw Slaski 2:02:21 4:26:29 180.-M40
587. Holmes Barry 47 GBR not assigned 2:00:33 4:26:32 37.-M60
588. Papp Dénes 58 HUN Szekesfehervar 1:59:45 4:26:34 133.-M50
589. Żyła Paweł 63 POL KKB Dystans Kraków 1:55:20 4:27:15 181.-M40
590. Litvák Viktor 52 SVK not assigned 2:01:52 4:27:21 134.-M50
591. Šolc Martin 68 CZE not assigned 2:00:45 4:27:30 182.-M40
592. Benko Róbert 58 SVK SPP 1:49:49 4:27:38 135.-M50
593. Dörgő Sándor 68 HUN Hajdúszoboszló 1:57:26 4:28:12 183.-M40
594. Sedláček Pavel 53 CZE Klub Triatlon Brno 2:04:10 4:28:21 136.-M50
595. Stahura Marián 81 SVK USS Košice 1:50:34 4:28:27 239.-M18
596. Čerešňa Dušan 52 SVK Krajné 2:03:00 4:28:56 137.-M50
597. Toth Ferenc 75 HUN not assigned 2:08:56 4:29:03 240.-M18
598. Benďák Ivan 77 SVK not assigned 2:05:25 4:29:28 241.-M18
599. Štofčík Martin 82 SVK Humenné 2:01:07 4:30:03 242.-M18
600. Nitran Karol 80 SVK Slovenska filharmonia 2:03:54 4:30:17 243.-M18
601. Baloun Milan 55 CZE Sokol Lípa 1:49:32 4:30:19 138.-M50
602. Szilagyi Gabor 74 HUN not assigned 2:05:54 4:31:26 244.-M18
603. Marek Rastislav 64 SVK Lesy Slovenskej republi 2:06:07 4:31:53 184.-M40
604. Gabrysz Krzystof 42 POL --- 2:01:46 4:32:38 38.-M60
605. Hromada Jan 60 CZE Opava 2:05:14 4:32:50 185.-M40
606. Méhes Viliam 62 SVK Hasiči Dunajská Streda 2:05:26 4:32:58 186.-M40
607. Schneider Martin 78 SVK not assigned 1:58:46 4:33:12 245.-M18
608. Lechner Jan 58 CZE not assigned 1:53:05 4:33:29 139.-M50
609. Jambor Michal 79 SVK Fenix Hlohovec 2:11:03 4:33:45 246.-M18
610. Vegh František 68 SVK Dunajská Streda 1:58:31 4:34:08 187.-M40
611. Tabach Zdeněk 79 CZE not assigned 1:58:41 4:34:16 247.-M18
612. Smolka Miroslav 57 SVK SP Trebišov 1:58:43 4:34:34 140.-M50
613. Kopčák Jaroslav 56 SVK OBS Prešov 2:08:18 4:35:44 141.-M50
614. Bańbura Piotr 79 POL Pasat Końskie 1:55:02 4:36:14 248.-M18
615. Dawidziak Jarosław 71 POL Leszno 2:00:00 4:36:46 249.-M18
616. Mačičák Pavol 66 SVK IUVENTA Michalovce 2:09:49 4:37:08 188.-M40
617. Kmec Tibor 71 SVK El Bra De 1:54:03 4:37:24 250.-M18
618. Paulini Marian 67 SVK MKŠK Modra 1:58:55 4:37:51 189.-M40
619. Martinkovič Martin 76 SVK not assigned 1:55:03 4:38:35 251.-M18
620. Benedik Arpád 50 SVK not assigned 2:01:10 4:39:51 142.-M50
621. Tsjoen André 53 FRA --- 2:02:09 4:39:58 143.-M50
622. Szilva Csaba 68 HUN --- 2:16:19 4:40:58 190.-M40
623. Burian Josef 73 CZE MK Miřejovice 2:06:32 4:41:20 252.-M18
624. Fridrich Ján 43 CZE Praha 2:07:15 4:41:29 39.-M60
625. Ivanko Ladislav 44 SVK VOP 016 Moldava n.B. 2:00:38 4:42:15 40.-M60
626. Kaltenboeck Kurt 61 AUT Flotte Sohlen 2:15:56 4:42:26 191.-M40
627. Vaško Alexander 72 SVK KVL Trixen 2:03:22 4:44:07 253.-M18
628. Šmálik Richard 78 SVK Power gym Zvolen 1:59:01 4:44:20 254.-M18
629. Hajduk Milan 54 SVK BK - Geča 2:05:25 4:46:43 144.-M50
630. Slezak Vit 69 CZE not assigned 2:06:41 4:47:00 255.-M18
631. Fotta Rastislav 64 SVK Presov 2:26:50 4:47:33 192.-M40
632. Fischer Jan 79 CZE not assigned 2:12:51 4:47:57 256.-M18
633. Andrejčák Ľubomír 68 SVK not assigned 2:06:37 4:48:03 193.-M40
634. Pachmann Otakar 44 CZE SABZO Praha 2:16:19 4:49:06 41.-M60
635. Hrúz Ján 75 SVK not assigned 2:13:11 4:50:01 257.-M18
636. Baczo Richard 83 SVK Marha 83 2:08:43 4:51:11 258.-M18
637. Plowas Zbigniew 53 POL Forma Wodzislaw Slaski 2:02:22 4:51:21 145.-M50
638. Hornák Antonín 44 CZE TJ Dobřany 2:11:03 4:51:38 42.-M60
639. Tomečko Jozef 53 SVK Forma Wlodzislav Ślaski 2:10:04 4:54:37 146.-M50
640. Krejsa Josef 47 CZE Sokol Mníšek pod Brdy 2:14:33 4:54:40 43.-M60
641. Chmelík Milan 56 SVK Josta Košice 2:07:46 4:59:19 147.-M50
642. Fančovič Ladislav 80 SVK Bratislava Hot Serenade 2:18:52 5:03:05 259.-M18
643. Kováč Slavomír 81 SVK Colná správa Slovenskej 2:12:25 5:03:46 260.-M18
644. Rendek Jozef 50 SVK not assigned 2:37:35 5:20:07 148.-M50
645. Stejskal Petr 75 CZE not assigned 2:15:41 5:36:02 261.-M18
646. Zikeš František 28 CZE Slezan Frýdek-Místek 2:31:09 5:38:15 1.-M70
647. Obsitnik Vincent 38 USA --- 2:54:52 6:13:30 2.-M70
Kosgei Fred 99 KEN Keňa 1:05:25 NDC MEN
Makori David 73 KEN Keňa 1:05:27 NDC MEN
Kiptoo Kenneth 79 KEN Keňa 1:05:35 NDC MEN
Veselov Alexei 79 RUS Rusko 1:08:55 NDC MEN
Magyar Imrich 84 SVK AC Nové Zámky 1:12:26 NDC MEN
Wipler Martin 66 CZE AK Bílina 1:18:39 NDC M40
Sumerling Štefan 71 SVK Šport team Hritz Nova L 1:19:32 NDC MEN
Trhan Vladimír 77 SVK Levice 1:24:58 NDC MEN
Hanzlík Ondrej 60 SVK AK Baník Prievidza 1:25:25 NDC M40
Vanák Ján 75 SVK MK Rajec 1:30:37 NDC MEN
Havír Rastislav 74 SVK Košice 1:32:48 NDC MEN
Shylin Albert 65 UKR Slavutich ARC 1:35:51 NDC M40
Skačan Stanislav 48 SVK ProCS 1:36:25 NDC M60
Demský Ivan 57 SVK Bardejovský športový kl 1:38:49 NDC M50
Surovec Martin 82 SVK ACS Kompresory 1:40:29 NDC MEN
Klimčák Jozef 61 SVK Jarabina 1:41:15 NDC M40
Govorov Valery 51 UKR Slavutich ARC 1:44:27 NDC M50
Nguyen Luu 62 VIE --- 1:45:27 NDC M40
Ambróz Jozef 67 SVK ŠK OLYMP SLOVAKIA,V.HAG 1:47:19 NDC M40
Podzimek Vladimír 63 CZE not assigned 1:49:13 NDC M40
Ringoš Tomáš 82 SVK Stado 1:49:35 NDC MEN
Koniar Jozef 63 SVK not assigned 1:49:53 NDC M40
Slanina Peter 52 SVK PRP Veľký Krtíš 1:50:52 NDC M50
Krofta Jiří 55 CZE Liga 100 Praha 1:53:08 NDC M50
Mušinský Ján 47 SVK --- 1:53:09 NDC M60
Čiampor Tomáš 76 SVK not assigned 1:54:38 NDC MEN
Burlakov Valeriy 53 UKR Slavutich ARC 1:54:52 NDC M50
Balogh Bartolomej 60 SVK Kráľ.Chlmec 1:56:29 NDC M40
Chocholatý Petr 64 CZE not assigned 1:59:49 NDC M40
Slosiarik Jaroslav 69 SVK Cymedica 2:01:19 NDC MEN
Vais René 66 SVK STAND 2:01:53 NDC M40
Koivuniemi Pentti 49 FIN Raittiusseura Kipinä 2:01:58 NDC M50
Hoffman Peter 60 SVK not assigned 2:01:59 NDC M40
Pesel Toni 55 HUN not assigned 2:03:04 NDC M50
Katan Roman 57 POL Truchtacz Mysłowice 2:04:56 NDC M50
Kerner Balázs Péter 76 HUN Békéscsaba 2:05:02 NDC MEN
Asványi Gábor 82 SVK not assigned 2:05:29 NDC MEN
Tancoš Tomáš 83 SVK Stado 2:06:25 NDC MEN
Huusko Jorma 58 FIN Pellon Ponsi 2:08:48 NDC M50
Krčmárik Jozef 57 SVK Bratislava 2:14:37 NDC M50
Štefanko Stanislav 68 SVK ŠKP Bratislava 2:16:54 NDC M40
Ružbársky Roman 86 SVK not assigned 2:17:48 NDC MEN
Taran Saša 74 CZE Karlovy Vary 2:23:16 NDC MEN
Tuček Josef 44 CZE MK Pardubice 2:28:39 NDC M60
Koruk Ali 69 TUR not assigned 2:40:54 NDC MEN
Baranec Jozef 51 SVK Logos Slovakia 2:52:40 NDC M50
Nzioki Erick 78 KEN Keňa ....... NDC MEN
Halaška Pavel 79 SVK Veľké Uherce ....... NDC MEN
Grňa Miloslav Tony 48 SUI Brunnen ....... NDC M60
Urdzík Peter 72 SVK Košice ....... NDC MEN
|