##. meno ročník štát klub 1/2M čas ##.-kat
1. Balošáková Anna 61 SVK ŠKP-čadca 1:45:34 3:36:54 1.-FFF
2. Billá Erika 63 SVK BK Steel Košice 1:47:54 3:38:50 2.-FFF
3. Heringhová Veronika 78 SVK Marathonclub Zitny Ostrov 1:48:31 3:43:13 3.-FFF
4. Seidlová Eva 48 SVK AK Tlmače 1:57:21 3:48:56 4.-FFF
5. Žideková Janka 60 SVK Maraton klub Rajec 1:52:24 3:49:14 5.-FFF
6. Stoličná Zuzana 68 SVK REDE 1:52:11 3:54:36 6.-FFF
7. Tiszová Alžbeta 57 SVK Tube City IMS Košice 2:00:20 3:56:13 7.-FFF
8. Benčová Andrea 65 SVK T.O. Pohoda Bratislava 2:00:16 4:00:29 8.-FFF
9. Kleinová Mária 52 SVK Dobšiná 1:59:15 4:01:27 9.-FFF
10. Hatalová Eva 72 SVK E.L.Ekolog.lab.Sp.N.Ves 2:00:42 4:02:35 10.-FFF
11. Valachova Eva 64 SVK Zvolen 2:11:10 4:12:04 11.-FFF
Semanová Zlata 58 SVK 05 BK Furča Košice - - - NDC .-FFF
MUŽI
##. meno ročník štát klub 1/2M čas ##.-kat
1. Erkolo Ashenafi 84 ETH Benedek-Team 1:13:21 2:29:24 1.-M18
2. Serbessa Mulugeta 71 CZE Privátní ortoped. Týn n/Vltavou 1:13:52 2:30:05 2.-M18
3. Magyar Imrich 84 SVK AC Nové Zámky 1:16:36 2:32:49 3.-M18
4. Tichý Peter 69 SVK ŠKP Čadca 1:17:44 2:32:58 1.-M40
5. Biri Ferenc 73 HUN Benedek-Team 1:19:05 2:35:19 4.-M18
6. Dzięgielewski Marek 62 POL KB P. Sękowskiego w Płońsku 1:17:01 2:40:12 2.-M40
7. Železov Kosťa 69 UKR MKP Kiev 42195 1:19:22 2:41:41 3.-M40
8. Galovič Rastislav 82 SVK Maratón klub Rajec 1:17:39 2:43:33 5.-M18
9. Odlevák Tomaško 72 SVK MKR 1:24:54 2:48:40 6.-M18
10. Vyhnička Kamil 79 SVK Manin PB 1:24:57 2:48:53 7.-M18
11. Kopčík Tomáš 68 SVK Trnava 1:27:07 2:51:08 4.-M40
12. Veselovský Ondrej 79 SVK Maratón klub Rajec 1:25:47 2:52:47 8.-M18
13. Tomčány Miroslav 71 SVK Jogging club HCC 1:26:09 2:52:52 9.-M18
14. Obraz Pavol 53 SVK BK Steel Košice 1:28:05 2:55:49 1.-M50
15. Hrmo Ľubomír 61 SVK Veolia B. Bystrica 1:25:47 2:57:06 5.-M40
16. Bogár János 64 HUN UNIX Hungary 1:28:18 2:57:55 6.-M40
17. Cesnek Ľuboš 65 SVK Maraton klub Rajec 1:27:07 2:58:30 7.-M40
18. Galovič Bartolomej 57 SVK Maratón klub Rajec 1:26:33 2:59:26 2.-M50
19. Baláž Roman 65 CZE Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 1:28:50 2:59:51 8.-M40
20. Jasek Tadeusz 51 POL EKO INSTAL Zywiec 1:30:58 3:00:36 3.-M50
21. Koleda Zdenko 71 SVK Maraton klub Rajec 1:26:23 3:01:38 10.-M18
22. Junga Marian 69 SVK BK Lysá pod Makytou 1:31:02 3:02:48 9.-M40
23. Wala Petr 71 CZE BK SAK Ložiska Karviná 1:29:25 3:03:20 11.-M18
24. Hanzlík Ondrej 60 SVK AK Baník Prievidza 1:29:25 3:04:40 10.-M40
25. Rybár Vladimír 70 SVK Maratón klub Rajec 1:31:29 3:06:12 12.-M18
26. Balogh Vladimír 63 SVK Akuna Košice 1:33:01 3:07:28 11.-M40
27. Brnčal Pavel 79 SVK Skialp Malinô Team 1:31:03 3:08:25 13.-M18
28. Plevák Milan 72 SVK BK Lysá pod Makytou 1:33:00 3:08:42 14.-M18
29. Kaľavský Július 76 SVK KST Margecany 1:28:58 3:08:51 15.-M18
30. Vargovič Jozef 53 SVK MBO Oparm Strážske 1:35:27 3:12:26 4.-M50
31. Ritter Ludovít 66 SVK JS-Dunajská Streda 1:37:14 3:12:35 12.-M40
32. Tisza Tibor 57 SVK BK Steel Košice 1:32:13 3:13:57 5.-M50
33. Ivanič Karol 64 SVK Zvolen 1:36:15 3:15:15 13.-M40
34. Haluza Marian 50 SVK AMK Nové Zámky 1:40:37 3:16:38 6.-M50
35. Sterz Klaus 61 DEU TSV Wolfratshausen/IS Reiser 1:37:13 3:16:42 14.-M40
36. Janíček Robert 69 SVK Bežecky klub Lysa 1:33:00 3:16:57 15.-M40
37. Chromek Roman 70 SVK Spišská Belá 1:35:16 3:17:17 16.-M18
38. Senko Juraj 71 SVK MK Samko 1:40:37 3:17:18 17.-M18
39. Bača Mário 74 SVK Zlaté Moravce 1:39:21 3:18:28 18.-M18
40. Polák Peter 48 SVK Polysoft Košice 1:40:20 3:20:34 1.-M60
41. Špírek Jaroslav 56 SVK Veľká Čierna 1:39:01 3:20:34 7.-M50
42. Pavlacký Jaroslav 62 SVK Trenčianske Teplice 1:40:38 3:21:25 16.-M40
43. Bačík Peter 53 SVK KTK Lipt. Mikuláš 1:39:22 3:21:25 8.-M50
44. Drlička Miroslav 72 SVK Maratón klub Rajec 1:36:14 3:21:33 19.-M18
45. Csiba Boris 80 SVK Bratislava 1:28:49 3:22:50 20.-M18
46. Lazar Peter 65 SVK AK Žilina 1:39:06 3:22:57 17.-M40
47. Stupňan Jaroslav 63 SVK Maratón klub Rajec 1:39:53 3:25:18 18.-M40
48. Hýrošš Pavol 52 SVK Lokomotíva Vrútky 1:43:11 3:25:34 9.-M50
49. Horný Jaroslav 47 SVK BK Steel Košice 1:41:40 3:25:50 2.-M60
50. Volek Ľudovít 51 SVK BBS Bratislava 1:43:55 3:26:27 10.-M50
51. Marko Martin 73 SVK Manin Pov. Bystrica 1:36:19 3:26:51 21.-M18
52. Ševčík Štefan 51 SVK ŠKP Prievidza 1:41:57 3:27:41 11.-M50
53. Kandra František 64 SVK BK Steel Košice 1:41:54 3:27:45 19.-M40
54. Zeleník Jozef 53 SVK SPERIAN Partizánske 1:43:44 3:27:52 12.-M50
55. Celuch Milan 66 CZE SLAVIA HAVÍŘOV 1:38:17 3:29:26 20.-M40
56. Dvorský Ladislav 65 CZE MK Seitl Ostrava 1:38:17 3:29:26 21.-M40
57. Polc Štefan 50 SVK OŠK Dobrá Niva 1:39:44 3:31:04 13.-M50
58. Rajec Pavol 46 SVK Jogging klub Dubnica n.Váhom 1:40:50 3:31:30 3.-M60
59. Fabuš Vladimír 67 SVK Dubnica nad Váhom 1:45:25 3:31:42 22.-M18
60. Pintér Andrej 73 SVK neregistrovaný 1:47:50 3:31:46 23.-M18
61. Szollos Štefan 57 SVK Považská Bystrica 1:40:26 3:32:07 14.-M50
62. Palko Milan 49 SVK Poprad - Stráže 1:46:09 3:32:48 4.-M60
63. Pavlacký Miroslav 64 SVK Slovan Trenč.Teplice 1:43:37 3:33:43 22.-M40
64. Dojčár Juraj 58 SVK LOKOMOTÍVA VRÚTKY 1:47:34 3:33:49 15.-M50
65. Súkeník Ján 64 SVK Považská Bystrica 1:48:14 3:33:50 23.-M40
66. Hazucha Ján 43 SVK Statika Zvolen 1:46:57 3:34:04 5.-M60
67. Blažek Pavol 58 SVK Dukla Banska Bystrica 1:37:53 3:34:04 16.-M50
68. Jachymczyk Norbert 78 POL KB MCKiS Jaworzno 1:36:50 3:34:10 24.-M18
69. Rada Ladislav 53 SVK MBO Oparm Strážske 1:37:52 3:34:34 17.-M50
70. Stoličný Martin 69 SVK REDE 1:45:20 3:34:41 24.-M40
71. Nagy David 67 SVK PENATI 1:42:29 3:34:48 25.-M40
72. Kubák Matúš 84 SVK Košice - Jazero 1:54:11 3:35:37 25.-M18
73. Brezan Juraj 73 SVK Crazy Club 1:47:00 3:35:52 26.-M18
74. Šupka Ján 51 SVK Hotel Skalka Rajecké Teplice 1:48:03 3:37:17 18.-M50
75. Svatoň František 75 SVK forma wodzislaw sl. 1:45:26 3:37:25 27.-M18
76. Blaho Peter 76 SVK Martin 1:50:14 3:37:28 28.-M18
77. Jaroš Róbert 75 SVK SCMT 1:41:02 3:37:59 29.-M18
78. Richter Juraj 82 SVK neregistrovaný 1:46:34 3:37:59 30.-M18
79. Meravý Murárik René 72 SVK Crazy Club 1:48:48 3:38:09 31.-M18
80. Zsélyi Zoltán 65 SVK Kolárovo 1:51:45 3:38:23 26.-M40
81. Taraba Mirko 68 SVK Safir 1:44:58 3:38:27 32.-M18
82. Vyhnička Peter 81 SVK Beluša 1:37:14 3:38:36 33.-M18
83. Franek Jarolím 54 SVK Obec Gbeľany 1:45:49 3:39:25 19.-M50
84. Luky Peter 75 SVK Levice 1:45:49 3:39:44 34.-M18
85. Trepáč Lukáš 85 SVK Dubnica 1:47:22 3:39:46 35.-M18
86. Kele Gejza 65 SVK Obec Moča 1:50:03 3:40:06 27.-M40
87. Líška Ľubomír 53 SVK AK Žilina 1:41:44 3:40:19 20.-M50
88. Liška Pavol 84 SVK TJ Malá Čierna 1:51:47 3:41:54 36.-M18
89. Korotvička Pavel 76 SVK BK Steel Košice 1:51:51 3:42:50 37.-M18
90. Brandis Pavol 54 SVK B.K. STEEL Košice 1:51:52 3:42:50 21.-M50
91. Prachár Marek 78 SVK neregistrovaný 1:48:31 3:43:46 38.-M18
92. Bohunický Cyril 63 SVK Jogging klub Trnava 1:52:17 3:44:02 28.-M40
93. Szablicki Aleksy 60 POL WKB META Lubliniec 1:52:47 3:44:21 29.-M40
94. Bernát Jozef 65 SVK KST Klokočov 1:42:41 3:44:59 30.-M40
95. Benča Peter 63 SVK T.O. Pohoda Bratislava 1:50:08 3:45:13 31.-M40
96. Schnitzer Ján 67 SVK MBO Oparm Strážske 1:52:51 3:45:15 32.-M40
97. Smola Josef 51 CZE MK Seitl Ostrava 1:48:52 3:46:29 22.-M50
98. Uhlárik Ján 63 SVK Maratón klub Rajec 1:52:26 3:47:08 33.-M40
99. Homolka Ondrej 77 CZE MTB Warriors 1:47:47 3:47:19 39.-M18
100. Bíró Attila 78 SVK Marathon Club ŽITNÝ OSTROV 1:51:45 3:48:07 40.-M18
101. Devečka Vladimír 57 SVK Žilina 1:55:20 3:48:39 23.-M50
102. Hrin Miroslav 64 SVK Žilina 1:50:03 3:48:44 34.-M40
103. Šmárik Milan 62 SVK CS mont Žilina 1:55:27 3:49:12 35.-M40
104. Nemec Ľuboš 63 SVK BSĽG Zvolen 1:53:00 3:49:33 36.-M40
105. Furín Milan 50 SVK BK Steel Košice 1:52:23 3:52:09 24.-M50
106. Semanko František 57 SVK BK Steel Košice 1:54:38 3:52:09 25.-M50
107. Bebjak Jozef 56 SVK AS Hílek Žilina 1:52:37 3:52:15 26.-M50
108. Hamada Marián 61 SVK Veľké Uherce 1:53:00 3:52:30 37.-M40
109. Kalmus Peter 53 SVK PERFORMANCE ART SPORT 1:52:14 3:52:32 27.-M50
110. Očkovský Jaroslav 60 SVK OFK Bučany 1:55:28 3:53:00 38.-M40
111. Vago Milan 61 SVK STU Trnava 1:55:28 3:53:00 39.-M40
112. Kopera Jozef 71 SVK copco 1:57:16 3:53:10 41.-M18
113. Telepovský Miroslav 62 SVK EMTE TREBIŠOV 1:50:49 3:53:47 40.-M40
114. Kriško Miroslav 57 SVK 42195.sk 1:58:45 3:53:54 28.-M50
115. Hanus Miroslav 74 SVK neregistrovaný 1:52:52 3:54:06 42.-M18
116. Šutý Peter 82 SVK Krásno nad Kysucou 1:51:48 3:54:20 43.-M18
117. Buc Peter 59 SVK BK Steel Košice 1:55:41 3:55:31 29.-M50
118. Vojtičko Anton 49 SVK štart Kežmarok 2:00:42 3:55:39 6.-M60
119. Oprits Ruslan 78 UKR MKP Kiev 42195 1:52:09 3:55:50 44.-M18
120. Nepko Gabriel 56 SVK 05 BK Furča 1:55:11 3:56:20 30.-M50
121. Ambrož Vítězslav 70 CZE Mladá Boleslav 1:44:58 3:58:01 45.-M18
122. Homola Michal 58 SVK Trnavá Hora 1:58:51 3:58:15 31.-M50
123. Hodossy Péter 78 SVK neregistrovaný 1:56:32 3:58:55 46.-M18
124. Jakabovič Pavol 72 SVK MKŠk Modra 1:49:55 3:59:16 47.-M18
125. Mišiak Michal 83 SVK Dubnica 1:49:51 3:59:16 48.-M18
126. Jagelka Jozef 67 SVK ZUBROHLAVA 1:48:23 3:59:29 41.-M40
127. Orth Milan 61 SVK Zohor 1:50:34 4:00:05 42.-M40
128. Kráľ Štefan 50 SVK Joging Dubnica n/V 1:54:53 4:02:06 32.-M50
129. Pekár Martin 79 SVK Prievidza 1:50:11 4:02:35 49.-M18
130. Chodelka Anton 76 SVK neregistrovaný 1:52:16 4:02:49 50.-M18
131. Smolár Július 46 SVK MK Tatran Sp.Nova Ves 1:56:54 4:03:16 7.-M60
132. Breznen Igor 75 CZE BK STEEL KOSICE 1:55:14 4:03:29 51.-M18
133. Ďurdík Pavol 55 SVK OcÚ Folkušová 1:57:25 4:04:20 33.-M50
134. Berounský Jindřich 70 CZE LIAZ Jablonec nad Nisou 1:53:15 4:04:20 52.-M18
135. Valach Peter 61 SVK Zvolen 2:11:11 4:05:48 43.-M40
136. Kincel Pavol 51 SVK M-E Martin 1:53:03 4:05:52 34.-M50
137. Gerec Jaroslav 74 SVK SKP Přerov 1:57:34 4:06:00 53.-M18
138. Fujerík Milan 66 SVK neregistrovaný 1:49:28 4:06:59 44.-M40
139. Kováč Gabriel 56 SVK TIGA 1:56:32 4:07:02 35.-M50
140. Gajdošík Miroslav 60 SVK neregistrovaný 1:47:20 4:07:42 45.-M40
141. Čajkovič Milan 65 SVK Trnava 1:53:36 4:08:00 46.-M40
142. Kupčo František 52 SVK Krimex Žilina 1:58:58 4:08:16 36.-M50
143. Jakabovič Peter 74 SVK MKŠK Modra 1:49:48 4:08:19 54.-M18
144. Krajči Milan 41 SVK BS ĽG Zvolen 1:50:21 4:08:23 8.-M60
145. Líška Ján 72 SVK M.Čierna 1:57:18 4:08:26 55.-M18
146. Lauko Ondrej 79 SVK Bernolákovo 1:58:53 4:10:08 56.-M18
147. Uchaľ Peter 80 SVK Prešov 1:54:37 4:10:12 57.-M18
148. Jaroš Jasan 82 SVK SCMT 1:52:17 4:11:40 58.-M18
149. Simon Alexander 47 SVK DS ŽILINA 1:55:53 4:12:36 9.-M60
150. Jalakša Július 69 SVK PK Sparta Považská Bystrica 2:03:04 4:13:18 47.-M40
151. Budík Karel 56 CZE BCL Otrokovice 2:03:44 4:13:30 37.-M50
152. Jacko Andrej 55 SVK Gymnázium Šurany 2:04:50 4:13:40 38.-M50
153. Grabiański Marian 52 POL neregistrovaný 2:01:12 4:14:30 39.-M50
154. Slanina Peter 52 SVK PRP Velky Krtis 1:58:22 4:18:35 40.-M50
155. Brodňan Ľudovít 59 SVK Kovo Stránske 1:58:48 4:18:46 41.-M50
156. Pekara Martin 66 SVK DPI 2:03:25 4:20:32 48.-M40
157. Čurlej Jozef 51 SVK 05 BK Furča 2:03:47 4:21:25 42.-M50
158. Bielik Juraj 81 SVK TJ Fačkov 1:45:20 4:23:09 59.-M18
159. Gombár Anton 44 SVK BSĽG Zvolen 2:08:45 4:23:57 10.-M60
160. Postupa Ivo 59 SVK Prievidza 2:00:58 4:24:33 43.-M50
161. Dolejš Jan 49 CZE KPB Kokořínským údolím 2:10:19 4:25:50 11.-M60
162. Stupňan Jozef 62 SVK Maratón klub Rajec 1:53:04 4:26:07 49.-M40
163. Vozár Rastislav 77 SVK www.game-points.com 2:14:47 4:27:46 60.-M18
164. Pavuk Peter 49 SVK Spider team Levice 2:04:46 4:30:31 12.-M60
165. Marton Milan 48 SVK Banťk Hôrka 1:58:27 4:30:31 13.-M60
166. Hlávka Jozef 51 SVK Ilava 2:09:10 4:32:44 44.-M50
167. Lenhart Vít 82 CZE SKP Přerov 2:04:52 4:33:20 61.-M18
168. Michalik Marián 52 SVK AK Žilina 2:02:42 4:34:23 45.-M50
169. Kraska Tadeusz 49 POL KM AZS Politechniki Radom 2:11:08 4:34:43 14.-M60
170. Kabelík Jaroslav 41 CZE Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2:09:44 4:35:39 15.-M60
171. Dominka Peter 71 SVK Martinská teplárenská a.s. 2:07:58 4:37:49 62.-M18
172. Březina Jiří 39 CZE SK Přerov 2:15:14 4:37:49 1.-M70
173. Fotta Rastislav 64 SVK OBS Prešov 2:08:00 4:40:42 50.-M40
174. Mičko Ján 54 SVK 05 BK Furča 2:09:10 4:40:42 46.-M50
175. Brinda Štefan 53 SVK Sečovce 2:02:12 4:44:58 47.-M50
176. Krejsa Václav 52 CZE Rentia Praha 2:20:38 4:54:19 48.-M50
177. Zikeš František 28 CZE TJ Slezan Frýdek-Místek 2:27:27 5:12:12 2.-M70
178. Ševčík Emil 45 SVK Dolný Hričov 2:27:03 5:24:16 16.-M60
179. Maczó András 49 HUN Zold gomb 2:39:04 5:32:48 17.-M60
Ondráček Tomáš 77 CZE VSK Uni Brno 1:17:31 NDC .-M18
Hudák Juraj 73 SVK Trenčín 1:27:21 NDC .-M18
Jamrich Michal 76 SVK Banská Bystrica 1:30:21 NDC .-M18
Úradník Miroslav 64 SVK KRBK Fačkov 1:43:07 NDC .-M40
Beklemdžiev Ivo 65 SVK neregistrovaný 1:47:59 NDC .-M40
Stopka Vladimír 67 SVK Jogging Dubnica 1:52:17 NDC .-M40
Vernarský Jaroslav 67 CZE U Slunce Dvůr Králové 1:52:18 NDC .-M40
Rovný Alexander 51 SVK Bratislava 2:10:07 NDC .-M50
Janač Vilam 57 SVK CKBN 2:15:36 NDC .-M50
Evrot Frederig 78 SVK Rajec NDC NDC .-M18
|