6. 1. 2014 - Pondelok

2928.

Keby ste vedeli, čo včera eN našiel v krmelci, namieste odpadnete. Ale nebojte sa. Nepovieme Vám to. Kým nesplníme direktív z 2928-čkovej ikony, k zmysluplnejšej práci ako hádzanie hrachu na steNu, sa sotva dostaneme.

Ťažko spochybniteľná pravda. Kluci cestujúci do praveku vedia svoje.

Je poldruha hodiny po polnoci. Mimo jaskyňu zúri 9. január 2014. My sa vraciame k 2928-čke. Nechali sme chuderku trestuhodne nedorobeNú. Kvôli zbytočnému hádzanie hrachu! Jánošík vyjasneNia nepribehol.

Ale hádzanie je ukončené. Nie ukončeNé, lebo Nástenkovej strane sú nejasné niektoré tvrdenia strany, nezištne rozsievajúcej svoje zážitky, vychovávajúcej kultúrnneho ignoranta, spiaceho na vavrínoch a spásne chrániaca obete pred jeho zlovôľou.

Na blogu MB vyplakával, ako ťažko hľadal Vilkov doják na Nástenke. Potom tvrdil, že našiel odkaz v diskusii. Bez snahy znižovať MB pátracie kvality, bez priamej cesty k dojáku ho na Nástenke, ktorá je pre neho španielske veľkomesto, nemá šancu nájsť.

Najprv vlastnú PR vylučoval, rehotajúc sa z pár prečítaní. Potom ju priznal, ako normálnu. S tým súhlasíme, hoci ju Nástenke nerobíme. Ale začal zas šermovať neoveriteľným pomerom jeho šľachetnosti a naháňania návštev.

Frustráciu z nižšej návštevnosti blogu, čo je väčšinová diagnóza blogerov, lebo máloktorý ju má tak vysokú, ako by si želal, MB striktne odmieta. Keby napísal blog o nepeknom správaní sa eN ku kvalite a k pripojil link na Nástenku, snáď by sme mu uverili. Ale ukradnúť článok? Kto "krade, lže" a možno, teda určite zabil eN dôveru smerom k nemu.

Diskusia toho veľa nevyriešila. Víťazom sa možno cítia obe strany, ale pravda bude najskôr taká, že obe prehrali. Naša časovou stratou, negujúcou akýkoľvek pocit víťazstva a MB obhajobou neprípustných "výchovných metód".

Keby eN písal rúčo a neďatloval do klávesnice, ťažko by pred Vami ukrýval roztraseNý rukopis. Blíži sa nočná mora z Elm Street! Teda z websupport.sk.

Chlapci zo Starých Gruntov nekonečné diskusie neľúbia. Zaplať keš za hosting a najkrajšiu doménu na svete, alebo "Buď Nástenková tma"!

Aj keď je oheň najväčší objav v dejinách ľudstva, taký oheŇ, ktorý by nad Nástenkou svietil bez zaplateNia, ešte leN čaká na objaveNie.

Že nedokáže v deŇ Dé položiť keš na drevo, toho sa eN bojí prevelice. Ešte viac sa bojí Nástenkovej tmy. Treba ísť cestou meNšieho strachu.

Vravíme Počúvaj reku

Čo sa deje s básničkami

Správotok nedorobkami

infikuješ Do praveku

skočiť proti času načim

Obliecť Trojkráľovku treba

Nechcú nahú vziať do Neba

A tak sa chúďa tam tlačí

Ber ihlu niť úbor uši

aký všetky správy majú

Nech chuderku privítajú

ako sa patrí a sluší

Tré Krále do diskusie

jeden doják za tri dary

Nepomer frflú handliari